IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

82 Oldal V  « < 61 62 63 64 65 > »   
Reply to this topicStart new topic
> E-kereskedelem Kezdőknek és Haladóknak, Tippek - tudnivalók - tapasztalatcsere
cseri822
hozzászólás 2010-10-28 00:05
Létrehozva: #1241

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-08 08:28
Azonosító: 1 347 986

Sziasztok,nem tudom,h hol kérdezhetném meg,de talán itt smile.gif

Kérdésem az lenne,hogy a ,,vásárolt áruk" pontban lévő termékeket nem tudom szerkeszteni?(pl az egyik terméket le szeretném venni,vagy a fontosakat meghagyni,ezért többit törölni?ezt hogyan tudom elérni?

Választ előre is köszi ^^
Go to the top of the page

+Quote Post
zsiduPAPA
hozzászólás 2010-10-27 16:51
Létrehozva: #1242

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-04 15:39
Azonosító: 919 946

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-27 14:27) *
Kedves zsiduPAPA!

Ezen az oldalon keresztül: http://www.vatera.hu/misc/sendtofriend.php

köszönöm szpen smile.gif

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-27 14:27
Létrehozva: #1243

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zsiduPAPA @ 2010-10-27 13:26) *
Helló! Egy kérdésem lenne. Hogy tudok ismerőst meghívni a Vaterára? Üdv.

Kedves zsiduPAPA!

Ezen az oldalon keresztül: http://www.vatera.hu/misc/sendtofriend.php

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zsiduPAPA
hozzászólás 2010-10-27 13:26
Létrehozva: #1244

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-04 15:39
Azonosító: 919 946

Helló! Egy kérdésem lenne. Hogy tudok ismerőst meghívni a Vaterára? Üdv.

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 18:58
Létrehozva: #1245

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-11 00:25
Azonosító: 111 356

IDÉZET(Gegoriana @ 2010-10-26 18:12) *
Szia, köszönöm a válaszod! Ezzel a benne hagyott idézettel volt gondom, de azóta zejopy (Zejopy) kisegített, hogy a méret a lényeg.

Értem, mi a gondod a nagy tételben áruló eladókkal. És több vonatkozásban igazad is van.

Ami viszont a jótékonykodást illeti, asszem nem jó helyre címezted smile.gif Amennyi ezt-azt elosztogattam az utóbbi néhány hónapban... De mondok erre neked egy történetet, több is van, csak... Ugyan az e-kereskedelemhez nem sok köze van, csak az e(lektronikus levelezés) igaz belőle. Volt egy mosógép, ami működőképes volt, felajánlottam egy internetes oldalon egy kétgyerekes hölgynek, akinek a férje állás nélkül volt. Írtam neki egy levelet, majd felhívtam az egyik nap. Másnap ismét hívtam, mondta, hogy azért nem vette fel, mert nem írt ki számot a telefon. Aztán néhány levélváltás után, miután pontos műszaki leírást, típusmegjelölést adtam róla, írtam, sajnos a szállításban nem tudok segíteni, mert nincs autóm. Ezt követően hölgy fényképet kért a gépről, hogy az autójával nem tenne meg sok-sok kilométert érte smile.gif Végül persze megtalálta a maga gazdáját.

Köszönöm,igazad van, ezt rossz helyen tetem fel.

További szép estét neked

+Quote Post
Gegoriana
hozzászólás 2010-10-26 18:12
Létrehozva: #1246

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-26 02:10
Azonosító: 1 384 166

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-26 10:56) *
Szia!
...
2 kg ig levélként tudod feladni, de a doboz se mindegy mekkora. Doboz mérete hosszában nem haladhatja meg a 40 cm-ert. Magasságát pontosan nem tudom ezt még nem kérdeztem, mert mindig olyan téglalap alakúba csomagoltam.
...
Remélem tudtam segíteni

Szia, köszönöm a válaszod! Ezzel a benne hagyott idézettel volt gondom, de azóta zejopy (Zejopy) kisegített, hogy a méret a lényeg.

Értem, mi a gondod a nagy tételben áruló eladókkal. És több vonatkozásban igazad is van.

