IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

86 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Reply to this topicStart new topic
> E-kereskedelem Kezdőknek és Haladóknak, Tippek - tudnivalók - tapasztalatcsere
nyulpofi
hozzászólás 2012-08-10 21:54
Létrehozva: #461

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-08-10 20:10
Azonosító: 1 802 573

Kedves Fórumozók!

Teljesen kezdőként szeretnék a Vaterán egyszerre több, hasonló típusú terméket eladni. Láttam, hogy van lehetőség Vatera bolt megnyitására havi 5.000 Ft-ért. Már több órája böngészem a Súgót és a Fórumot, de nem sikerült rájönnöm, hogy miért is jobb egy Vatera bolt a sima felhasználóként való árusításnál? Nem tudom eldönteni érdemes-e boltot nyitnom? Tudnátok nekem ebben segíteni?

Előre is Köszönöm a segítséget!
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-08-09 16:02
Létrehozva: #462

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(foltos @ 2012-08-09 15:30) *
Hol találom meg egy termék adatlapján az "Ismerj+"-et?

Ha van a felhasználónak ilyen oldala, akkor a neve mellett van egy piros i+ ikon, oda kell kattintani.

+Quote Post
foltos
hozzászólás 2012-08-09 14:30
Létrehozva: #463

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-23 16:45
Azonosító: 51 019

Hol találom meg egy termék adatlapján az "Ismerj+"-et?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-31 10:21
Létrehozva: #464

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Mandarin13 @ 2012-07-31 10:59) *
Köszönöm mindenkinek, aki ellátott tanácsokkal.:-) Igazán hasznosak voltak.

Igen, én is megnéztem mennyibe kerül az eredeti, de gondoltam ha valami igényes replika, akkor ennyit megér. Hát ez nagyon igénytelen, maradjunk ennyiben.:-)
Én leginkább csak az eladó hozzáállását nem értem.
Miért jó az neki, ha negatív értékelést írok róla, ahelyett, hogy visszacsinálnánk a vásárlást????
Azért köszi még egyszer.
Üdv

Minden hamisítvány szükségszerűen igénytelen az eredetihez képest dry.gif
Ha szándékosan ilyesmit vásárol, akkor nem érdemes rajta csodálkozni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Mandarin13
hozzászólás 2012-07-31 09:59
Létrehozva: #465

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 17:01
Azonosító: 1 562 110

Köszönöm mindenkinek, aki ellátott tanácsokkal.:-) Igazán hasznosak voltak.

Igen, én is megnéztem mennyibe kerül az eredeti, de gondoltam ha valami igényes replika, akkor ennyit megér. Hát ez nagyon igénytelen, maradjunk ennyiben.:-)
Én leginkább csak az eladó hozzáállását nem értem.
Miért jó az neki, ha negatív értékelést írok róla, ahelyett, hogy visszacsinálnánk a vásárlást????
Azért köszi még egyszer.
Üdv

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-07-30 20:37
Létrehozva: #466

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Mandarin13 @ 2012-07-30 20:50) *
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy órát, nyilván replika az ára alapján, bár ez nem volt az eladó oldalán feltűntetve.
Elutaltam a pénzt, megérkezett az óra.
Sajnos kritikán aluli minőség, karcos és hibás, pedig új jelzéssel vettem.

Az eladó nem hajlandó a panaszos e-mailem után kapcsolatba lépni velem, pedig ez az óra egy forintot sem ér, és vissza akarnám akpni a pénzem.

Van lehetőség a vaterán jogorvoslatra?
Köszi előre is.:-)

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy ez az óra amit te 5.000 Ft-ért vettél, újonnan 70.000 Ft. Ezzel szerintem mindent elmondtam. dry.gif
Amit tanácsolni tudok, bár a kérdésed nem erre irányult, hogy ezentúl, ha csak netről leszedett képek vannak a termék adatlapján, kérjél az eladótól képeket konkrétan a meghírdetett termékre vonatkozóan.

