IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

743 Oldal V  « < 299 300 301 302 303 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózással Kapcsolatos Kérdések, Eladás, licitálás, értékelések...
yahoozlet
hozzászólás 2010-12-07 00:45
Létrehozva: #6001

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-07 00:31
Azonosító: 1 412 719

Sziasztok, jutalékvisszatérítésben kérnék segítséget, ugyanis a kedves vevő nem vette át az árut, úgy gondolom, hogy nem az én hibámból.
Mi a menete a dolognak? Bocsánat ha nagyon láma kérdés, végignéztem a segédletet, de részletes infót nem találtam. Sosem adtam még itt el és fogalmam sincs mi a pontos menete a dolognak, 30ezer forintnak pedig nem szeretném elbukni a jutalékát. Megköszönném ha segítenétek.

Üdv.: yahoozlet
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-05 20:55
Létrehozva: #6002

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Terike05 @ 2010-12-05 20:50) *
Én igaziból arra válaszoltam volna,de eltűnt a hozzászólásod! Igen is hisztizek! Nem kicsit,nagyon! laugh1.gif Ha már ilyen szépen kérted: Inkább kettőt küldök.

A másikhoz fűződő történet:Nevetséges! 300Ft körüli összeg.Aukció zárás után 2-3 héttel telefonál,hogy nem kapta meg a megnyert kardigánt.Mondtam,hogy valóban nem adtam fel,mert nem kaptam meg az árát.(Idősödő hölgy a hang alapján.)Elnézést kért,de az utalásokat a fia intézi,és Ő azt mondta,hogy utalta már.Másnap kaptam egy udvarias hangú levelet a fiától.Mindent teljesen normálisan, indulatok nélkül tisztáztunk.Napokon belül ideért az összeg.Csomagolásnál úgy gondoltam,szerzek egy kis örömet a néninek.Küldtem egy szép csokibarna szuper anyagú szoknyát a méretében a kardigán mellé.(Természetesen ajándékba) Hát Ő volt a másik "lehúzósom" akinek az értékelése igen érzékenyen érintett. Ő is az a fajta ,aki beléd fog rúgni,ha a fejed tetejére állsz akkor is.)

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1681320

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=998145

Köszönöm. smile.gif A történet teljesen jellemző. blink.gif
Bent fityegnek már a többi díszpinty között. wink.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Terike05
hozzászólás 2010-12-05 20:50
Létrehozva: #6003

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-22 17:34
Azonosító: 1 125 952

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-05 19:16) *
Nem baj, majd jön egy okostojás a szintén nulla értékelésével és közli veled, hogy hisztizel. laugh.gif
Velem megtette ma délután.
Én pedig kérek egy linket, mert vagyunk páran, akik szeretnénk tiltóra tenni a tagot, hogyha már veled megtette, velünk ne tehesse meg.
Igazán köszönöm előre is. smile.gif

Én igaziból arra válaszoltam volna,de eltűnt a hozzászólásod! Igen is hisztizek! Nem kicsit,nagyon! laugh1.gif Ha már ilyen szépen kérted: Inkább kettőt küldök.

A másikhoz fűződő történet:Nevetséges! 300Ft körüli összeg.Aukció zárás után 2-3 héttel telefonál,hogy nem kapta meg a megnyert kardigánt.Mondtam,hogy valóban nem adtam fel,mert nem kaptam meg az árát.(Idősödő hölgy a hang alapján.)Elnézést kért,de az utalásokat a fia intézi,és Ő azt mondta,hogy utalta már.Másnap kaptam egy udvarias hangú levelet a fiától.Mindent teljesen normálisan, indulatok nélkül tisztáztunk.Napokon belül ideért az összeg.Csomagolásnál úgy gondoltam,szerzek egy kis örömet a néninek.Küldtem egy szép csokibarna szuper anyagú szoknyát a méretében a kardigán mellé.(Természetesen ajándékba) Hát Ő volt a másik "lehúzósom" akinek az értékelése igen érzékenyen érintett. Ő is az a fajta ,aki beléd fog rúgni,ha a fejed tetejére állsz akkor is.)

