IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

740 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
svejku
hozzászólás 2012-01-09 20:29
Létrehozva: #3721

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(taviranyitoskar @ 2012-01-09 19:12) *
Hello! Az ellen lehet valamit tenni, h egy aukción utolsó pillanatban rám licitáltak, amikor én nem lehettem gép közelben, drága termékről van szó, és 500 ft ot licitált rám, én is licitálnék rá, csak már lejárt. Írtam az eladónak, h megvenném drágábban. Köszi

Legközelebb tegyél "levédett ajánlatot". Az, hogy írtál az eladónak, nem igazán jó megoldás. dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
taviranyitoskar
hozzászólás 2012-01-09 20:12
Létrehozva: #3722

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-01-09 20:08
Azonosító: 1 612 577

Hello! Az ellen lehet valamit tenni, h egy aukción utolsó pillanatban rám licitáltak, amikor én nem lehettem gép közelben, drága termékről van szó, és 500 ft ot licitált rám, én is licitálnék rá, csak már lejárt. Írtam az eladónak, h megvenném drágábban. Köszi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-09 13:13
Létrehozva: #3723

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 09:19) *
Hozzá egy kis könnyű olvasmány.smile.gif 2012010210002906 és 2012010910001547 (Szerintem a másodikban az egész ott van.)

Nem fogadnék rá nagy összegben, hogy megérkezik az utalás smile.gif
...
Na és a munka a csomagolással? És az idegeskedés? De valóban így más a helyzet, mintha még a kis bosszúnegatívjait is rámszórhatná.
...

Tudom, hogy körültekintő csomagolást igényelnek a termékei, de mindenképpen szükséges az előre csomagolás?
Próbálja ezt valahogyan átszervezni és csak az utalás beérkezte után csomagoljon.
Még egy utolsó kérdés, szintén könnyű olvasmányt mellékelek hozzá.
Hasonló megkereséssel fordultam az ÜSZ-hoz. Válasz helyett kaptam egy Ctrl-v-t, amiben azt tudatták velem, amit már amúgy is tudtam. Szerintem nyilvánvaló volt a kezdő levelemben, hogy képben vagyok. 2011122510002041
Ha megfelelő választ kaptam volna a kérdésemre, akkor most nem az Ön idejét raboltam volna a problémámmal. smile.gif

Ha átgondolja, amit ma eddig leírtam, akkor benne van a lehetséges megoldás smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-09 10:19
Létrehozva: #3724

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Hozzá egy kis könnyű olvasmány.smile.gif 2012010210002906 és 2012010910001547 (Szerintem a másodikban az egész ott van.)
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 09:02) *
Kedves zejopy!

A két felhasználónevet kizártuk, de ilyen esetben ennek valóban nincs sok jelentősége.

Igazán köszönöm. smile.gif

Reg nélküli felhasználó nem készíthet értékelést, így lényegében nincs kockázat egy ilyen leütésben (kivéve, ha volt az aukción fizetős kiemelés).

Ezt nem tudtam, vagy nincs benne az ÁFF-ben, vagy elkerülte a figyelmemet, mindenesetre ez megnyugtató.
Na és a munka a csomagolással? És az idegeskedés? De valóban így más a helyzet, mintha még a kis bosszúnegatívjait is rámszórhatná.

Ha a reg nélküli felhasználó a vásárlás után megjelenő kérdésre azt válaszolja, hogy megtartja a regisztrációját, akkor a rendszer rákeres az adatbázisban és ha van találat, akkor megjelenik egy erre utaló üzenet. Ilyen esetben az ideiglenes név a megadott adatokkal nem véglegesíthető.

Ez is megnyugtató.smile.gif

Ezt végiggondoltuk mi is és az első tapasztalatoktól tettük függővé az esetleges további korlátozások bevezetését. Úgy néz ki, hogy ilyesmire szerencsére nincs szükség, mert a problémás esetek részépánya nem emelkedett. Ellenben a sikeres adásvételeké igen.
Természetesen folyamatosan figyeljük a helyzetet és szükség esetén megtesszük majd a megfelelő intézkedéseket.

