IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zene, Film, Cd, Dvd
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-10-20 14:57
Létrehozva: #21

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 152

IDÉZET(looprec @ 2010-10-20 13:56) *
Tisztelt Vatera!

Még egyszer köszönöm a gyors intézkedést.

Még egy dolgot találtam, amit hasznos lenne javítani:
A Film, zene--->Film--->Blu-Ray--->stílusok kategóriából hiányzik a "Zenés kiadvány"...ez egyébként a DVD kategóriában ott van. Ezt is hasznos lenne beállítani, mert a Blu-Ray viszonylag egy új formátum, DE nagyon sok zenei kiadványt adnak, és még fognak kiadni ezen a formátumon is.

üdv, looprec

Tisztelt looprec,

Jelenleg a mennyiség nem indokolja a külön bontást, de ezeknek a zenés kiadványoknak is született helyük:

Vatera.hu / Film, zene / Zene / DVD, Blu-Ray

Vatera Csapata
Go to the top of the page

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-20 13:56
Létrehozva: #22

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-08 12:57
Azonosító: 75 519

Tisztelt Vatera!

Még egyszer köszönöm a gyors intézkedést.

Még egy dolgot találtam, amit hasznos lenne javítani:
A Film, zene--->Film--->Blu-Ray--->stílusok kategóriából hiányzik a "Zenés kiadvány"...ez egyébként a DVD kategóriában ott van. Ezt is hasznos lenne beállítani, mert a Blu-Ray viszonylag egy új formátum, DE nagyon sok zenei kiadványt adnak, és még fognak kiadni ezen a formátumon is.

üdv, looprec

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-10-20 08:38
Létrehozva: #23

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(looprec @ 2010-10-19 21:00) *
Tisztelt Vatera!

Köszönöm a gyors intézkedést a problémámmal kapcsolatban.

Az oldal tesztelgetése közben még az alábbi bugra bukkantam. Az alábbi linken http://zene.vatera.hu/zene/index_c379.html?us=looprec látható, hogy 1936 darab CD-m van, viszont, ha a CD-kre rákattintunk, akkor nem a stílusokat mutatja, hanem azt, hogy 0, azaz nulla darab CD-m van. Ha alul szűkítek a CD kategóriára, akkor pedig azt írja ki, hogy 970 darab CD-m van.
Ez így egyik sem igaz, mert az 1936 darab a valós mennyiség. Ezt a problémát sajnos a "Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni az oldalt." mantra ismételgetése sem oldja meg. sad.gif

Kérem, hogy ezt a problémát is mielőbb orvosolják!

Köszönettel, looprec

Tisztelt looprec!

A jelenség a Zenében eszközölt utóbbi átalakításoknak köszönhető, ami együtt járt egy olyan technikai dologgal amelynek a frissítése mindig csak egyszer, hajnalban fut le, így a jelenség csak átmeneti de sajnos "szükséges" volt.

Köszönjük a megértést,
A Vatera Csapata

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-20 07:32
Létrehozva: #24

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!

Köszönöm a gyors javítást!

üdv, looprec

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-19 21:00
Létrehozva: #25

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!

Köszönöm a gyors intézkedést a problémámmal kapcsolatban.

Az oldal tesztelgetése közben még az alábbi bugra bukkantam. Az alábbi linken http://zene.vatera.hu/zene/index_c379.html?us=looprec látható, hogy 1936 darab CD-m van, viszont, ha a CD-kre rákattintunk, akkor nem a stílusokat mutatja, hanem azt, hogy 0, azaz nulla darab CD-m van. Ha alul szűkítek a CD kategóriára, akkor pedig azt írja ki, hogy 970 darab CD-m van.
Ez így egyik sem igaz, mert az 1936 darab a valós mennyiség. Ezt a problémát sajnos a "Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni az oldalt." mantra ismételgetése sem oldja meg. sad.gif

Kérem, hogy ezt a problémát is mielőbb orvosolják!

