IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

94 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
davidmaci92
hozzászólás 2015-08-07 15:11
Létrehozva: #1

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-07 14:35) *
Szó szerint azt írta, hogy "a játékokat kimostam, de amint megszáradnak, küldöm vissza őket."

Mindegy, én is aludtam rá egyet, visszaírtam neki, hogy "Kérem küldd vissza a csomagot címemre, amennyiben a mosás nem károsította a játékokat, akkor utalom a vételárat, azaz a 3500 Ft-ot.

Azzal semmi gondom nem lett volna, ha azt mondja, hogy köszi, nem erre számítottam, visszaküldeném.....
Egyáltalán minek nyúl hozzá, ha nem akarja megtartani, meg a kimosom szó........mosógépbe tette?????smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Nagyon utálok egy már általam lezártnak hitt ügyet újramelegíteni.biggrin.gif Feladom és részemről letudva. Minden ott van a terméklapon, nem árulok zsákbamacskát. Ha utólag variálnak, akkor hirtelen megtelik a hócipőm. (zejopy vagyok, csak ez a másik nevem.)

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.
Go to the top of the page

+Quote Post
mezecske1
hozzászólás 2015-08-07 14:35
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-19 21:26
Azonosító: 1 122 166

IDÉZET(zejopy @ 2015-08-07 09:47) *
Most még frissebb fejjel átgondoltam. Lehet, hogy csak letakarította, de a helyzeten ez sem változtat. A terméklapon jelölted a garanciális beállításoknál, hogy nincs garancia. Mivel nem kereskedő vagy, hanem magánember, így a 8 napos visszavásárlási kötelezettséged sincs.
A levelezést mindenképpen tedd el addig, amíg az értékelést nem írja meg, mert biztosan nem pozitívval fog zárni, akkor pedig az ÜSZ-nak el kell küldened a töröltetés kérésekor.

Szó szerint azt írta, hogy "a játékokat kimostam, de amint megszáradnak, küldöm vissza őket."

Mindegy, én is aludtam rá egyet, visszaírtam neki, hogy "Kérem küldd vissza a csomagot címemre, amennyiben a mosás nem károsította a játékokat, akkor utalom a vételárat, azaz a 3500 Ft-ot.

Azzal semmi gondom nem lett volna, ha azt mondja, hogy köszi, nem erre számítottam, visszaküldeném.....
Egyáltalán minek nyúl hozzá, ha nem akarja megtartani, meg a kimosom szó........mosógépbe tette?????smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-07 09:47
Létrehozva: #3

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 23:34) *
Köszönöm!!!!

Most még frissebb fejjel átgondoltam. Lehet, hogy csak letakarította, de a helyzeten ez sem változtat. A terméklapon jelölted a garanciális beállításoknál, hogy nincs garancia. Mivel nem kereskedő vagy, hanem magánember, így a 8 napos visszavásárlási kötelezettséged sincs.
A levelezést mindenképpen tedd el addig, amíg az értékelést nem írja meg, mert biztosan nem pozitívval fog zárni, akkor pedig az ÜSZ-nak el kell küldened a töröltetés kérésekor.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
mezecske1
hozzászólás 2015-08-06 23:34
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-08-06 23:16) *
Hát akkor tiszta sor.smile.gif Megnézte élőben és meggondolta magát. Más tévedésében nem kell partnernek lenned. Szerintem.

Köszönöm!!!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-06 23:16
Létrehozva: #5

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 23:14) *
Van külön alkategória a vízi játékokra, én ezt a csomagot nem abban hirdettem meg, hanem készségfejlesztő játéknak.
Az aukcióba szó szerint ezt írtam "állapota: használt, van amelyikben már lemerült az elem, de mind tökéletesen működik"

Hát akkor tiszta sor.smile.gif Megnézte élőben és meggondolta magát. Más tévedésében nem kell partnernek lenned. Szerintem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mezecske1
hozzászólás 2015-08-06 23:14
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-08-06 23:11) *
Szia!

