IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

756 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
boutet
hozzászólás 2012-02-26 21:14
Létrehozva: #3721

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

Kedves Benz!

Egy kérdésem lenne: kell valami indoklás ahhoz, hogy egy vevőt tiltólistára tegyek? Egy példa: licitál egy termékemre, megnézem a visszajelzéseit, utóbbi időben több eladóval is volt problémája, úgy döntök, hogy nem akarok vele üzletelni. Ez így szabályszerű vagy sem? Természetesen ha az övé a nyerő licit, mert más nem licitál, akkor elküldom neki.

Bocsánat, ha nyilvánvalót kérdeztem.
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-26 10:16
Létrehozva: #3722

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(dawnko @ 2012-02-26 00:10) *
sziasztok

érdeklődni szeretnék olyanoktól,akik már többször emelték ki az aukciójukat a főoldalra, tervezek felrakni egy nagy ruhacsomagot, viszonlag drága ,neves márkájú darabokkal ( persona, björn borg, miss misso, Blue Nature ... ) közel 70-80 ezer forint értékben , érdemes a főoldalra kiemelni 1.000 ft-ért, vagy ha jó az aukció úgyis rátalálnak az emberek? Volt egy hasonló aukcióm, 70 ezeres kiemelés nélkül 280 an nézték meg ( néha kikerült az ajánlott aukciók közzé is ) és kb 10 megfigyelőm volt rá. Mit gondoltok?

köszi

Tisztelt dawnko!

Érdemes kiemelni, lényegesen nagyobb lesz az aukció látogatottsága.

IDÉZET(Badalabum @ 2012-02-26 00:43) *
Egy gyors kérdésem lenne: Sokszor látom, hogy az 1 forintos aukciók nem kelnek el.
és látok olyan esetet is amikor van rá licit, de az csak egy forint. hmm... de egy forint nincs. smile.gif Most akkor tulajdonképpen ingyen megszerzem a termék tulajdonjogát. Ez így normális? nem lesz a vevő kiakadva, hogy az nem így van ám én nem adom annyiért? És ezt a vevő köteles mindíg elfogadni? (jah minimál ár nincs). Nem tom néha félnék személyesen odamenni azt átvenni ingyen blink.gif rolleyes.gif
Jah és van ennek időkorlátja? leadhatom az egy forintos licitemet az utolsó percben is??
A válaszokat előre is köszönöm.

Tisztelt Badalabum!

Banki átutalással akár egy forintot is ki tud fizetni.

IDÉZET(hytech @ 2012-02-26 07:21) *
Én töltött káposztát szoktam vinni vagy ha esetleg épp van nálam akkor lecsós virslit.(arra az esetre ha valaki esetleg nem szeretné a káposztát). hehehmm.gif

Próbálom elképzelni laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-26 10:01
Létrehozva: #3723

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hytech @ 2012-02-26 07:21) *
Én töltött káposztát szoktam vinni vagy ha esetleg épp van nálam akkor lecsós virslit.(arra az esetre ha valaki esetleg nem szeretné a káposztát). hehehmm.gif

laugh.gif laugh.gif Hytech!! laugh.gif Kész.... laugh.gif Legyen szép a reggeled. biggrin.gif
Akartam mondani, hogy én mit vinnék, de ez után már nincs mit mondanom.smile.gif
Ja? Nekem mit hoznál? sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-26 10:02

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-26 08:21
Létrehozva: #3724

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(mucus42 @ 2012-02-26 06:03) *
Szia!
Én legutóbb monitor magasítót (persze nem arra kell) vettem 10.- Ft-ért. Előkészítettem annyi pénzt, amennyit én gondoltam. Mikor megláttam, hogy kisgyerek van, mondtam, hogy vegyenek belőle gyümölcsöt a gyereknek. Szerintem ez így a korrekt. Csokit azért nem viszek, mert mi van, ha cukros, italt meg azért nem, mert mi van, ha nem iszik. Persze, itt csak magamból indulok ki.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2012-02-26 07:03
Létrehozva: #3725

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

Egy gyors kérdésem lenne: Sokszor látom, hogy az 1 forintos aukciók nem kelnek el.
és látok olyan esetet is amikor van rá licit, de az csak egy forint. hmm... de egy forint nincs. smile.gif Most akkor tulajdonképpen ingyen megszerzem a termék tulajdonjogát. Ez így normális? nem lesz a vevő kiakadva, hogy az nem így van ám én nem adom annyiért? És ezt a vevő köteles mindíg elfogadni? (jah minimál ár nincs). Nem tom néha félnék személyesen odamenni azt átvenni ingyen blink.gif rolleyes.gif
Jah és van ennek időkorlátja? leadhatom az egy forintos licitemet az utolsó percben is??

