IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

758 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
zejopy
hozzászólás 2017-10-11 20:59
Létrehozva: #1

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(jacika4 @ 2017-10-11 20:14) *
Csak nekem vannak ilyen fura vevőim mostanában?
Leütik a terméket aztán eltűnnek. Elküldöm az utalási adatokat, megköszönöm a vásárlást, aztán semmi.
Nem azt várom, hogy leütés után 5 percen belül utaljon, de azért na, reagáljon már valamit.
Komolyan még én értem magam hülyén, hogy napokkal később írok nekik e-mailt, hogy kell-e termék vagy nem. Mintha házalnék vagy rájuk akarnám erőszakolni a dolgaimat.
Pár hete is így jártam, vártam, aztán persze egy hét múlva írt, hogy bocs, de mégsem kéri. Hát baromi jó. dry.gif

Néha van ilyen. Ne érezd úgy, hogy házalsz. Eladóként működsz, mindent megteszel az eladás lebonyolításáért, ez a dolgod. Ha mindent megteszel, nyugodt szívvel adhatsz negatív értékelést.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
jacika4
hozzászólás 2017-10-11 20:14
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-12-19 14:32
Azonosító: 2 421 599

Csak nekem vannak ilyen fura vevőim mostanában?
Leütik a terméket aztán eltűnnek. Elküldöm az utalási adatokat, megköszönöm a vásárlást, aztán semmi.
Nem azt várom, hogy leütés után 5 percen belül utaljon, de azért na, reagáljon már valamit.
Komolyan még én értem magam hülyén, hogy napokkal később írok nekik e-mailt, hogy kell-e termék vagy nem. Mintha házalnék vagy rájuk akarnám erőszakolni a dolgaimat.
Pár hete is így jártam, vártam, aztán persze egy hét múlva írt, hogy bocs, de mégsem kéri. Hát baromi jó. dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-10-08 07:14
Létrehozva: #3

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vadnyugat_81 @ 2017-10-07 23:12) *
Segítsen ezt valaki értelmezni!

Olyan értesítést kaptam ma 15:16-kor e-mailben, amilyet még soha sem:

Engedélykérés az aukcióin való részvételhez!
petrovanszkia felhasználónk szeretne részt venni az Ön aukcióin és ehhez kéri az Ön engedélyét.
Kérjük, ellenőrizze a felhasználó visszajelzéseit és ez alapján döntse el, hogy engedélyezi-e a részvételt. Ezt megteheti az alábbi linken keresztül:

Nulla értékeléssel rendelkező ellenőrzött felhasználóról volt szó, így nem eshetett a licitkorlátozás alá.

Mire elolvastam a levelet kb. az aukció is lejárt már. De a a kérdéses felhasználó az e-mail beérkezése előtt 6 órával így is tudott licitálni az adott aukción és meg is nyerte azt:
http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2529655769

Miért kért engedélyt? És ha már kért, hogyan tudott úgy licitálni, ha én semmit nem engedélyeztem neki?

A kezdő felhasználóknak vannak bizonyos korlátozásaik. A paraméterek nem publikusak, de függ az értékelések számától, az aukció értékétől és az eddig lezáratlan adásvételeiktől is.
Emellett az eladó is tud beállítani licitkorlátozást az eladási beállításoknál.
Ugyanaz a levél jön ki, bármelyik licitkorlátozást szeretné valaki túllépni, ezért írták, hogy nézd meg az értékeléseit. Könnyen elképzelhető, hogy egy olyan embert, aki a magad beállított licitkorlátozást nem éri el, mégis beengedsz, mert úgy ítéled meg, hogy megbízható partner.
Ebben az esetben talán (hangsúlyozom a talánt, mert nem vagyok benne biztos) azért tudott másodszorra is licitálni, mert időközben leadott egy értékelést, tehát részéről egy tranzakció lezárult. Vagy esetleg egy másik aukciónál rálicitáltak, így ott nincs abban a helyzetben, hogy fizetnie kell.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vadnyugat_81
hozzászólás 2017-10-07 23:12
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-10-15 11:35
Azonosító: 2 210 293

Segítsen ezt valaki értelmezni!

