IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

82 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Reply to this topicStart new topic
> E-kereskedelem Kezdőknek és Haladóknak, Tippek - tudnivalók - tapasztalatcsere
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-04-23 13:00
Létrehozva: #461

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 14:53) *
Most ott tartok, hogy ha a Vatera valami számomra kényelmetlen, vagy akár morális értelemben nekem nem tetsző döntést hoz, akkor mielőtt fellázadnék, végiggondolom. És általában megtalálom azt a magyarázatot, ami indokolja a döntést.

Remélem, a jövőben túlsúlyban lesznek majd azok a döntések, amik inkább elnyerik a felhasználók tetszését smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-21 22:25
Létrehozva: #462

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 22:08) *
Már betették a hírekbe? Akkor nem itt kellett volna keresnem, hanem a gugliban. biggrin.gif
Mi lesz a következő ilyen aukció?
Csak nem kuss.gif ?
laugh.gif

Ez egy jó kérdés smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 22:08
Létrehozva: #463

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-21 21:59) *
Egész jó áron és a vevő is komoly. Benne volt valamelyik híradóban is, így nem árulok el titkot: az egyik márkakereskedő vette meg.

Már betették a hírekbe? Akkor nem itt kellett volna keresnem, hanem a gugliban. biggrin.gif
Mi lesz a következő ilyen aukció?
Csak nem kuss.gif ?
laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-21 21:59
Létrehozva: #464

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 18:12) *
Jaj, hogy ment el a Merci? Teljesen kiment a fejemből...sad.gif

Egész jó áron és a vevő is komoly. Benne volt valamelyik híradóban is, így nem árulok el titkot: az egyik márkakereskedő vette meg.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 18:12
Létrehozva: #465

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-21 17:31) *
Ez igazán megnyugtató, köszönöm mosking.gif

Számíthat rám. wink.gif

Jaj, hogy ment el a Merci? Teljesen kiment a fejemből...sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-21 18:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-21 17:31
Létrehozva: #466

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 15:10) *
Nem tudja, mennyit tanulok Öntől a mai napig. biggrin.gif De tényleg. És a Vaterán túlmutatnak ezek a dolgok.smile.gif
De ne aggódjon, a következő postom nem úgy fog kezdődni, hogy "Kedves Apuci! smile.gif". mosking.gif

Ez igazán megnyugtató, köszönöm mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 15:10
Létrehozva: #467

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-21 15:05) *
w00t.gif

Nem tudja, mennyit tanulok Öntől a mai napig. biggrin.gif De tényleg. És a Vaterán túlmutatnak ezek a dolgok.smile.gif
De ne aggódjon, a következő postom nem úgy fog kezdődni, hogy "Kedves Apuci! smile.gif". mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-21 15:05
Létrehozva: #468

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 14:53) *
...Asszem lassan apucinak fogom szólítani. mosking.gif )

w00t.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 14:53
Létrehozva: #469

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-04-21 14:16) *
Szép napot kívánok!

Akkor ezzel kezdem:

Az érveket objektíven mérlegelve és értékelve, köszönettel elfogadom smile.gif És akkor ennek szellemiségében folytatom.

Szia! rolleyes.gif

Én is objektíven mérlegeltem, mikor mondtam, bár öreg este volt már és forgott kissé a monitor, de ezt csak én láttam úgy, mert reggel stabilan állt a helyén.

