IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

97 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
zejopy
hozzászólás 2016-11-22 13:50
Létrehozva: #-159

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kissé kiakadtam, tulajdonképpen megoldás nincs, de muszáj kimondanom. A fiamnál értékeltem, mert ő suliban van, ilyenkor a sima eseteket én kezelem, akkor tartom csak vissza a munkát, amikor tanulnia kell belőle. Néztem a részletes értékeléseit, hát basszus, ott van, hogy a vevő többet fizetett a postázásért, mint amennyibe került. Ez egész egyszerűen nem igaz. Minden eladásáról tudok, intézzük, ő is viszi az én cuccomat postára, én is az övét. Egész egyszerűen tudom, hogy az összes eladása teljesen megfelelő volt. Nem rezdülök rá a lehúzásra (nagy erőkkel visszatartom magamat), de az, hogy egy hazugságot kénytelen az ember elviselni, az azért nagyon durva. Mert ha ez igaz lenne, akkor ez a vevőnek egy olyan megkárosítása, ami minden emberi norma szerint (de legalábbis szerintem) a szándákos csalás kategóriájába esik. Ez pedig velünk nem fordulhat elő. Egyszerűen nem. Nem tudok olyan nyomort elképzelni, hogy elcsaljunk bárkitől pénzt, ráadásul nem is nyomorgunk. Nagyon felháborodtam.
És majd ha eljut odáig a gyerek, hogy esetleg a PEP-et mérlegelik nála, akkor ott virít ez az ocsmány hazugság. Undorító... vomit2.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-11-10 19:01
Létrehozva: #-158

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mohuzi @ 2016-11-09 19:47) *
Kedves Vaterázók! Ha egy terméket fix áron megvettem, és az eladó több mint 1 hete hiteget, hogy feladja (2x volt kint futár, nem volt otthon, most állítólag újracsomagol...), akkor elállhatok-e következmények nélkül a vásárlástól? Ajándékba szerettem volna, de már nem későn érkezik...Előre is köszönöm a segítséget!

Tisztelt mohuzi!

Egy hét után ilyen esetben elállhat az adásvételtől.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-10 05:53
Létrehozva: #-157

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mohuzi @ 2016-11-09 18:47) *
Kedves Vaterázók! Ha egy terméket fix áron megvettem, és az eladó több mint 1 hete hiteget, hogy feladja (2x volt kint futár, nem volt otthon, most állítólag újracsomagol...), akkor elállhatok-e következmények nélkül a vásárlástól? Ajándékba szerettem volna, de már nem későn érkezik...Előre is köszönöm a segítséget!

Mivel páros játék, ezért következmény mindig lehet. Ebbem az esetben az eladó rossz értékelése. Semlegesre mindenképpen számíthatsz, hiszen ha visszautalja a pénzedet, akkor az üzlet nem jött létre, tehát semleges értékelésnél nem adhat jobbat. Ha amúgy korrekt, akkor a szöveges részben pozitívan nyilatkozik. Ha viszont negatív értékelést ad, akkor érdemes felvenni az ÜSZ-tal a kapcsolatot, és ha a levelezésben egyértelműen látszik, hogy mi történt, akkor a negatív értékelést törlik.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-11-10 05:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mohuzi
hozzászólás 2016-11-09 18:47
Létrehozva: #-156

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-09 18:34
Azonosító: 2 413 224

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-02 07:38
Létrehozva: #-155

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 22:47) *
Köszönöm, hogy fordítottál időt a "hülyeségemre". Tudod, én még nem jártam így, kissé föl...sztam magam..... Megnyugodtam, már nem érdekel. Kösz még egyszer....

Nem hülyeség.smile.gif És szívesen!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 22:47
Létrehozva: #-154

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-01 11:31
Azonosító: 2 411 476

IDÉZET(zejopy @ 2016-11-01 23:06) *
Ez nem erről szól csak. Sőt, főleg nem erről.smile.gif
Ez lenne a normális.
Igen, ez is normális lenne.smile.gif
Magánember esetén igazad lehet, de egyre több a kereskedői fiók, ahol az ár már kissé kötöttebb.

Köszönöm, hogy fordítottál időt a "hülyeségemre". Tudod, én még nem jártam így, kissé föl...sztam magam..... Megnyugodtam, már nem érdekel. Kösz még egyszer....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-01 22:06
Létrehozva: #-153

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 21:30) *
.... csakis pozitív megítélésem van,(nem úgy mint neki...) nem egy senkiházi megbízhatatlan sz.r vagyok. ...