Ami viszont a jótékonykodást illeti, asszem nem jó helyre címezted smile.gif Amennyi ezt-azt elosztogattam az utóbbi néhány hónapban... De mondok erre neked egy történetet, több is van, csak... Ugyan az e-kereskedelemhez nem sok köze van, csak az e(lektronikus levelezés) igaz belőle. Volt egy mosógép, ami működőképes volt, felajánlottam egy internetes oldalon egy kétgyerekes hölgynek, akinek a férje állás nélkül volt. Írtam neki egy levelet, majd felhívtam az egyik nap. Másnap ismét hívtam, mondta, hogy azért nem vette fel, mert nem írt ki számot a telefon. Aztán néhány levélváltás után, miután pontos műszaki leírást, típusmegjelölést adtam róla, írtam, sajnos a szállításban nem tudok segíteni, mert nincs autóm. Ezt követően hölgy fényképet kért a gépről, hogy az autójával nem tenne meg sok-sok kilométert érte smile.gif Végül persze megtalálta a maga gazdáját.

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 15:09
Létrehozva: #1247

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-10-26 14:27) *
Tisztelt bettikealexaja!

További hozzászólások előtt legyen kedves figyelmesen átolvasni a Fórumszabályzatot és lehetőség szerint tartani magát ahhoz.

A következő ilyenért figyelmeztetni fogom.

Bocsánat, nem fordul elő többet

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 15:08
Létrehozva: #1248

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-26 14:54) *
Bocsi, csak az idézetben azt hittem rám utalsz. Bocsánat. Van fegyverem az eszem:-). De az 1 Ft-os licit az tök jó, és ha egy termék felmegy 4-5-600 forintig, azzal is minden oké, nem is várom, hogy többet utaljon, de amikor megnyeri 10-20-vagy egy olyan nevetséges áron, amikor tudom, hogy a boltban nem kapom meg mondjuk 1000 alatt, akkor szoktam többet utalni, mint azt az első hozzászólásomban is írtam, hogy egy csizmát sikerült 1100 Forintért megnyernem, nem is adtam többet érte. De a farmert csak 10 forintért, nem volt pofám 10-et adni érte. Reálisan nézzem a dolgokat. De lehet ezzel csak én vagyok így:-(((
A másik, én még soha nem kaptam számlát, és az a nagy cég, akit mellesleg tudom, hogy ki az, árulják a turis cuccokat, számla nélkül. Ez van.

Most olvasom a másik illetőt aki hozzászólt ehhez az üzidhez.Nem teljesen jó, azt nem kijelentetted? Tehát, hogy nem jó, az ha valaki többet kap a számlájára, mint amit a számlára írt. Mert ha te úgy gondoltad, hogy jó, akkor azt kérdésben tetted volna fel: Ja, aki számlát ad az eladásairól, annak nem teljesen jó, ha a számlán szerepel 546 Ft, és utána többet utalnak neki.
Vagy úgy írtad volna, hogy teljesen jó, nem nélkül

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 14:54
Létrehozva: #1249

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2010-10-26 14:26) *
Ja, ha ráérsz, akkor írd már le, hogy milyen hülyeséget írtam, szeretnék megvilágosodni. Ja, képzeld el, én nem nevetek, ha 546 Ft helyett 546 Ft-ot kapok, mert annyi az ára a tételnek. Ja, aki számlát ad az eladásairól, annak nem teljesen jó, ha a számlán szerepel 546 Ft, és utána többet utalnak neki. Ja, az idézet a hozzászólásom alatt minden esetben ott van, nem kell rajta parázni, csak akkor, ha meg tudod mondani, kitől származik. Ja, és nem is Rád vonatkozik, csak ott van, mint egy sablon wink.gif

Bocsi, csak az idézetben azt hittem rám utalsz. Bocsánat. Van fegyverem az eszem:-). De az 1 Ft-os licit az tök jó, és ha egy termék felmegy 4-5-600 forintig, azzal is minden oké, nem is várom, hogy többet utaljon, de amikor megnyeri 10-20-vagy egy olyan nevetséges áron, amikor tudom, hogy a boltban nem kapom meg mondjuk 1000 alatt, akkor szoktam többet utalni, mint azt az első hozzászólásomban is írtam, hogy egy csizmát sikerült 1100 Forintért megnyernem, nem is adtam többet érte. De a farmert csak 10 forintért, nem volt pofám 10-et adni érte. Reálisan nézzem a dolgokat. De lehet ezzel csak én vagyok így:-(((
A másik, én még soha nem kaptam számlát, és az a nagy cég, akit mellesleg tudom, hogy ki az, árulják a turis cuccokat, számla nélkül. Ez van.

