IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

728 Oldal V  « < 583 584 585 586 587 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
bokriszta
hozzászólás 2009-03-26 21:45
Létrehozva: #11681

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 20:40
Azonosító: 1 371

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ilyen esetet lehetne jelenteni a rendőrségen?
Go to the top of the page

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-26 21:44
Létrehozva: #11682

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(bokriszta @ 2009-03-26 20:42) *
Erre gondoltam én is. Igaz ózd messze van tőlünk(dunaújváros). Én is a pofátlansága miatt verném be a pofáját!!!

A pofátlansága miatt nem szabad ... Az önbíráskodás lenne ... De ha nevelő célzattal, az egészen más ...

És az eredményt még fel is tüntethetnéd plasztikai műtétként ....

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
bokriszta
hozzászólás 2009-03-26 21:42
Létrehozva: #11683

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2009-03-26 20:37) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=740134

Én elmennék hozzá. wink.gif Nem az összeg miatt, hanem a pofátlansága miatt. Sokan azt hiszik, hogy velük nem fordulhat elő, hogy nemfizetés miatt megkeresik őket.

Erre gondoltam én is. Igaz ózd messze van tőlünk(dunaújváros). Én is a pofátlansága miatt verném be a pofáját!!!

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-26 21:40
Létrehozva: #11684

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kérdezd meg tőle, tudja-e mibe kerül ma egy protézis ???

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
bokriszta
hozzászólás 2009-03-26 21:39
Létrehozva: #11685

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem igazán nagy az összeg.4000 ft.

+Quote Post
bokriszta
hozzászólás 2009-03-26 21:38
Létrehozva: #11686

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az a bajom, ha ennyiben hagyom csak röhög a mnrkában. Elismeri, hogy megkapta. Elimeri, hogy nem akarja kifizetni. Egy 18-20 éves suhancról van szó! Ja! És rámegyek az iwiw-re, hogy megnézzem, és az egyik képen az ki nem fizetett ingembe van. Nagyon fáj, ez az átverés. Ha nem is jelentkezett volna, nem érdekelne, de így, hogy megírta, hogy nem is akarja kifizetni, nagyon rossz!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-26 21:37
Létrehozva: #11687

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(bokriszta @ 2009-03-26 20:30) *
Sziasztok! A segítségeteket, vagy a véleményeteket szertném kérni. Tudom, hogy nagyon hülye voltam, de történt az, hogy van egy vásárlóm aki már többször is vásárolt tőlem. Mindig nagyon korrekt volt. Ha később tudot fizetni üzent. Eddig semmi probléma nem volt. Most pedig megint vásárolt tőlem két dolgot. Mondta, hogy csak később fizet. Semmi gond! Tudom, hogy nem kellett volna, de mivel már többször is üzleteltünk, elküldtem neki előre a cuccot. Erre most két napja kapok tőle egy e-mailt, evvel a szöveggel:" Sajnálom, de ezeket a cuccokat nem fogom kifzetni, kérlek értékelj a vaterán[/b." Mire én"Ez vicc?- Erre ő! Nem vicc. Kevés jó embert ismerek, Te ilyen vagy, de én meg gyarló!!! Ja és közben rólam írt két pozítív értkelést. Ti mit tennétek? Engem főleg ez a mérhetetlen pofátlansága bosszantott fel.

milyen értékben?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-03-26 21:37
Létrehozva: #11688

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

van egy vásárlóm aki már többször is vásárolt tőlem. Mindig nagyon korrekt volt. Ha később tudot fizetni üzent. Eddig semmi probléma nem volt. Most pedig megint vásárolt tőlem két dolgot. Mondta, hogy csak később fizet. Semmi gond! Tudom, hogy nem kellett volna, de mivel már többször is üzleteltünk, elküldtem neki előre a cuccot. Erre most két napja kapok tőle egy e-mailt, evvel a szöveggel:" [b]Sajnálom, de ezeket a cuccokat nem fogom kifzetni,

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=740134

Én elmennék hozzá. wink.gif Nem az összeg miatt, hanem a pofátlansága miatt. Sokan azt hiszik, hogy velük nem fordulhat elő, hogy nemfizetés miatt megkeresik őket.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-26 21:33
Létrehozva: #11689