Ez nem erről szól csak. Sőt, főleg nem erről.smile.gif

.... Tudod, ha azt válaszolja vissza, hogy hülyeségeket beszélek, vagy menjek a fenébe az ajánlatommal, vagy netán kulturáltabban, ennyi és ennyi a legkisebb ár csakis ennyiért adom stb., akkor egy szót nem szólnék ......

Ez lenne a normális.

...Nem befeszülni kell hanem megbeszélni. ...

Igen, ez is normális lenne.smile.gif

... Az itteni árak egyébként sem vannak törvényben előírva,hisz mint mondottam , ez egy PIAC ! ...

Magánember esetén igazad lehet, de egyre több a kereskedői fiók, ahol az ár már kissé kötöttebb.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 21:30
Létrehozva: #-152

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2016-11-01 21:36) *
Lehet, hogy kicsit alacsonyabb árat javasoltál, mint amennyit ő elviselhetőnek érzett. Tudod, nagy dolog a forgalom, de nem minden. Mindenkinél (vagy többségünknél) van egy pszichikai határ, amikor úgy gondoljuk, hogy ezzel az emberrel nem akarunk üzletet kötni. Ez lehet jogos, nem jogos, normális, vagy abnormális. Szubjektív.
És hogy mit érez? smile.gif Nem tudom, ő mit érez. Ha én egy általam problémásnak érzett (azaz az említett határt átlépő) vevőjelöltet tiltóra teszek, akkor nem érzek mást, mint egy pici megkönnyebbülést. Ez pár másodperc, aztán rohanok tovább a dolgomra. Szélsőséges érzelmek nincsenek, azokat megtartom a fontos dolgokra. De ez én vagyok. Ismerek olyanokat, akiknek mentális merevedésük támad minden ilyen alkalommal. (Benz, kedves! Ezt ne is olvassa, mert tudom, Ön pirulásra hajlamos.devil.gif )
Szóval az eladóban fellépő érzés is egyénfüggő.
És ne érts félre, nem védem az eladót és ellened sem szólok. Csak elmondtam egy (vagy talán több) lehetséges verziót.smile.gif

Biztosan van igazság abban amit mondasz.De. Ha szorul belé annyi kultúra, hogy veszi a fáradtságot és megnézi, hogy csakis pozitív megítélésem van,(nem úgy mint neki...) nem egy senkiházi megbízhatatlan sz.r vagyok. Tudod, ha azt válaszolja vissza, hogy hülyeségeket beszélek, vagy menjek a fenébe az ajánlatommal, vagy netán kulturáltabban, ennyi és ennyi a legkisebb ár csakis ennyiért adom stb., akkor egy szót nem szólnék . De ez, hogy válaszra se méltat, most meg tehetetlen vagyok hiszen totál letiltott , pedig nem a huszadik levelemmel zaklattam, nekem ez beteg..... Nem befeszülni kell hanem megbeszélni. Az itteni árak egyébként sem vannak törvényben előírva,hisz mint mondottam , ez egy PIAC ! Na persze he ettől érzi magát jobban.......

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-11-01 20:36
Létrehozva: #-151

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mossberg66 @ 2016-11-01 19:08) *
Vajon mit érez az az eladó, aki miután üzenetben ajánlottam egy összeget, letiltott az üzenetekről és az aukcióiról is...... Sértés volt talán? Megvettem volna többért is azt a kis gőzgépet, de hát ez tudtommal egy piac, ahol lehet alkudni,legfeljebb nem engednek az árból.... Elvesztett egy vevőt... Margit......nooooormááális?

Lehet, hogy kicsit alacsonyabb árat javasoltál, mint amennyit ő elviselhetőnek érzett. Tudod, nagy dolog a forgalom, de nem minden. Mindenkinél (vagy többségünknél) van egy pszichikai határ, amikor úgy gondoljuk, hogy ezzel az emberrel nem akarunk üzletet kötni. Ez lehet jogos, nem jogos, normális, vagy abnormális. Szubjektív.
És hogy mit érez? smile.gif Nem tudom, ő mit érez. Ha én egy általam problémásnak érzett (azaz az említett határt átlépő) vevőjelöltet tiltóra teszek, akkor nem érzek mást, mint egy pici megkönnyebbülést. Ez pár másodperc, aztán rohanok tovább a dolgomra. Szélsőséges érzelmek nincsenek, azokat megtartom a fontos dolgokra. De ez én vagyok. Ismerek olyanokat, akiknek mentális merevedésük támad minden ilyen alkalommal. (Benz, kedves! Ezt ne is olvassa, mert tudom, Ön pirulásra hajlamos.devil.gif )
Szóval az eladóban fellépő érzés is egyénfüggő.
És ne érts félre, nem védem az eladót és ellened sem szólok. Csak elmondtam egy (vagy talán több) lehetséges verziót.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-11-01 20:39