+Quote Post
sandadmon
hozzászólás 2010-10-26 14:53
Létrehozva: #1250

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-25 08:30
Azonosító: 135 835

IDÉZET(zejopy @ 2010-10-26 14:50) *
A többletfizetésnek vállalkozóként nem annyira örülnél te sem. Ugyanis a számlatörténetnek egyezni kell a számlatömbbel.... unsure.gif

Igazad van belátom. Még nem nőttem fel a feladathoz.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-26 14:50
Létrehozva: #1251

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(sandadmon @ 2010-10-26 13:28) *
Oh, minő erotikusnak teccik lenni. Hozzám lehet utalni 1 Ft helyett 500-at director.gif

Jah, az erotika.... Tessék mondani... mi az? Azt mondta a férjem ma: Na ebben a kis szoknyában nem lesz meleged.... blink.gif Akkor miről beszélünk erotika címén? laugh.gif

A többletfizetésnek vállalkozóként nem annyira örülnél te sem. Ugyanis a számlatörténetnek egyezni kell a számlatömbbel.... unsure.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-10-26 14:27
Létrehozva: #1252

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-26 13:59) *
Ja, és ha már az idézeteknél tartunk, azt szeretem, amikor egy okos hülyéskedik, de amikor egy h... okoskodik, hát, nem tudom, ha legalább okosat nem tudsz mondani,legalább hülyeséget ne beszélj :-o)

Tisztelt bettikealexaja!

További hozzászólások előtt legyen kedves figyelmesen átolvasni a Fórumszabályzatot és lehetőség szerint tartani magát ahhoz.

A következő ilyenért figyelmeztetni fogom.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-10-26 14:26
Létrehozva: #1253

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-26 13:59) *
Ja, és ha már az idézeteknél tartunk, azt szeretem, amikor egy okos hülyéskedik, de amikor egy h... okoskodik, hát, nem tudom, ha legalább okosat nem tudsz mondani,legalább hülyeséget ne beszélj :-o)

Ja, ha ráérsz, akkor írd már le, hogy milyen hülyeséget írtam, szeretnék megvilágosodni. Ja, képzeld el, én nem nevetek, ha 546 Ft helyett 546 Ft-ot kapok, mert annyi az ára a tételnek. Ja, aki számlát ad az eladásairól, annak nem teljesen jó, ha a számlán szerepel 546 Ft, és utána többet utalnak neki. Ja, az idézet a hozzászólásom alatt minden esetben ott van, nem kell rajta parázni, csak akkor, ha meg tudod mondani, kitől származik. Ja, és nem is Rád vonatkozik, csak ott van, mint egy sablon wink.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 13:59
Létrehozva: #1254

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2010-10-25 21:56) *
Szia, én például annyit utalok minden esetben, amennyit az eladó kér. Nem kerekítek sem 5, sem 10, sem 100 forintra. Ha valaki vásárol tőlem, és netán személyesen veszi át, akkor sem panaszkodom, hogy az elnyert tétel 22 Ft-ért ment el, és "csak" egy húszast kapok tőle, azért indítottam egy forintról, mert mindegy mennyiért viszik el, nincsen rá szükségem, aki megveszi, örüljön neki, és használja egészséggel (vagy tegye fel dupla áron eladásra, az sem izgat). Az 1 forintos aukcióknak pont ez a szépsége (szerintem).

+Quote Post
sandadmon
hozzászólás 2010-10-26 13:28
Létrehozva: #1255

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-25 08:30
Azonosító: 135 835

IDÉZET(zejopy @ 2010-10-26 12:05) *
Engem pedig mentsen meg a jó sorsom a kerekítgetős vevőktől. Ha 823 Ft-ot kell utalnia, akkor annyit utaljon, egy fillérrel sem többet.
Nem mondom, a múltkor egy jó pasitól kaptam csokit, sőt az értékelésben is megemlékezett a vizuális élményéről (pozitívan), ez nincs ellenemre, a csokit szeretem, és ha a bájaimra utalnak azt is. De pénzt azt ne adjanak, csak annyit, amennyi jár. biggrin.gif

Oh, minő erotikusnak teccik lenni. Hozzám lehet utalni 1 Ft helyett 500-at director.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-10-26 12:05
Létrehozva: #1256

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-26 10:32) *
......... megnyerte, 256 ért, és 500-at utalt át+ pk-t. .......

