IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

102 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
Razel58
hozzászólás 2018-05-03 23:34
Létrehozva: #1

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(VateraBenz @ 2018-05-03 09:06) *
..........
Szövegértelmezés?

Tapasztalatom szerint ezt úgy kell érteni, hogy legyünk gondolatolvasók és tudjuk, hogy Ő miként is értette azt amit más nem ért. biggrin.gif

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......
Go to the top of the page

+Quote Post
krysztasz
hozzászólás 2018-05-03 22:19
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-08-14 19:39
Azonosító: 2 066 365

IDÉZET(Bruenhilde @ 2018-05-03 06:14) *
A Vatera jelentős piacvesztésen megy keresztül most, de véleményem szerint, nem ez a módja az ügyfelek megtartásának. Egyébként nem is árultam eddig azt a dolgot sehol máshol sem, csak előfordul, hogy a rengeteg holmi közt nem találom meg.. nagyon ritkán. De most csak azért is feltettem őket máshová és magam is meglepődtem mennyire viszik a holmikat. Igazából most azt fontolgatjuk családilag, hogy kompletten otthagyjuk a Vaterát. Igaz mi kicsik vagyunk és kb csak havi 40.000 Ft jutalékot hagytunk a Vateránál, de aki a kicsit nem becsüli...

A fenyegetést sosem értem, ha menni akar, hát menjen. Valóban sok a 40, jó pénz az oldalnak, de ha máshol jobb, akkor irány, ne legyen már sértett kiskacsa...
Igazat adok a vaterának, hogy a mondat így kétértelmű. Olyan nincs, hogy árukat adok el éjjel-nappal, aztán vagy megvan vagy nincs. Vállalja be a negát, ha elhányta, ha trehány, vezessen katalógust, béreljen nagyobb raktárt, de vevőként ne kelljen már nekem várnom a válaszra, hogy megvan-e vagy nincs...

Egyszer én is kaptam egy dörgedelmes levelet, hogy figyelni fogják az aukcióimat, mert több db-os terméket 1 db-ként hirdettem és a leírásban írtam, hogy xFt/db. Halvány fogalmam sem volt, hogy van ilyen is, hogy többes értékesítés. Pedig annyira ott volt a szemem előtt... Írtak, átgondoltam a levelet, megkerestem a hibát és kész.

Ritkán vásárolok, inkább eladok, a lényeg, vidéki vagyok, mentünk Pestre, kicsit bevásároltam a vaterán/teszveszen. Vettem egy könyvet egy könyvkereskedőtől, kellett keresnie kb. 10 percig, én nem türelmetlenkedtem, csak nem értettem a szitut. Akkor még kezdő voltam, megírtam, hogy a félvilág végéről jövök, nem vok időhöz kötve, megyek a könyvért. Nem másnap mentem a könyvért, ahogy leütöttem, de az alatt a pár nap alatt előbányászhatta volna.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2018-05-03 13:33
Létrehozva: #3

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Ez a teljes mondat! Ennél több vagy kevesebb egy szóval sincs!

Én csak ránéztem az első aukciójára, amit feldobott a gép, és ott ez volt: "Fontos!
Kérem vásárlás előtt érdeklődjenek a meglétéről, ellenkező esetben nem tudom garantálni a termék elküldését, átadását."
Ha ez ugyanaz a mondat amit elsőre ide idézett nekünk, akkor én kérek elnézést...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-05-03 11:28
Létrehozva: #4

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bruenhilde @ 2018-05-03 08:49) *
Végre egy normális hangnem, aki nem izomból akarja elnyomni a másikat. Igen, igazad van a legvégét illetően a családnak összesen van annyi. A tapasztalatom az, hogy 5 terméket próbáltam ki máshol, a tiltás hatására és ebből négynek már van gazdája... Te visszaszivárognál ezután? Egy korábbi esetem is jellemzi a moderáció tisztaságát. Feltöltöttem egy replika órát, törölték majd engem megrovásban részesítettek. Néhány hét múlva látom h az egész Vatera tele van ilyen órákkal. Megkérdeztem, hogy lehet ez... ? A válasz az volt, hogy ez nem az ő dolguk. Megkérdeztem, hogy akkor nem e illene visszavonni a figyelmeztetést. Természetesen a válasz az volt, hogy nekik van igazuk. A mostani esetnél is azt érzem, hogy csak azért is nekik legyen igazuk. Nem mondhatják, hogy nem voltam együttműködő kétszer is módosítottam a leírást. És pont kivettem a kifogásolt tartalmat. MIndnesetre egyenőre töröljük az összes aukciót és megpróbálom máshol, ahol talán ember és talán Partnerszámba vesznek.

