IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

97 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
davenport77
hozzászólás Tegnap, 19:29
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 06:57
Azonosító: 2 076 932

IDÉZET(svejku @ 2016-12-09 19:24) *
Talán az év-végi hajtás miatt még nem kerültél sorra. smile.gif
Nem sokat lehet tenni, talán kérdezd meg kedvesen még egyszer.

Igen, én is ebben reménykedem, mert a minősítései rendben vannak.
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás Tegnap, 19:24
Létrehozva: #2

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(davenport77 @ 2016-12-09 19:14) *
Kedves Fórumtagok!

Olyankor vajon mit lehet tenni, ha az eladó nem válaszol a terméklapon feltett kérdésre? (Tudom vegyem meg mástól, de más ilyet éppen most nem árul). Belép, más termékénél látom hogy válaszol, nekem itt nem. Vegyem ezt égi jelnek?

Talán az év-végi hajtás miatt még nem kerültél sorra. smile.gif
Nem sokat lehet tenni, talán kérdezd meg kedvesen még egyszer.

+Quote Post
davenport77
hozzászólás Tegnap, 19:14
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 06:57
Azonosító: 2 076 932

Kedves Fórumtagok!

Olyankor vajon mit lehet tenni, ha az eladó nem válaszol a terméklapon feltett kérdésre? (Tudom vegyem meg mástól, de más ilyet éppen most nem árul). Belép, más termékénél látom hogy válaszol, nekem itt nem. Vegyem ezt égi jelnek?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 16:08
Létrehozva: #4

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(EvaH72 @ 2016-12-09 14:38) *
Szia!

Nem, nem ő az, de tőle is vásároltam, és tőle sem kapok választ három napja
Köszönöm az ötletet, várok még néhány napot, aztán meg fogom próbálni.
Nem értem, nem kell nekik a pénz? ohmy.gif

Nem hinném, hogy erről van szó.smile.gif A karácsonyi időszak őrület. Lehet, hogy annyi eladása, vagy egyéb teendője van, hogy nem jut el odáig. Persze kellene, és az lenne az ideális, de ilyenkor minden lassabban megy ami máskor rutin, ezért a valóban normális dolgokra kevesebb idő jut. Kétszer annyi idő a postai sorban állás, a bevásárlás, a város be van állva, sokkal több idő megy el utazásra és persze a karácsonyi diliház (ajándékvásárlás, készülődés, a gyerekek plusz programjai) az eladónak is ott van. Remélem, jelentkeznek.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
EvaH72
hozzászólás Tegnap, 14:38
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-10-21 11:52
Azonosító: 2 406 833

IDÉZET(zejopy @ 2016-12-09 12:10) *
Szia! smile.gif
Ő az? http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=4589110
Ma is belépett a Vaterára, tehát gépnél van. Jó partner, legalábbis az értékelései ezt mutatják.
Lehet probléma, ha valamelyikőtöknek freemail, vagy citromail a levelezője, mert ezzel a kettővel sok gond van.
Azt teheted, hogy újra írsz neki, de a címzettekhez hozzáteszed a biztonsag@vatera.com-ot. Ebben az esetben kapsz majd vissza egy ticket számot, amit őrizz meg, mert később jól jöhet.
Sok esetben ennek a címnek a látványa is elég ahhoz, hogy látványosan felgyorsuljon a kommunikáció.smile.gif

Szia!

Nem, nem ő az, de tőle is vásároltam, és tőle sem kapok választ három napja
Köszönöm az ötletet, várok még néhány napot, aztán meg fogom próbálni.
Nem értem, nem kell nekik a pénz? ohmy.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Tegnap, 12:10
Létrehozva: #6

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(EvaH72 @ 2016-12-09 11:43) *
Kedves Vaterázók!
Mi a teendő, ha egy eladótól vásároltam több terméket de nem érem el a postaköltség egyeztetése ügyében?
...