Abban az esetben, ha ezek nem vízben használatos játékok, nem utalnék semmit sem vissza. Az elem nem feltétlenül jár hozzá egyébként sem. Használt, tehát nem vagy kereskedő, hogy az elem hiányát oda kellene írni, bár az esetleges későbbi aukcióknál talán érdemes lesz (okulva ebből az esetből).
Szóval ha nem vizes játékok, akkor ne utalj vissza semmit, de a levelezést őrizd meg, ha netán szeretnél értékelést töröltetni.
w00t.gif Kissé meggyötört vagyok a fáradtságtól, de ez nagyon teccett! laughing.gif
Szép, korrekt aukció, a vevő pedig még kezdő, nem igazán tudja szerintem, hogyan működik a Vatera. Majd beletanul.smile.gif

Van külön alkategória a vízi játékokra, én ezt a csomagot nem abban hirdettem meg, hanem készségfejlesztő játéknak.
Az aukcióba szó szerint ezt írtam "állapota: használt, van amelyikben már lemerült az elem, de mind tökéletesen működik"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-08-06 23:11
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 22:21) *
Ti mit csinálnátok?

Kedves Vevő, vett egy csomag, műanyag, elemmel működő bébi játékot. Írta, hogy igaz, hogy használtként volt meghirdetve, de neki nem felel meg, a legtöbbe elem sincs, így nem tudja, hogy egyáltalán működnek-e. Sokat gondolkodott, hogy visszaküldje-e és úgy döntött, ha megszáradnak, akkor visszaküldi. Én pedig utaljam vissza a vételárat (3500 Ft)+a postaköltséget (950 Ft).

Első felindulásból azt írtam volna neki, hogy küldje vissza, én pedig visszautalom a vételárat (3500 Ft).

De utána arra jutottam, hogy kérdezek??.. amennyiben a műanyag játékoknak száradni kell, akkor azok igencsak vízben pancsikáltak, ami az elemmel működő játékoknak nem igazán tesz jót?..

Valakinek van ötlete, hogyan lehet ezt elintézni........

Szia!

Abban az esetben, ha ezek nem vízben használatos játékok, nem utalnék semmit sem vissza. Az elem nem feltétlenül jár hozzá egyébként sem. Használt, tehát nem vagy kereskedő, hogy az elem hiányát oda kellene írni, bár az esetleges későbbi aukcióknál talán érdemes lesz (okulva ebből az esetből).
Szóval ha nem vizes játékok, akkor ne utalj vissza semmit, de a levelezést őrizd meg, ha netán szeretnél értékelést töröltetni.

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 23:04) *
Kedves Publikum, ...

w00t.gif Kissé meggyötört vagyok a fáradtságtól, de ez nagyon teccett! laughing.gif

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 23:04) *

Szép, korrekt aukció, a vevő pedig még kezdő, nem igazán tudja szerintem, hogyan működik a Vatera. Majd beletanul.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-08-06 23:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mezecske1
hozzászólás 2015-08-06 23:04
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-08-06 22:46) *
Én azt csinálnám, hogy megmutatnám a publikumnak az aukciót. smile.gif

Kedves Publikum, erről lenne szó...........

http://jatek.vatera.hu/babajatek/keszsegfe...2101282631.html

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-08-06 22:46
Létrehozva: #9

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(mezecske1 @ 2015-08-06 22:21) *
Ti mit csinálnátok?

..

Én azt csinálnám, hogy megmutatnám a publikumnak az aukciót. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
mezecske1
hozzászólás 2015-08-06 22:21
Létrehozva: #10

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ti mit csinálnátok?

Kedves Vevő, vett egy csomag, műanyag, elemmel működő bébi játékot. Írta, hogy igaz, hogy használtként volt meghirdetve, de neki nem felel meg, a legtöbbe elem sincs, így nem tudja, hogy egyáltalán működnek-e. Sokat gondolkodott, hogy visszaküldje-e és úgy döntött, ha megszáradnak, akkor visszaküldi. Én pedig utaljam vissza a vételárat (3500 Ft)+a postaköltséget (950 Ft).

Első felindulásból azt írtam volna neki, hogy küldje vissza, én pedig visszautalom a vételárat (3500 Ft).