Köszönettel, looprec

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-10-19 15:22
Létrehozva: #26

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

"Nocsak!! Itt kimaradt a hordozó, ami a film kategóriában a 3. pont alatt megtalálható. Tehát semmi egyebet nem kellene beállítani, csak azt, hogy ez itt is megjelenjék, és csak miután kiválasztotta a látogató, hogy mi az, ami érdekli, csak utána kelljen a stílusok között böngésznie.

looprec"

Tisztelt looprec!

A javaslatát figyelembe véve, a Zene kategóriában módosítások történtek. Az automatikus frissítéskor ezek is megjelennek. Köszönjük az új kategóriák helyes használatát.
Javasolt a Ctrl F5 megnyomásával frissíteni az oldalt.

A Vatera csapata

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2010-10-18 22:01
Létrehozva: #27

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

IDÉZET(looprec @ 2010-10-18 21:28) *
Tisztelt Vatera!

Végre sikerült rájönnöm, hogy mi az, ami a "Film, zene" kategória átalakítása során el lett rontva.

Próbálom lépésről lépésre leírni:

1. Főoldal--->
Film, zene

2. Film, zene--->
DJ és discotechnika (1414) Kotta és kottatartó (424)
Egyéb (1042) Stúdiótechnika (82)
Film (32119) Zene (50978)
Hangszer (1565)

3. Film--->
DVD (28982)
Blu-Ray (1143)
Egyéb (130)
VCD (56)
VHS (1808)

4. DVD--->
Akció (4453)
Családi film (2698)
Dokumentum-, természetfilm (672)
Dráma (2699)
Egyéb (2146)
Erotikus (1552)
Háborús, történelmi (21)
Horror, Thriller (2689)
Kalandfilm (1250)
Klasszikus (15)
Krimi (1252)
Mese, gyerekfilm (4)
Oktató (125)
Romantikus (1402)
Sci-fi, fantasy (1189)
Sport, fitnesz, életmód (346)
TV sorozat (652)
Vígjáték, humor, szatíra (3442)
Zenés kiadvány (2375)

Tehát itt a 3. pontban megjelenő "film" kategória után megjelenik a hordozó választása, és csak utána jön az alkategória. Itt választhatjuk ki a stilusát.

Nézzük a "zene" kategóriát:

1. Főoldal--->
Film, zene

2. Film, zene--->
Hangszer (1565)

3. Zene--->
Blues, Soul (919)
Disco (1103)
Egyéb (13514)
Electric, dance (3813)
Filmzene, musical (1773)
Funky (222)
Gyerekeknek (418)
Jazz (1698)
Komolyzene (2049)
Latin, tánczene (803)
Metal (1703)
Mulatós (219)
Pop (10592)
Rap & Hip-Hop (1277)
Reggae (212)
RNB (285)
Rock (9442)
Világzene (936)

Nocsak!! Itt kimaradt a hordozó, ami a film kategóriában a 3. pont alatt megtalálható. Tehát semmi egyebet nem kellene beállítani, csak azt, hogy ez itt is megjelenjék, és csak miután kiválasztotta a látogató, hogy mi az, ami érdekli, csak utána kelljen a stílusok között böngésznie.

looprec

Egyetértek.
A hétvégén átállítottam a saját termékeimet az új elgondolás szerint (több mint 600 db volt). Részvétem azoknak, akiknek több ezer zenei termékük van :-( A lényeg az, hogy azt vettem észre: mióta ez az új rendszer van a "Zene" kategórián belül, sokkal kisebb a termékeim iránt a látogatottság,mint korábban. Ergo: csökkent a vásárlások száma. És ez senkinek sem jó sztem. Én fogékony vagyok az újra, meg értem, hogy fejleszteni kell stb. stb., de akkor is elkapkodottnak és kidolgozatlannak tartom ezt a váltást.

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-18 21:28
Létrehozva: #28

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vatera!

Végre sikerült rájönnöm, hogy mi az, ami a "Film, zene" kategória átalakítása során el lett rontva.