Na és ez is megnyugtat. Tényleg. Nem ironizálok.
Köszönöm a válaszokat. smile.gif

Még egy utolsó kérdés, szintén könnyű olvasmányt mellékelek hozzá.
Hasonló megkereséssel fordultam az ÜSZ-hoz. Válasz helyett kaptam egy Ctrl-v-t, amiben azt tudatták velem, amit már amúgy is tudtam. Szerintem nyilvánvaló volt a kezdő levelemben, hogy képben vagyok. 2011122510002041
Ha megfelelő választ kaptam volna a kérdésemre, akkor most nem az Ön idejét raboltam volna a problémámmal. smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-09 14:14

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-09 10:02
Létrehozva: #3725

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 08:34) *
Kedves Benz!

A minap akart tőlem vásárolni valaki vázát, aki nem érte el a beállított, nálam kívánatos százalékot:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1520854964
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1516235672
Erre csinált magának egy nicket, azaz kettőt és vásárolt:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2523348
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2533916
Két kérdésem van. A két kék ember azonos névvel, azonos e-mail címmel regisztrált, feltételezem, hogy ez az e-mail cím azonos azzal, mint amit az első kérdező is használt.

Kedves zejopy!

A két felhasználónevet kizártuk, de ilyen esetben ennek valóban nincs sok jelentősége. Reg nélküli felhasználó nem készíthet értékelést, így lényegében nincs kockázat egy ilyen leütésben (kivéve, ha volt az aukción fizetős kiemelés).
1. Próbáltam csinálni magamnak egy kék nicket, kipróbálni, megy-e azonos e-mail címről. Az üzleti fiókomat akartam megadni, a zejopy-st. A rendszer nem engedte, azt írta ki, hogy foglalt a cím. Akkor neki hogyan sikerülhetett?

A felhasználó nem véglegesítette a regisztrációját, így az e-mail cím ellenőrzésre sem kerülhetett sor.
2. Ez bonyolultabb, és lehet, hogy nem tud rá érdemben válaszolni. Az eladók védelmére lett kialakítva a tiltólista és a licitkorlátozás lehetősége. Ez viszonylagos biztonságot adott. Az új lehetőség a kékek jogaival tulajdonképpen megfosztja ezt a két dolgot a hatékonyságától, hiszen hiába zárom ki Kiss Ubult, mert nem szeretnék vele üzletelni, ha Kiss Ubulként más nicket regisztrálhat, és máris az lesz, amit ő akar.
a.) Esetleg megoldható az a technikai dolog, hogy a kék nickek, ha azonos címmel, vagy névvel regisztrálnak, automatikusan felvegyék azt a státuszt, ami a valódi piactéri helyük szerint megilleti őket? Tehát, ha Kiss Ubul nálam a narancssárga neve alapján tiltólistára került, mert szidta az anyámat, akkor, ha a saját nevén, azonos adatokkal regisztrál, automatikusan bekerüljön a tiltólistámba, ugyanez legyen érvényes a licitkorlátozásra is.

Ha a reg nélküli felhasználó a vásárlás után megjelenő kérdésre azt válaszolja, hogy megtartja a regisztrációját, akkor a rendszer rákeres az adatbázisban és ha van találat, akkor megjelenik egy erre utaló üzenet. Ilyen esetben az ideiglenes név a megadott adatokkal nem véglegesíthető.
b.) Tudom, nem szeretik a kirekesztést, de át kellene gondolni egy olyan lehetőséget, hogy bizonyos paraméterekkel rendelkező eladók eldönthessék, hogy szeretnének-e kék emberekkel kapcsolatba kerülni. Most nem PEP-re gondolok, inkább a százalékra. Nagy a valószínűsége ugyanis, hogy a kékek jó része már régebben kizárt felhasználó, akik így újra visszasuttyannak a piacra bajt keverni. Nagyon sokan vagyunk, akik itt nem játszunk, szórakozunk, hanem dolgozunk, és szeretnénk azt nyugalommal tenni.
...

