IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

746 Oldal V  « < 582 583 584 585 586 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
A1Rn0LD
hozzászólás 2009-05-12 17:17
Létrehozva: #11661

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-31 07:16
Azonosító: 446 994

hellosztok olyan bajom van hogy 33 értékelésem van az 53 ból én mindenkinek készítetem de mások nem nem lehetne valahogy egy kör üzit küldeni neki most nem tudom ki értékel meg ki nem.remélem érthető ha nem írok még:D

Szóval 53 emberből 33 értékelt.Azokat akarom megtalálni akik nem értékeltek a lényeg ez
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 16:29
Létrehozva: #11662

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(fagyongy @ 2009-05-12 16:49) *
Persze ne legyen igazam! wink.gif

persze. majd meglátjuk, te is azok közé a korrektek közé tartozol-e, akik sosem jönnek vissza elismerni: a partner becsületes, tévedtem. unsure.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-05-12 15:50
Létrehozva: #11663

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 09:23
Azonosító: 115 976

IDÉZET(zejopy @ 2009-05-12 14:05) *
Szerintem kicsit szigorúan látod. Szerintem ennyire komoly a helyzet, én nem tapasztaltam negatív indulatot, csak tanácstalanságot.

Köszönöm!
Aranyos vagy, hogy TE így látod!
És Neked van igazad!

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-05-12 15:49
Létrehozva: #11664

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-12 13:35) *
inkább amiatt izgatná fel magát ez a minden valószínüség szerint jóhiszemü, kommunikatív felhasználó, ha tudná, hogy tévedése miatt nyilvánosan meghurcolják.

Így gondolod?

Szerintem is "kicsit" erősen fogalmazol, már ami a "meghurcolás"-t, hovatovább a "rossz hír keltésé"-t illeti. ohmy.gif
Annyit még hozzáfűznék, hogy mindegy, hogy honnan utalt, bizonylatot kapott, ha csupán egy darabka cetlit is, amin rajta van a számlaszám, ahogy a netbankos utalás esetében az elmentett tranzakció azonosítóban is ott szerepel. És ha én az utalásomat követő 5. napon kapok egy ilyen emait, akkor az első dolgom az lett volna, hogy ránézzek ezekre a "bizonylatokra", és nem húznám halogatnám még tovább a dolgot. Mert - alaposan elolvastad Te is a soraimat, így láthatod -, hogy ezt még pénteken megígérte...
A "kommunikatív"-ságról pedig: "Sok beszédnek sok az alja".
Időhúzás illatát érzem, pedig megértettem volna, ha csak annyit ír, hogy kéri a terméket, de csak ekkor és ekkor fog tudni fizetni. Volt már részem ilyenekben és még soha nem írtam emiatt ide a fórumban. Korrektebb az, aki így áll hozzá, mint aki hablatyol. Bocs, hogy már megint valami csúnyaságot írtam a "hablatyol" szóval a felhasználóról. rolleyes.gif
Persze ne legyen igazam! wink.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 13:24
Létrehozva: #11665

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2009-05-12 14:19) *
Ezt én írtam nem ő, annak tükrében, amit addig lehetett tudni. Amint megtudtam, hogy azóta jelentkezett, másképpen láttam a dolgot, és ez így van, mert az események tükrében akkor így volt, de miután a vevő jelentkezett, kiderült, hogy nem akarja átverni. Ennyi és nem több. Túlragoztuk a témát. A partnereink reakciói alapján tudunk dönteni, hogy megbízható-e valaki, vagy nem. Ha sokáig hallgat, akkor gyanús. De ha jelentkezik, főleg így, akkor más színben tűnik fel. Erre jó a levelezés.

erröl beszéltem idáig. nem vonunk le elhamarkodott következtetéseket. csacsi dolog, és ártunk vele másnak.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-12 13:19
Létrehozva: #11666

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-12 14:12) *
semmi negatív következtetés, vagy indulat.... blink.gif

Ezt én írtam nem ő, annak tükrében, amit addig lehetett tudni. Amint megtudtam, hogy azóta jelentkezett, másképpen láttam a dolgot, és ez így van, mert az események tükrében akkor így volt, de miután a vevő jelentkezett, kiderült, hogy nem akarja átverni. Ennyi és nem több. Túlragoztuk a témát. A partnereink reakciói alapján tudunk dönteni, hogy megbízható-e valaki, vagy nem. Ha sokáig hallgat, akkor gyanús. De ha jelentkezik, főleg így, akkor más színben tűnik fel. Erre jó a levelezés.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 13:12
Létrehozva: #11667