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1681320

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=998145

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-05 20:45
Létrehozva: #6004

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(pusy19 @ 2010-12-05 19:50) *
Helló!

Még új vagyok itt, és lenne egy problémám.
Nagy nehezen találtam egy fickót aki vállal egyedi akváriumos bútor gyártást,és a közelemben lakik.Meg van a konkrét terv,de az istenért sem tudom neki elmagyarázni. sad.gif Ha valahogy eljuttathatnék neki egy képet nagy segítség lenne,de gondolom ha belinkelek egyet a vatera nem díjazná.
Ötlet esetleg?
Nekem még az jutott eszembe,hogy indítok egy zárt aukciót ahova felteszem tervet.Szabad ilyet?

Üdv.
Laci!

Tisztelt pusy19!

Töltse fel a fotót egy képmegosztó oldalra. Utána a megfelelő linket megírhatja terméklapos üzenetben az eladónak.
A képek nem tartalmazhatnak elérhetőséget.

A zárt aukciós megoldás nem megengedett.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pusy19
hozzászólás 2010-12-05 19:50
Létrehozva: #6005

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-11-23 21:24
Azonosító: 1 410 731

Helló!

Még új vagyok itt, és lenne egy problémám.
Nagy nehezen találtam egy fickót aki vállal egyedi akváriumos bútor gyártást,és a közelemben lakik.Meg van a konkrét terv,de az istenért sem tudom neki elmagyarázni. sad.gif Ha valahogy eljuttathatnék neki egy képet nagy segítség lenne,de gondolom ha belinkelek egyet a vatera nem díjazná.
Ötlet esetleg?
Nekem még az jutott eszembe,hogy indítok egy zárt aukciót ahova felteszem tervet.Szabad ilyet?

Üdv.
Laci!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-05 19:16
Létrehozva: #6006

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Terike05 @ 2010-12-05 16:25) *
Tegnap én is kaptam egy bosszantó pozitív értékelést.Nem ez az első! (Csillaghullással.) smile.gifPéntek este ütötte le a csizmát.Kedden kaptam meg a pénzt.Kedden,(azon a kedden)postáztam.Szerdán hív a vevő,hogy mikor küldöm már,mert Ő már rég utalt.(Akkor még 0 értékelése volt.)Szépen megbeszéltük,hogy az áru már úton van.-Köszöni,örül.Csütörtökön közli,hogy megkapta,de a szára szűk.Vegyem már vissza! (???)
A postaköltséget nem szerettem volna átvállalni.- Ő sem.-Akkor adja el Ő? -Megbeszéltük,hogy ez is egy megoldás lehet.Küldjem át neki a terméklapot,mert az már neki nincs meg.(????)Nem oktattam ki.Átküldtem+még az általam készített fotókat is.A részletes értékelésben amit csak bő egy hét után tudott elkészíteni,"csak "a termékkel volt elégedetlen(mert kicsit vett),és a lebonyolítás idejével.(6 napon belül kapta meg az árut úgy,hogy közben volt egy hétvége is.)
Ezeket a helyzeteket én már úgy kezelem,hogy a vásárlót jó gyorsan tiltó listára teszem....Ez a fajta vásárló mindíg problémás lesz,bármit teszel.

Nem baj, majd jön egy okostojás a szintén nulla értékelésével és közli veled, hogy hisztizel. laugh.gif
Velem megtette ma délután.
Én pedig kérek egy linket, mert vagyunk páran, akik szeretnénk tiltóra tenni a tagot, hogyha már veled megtette, velünk ne tehesse meg.
Igazán köszönöm előre is. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Terike05
hozzászólás 2010-12-05 16:25
Létrehozva: #6007

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-22 17:34
Azonosító: 1 125 952