Ezt végiggondoltuk mi is és az első tapasztalatoktól tettük függővé az esetleges további korlátozások bevezetését. Úgy néz ki, hogy ilyesmire szerencsére nincs szükség, mert a problémás esetek részaránya nem emelkedett. Ellenben a sikeres adásvételeké igen.
Természetesen folyamatosan figyeljük a helyzetet és szükség esetén megtesszük majd a megfelelő intézkedéseket.
Más 1: A statisztika ragyogó. Év végén tobzódtam benne, amikor az idei évet próbáltam meg belőni. Átlátható, jól értelmezhető, a valós adatokat tartalmazza, immár hiba nélkül. Na és egyértelműen kiderül belőle, hogy érdemes a Vaterával foglalkoznom, bármennyire is fárasztó és elszomorító is néha.

Más 2: Az aukciófigyelő láthatóvá tétele nagyon jó. Olvastam, kaptak miatta hideget, meleget, de ez mindig így van. Kérdésem ezzel kapcsolatban: Ezzel a fejlesztéssel a már megszokott időcsúszás (a számláló késése) is megszűnt, vagy azzal még mindig kell kalkulálni?

Más 3: Szintén nagyon jó ötlet volt a személyes menüben a számlázást külön venni. Kényelmesebb, köszönjük a fejlesztőknek. smile.gif

Köszönjük thank_you.gif
Az aukciófigyelőnél elvileg nincs késedelem, de inkább próbálja ki smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-09 09:34
Létrehozva: #3726

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Kedves Benz!

A minap akart tőlem vásárolni valaki vázát, aki nem érte el a beállított, nálam kívánatos százalékot:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1520854964
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1516235672
Erre csinált magának egy nicket, azaz kettőt és vásárolt:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2523348
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2533916
Két kérdésem van. A két kék ember azonos névvel, azonos e-mail címmel regisztrált, feltételezem, hogy ez az e-mail cím azonos azzal, mint amit az első kérdező is használt.
1. Próbáltam csinálni magamnak egy kék nicket, kipróbálni, megy-e azonos e-mail címről. Az üzleti fiókomat akartam megadni, a zejopy-st. A rendszer nem engedte, azt írta ki, hogy foglalt a cím. Akkor neki hogyan sikerülhetett?
2. Ez bonyolultabb, és lehet, hogy nem tud rá érdemben válaszolni. Az eladók védelmére lett kialakítva a tiltólista és a licitkorlátozás lehetősége. Ez viszonylagos biztonságot adott. Az új lehetőség a kékek jogaival tulajdonképpen megfosztja ezt a két dolgot a hatékonyságától, hiszen hiába zárom ki Kiss Ubult, mert nem szeretnék vele üzletelni, ha Kiss Ubulként más nicket regisztrálhat, és máris az lesz, amit ő akar.
a.) Esetleg megoldható az a technikai dolog, hogy a kék nickek, ha azonos címmel, vagy névvel regisztrálnak, automatikusan felvegyék azt a státuszt, ami a valódi piactéri helyük szerint megilleti őket? Tehát, ha Kiss Ubul nálam a narancssárga neve alapján tiltólistára került, mert szidta az anyámat, akkor, ha a saját nevén, azonos adatokkal regisztrál, automatikusan bekerüljön a tiltólistámba, ugyanez legyen érvényes a licitkorlátozásra is.
b.) Tudom, nem szeretik a kirekesztést, de át kellene gondolni egy olyan lehetőséget, hogy bizonyos paraméterekkel rendelkező eladók eldönthessék, hogy szeretnének-e kék emberekkel kapcsolatba kerülni. Most nem PEP-re gondolok, inkább a százalékra. Nagy a valószínűsége ugyanis, hogy a kékek jó része már régebben kizárt felhasználó, akik így újra visszasuttyannak a piacra bajt keverni. Nagyon sokan vagyunk, akik itt nem játszunk, szórakozunk, hanem dolgozunk, és szeretnénk azt nyugalommal tenni.
Ha mindezek a dolgok nem megoldhatóak, akkor van-e valami más védelem, amire én nem gondoltam, és hasonlóan működik, azaz hatékonyan véd ettől a felhasználói felhígulástól? Egy másik topikban olvastam, hogy nem szeretnének több korlátozást velük kapcsolatban. Mégis azt gondolom, hogy elgondolkodtató, hogy valóban nekünk, tisztességes eladóknak a terheit érdemes-e ilyen módon növelni úgy, hogy az esélyt sem kapjuk meg a megelőzésre.
Hangsúlyozom, maga az alapötlet jó, legalábbis jónak tartom, forgalomnövelő hatása is lehet, gondolom a cél is ez volt. Viszont a probléma, amit ez magával hoz, nagyon reális, tehát ki kellene küszöbölni, ez mindnyájunk érdeke, az Önöké is, és a miénk is. Gondoljon csak a polgári profiljára, gondolom Önnek is van tiltólistája, licitkorlátozása.
Hangsúlyozom, célom nem a kirekesztés, vagy az eleve negatívan való megítélés, csupán a nyugalom és a zökkenőmentes üzletmenet.
(Az egész üzletmenet nagyon lassú egyébként, a vevő cinikus, folyamatosan hangsúlyozza, hogy az elutasított vevő részére lesz a két váza, amiről én persze folyamatosan nem veszek tudomást. A lényeg, hogy valóban teljesen jó lett volna, ha ezzel az emberrel nem kerülök kapcsolatba, mert pont ezt a vevőtípust szeretném nagy ívben elkerülni.)