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2009-05-12 10:32) *
Én negát adnék neki. Egy csomó embert megkímélsz a későbbiektől. Most még kettő nega után kizárják. Ha már úgyis visszatetted a cuccot, akkor amúgy is lemondtál a pénzedről. Egyre többen vannak ilyenek.

semmi negatív következtetés, vagy indulat.... blink.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-12 13:05
Létrehozva: #11668

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-12 13:46) *
nyilvánosan aggódni, megnevesítve = rossz hír keltése

mindezt a vevö eddigi korrekt hozáállása mellett, kicsinyes összeg miatt sad.gif

Szerintem kicsit szigorúan látod. Szerintem ennyire komoly a helyzet, én nem tapasztaltam negatív indulatot, csak tanácstalanságot.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 12:46
Létrehozva: #11669

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2009-05-12 13:42) *
Nem meghurcolják. Szerintem az eladó aggódik. Én is aggódom, ha csúszik a lebonyolítás. Egyre több a csaló, az ember soha nem tudhatja, kivel akad össze. Nem írt róla semmi sértőt, csak latolgatta a lehetőségeit. Így én is várnék persze, hiszen reagált és már ez is a pozitív szándékot mutatja.

nyilvánosan aggódni, megnevesítve = rossz hír keltése

mindezt a vevö eddigi korrekt hozáállása mellett, kicsinyes összeg miatt sad.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-12 12:48

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-12 12:42
Létrehozva: #11670

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-12 13:35) *
inkább amiatt izgatná fel magát ez a minden valószínüség szerint jóhiszemü, kommunikatív felhasználó, ha tudná, hogy tévedése miatt nyilvánosan meghurcolják.

Nem meghurcolják. Szerintem az eladó aggódik. Én is aggódom, ha csúszik a lebonyolítás. Egyre több a csaló, az ember soha nem tudhatja, kivel akad össze. Nem írt róla semmi sértőt, csak latolgatta a lehetőségeit. Így én is várnék persze, hiszen reagált és már ez is a pozitív szándékot mutatja.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 12:35
Létrehozva: #11671

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Dragunovhun @ 2009-05-12 13:09) *
Most attól kinek lenne jobb, hogy halálra aggódja magát? Teljesen fölösleges. Főleg ha nincs is olyan helyzetben hogy tegyen valamit a dolog érdekében. Ráér akkor idegeskedni mikor már kézbe tudja venni a dolgokat.

Gondolom neked sem életbevágóan fontos hogy eladd azt a farmerkabátot, lazíts egy kicsit.

--------------------

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2009-05-12 12:09
Létrehozva: #11672

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 15:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(fagyongy @ 2009-05-12 12:34) *
Ahhoz képest, hogy azt se tudja hová utalt 3ezer ft-ot, elég nyugodt...
Nem?

Most attól kinek lenne jobb, hogy halálra aggódja magát? Teljesen fölösleges. Főleg ha nincs is olyan helyzetben hogy tegyen valamit a dolog érdekében. Ráér akkor idegeskedni mikor már kézbe tudja venni a dolgokat.

Gondolom neked sem életbevágóan fontos hogy eladd azt a farmerkabátot, lazíts egy kicsit.

A hozzászólást -Dragunovhun- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-12 12:13

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-12 11:38
Létrehozva: #11673

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(fagyongy @ 2009-05-12 12:34) *
És ehhez mit szólsz? Az imént kaptam tőle...

szia Zsuzsi

ne haragudj, azért nem reagáltam tegnap, mert estig dolgoztam és éjjel már nem néztem emaileket. Csütörtökön utazom vissza szegedre, akkor tudok utánanézni az utalásnak, ami vszleg nem jó számra ment ezek szerint, ha nem érkezett még meg.
Mindenesetre megpróbálom korrigálni csütörtökön ezt!
Köszönöm

.....

Nem?

nem mindenki esik pánikba 3000 Ft miatt. dry.gif

--------------------

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-05-12 11:34
Létrehozva: #11674

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én negát adnék neki. Egy csomó embert megkímélsz a későbbiektől. Most még kettő nega után kizárják. Ha már úgyis visszatetted a cuccot, akkor amúgy is lemondtál a pénzedről. Egyre többen vannak ilyenek.

És ehhez mit szólsz? Az imént kaptam tőle...

szia Zsuzsi

ne haragudj, azért nem reagáltam tegnap, mert estig dolgoztam és éjjel már nem néztem emaileket. Csütörtökön utazom vissza szegedre, akkor tudok utánanézni az utalásnak, ami vszleg nem jó számra ment ezek szerint, ha nem érkezett még meg.
Mindenesetre megpróbálom korrigálni csütörtökön ezt!
Köszönöm

.....

Nem?

