IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

749 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
zejopy
hozzászólás 2017-02-13 06:46
Létrehozva: #1

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nomika6 @ 2017-02-12 22:02) *
Üdv. Arra keresek választ, hogy licitált aukció közben mit lehet üzenni az aktuális nyertesnek?

Csak arra vannak megkötések, hogy mit nem lehet.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
nomika6
hozzászólás 2017-02-12 22:02
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-10 14:57
Azonosító: 1 612 833

Üdv. Arra keresek választ, hogy licitált aukció közben mit lehet üzenni az aktuális nyertesnek?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-10 13:10
Létrehozva: #3

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(klaris1_a @ 2017-02-10 12:28) *
Kedves Zeyopi!

(szerintem már vásároltam Öntől, ismerős a neve)
Meg tudná mondani, hol van az a link, ahol az automatikus vásárlást beállíthatom? Pillanatnyilag ülök a gép előtt és 100 forintonként emelgetek, de lenne más dolgom a mai nap folyamán is (és még két hétig, ameddig tart az aukció).

Köszönöm előre is a segítséget.
unsure.gif

Itt sokkal jobban le van írva, mint ahogy én megfogalmaznám:
http://www.vatera.hu/segitseg/a_vatera_has...matikus%20licit

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
klaris1_a
hozzászólás 2017-02-10 12:28
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-08-08 11:25
Azonosító: 2 363 733

Kedves Zeyopi!

(szerintem már vásároltam Öntől, ismerős a neve)
Meg tudná mondani, hol van az a link, ahol az automatikus vásárlást beállíthatom? Pillanatnyilag ülök a gép előtt és 100 forintonként emelgetek, de lenne más dolgom a mai nap folyamán is (és még két hétig, ameddig tart az aukció).

Köszönöm előre is a segítséget.
unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-10 07:11
Létrehozva: #5

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2017-02-09 21:21) *
Nem. Sőt olyan aljasság is kitelik tőlem, hogy a maximális licitet nem előre, hanem az utolsó előtti másodpercben teszem meg. smoke.gif

És én még azt hittem, hogy te egy rendes ember vagy! smiley-shocked034.gif biggrin.gif

IDÉZET(svejku @ 2017-02-09 21:21) *
4 hetes regisztrációval... nem is könnyű! smile.gif

Sok dolog nem könnyű. Egyetlen dolog könnyű, a véleményalkotás.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-02-09 21:21
Létrehozva: #6

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2017-02-09 18:59) *
laugh.gif Nem szégyelled magad?! laughing.gif

Nem. Sőt olyan aljasság is kitelik tőlem, hogy a maximális licitet nem előre, hanem az utolsó előtti másodpercben teszem meg. smoke.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-02-09 20:40) *
Nem, egyszer már írt valaki hasonlót. De aztán kiderült, hogy ő sem érti a működését. Utálni nyilván egyszerűbb.

4 hetes regisztrációval... nem is könnyű! smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-09 20:40
Létrehozva: #7

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(btlidia @ 2017-02-09 13:54) *
sziasztok! szeretném kérdezni, hogy én vagyok az egyetlen, aki utálja az automatikus licitálást?

Nem, egyszer már írt valaki hasonlót. De aztán kiderült, hogy ő sem érti a működését. Utálni nyilván egyszerűbb.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-09 18:59
Létrehozva: #8

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2017-02-09 16:08) *
Én kimondottan kedvelem ezt azt erkölcstelen, tisztességtelen, emberhez nem méltó kényelmi szolgáltatást.

laugh.gif Nem szégyelled magad?! laughing.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-02-09 16:08
Létrehozva: #9

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

sziasztok! szeretném kérdezni, hogy én vagyok az egyetlen, aki utálja az automatikus licitálást? Erkölcstelennek tartom, hogy én rászánom az időt, más meg beállít egy robotot, és esélyem nincs vele szemben. Már bocsánat, de ez így nem tisztességes. Vagy ha két "automatázó találkozik, akkor mégis meddig mennek fel az árak? Aki vásárolni akar, szánja rá azt a pár percet és licitáljon személyesen, emberhez méltó módon.