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-30 20:37

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-30 20:31
Létrehozva: #467

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Mandarin13 @ 2012-07-30 20:50) *
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. ...

Tisztelt Mandarin13!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen az allegroup.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Mandarin13
hozzászólás 2012-07-30 19:50
Létrehozva: #468

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 17:01
Azonosító: 1 562 110

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy órát, nyilván replika az ára alapján, bár ez nem volt az eladó oldalán feltűntetve.
Elutaltam a pénzt, megérkezett az óra.
Sajnos kritikán aluli minőség, karcos és hibás, pedig új jelzéssel vettem.

Az eladó nem hajlandó a panaszos e-mailem után kapcsolatba lépni velem, pedig ez az óra egy forintot sem ér, és vissza akarnám akpni a pénzem.

Van lehetőség a vaterán jogorvoslatra?
Köszi előre is.:-)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2012-07-25 01:30
Létrehozva: #469

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(arancello @ 2012-07-24 13:23) *
Szia! A fenti költséget már a postától tudom,...

Hát erre már nem tudok mit mondani laugh.gif Kb ezek vannal leírva abban a táblázatban is, amit linkeltem, de már ott sem tudtam, hogy mit takar a "a díjmentességet a 2012. évi infláció közzétételét követő 2. hónap első napjáig biztosítjuk " szöveg. A levél szerint éppen ebben a hónapban vagyunk valahol, kár, hogy nem írta meg, hogy utánna mi lesz a tarifa biggrin.gif A posta meg 60 vagy 65 Ft-ot fog levonni, annak ne járkálj utánna feleslegesen, ha úgy van, ahogy a levélben írták, akkor most csak ezt fogják felszámolni költségnek neked, ez lenne az a plusz díj, ami az aláhúzott szövegben van. Tehát a bank részéről jelenleg díjmentes, plusz a posta álltal kért belföldi postautalvány telepítési díja.

Majd írd meg mennyit vontak le smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-25 07:07

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-07-24 21:31
Létrehozva: #470

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(arancello @ 2012-07-24 14:23) *
Szia! A fenti költséget már a postától tudom, mivel az OTP a válaszlevelében azt mondta, hogy ők konkrétan nem tudnak
összeget mondani, kérdezzem a Postától!...hát egy kicsit ettől már megbuggyantam...mert ugye sem telefonon nem tudott
egyik alkalmazott sem választ adni...különböző időkben, különböző ügyfélszolgálatost kérdeztem...na mindfegy...

A rózsaszínű utalvány díja egységes, akár címre, akár számlára megy, azaz ugyanannyit fizet a feladó. Vannak bankok akik külön levonnak számlára telepítésért és vannak akik nem. Adott esetben a címzettnek kiszámlázott telepítési díjat a bank állapítja meg, erről nekik kell tudni, hogy mennyi.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
arancello
hozzászólás 2012-07-24 13:23
Létrehozva: #471

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-05 11:14
Azonosító: 1 607 910

IDÉZET(Aramir @ 2012-07-19 02:23) *
Bocs, de ezeknek a számoknak semmi köze a bankokhoz, ezek a posta utalványfeladási árai, ezeket akkor is ki kell fizetned, ha valakinek a lakcímére küldöd. Az OTP-nél meg erősen kétlem, hogy ne lenne telepítési díj, ebben a táblázatban a "jóváírások, készpénzbefizetés" alatt megtalálod, csak bizonyos esetekben nem von le az OTP:

h ttps://www.otpbank.hu/static/portal/sw/file/Lakossagi_szla_ktg_H_20120301.pdf
Az üres mezőt szedd ki a link elejéről.

Sajnos többször tapasztaltam már én is, és olvastam másoktól is, hogy sokszor a postán nem tudnak pontos választ adni bizonyos kérdésekre, Szerintem csak nem értette mire gondolsz, és bemondta neked az utalvány feladási díjait biggrin.gif

Ha így fizetett a vevőd, akkor ő kifizeti a postán a feladásért 495 vagy 860 Ft-ot, tőled meg levon majd az OTP 92 vagy 139 Ft-ot (nem tudom milyen csomagban vagy), illetve szintén az OTP vonja majd le a postának fizetendő 60 Ft-ot. Elvileg kapsz majd a banktól egy fénymásolt lapot postán a telepítésről, én legalábbis szoktam a K&H-tól kapni.