Más 1: A statisztika ragyogó. Év végén tobzódtam benne, amikor az idei évet próbáltam meg belőni. Átlátható, jól értelmezhető, a valós adatokat tartalmazza, immár hiba nélkül. Na és egyértelműen kiderül belőle, hogy érdemes a Vaterával foglalkoznom, bármennyire is fárasztó és elszomorító is néha.

Más 2: Az aukciófigyelő láthatóvá tétele nagyon jó. Olvastam, kaptak miatta hideget, meleget, de ez mindig így van. Kérdésem ezzel kapcsolatban: Ezzel a fejlesztéssel a már megszokott időcsúszás (a számláló késése) is megszűnt, vagy azzal még mindig kell kalkulálni?

Más 3: Szintén nagyon jó ötlet volt a személyes menüben a számlázást külön venni. Kényelmesebb, köszönjük a fejlesztőknek. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-08 23:54
Létrehozva: #3727

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(fejessndr @ 2012-01-08 22:40) *
T Fórum!
Egy nagyon kezdő kérdése:
Ha a
Szállítási és fizetési mód: Személyes átvétel, akkor a
Szállítási költség: Van mit jelent(het)?

Tisztelt fejessndr!

Ez feltehetően azt jelenti, hogy az eladó személyes átvételnél nem vállal ingyenes házhoz szállítást. A saját lakcímén/telephelyén történő átvételnél viszont nem számolhat fel szállítási költséget!
Bővebb információt a terméklapon található "szállítási és garanciális feltételek" fülre kattintva találhat.
Ennek hiányában még licit/vásárlás előtt érdemes terméklapos levelezésben tisztázni a kérdést az eladóval.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fejessndr
hozzászólás 2012-01-08 23:40
Létrehozva: #3728

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-01-06 20:07
Azonosító: 1 609 650

T Fórum!
Egy nagyon kezdő kérdése:
Ha a
Szállítási és fizetési mód: Személyes átvétel, akkor a
Szállítási költség: Van mit jelent(het)?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-01-08 16:54
Létrehozva: #3729

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Igluglu1 @ 2012-01-08 15:00) *
Kedves Mindenki!