Ezek szerint te nem sztrájkoltál... mosking.gif

De igen, sztrájkoltam, és nem tagadom, nem is szégyellem. Az akkori tudásszintemen az volt a reálisnak tűnő lehetőség. És ennek felvállalásával sokkal hitelesebb az, hogy kiállok a Vatera olyan döntései mellett most, amik kényelmetlenek.
Mert igen, lecuccoltam, átmentem még három vagy négy aukciós oldalra és eldöntöttem, hogy nem fogok vaterázni, és nagyon rosszul éreztem magamat ettől a döntéstől. Úgy gondoltam, elárult a Vatera, csak a pénz kell nekik/nektek, csalódott voltam és becsapottnak éreztem magamat. Aztán rengeteg munkával töltögettem az aukcióimat ide-oda. Tényleg sokat dolgoztam vele. És a Vatera ahelyett, hogy összeomlott volna, tovább ment. Ez áprilisban volt, a pangási időben, mégis itt folyamatosan mentek az eladások, míg máshol semmi.... Lecuccoltam onnan és visszajöttem, bár fogcsikorgatva. Tudod, amikor az erősebb akarat előtt meg kell hajolnod. Még messze nem voltam ott, hogy belássam a dolgot, de aztán kimondtam, hogy máshol nem lehet stabilan eladni. De ez még mindig nem az volt, ami most van. Viszont elkezdtem jobban figyelni, belenézni a dolgok mögé, keresve a mozgatórugót.
Most ott tartok, hogy ha a Vatera valami számomra kényelmetlen, vagy akár morális értelemben nekem nem tetsző döntést hoz, akkor mielőtt fellázadnék, végiggondolom. És általában megtalálom azt a magyarázatot, ami indokolja a döntést. Ha nem, akkor megkérdezem Benztől és éppen annyit szokott mondani, ami ahhoz elég, hogy továbbgondoljam a dolgot.
Azt is megkaptam már, hogy elfogult vagyok a vaterával, a vaterás döntésekkel kapcsolatban. Ez nem igaz. Tapasztalati tényezők és gondolkodás van az elfogadás mögött. Persze ez nem ment egyik napról a másikra. (Van mégy egy dolog, amivel nem tudok mit kezdeni, de ez majd.... talán... egyszer... sokára.... mindenesetre már az ellen sem lázadok, szintén hála Benznek. Asszem lassan apucinak fogom szólítani. mosking.gif )

Megmondom őszintén, ebben nem tudok állást foglalni, szerintem egyenlő arányban voltam itt is, ott is. Én is elkezdtem tegnap keresni ezt a postot, és bár nem találtam, jókat derültem magamon, amikor az éjszakai randalírozók kitakarítása után jöttem panaszkodni a Vészbe smile.gif
A "Ne ordítson"-t, amit a múltkor említettél, megtaláltam. Több helyen is biggrin.gif Illetve egy ilyet is, erre ki emlékszik? "El tudjuk olvasni azokat a betűket akkor is, ha nem esnek ki a képernyőből"

Ez rémlik. Hihetetlen indulatokat vált ki belőled is, Benzből is, ha durva a látvány. Meg is értem, mert néha olyan tud lenni egy post, mintha megütnének, azt pedig nem szeretem én sem. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-04-21 14:16
Létrehozva: #470

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot kívánok!

Akkor ezzel kezdem:
IDÉZET(zejopy @ 2012-04-20 23:56) *
Hogy Ön is kissé összezavarodjon, megosztom egy gondolatomat. Ön már nem moderátor, hanem szinte fórumozó, igaz a jobbik fajtából, bár fájdalmasan ritkán.smile.gif Mivel kettőnk közül én vagyok a kevésbé férfias férfi, felajánlom, hogy tegeződjünk, ha ez Önnek nem kényelmetlen. thank_you.gif

Az érveket objektíven mérlegelve és értékelve, köszönettel elfogadom smile.gif És akkor ennek szellemiségében folytatom.

Erre az utóbbira én már nem emlékszem.

Ezek szerint te nem sztrájkoltál... mosking.gif

Ez sajnos adandó alkalommal egy valódi kézcsókjába fog kerülni az egérhasználó kezemre. biggrin.gif Nem volt könnyű, na de az Ön kedvéért mindent és persze azt sem bírná az igazságérzetem, ha letagadná. wink3.gif (Különösen tetszik az akadémiai álláspont. Elképzeltem, mert még mindig vizuális alkat vagyok, amint komoly, ősz tudósok vitatkoznak a pontos mérésről, mert ha ugye alulról mérnénk, akkor honnan is kellene kezdeni... laugh.gif elnézést...)

Köszönöm a kutatást, így már emlékszem. biggrin.gif Bár lehet, hogy úgy lett volna tényleg akadémiai, hogy: hasfaltól.

Amúgy kérdés az persze nincs, de szerettem volna hallani a hangját, mert oly régen járt erre. Honnan tudta, hogy jönnie kell?
Valami feltűnt, ahogy kerestem. Át kellett nyálaznom a Vészkijáratot, mert keresőszóra nem emlékeztem. Szóval akkoriban Ön sokkal kevesebbet játszott a Vészkijáratban, mint Benz. Pedig mindig úgy emlékeztem, hogy ő a komolyabb. Most egészen összezavarodtam. unsure.gif

Általában jelen vagyok, csak inkognitóban. ph34r.gif Főleg megfigyelek, olvasgatok.