Próbálom lépésről lépésre leírni:

1. Főoldal--->
Film, zene

2. Film, zene--->
Hangszer (1565)

3. Film--->
DVD (28982)
Blu-Ray (1143)
Egyéb (130)
VCD (56)
VHS (1808)

4. DVD--->
Akció (4453)
Családi film (2698)
Dokumentum-, természetfilm (672)
Dráma (2699)
Egyéb (2146)
Erotikus (1552)
Háborús, történelmi (21)
Horror, Thriller (2689)
Kalandfilm (1250)
Klasszikus (15)
Krimi (1252)
Mese, gyerekfilm (4)
Oktató (125)
Romantikus (1402)
Sci-fi, fantasy (1189)
Sport, fitnesz, életmód (346)
TV sorozat (652)
Vígjáték, humor, szatíra (3442)
Zenés kiadvány (2375)

Tehát itt a 3. pontban megjelenő "film" kategória után megjelenik a hordozó választása, és csak utána jön az alkategória. Itt választhatjuk ki a stilusát.

Nézzük a "zene" kategóriát:

1. Főoldal--->
Film, zene

2. Film, zene--->
Hangszer (1565)

3. Zene--->
Blues, Soul (919)
Disco (1103)
Egyéb (13514)
Electric, dance (3813)
Filmzene, musical (1773)
Funky (222)
Gyerekeknek (418)
Jazz (1698)
Komolyzene (2049)
Latin, tánczene (803)
Metal (1703)
Mulatós (219)
Pop (10592)
Rap & Hip-Hop (1277)
Reggae (212)
RNB (285)
Rock (9442)
Világzene (936)

Nocsak!! Itt kimaradt a hordozó, ami a film kategóriában a 3. pont alatt megtalálható. Tehát semmi egyebet nem kellene beállítani, csak azt, hogy ez itt is megjelenjék, és csak miután kiválasztotta a látogató, hogy mi az, ami érdekli, csak utána kelljen a stílusok között böngésznie.

looprec

A hozzászólást -looprec- szerkesztette a következő időpontban: 2010-10-18 21:29

+Quote Post
Bandhi
hozzászólás 2010-10-16 16:44
Létrehozva: #29

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-18 21:23
Azonosító: 303 034

Tisztelt Vatera!

Szíveskedjenek beállítani, hogy a hanghordozó alkategória legyen választható a termékfigyelőben is, mivel most ezzel az átalakítással ez a lehetőség elveszett!

Köszönöm!

+Quote Post
gustcd
hozzászólás 2010-10-16 01:08
Létrehozva: #30

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-20 01:43
Azonosító: 849 005

Üdv Mindenkinek!
Véleményem szerint az hogy minél részletesebben lehet rákeresni a dolgokra, az nem baj. Az viszont igen, hogy a fontossági sorrend nem megfelelő! Ugyanis aki pl. a CD-k között akar nézelődni, annak rá kell kattintani a "FILM, ZENE" főkategóriára, majd a "ZENE" kategóriára, ekkor a szemünk elé tárulnak, és végig olvashatjuk a műfajokat (a Vatera szerint "ALKATEGÓRIÁK" és "ZENE), majd lefelé lépkedve végignézhetjük a "TESTVÉR KATEGÓRIÁKAT", a "KERESÉSI SZŰRŐKET", valamint az "ELŐADÓKAT", és csak ekkor bukkanunk rá a kellőképpen eldugott "CD" meghatározásra, mint "ADATHORDOZÓRA". Pedig a CD, DVD, LP stb. gyűjtőfogalmakként nagyon fontos szerepet töltenek be, hiszen a vásárlók ezeket keresve szeretnének elindulni a böngészésük kezdetekor. Tehát, ha nincsenek a szemük előtt ilyen kategóriák (vagyis nem találják meg a kiinduló pontokat), akkor könnyen lehet hogy a bonyolultság miatt a kedvük is elmegy a keresgéléstől. (Ha egyáltalán rájönnek, hogy mi szerint keressenek.) A véleményem tehát az, hogy ezeket a meghatározásokat nem "HANGHORDOZÓK"-ként, hanem "KATEGÓRIÁK"-ként kellene feltűntetni, közvetlenül a "ZENE" kategória után, vagyis a bontási sorrendet meg kellene változtatni ahhoz hogy könnyebb, folyamatában átláthatóbb, és egyszerűbb legyen a böngészés. Amíg a segítő szándék mellett bonyolult és nehézkes lesz valamit megkeresni, illetve eladni a piactéren, addig az elégedettség sem valószínű a felhasználók részéről. Üdv: gustcd