Engem pedig mentsen meg a jó sorsom a kerekítgetős vevőktől. Ha 823 Ft-ot kell utalnia, akkor annyit utaljon, egy fillérrel sem többet.
Nem mondom, a múltkor egy jó pasitól kaptam csokit, sőt az értékelésben is megemlékezett a vizuális élményéről (pozitívan), ez nincs ellenemre, a csokit szeretem, és ha a bájaimra utalnak azt is. De pénzt azt ne adjanak, csak annyit, amennyi jár. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 10:56
Létrehozva: #1257

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gegoriana @ 2010-10-25 21:47) *
Kedves bettikealexaja, én ugyan fiatal róka vagyok, de az ókor óta olcsón akarnak vásárolni, és minél drágábban eladni. Tudom, hogy mire gondolsz, vannak olyan emberek a boltban, IRL világban, akik ilyenek. Az emberek szeretnek "jól" vásárolni. Vannak köztük kapzsik, de azt, hogy kedvező áron szeretne valaki valamihez hozzájutni, én nem nevezném annak. Azonfelül, bármily furcsa, sok embernek számít az a néhányszáz forint. És egyre inkább. Mert tud még mást is venni rajta, mire szintén szüksége van.

Egyébként ez az ajánlott levélként történő feladás 2 kg-ig terjedelmileg nem korlátozott? Ez őszinte érdeklődés, most tanulok, mert majd szeretnék én is feltenni egy-két apróságot, amire már nincs szükségem (és elajándékozni se tudtam).

Szia!
A kérdést, nem nagyon értem, mert nincs korlátozva semmi. Elmondom a pk bővebben.
Tehát adott egy csomag, mondjuk 495 gramm becsomagolva a súlya. Fel lehet adni ajánlottan, ami azt jelenti, hogy ha a vásárló panaszkodik, hogy nem érkezett meg az árúja, te az ajánlott szelvénnyel tudod bizonyítani, hogy feladtad. Ennek összege 215 Ft. A levél összegét meg tudod nézni a Magyar Posta díjszabásában. 500 grammig a pk 315 Forint.
Tehát ajánlottan 530 Forint a csomag.
2 kg ig levélként tudod feladni, de a doboz se mindegy mekkora. Doboz mérete hosszában nem haladhatja meg a 40 cm-ert. Magasságát pontosan nem tudom ezt még nem kérdeztem, mert mindig olyan téglalap alakúba csomagoltam.

2 kg felett viszont postai standardként lehet elküldeni. -ennek is van két ára. Az egyik a sima, a másik amibe törékenyebb van, persze ez drágább is. Én sima levélként szoktam feladni, ezzel is segítve a vásárlót, csak akkor legyen korrekt. Ne csapjuk be egymást,pl azzal, hogy hú nem érkezett meg a csomag.

Egy hölgy régótavaterázik, de soha nem postázott, mert félt tőle, és nem mert. Viszont árult egy kardigánt, és nekem nagyon kellett, de pesti volt, én messze lakok. Végig segítettem neki a csomag elküldésében. Nagyon hálás volt. Ja és 400 forintért vettem a szép kardigánt, nem 10 forintért, amit én is fel tudok majd tenni 300 ért, és akkor volt egy kardigánja a kislányomnak 400 ért, hordta,és ha el tudom adni ue, akkor veszek belőle másik valamit, másvalakitől, és az is jó jár. Ez a kőrforgás.

A másik, hogy ha felesleges ruhád van, csak beviszed az egyháznak, vagy mint én is van egy szegény család akit támogatok és elviszed nekik.