Olyan értesítést kaptam ma 15:16-kor e-mailben, amilyet még soha sem:

Engedélykérés az aukcióin való részvételhez!
petrovanszkia felhasználónk szeretne részt venni az Ön aukcióin és ehhez kéri az Ön engedélyét.
Kérjük, ellenőrizze a felhasználó visszajelzéseit és ez alapján döntse el, hogy engedélyezi-e a részvételt. Ezt megteheti az alábbi linken keresztül:

Nulla értékeléssel rendelkező ellenőrzött felhasználóról volt szó, így nem eshetett a licitkorlátozás alá.

Mire elolvastam a levelet kb. az aukció is lejárt már. De a a kérdéses felhasználó az e-mail beérkezése előtt 6 órával így is tudott licitálni az adott aukción és meg is nyerte azt:
http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2529655769

Miért kért engedélyt? És ha már kért, hogyan tudott úgy licitálni, ha én semmit nem engedélyeztem neki?

+Quote Post
bumburlo
hozzászólás 2017-10-03 19:06
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-10-03 17:56
Azonosító: 2 514 653

IDÉZET(zejopy @ 2017-10-03 18:59) *
Szia! Írj egy utolsó felszólítást neki, amelyben megfogalmazod, hogy vagy a pénzedet utalja vissza, vagy a terméket postázza. A levél második címzettjeként a biztonsag@vatera.com-ot add meg. Vissza fogsz kapni egy ticket számot. Azt őrizd meg. Ha pár napig nem történik semmi, akkor írj a Vaterának a kapcsolatfelvételen keresztül, hivatkozz a visszakapott ticket számra. Fognak segíteni.

Köszönöm szépen a segítséged! good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-10-03 18:59
Létrehozva: #6

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bumburlo @ 2017-10-03 18:53) *
Sziasztok!
Gyakorlott Vaterások segítségét szeretném kérni az alábbi helyzetben:
Vásároltam egy terméket, egy gyakorlott eladótól. Felvettem vele a kapcsolatot-elküldte a számlaszámát-elutaltam az összeget.
Másfél hete semmi kontakt. Hiába írtam neki már 3 levelet, melyben leírtam a címem, érdeklődtem, hogy mikorra várhatom a terméket, semmi válasz.
A megadott telefonszám pedig egy katyvasz..
Minden nap belép a Vaterára.
Meddig várjak még a termékre (hátha feladta már), valamint mi ilyen esetekben a "protokoll"? unsure.gif
Köszönöm!

Szia! Írj egy utolsó felszólítást neki, amelyben megfogalmazod, hogy vagy a pénzedet utalja vissza, vagy a terméket postázza. A levél második címzettjeként a biztonsag@vatera.com-ot add meg. Vissza fogsz kapni egy ticket számot. Azt őrizd meg. Ha pár napig nem történik semmi, akkor írj a Vaterának a kapcsolatfelvételen keresztül, hivatkozz a visszakapott ticket számra. Fognak segíteni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-10-03 19:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bumburlo
hozzászólás 2017-10-03 18:53
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-10-03 17:56
Azonosító: 2 514 653

Sziasztok!
Gyakorlott Vaterások segítségét szeretném kérni az alábbi helyzetben:
Vásároltam egy terméket, egy gyakorlott eladótól. Felvettem vele a kapcsolatot-elküldte a számlaszámát-elutaltam az összeget.
Másfél hete semmi kontakt. Hiába írtam neki már 3 levelet, melyben leírtam a címem, érdeklődtem, hogy mikorra várhatom a terméket, semmi válasz.
A megadott telefonszám pedig egy katyvasz..
Minden nap belép a Vaterára.
Meddig várjak még a termékre (hátha feladta már), valamint mi ilyen esetekben a "protokoll"? unsure.gif
Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-09-28 13:05
Létrehozva: #8

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jacika4 @ 2017-09-28 09:39) *
Sziasztok!