De utána arra jutottam, hogy kérdezek…….. amennyiben a műanyag játékoknak száradni kell, akkor azok igencsak vízben pancsikáltak, ami az elemmel működő játékoknak nem igazán tesz jót…..

Valakinek van ötlete, hogyan lehet ezt elintézni........

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-06-02 22:21
Létrehozva: #11

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(domizsani @ 2015-06-02 19:48) *
Sziasztok. Nem tudom hogy jó helyen járok-e, de egy olyan "embertől" kaptam negatívot, aki most vert át egy jó pár vásárlót (kb 32 aukció). Az a kérdésem, hogy vissza lehet-e vonatni a hazug értékelését?

Tisztelt domizsani!

Igen, ez egy jó hely.
Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
domizsani
hozzászólás 2015-06-02 19:48
Létrehozva: #12

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2015-06-02 19:39
Azonosító: 2 180 693

Sziasztok. Nem tudom hogy jó helyen járok-e, de egy olyan "embertől" kaptam negatívot, aki most vert át egy jó pár vásárlót (kb 32 aukció). Az a kérdésem, hogy vissza lehet-e vonatni a hazug értékelését?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-04-27 21:19
Létrehozva: #13

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(GoldenFairy @ 2015-04-27 16:38) *
Nekem az a tapasztalatom, hogy egyáltalán nem nyereséges az eladás Vaterán, és nincs belőle hasznom. Csak annyi benne a buli, hogy nem a kukába dobom ki azokat, ami, és az esetek egy részében olyan veszi meg/viszi el, aki örül neki - ezért megéri. smile.gif

Vagyis a kukához képest akkor nyereséges, nem? unsure.gif
Minden termék annyit ér, amennyit adnak érte.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-04-27 20:48
Létrehozva: #14

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

..

Sok okosat nem tudok hozzá tenni, zejopy barátom nagyon korrektül elmondott mindent. Csak véleményem van. Felesleges ezzel a viszonteladói dologgal foglalkozni. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-04-27 17:45
Létrehozva: #15

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm a válaszokat.

Szívesen.smile.gif

Saját példám, eladtam egy ruhacsomagot. Tökre megértem, hogy ebből néhányat továbbpasszolnak: vegyes méret, stílus stb. stb. miatt. Úgy igazából egyáltalán nem zavar, ha továbbadják ami nem kell, de az számomra érthetetlen, hogy egy "narancssárga" felahasználó veszi meg, és a "zöld" nevével adja el egyesével, és ezen az aukción újra a "narancssárga" nick-jével (amitől nálam vásárolt) tornázza fel az árat. Ironikus módon a Vatera főoldalán, az ajánlott termékek között láttam meg a régi termékemet újrahirdetve a vevő eladói oldalán, így került tudomásomra a dolog. laugh.gif
Vicces volt, hogy újra megnyerte és "megvette" a terméket magától, de még megmosolyogtatóbb volt az értékelés. smile.gif Persze harmadjára is meg lett hirdetve a holmi, természetesen a licittornász nick segítségével az ár feljebb kúszott, bár ezúttal már nem kellett magától megvennie a terméket. smile.gif

Amit leírsz, nem etikai kérdés, hanem súlyos szabálysértése a Vaterának, önlicit a neve. Amennyiben ezt látod és biztos vagy benne, írj a kapcsolatfelvételen keresztül, meg fogják vizsgálni a helyzetet, és ha bizonyítható (nagyon sokszor az) akkor szétrúgják amit szét lehet ilyenkor rúgni, legalábbis képletesen. Ez az egyik legvisszataszítóbb szabálytalanság, büntetés jár érte, mert nem csak az adott embernek ártanak vele, hanem az egész aukciózás hitelét rontják. De ne itt jelezd, mert nem ez a megfelelő hely, hanem tényleg a kapcsolatfelvételen keresztül.
Az viszont, hogy valaki más néven vásárol, mint elad, kicsit sem szokatlan, nagyon komoly érvek szólnak emellett. Nekem is más nevem van a vásárlásra, eddig narancs volt, csak mostanában zöldítettem be. smile.gif

Régen még jó volt, az licitált, vásárolt, akinek tényleg szüksége volt a holmira, és tudott örülni neki, nem hogy bohóckodni ilyesmikkel. smile.gif

Ne így nézd. Úgy nézd, hogy azok az emberek, akik viszonteladók, növelik a forgalmat. A tiédet is. Hiszen ha nem is öltözködési céllal, de megveszik a cuccodat.