Szia!
Én legutóbb monitor magasítót (persze nem arra kell) vettem 10.- Ft-ért. Előkészítettem annyi pénzt, amennyit én gondoltam. Mikor megláttam, hogy kisgyerek van, mondtam, hogy vegyenek belőle gyümölcsöt a gyereknek. Szerintem ez így a korrekt. Csokit azért nem viszek, mert mi van, ha cukros, italt meg azért nem, mert mi van, ha nem iszik. Persze, itt csak magamból indulok ki.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-26 06:45
Létrehozva: #3726

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

Csak megerősíteni tudom Vidaeffet. Eladóként én is adtam már ajándékba terméket, ami 1 forintért kelt el.
Nem volt rossz érzésem ettől, ez benne van a pakliban. Az eladó köteles annyiért odaadnia terméket, amennyi a licit vége, ellenkező esetben szabályt szeg. Ha mégis kényelmetlenül érzed magad emiatt, vihetsz neki például marcipános csokit ' a la Zep', vagy valami kedves figyelmességet, de ez nem kötelező. smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-26 02:20
Létrehozva: #3727

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép estét(?) éjjelt! rolleyes.gif
Csak a szabályok angry2.gif ismeretében és a magam smiley-char124.gif nevében beszélhetek. Ha nincs több licit, csak egy, akkor bizony ingyen az Öné. Ez így teljesen normális. Magam jártam már így, mint eladó, de nem voltam kiakadva. Vevőként is nyertem el régebben egy forintért könyvet és akkori eladó nagyon is kedves volt. Jó szívvel gondolok rá. wave.gif Oda kell adni a holmit, nincs apelláta.A tisztesség így kívánja. Meg a piactér szabályai! A legutolsó pillanatban is licitálhat természetesen. rolleyes.gif Vannak az egyforintosok közt egészen nélkülözhetetlen holmik, mint ez itt: A minikönyv Számomra kifürkészhetetlen módon sokadik körben senkinek nem kell, még ingyen sem. dontknow.gif Pedig biztosíthatom, ha a személyes átvételnél szimpatikusnak találom a boldog nyertest, akár egy teával is megkínálom és közben megbeszélhetjük a ma már árnyaltabb megítélésű szerző áprilisi téziseit. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-26 02:25

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Badalabum
hozzászólás 2012-02-26 01:43
Létrehozva: #3728

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-27 20:57
Azonosító: 1 625 011

+Quote Post
dawnko
hozzászólás 2012-02-26 01:10
Létrehozva: #3729

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-08 22:00
Azonosító: 530 254

sziasztok

érdeklődni szeretnék olyanoktól,akik már többször emelték ki az aukciójukat a főoldalra, tervezek felrakni egy nagy ruhacsomagot, viszonlag drága ,neves márkájú darabokkal ( persona, björn borg, miss misso, Blue Nature ... ) közel 70-80 ezer forint értékben , érdemes a főoldalra kiemelni 1.000 ft-ért, vagy ha jó az aukció úgyis rátalálnak az emberek? Volt egy hasonló aukcióm, 70 ezeres kiemelés nélkül 280 an nézték meg ( néha kikerült az ajánlott aukciók közzé is ) és kb 10 megfigyelőm volt rá. Mit gondoltok?

köszi

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-24 22:28
Létrehozva: #3730

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-02-24 21:06) *
Végül kaptam választ, csak abban is kérdeztek :-) Kicsit lassúak. A napon küldök, B napon válaszolnak, visszaírok egyből, C nap mire erre is válasz jön...

És mire juttok? Vagyis hogy áll a dolog? Tegyél már be egy linket.smile.gif Köszi.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-02-24 22:06
Létrehozva: #3731

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-23 12:53) *
Szerintem ugyanaz a menet, mint egyéb esetben. Sajnálom.sad.gif

Végül kaptam választ, csak abban is kérdeztek :-) Kicsit lassúak. A napon küldök, B napon válaszolnak, visszaírok egyből, C nap mire erre is válasz jön...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-23 13:53
Létrehozva: #3732

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-02-23 12:48) *
Ha a lealkudtuk.hu-n veszek valamit, utalok, aztán a cuccnak se híre, se hamva, e-mailokra nem kapok választ, akkor ezzel hova kell menni?