Megmondom őszintén, ebben nem tudok állást foglalni, szerintem egyenlő arányban voltam itt is, ott is. Én is elkezdtem tegnap keresni ezt a postot, és bár nem találtam, jókat derültem magamon, amikor az éjszakai randalírozók kitakarítása után jöttem panaszkodni a Vészbe smile.gif
A "Ne ordítson"-t, amit a múltkor említettél, megtaláltam. Több helyen is biggrin.gif Illetve egy ilyet is, erre ki emlékszik? "El tudjuk olvasni azokat a betűket akkor is, ha nem esnek ki a képernyőből"

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 09:08
Létrehozva: #471

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-21 08:52) *
grin.gif

Legyen szép a reggele Önnek is.smile.gif
Határozottan feltűnt, hogy régebben sokkal többet rosszalkodott.biggrin.gif Öregszik? Komolyodik? Felnőtt? Ejnye. punish.gif Nekünk ma nem kell dolgozni menni, bi-bi-biiiiiii. biggrin.gif És nagyon sok szép eladásra ébredtem, bi-bi-biiiiii. Hiába, későn kelőké a jutalom. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-21 08:52
Létrehozva: #472

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-21 08:42) *
...
Benzünk megjön és kitér a hitéből. smile.gif

grin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-21 08:42
Létrehozva: #473

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-21 01:04) *
Khmmm... Most akkor, ha a szegény kérdező (zetour), megnézi a válaszokat, rögtön megtudja, hogy hogyan is kell szabályosan mérni a levédett ajánlat mértékét? blink.gif

Szerintem egyértelműen azt is elmondtam, hogy hogyan kell levédett ajánlatot tenni.
És igen Leótól már azt is tudjuk, hogy egyebeket hogyan kell mérni. Ugye-ugye milyen jó a fórum? AZ ember fénysebességgel művelődik. biggrin.gif
Benzünk megjön és kitér a hitéből. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-21 01:04
Létrehozva: #474

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-20 17:35) *
(Khmmm... olyan édes volt, amikor elmagyarázta nekünk, hogy a férfiúi szervnek a hosszát hogyan kell szabályosan mérni. biggrin.gif)

Khmmm... Most akkor, ha a szegény kérdező (zetour), megnézi a válaszokat, rögtön megtudja, hogy hogyan is kell szabályosan mérni a levédett ajánlat mértékét? blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-20 23:56
Létrehozva: #475

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-04-20 23:04) *
wub.gif wub.gif
Jelen. Van kérdés? smile.gif

Amit fehérrel írt, azt kérem ráérő idejében keresse elő nekem, mert ezen most hangosan fölröhögtem biggrin.gif Amúgy meg letagadom biggrin.gif

ps. Ha már nosztalgia, régi levelek között kerestem valamit és rábukkantam a LiDEE-ről szóló felhívásra. Na ki emlékszik arra még? smile.gif

Erre az utóbbira én már nem emlékszem. Ellenben, mivel még mindig imádom love7.gif , mint azt is megírtam egy régebbi postban, ezért előkerestem Önnek:
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-07 12:42) *
Akadémiai álláspont alapján felülről, és célszerű az elejétől a végéig (na nem a szoba végéig...) biggrin.gif biggrin.gif

Ez sajnos adandó alkalommal egy valódi kézcsókjába fog kerülni az egérhasználó kezemre. biggrin.gif Nem volt könnyű, na de az Ön kedvéért mindent és persze azt sem bírná az igazságérzetem, ha letagadná. wink3.gif (Különösen tetszik az akadémiai álláspont. Elképzeltem, mert még mindig vizuális alkat vagyok, amint komoly, ősz tudósok vitatkoznak a pontos mérésről, mert ha ugye alulról mérnénk, akkor honnan is kellene kezdeni... laugh.gif elnézést...)

Amúgy kérdés az persze nincs, de szerettem volna hallani a hangját, mert oly régen járt erre. Honnan tudta, hogy jönnie kell?
Valami feltűnt, ahogy kerestem. Át kellett nyálaznom a Vészkijáratot, mert keresőszóra nem emlékeztem. Szóval akkoriban Ön sokkal kevesebbet játszott a Vészkijáratban, mint Benz. Pedig mindig úgy emlékeztem, hogy ő a komolyabb. Most egészen összezavarodtam. unsure.gif

Hogy Ön is kissé összezavarodjon, megosztom egy gondolatomat. Ön már nem moderátor, hanem szinte fórumozó, igaz a jobbik fajtából, bár fájdalmasan ritkán.smile.gif Mivel kettőnk közül én vagyok a kevésbé férfias férfi, felajánlom, hogy tegeződjünk, ha ez Önnek nem kényelmetlen. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-04-20 23:04
Létrehozva: #476