Szia! smile.gif
Ő az? http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=4589110
Ma is belépett a Vaterára, tehát gépnél van. Jó partner, legalábbis az értékelései ezt mutatják.
Lehet probléma, ha valamelyikőtöknek freemail, vagy citromail a levelezője, mert ezzel a kettővel sok gond van.
Azt teheted, hogy újra írsz neki, de a címzettekhez hozzáteszed a biztonsag@vatera.com-ot. Ebben az esetben kapsz majd vissza egy ticket számot, amit őrizz meg, mert később jól jöhet.
Sok esetben ennek a címnek a látványa is elég ahhoz, hogy látványosan felgyorsuljon a kommunikáció.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
EvaH72
hozzászólás Tegnap, 11:43
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-10-21 11:52
Azonosító: 2 406 833

Kedves Vaterázók!

Mi a teendő, ha egy eladótól vásároltam több terméket de nem érem el a postaköltség egyeztetése ügyében?
Egyszer már vásároltam tőle, maximálisan korrekt és gyors volt (egyébként 99,82%-os az értékelése), így most nem tudom, mi a helyzet.

Még dec 1-jén nyertem meg több terméket, ekkor még jött egy szabványlevél az utalandó összeggel. Erre rögtön reagáltam, hogy átnézem még a fix áras aukciókat mert ott is láttam nekem tetsző termékeket, és majd egy csomagban kérem a kedvező postaköltség miatt.
Ezt meg is tettem, 5-én jelentkeztem, hogy megvan az összes termék, kérnék egyben postaköltséget, és azonnal utalok, de nem kaptam választ.
Ahogy a 6-i, 7-i és 8-i levelemre sem. Mivel mindig továbbküldtem az előző levelet (hogy meglegyenek az előzmények), gondoltam hátha esetleg a levelezőprogramja spam-nek nézi, írtam egy új levelet is 8-án. Ismét jeleztem, hogy a postaköltség megadása után azonnal utalom a termékek + postaköltség összegét.
Telefonon is próbáltam elérni, tegnap és mai is, de senki nem veszi fel.

Pénzt még nem utaltam, tehát anyagi kár nem ért, csak nem tudom, mi a teendő ilyenkor. És nem szeretnék egy esetleges negatív értékelést sem, miután mindent megtettem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-22 13:50
Létrehozva: #8

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kissé kiakadtam, tulajdonképpen megoldás nincs, de muszáj kimondanom. A fiamnál értékeltem, mert ő suliban van, ilyenkor a sima eseteket én kezelem, akkor tartom csak vissza a munkát, amikor tanulnia kell belőle. Néztem a részletes értékeléseit, hát basszus, ott van, hogy a vevő többet fizetett a postázásért, mint amennyibe került. Ez egész egyszerűen nem igaz. Minden eladásáról tudok, intézzük, ő is viszi az én cuccomat postára, én is az övét. Egész egyszerűen tudom, hogy az összes eladása teljesen megfelelő volt. Nem rezdülök rá a lehúzásra (nagy erőkkel visszatartom magamat), de az, hogy egy hazugságot kénytelen az ember elviselni, az azért nagyon durva. Mert ha ez igaz lenne, akkor ez a vevőnek egy olyan megkárosítása, ami minden emberi norma szerint (de legalábbis szerintem) a szándákos csalás kategóriájába esik. Ez pedig velünk nem fordulhat elő. Egyszerűen nem. Nem tudok olyan nyomort elképzelni, hogy elcsaljunk bárkitől pénzt, ráadásul nem is nyomorgunk. Nagyon felháborodtam.
És majd ha eljut odáig a gyerek, hogy esetleg a PEP-et mérlegelik nála, akkor ott virít ez az ocsmány hazugság. Undorító... vomit2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-11-10 19:01
Létrehozva: #9

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mohuzi @ 2016-11-09 19:47) *
Kedves Vaterázók! Ha egy terméket fix áron megvettem, és az eladó több mint 1 hete hiteget, hogy feladja (2x volt kint futár, nem volt otthon, most állítólag újracsomagol...), akkor elállhatok-e következmények nélkül a vásárlástól? Ajándékba szerettem volna, de már nem későn érkezik...Előre is köszönöm a segítséget!

Tisztelt mohuzi!

Egy hét után ilyen esetben elállhat az adásvételtől.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-10 05:53
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mohuzi @ 2016-11-09 18:47) *
Kedves Vaterázók! Ha egy terméket fix áron megvettem, és az eladó több mint 1 hete hiteget, hogy feladja (2x volt kint futár, nem volt otthon, most állítólag újracsomagol...), akkor elállhatok-e következmények nélkül a vásárlástól? Ajándékba szerettem volna, de már nem későn érkezik...Előre is köszönöm a segítséget!