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2010-10-15 14:55
Létrehozva: #31

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 11:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(looprec @ 2010-10-15 13:07) *
Kedves Vatera!

Sikerült átmozgatnom az eddig is helyesen "maxi" kategóriában lévő, majd az "egyéb" kategóriába átrakott termékeimet ismét a "maxi" kategóriába.
Arra már magamtól is rájöttem, hogy az előadó nemzetiségét és a formátumot magamnak kell beállítani, ha szeretném, hogy a leendő vásárlóim - akik ilyen kritériumoknak megfelelően keresnek - megtalálják.
Viszont kérdezném Önöktől, hogy mi az akadálya annak, hogy azon 2000 termékemet, amik eddig is a CD kategóriában voltak, azok a megfelelő hanghordozó kategóriába kerüljenek, azaz CD-k legyenek ismét, és megjelenjenek az adott kategóriában, akkor ha rájuk szűkítenek.

Tehát: nem egyebet szeretnék, csak az eddig is CD kategóriában lévő termékeimet visszarakják a CD kategóriába. Ez az adatbázisukat kezelő kollégának valószínűleg az adott oszlopban egy pipa behelyezését jelenti, nekem több heti munkát.

Egyébként nem értem a hozzáállásukat sem. Tudom eszem - nem eszem, ez van. "Ha nem tetszik el lehet menni", ahogy nemrégiben más szövegkörnyezetben elhangzott...De azért figyelembe lehetne venni azon felhasználóik kérését is, akik több éve folyamatosan, több ezer eladással, a feltöltési díj dacára több ezer terméket töltenek fel - jellemzően hetente -, tehát jól fizető madarak. Közös érdekünk, hogy helyére kerüljenek a termékek...én eladom, boldog vagyok. Jutalékot fizetek...a Vatera boldog. Ilyen egyszerű ez.

Várom az illetékes, hozzáértő kolléga válaszát, mert ahogy elnézem mást legalább válaszra méltatnak, engem nem. Nyilván az 5147 eladásommal nem vagyok számottevő, "jó vevője" a Vatera-nak.

Köszönöm, hogy még van lehetőségem ide írni...

looprec

Kedves looprec!

A kategória struktúra átalakítása folyamán tömeges mozgatások történnek. Amely termékek nem az egyéb kategóriákban voltak, azok mozgatása a műfaj szerinti alkategóriákba tömegesen oda kerültek! A moderálás az egy lassabb eljárás, de folyamatban van!

A tömeges paraméter kezelésre igyekszünk találni egy megoldást!
Megértését és türelmét köszönjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-15 13:07
Létrehozva: #32

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera!

Sikerült átmozgatnom az eddig is helyesen "maxi" kategóriában lévő, majd az "egyéb" kategóriába átrakott termékeimet ismét a "maxi" kategóriába.
Arra már magamtól is rájöttem, hogy az előadó nemzetiségét és a formátumot magamnak kell beállítani, ha szeretném, hogy a leendő vásárlóim - akik ilyen kritériumoknak megfelelően keresnek - megtalálják.
Viszont kérdezném Önöktől, hogy mi az akadálya annak, hogy azon 2000 termékemet, amik eddig is a CD kategóriában voltak, azok a megfelelő hanghordozó kategóriába kerüljenek, azaz CD-k legyenek ismét, és megjelenjenek az adott kategóriában, akkor ha rájuk szűkítenek.

Tehát: nem egyebet szeretnék, csak az eddig is CD kategóriában lévő termékeimet visszarakják a CD kategóriába. Ez az adatbázisukat kezelő kollégának valószínűleg az adott oszlopban egy pipa behelyezését jelenti, nekem több heti munkát.