Egy kérdésem lenne hozzátok.
Ha banki utalás van a termékadatlapon feltüntetve, de a nekem küldött e-mailben az szerepel, hogy a "következő bankszámlára kérném utalni"és én "rózsaszín csekken" fizettem bankszámlára, helyesen jártam-e el? Több helyen olvastam, hogy a számlára történő fizetést teljesíthettjük bankban kp.-val, bankból bankba utalással és rózsaszín csekkel is. Én utalási díjat fizetek, az eladó bankja von-e le bármilyen összeget az utalt pénzből?

A helyes megoldás, hogy mindig egyeztetsz az eladóval, a kp befizetés bankba általában mindenkinek jó, de van akinek ezután is felszámítanak plusz költséget, a rózsaszín csekk után pedig minden banknál, tehát az a legrosszabb. Akkor inkább rózsaszín csekkel névre postacímre lehet küldeni pénzt.

+Quote Post
Igluglu1
hozzászólás 2012-01-08 16:00
Létrehozva: #3730

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-08 15:23
Azonosító: 1 611 211

Kedves Mindenki!

Egy kérdésem lenne hozzátok.
Ha banki utalás van a termékadatlapon feltüntetve, de a nekem küldött e-mailben az szerepel, hogy a "következő bankszámlára kérném utalni"és én "rózsaszín csekken" fizettem bankszámlára, helyesen jártam-e el? Több helyen olvastam, hogy a számlára történő fizetést teljesíthettjük bankban kp.-val, bankból bankba utalással és rózsaszín csekkel is. Én utalási díjat fizetek, az eladó bankja von-e le bármilyen összeget az utalt pénzből?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-08 11:13
Létrehozva: #3731

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-08 09:27) *
Feltételezem, azt is erősen sérelmezné, ha mondjuk minden aukcióját szórakozásból leütné egy nem teljes jogú felhasználó.

Semmit nem nem tudtam a fentebbi dologokról. És persze evégett megkövetek mindenkit. Ez elképesztő. Tény s való, nem lépek be minden nap.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-08 11:16

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-01-08 10:47
Létrehozva: #3732

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-08 08:09) *
Nekem a kilenc is páros teljes jogúként, de azért vitára nyitnám pörös számat a fentebbi talányos mondat miatt. Nehéz olyan feltételnek megfelelni, melyet nem ismerhetnek halandók. Lássuk be, több az eladó mint a vevő, magamról tudom, a legkissebb döccenő esetén vásárlóként keresek a sokból egy másikat. Nem minden vevő fog elvégezni egy bankszámlás regizést azért, hogy megvegye tőlem álmai tende-lende tengelyét, vagy mit tudom én mi egyebet, ha egyszerűbben reá lel máshol. Belátom, a biztonság nagyon lényeges szempont, de az én szórványos üzletecskéim előre utalással, vagy személyes átvétellel történnek. Akkor mit is kockáztatok? De tegyük fel, elfogadom a dolgot. A követelmények ismertetése nélkül ez így szívatás, amit ilyen recesszióban nem engedhetnénk meg magunknak. Mert a vevő ideje is pénz. ha tudja előre, hogy ezért meg azért nem vásárolhat, akkor legalább az időpocsékolástól megkíméljük, nem úgy mint az alább felszólalót. Ha a korlátozás csak a nem ellenőrzött vevőkre vonatkozik, akkor meg sem szólaltam.
Szép napot mindenkinek.

Nem voltál itt, amikor igen szorgalamasan ütögettek le ezrével többen is szinte válógatás nélkül mindent? Osztán csak ennyi? Volt akinek így valami ezer leütése is volt, és volt olyan eladó, akinek minden licitjét leütötték, majd ennyi. És mentek a levelek, kapcsolatfelvételi kísérletek, majd újra feltöltések.
Itt a fórumon is ment a lamenta...