Én nem izmozok sehol az életben, szóval ez alap, mert szerintem csak ellenállást szül és a habitusom is más..

A tapasztalatom az, hogy 5 terméket próbáltam ki máshol, a tiltás hatására és ebből négynek már van gazdája...

Nekem nincs jó tapasztalatom apróhirdetési oldalakkal, hiszen ott nemcsak az eladók kevésbé válogatottak, hanem a vevők is. Kipróbáltam, mert szerintem mindent ki kell próbálni, de nem jött be. Mondjuk én vállalkozó vagyok.

Te visszaszivárognál ezután? Egy korábbi esetem is jellemzi a moderáció tisztaságát. Feltöltöttem egy replika órát, törölték majd engem megrovásban részesítettek. Néhány hét múlva látom h az egész Vatera tele van ilyen órákkal. Megkérdeztem, hogy lehet ez... ? A válasz az volt, hogy ez nem az ő dolguk. Megkérdeztem, hogy akkor nem e illene visszavonni a figyelmeztetést. Természetesen a válasz az volt, hogy nekik van igazuk. A mostani esetnél is azt érzem, hogy csak azért is nekik legyen igazuk. Nem mondhatják, hogy nem voltam együttműködő kétszer is módosítottam a leírást. És pont kivettem a kifogásolt tartalmat. MIndnesetre egyenőre töröljük az összes aukciót és megpróbálom máshol, ahol talán ember és talán Partnerszámba vesznek.

Az FD bevezetésekor nagy bőszen kipróbáltam az akkor működő oldalakból többet is. Gyakorlatilag nem adtam el semmit. Igaz, közben a Vaterán is maradtam. Lecuccoltam onnan és hűséget fogadtam magamban a Vaterának, és nem volt ciki azt mondani, hogy úgy jó, ahogy ők csinálják, benéztem, mert nem tudtam eleget. Szerencsére anyagi kár nem ért, de nagyon sokat dolgoztam feleslegesen. Akkoriban erről az egészről szinte semmit nem tudtam, így nekiálltam megtanulni, hogy ne csak a felszínen kapirgáljak, hanem a mélyét is értsem.
Azt tapasztalom, hogy nagyon is emberszámba vesznek. Az ÜSZ sok ostorozás után rengeteget változott. Segítőkészek, és úgy érzem, nem hagynak cserben. Tegnap is volt egy kérdésem a Vészkijáratban, amire normális, érthető, elfogadható választ kaptam, tehát a lehetőség adott, hogy szabályosan és jól működjön az ember. Ha együttműködés a kiindulási alap, akkor szerintem a Vatera partner. És ezt igazán komolyan gondolom. A tapasztalataim is ezt erősítik.
Szóval én ezt másképp látom, mint te és intuitív, szenzitív emberként azt is felvállalom, hogy másképpen érzem.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-05-03 11:29

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-05-03 09:06
Létrehozva: #5

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Egyetlen szóval sem szerepel benne, hogy máshol is árulom, a kérem pedig nem kötelezés. Súlyos problémáik vannak a szövegértelmezéssel!

Az első verzió:
"A terméket máshol is árulom, kérem érdeklődjenek a megléte felől vásárlás előtt. "

Továbbá idéznék néhány értékelését:

"A licitet megnyertem, az eladó ezt követően e-mailben közölte, hogy nincs már a birtokában a termék,
mert máshol túladott rajta... A licitet követően találkoztam az említett cd-vel máshol, de tekintve,
hogy nyertesként jöttem ki ebből aukcióból, nem vásároltam meg, tehát két szék közé estem. Tekintve,
hogy olyan terméket hirdetett meg, amely nem volt a tulajdonában az értékelésem: negatív! "

"Eladó a sikeres licitet követően tájékoztatott, hogy más csatornán már értékesítette a terméket. "

"El utaltam a vételárat, de nem kaptam meg az árut, egy idő után vissza utalta a pénzt, mi oka volt a
dolognak a mai napig nem adott magyarázatot! "