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mossberg66
hozzászólás 2016-11-01 19:08
Létrehozva: #-150

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vajon mit érez az az eladó, aki miután üzenetben ajánlottam egy összeget, letiltott az üzenetekről és az aukcióiról is...... Sértés volt talán? Megvettem volna többért is azt a kis gőzgépet, de hát ez tudtommal egy piac, ahol lehet alkudni,legfeljebb nem engednek az árból.... Elvesztett egy vevőt... Margit......nooooormááális?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-09-05 21:49
Létrehozva: #-149

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-09-05 07:17) *
Óóóóó, Benz! Hát mondja a népeknek bent a Vateránál, hogy ez milyen pocsék. És az Ön elsodró lendületével vigye át rajtuk a véleményét, hogy egy emberként csápoljon az egész cég, hogy sz@r a freemail. Tegnap este volt egy kis időm és visszaolvastam a régmúltban, bár amit szerettem volna igazán, az a fórummotor kehessége miatt nem sikerült. Mindenesetre eszembe jutott, hogy régebben ígértem tüntetést is a Vatera elé. Tudja, az ördög nem alszik, bármikor elszánhatom magamat.devil.gif
Nahát. Szeretem, amikor finom, tapintatos meghatározásokat használ. smile_275.gif

Mindent megteszek smiley-scared003.gif laugh1.gif
IDÉZET(zejopy @ 2016-09-05 07:17) *
A dolog pedig roppant fontos lenne. Ön nem tudja, milyen egy 18 éves kamaszfiúval élni. Az én gyerekem világlátása, tisztelettudása és gondolkodásmódja lényegesen jobb, mint a korosztályának (ezzel mostanában nagyon gyakran szembesültem). De amikor elgurul a gyógyszere, akkor azért ő sem normális. Ha mondjuk úgy érzi, igazságtalanság éri - egy értékelés lehúzás, vagy egy bosszúnegatív pl. - akkor azért nem az irodalmi nyelvet használja és nem szépen összeszedetten fogalmaz, hanem ablakrezegtető hangerővel különböző szerveket dobál ki a szájából, furcsa összefüggésekben.

Ha az ember erkölcsileg feljogosítva érzi magát, akkor azért el lehet térni a szokásos normáktól rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-09-05 06:17
Létrehozva: #-148

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-09-04 22:04) *
Kedves zejopy!

A Vaterának tudomásom szerint nincs a kérdésről álláspontja, a saját nevemben szoktam emiatt morogni smile.gif
Azt sajnos senkinek sem írhatjuk elő, hogy milyen szolgáltatót válasszon és így emiatt a regisztrációt sem blokkolhatjuk. Adott esetben legfeljebb segítő szándékkal ajánlást tehetünk.
Szintén személyes tapasztalat, hogy ha szépen levezetem egy ...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) reklamálónak, hogy az e-mail címe a problémás, akkor sem cseréli le. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek. Ez van.

Óóóóó, Benz! Hát mondja a népeknek bent a Vateránál, hogy ez milyen pocsék. És az Ön elsodró lendületével vigye át rajtuk a véleményét, hogy egy emberként csápoljon az egész cég, hogy sz@r a freemail. Tegnap este volt egy kis időm és visszaolvastam a régmúltban, bár amit szerettem volna igazán, az a fórummotor kehessége miatt nem sikerült. Mindenesetre eszembe jutott, hogy régebben ígértem tüntetést is a Vatera elé. Tudja, az ördög nem alszik, bármikor elszánhatom magamat.devil.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-09-04 22:04) *
...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) ...

Nahát. Szeretem, amikor finom, tapintatos meghatározásokat használ. smile_275.gif

A dolog pedig roppant fontos lenne. Ön nem tudja, milyen egy 18 éves kamaszfiúval élni. Az én gyerekem világlátása, tisztelettudása és gondolkodásmódja lényegesen jobb, mint a korosztályának (ezzel mostanában nagyon gyakran szembesültem). De amikor elgurul a gyógyszere, akkor azért ő sem normális. Ha mondjuk úgy érzi, igazságtalanság éri - egy értékelés lehúzás, vagy egy bosszúnegatív pl. - akkor azért nem az irodalmi nyelvet használja és nem szépen összeszedetten fogalmaz, hanem ablakrezegtető hangerővel különböző szerveket dobál ki a szájából, furcsa összefüggésekben.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-09-05 06:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-09-04 21:04
Létrehozva: #-147

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-09-04 10:17) *
Kedves Benz!