Tegnap én is kaptam egy bosszantó pozitív értékelést.Nem ez az első! (Csillaghullással.) smile.gifPéntek este ütötte le a csizmát.Kedden kaptam meg a pénzt.Kedden,(azon a kedden)postáztam.Szerdán hív a vevő,hogy mikor küldöm már,mert Ő már rég utalt.(Akkor még 0 értékelése volt.)Szépen megbeszéltük,hogy az áru már úton van.-Köszöni,örül.Csütörtökön közli,hogy megkapta,de a szára szűk.Vegyem már vissza! (???)
A postaköltséget nem szerettem volna átvállalni.- Ő sem.-Akkor adja el Ő? -Megbeszéltük,hogy ez is egy megoldás lehet.Küldjem át neki a terméklapot,mert az már neki nincs meg.(????)Nem oktattam ki.Átküldtem+még az általam készített fotókat is.A részletes értékelésben amit csak bő egy hét után tudott elkészíteni,"csak "a termékkel volt elégedetlen(mert kicsit vett),és a lebonyolítás idejével.(6 napon belül kapta meg az árut úgy,hogy közben volt egy hétvége is.)
Ezeket a helyzeteket én már úgy kezelem,hogy a vásárlót jó gyorsan tiltó listára teszem....Ez a fajta vásárló mindíg problémás lesz,bármit teszel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-05 09:42
Létrehozva: #6008

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2010-12-05 08:21) *
Én, egyszer. De ugyanakkor kiemelés a lista elejére is volt, és szupergyorsan el is kelt a cucc.
Viszont elfelejtettem megkérdezni a vevőt, hogy miként választott, szúrta ki a cuccot.
Az biztos, hogy temérdek között volt, de nem tudom, hogy az ikon döntött, vagy, hogy a lista
elején volt...

Azt hiszem délután ráteszem pár cuccra... Egy ideje izgatja a fantáziámat, bár már lassan kicsúszom az időből.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-12-05 08:21
Létrehozva: #6009

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-04 22:40) *
Használta valamelyikőtök az ajándék ikont? Tapasztalat? smile.gif

Én, egyszer. De ugyanakkor kiemelés a lista elejére is volt, és szupergyorsan el is kelt a cucc.
Viszont elfelejtettem megkérdezni a vevőt, hogy miként választott, szúrta ki a cuccot.
Az biztos, hogy temérdek között volt, de nem tudom, hogy az ikon döntött, vagy, hogy a lista
elején volt...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-04 22:40
Létrehozva: #6010

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Használta valamelyikőtök az ajándék ikont? Tapasztalat? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-02 18:46
Létrehozva: #6011

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(tukarcsb @ 2010-12-01 10:39) *
Sziasztok!

Egy olyan "problémám" lenne, hogy licitáltam egy termékre, amit már nem szeretnék megvenni, mert találtam egy hasonló termékre kedvezőbb ajánlatot. Az aukció, amire licitáltam 14 nap múlva jár le. Jelenleg én adtam a legnagyobb ajánlatot, de a minimálárat nem értem el. Ha jól értelmeztem a szabályzatot, akkor ha nem is érkezik nagyobb ajánlat, mint az enyém, nem fog létrejönni a vásárlás, mivel nem értem el a minimálárat. Jól gondolom?

Közben szeretném megvenni a másik terméket, és nem szeretnék úgy járni, hogy a másikat, amire licitáltam köteles leszek megvenni az aukció végén.

Válaszotokat előre is köszönöm!

A feltöltési űrlapon a második oldal bal felén állíthatod be.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2010-12-02 17:46
Létrehozva: #6012

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 00:03
Azonosító: 1 161 927

Üdv Mindenkinek!

Nem olyan régen " valahol" olvastam , hogy el lehet rejteni a licitáló felhasználó nevét.Szeretném megkérdezni,hogy ezt hogyan, hol lehet bejelölni. Szexis ruhákat .. stb. szeretnék felrakni, ezért kérdezem.

Üdv, köszönöm

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-02 17:42
Létrehozva: #6013

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-02 17:04) *
Kedves zejopy!

Igen, egynek számít.

Az összes átlaga látható.

Köszönöm a választ, nagyon kedves. smile.gif

(Na jóóó, a türelmes talán találóbb kifejezés. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-02 17:44

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-02 17:04
Létrehozva: #6014

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-02 11:41) *
Kedves Benz!