Remélem tudtam segíteni

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 10:41
Létrehozva: #1258

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ja és a másik, rengeteg olyan ruhát szoktam odaadni egy itt élő szegény családnak, amit ide nem rakok fel, de még jó állapotban van és hordani tudják a gyerekei. Sőt még én is szoktam neki vásárolni. Segítem őket. Ja és még fürdőszobájuk sincs, sőt a villanyt is kártyára veszik, és egy pici szoba, konyhásban laknak, meleg víz nélkül. Ja és akkor hol beszélnék én arról, hogy internet, csak álmukban. Nincs pedig csak két gyerek, de a férfi lerokkant. Én azt mondom, ha örömet akarsz szerezni, akkor keress egy ilyen családot és támogasd.

+Quote Post
bettikealexaja
hozzászólás 2010-10-26 10:32
Létrehozva: #1259

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2010-10-25 21:56) *
Szia, én például annyit utalok minden esetben, amennyit az eladó kér. Nem kerekítek sem 5, sem 10, sem 100 forintra. Ha valaki vásárol tőlem, és netán személyesen veszi át, akkor sem panaszkodom, hogy az elnyert tétel 22 Ft-ért ment el, és "csak" egy húszast kapok tőle, azért indítottam egy forintról, mert mindegy mennyiért viszik el, nincsen rá szükségem, aki megveszi, örüljön neki, és használja egészséggel (vagy tegye fel dupla áron eladásra, az sem izgat). Az 1 forintos aukcióknak pont ez a szépsége (szerintem).

Ez így nem teljesen igaz, mert nálam is vásárolt már valaki 1 forintért, megnyerte, 256 ért, és 500-at utalt át+ pk-t. Tehát tényleg nem vagyunk egyformák, csak ez az oldal arra irányul, hogy mindenki szeressen itt lenni. Én is amit megnyertem 10 forintért, és többet utaltam, az azért volt, mert tudtam, hogy ennyiért biztos nem kapnám meg az árút, ő is megvette drágábban(nem biztos), de legalább tud érte venni a gyerekének mást, és majd azt is fel tudja tenni, ha kinövi, lehet ugyanannyiért, de lehet pár forinttal olcsóbban, de megvan egy körforgás, és senki nem esik ki belőle, ha ez így működne. És amit én kapok az eladott termék után a gyerekeimre költöm, de ha egy fillér se jön vissza, akkor sajnos venni se tudok nekik, pedig magamnak évek óta nem vásároltam, mert nekem már csak ők számítanak. Egy pl: én vettem a lányomnak egy nike cipőt 2000 ért, hordta egy évig semmi baja nem volt, eladtam ua, és láss csodát, tudtam belőle venni két másikat, amiket ismét kinőtt, megint eladtam ua, tehát ha utána számolok, 2000 Forintért volt 3 pár cipőm, amit három évig hordott a gyerek, és ezt folytathatnám végletekig. És ha az a másik is jól vigyáz rá, ő is el tudja adni annyiért, és nála is elkezdőthet ez a folyamat. Lehet nem éppen cipőt vesz belőle, hanem 6 db ruhát, de ha utána számolunk mindenki jól jár. Remélem érthetően írtam le a lényeget. De nem igazán értetted az előbbi írásomat, hisz nekem is tetszik az 1 forint, csak a korrektség, de igazad van, vannak okos és buta emberek.
A másik amit írtam az az, hogy ez is csak akkor működne, ha a vatera nem engedné fel a ruhacsomagos dolgokat, hisz én tudom, hogy vannak vállalkozók, hatalmas céggel rendelkezők, pl turkálók, akik itt is értékesítik a termékeiket, ezzel letaszítva azokat az embereket, akik csak a gyerekeik ruháit akarják eladni, és vásárolni másikat. Kereskedjenek máshol. Hisz mivel ő hatalmas tételben vásárolja meg a nagy-nagy kerből, ahova mi kisebbek nem jutunk be, és amit itt elad azután semmit nem fizet, és így gazdagszik tovább. Rakja fel ő is darabonként. Ja és közben ha bemegyek a turiba, vállfásokat találok, és ha van is kilós 2000-3000-ért adja kilóját. Na erről beszélek.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-10-25 21:56
Létrehozva: #1260

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(bettikealexaja @ 2010-10-25 15:30) *
Sziasztok!

.... Az összeg amit át kellett utalnia 546 forint, és a vevő kerek 546 Forintot utalt át. Nevetséges, mert amit vett a boltban nem kapta volna meg 2000 alatt.....

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post

82 Oldal V  « < 61 62 63 64 65 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-19 09:49