Van egy vevőm, teljesen frissen regisztrált, 0 vétel, eladás. Leütötte egy termékemet, előtte persze kérdezett egy párat. Szerintem bizonytalan volt, megriasztotta az előre utalás, mint gondolom sokakat. Írtam neki, hogy olvassa el az értékeléseimet, én is sokat adok-veszek itt, főleg gyerekholmikat stb. Jó, leütötte, leírtam, mint hogy csináljon, utalási adatok stb., nem szájbarágósan, normálisan, mint másnak.
Ez volt múlt hét pénteken, írja hogy hétfőn tudna utalni. Nem gond? Nem. Erre semmi. Be sincs azóta lépve a vaterára, írtam neki e-mailt, hogy nem gond ha nem kell a cucc, csak tudjam már, meghirdetném megint. Semmi.

Kérdésem, hogy ilyenkor ti mit csináltok? Nem akarok csípőből semlegest, meg negatívat adni, ne így kezdje már a vaterázást, meg értem én hogy bármi történhetett vele. De magamnak nem tudom átutalni a pénzt helyette. Vagy meggondolta magát csak nem mer írni? Tudják, hogy oda-vissza megy az értékelés?

Szóval, ha nem reagál a vevőtök, meddig vártok rá?

A kezdő felhasználókkal mindig érdemes türelmesebbnek lenni. Lehet, hogy teljesen más ritmusban él, mint az itt megszokott.
Én mindig ráhagyással dolgozom velük. Azt viszont szem előtt tartom, hogy bizonyos emberi normáknak nekik is meg kell felelniük. Tehát ami negatív az akkor is negatív, ha valaki kezdő. Azaz nem hiszem, hogy a végletekig kell várnod. Hagyj egy viszonylag hosszabb határidőt, de utána megfelelően értékelj.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
KAndika354
hozzászólás 2017-09-28 11:19
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-09-27 09:29
Azonosító: 2 509 393

IDÉZET(KAndika354 @ 2017-09-28 10:27) *
Szia! Nagyon köszönöm először is a válaszodat, másodszor pedig akkor azt kérdezném, hogyha letiltott ez a bizonyos személy, és kérdezni sem tudok tőle, hogy ugyan már hova, milyen bankszámlaszámra utaljam át neki a pénzt, mert 6 termékére licitáltam egyszerre, ebből már hármat túllicitáltak, de egyet már megnyertem... Vagy akkor nem is kaphatom meg, mert még csak esélyt sem ad, hogy átutaljam a pénzt vagy kérdezzek tőle? Engem nem érdekel igazán, hogy kitől vásárolok, itt úgysem személyes a kontakt, engem a termék érdekel, de akkor máshogy esélyem sincs, hogy kérdezzek vagy a bankszámlaszámát megtudjam??? Elég felháborító ez az egész számomra, nem tudtam, hogy itt vaterán így működnek a dolgok, de örülök, hogy eddig nem voltam itt jelen, mert ennek így nagyon nincs értelme...

Helló! Nah azóta már jött az e-mailemre az üzenet az adatairól, mert még egy licitet megnyertem ami az ő terméke. Sikerült is így írnom neki, amiben érdeklődtem a letiltásom okáról, meg persze hogy egybe vagy külön utaljam a pénzt, postaköltséget mennyit utaljak, stb... Én nem akarok itt személyeskedni, nem hinném, hogy a vatera arról szólna, jó termékei vannak, amik érdekelnek, szóval remélem, hogy feloldja a letiltásomat, és tudok majd a termékeire licitálni a későbbiekben... smile.gif

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-09-28 10:56) *
Én regisztrálás után villámgyorsan elolvastam a szabályzatot és a súgót. Neked is ezt ajánlom, annál is inkább, mert másoknál is licitálsz és jó eséllyel nyerni is fogsz.
Még amit az utolsó betűig elolvastam és most is megteszem, az e-mailek. Ha nyertél, kaptál a Vaterától. Érdemes lenne áttanulmányozni.