Annyi baj van a freemail és citromail levelezőkkel. Az Önök álláspontja is az, hogy ezek pocsék levelezők. Mivel a vaterás adásvételeknek az elsődleges lebonyolítási csatornája az e-mail, nagyon határozottan javasolom (bár tudjuk, hogy én eléggé liberális vagyok), hogy a rendszer ne engedjen regisztrálni ezzel a 2 postafiók típussal. Pár perc egy másikat létrehozni. Egy ember rugalmatlansága miatt ne már, hogy az szívjon, aki a partnere lesz. Köszönöm, ha továbbítja. Ha szeretné, akkor beírom ezt a kérést az összes általam használt felhasználónéven és az összes vaterás ismerősömnek szólok, hogy ők is írják be, így képviselünk egy jelentős tömeget, amire hivatkozva meg lehet hozni ezt a döntést.biggrin.gif

Kedves zejopy!

A Vaterának tudomásom szerint nincs a kérdésről álláspontja, a saját nevemben szoktam emiatt morogni smile.gif
Azt sajnos senkinek sem írhatjuk elő, hogy milyen szolgáltatót válasszon és így emiatt a regisztrációt sem blokkolhatjuk. Adott esetben legfeljebb segítő szándékkal ajánlást tehetünk.
Szintén személyes tapasztalat, hogy ha szépen levezetem egy ...ööö...elégedetlen (finom, tapintatos meghatározás) reklamálónak, hogy az e-mail címe a problémás, akkor sem cseréli le. Tisztelet a nagyon ritka kivételnek. Ez van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-09-04 09:17
Létrehozva: #-146

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A fiam bajlódik. confused.gif
http://antik.vatera.hu/keramia_agyag/kancs...2330819363.html
Ott indul, hogy mondtam, 1 Ft-ért nem csomagolok, mert elképzeltem, amit egy 1 Ft-os vadász az összes köcsögöt leüti, én pedig hosszú ideig gyötrődöm a csomagolással. Persze egy vidéki vásárló már akadt, aki sűrűn elnézést kért, nagyon szimpatikus volt és csak egyet vett. Elküldtük, persze. Néztük, ez a vevő is dunaújvárosi (amúgy elképzelhető, hogy jár Pécsen, nincs ezzel gond, előfordulhat). Ment a levél (freeamil) visszadobta a rendszer. Ma is ment a levél, ma is visszadobta. Oké, akkor legyen telefon. A szám ki van kapcsolva a rendszerből. Most várunk. Ha nem jelentkezik, majd persze újra megpróbáljuk.
Kedves Benz!

Annyi baj van a freemail és citromail levelezőkkel. Az Önök álláspontja is az, hogy ezek pocsék levelezők. Mivel a vaterás adásvételeknek az elsődleges lebonyolítási csatornája az e-mail, nagyon határozottan javasolom (bár tudjuk, hogy én eléggé liberális vagyok), hogy a rendszer ne engedjen regisztrálni ezzel a 2 postafiók típussal. Pár perc egy másikat létrehozni. Egy ember rugalmatlansága miatt ne már, hogy az szívjon, aki a partnere lesz. Köszönöm, ha továbbítja. Ha szeretné, akkor beírom ezt a kérést az összes általam használt felhasználónéven és az összes vaterás ismerősömnek szólok, hogy ők is írják be, így képviselünk egy jelentős tömeget, amire hivatkozva meg lehet hozni ezt a döntést.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-09-04 09:17

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-09-03 05:16
Létrehozva: #-145

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2016-09-03 00:33) *
Nem is gondolták, hogy valaki majd ezzel szórakozik, mert még az egeret sem kell elengednie, hogy pár szót beírjon, egy mondatot megfogalmazzon, hogy legalább az idő alatt meggondolja, hogy tényleg meg akarja-e vásárolni.
Nem is gondolhatták, mert normális, felelős emberek. Nem mint a "kedves" érdeklődőm.

Mindent lehet felelőtlenül és rosszindulatúan is használni. És aki olyan, az meg is fogja találni azt, hogyan nem kellene.
Amúgy szerintem az emberek többsége nem is látja tevékenységei közben, hogy mit okoz a másiknak, az meg végképp ritka, hogy azért nem csinál meg valamit, hogy egy számára idegen embernek jó legyen, de legalább ne legyen rossz. A felelősségvállalás (önmagunkért, a tetteinkért és azoknak következményeiért), mint általános viselkedésforma nem nagyon van jelen a mindennapokban.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2016-09-02 23:33
Létrehozva: #-144

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2016-09-02 11:01) *
Csak legyints és igyál egy sört, amíg még jó idő van.smile.gif Nem éri meg bosszankodni.