Egyébként nem értem a hozzáállásukat sem. Tudom eszem - nem eszem, ez van. "Ha nem tetszik el lehet menni", ahogy nemrégiben más szövegkörnyezetben elhangzott...De azért figyelembe lehetne venni azon felhasználóik kérését is, akik több éve folyamatosan, több ezer eladással, a feltöltési díj dacára több ezer terméket töltenek fel - jellemzően hetente -, tehát jól fizető madarak. Közös érdekünk, hogy helyére kerüljenek a termékek...én eladom, boldog vagyok. Jutalékot fizetek...a Vatera boldog. Ilyen egyszerű ez.

Várom az illetékes, hozzáértő kolléga válaszát, mert ahogy elnézem mást legalább válaszra méltatnak, engem nem. Nyilván az 5147 eladásommal nem vagyok számottevő, "jó vevője" a Vatera-nak.

Köszönöm, hogy még van lehetőségem ide írni...

looprec

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2010-10-15 09:20
Létrehozva: #33

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 11:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(rocketdog @ 2010-10-14 23:16) *
Már korábban töltöttem fel jónéhány lemezt (LP) eladásra.
Megváltozott a zene kategória (és alkategóriái), így az általam feltöltött lemezek is új kategóriákba kerültek.
A garancia, postaköltség... törlődött - ezeket most újra át kell állítanom mindegyiknél?
Továbbá: a kategóriák közt már nem tudom kiválasztani, hogy milyen hordozóról van szó - most ezt is utólag újra át kell állítgatnom?. Ezt miért nem lehetett a korábban feltöltötteknél automatikusan beállítani?! (hiszen ott a kiválasztott kategóriából egyértelműen kiderült)
Várom válaszotokat, üdv.:
rocketdog

Tisztelt rocketdog!

A visszajelzését leellenőriztetjük az illetékes kollégákkal!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
rocketdog
hozzászólás 2010-10-14 23:16
Létrehozva: #34

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-17 14:11
Azonosító: 45 416

Már korábban töltöttem fel jónéhány lemezt (LP) eladásra.
Megváltozott a zene kategória (és alkategóriái), így az általam feltöltött lemezek is új kategóriákba kerültek.
A garancia, postaköltség... törlődött - ezeket most újra át kell állítanom mindegyiknél?
Továbbá: a kategóriák közt már nem tudom kiválasztani, hogy milyen hordozóról van szó - most ezt is utólag újra át kell állítgatnom?. Ezt miért nem lehetett a korábban feltöltötteknél automatikusan beállítani?! (hiszen ott a kiválasztott kategóriából egyértelműen kiderült)
Várom válaszotokat, üdv.:
rocketdog

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-14 17:51
Létrehozva: #35

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera!

Nagyon köszönöm a sok segítséget, amit nyújtottak nekem a problémám megoldásában. Az Önök útmutatásai alapján, az Önöktől kapott szuper számítógépen, az otthonomban fellelhető szuper gyors neten sikerült az első 50(!!!) termékemet röpke egy óra alatt átkategorizálnom. Nagyon boldog vagyok, már csak 2100 darab van hátra. De ugye, mint tudjuk csak az kesereg, akinek büdös a munka. Nekem nem az, sőt kifejezetten örülök, hogy mikor nem csinálnék éppen semmit, akkor van elfoglaltságom, akár hetekre is...

Egyéb kérésem nem is lenne a jövőre nézve csak egy:
Az "electric, dance" kategóriát kérem nevezzék vissza "electronic, dance"-ra, mert végül is electronikus zenéről beszélünk, és nem electrikesről.

Köszönettel, looprec

good.gif

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2010-10-14 16:15
Létrehozva: #36

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

Nekem sem eladóként sem vevőként nem tetszik, hogy a "Film,Zene" címszó alatt minden formátum egybe van. Szeretném kérni, hogy állítsák vissza a korábbi kategorizálást,mert ez teljesen áttekinthetetlen... Köszönöm.

