IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

101 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
zejopy
hozzászólás 2018-03-14 10:59
Létrehozva: #1

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Bölcsen vásároltam és megfontoltan. Megkérdeztem, van-e a kinézett dolog, mert "készlet erejéig aukció" volt. Igen, van, 5-7 munkanap a szállítás. Hurrá, nekem 25.-én már kellene, addig bőven ideér. Tegnap este jött az e-mail, sajnos elfogyott, 19-e után indul csak el. Kérdezték, hogy fenntartom-e a rendelésemet. Írtam, hogy fenntartom, mert szükségem lesz rá máskor is, de akkor miért azt válaszolták a terméklapos levelezésben, amit. A válasz az volt, hogy a rendszer rosszul mutatta. Értem. Tényleg. De azért nem örülök. animal-smiley-071.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-14 11:00

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-09 08:10
Létrehozva: #2

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(erjani59 @ 2018-03-08 23:22) *
Sziaszto! Meg szeretném kérdezni, hogy mi a teendő akkor, ha még 1 év után sem kapok értékelést az eladótól? Hozzá teszem minden rendben volt, és Én pozitívan értékeltem az eladót. Köszönöm.

Nem kell semmit tenned és nem is tudsz. A vásárlós nevemen nekem is van öt, amit nem kaptam meg, van, ahol már a partner inaktív.
Ha megnézed a partneredet, akkor látod, hogy nem nagyon szeret értékelni:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8495144
Egész pályafutása alatt kettő értékelést adott. laugh.gif Nem is értem, régen, ha felhalmozódott a személyes menüben, akkor egy idő után nem lehetett továbblépni, csak ha értékeltél. Lehet, hogy ez megszűnt, nem tudom, mert én rendesen értékelek.smile.gif
Ne foglalkozz vele. smile.gif Mindenkinek van pár olyan értékelése, amit nem kap meg soha.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-09 08:10

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-03-09 08:05
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(erjani59 @ 2018-03-08 23:22) *
Sziaszto! Meg szeretném kérdezni, hogy mi a teendő akkor, ha még 1 év után sem kapok értékelést az eladótól? Hozzá teszem minden rendben volt, és Én pozitívan értékeltem az eladót. Köszönöm.

Szerintem nincs teendő. Értékelni nem kötelező. Ahogy látom, senkit nem értékel.

+Quote Post
erjani59
hozzászólás 2018-03-09 00:22
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2018-02-21 17:13
Azonosító: 2 624 473

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2018-03-08 14:42
Létrehozva: #5

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(Sipikek @ 2018-03-08 00:42) *
Nekem mostanában futnak ki az 1 ft os aukcióim, de soha többet nem teszek fel ilyet.

Nem értem a problémát. Nem kell ilyent indítani és megoldódott. Más meg indít és nyereséggel mennek el a dolgai. Kész, ennyi.
Miért kell ezen ennyit filózni?

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Sipikek
hozzászólás 2018-03-08 12:03
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-05-06 19:28
Azonosító: 2 172 833

IDÉZET(zejopy @ 2018-03-08 07:15) *
Én sem indítok már, csak nagyon ritkán, amikor éppen van időm szórakozni vele és persze nem bánom, ha 1 Ft-ért megy el.
Ne a telefonos kategóriából indulj ki, ez inkább az antikban nagyon sikeres. Van a "sandiantik" nevű felhasználó pl. Amikor porcelánoztam, néztem, mert hasonló termékkörrel voltam jelen. Szóval néztem és felnéztem, mert ő szerintem mindent 1 Ft-ról indít és semmi nem ott áll meg. Tehát tud valamit, amit én nem.
Vettem nagyon olcsón jó dolgot 1 Ft-os aukción, de nem licitáltam a végén. Belőttem, én mennyit adnék érte, az elején rátettem védett ajánlattal, aztán nem foglalkoztam vele, de volt, amit végigizgultam. De ezek sem műszaki dolgok voltak, hanem kották, könyvek, vagy hasonlók.
Szerintem a minimálárnak muszáj fizetősnek lennie, mert ha nem lenne az, akkor ugyanúgy felhalmozódna az eladhatatlan áru, csak éppen 1 Ft-ról indulna, de technikailag ugyanúgy működne, mintha nem lenne feltöltési díj.