Nekem sörhöz sosincs rossz idő! smile.gif
Nem bosszankodom, csak elgondolkodtam.
Van ugye ez az új fejlesztés a lejárt termékeknél, (ami egyébként rettentő praktikus) hogy két kattintással előre szövegezett üzenet küldhető. A Vateránál valaki kitalálta, hogy ez jó lehet. Jó az eladóknak, és jó a vevőknek, és az jó nekik is. Megvitatták, megbeszélték, dolgoztak rajta, és megcsinálták. És tényleg jó lett. good2.gif
Nem is gondolták, hogy valaki majd ezzel szórakozik, mert még az egeret sem kell elengednie, hogy pár szót beírjon, egy mondatot megfogalmazzon, hogy legalább az idő alatt meggondolja, hogy tényleg meg akarja-e vásárolni.
Nem is gondolhatták, mert normális, felelős emberek. Nem mint a "kedves" érdeklődőm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-09-02 10:01
Létrehozva: #-143

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2016-09-02 09:20) *
Tegnap üzentem még egyszer, kedvesen, de nem méltatott válaszra.
Azt hiszem igazad van, ez így rosszabb mintha leüti fixáron, és akkor nem kéri, mert így még egy negatívval sem tudom honorálni.
Legyen szép, útépítés mentes napod!

Csak legyints és igyál egy sört, amíg még jó idő van.smile.gif Nem éri meg bosszankodni. Én most egy kékkel bajlódom. Feltételezem, hogy kitiltott vaterás, mert ismerős az e-mail címe. Ha ő az, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ki is fogja fizetni, amit megvett, emlékszem rá. De ilyenek mindig vannak. Különben is, én most annyira el vagyok havazva, hogy még idegeskedni sincs időm.biggrin.gif
Az útépítés arrébb ment, de az egész város fel van túrva. Az egész nyár erről szólt. Ész és tervezés nélkül mindent egyszerre. Gondolkodom egy helikopter megvásárlásán. dirol.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-09-02 10:01

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2016-09-02 08:20
Létrehozva: #-142

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2016-08-30 20:57) *
Nem is válaszolt? Én holnap még egyszer üzennék és ha a következő belépés után nem válaszol és nem vásárol, akkor tiltóra tenném. Mert itt az alapvető tisztelet hiánya nyilvánul meg szerintem. Pont így fogja a vásárlást is intézni.

Tegnap üzentem még egyszer, kedvesen, de nem méltatott válaszra.
Azt hiszem igazad van, ez így rosszabb mintha leüti fixáron, és akkor nem kéri, mert így még egy negatívval sem tudom honorálni.
Legyen szép, útépítés mentes napod!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-08-30 19:57
Létrehozva: #-141

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2016-08-30 20:31) *
Két napja kaptam ezt az üzenetet, egy lejárt termékemnél:
"Amennyiben aktuális még az eladás, kérem, indítsa újra a hirdetést, mert szeretném megvásárolni a terméket."
Megtettem, üzentem, semmi.
Pedig minden nap be volt lépve. Üzenjek még egyszer, vagy várjak?

Nem is válaszolt? Én holnap még egyszer üzennék és ha a következő belépés után nem válaszol és nem vásárol, akkor tiltóra tenném. Mert itt az alapvető tisztelet hiánya nyilvánul meg szerintem. Pont így fogja a vásárlást is intézni.
(Hú, lehet, hogy kicsit agresszív vagyok, talán mégse tedd tiltóra. Fél kilenckor nekiálltak az utat építeni, rezeg a ház, már volt egy ilyen éjszaka a múlt héten, akkor egész éjjel ment, hatkor hagyták abba, én elájultam 11 után a fáradtságtól, de a fiam még 3-kor hallotta. Aztán ő is kipurcant. Azt hiszem, nem normálisak, de tényleg nem. Komolyan mondom, agyrém, amit az emberekkel meg mernek csinálni. Az egész környék nem aludt, és ma sem fog, ha így folytatják. Ugyanígy kedd este volt... ha kedd, akkor szívás...)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2016-08-30 19:31
Létrehozva: #-140

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Két napja kaptam ezt az üzenetet, egy lejárt termékemnél:
"Amennyiben aktuális még az eladás, kérem, indítsa újra a hirdetést, mert szeretném megvásárolni a terméket."
Megtettem, üzentem, semmi.
Pedig minden nap be volt lépve. Üzenjek még egyszer, vagy várjak?

+Quote Post

97 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-03 12:35