"Az eladó olyan terméket hirdetett meg, amely nem volt a tulajdonában. Azt hiszem, az értékelés
szempontjából mellékes, hogy miért és hogyan. Mielőtt vásárolnátok tőle, írjatok üzenetet neki. Jól
lekommunikálta nekem, de ettől függetlenül erre nem tudok mást adni, elnézést... "

Ezt pedig ön írta negatív értékelésként egy szerencsétlen vevőnek:

"Világosan, érthetően, magyarul le van írva, hogy rá kell kérdezni, hogy meg van e a termék. Ezek
után neki áll feljebb. Ez megér egy jó nagy negatívot. "

Szövegértelmezés?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bruenhilde
hozzászólás 2018-05-03 08:49
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-05 23:59
Azonosító: 1 728 650

IDÉZET(zejopy @ 2018-05-03 07:49) *
Ezt így nem mondanám. Átalakulás van, de a mostani vilgban minden változik. A Vatera pedig szerintem jól leköveti a változásokat. Piacvesztés pár éve volt, amikor megjelent a sok apróhirdetési oldal. Van még tennivaló, de nem látom a megrekedt állóvizet, amit én már messziről észreveszek.
Sokan mentek el, sokan nagy hanggal, aztán csendesen visszaszivárogtak. Annak már nem kerítettek nagy feneket.
40 ezer havonta nem kicsi. Én kb. 20 ezret fizetek az összes nevem után a gyerekével együtt, ebből ezen a nevvalóbanüli aukció fut folyam[b]valóban[/b]ndolom, hogy túl kicsi vagyok, bár<b>valóban</b>valóbanásosokkal nem érek fel. Ha [b]valóban[/b] 40 ezret hagysz itt havonta, akkor legalább egy, sokkal nagyobb nevednek kell lennie, mert az értékeléseid száma és a feltöltött árumennyiség nem tükrözi az általad leírt összeget.

Végre egy normális hangnem, aki nem izomból akarja elnyomni a másikat. Igen, igazad van a legvégét illetően a családnak összesen van annyi. A tapasztalatom az, hogy 5 terméket próbáltam ki máshol, a tiltás hatására és ebből négynek már van gazdája... Te visszaszivárognál ezután? Egy korábbi esetem is jellemzi a moderáció tisztaságát. Feltöltöttem egy replika órát, törölték majd engem megrovásban részesítettek. Néhány hét múlva látom h az egész Vatera tele van ilyen órákkal. Megkérdeztem, hogy lehet ez... ? A válasz az volt, hogy ez nem az ő dolguk. Megkérdeztem, hogy akkor nem e illene visszavonni a figyelmeztetést. Természetesen a válasz az volt, hogy nekik van igazuk. A mostani esetnél is azt érzem, hogy csak azért is nekik legyen igazuk. Nem mondhatják, hogy nem voltam együttműködő kétszer is módosítottam a leírást. És pont kivettem a kifogásolt tartalmat. MIndnesetre egyenőre töröljük az összes aukciót és megpróbálom máshol, ahol talán ember és talán Partnerszámba vesznek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-05-03 07:49
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A Vatera jelentős piacvesztésen megy keresztül most,...

Ezt így nem mondanám. Átalakulás van, de a mostani vilgban minden változik. A Vatera pedig szerintem jól leköveti a változásokat. Piacvesztés pár éve volt, amikor megjelent a sok apróhirdetési oldal. Van még tennivaló, de nem látom a megrekedt állóvizet, amit én már messziről észreveszek.

... Igazából most azt fontolgatjuk családilag, hogy kompletten otthagyjuk a Vaterát. ...

Sokan mentek el, sokan nagy hanggal, aztán csendesen visszaszivárogtak. Annak már nem kerítettek nagy feneket.

... Igaz mi kicsik vagyunk és kb csak havi 40.000 Ft jutalékot hagytunk a Vateránál, de aki a kicsit nem becsüli...

40 ezer havonta nem kicsi. Én kb. 20 ezret fizetek az összes nevem után a gyerekével együtt, ebből ezen a nevemen 1600 körüli aukció fut folyamatosan. Nem gondolom, hogy túl kicsi vagyok, bárvalóban, hogy a hivatásosokkal nem érek fel. Ha [b]valóban[/b] 40 ezret hagysz itt havonta, akkor legalább egy, sokkal nagyobb nevednek kell lennie, mert az értékeléseid száma és a feltöltött árumennyiség nem tükrözi az általad leírt összeget.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bruenhilde
hozzászólás 2018-05-03 06:14
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2018-05-02 21:39) *
Miért ne lenne jogos?! Háromszor jeleztük önnek, hogy nem kötelezheti az érdeklődőket vásárlás előtti rákérdezésre! Erre ön minden alkalommal minimális átfogalmazással reagált, de a lényeg nem változott, a kifogásolt szövegrészt nem távolította el a termékleírásaiból.