A részletes értékelések nem úgy számítanak, mint a rendesek?
Azaz egy értékelésnek egy vevőtől?

Kedves zejopy!

Igen, egynek számít.
IDÉZET(zejopy @ 2010-12-02 11:41) *
És még azt szeretném kérdezni, hogy állandó átlag lesz, vagy mindig az elmúlt 3 hónapé?

Az összes átlaga látható.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-02 11:41
Létrehozva: #6015

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

A részletes értékelések nem úgy számítanak, mint a rendesek?
Azaz egy értékelésnek egy vevőtől? A "kedves" egyik vásárlóm egy értékeléssel el volt maradva, erre most adta meg, látom ám, hogy visszaestem megint egy századot. A hócipőm meg tele van. De tényleg.
Neki a megvásárolt áruval volt valami problémája. Nekem meg vele magával van problémám. Egyre nagyobb.....
A Vatera szabályzata nem tiltja a lefejelést, legalábbis legjobb tudomásom szerint.
Szóval elmegyek gyúrni holnaptól, és az ilyen vevőknél fizikai kényszert fogok alkalmazni.
És még azt szeretném kérdezni, hogy állandó átlag lesz, vagy mindig az elmúlt 3 hónapé?
Köszönöm, ha válaszol, ígérem, megpróbálok már ez ügyben eldugulni, de sehogy sem sikerül. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-01 19:56
Létrehozva: #6016

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ezt szívesen olvastam. Az egészet, több szempontból is. Igazán... rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-12-01 17:27
Létrehozva: #6017

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 13:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-01 17:13) *
Igazán nincs mit. Sajnos, az aukciót törölnünk kellett, mert a termék megnevezése és leírása egymásnak ellentmondó információkat tartalmazott. rolleyes.gif

"Sajnos" smile.gif

Jelzem, hogy lányos zavaromban a termék újra felrakása közben (ezúttal jó méret mindenhol) 3x kellett visszalépegetnem és javítanom a termékleírásban ejtett hibákat. biggrin.gif
Szóval enyhén szólva sokkolt, hogy ilyen hibát vétettem ennyi aukcióval a hátam mögött.

Még egyszer ezer köszönet a gyors segítségért.

Royal

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-01 17:13
Létrehozva: #6018

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(royalroyal @ 2010-12-01 17:06) *
Köszi smile.gif

Húha, közben eszembe jutott hogy írok a nyertesnek hogy mi a helyzet, mire végeztem a levélkével törölték az aukciót.
Így legalább újra tudom indítani a helyes mérettel.

VillámBenz smile.gif

Köszönöm, hogy megspóroltak egy kellemetlen szituációt, meg egy esetleges lehúzó értékelést. smile.gif

Igazán nincs mit. Sajnos, az aukciót törölnünk kellett, mert a termék megnevezése és leírása egymásnak ellentmondó információkat tartalmazott. rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-12-01 17:06
Létrehozva: #6019

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 13:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-01 16:55) *
Mindjárt kérdezek tőled egyet a terméklap alatt és tudsz válaszolni arra.
Így talán a licitálók is észreveszik. smile.gif

Köszi smile.gif

Húha, közben eszembe jutott hogy írok a nyertesnek hogy mi a helyzet, mire végeztem a levélkével törölték az aukciót.
Így legalább újra tudom indítani a helyes mérettel.

VillámBenz smile.gif

Köszönöm, hogy megspóroltak egy kellemetlen szituációt, meg egy esetleges lehúzó értékelést. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-01 16:56
Létrehozva: #6020

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(royalroyal @ 2010-12-01 16:50) *
Tisztelt Leo/Benz!

Fatális hibát vétettem egy aukció indításakor, amit csak most vettem észre....

Tisztelt royalroyal!

Sajnos, így utólag már nem lehet módosítani. A licitálók is a feltüntetett információk alapján döntöttek a licit mellett.
Vegye fel a kapcsolatot a nyertes licitálóval és tisztázza vele a problémát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

743 Oldal V  « < 299 300 301 302 303 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-05 01:27