Azt hiszem - és ezt komolyan gondolom - a Vatera jól van felépítve, többnyire jók a szabályok, helytállóak a tilalmak és a működési elv is megfelelő. Ahhoz, hogy egy ekkora rendszer ilyen közegben életben maradjon, ezek elengedhetetlenek. Nekünk kell megtanulnunk jól működni az adott kereteken belül, a saját termékkörünknek és egyéni adottságainknak megfelelően. Ez sosem állandó, mert ahogy változik a világ, mi is változunk, jöhet egy új ötlet, egy új tapasztalat, valami jó, amit lát az ember, és máris kicsit elmozdul az ember, és ez lehet jó is. És persze változik a Vatera is, mert neki is életben kell maradnia, az ő mozdulásait is jó, ha reagáljuk. És sosem kell elkeseredni, ha éppen nem sikerül valami, ha nem olyan forgalom volt, mint amilyet elképzeltünk. Picit változtatni kell és újra próbálni.

Ébredés után ilyen hosszút írtam, most aztán futkározhatok, hogy mindennel végezzek indulásig.smile.gif animal-smiley-037.gif

Köszi, egyetértek de ez nekem így nem a legjobb, ezért nem teszek inkább fel 1 ft os dolgokat.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-08 08:15
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sipikek @ 2018-03-08 00:42) *
Nekem mostanában futnak ki az 1 ft os aukcióim, de soha többet nem teszek fel ilyet.
Eddig mindegyik 1-21 Ft között zárult. ennyiért inkább a kukába helyezem el.
Nem értem hogyan lehet érteni az ilyen aukcióhoz, a webáruház az 50 ezres telefonokat biztos nem 1 Ft ért fogja eladni.
A licitálás izgalma ebben az esetben nem létezik, egyszerűen rányom 1 Ft ot és többet rá se néz, ha megnyeri jó ha nem nem.
Viszont a licitálásnak sem látom sok értelmét mert egy új termék esetén én is próbáltam, kivártam odaültem licitáltam, és nyertem.
amennyiért elvittem +20 Ft ért ott volt fix áron. Ezért minek sz......kodjak. vele.
Vagy a minimálárért ne kérnének pénzt hogy kissebb érték esetén is érdemes legyen használni, meg akkor többen használnák mert igy rá se néznek ha beállítom.

Én sem indítok már, csak nagyon ritkán, amikor éppen van időm szórakozni vele és persze nem bánom, ha 1 Ft-ért megy el.
Ne a telefonos kategóriából indulj ki, ez inkább az antikban nagyon sikeres. Van a "sandiantik" nevű felhasználó pl. Amikor porcelánoztam, néztem, mert hasonló termékkörrel voltam jelen. Szóval néztem és felnéztem, mert ő szerintem mindent 1 Ft-ról indít és semmi nem ott áll meg. Tehát tud valamit, amit én nem.
Vettem nagyon olcsón jó dolgot 1 Ft-os aukción, de nem licitáltam a végén. Belőttem, én mennyit adnék érte, az elején rátettem védett ajánlattal, aztán nem foglalkoztam vele, de volt, amit végigizgultam. De ezek sem műszaki dolgok voltak, hanem kották, könyvek, vagy hasonlók.
Szerintem a minimálárnak muszáj fizetősnek lennie, mert ha nem lenne az, akkor ugyanúgy felhalmozódna az eladhatatlan áru, csak éppen 1 Ft-ról indulna, de technikailag ugyanúgy működne, mintha nem lenne feltöltési díj.

Azt hiszem - és ezt komolyan gondolom - a Vatera jól van felépítve, többnyire jók a szabályok, helytállóak a tilalmak és a működési elv is megfelelő. Ahhoz, hogy egy ekkora rendszer ilyen közegben életben maradjon, ezek elengedhetetlenek. Nekünk kell megtanulnunk jól működni az adott kereteken belül, a saját termékkörünknek és egyéni adottságainknak megfelelően. Ez sosem állandó, mert ahogy változik a világ, mi is változunk, jöhet egy új ötlet, egy új tapasztalat, valami jó, amit lát az ember, és máris kicsit elmozdul az ember, és ez lehet jó is. És persze változik a Vatera is, mert neki is életben kell maradnia, az ő mozdulásait is jó, ha reagáljuk. És sosem kell elkeseredni, ha éppen nem sikerül valami, ha nem olyan forgalom volt, mint amilyet elképzeltünk. Picit változtatni kell és újra próbálni.