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-20 17:35) *
Sok esetben még a topikok közötti eligazodás is nehéz, pedig oroszlánunk, imádott Leónk gyönyörű, takaros rendet csinált egy kellemes éjszakán.smile.gif Másnap reggel, mikor jöttünk, nem ismertünk a fórumra. Gondoltam el is hívom magamhoz, hogy a fiúk szobájában csináljon valamit. (Az enyém patika. biggrin.gif Bár most az sem tökéletes, legalábbis nekem.) De aztán a meghívás elmaradt, családom férfi tagjainál néha kampányszerű rend képződik, ami kb. 3 napig tart. biggrin.gif Jaj, már megint nosztalgiázom. Asszem hiányzik Leó. smiley_0488.gif
Leóóóóóó, mikor jár erre?
(Khmmm... olyan édes volt, amikor elmagyarázta nekünk, hogy a férfiúi szervnek a hosszát hogyan kell szabályosan mérni. biggrin.gif)

wub.gif wub.gif
Jelen. Van kérdés? smile.gif

Amit fehérrel írt, azt kérem ráérő idejében keresse elő nekem, mert ezen most hangosan fölröhögtem biggrin.gif Amúgy meg letagadom biggrin.gif

ps. Ha már nosztalgia, régi levelek között kerestem valamit és rábukkantam a LiDEE-ről szóló felhívásra. Na ki emlékszik arra még? smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-20 17:35
Létrehozva: #477

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-20 17:24) *
Nem volt szándékomban, elnézést.

Nincs ezzel semmi gond. csupán csodálkoztál, hogy ezzel már találkoztunk. Amikor valaki idetéved, nem biztos, hogy visszaolvas, és az sem biztos, hogy a keresőt fogja használni.
Sok esetben még a topikok közötti eligazodás is nehéz, pedig oroszlánunk, imádott Leónk gyönyörű, takaros rendet csinált egy kellemes éjszakán.smile.gif Másnap reggel, mikor jöttünk, nem ismertünk a fórumra. Gondoltam el is hívom magamhoz, hogy a fiúk szobájában csináljon valamit. (Az enyém patika. biggrin.gif Bár most az sem tökéletes, legalábbis nekem.) De aztán a meghívás elmaradt, családom férfi tagjainál néha kampányszerű rend képződik, ami kb. 3 napig tart. biggrin.gif Jaj, már megint nosztalgiázom. Asszem hiányzik Leó. smiley_0488.gif
Leóóóóóó, mikor jár erre?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-20 17:24
Létrehozva: #478

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-20 17:18) *
...De nem minősítjük le azokat, akik itt a Vaterán nem annyira vannak otthon mint mi, ...

Nem volt szándékomban, elnézést.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-20 17:18
Létrehozva: #479

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-20 17:14) *
Ezzel találkoztunk már mostanában. blink.gif
Pedig több helyen is szakszerűen le van írva, http://www.vatera.hu/segitseg/index.php?hq...9dett+aj%E1nlat
sőt itt még ábra is van olvasási zavarokkal küzdőknek: http://www.vatera.hu/help/?tutorial=buying_04

Nem baj, ha nem tudja, nyugodtan kérdezhet, erre van a fórum. smile.gif Mi meg válaszolunk, ha akarunk, ha meg nem akarunk, akkor csendben maradunk. De nem minősítjük le azokat, akik itt a Vaterán nem annyira vannak otthon mint mi, mert tök könnyen előfordulhat, hogy az atomfizikában sokkal járatosabbak, mint mi vagyunk, vagy gyönyörű fafaragásokat készítenek, vagy éppen a szabadidejükben kidobott állatokat gondoznak.
Na és mi sem úgy születtünk, hogy a szokásos bömbölés helyett kértünk egy egeret és felmentünk licitálni a Vaterára. smile.gif
(Szóval, ha csak tehetjük, nyugodtan tisztelhetjük egymást, mint kiindulási alap.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-20 17:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-20 17:14
Létrehozva: #480

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-20 16:45) *
Csak be kell írni az üres négyzetbe az általad kínált legmagasabb összeget. smile.gif

Ezzel találkoztunk már mostanában. blink.gif
Pedig több helyen is szakszerűen le van írva, http://www.vatera.hu/segitseg/index.php?hq...9dett+aj%E1nlat
sőt itt még ábra is van olvasási zavarokkal küzdőknek: http://www.vatera.hu/help/?tutorial=buying_04

+Quote Post

82 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-20 07:57