http://www.vatera.hu/segitseg/licitalas_vasarlas/6/

http://img.vatera.hu/license/main.html?vbGbLhhdch

Igen, köszönöm, pont most írtam, hogy kaptam is e-mailt az adataival, bankszámlaszámával, stb... Már írtam is neki azóta, és várom a válaszát... Köszönöm a segítségeteket! smile.gif

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2017-09-28 10:56
Létrehozva: #10

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 21:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(KAndika354 @ 2017-09-28 10:27) *
azt kérdezném, hogyha letiltott ez a bizonyos személy, és kérdezni sem tudok tőle, hogy ugyan már hova, milyen bankszámlaszámra utaljam át neki a pénzt

Én regisztrálás után villámgyorsan elolvastam a szabályzatot és a súgót. Neked is ezt ajánlom, annál is inkább, mert másoknál is licitálsz és jó eséllyel nyerni is fogsz.
Még amit az utolsó betűig elolvastam és most is megteszem, az e-mailek. Ha nyertél, kaptál a Vaterától. Érdemes lenne áttanulmányozni.

http://www.vatera.hu/segitseg/licitalas_vasarlas/6/

http://img.vatera.hu/license/main.html?vbGbLhhdch

+Quote Post
KAndika354
hozzászólás 2017-09-28 10:27
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2017-09-27 13:33) *
Szia! Sajnos sokan vannak így. Meglátják, hogy nincs még előéleted és megijednek. Előítéletesek, ez van. Nem tudsz ellene semmit sem tenni, jobb, ha túllépsz ezeken. Amit én megtennék a helyedben az annyi, hogy én is tiltóra tenném. Csak azért, hogy akkor, amikor már lesznek jó értékeléseid, akkor még véletlenül se vásárolj ezektől az eladóktól. Szerintem ugyanis ha akkor nem voltál nekik jó amikor kezdő voltál, akkor később miért is? Nagyon sokan tök jól elvagyunk a nullásokkal, a regisztráció nélküliekkel és nincsenek problémáink. Ha valami döcögve megy, akkor segítünk, elmondjuk másképpen. Mi is nulla értékeléssel kezdtünk. Szóval tegyél rá magasról.smile.gif

Szia! Nagyon köszönöm először is a válaszodat, másodszor pedig akkor azt kérdezném, hogyha letiltott ez a bizonyos személy, és kérdezni sem tudok tőle, hogy ugyan már hova, milyen bankszámlaszámra utaljam át neki a pénzt, mert 6 termékére licitáltam egyszerre, ebből már hármat túllicitáltak, de egyet már megnyertem... Vagy akkor nem is kaphatom meg, mert még csak esélyt sem ad, hogy átutaljam a pénzt vagy kérdezzek tőle? Engem nem érdekel igazán, hogy kitől vásárolok, itt úgysem személyes a kontakt, engem a termék érdekel, de akkor máshogy esélyem sincs, hogy kérdezzek vagy a bankszámlaszámát megtudjam??? Elég felháborító ez az egész számomra, nem tudtam, hogy itt vaterán így működnek a dolgok, de örülök, hogy eddig nem voltam itt jelen, mert ennek így nagyon nincs értelme...

+Quote Post
jacika4
hozzászólás 2017-09-28 09:39
Létrehozva: #12

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-12-19 14:32
Azonosító: 2 421 599

Sziasztok!

Van egy vevőm, teljesen frissen regisztrált, 0 vétel, eladás. Leütötte egy termékemet, előtte persze kérdezett egy párat. Szerintem bizonytalan volt, megriasztotta az előre utalás, mint gondolom sokakat. Írtam neki, hogy olvassa el az értékeléseimet, én is sokat adok-veszek itt, főleg gyerekholmikat stb. Jó, leütötte, leírtam, mint hogy csináljon, utalási adatok stb., nem szájbarágósan, normálisan, mint másnak.
Ez volt múlt hét pénteken, írja hogy hétfőn tudna utalni. Nem gond? Nem. Erre semmi. Be sincs azóta lépve a vaterára, írtam neki e-mailt, hogy nem gond ha nem kell a cucc, csak tudjam már, meghirdetném megint. Semmi.