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok! A segítségeteket, vagy a véleményeteket szertném kérni. Tudom, hogy nagyon hülye voltam, de történt az, hogy van egy vásárlóm aki már többször is vásárolt tőlem. Mindig nagyon korrekt volt. Ha később tudot fizetni üzent. Eddig semmi probléma nem volt. Most pedig megint vásárolt tőlem két dolgot. Mondta, hogy csak később fizet. Semmi gond! Tudom, hogy nem kellett volna, de mivel már többször is üzleteltünk, elküldtem neki előre a cuccot. Erre most két napja kapok tőle egy e-mailt, evvel a szöveggel:" Sajnálom, de ezeket a cuccokat nem fogom kifzetni, kérlek értékelj a vaterán[/b." Mire én"Ez vicc?- Erre ő! Nem vicc. Kevés jó embert ismerek, Te ilyen vagy, de én meg gyarló!!! Ja és közben rólam írt két pozítív értkelést. Ti mit tennétek? Engem főleg ez a mérhetetlen pofátlansága bosszantott fel.

Hallgass a szívedre !

--------------------

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
bokriszta
hozzászólás 2009-03-26 21:30
Létrehozva: #11690

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
mbakos
hozzászólás 2009-03-26 18:48
Létrehozva: #11691

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-30 21:51
Azonosító: 98 257

IDÉZET(scaevola @ 2009-03-26 17:43) *
Akkor nem megy. Tedd figyelőbe a felhasználót, hátha rak fel valamit mostanában.

Csak venni szokott, eladni nem. sad.gif Na, mindegy, ha érdekli, majdcsak rátalál! smile.gif

Köszönöm a válaszokat, további szép napot mindenkinek!

Márti

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-03-26 18:43
Létrehozva: #11692

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(mbakos @ 2009-03-26 17:28) *
Sziasztok!

Dragunovhun: Nem kötöttünk még üzletet azzal, akinek írni szeretnék, csak rákerestem a lezárult aukciók között, hogy ezt a cuccot mások mennyiért hirdetik, és ott találtam egy terméklap alján a levelezést, hogy ő is szeretett volna, és nincs-e az eladónak esetleg még egy.

scaevola: Sajnos nincsenek fenn eladó termékei. Akkor nem fog menni? sad.gif

Márti

Akkor nem megy. Tedd figyelőbe a felhasználót, hátha rak fel valamit mostanában.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
mbakos
hozzászólás 2009-03-26 18:28
Létrehozva: #11693

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Dragunovhun: Nem kötöttünk még üzletet azzal, akinek írni szeretnék, csak rákerestem a lezárult aukciók között, hogy ezt a cuccot mások mennyiért hirdetik, és ott találtam egy terméklap alján a levelezést, hogy ő is szeretett volna, és nincs-e az eladónak esetleg még egy.

scaevola: Sajnos nincsenek fenn eladó termékei. Akkor nem fog menni? sad.gif

Márti

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-03-26 16:39
Létrehozva: #11694

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(prsq @ 2009-03-26 15:37) *
Ez engem is érdekelne. Akkor érdekes, ha még soha nem kötöttél üzletet az illetővel.

Hogy találod meg? (Nekem végül sikerült, de előbb kíváncsi vagyok, mi volna/lett volna a megoldás.)

(Nekem úgy volt, hogy a postaköltséget - érthető módon sokallta - így akkor nem vette meg. Személyes átadásra akkor nem volt lehetőség, most viszont adódott egy. Gondoltam, akkor hátha így érdekli.)

Csak ha eledó is, akkor valamelyik terméklapon, ha van fenn terméke.

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-26 16:39

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
prsq
hozzászólás 2009-03-26 16:37
Létrehozva: #11695

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-10-25 19:29
Azonosító: 34 439

IDÉZET(mbakos @ 2009-03-26 14:39) *
Sziasztok!

Van a Vaterán arra lehetőség, hogy az ember üzenetet küldjön olyasvalakinek, akivel éppen nem áll üzleti kapcsolatban? Az illető a közelmúltban akart venni valamit, amit én most el szeretnék adni, de akkor lemaradt róla. Gondoltam, értesíteném az aukciómról, hátha érdekli még a téma. Meg lehet ezt oldani valahogy?

Szép napot!

Márti

Ez engem is érdekelne. Akkor érdekes, ha még soha nem kötöttél üzletet az illetővel.

Hogy találod meg? (Nekem végül sikerült, de előbb kíváncsi vagyok, mi volna/lett volna a megoldás.)