Szia! A fenti költséget már a postától tudom, mivel az OTP a válaszlevelében azt mondta, hogy ők konkrétan nem tudnak
összeget mondani, kérdezzem a Postától!...hát egy kicsit ettől már megbuggyantam...mert ugye sem telefonon nem tudott
egyik alkalmazott sem választ adni...különböző időkben, különböző ügyfélszolgálatost kérdeztem...na mindfegy...

Ide ollózom az OTP levelét, amit válaszoltak!

Délelőtt egyszer írtam már ugyanezt, de nem láttam, hogy megjelent volna, ha igen, akkor bocs!

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.

A jelenleg érvényes számlavezetési Hirdetmény szerint a lakossági számlákra történő, postán belföldi postautalvánnyal feladott összeg jóváírása: díjmentes + belföldi postautalvány telepítési díja.

Bankunk részéről tehát jelenleg nem merül fel külön költség a jóváírásra (a díjmentességet a 2012. évi infláció közzétételét követő 2. hónap első napjáig biztosítjuk), azonban a posta részéről igen, melyet a posta utólag nyújt be bankunk felé, így az később kerül elszámolásra az érintett számlákon.

Levelünk mellékleteként megküldjük Önnek a postai díjakkal kapcsolatos tájékoztatót. Arra vonatkozóan azonban, hogy az Ön esetében a befizetés után a posta pontosan milyen költséget számít, a postánál szükséges tájékozódnia.

Köszönjük megértését.

Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.

Tisztelettel:

....... Erika
OTP Bank Nyrt.
Elektronikus Banki Igazgatóság

-------------------------
A levélben jelzik, hogy küldenek egy mellékletet a postadíjakkal kapcsolatban, de nem küldtek....ismételt levelemre sem...
lehet, hogy nincs is nekik laugh.gif
Szóval az aláhúzott részt meg nem tudom értelmezni, mert írja ugyan, hogy nincs díj aztán meg + plusz az is azt jelenti, hogy nincs, vagy + van díj...
Bocs...de akkor most nekem megint nem világos.... Konkrétat majd akkor tudok, ha záráskor meglátom a konkrét összeget.
A fene ebbe rózsaszín csekkbe, de most már tényleg tudni szeretném, hogy mi a helyzet!
Köszi, ha még van erőd válaszolni!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-23 20:05
Létrehozva: #472

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ladislao80 @ 2012-07-23 18:38) *
Kedves VateraBenz és többiek!

Az volna a kérdésem, hogy szerintek megállapítható-e csomagolási költség vagy jutalékkijátszás az alábbi esetben:
...

Tisztelt ladislao80!

Az értékelések alapján igen, de erre sajnos már nincs rálátásunk.
A terméklapon az eladónak joga van megszabni a választható szállítási módokat. Ha a 14 grammos terméket csak futárral hajlandó szállítani, azt is megteheti.
Az viszont kétségkívül elvárható, hogy ha 990 Ft-os futárt adott meg, akkor valóban úgy is küldje.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-23 18:39
Létrehozva: #473

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 18:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(ladislao80 @ 2012-07-23 18:38) *

Az volna a kérdésem, hogy szerintek megállapítható-e csomagolási költség vagy jutalékkijátszás az alábbi esetben:

egy eladó olyan terméket kínál, amelynek súlyát 14 grammban jelöli meg.
Egyetlen szállítási módként "Más futárszolgálat" van megjelölve 990 Ft-ért, az értékelései között pedig olvasható, hogy:
"Az aukció leírásban megadott (és általam kifizetett) 990 Ft-os futárszolgálat helyett postai
csomagban, 230 Ft-os költséggel érkezett a termék. Akit ez nem zavar, annak tudom ajánlani ezt az
eladót... "
Egy másik hasonlóan kis méretű termékével kapcsolatban is ilyen értékelést kapott:
"Ajánlott postázást kértem, s elsöbbségi levélben kaptam meg a terméket , ami 180 ft
volt.Mire fizettem 510 ft-al többet?"