Ébredés után ilyen hosszút írtam, most aztán futkározhatok, hogy mindennel végezzek indulásig.smile.gif animal-smiley-037.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-08 08:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sipikek
hozzászólás 2018-03-08 01:42
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2018-03-01 20:59) *
Erre írtam, hogy érteni kell az 1 Ft-os aukciókhoz. Azt is tudni kell, mekkora a piaca. Ahogy írtad. Ha egy érdeklődő van, nem fog felkúszni az ára.
A liciteket pedig nem kell felfelé húzni, amennyit megy magától, annyi a realitása. Az 1 Ft-os aukció technikailag pont úgy működik, mint a többi és szerintem ez így van jól.
Ha pedig valami 1 Ft-ért megy el, akkor nem kell érte többet felajánlani. Feltételezve, hogy az eladó - felnőtt, felelősséggel bíró emberként - bekalkulálta azt a lehetőséget is, hogy 1 Ft-ért megy el a cucc, szerintem még sértő is valamennyire az általad meghatározott pár száz Ft-os összeg. Valami annyi, amennyi.

Eddig mindegyik 1-21 Ft között zárult. ennyiért inkább a kukába helyezem el.
Nem értem hogyan lehet érteni az ilyen aukcióhoz, a webáruház az 50 ezres telefonokat biztos nem 1 Ft ért fogja eladni.
A licitálás izgalma ebben az esetben nem létezik, egyszerűen rányom 1 Ft ot és többet rá se néz, ha megnyeri jó ha nem nem.
Viszont a licitálásnak sem látom sok értelmét mert egy új termék esetén én is próbáltam, kivártam odaültem licitáltam, és nyertem.
amennyiért elvittem +20 Ft ért ott volt fix áron. Ezért minek sz......kodjak. vele.
Vagy a minimálárért ne kérnének pénzt hogy kissebb érték esetén is érdemes legyen használni, meg akkor többen használnák mert igy rá se néznek ha beállítom.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-03-07 23:34
Létrehozva: #9

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Továbbra is érdekelne ám: Ti milyen értékelést adtok, ha nem tudjátok átadni a megnyert terméket, mert már nincs meg (vagy nem találjátok)?
A közelmúltban már volt téma (ha jól emlékszem, csak nekem volt meggyőződésem, hogy a vevő semmiképpen nem érdemel pozitívnál gyengébb értékelést) Most úgy tűnik, hogy a vevő oldaláról közelítve mégsem tűnik etikusnak szerintetek (sem).
A kérdésem teljesen korrekt, nem provokatív, csak érdeklődő. Megköszönném, ha kapnék választ smile.gif

A hozzászólást -webkereskedo- szerkesztette a következő időpontban: 2018-03-07 23:36

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-03-06 22:29
Létrehozva: #10

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2018-03-06 21:10) *
Az alapprobléma az, hogy ilyen kérdezési kötelezettséget nem írhat elő az eladó. Árulhatja máshol is a termékeit, de csak addig, amíg itt nincs rajtuk licit. Ha máshol eladta, akkor itt azonnal törölnie kell a terméklapot, nehogy valaki rálicitáljon. Ennek figyelése és kezelése kizárólag az eladó felelőssége.

good.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-03-06 22:10
Létrehozva: #11

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2018-03-06 15:27) *
Egy termékleírásból:
"! Fontos ! Licitálás elött kérdezzen rá, biztosan meg van-e a tétel, mivel azokat több helyen is árulom!
(meghiúsult adásvételnél a Vatera rendszere nem engedi az eladónak, hogy az adásvételt pozitívra értékelje)"

Szóval még én vigyázzak, mert le leszek minősítve, ha közben eladta másnak? blink.gif