Mivel páros játék, ezért következmény mindig lehet. Ebbem az esetben az eladó rossz értékelése. Semlegesre mindenképpen számíthatsz, hiszen ha visszautalja a pénzedet, akkor az üzlet nem jött létre, tehát semleges értékelésnél nem adhat jobbat. Ha amúgy korrekt, akkor a szöveges részben pozitívan nyilatkozik. Ha viszont negatív értékelést ad, akkor érdemes felvenni az ÜSZ-tal a kapcsolatot, és ha a levelezésben egyértelműen látszik, hogy mi történt, akkor a negatív értékelést törlik.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-11-10 05:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mohuzi
hozzászólás 2016-11-09 18:47
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-09 18:34
Azonosító: 2 413 224

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-02 07:38
Létrehozva: #12

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 22:47) *
Köszönöm, hogy fordítottál időt a "hülyeségemre". Tudod, én még nem jártam így, kissé föl...sztam magam..... Megnyugodtam, már nem érdekel. Kösz még egyszer....

Nem hülyeség.smile.gif És szívesen!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 22:47
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-01 11:31
Azonosító: 2 411 476

IDÉZET(zejopy @ 2016-11-01 23:06) *
Ez nem erről szól csak. Sőt, főleg nem erről.smile.gif
Ez lenne a normális.
Igen, ez is normális lenne.smile.gif
Magánember esetén igazad lehet, de egyre több a kereskedői fiók, ahol az ár már kissé kötöttebb.

Köszönöm, hogy fordítottál időt a "hülyeségemre". Tudod, én még nem jártam így, kissé föl...sztam magam..... Megnyugodtam, már nem érdekel. Kösz még egyszer....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-01 22:06
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 21:30) *
.... csakis pozitív megítélésem van,(nem úgy mint neki...) nem egy senkiházi megbízhatatlan sz.r vagyok. ...

Ez nem erről szól csak. Sőt, főleg nem erről.smile.gif

.... Tudod, ha azt válaszolja vissza, hogy hülyeségeket beszélek, vagy menjek a fenébe az ajánlatommal, vagy netán kulturáltabban, ennyi és ennyi a legkisebb ár csakis ennyiért adom stb., akkor egy szót nem szólnék ......

Ez lenne a normális.

...Nem befeszülni kell hanem megbeszélni. ...

Igen, ez is normális lenne.smile.gif

... Az itteni árak egyébként sem vannak törvényben előírva,hisz mint mondottam , ez egy PIAC ! ...

Magánember esetén igazad lehet, de egyre több a kereskedői fiók, ahol az ár már kissé kötöttebb.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 21:30
Létrehozva: #15

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2016-11-01 21:36) *
Lehet, hogy kicsit alacsonyabb árat javasoltál, mint amennyit ő elviselhetőnek érzett. Tudod, nagy dolog a forgalom, de nem minden. Mindenkinél (vagy többségünknél) van egy pszichikai határ, amikor úgy gondoljuk, hogy ezzel az emberrel nem akarunk üzletet kötni. Ez lehet jogos, nem jogos, normális, vagy abnormális. Szubjektív.
És hogy mit érez? smile.gif Nem tudom, ő mit érez. Ha én egy általam problémásnak érzett (azaz az említett határt átlépő) vevőjelöltet tiltóra teszek, akkor nem érzek mást, mint egy pici megkönnyebbülést. Ez pár másodperc, aztán rohanok tovább a dolgomra. Szélsőséges érzelmek nincsenek, azokat megtartom a fontos dolgokra. De ez én vagyok. Ismerek olyanokat, akiknek mentális merevedésük támad minden ilyen alkalommal. (Benz, kedves! Ezt ne is olvassa, mert tudom, Ön pirulásra hajlamos.devil.gif )
Szóval az eladóban fellépő érzés is egyénfüggő.
És ne érts félre, nem védem az eladót és ellened sem szólok. Csak elmondtam egy (vagy talán több) lehetséges verziót.smile.gif