+Quote Post
Upyt65
hozzászólás 2010-10-14 11:27
Létrehozva: #37

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-02 15:11
Azonosító: 216 334

Kedves Vatera Csapat!

A nagy fejlesztések közepette, miért kellett a ZENE területén összevonni a cd-t+hanglemezt+plussz minden mást?? Ez idáig csak a hanglemez kb. 10000 darab között lehetett mazsolázni. Most (és engem ez érdekelt napi szinten) egyben hozza ezeket az árufajtákat. Áttekinthetetlen! Így felraknom sincs kedvem, hiszen vevőként nehéz az eligazodás, és mivel nem konkrét cím alapján keres az ember, sok esetben nem lehet eldönteni az áruról, hogy melyik kategóriába tartozik. Nem lehetne visszaállítani a régen megszokott állapotot???
Üdv!
help.gif

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-14 11:00
Létrehozva: #38

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!

Az előző hozzászólásom tárgytalan...látom legalul van már keresési opció.
Ezt szerintem lehetne valami markánsabb helyre rakni, hogy mindenki megtalálja, és majd készség szinten használja is.

Így most már csak a termékeim átmozgatására várok majd valami épkézláb ötletet.

üdv, looprec

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-14 10:51
Létrehozva: #39

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!

Még egy dolog, ami nagyon szemet szúr:
Ha a termékeket nézegetem, akkor a bal oldalon a "Film, zene"--->"Zene" alatt miért nem lehet hanghordozóra szűkíteni?
Mivel nincs olyan opcíó, ezért tök mindegy, hogy hova kategorizálom. Vagy tévedek?

looprec

+Quote Post
looprec
hozzászólás 2010-10-14 10:41
Létrehozva: #40

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!

OK, köszönöm a választ.
Ahogy elnézem ezek a belinkelt aukciók többnyire tegnap, vagy előző este indultak, lettek feltöltve. Van olyan eladó is, aki az több, mit 500 termékéből párat már átkategorizált. Saját részemről az a problémám, hogy több, mint 2000 termékem van, jó kategóriában, megfelelő helyen voltak, a megnevezésében is ott van, hogy CD, DVD, vagy akár CDs (ez a maxit jelenti, tekintve, hogy a "Maxi" elnevezés a vinyl korszak, illetve a 90-es évek maradványa). Ezek most nincsenek kategóriában, együtt vannak a vinyl és más formátumokkal. A CDs-ről meg ne is beszéljünk, amik a "Maxi" kategóriában voltak - tehát jó helyen, különválasztva - most meg az egyébben vannak sok ezer valóban egyéb dolgokkal.
Kérem, hogy azzal kapcsolatban kapjak megnyugtatást, hogy nem kell egyesével minden termékemet a megfelelő feltételekkel átírogatnom, mert erre ebben az életben már biztos nem lesz időm, se energiám.
A kategóriaidegen dolgokhoz pedig nekem nem sok közöm van, az a Vatera és az azt feltöltő ügye. Én nem nézegetem, nézegettem azt. Engem az zavar, hogy most az eddig helyesen "maxi" kategóriában lévő termékeim is az egyéb kategóriában vannak. Ez meg ugye már az én problémám...

Tehát, én csak egyet kérek:
Tudom, akinek 100-200 terméke van legyint egyet, majd átírogatja. Nekem - és még jópár olyan embernek, aki nem veszi a fáradságot, hogy megfogalmazza a problémáját - az a gondom, hogy eddig minden a helyén volt...most nincs. Lehetett a termékeimre keresni...most nem lehet. Volt forgalmam...már több vevőm jelezte, hogy így nem biztos, hogy lesz. Eddig volt jelentős jutalék...most nem biztos, hogy lesz.
Ezért arra kérem Önöket, hogy azokat a termékeket, amik jó kategóriában, jó helyen voltak mozgassák át legalább a CD, DVD, Maxi egyéb helyekre.

Köszönettel, looprec

+Quote Post

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-16 15:10