Az alapprobléma az, hogy ilyen kérdezési kötelezettséget nem írhat elő az eladó. Árulhatja máshol is a termékeit, de csak addig, amíg itt nincs rajtuk licit. Ha máshol eladta, akkor itt azonnal törölnie kell a terméklapot, nehogy valaki rálicitáljon. Ennek figyelése és kezelése kizárólag az eladó felelőssége.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-03-06 19:11
Létrehozva: #12

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mert egyébként ti (fenyegetés nélkül) milyen értékelést adtok, ha a megnyert terméket nem tudjátok átadni a vevőnek?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-06 17:04
Létrehozva: #13

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2018-03-06 15:27) *
Egy termékleírásból:
"! Fontos ! Licitálás elött kérdezzen rá, biztosan meg van-e a tétel, mivel azokat több helyen is árulom!
(meghiúsult adásvételnél a Vatera rendszere nem engedi az eladónak, hogy az adásvételt pozitívra értékelje)"

Szóval még én vigyázzak, mert le leszek minősítve, ha közben eladta másnak? blink.gif

Nagyon etikettesen fenyegetőzik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2018-03-06 16:27
Létrehozva: #14

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Egy termékleírásból:

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-03-01 21:59
Létrehozva: #15

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sipikek @ 2018-03-01 18:09) *
Ezt én is értem, de amit eddig 1 Ft ért tettem fel az nagyrészt annyiért is megy el.
Az természetes hogy egy kb 50ezres telefon valószinüleg nem 1 Ft ért megy el.
De ha például valamire csak kevés érdeklődő van az hiába lenne sokkal drágább mivel csak ő licitál ezért 1 Ft ért nyeri, még akkor is ha ő többet is megadna érte.
Amikor pedig már megnyerte a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) lenne felajánlani érte nagyobb (De nem túl nagy) összeget.
Mondjuk én általában ha valamit 1 Ft ért nyerek fel szoktam ajánlani legalább pár száz forintot érte.
Vagy ilyen esetben a liciteket felfelé kellene húzni. Vagy be lehetne állítani hogy mennyit adokk érte, és mennyi a maximum amit adok érte.
Ugyanis ha meglátok valamit ami nekem kell hiába irom be hogy nekem megér kb 2000-et a rendszer csak az 1 ft ot mutatja.
Nem tudom hogy lenne jó. De ha ez rendszeres lessz akkor inkább az ilyeneket kidobom.

Erre írtam, hogy érteni kell az 1 Ft-os aukciókhoz. Azt is tudni kell, mekkora a piaca. Ahogy írtad. Ha egy érdeklődő van, nem fog felkúszni az ára.
A liciteket pedig nem kell felfelé húzni, amennyit megy magától, annyi a realitása. Az 1 Ft-os aukció technikailag pont úgy működik, mint a többi és szerintem ez így van jól.
Ha pedig valami 1 Ft-ért megy el, akkor nem kell érte többet felajánlani. Feltételezve, hogy az eladó - felnőtt, felelősséggel bíró emberként - bekalkulálta azt a lehetőséget is, hogy 1 Ft-ért megy el a cucc, szerintem még sértő is valamennyire az általad meghatározott pár száz Ft-os összeg. Valami annyi, amennyi.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2018-03-01 20:57
Létrehozva: #16

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 12:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(Sipikek @ 2018-03-01 18:09) *
Ezt én is értem, de amit eddig 1 Ft ért tettem fel az nagyrészt annyiért is megy el.
De ha például valamire csak kevés érdeklődő van az hiába lenne sokkal drágább mivel csak ő licitál ezért 1 Ft ért nyeri, még akkor is ha ő többet is megadna érte.
Amikor pedig már megnyerte a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) lenne felajánlani érte nagyobb (De nem túl nagy) összeget.
Mondjuk én általában ha valamit 1 Ft ért nyerek fel szoktam ajánlani legalább pár száz forintot érte.
Vagy ilyen esetben a liciteket felfelé kellene húzni. Vagy be lehetne állítani hogy mennyit adokk érte, és mennyi a maximum amit adok érte.
Ugyanis ha meglátok valamit ami nekem kell hiába irom be hogy nekem megér kb 2000-et a rendszer csak az 1 ft ot mutatja.
Nem tudom hogy lenne jó. De ha ez rendszeres lessz akkor inkább az ilyeneket kidobom.

Szia!