Biztosan van igazság abban amit mondasz.De. Ha szorul belé annyi kultúra, hogy veszi a fáradtságot és megnézi, hogy csakis pozitív megítélésem van,(nem úgy mint neki...) nem egy senkiházi megbízhatatlan sz.r vagyok. Tudod, ha azt válaszolja vissza, hogy hülyeségeket beszélek, vagy menjek a fenébe az ajánlatommal, vagy netán kulturáltabban, ennyi és ennyi a legkisebb ár csakis ennyiért adom stb., akkor egy szót nem szólnék . De ez, hogy válaszra se méltat, most meg tehetetlen vagyok hiszen totál letiltott , pedig nem a huszadik levelemmel zaklattam, nekem ez beteg..... Nem befeszülni kell hanem megbeszélni. Az itteni árak egyébként sem vannak törvényben előírva,hisz mint mondottam , ez egy PIAC ! Na persze he ettől érzi magát jobban.......

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-01 20:36
Létrehozva: #16

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 19:08) *
Vajon mit érez az az eladó, aki miután üzenetben ajánlottam egy összeget, letiltott az üzenetekről és az aukcióiról is...... Sértés volt talán? Megvettem volna többért is azt a kis gőzgépet, de hát ez tudtommal egy piac, ahol lehet alkudni,legfeljebb nem engednek az árból.... Elvesztett egy vevőt... Margit......nooooormááális?

Lehet, hogy kicsit alacsonyabb árat javasoltál, mint amennyit ő elviselhetőnek érzett. Tudod, nagy dolog a forgalom, de nem minden. Mindenkinél (vagy többségünknél) van egy pszichikai határ, amikor úgy gondoljuk, hogy ezzel az emberrel nem akarunk üzletet kötni. Ez lehet jogos, nem jogos, normális, vagy abnormális. Szubjektív.
És hogy mit érez? smile.gif Nem tudom, ő mit érez. Ha én egy általam problémásnak érzett (azaz az említett határt átlépő) vevőjelöltet tiltóra teszek, akkor nem érzek mást, mint egy pici megkönnyebbülést. Ez pár másodperc, aztán rohanok tovább a dolgomra. Szélsőséges érzelmek nincsenek, azokat megtartom a fontos dolgokra. De ez én vagyok. Ismerek olyanokat, akiknek mentális merevedésük támad minden ilyen alkalommal. (Benz, kedves! Ezt ne is olvassa, mert tudom, Ön pirulásra hajlamos.devil.gif )
Szóval az eladóban fellépő érzés is egyénfüggő.
És ne érts félre, nem védem az eladót és ellened sem szólok. Csak elmondtam egy (vagy talán több) lehetséges verziót.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-11-01 20:39

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 19:08
Létrehozva: #17

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vajon mit érez az az eladó, aki miután üzenetben ajánlottam egy összeget, letiltott az üzenetekről és az aukcióiról is...... Sértés volt talán? Megvettem volna többért is azt a kis gőzgépet, de hát ez tudtommal egy piac, ahol lehet alkudni,legfeljebb nem engednek az árból.... Elvesztett egy vevőt... Margit......nooooormááális?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-09-05 21:49
Létrehozva: #18

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-09-05 07:17) *
Óóóóó, Benz! Hát mondja a népeknek bent a Vateránál, hogy ez milyen pocsék. És az Ön elsodró lendületével vigye át rajtuk a véleményét, hogy egy emberként csápoljon az egész cég, hogy sz@r a freemail. Tegnap este volt egy kis időm és visszaolvastam a régmúltban, bár amit szerettem volna igazán, az a fórummotor kehessége miatt nem sikerült. Mindenesetre eszembe jutott, hogy régebben ígértem tüntetést is a Vatera elé. Tudja, az ördög nem alszik, bármikor elszánhatom magamat.devil.gif
Nahát. Szeretem, amikor finom, tapintatos meghatározásokat használ. smile_275.gif

Mindent megteszek smiley-scared003.gif laugh1.gif
IDÉZET(zejopy @ 2016-09-05 07:17) *
A dolog pedig roppant fontos lenne. Ön nem tudja, milyen egy 18 éves kamaszfiúval élni. Az én gyerekem világlátása, tisztelettudása és gondolkodásmódja lényegesen jobb, mint a korosztályának (ezzel mostanában nagyon gyakran szembesültem). De amikor elgurul a gyógyszere, akkor azért ő sem normális. Ha mondjuk úgy érzi, igazságtalanság éri - egy értékelés lehúzás, vagy egy bosszúnegatív pl. - akkor azért nem az irodalmi nyelvet használja és nem szépen összeszedetten fogalmaz, hanem ablakrezegtető hangerővel különböző szerveket dobál ki a szájából, furcsa összefüggésekben.