Én kimondottan kedvelem ezt azt erkölcstelen, tisztességtelen, emberhez nem méltó kényelmi szolgáltatást.
Elég sokat vagyok a gépnél, de nem állandóan. Ha valamit meg szeretnék vásárolni, akkor kigondolom azt a legnagyobb összeget, ami adnék érte, megteszem a licitet és kész. Nagyon kényelmes. Nem automata licitál, hanem a vevő, aki ember.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-09 14:44
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

sziasztok! szeretném kérdezni, hogy én vagyok az egyetlen, aki utálja az automatikus licitálást? Erkölcstelennek tartom, hogy én rászánom az időt, más meg beállít egy robotot, és esélyem nincs vele szemben. Már bocsánat, de ez így nem tisztességes. Vagy ha két "automatázó találkozik, akkor mégis meddig mennek fel az árak? Aki vásárolni akar, szánja rá azt a pár percet és licitáljon személyesen, emberhez méltó módon.

Teljesen tisztességes, hogy egy technikai lehetőséggel él valaki, emberhez méltó módon. Szintén emberhez méltó dolognak tartom azt, hogy ha valaki vásárolni akar eldönthesse, hogy mikor szán időt a licitálásra. Nincs ezzel semmi baj. Az új dolgokkal élni kell és nem alapból elutasítani.
Különben ha két automatikus licit találkozik, akkor pont ott lesz vége, ahol eléri a licitek száma a licitálók által beírt összeget.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
btlidia
hozzászólás 2017-02-09 13:54
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-02-09 13:39
Azonosító: 2 437 720

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-01 22:51
Létrehozva: #12

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(EdwardCullen17 @ 2017-02-01 18:24) *
Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok, nem találtam megfelelő témát, újat nyitni nem enged a rendszer. Problémám a következő. levelezésben vagyok egy leendő vásárlóval, akinek technikai gondja van. Semmi olyat nem írtam neki, amit nem lehet. (kapcsolatfelvételi adatok, olcsóbb akcióra buzdítás, trágár szavak stb, az üzeneteim mégis folyamatosan akadályba ütköznek. Nem mennek át, moderálásra várnak, már jó ideje. Kérdésem miért és meddig? Nem tudok gépnél lenni egész este, de szeretném ha megkapná és válaszolni is tudna az üzimre. Köszönöm!

Tisztelt EdwardCullen17!

Rendszerünk első körben automatikus szűri és elemzi az elküldött üzeneteket. Ha valamelyiknél fennáll a szabálytalanság esélye, akkor a moderátor kollégák elolvasás után döntenek a törlésről vagy továbbengedésről. Ezt a nap nagy részében folyamatosan végzik, így a hajnali órák kivételével az esetlegesen visszatartott, de az ellenőrzés során szabályosnak bizonyult üzenetek késése többnyire csak néhány percre tehető.
A moderációs eljárásról ennél pontosabb felvilágosítást sajnos nem adhatunk.
A szabálytalanságok felderítése közös érdekünk, az ilyen esetekben szíves türelmét kérjük.
Köszönjük figyelmét, megértését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
EdwardCullen17
hozzászólás 2017-02-01 18:24
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-08 14:23
Azonosító: 987 427

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok, nem találtam megfelelő témát, újat nyitni nem enged a rendszer. Problémám a következő. levelezésben vagyok egy leendő vásárlóval, akinek technikai gondja van. Semmi olyat nem írtam neki, amit nem lehet. (kapcsolatfelvételi adatok, olcsóbb akcióra buzdítás, trágár szavak stb, az üzeneteim mégis folyamatosan akadályba ütköznek. Nem mennek át, moderálásra várnak, már jó ideje. Kérdésem miért és meddig? Nem tudok gépnél lenni egész este, de szeretném ha megkapná és válaszolni is tudna az üzimre. Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-01-30 21:40
Létrehozva: #14

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-01-30 08:50) *
Péntek de. óta nem kaptam választ. Most már okafogyott lett. De azért kíváncsi lennék, hogy a következő esetben miként álljak ehhez a lehetőséghez.

Tisztelt TITEPITE!

Elnézést, a sok új hozzászólás alatt nem láttam a kérdését. A válasz a kiküldött hírlevelekben, a Vatera blogon és a landing oldalon is olvasható volt:
"A kedvezmény az adott időszakban a Vaterára/TeszVeszre újonnan feltöltött (és elindított) termékekre vonatkozik, vagyis az újraindított termékekre nem."