"Mindenki megveszi valakitől és haszonnal továbbadja. " - ezzel nem értek egyet. Nekem az a tapasztalatom, hogy egyáltalán nem nyereséges az eladás Vaterán, és nincs belőle hasznom. Csak annyi benne a buli, hogy nem a kukába dobom ki azokat, ami, és az esetek egy részében olyan veszi meg/viszi el, aki örül neki - ezért megéri. smile.gif

Ez is egy szempont, de az internet terjedésével a kereskedelem is egyre nagyobb teret hódit magának a Vaterából (is). És ez nem baj.
Amit te említesz, az is egy szegmense a Vaterának, de a profik ugyanúgy részét képezik a piactérnek. A Vatera lehetőséget ad mindkét résztvevőnek, attól ekkora, és attól maradt még fenn. Mert ha csak a kis eladók lennének, a hobbizók, akkor már régen elmerült volna a süllyesztőben.

"Örülünk és visszavárjuk a vevőt, hiszen az általunk meghatározott áron megvette a termékünket. " - ez szép és jó lenne, ha a nyereségvadászok villámáron vásárolnának. biggrin.gif

Benznek ne a stílusát nézd, az néha kissé szálkás.biggrin.gif De ha elvonatkoztatsz a kevés barátságot tükröző szmájlitól, ha csak a mondanivalóra figyelsz, akkor be kell látnod, hogy igaza van.
Nem csupán a villámár lett általad meghatározva, hanem az induló ár is. Ha átgondoltan aukciózol, akkor tudnod kell, hogy sok esetben a nyitó áron viszik el a cuccot. Tehát annyiért indítod, amennyiért neked még jó, ha elmegy. A villámár valahol az általad elképzelt ideális árat kell megjelenítenie.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-04-27 17:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
GoldenFairy
hozzászólás 2015-04-27 16:38
Létrehozva: #16

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-06-17 17:38
Azonosító: 2 129 211

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-29 09:46) *
Szia! smile.gif

Kezdő vaterás koromban én is etikátlannak éreztem a dolgot, pedig nem az. Ez egy gyerekbetegség, tedd magadat túl rajta! Örülj, hogy tőled megvették, az általad tervezett árat megkaptad érte, tehát igazából nincs probléma. Ha neki még van lehetősége, kedve a tárolással, FD-al dolgozni, akkor az az ő üzlete, már nincs hozzá senkinek semmi köze. Hisz a cucc már az övé. smile3.gif
Amúgy a kereskedelem viszonteladás. Mindenki megveszi valakitől és haszonnal továbbadja.
1. Még dolgozik vele (mert a tárolás, új terméklap, fényképezés, postázás is munka)
2. Kockázatot vállal.
3. Meglátott benne valamit, amitől tudja, hogy értékesebb, mint amit az előző tulajdonos kér, és bizony a tudás is érték, aminek Ft-ban megfizethető utóhatása van.smile.gif

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Saját példám, eladtam egy ruhacsomagot. Tökre megértem, hogy ebből néhányat továbbpasszolnak: vegyes méret, stílus stb. stb. miatt. Úgy igazából egyáltalán nem zavar, ha továbbadják ami nem kell, de az számomra érthetetlen, hogy egy "narancssárga" felahasználó veszi meg, és a "zöld" nevével adja el egyesével, és ezen az aukción újra a "narancssárga" nick-jével (amitől nálam vásárolt) tornázza fel az árat. Ironikus módon a Vatera főoldalán, az ajánlott termékek között láttam meg a régi termékemet újrahirdetve a vevő eladói oldalán, így került tudomásomra a dolog. laugh.gif
Vicces volt, hogy újra megnyerte és "megvette" a terméket magától, de még megmosolyogtatóbb volt az értékelés. smile.gif Persze harmadjára is meg lett hirdetve a holmi, természetesen a licittornász nick segítségével az ár feljebb kúszott, bár ezúttal már nem kellett magától megvennie a terméket. smile.gif