(Nekem úgy volt, hogy a postaköltséget - érthető módon sokallta - így akkor nem vette meg. Személyes átadásra akkor nem volt lehetőség, most viszont adódott egy. Gondoltam, akkor hátha így érdekli.)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2009-03-26 16:17
Létrehozva: #11696

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

Szia, ha meg még megvan az előző üzletetek az Eladott áruk listában, akkor a felhasználó neve mellett lévő levél ikonra kattintva megkaphatod az elérhetőségeit. Gondolom mondanom sem kell, hogy az üzletnek a Vaterán illik lezajlania, legfeljebb szólhatsz neki hogy felteszed a termékeid közé.

IDÉZET(mbakos @ 2009-03-26 14:39) *
Sziasztok!

Van a Vaterán arra lehetőség, hogy az ember üzenetet küldjön olyasvalakinek, akivel éppen nem áll üzleti kapcsolatban? Az illető a közelmúltban akart venni valamit, amit én most el szeretnék adni, de akkor lemaradt róla. Gondoltam, értesíteném az aukciómról, hátha érdekli még a téma. Meg lehet ezt oldani valahogy?

Szép napot!

Márti

+Quote Post
mbakos
hozzászólás 2009-03-26 15:39
Létrehozva: #11697

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Szép napot!

Márti

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-03-26 00:10
Létrehozva: #11698

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Grobar @ 2009-03-24 21:59) *
Na ehhez már fáradt vagyok. Nyílván úgy küldöd, ahogy a vevő kérte. Ha utánvéttel, akkor utánvéttel, ha előre utalással akkor úgy. Egy DVD küldése ajánlottan 365 Ft ha jól emlékszem. De ott a táblázat, leméred a terméket becsomagolva és kinézed a neked megfelelő díjat. Az ajánlás díja 200Ft. Minden megvan a táblázatban. Az eladók többsége, nem használja az utánvételt.
Egy nyomtatót standard csomagként tudsz küldeni, vagy időgarantált csomagként. 920 illetve 1980 Ft.

Kérem mint egy számítógép úgy löki itt valaki az adatokat laugh.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-03-26 00:09
Létrehozva: #11699

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(böcűs @ 2009-03-25 19:02) *
Üdv.Mindenkinek!Kérem ha valaki tud segitsen nekem!!Tőmondatokban elmondom hogy mi okoz nem kis fejtörést!Tavaly nyárelején itt a Vaterán eladtam egy Toyotát.Minden úgy zajlott ahogy a nagykönyvben megvan írva.Eljött a vevő Szegedről,kipróbálta ,kifizette,hazament,megcsináltuk az értékelést és kész is lenne.De az autó azóta is az én udvaromban áll.Mikor kifizette azt mondta hogy két héten belül elviszi.E-mailban többször szóltam neki hogy elkéne vinni az autót.Utoljára kb.októberben válaszolt hogy mielőtt leesik a hó elviszi.Majd behalt a vinyóm és elveszett a cime,fölhasználónevére nem emlékszem.A neve ha jól emlékszem :Tóth Zalán(de ez nem biztos)Szerződést csak neki csináltunk--mondván rendszám nélküli ,én mit kezdenék a papirral?Mi a megoldás?Meddig vagyok köteles kerülgetni?Azóta többért el akarták vinni mint amit Ő fizetett,dehát nem az enyém!!Az a kérésem hogy ha valaki ismeri,vagy vett tőle a srác valamit és tudja az elérhetőségét akkor közölje vagy velem vagy szóljon Neki hogy hívjon föl ,mert nekem nincs meg az Ő elérhetősége .Előre is kösz ha valakinek van valami értelmes megoldási javaslata!!

Hát nem vagy könnyű helyzetben.
De ha írsz az ügyfélszolgálatnak (kapcsolatfelvételen keresztül) akkor ők tudnak majd segíteni.
Meg fogják adni kérésedre a vevő adatait. wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2009-03-25 23:59
Létrehozva: #11700

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(garainikoletta19 @ 2009-03-25 22:57) *
ipod shuffle töltőt keresek!!!!!!!!!(újfajta jackes) bárki akinek van eladó írjon!!!!!!!!!!!! KÖSZI

Neked is szép napot!

Ezt a keresem rovatba lenne ajánlatos írnod, csak mert esetleg ott olvassák is, akik azt böngészik, hogy ki, mit keres!

Üdv wink.gif

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post

728 Oldal V  « < 583 584 585 586 587 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-05 16:17