Tudom, bárki bármilyen postaköltséget beírhat, de ez már annyira nyilvánvaló jutalékkijátszás, ami kiszúrja a szemem, ugyanakkor közvetlen bizonyítékom persze nincs.

Szia!
Én a sablon 990 Fr-s "Más futárszolgálat" termékektől elfutok. Amúgy miért nem kérik vissza a vevők ebben az esetben a többit? Úgy tudom csak annyit kérhet el amennyi a valós posta.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-23 18:40

+Quote Post
ladislao80
hozzászólás 2012-07-23 17:38
Létrehozva: #474

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-19 01:25
Azonosító: 1 504 628

egy eladó olyan terméket kínál, amelynek súlyát 14 grammban jelöli meg.
Egyetlen szállítási módként "Más futárszolgálat" van megjelölve 990 Ft-ért, az értékelései között pedig olvasható, hogy:
"Az aukció leírásban megadott (és általam kifizetett) 990 Ft-os futárszolgálat helyett postai
csomagban, 230 Ft-os költséggel érkezett a termék. Akit ez nem zavar, annak tudom ajánlani ezt az
eladót... "
Egy másik hasonlóan kis méretű termékével kapcsolatban is ilyen értékelést kapott:
"Ajánlott postázást kértem, s elsöbbségi levélben kaptam meg a terméket , ami 180 ft
volt.Mire fizettem 510 ft-al többet?"

Tudom, bárki bármilyen postaköltséget beírhat, de ez már annyira nyilvánvaló jutalékkijátszás, ami kiszúrja a szemem, ugyanakkor közvetlen bizonyítékom persze nincs.

A hozzászólást -ladislao80- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-23 17:39

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-19 19:59
Létrehozva: #475

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-19 16:56) *

Ráadásul ezt ingyen. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
beigli55
hozzászólás 2012-07-19 16:24
Létrehozva: #476

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-07-19 15:26
Azonosító: 1 785 670

Köszönöm a tippet!

Már lapozgattam a Vatera vonatkozó /segítség aloldalait. Azonban pont a "minél többet olvasok utána, annál több kérdésem van" szindrómába nem akarom belekergetni magam. Továbbá olyan Vaterás eladóval szeretnék kapcsolatba lépni, aki egy pár órás "webinar" vagy valamilyen "beszélgetés" alatt elmondaná, hogy a PST, elszámolás, lebonyolítás, managelés folymatainak mik a buktatói, illetve mik a megoldások ezekre. Tervezem, hogy gyorsan szeretnék haladni. Nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy ez a fórum erre jött létre, de itt találkoztam hozzáértő postokkal ezidáig. Ha tud valaki ajánlani nekem egy Vaterában járatos és profi bolttal rendelkező partnert, akivel értelmesen el lehet beszélgetni és erre nyitott is, akkor azt megköszönöm.

Fogalmazzunk úgy, hogy most a tapasztalatot lehet értékesíteni smile.gif
Üdvözlettel:

-Beigli55

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-19 16:56) *

+Quote Post
suny15
hozzászólás 2012-07-19 16:17
Létrehozva: #477

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-01 13:34
Azonosító: 72 297

Kedves Benz!

A Pst -vel akadt egy "pici" problémám. Összekeveri a dolgokat, már nem elősször. Pl kiválasztok egy alketegóriát, majd egy másik alkategóriához tartozó kat. Spec tulajdonságokkal folytatja, pl női kardigán helyett zokninál és a végén oda is tölti fel a termékeket. Frissítettem is, letöltöttem újra, a probléma mégsem oldódott meg. unsure.gif Mit tehetek még?

Köszönöm

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-19 15:56
Létrehozva: #478

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(beigli55 @ 2012-07-19 16:51) *
Kedves Fórumozók!