Több alkalommal is kifejtettük már itt a fórumon is: a termékeit természetesen mindenki árulhatja máshol is, de csak addig, amíg a Vaterán nincs rajtuk érvényes licit. Ezt követően a termék máshol, másnak már nem adható el. Ha nincs rajta licit és a terméket az eladó máshol eladta, akkor viszont haladéktalanul el kell távolítani a Vatera piacteréről.
Ennek figyelése, nyilvántartása és időben történő lebonyolítása kizárólag az eladó feladata és felelőssége és nem háríthatja ezeket semmilyen formában sem a vevőkre!
Ha ezeket az alapelveket nem tudja vagy nem akarja betartani és emiatt a vaterás vevőjének nem tudja vagy nem akarja átadni a terméket, akkor ezért jogosan kaphat negatív értékelést és ismétlődő esetben jogosan kerülhet inaktiválásra a felhasználói fiókja.

A fentiekkel ellentétes saját szabályok, megkötések nem alkalmazhatóak a termékleírásban, vitás helyzetben azok amúgy sem mentesítenek a leírt kötelezettségek alól.

Egyetlen szóval sem szerepel benne, hogy máshol is árulom, a kérem pedig nem kötelezés. Súlyos problémáik vannak a szövegértelmezéssel!

IDÉZET(Bruenhilde @ 2018-05-03 04:38) *

Aki nem ért egyet a Vatera eljárással nyugodtan panaszt tehet itt:
info@nmhh.hu

és a fogyasztóvédelemnél.

Én megtettem.

IDÉZET(svejku @ 2018-05-02 22:23) *
Ezért? Ezért nem.
De, ha már az aukciózási etkettről szóló topikban vagyunk, akkor megjegyezném, hogy etikátlannak tartom, hogy egy, (a teljes mondatból kiragadott, manipulált), hamisított "idézettel" próbálja bizonyítani igazát, a "tisztelt fórumozók" félrevezetéssel szeretné kivívni együttérzésünket, igazságérzetünk felpiszkálását!
Ezt hogyan gondolta? De most tényleg? Mire számított? Hogy erre rögtön elkezdjük pocskondiázni a Vaterát, hogy hát még ekkora aljasságot? Mit képzelnek ezek? Szemét banda!? dry.gif

IDÉZET(webkereskedo @ 2018-05-02 19:20) *
Nem inkább erről lenne szó? "Kérem vásárlás előtt érdeklődjenek a meglétéről, ellenkező esetben nem tudom garantálni a termék elküldését, átadását."

Nem arról van szó, kérésükre javítottam a kérdéses aukciónál, úgy, hogy előzőleg állásfoglalást kértem, de nem válaszoltak. Tehát a kérdéses aukciónál:

A terméket az alábbi okokból kellett törölnünk:

A későbbbi félreértések elkerülése érdekében kérem érdeklődjenek a vásárlás előtt : )

Ez vonatkozik pl, az árú méretére, állapotára stb. Mások is írják, hogy kérdezzenek, ha valami nem világos.

ennyi volt, ennyi maradt egész pontosan. Miattuk írtam át. Elsőnek az gondoltam, az a baj, h máshol is árulom, azután felvilágosítottak, hogy az a baj, hogy a megléte bizonytalan. Azután azt is kivettem a szövegből és megírtam nekik mi maradt. Az ügyfélszolgálat válasz helyett felfüggesztéssel reagált.

IDÉZET(svejku @ 2018-05-02 22:23) *
Ezért? Ezért nem.
De, ha már az aukciózási etkettről szóló topikban vagyunk, akkor megjegyezném, hogy etikátlannak tartom, hogy egy, (a teljes mondatból kiragadott, manipulált), hamisított "idézettel" próbálja bizonyítani igazát, a "tisztelt fórumozók" félrevezetéssel szeretné kivívni együttérzésünket, igazságérzetünk felpiszkálását!
Ezt hogyan gondolta? De most tényleg? Mire számított? Hogy erre rögtön elkezdjük pocskondiázni a Vaterát, hogy hát még ekkora aljasságot? Mit képzelnek ezek? Szemét banda!? dry.gif

Nem kell pocskondiázni a Vaterát, lehet igazat, adni, lehet nem adni igazat, de a gúnyolódás sajnos olyan szint, ami nem engem minősít. smile.gif

Pontosítok:

A későbbbi félreértések elkerülése érdekében kérem érdeklődjenek a vásárlás előtt : ) !