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-05-12 10:38
Létrehozva: #11675

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszi.
Már éppen készültem, hogy értékelem, erre ránézek megint és látom, hogy beszedett ismét egy csupa-csupa pozitívat+++++ mellow.gif
Azt nem értem, hogy nekem akkor miért hazudik, ahelyett hogy megírná
- kösz, de nem kell vagy
- majd egyszer...
- és bocs, hogy átvertelek.

Mekkapja wink.gif , mert felbosszant!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-12 09:32
Létrehozva: #11676

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-05-12 09:19
Létrehozva: #11677

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Szerintetek megérett ez a felhasználó a negatívra, vagy inkább várjak még?

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=144972580

A dátum, nick látszik, ahogy a postaköltség is, a vatera "vásárlás részletei" értasítője is ment a számlaszámommal, nevemmel, stb...

Aztán itt a köztünk zajló levelezgetés, egészen a leütés óta:

"Geminigirl 28" - tól április 26-án

Szia!

Megkaptam az aukció megnyeréséről szóló emailt, benne a számlaszámoddal. A héten fizetem az összeget, légyszíves tudasd, hogy mennyi a postaköltség Szegedre , hogy azt is küldeni tudjam a vételárral együtt.
Köszönöm.
üdv,
....

A válaszom, még azon a napon:

Szia

Köszönöm szépen a vásárlást és a gyors jelentkezést.
Ajánlott levélként 500,-ft lenne a postaköltsége...
Amint itt a pénz, máris postázom a terméket a megírt címre ...........
........

Majd pár órával később, ismét Ő:

Szia!

Rendben, a héten mindenképpen fizetem a vételárat + a postaköltséget.

Köszönöm
.....

Aztán csak nem jött a beígért utalásról az sms, helyette ez május 6-án dél körül:

szia,

sajnos csak ma tudtam utalni a pénzt, remélem hamarosan odaér, bocs a késésért.
üdv,
....

Aztán három nappal később gondoltam rákérdezek, hogy hová is utalt és valójában mikor, meg úgy egyáltalán hányadán állunk akkor... (május 8. reggel)

Szia.
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de milyen bankon keresztül utaltad a pénzt? Esetleg postán? Mert még nem ért ide...

Ha szerda délben utaltad - ahogy lentebb írod -, akkor annak még tegnap a számlámon kellett volna lennie, még akkor is, ha nem otp bankon keresztül történt az utalás.
Ha pedig időközben mégis elálltál a vásárlástól, nem gond, de kérlek jelezd.

Pár perc múlva jött is a válasz!

szia,

b... bankból utaltam, internetes megbízáson keresztül. Nem álltam el a vásárlási szándéktól, úgyhogy ma mindenképpen utánanézek, hogy biztos jó helyre utaltam-e.
Köszi, hogy szóltál!
üdv,
....

De nem hinném, hogy utánanézett volna, mert azóta se kép se hang, se pénz, pedig írtam neki tegnap reggel is:

Szia

Szerintem tényleg nézz utána az utalásnak, mert 5 nap alatt már egy postáról-bankszámlára utalásnak is meg kellett volna történnie...

És végül a mai reggel-tőlem:

Szia

Sajnálom, de nem így kellene vásárolnod... Nem értem, hogy miért állítod azt, hogy elutaltad a termék árát - május 6-án -, amikor NEM! Direkt rákérdeztem, hogy áll-e még a vásárlási szándékod, mert ha nem, az se gond, csak jelezd...
A kabátot újra felraktam, mert a tegnapi levelemre már nem is reagáltál. Persze tudom, más is közbejöhetett, de ettől eltekintve az utalás nagy valószínűséggel nem történt meg, legalábbis nem az én számlámra!

Az utóbbit küldtem a biztonság@vatera.com-ra is...

Megérett ez a hölgy a negatívomra szerintetek? Vagy várjak? De mire? Én nem vagyok nagy negatív osztogató, de hazudott és ezt nagyon nem szeretem...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-12 08:52
Létrehozva: #11678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(saturday26 @ 2009-05-12 09:47) *
Hogyan lehet visszavonni általam készített értékelést?

Bal oldalon alul: Kapcsolatfelvétel
Utána: Aukcióval kapcsolatos probléma
Utána: Szeretnék töröltetni egy értékelést

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mo...
hozzászólás 2009-05-12 08:51
Létrehozva: #11679

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(saturday26 @ 2009-05-12 09:47) *

Kedves saturday26!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
saturday26
hozzászólás 2009-05-12 08:47
Létrehozva: #11680

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-12 08:46
Azonosító: 640 718

+Quote Post

746 Oldal V  « < 582 583 584 585 586 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-01-19 05:25