Régen még jó volt, az licitált, vásárolt, akinek tényleg szüksége volt a holmira, és tudott örülni neki, nem hogy bohóckodni ilyesmikkel. smile.gif

"Mindenki megveszi valakitől és haszonnal továbbadja. " - ezzel nem értek egyet. Nekem az a tapasztalatom, hogy egyáltalán nem nyereséges az eladás Vaterán, és nincs belőle hasznom. Csak annyi benne a buli, hogy nem a kukába dobom ki azokat, ami, és az esetek egy részében olyan veszi meg/viszi el, aki örül neki - ezért megéri. smile.gif

"Örülünk és visszavárjuk a vevőt, hiszen az általunk meghatározott áron megvette a termékünket. " - ez szép és jó lenne, ha a nyereségvadászok villámáron vásárolnának. biggrin.gif

A vélemények továbbra is érdekelnek a viszonteladással kapcsolatban. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-29 09:46
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GoldenFairy @ 2015-03-28 13:03) *
Sziasztok!

Mi a véleményetek azokról a /viszonteladó/ partnerekről, akik azért vásárolnak nálatok, hogy sokkal drágább áron adják el ugyan azt a terméket (nem javított, nem átszerkesztett dologról van szó, á la nature ugyan úgy hirdetik meg, csak jóval többért, ja és a vásárlástól számított rövid időn belül)? blink.gif

Szia! smile.gif

Kezdő vaterás koromban én is etikátlannak éreztem a dolgot, pedig nem az. Ez egy gyerekbetegség, tedd magadat túl rajta! Örülj, hogy tőled megvették, az általad tervezett árat megkaptad érte, tehát igazából nincs probléma. Ha neki még van lehetősége, kedve a tárolással, FD-al dolgozni, akkor az az ő üzlete, már nincs hozzá senkinek semmi köze. Hisz a cucc már az övé. smile3.gif
Amúgy a kereskedelem viszonteladás. Mindenki megveszi valakitől és haszonnal továbbadja.
1. Még dolgozik vele (mert a tárolás, új terméklap, fényképezés, postázás is munka)
2. Kockázatot vállal.
3. Meglátott benne valamit, amitől tudja, hogy értékesebb, mint amit az előző tulajdonos kér, és bizony a tudás is érték, aminek Ft-ban megfizethető utóhatása van.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-03-29 09:49

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-03-28 22:19
Létrehozva: #18

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(GoldenFairy @ 2015-03-28 12:03) *
Sziasztok!

Mi a véleményetek azokról a /viszonteladó/ partnerekről, akik azért vásárolnak nálatok, hogy sokkal drágább áron adják el ugyan azt a terméket (nem javított, nem átszerkesztett dologról van szó, á la nature ugyan úgy hirdetik meg, csak jóval többért, ja és a vásárlástól számított rövid időn belül)? blink.gif

Örülünk és visszavárjuk a vevőt, hiszen az általunk meghatározott áron megvette a termékünket.
Ahhoz meg nincs közünk, hogy mihez kezd vele angry2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-28 16:16
Létrehozva: #19

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(GoldenFairy @ 2015-03-28 12:03) *
Sziasztok!

Szia!
A vevő a megvásárolt termékkel azt csinál amit akar, ha el akarja adni, akkor meghirdeti, annyiért amennyiért akarja, nincs ezzel semmi gond, sem rövid időn, belül, sem később. Ha "sokkal drágábban" el tudja adni, akkor olcsón adtad. smile.gif
A terméklap másolása már más dolog, nem illik, de nem sokat tehetsz ellene, legfeljebb megkéred, hogy ne tegye. Képek lenyúlása ellen pedig a vízjellel lehet védekezni.

+Quote Post
GoldenFairy
hozzászólás 2015-03-28 13:03
Létrehozva: #20

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-06-17 17:38
Azonosító: 2 129 211

Sziasztok!

+Quote Post

94 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-05 07:44