IDÉZET(Laca0001 @ 2012-01-07 23:04) *
Létezik-e olyan lehetőség, hogy a mai nap felpakolt termékeket megtekintem?

Igen, a listánál balra a szűrésnél kijelöltheted az utolsó 24 órában feltöltött opciót...

A hozzászólást -Bigdept- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-08 10:48

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-08 10:27
Létrehozva: #3733

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-08 08:09) *
Nekem a kilenc is páros teljes jogúként, de azért vitára nyitnám pörös számat a fentebbi talányos mondat miatt. Nehéz olyan feltételnek megfelelni, melyet nem ismerhetnek halandók. Lássuk be, több az eladó mint a vevő, magamról tudom, a legkissebb döccenő esetén vásárlóként keresek a sokból egy másikat. Nem minden vevő fog elvégezni egy bankszámlás regizést azért, hogy megvegye tőlem álmai tende-lende tengelyét, vagy mit tudom én mi egyebet, ha egyszerűbben reá lel máshol. Belátom, a biztonság nagyon lényeges szempont, de az én szórványos üzletecskéim előre utalással, vagy személyes átvétellel történnek. Akkor mit is kockáztatok? De tegyük fel, elfogadom a dolgot. A követelmények ismertetése nélkül ez így szívatás, amit ilyen recesszióban nem engedhetnénk meg magunknak. Mert a vevő ideje is pénz. ha tudja előre, hogy ezért meg azért nem vásárolhat, akkor legalább az időpocsékolástól megkíméljük, nem úgy mint az alább felszólalót. Ha a korlátozás csak a nem ellenőrzött vevőkre vonatkozik, akkor meg sem szólaltam.
Szép napot mindenkinek.

Feltételezem, azt is erősen sérelmezné, ha mondjuk minden aukcióját szórakozásból leütné egy nem teljes jogú felhasználó.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-08 09:09
Létrehozva: #3734

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraMod @ 2012-01-05 16:10) *
Tisztelt Karako88!

....azonban annak módjáról, illetve annak feltételeiről bővebb információt nem áll módunkban kiadni. A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. ....

Szép napot mindenkinek.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-01-08 01:03
Létrehozva: #3735

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laca0001 @ 2012-01-07 23:04) *
Létezik-e olyan lehetőség, hogy a mai nap felpakolt termékeket megtekintem? Illetve olyan, hogy az összes, perceken belül lejáró liciteket megnézem? És ha igen, hol tudom megtenni?

Használd a "részletes kereső"-t.

+Quote Post
Laca0001
hozzászólás 2012-01-08 00:04
Létrehozva: #3736

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-07-25 20:57
Azonosító: 1 538 876

Létezik-e olyan lehetőség, hogy a mai nap felpakolt termékeket megtekintem? Illetve olyan, hogy az összes, perceken belül lejáró liciteket megnézem? És ha igen, hol tudom megtenni?

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-01-05 20:46
Létrehozva: #3737

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(borowka @ 2012-01-05 11:29) *
455 pozítív értékeléses eladó az adás-vétel létrejött csak éppen a hibátlannak hirdetett termék nem működik.
A dvd író cd-n kívül mást nem kezel.

Optikai meghajtót itt nem is érdemes vásárolni, tavaly én kb egy tucatot vettem, mire egy jó lett.
Bontóban, ahol garit adnak, esélyesebb a dolog...

IDÉZET
Csak hát egy 161 és 455 pozítív értékeléssel biró vaterásban sem lehet már megbízni egy 3000 forintos termékénél sem????

Adjál negatívat!

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-01-05 17:10
Létrehozva: #3738

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Karako88 @ 2012-01-05 15:42) *
Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, h szeretnék megvásárolni egy terméket, viszont mikor meg akarom venni, nem engedi, hanem piros betűkkel kiírja, h vásárlási limit. Beszéltem a termék értékesítőjével is de neki sincs ötlete pedig eladná nekem. Tudnátok segíteni?