Kérdésem, hogy ilyenkor ti mit csináltok? Nem akarok csípőből semlegest, meg negatívat adni, ne így kezdje már a vaterázást, meg értem én hogy bármi történhetett vele. De magamnak nem tudom átutalni a pénzt helyette. Vagy meggondolta magát csak nem mer írni? Tudják, hogy oda-vissza megy az értékelés?

Szóval, ha nem reagál a vevőtök, meddig vártok rá?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-09-27 13:33
Létrehozva: #13

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KAndika354 @ 2017-09-27 13:11) *
Tisztelt Fórumozók!

Most regisztráltam a vaterán, és licitáltam néhány termékre, melyre ezt követően is tettek ajánlatot. Ezután szerettem volna még licitálni rá és azt a visszajelzést kaptam, hogy : Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További információk a \"Személyes tiltólista\" funkcióról itt.
Érdekelne, hogy ez miért van? Rossz tapasztalata nem lehet velem, mivel új vagyok teljesen, akkor miért tiltott le??? Van itt valami belső kör úgyhogy ne is próbálkozzak vásárlással vagy miiiii? biggrin.gif

Előre köszönöm a válaszaitokat!

Szia! Sajnos sokan vannak így. Meglátják, hogy nincs még előéleted és megijednek. Előítéletesek, ez van. Nem tudsz ellene semmit sem tenni, jobb, ha túllépsz ezeken. Amit én megtennék a helyedben az annyi, hogy én is tiltóra tenném. Csak azért, hogy akkor, amikor már lesznek jó értékeléseid, akkor még véletlenül se vásárolj ezektől az eladóktól. Szerintem ugyanis ha akkor nem voltál nekik jó amikor kezdő voltál, akkor később miért is? Nagyon sokan tök jól elvagyunk a nullásokkal, a regisztráció nélküliekkel és nincsenek problémáink. Ha valami döcögve megy, akkor segítünk, elmondjuk másképpen. Mi is nulla értékeléssel kezdtünk. Szóval tegyél rá magasról.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
KAndika354
hozzászólás 2017-09-27 13:11
Létrehozva: #14

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Tisztelt Fórumozók!

Most regisztráltam a vaterán, és licitáltam néhány termékre, melyre ezt követően is tettek ajánlatot. Ezután szerettem volna még licitálni rá és azt a visszajelzést kaptam, hogy : Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További információk a \"Személyes tiltólista\" funkcióról itt.
Érdekelne, hogy ez miért van? Rossz tapasztalata nem lehet velem, mivel új vagyok teljesen, akkor miért tiltott le??? Van itt valami belső kör úgyhogy ne is próbálkozzak vásárlással vagy miiiii? biggrin.gif

Előre köszönöm a válaszaitokat!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-09-18 10:43
Létrehozva: #15

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zazo001 @ 2017-09-18 10:20) *
Természetesen ki van pipálva. Csak kényelmetlen mindig írni a vevőnek, hogy nem kell többszörös postaköltséget fizetni - holott van erre külön funkció, ami egyéb esetben működik is.
Azért köszönöm a választ! smile.gif

Az enyém így néz ki és működik:
h ttps://kephost.com/image/BK9M

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zazo001
hozzászólás 2017-09-18 10:20
Létrehozva: #16

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-30 09:53
Azonosító: 968 949