Ha az ember erkölcsileg feljogosítva érzi magát, akkor azért el lehet térni a szokásos normáktól rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-09-05 06:17
Létrehozva: #19

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-09-04 22:04) *
Kedves zejopy!

A Vaterának tudomásom szerint nincs a kérdésről álláspontja, a saját nevemben szoktam emiatt morogni smile.gif
Azt sajnos senkinek sem írhatjuk elő, hogy milyen szolgáltatót válasszon és így emiatt a regisztrációt sem blokkolhatjuk. Adott esetben legfeljebb segítő szándékkal ajánlást tehetünk.
Szintén személyes tapasztalat, hogy ha szépen levezetem egy ...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) reklamálónak, hogy az e-mail címe a problémás, akkor sem cseréli le. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek. Ez van.

Óóóóó, Benz! Hát mondja a népeknek bent a Vateránál, hogy ez milyen pocsék. És az Ön elsodró lendületével vigye át rajtuk a véleményét, hogy egy emberként csápoljon az egész cég, hogy sz@r a freemail. Tegnap este volt egy kis időm és visszaolvastam a régmúltban, bár amit szerettem volna igazán, az a fórummotor kehessége miatt nem sikerült. Mindenesetre eszembe jutott, hogy régebben ígértem tüntetést is a Vatera elé. Tudja, az ördög nem alszik, bármikor elszánhatom magamat.devil.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-09-04 22:04) *
...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) ...

Nahát. Szeretem, amikor finom, tapintatos meghatározásokat használ. smile_275.gif

A dolog pedig roppant fontos lenne. Ön nem tudja, milyen egy 18 éves kamaszfiúval élni. Az én gyerekem világlátása, tisztelettudása és gondolkodásmódja lényegesen jobb, mint a korosztályának (ezzel mostanában nagyon gyakran szembesültem). De amikor elgurul a gyógyszere, akkor azért ő sem normális. Ha mondjuk úgy érzi, igazságtalanság éri - egy értékelés lehúzás, vagy egy bosszúnegatív pl. - akkor azért nem az irodalmi nyelvet használja és nem szépen összeszedetten fogalmaz, hanem ablakrezegtető hangerővel különböző szerveket dobál ki a szájából, furcsa összefüggésekben.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-09-05 06:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-09-04 21:04
Létrehozva: #20

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-09-04 10:17) *
Kedves Benz!

Annyi baj van a freemail és citromail levelezőkkel. Az Önök álláspontja is az, hogy ezek pocsék levelezők. Mivel a vaterás adásvételeknek az elsődleges lebonyolítási csatornája az e-mail, nagyon határozottan javasolom (bár tudjuk, hogy én eléggé liberális vagyok), hogy a rendszer ne engedjen regisztrálni ezzel a 2 postafiók típussal. Pár perc egy másikat létrehozni. Egy ember rugalmatlansága miatt ne már, hogy az szívjon, aki a partnere lesz. Köszönöm, ha továbbítja. Ha szeretné, akkor beírom ezt a kérést az összes általam használt felhasználónéven és az összes vaterás ismerősömnek szólok, hogy ők is írják be, így képviselünk egy jelentős tömeget, amire hivatkozva meg lehet hozni ezt a döntést.biggrin.gif

Kedves zejopy!

A Vaterának tudomásom szerint nincs a kérdésről álláspontja, a saját nevemben szoktam emiatt morogni smile.gif
Azt sajnos senkinek sem írhatjuk elő, hogy milyen szolgáltatót válasszon és így emiatt a regisztrációt sem blokkolhatjuk. Adott esetben legfeljebb segítő szándékkal ajánlást tehetünk.
Szintén személyes tapasztalat, hogy ha szépen levezetem egy ...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) reklamálónak, hogy az e-mail címe a problémás, akkor sem cseréli le. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek. Ez van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

97 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-10 19:38