IDÉZET(Bruenhilde @ 2018-05-03 05:03) *
Aki nem ért egyet a Vatera eljárással nyugodtan panaszt tehet itt:
info@nmhh.hu

és a fogyasztóvédelemnél.

Én megtettem.
Nem arról van szó, kérésükre javítottam a kérdéses aukciónál, úgy, hogy előzőleg állásfoglalást kértem, de nem válaszoltak. Tehát a kérdéses aukciónál:

A későbbbi félreértések elkerülése érdekében kérem érdeklődjenek a vásárlás előtt : )

Ez vonatkozik pl, az árú méretére, állapotára stb. Mások is írják, hogy kérdezzenek, ha valami nem világos.

ennyi volt, ennyi maradt egész pontosan. Miattuk írtam át. Elsőnek az gondoltam, az a baj, h máshol is árulom, azután felvilágosítottak, hogy az a baj, hogy a megléte bizonytalan. Azután azt is kivettem a szövegből és megírtam nekik mi maradt. Az ügyfélszolgálat válasz helyett felfüggesztéssel reagált.
Nem kell pocskondiázni a Vaterát, lehet igazat, adni, lehet nem adni igazat, de a gúnyolódás sajnos olyan szint, ami nem engem minősít. smile.gif

Pontosítok:

A későbbbi félreértések elkerülése érdekében kérem érdeklődjenek a vásárlás előtt : ) !

Látható, hogy a Vatera állításával szemben, nem minimális az átdolgozás, nincs benne az, hogy máshol is árulom. A Vatera jelentős piacvesztésen megy keresztül most, de véleményem szerint, nem ez a módja az ügyfelek megtartásának. Egyébként nem is árultam eddig azt a dolgot sehol máshol sem, csak előfordul, hogy a rengeteg holmi közt nem találom meg.. nagyon ritkán. De most csak azért is feltettem őket máshová és magam is meglepődtem mennyire viszik a holmikat. Igazából most azt fontolgatjuk családilag, hogy kompletten otthagyjuk a Vaterát. Igaz mi kicsik vagyunk és kb csak havi 40.000 Ft jutalékot hagytunk a Vateránál, de aki a kicsit nem becsüli...

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2018-05-02 22:23
Létrehozva: #9

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Bruenhilde @ 2018-05-02 18:36) *
Azt szeretném kérdezni a tisztelt fórumozóktól, hogy jogosnak tartják a 72 órás felfüggesztést, ezért a mondatért.

"Kérem érdeklődjenek vásárlás előtt?"

Üdvözlettel

Ezért? Ezért nem.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-05-02 21:39
Létrehozva: #10

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Azt szeretném kérdezni a tisztelt fórumozóktól, hogy jogosnak tartják a 72 órás felfüggesztést, ezért a mondatért.

Üdvözlettel

Miért ne lenne jogos?! Háromszor jeleztük önnek, hogy nem kötelezheti az érdeklődőket vásárlás előtti rákérdezésre! Erre ön minden alkalommal minimális átfogalmazással reagált, de a lényeg nem változott, a kifogásolt szövegrészt nem távolította el a termékleírásaiból.

Több alkalommal is kifejtettük már itt a fórumon is: a termékeit természetesen mindenki árulhatja máshol is, de csak addig, amíg a Vaterán nincs rajtuk érvényes licit. Ezt követően a termék máshol, másnak már nem adható el. Ha nincs rajta licit és a terméket az eladó máshol eladta, akkor viszont haladéktalanul el kell távolítani a Vatera piacteréről.
Ennek figyelése, nyilvántartása és időben történő lebonyolítása kizárólag az eladó feladata és felelőssége és nem háríthatja ezeket semmilyen formában sem a vevőkre!
Ha ezeket az alapelveket nem tudja vagy nem akarja betartani és emiatt a vaterás vevőjének nem tudja vagy nem akarja átadni a terméket, akkor ezért jogosan kaphat negatív értékelést és ismétlődő esetben jogosan kerülhet inaktiválásra a felhasználói fiókja.