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2017-01-30 08:50
Létrehozva: #15

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-10 09:13
Azonosító: 2 413 334

IDÉZET(TITEPITE @ 2017-01-27 10:13) *
Kedves VateraBenz!
A kérdésem az ingyenes hétvégi feltöltéssel lenne kapcsolatos. Eddig csak Vaterán fent lévő termékeimet szeretném visszatölteni a lejárt termék kategóriából. Ha bejelölöm a Teszveszes lehetőséget, az újratöltésnek számít? Tehát fizetnem kell érte, vagy feltöltésnek, tehát ingyenes? Üdv!

Péntek de. óta nem kaptam választ. Most már okafogyott lett. De azért kíváncsi lennék, hogy a következő esetben miként álljak ehhez a lehetőséghez.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2017-01-28 09:45
Létrehozva: #16

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(zejopy @ 2017-01-27 21:56) *
Az itt - általa - leírtak alapján nem jár neki a negatív. Ha nem sikerült (természetesen a kommunikációs probléma miatt) tökéletesen visszaadnia azt, ami történt, akkor a tanácsaink természetesen nem jók. Ebben az esetben lehet a válaszértékelés jogos.

Őszinte leszek: sajnálom az eladót. Az időpontokat nézve a leütéstől a csomag kézhezvételéig 1 hét telt el. Kedden bankidőn túl záródott, leghamarabb szerdán fizethetett, amit nem minden eladó tud azonnal ellenőrizni is, valójában kimaradt a csütörtök és a péntek, hétfőn megrendelte a a futárt, kedden felvették a csomagot, szerdán át is vette. Közben pedig volt egy nagy ámokfutás a vevő részéről, tele feltételezésekkel és csúsztatásokkal. Ha a nyomtatót a DPD nem törte össze, akkor a sok szemétnek talán a hézagolás lehetett a szerepe. Innen nézve gyors volt és alapos, mégis van egy negatív értékelése.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2017-01-27 22:14
Létrehozva: #17

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-01-27 22:10) *
Értettem, amit írtál, hozzátett a történethez, nem keveset.
A válaszomnak az a része inkább a kérdezőnek szólt. Mert ő megkérdőjelezte a tanácsokat, amiket kapott.
Csak pontos, érthető, valóságot jól tükröző kérdésre lehet olyan tanácsot adni, ami megoldáshoz vezethet. Ezt nem árt, ha minden kérdező tudja.

Így van.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-27 22:10
Létrehozva: #18

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2017-01-27 22:03) *
Félreértettél: Nem a tanácsokkal volt a probléma, de ezt szerintem leírtam.

Értettem, amit írtál, hozzátett a történethez, nem keveset.
A válaszomnak az a része inkább a kérdezőnek szólt. Mert ő megkérdőjelezte a tanácsokat, amiket kapott.
Csak pontos, érthető, valóságot jól tükröző kérdésre lehet olyan tanácsot adni, ami megoldáshoz vezethet. Ezt nem árt, ha minden kérdező tudja.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2017-01-27 22:03
Létrehozva: #19

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2017-01-27 21:56) *
Az itt - általa - leírtak alapján nem jár neki a negatív. Ha nem sikerült (természetesen a kommunikációs probléma miatt) tökéletesen visszaadnia azt, ami történt, akkor a tanácsaink természetesen nem jók. Ebben az esetben lehet a válaszértékelés jogos.

Félreértettél: Nem a tanácsokkal volt a probléma, de ezt szerintem leírtam.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-27 21:56
Létrehozva: #20

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2017-01-27 21:41) *
Nem akartam beleszólni korábban, mert tudom, hogy azon ritka esetek egyike, amikor bevallhatom, hogy a történtek elemzésébe belejátszik az, hogy régóta van szerencsém ismerni a panaszost a TeszVesz fórumról. Azt kell mondanom, hogy nagyon valószínűnek tartom, hogy valóban rosszul kommunikálta a dolgot, de nem az ÜSZ-nak, hanem a fórumon. Itt még írhat bármit, ott alá is kellene támasztania. Azt meg, hogy jár-e neki vagy nem a negatív értékelés, bizonyára több hiteles információ birtokában nálunk jobban el tudja dönteni az ÜSZ, na meg az eladó.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2017-01-27 21:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

749 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-22 00:56