Szeretnék Vaterás pályafutásba kezdeni és boltot nyitni. Az eladandó termékekről már van elképzelésem, nekem sokkal inkább a PST-ről és más hatékony Vaterán keresztüli értékesítésről kellene információ. Úgy gondolom időt és energiát takarítok meg azzal, ha segítséget kérek nálam tapasztaltabb Vaterásoktól. Ha valaki vállalná, hogy bővebb felvilágosítást ad nekem a profi Vaterás értékesítés technikai hátteréről és trükkjeiről, akkor azért még fizetni is hajlandó lennék, de minden releváns "szak"irodalmat, illetve online anyagot szívesen veszek!

A segítséget előre is köszönöm!
Üdvözlettel,

beigli55

Tisztelt beigli55!

http://www.vatera.hu/segitseg/

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
beigli55
hozzászólás 2012-07-19 15:51
Létrehozva: #479

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-07-19 15:26
Azonosító: 1 785 670

Kedves Fórumozók!

Szeretnék Vaterás pályafutásba kezdeni és boltot nyitni. Az eladandó termékekről már van elképzelésem, nekem sokkal inkább a PST-ről és más hatékony Vaterán keresztüli értékesítésről kellene információ. Úgy gondolom időt és energiát takarítok meg azzal, ha segítséget kérek nálam tapasztaltabb Vaterásoktól. Ha valaki vállalná, hogy bővebb felvilágosítást ad nekem a profi Vaterás értékesítés technikai hátteréről és trükkjeiről, akkor azért még fizetni is hajlandó lennék, de minden releváns "szak"irodalmat, illetve online anyagot szívesen veszek!

A segítséget előre is köszönöm!
Üdvözlettel,

beigli55

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2012-07-19 01:23
Létrehozva: #480

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(arancello @ 2012-07-16 18:36) *
Befejezésül visszatérek a problematikámra, mivel a Postától végre megtudtam milyen költségem van rózsaszín csekken történő
utalás után (amit a Posta utólag küld a banknak, amit a bank levon tőlem). Remélem másnak is segít, azért jöttem vissza!
Telepítési díj az OTP-nél nincs, viszont vannak ezek a költségek!
Tehát OTP-s vagyok: 10.000,- Ft- ig 495,- Ft
30.000,- Ft- ig 860,- Ft.

Szóval a lényeg az, hogy egy olcsón eladott termék rózsaszín csekken történő utalása bank felé egyértelműen ráfizetés az eladónak.!
Én most így jártam. Fafejű volt a vevő, erősködött, nem álltam le vitatkozni.

Üdv: mirimag

Bocs, de ezeknek a számoknak semmi köze a bankokhoz, ezek a posta utalványfeladási árai, ezeket akkor is ki kell fizetned, ha valakinek a lakcímére küldöd. Az OTP-nél meg erősen kétlem, hogy ne lenne telepítési díj, ebben a táblázatban a "jóváírások, készpénzbefizetés" alatt megtalálod, csak bizonyos esetekben nem von le az OTP:

h ttps://www.otpbank.hu/static/portal/sw/file/Lakossagi_szla_ktg_H_20120301.pdf
Az üres mezőt szedd ki a link elejéről.

Sajnos többször tapasztaltam már én is, és olvastam másoktól is, hogy sokszor a postán nem tudnak pontos választ adni bizonyos kérdésekre, Szerintem csak nem értette mire gondolsz, és bemondta neked az utalvány feladási díjait biggrin.gif

Ha így fizetett a vevőd, akkor ő kifizeti a postán a feladásért 495 vagy 860 Ft-ot, tőled meg levon majd az OTP 92 vagy 139 Ft-ot (nem tudom milyen csomagban vagy), illetve szintén az OTP vonja majd le a postának fizetendő 60 Ft-ot. Elvileg kapsz majd a banktól egy fénymásolt lapot postán a telepítésről, én legalábbis szoktam a K&H-tól kapni.

A hozzászólást -Aramir- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-19 01:25

+Quote Post

86 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-06 15:06