A fentiekkel ellentétes saját szabályok, megkötések nem alkalmazhatóak a termékleírásban, vitás helyzetben azok amúgy sem mentesítenek a leírt kötelezettségek alól.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-05-02 19:20
Létrehozva: #11

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

Üdvözlettel

Nem inkább erről lenne szó? "Kérem vásárlás előtt érdeklődjenek a meglétéről, ellenkező esetben nem tudom garantálni a termék elküldését, átadását."

+Quote Post
Bruenhilde
hozzászólás 2018-05-02 18:36
Létrehozva: #12

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdvözlettel

+Quote Post
krysztasz
hozzászólás 2018-05-01 22:27
Létrehozva: #13

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2018-05-01 20:29) *
A "Nincs" nagyon pontos válasz volt. Magadat pontosítsd, ne engem.
Igen, olyan sok éve megszűnt a lehetőség, hogy feleslegesnek éreztem kifejteni, hogy 4 évvel ezelőtt még volt.

De ha a kérdező visszajön, akkor nem érti, hogy miről írok. Ok, nem ellenőriztem le, hogy vajon van-e még, de neki ez így félreérthető. Igaz, a végeredmény a lényeg, hogy most nincs, de volt. Tehát nem légből kapott ostobaságot írtam.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-05-01 20:29
Létrehozva: #14

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(krysztasz @ 2018-05-01 20:20) *
Pontosabban már megszűnt, kicsit google-ztam.

A "Nincs" nagyon pontos válasz volt. Magadat pontosítsd, ne engem.
Igen, olyan sok éve megszűnt a lehetőség, hogy feleslegesnek éreztem kifejteni, hogy 4 évvel ezelőtt még volt.

+Quote Post
krysztasz
hozzászólás 2018-05-01 20:20
Létrehozva: #15

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2018-05-01 14:49) *
Nincs.

Pontosabban már megszűnt, kicsit google-ztam.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-05-01 14:49
Létrehozva: #16

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(krysztasz @ 2018-05-01 14:26) *
Zárt aukcióra kellett volna kérned. Nem kértem még ilyet, így csak tudom, hogy van

Nincs.

+Quote Post
krysztasz
hozzászólás 2018-05-01 14:26
Létrehozva: #17

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(webkereskedo @ 2018-04-30 21:26) *
Ilyenkor reklamálhatok?

Zárt aukcióra kellett volna kérned. Nem kértem még ilyet, így csak tudom, hogy van, lehet, az eladó sem tudott róla. De a szabály, az szabály, aki leüti, annak kell(ene) eladni a terméket. Fordított esetben, ha Neked adta volna el, de a másik aukciós partner üti le, jogosan küld negatívot, hogy csak füstöl. Gondolom, ezt kerüli el a zárt aukció.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-04-30 21:26
Létrehozva: #18

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(baksayemese @ 2018-04-30 21:08) *
Ilyenkor reklamálhatok?

Nem. Azé, aki gyorsabb. Miért kellene levelezéseket nézegetni leütés előtt?

+Quote Post
baksayemese
hozzászólás 2018-04-30 21:08
Létrehozva: #19

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2018-03-05 09:38
Azonosító: 2 626 476

Tegnap és ma megvettem volna egy terméket, de kicsit sokalltam az árát. Írtam az eladónak, aki rendes volt, és elfogadta az általam ajánlott árat. Át is írta a terméknél. Rá két percre egy nő leütötte. Ilyenkor reklamálhatok? Hiszen a termék alatti levelezésben tisztán láthatta a történetet. Én akkor pont útban voltam hazafelé a munkából, vezetés közben nem tudok vaterázni. Ilyenkor mi van?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-14 10:59
Létrehozva: #20

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Bölcsen vásároltam és megfontoltan. Megkérdeztem, van-e a kinézett dolog, mert "készlet erejéig aukció" volt. Igen, van, 5-7 munkanap a szállítás. Hurrá, nekem 25.-én már kellene, addig bőven ideér. Tegnap este jött az e-mail, sajnos elfogyott, 19-e után indul csak el. Kérdezték, hogy fenntartom-e a rendelésemet. Írtam, hogy fenntartom, mert szükségem lesz rá máskor is, de akkor miért azt válaszolták a terméklapos levelezésben, amit. A válasz az volt, hogy a rendszer rosszul mutatta. Értem. Tényleg. De azért nem örülök. animal-smiley-071.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-14 11:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

102 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-06-22 16:52