Szerintem ugyanaz a menet, mint egyéb esetben. Sajnálom.sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-02-23 13:48
Létrehozva: #3733

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

Ha a lealkudtuk.hu-n veszek valamit, utalok, aztán a cuccnak se híre, se hamva, e-mailokra nem kapok választ, akkor ezzel hova kell menni?

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 16:59
Létrehozva: #3734

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-21 15:07) *
Kedves zejopy!

A kék szín megmarad a reg nélküli vásárlóknak. A regisztrált, de nem ellenőrzött felhasználók (régen ők voltak a kékek) besárgultak és beolvadtak az eddigi ellenőrzött felhasználók közé. Ezzel egyidejűleg megszűnt az sms ellenőrzés.

Kedves Benz! smile.gif

Köszönöm, értem. Nagyon kedves. air_kiss.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-21 16:07
Létrehozva: #3735

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 13:37) *
Kedves VéeM! smile.gif

Köszönöm a választ. Ezek szerint nem jól értek valamit. Azt hittem automatikusan megszűnt a kék reg. Vagy a régi kékek már úgy maradnak? Aki új, az már nem kék. Ugye?
Nem szeretnék próbaképpen egy új reget csinálni, azért kérdezgetek ám.
Üdv, szép napot.smile.gif

Kedves zejopy!

A kék szín megmarad a reg nélküli vásárlóknak. A regisztrált, de nem ellenőrzött felhasználók (régen ők voltak a kékek) besárgultak és beolvadtak az eddigi ellenőrzött felhasználók közé. Ezzel egyidejűleg megszűnt az sms ellenőrzés.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 14:37
Létrehozva: #3736

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-21 13:28) *
Tisztelt zejopy,

vásárlás után a felhasználó nem erősítette meg a regisztrációját.

Kedves VéeM! smile.gif

Köszönöm a választ. Ezek szerint nem jól értek valamit. Azt hittem automatikusan megszűnt a kék reg. Vagy a régi kékek már úgy maradnak? Aki új, az már nem kék. Ugye?
Nem szeretnék próbaképpen egy új reget csinálni, azért kérdezgetek ám.
Üdv, szép napot.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-21 14:28
Létrehozva: #3737

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-21 10:17) *
Kedves Benz! smile.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2773272
Ő miért maradt kék? Azt hittem mindenki besárgul.

Tisztelt zejopy,

vásárlás után a felhasználó nem erősítette meg a regisztrációját.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-21 11:17
Létrehozva: #3738

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2773272
Ő miért maradt kék? Azt hittem mindenki besárgul.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bebe524
hozzászólás 2012-02-20 15:01
Létrehozva: #3739

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-02-20 14:24
Azonosító: 1 643 890

Sziasztok!

próbáltam vásárolni egy mobiltelefont villámáron, de a kosár kifizetése során azt mondta a rendszer, hogy a kosár tartalma 50e Ft feletti, keressek olcsóbbat!!!! miért nem hagyja a rendszer megvásárolni azt, amit akarok???!!! kerüljön az bármibe!

köszönettel

Bébé

megtaláltam a választ az általános szerződési feltételekben :-(

+Quote Post
kozracz
hozzászólás 2012-02-20 14:51
Létrehozva: #3740

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-19 19:15
Azonosító: 6 148

IDÉZET(pirostizes @ 2012-02-19 18:59) *
jó estét mindenkinek!
Nekem olyan problémám lenne,hogy vásároltam egy terméket garancia nincs rá,a termék a leírás szerint új,de amint megkptam kiprobáltam és nem működik.Érdeklődnék hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Üdv Mindenkinek! Szerencsés vagy. én vásároltam egy új terméket, használhatatlan, több éves készüléket kaptam. Az eladót a föld nyelte se telefonon, se levelezés útján nem lehet utol érni. Értesítettem a Vaterát, levélmásolatokat küldtem ,egy idő után negatívat adtam, azonnal elérhető állapotba került a kedves eladó, viszonozta egy bosszú negatívval, rágalmazás, ocsmány szöveg, minden megtalálható. Kértem töröljék a bosszú negatívat.Nem foglaltak állást egyik fél mellett sem, a durva, hazug szövegel, nem azonosultak, de nem is tettek semmit.Érdemes felemelni a szavad a becstelen eladókkal szemben? Na ilyenkor mi a teendő? Neked még van esélyed, hogy az eladóval egyezkedni tudjál.Sajnos ki vagyunk szolgáltatva, úgy az eladásnál, mint a vásárlásnál a csalóknak.

+Quote Post

756 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-08-23 04:27