Megnéztem a jelenleg futó 1 Ft-os aukcióidat. Sajna nekem ezek teljesen sci-fi dolgok. Magyarul egyáltalán nem értek hozzájuk. Viszont tudom, hogy pont ilyen mindenféle kábelkötegeket, meg alkatrészeket piacokon köbméterszámra lehet találni, s az áruk nagyjából 100 Ft per kiló smile.gif Ezt jobban nem tudom megfogalmazni sajnos. Tápok, drótok, kütyük, bigyók dobozszám fordulnak elő. Ha belegondolsz a posta/futár díjából mennyi mindent össze lehet vásárolni. Gyakran látom, hogy profi villanyszerelők, meg más szakik átszellemülten, kincsként forgatják ezeket a cuccokat, mert ők látják benn a lehetőséget. S azt is tudják, hogy aki árulja, az sem ért hozzá, s az árak is eszerint alakulnak. Elképzelhető, hogy emiatt ezek a cuccok nem mennek nem csak itt, de máshol sem, mert a szállítás díja agyonvágja a hasznukat. Véletlenül sem akarom leszólni a portékádat, csak teljesen laikusként írtam, amit írtam.

+Quote Post
Sipikek
hozzászólás 2018-03-01 19:09
Létrehozva: #17

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lilaliba86 @ 2018-02-15 15:13) *
Szia!

Én már egy ideje 1 Ft-ról indítom minden aukciómat. Nem mondom, hogy minden portékámat jó szívvel adom oda pár száz forintért, de soha nem teszek különbséget a 80 Ft-ért eladott, és a 6000 Ft-ért eladott termék között. Nem a vásárló tehet róla, hogy mázlija van és elvitte alacsony áron. Ez az eladó felelőssége. Hidd el, van egy jókora vásárlói réteg, aki nem akar folyton a gép előtt ücsörögni, hanem szívesen kimarad az izgalmakból és mondjuk megveszi fix áron, vagy licitál egy nem 1 Ft-os aukción, hogy a nagy felhajtást és a konkurenciát elkerülje. Nézd meg, hogy a nagyok 1 Ft-os aukciói milyen árakkal záródnak. Szerinted őket megrendítené a 9 Ft? Én 9 Ft-ért is indítanék 1 Ft-os aukciókat, ugyanis a hangsúly nem ezen van, hanem az egész pszichológiáján. Hogy mindazok az emberek, akik nem tudnak, vagy nem akarnak beülni egy aukciós iroda nagytermébe és táblákat emelgetni a magasba, át tudják érezni egy licit minden izgalmát. Főleg ha az mindenkinek megfizethető, 1 Ft-os áron indul.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2018-02-24 23:08
Létrehozva: #18

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Tegnap étteremben vacsoráztam és rendeltem egy üveg ásványvizet is. Érdekes dologra lettem figyelmes. Ezt a sarki diszkontban a mai napig meg lehet venni 65ft-ért, ezek a rablók meg 400 forintért árulják a gyanútlan vendégeknek. Ez mennyire etikátlan már?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2018-02-24 20:51
Létrehozva: #19

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(venom75_a @ 2018-02-24 19:39) *
Érdekes dologra lettem figyelmes. Egy Kockás 51-es képregényt amit a kiadónál mai napig meg lehet venni 1900 ft-ért postaköltséggel 5-6 ezer forintért árulnak a gyanútlan vevőknek. Ez mennyire etikátlan már ?
Valaki ismeri a "bemsandor" felhasználót , szóljon már neki.

Szerintem mindenki annyiért árul bármit, amennyiért akar. Aztán a vevő meg nincs rákényszerítve a vásárlásra. Szerintem etikátlan inkább ez a megjegyzés itt.

+Quote Post
venom75_a
hozzászólás 2018-02-24 20:39
Létrehozva: #20

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-03-15 14:12
Azonosító: 2 445 994

Érdekes dologra lettem figyelmes. Egy Kockás 51-es képregényt amit a kiadónál mai napig meg lehet venni 1900 ft-ért postaköltséggel 5-6 ezer forintért árulnak a gyanútlan vevőknek. Ez mennyire etikátlan már ?
Valaki ismeri a "bemsandor" felhasználót , szóljon már neki.

+Quote Post

101 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018-04-24 10:52