Tisztelt Karako88!

A Vatera, biztonsági okok miatt korlátozhatja a Felhasználó vásárlási (aukciós) jogosultságait (vásárlási limit), azonban annak módjáról, illetve annak feltételeiről bővebb információt nem áll módunkban kiadni. A vásárlási limit nem vonatkozik a teljes jogú státusszal bíró Felhasználókra. Vásárlási limit fennállásáról és alkalmazásáról a Felhasználó megfelelő tájékoztatást kap akkor, ha adott tranzakcióját vásárlási limit miatt nem teljesítheti. Egyben a Vatera a vásárlási limit feloldásának módjáról is tájékoztatja a Felhasználót.

Mivel a vásárlási limit a teljes jogú felhasználókra nem vonatkozik, ezért javasoljuk, hogy végezze el a bankszámlaszámmal történő biztonsági ellenőrzést, hogy Ön is teljes jogú felhasználónkká válhasson piacterünkön!

Tehát ahhoz, hogy egy felhasználó teljes jogú felhasználó státuszt kaphasson a Vatera piacterén, szükség van az általa megadott bankszámlaszám valódiságának ellenőrzésére. Ehhez kattintson a Személyes menü - Biztonsági regisztráció menüpontjára és hajtsa végre az ott leírtakat.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Karako88
hozzászólás 2012-01-05 16:42
Létrehozva: #3739

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-05 16:35
Azonosító: 1 608 231

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, h szeretnék megvásárolni egy terméket, viszont mikor meg akarom venni, nem engedi, hanem piros betűkkel kiírja, h vásárlási limit. Beszéltem a termék értékesítőjével is de neki sincs ötlete pedig eladná nekem. Tudnátok segíteni?

+Quote Post
borowka
hozzászólás 2012-01-05 12:29
Létrehozva: #3740

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-30 01:48
Azonosító: 1 576 610

Sziasztok!

Én még új vagyok itt és az utolsó három vásárlásomnál elég kiábrándító dolgot tapasztaltam.

1:
http://www.vatera.hu/nokia_1661_vodafonos_1524551594.html

161 pozítív értékeléses eladó az adás-vétel létrejött csak éppen töltőt nem adott a telefonhoz.
Az,hogy töltő jár egy telefonhoz szerintem olyan evidens mintha vesz valaki egy autót és ahoz kap négy kereket is.

2:
http://www.vatera.hu/sony_nec_ad_7530b_not...1524902609.html

455 pozítív értékeléses eladó az adás-vétel létrejött csak éppen a hibátlannak hirdetett termék nem működik.
A dvd író cd-n kívül mást nem kezel.
Egy ilyen régi sok értékeléses vaterásban szinte vakon megbíztam...Hát a sok pozítív értékelés sem jelent ezek szerint semmit.
Ha nem szándékosan is csinálta akkor is bosszanó a hanyagsága.

3:
http://www.vatera.hu/nokia_5130_1525695653.html
Neki csak 2 pozitív értékelése volt az adás-vétel létrejött csak éppen a termékleírásban szereplő adat kábelt nem kaptam meg a telefonhoz.

Persze egyik sem nagy értékű termék csak bosszantó,hogy a meghírdetett termékek nem feleltek meg a hirtdetésben szereplő termékleírásoknak.
Ha korrektül ki lett volna írva a valós,helyzetük valószínűleg nem vettem volna meg őket.
Persze 3 ezer forintos tételekért az ember nem veri a nyálát hanem káromkodik egyet és bevágja azokat a kukába,és lekönyveli azok veszteségét tanulópénznek.
Na többet sem vásárolok előre utalással...
Csak hát egy 161 és 455 pozítív értékeléssel biró vaterásban sem lehet már megbízni egy 3000 forintos termékénél sem????

A hozzászólást -borowka- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-05 12:31

+Quote Post

740 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-27 08:34