IDÉZET(zejopy @ 2017-09-18 10:04) *
Kipipáltad, hogy "van"? A mennyiségi kedvezménynél.
Én viszont arra nem találok lehetőséget, hogy 5 fölött mindig növekedjen. De különben ha nem tudod pontosan belőni, az nem akkora probléma. Az a lényeg, amire figyelni kell, hogy kevesebbet ne számoljon a rendszer. Ugyanis többet nem kérhetsz a megadottnál, de kevesebbet igen.
Azért nem is szoktak lázadni az emberek, ha kevesebbet kell fizetniük, bár nekem egyszer volt egy "kedves" vevőm, aki semleges értékelést adott és azt írta, hogy kérdéses a becsületem, mert többet számolt a rendszer, mint amennyit végül elkértem. De hülyék ellen nincs orvosság, csak az ÜSZ.biggrin.gif

Természetesen ki van pipálva. Csak kényelmetlen mindig írni a vevőnek, hogy nem kell többszörös postaköltséget fizetni - holott van erre külön funkció, ami egyéb esetben működik is.
Azért köszönöm a választ! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-09-18 10:04
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zazo001 @ 2017-09-18 08:37) *
Tisztelt Fórumozók!

Van egy problémám a "szállítási és fizetési sablon" témakörben, aminek a megoldására nem tudok rájönni.
A legtöbb szállítási módomnál úgy van beállítva, hogy 2 vagy több terméknél az ár nem változik. Ezzel nincs is probléma. A leveles szállítási módoknál, viszont úgy szerettem volna, hogy 4 termék esetén ne változzon és az 5. terméktől +50 Ft/db legyen a szállítási díj. Az automatikus emailben mindezek ellenére 2 db termék rendelésénél is dupla szállítási díjjat számol a rendszer. Mit rontok el? Ötlet?

Kipipáltad, hogy "van"? A mennyiségi kedvezménynél.
Én viszont arra nem találok lehetőséget, hogy 5 fölött mindig növekedjen. De különben ha nem tudod pontosan belőni, az nem akkora probléma. Az a lényeg, amire figyelni kell, hogy kevesebbet ne számoljon a rendszer. Ugyanis többet nem kérhetsz a megadottnál, de kevesebbet igen.
Azért nem is szoktak lázadni az emberek, ha kevesebbet kell fizetniük, bár nekem egyszer volt egy "kedves" vevőm, aki semleges értékelést adott és azt írta, hogy kérdéses a becsületem, mert többet számolt a rendszer, mint amennyit végül elkértem. De hülyék ellen nincs orvosság, csak az ÜSZ.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zazo001
hozzászólás 2017-09-18 08:37
Létrehozva: #18

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-30 09:53
Azonosító: 968 949

Tisztelt Fórumozók!

Van egy problémám a "szállítási és fizetési sablon" témakörben, aminek a megoldására nem tudok rájönni.
A legtöbb szállítási módomnál úgy van beállítva, hogy 2 vagy több terméknél az ár nem változik. Ezzel nincs is probléma. A leveles szállítási módoknál, viszont úgy szerettem volna, hogy 4 termék esetén ne változzon és az 5. terméktől +50 Ft/db legyen a szállítási díj. Az automatikus emailben mindezek ellenére 2 db termék rendelésénél is dupla szállítási díjjat számol a rendszer. Mit rontok el? Ötlet?

+Quote Post
Laseo16
hozzászólás 2017-09-18 08:02
Létrehozva: #19

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-09-16 08:28
Azonosító: 2 504 934

köszönöm!
IDÉZET(zejopy @ 2017-09-16 09:00) *
Csak be kell írni azt az összeget a négyzetbe, amit maximum adnál a cuccért és azzal licitálni.
http://www.vatera.hu/help/?tutorial=buying_04

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-09-16 09:00
Létrehozva: #20

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laseo16 @ 2017-09-16 08:32) *
Új vagyok a Vaterán és szeretném bizonyos termékeknél beállítani az automatikus licitálást, nem találom, hogyan kell. Kaphatnék segítséget?

Csak be kell írni azt az összeget a négyzetbe, amit maximum adnál a cuccért és azzal licitálni.
http://www.vatera.hu/help/?tutorial=buying_04

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-09-16 09:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

758 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-10-22 19:09