IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

117 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Személyes Menü, Termékfeltöltő lap, eladás és vásárlás menük, egyéb almenük
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-27 20:55
Létrehozva: #1

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-27 20:07) *
Pedig nekem teljesen ugy tűnik hogy a vateránál talán admin leépités volt...se kapcsolatfelvételen nem reagál senki a levelemre,se teszvesz fórumon...ami azért eddig jol működött.Olyan mintha hirtelen nem lennének dolgozók a cégnél:)

Tisztelt ticocicaja!

Az utolsó megkeresése 249 napja érkezett be hozzánk.
Próbálja meg újra - ahogy zejopy is írta - mindaddig, amíg nem kap ticketszámos válaszlevelet.
Remélhetően a jövő héten sikerül megoldást találni a problémára.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-27 20:45
Létrehozva: #2

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-27 20:07) *
Pedig nekem teljesen ugy tűnik hogy a vateránál talán admin leépités volt...se kapcsolatfelvételen nem reagál senki a levelemre,se teszvesz fórumon...ami azért eddig jol működött.Olyan mintha hirtelen nem lennének dolgozók a cégnél:)

Pedig biztosan vannak dolgozók.smile.gif Mikor írtál levelet az ÜSZ-nak? Kaptál vissza ticket számot? Mert van egy kis technikai zűr, de dolgoznak a problémán. Ha nem kaptál vissza ticket számot, akkor írj újra.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
ticocicaja
hozzászólás 2014-09-27 20:07
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-12 22:39
Azonosító: 350 954

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-22 19:03
Létrehozva: #4

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-22 18:40) *
Ere én azt mondom hogy több mint 400 aukciot kb 2,5 honapig másolgathatok egyenként,ha napi 5-öt átmásolok..és mivel nem a fő kereseti forrásom,amellett hogy az embernem melette megvan a hétköznapi feladata is,arrol nem is beszélve hogy a képeket egyenként kell lementegetni.Szerintem érthető ha mérges vagyok ,mert én anno komolyan vettem a régi vatera leállását....és emiatt ujra nekem kell az időmet erre és nem másra fordítanom.

Ne érts félre, nem azt mondtam, hogy nincs más dolgod, vagy hogy ez így a legjobb megoldás.smile.gif A jelenlegi helyzetben viszont számomra úgy tűnik, hogy az a legjobb, ha lassanként nekiállsz. Ahogy belejössz, egyre gyorsabban fog menni. Az Öreg Vatera leállását mindenki komolyan vette, de senki nem vágyott arra, hogy valóban úgy legyen. A Béta egy csapnivaló oldal volt, messze alulmúlta a megszokott színvonalat és még forgalom sem nagyon volt rajta, mert senki sem szerette, a vevők sem. Mi, kicsik mind munka mellett csináljuk a Vaterát, de legalábbis többségünk.
Azt viszont szerintem kár gondolni, hogy a Vateránál dolgozó emberek most elégedetten ülnek a babérjaikon és nem törődnek azzal, hogy sokan most mekkorát szívnak. Tudják, hogy a felhasználók elégedettsége fontos, és ha ez a visszatöltő program nincs meg, ha nem is lesz meg, akkor annak szerintem komoly akadálya van. Tudom, itt Magyarországon a tízmillió programozó országában élünk és mindenki elmondhatja, hogy milyen egyszerű egy ilyen programot elkészíteni, csak ez, meg az kell hozzá, még egy másodikos gimnazista is elkészítené, ha nem áll bukásra informatikából. Mindig ez van, mindig azt gondolja a többség, hogy a Vatera érdektelen. Ha ezen túl tud valaki lépni, akkor az elsősorban saját magának jó, nem másnak. Az indulatok nem oldják meg a helyzetet.
Tény, hogy az optimális megoldás az lett volna, ha lett volna visszalistázó program. De ha nincs (és most ez tűnik reálisnak), akkor neki kell állni, mert a nyakadon marad az áru.
Talán egyszer ennek a cirkusznak is vége lesz, és minden visszazökken a régi kerékvágásba, de ha nem is abba, akkor valami hasonlóba.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ticocicaja
hozzászólás 2014-09-22 18:40
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-09-21 20:54) *
Csak a tisztánlátás miatt szerintem fontos tudni, hogy ez nem a Vatera újítása, bár kétségtelenül jobb érzés lenne, ha lehetne őket okolni valamiért. Tudjuk, hogy az eredeti oldal megszüntetése nem a Vatera vágya volt, felsőbb szinten hoztak egy ilyen döntést, ami nem volt vitatéma, egész egyszerűen meg kellett csinálni. Az, hogy végül nem a Béta lett a végleges verzió, szerintem egy óriási eredmény, amibe - azt hiszem - nem csak mi felhasználók tettük bele a magunkét, de ebbe inkább nem mélyedek el.
Egy hónapja nem adsz el. Ha az elmúlt egy hónap alatt napi öt aukciót áttettél volna, már 150 árud itt lenne és az eladások után nagyobb kedvvel állnál bele a munka folytatásába. Igen, tudom, pocsék meló, kulimunka. Ha megvan a termékleírásod és a fényképek, akkor egyszerű másolással áthozható, aukciónként pár perc az egész. Szerintem állj neki, hidd el megoldható. Érdemes addig, amíg még az aukcióid elérhetőek a Bétán.

Ere én azt mondom hogy több mint 400 aukciot kb 2,5 honapig másolgathatok egyenként,ha napi 5-öt átmásolok..és mivel nem a fő kereseti forrásom,amellett hogy az embernem melette megvan a hétköznapi feladata is,arrol nem is beszélve hogy a képeket egyenként kell lementegetni.Szerintem érthető ha mérges vagyok ,mert én anno komolyan vettem a régi vatera leállását....és emiatt ujra nekem kell az időmet erre és nem másra fordítanom.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-09-21 21:10
Létrehozva: #6

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(zejopy @ 2014-09-21 20:54) *
Csak a tisztánlátás miatt szerintem fontos tudni, hogy ez nem a Vatera újítása, bár kétségtelenül jobb érzés lenne, ha lehetne őket okolni valamiért. Tudjuk, hogy az eredeti oldal megszüntetése nem a Vatera vágya volt, felsőbb szinten hoztak egy ilyen döntést, ami nem volt vitatéma, egész egyszerűen meg kellett csinálni. Az, hogy végül nem a Béta lett a végleges verzió, szerintem egy óriási eredmény, amibe - azt hiszem - nem csak mi felhasználók tettük bele a magunkét, de ebbe inkább nem mélyedek el.
Egy hónapja nem adsz el. Ha az elmúlt egy hónap alatt napi öt aukciót áttettél volna, már 150 árud itt lenne és az eladások után nagyobb kedvvel állnál bele a munka folytatásába. Igen, tudom, pocsék meló, kulimunka. Ha megvan a termékleírásod és a fényképek, akkor egyszerű másolással áthozható, aukciónként pár perc az egész. Szerintem állj neki, hidd el megoldható. Érdemes addig, amíg még az aukcióid elérhetőek a Bétán.

Beszéljünk egyszerűen "szolgáltató"-ról. Tényleg nem vitatkozni szeretnék, de az a véleményem, amit egyébként már ezen a fórumon is leírtam, hogy ezt a 3 éve tartó "átmeneti" állapotot nagyon megsínyli mindenki. Az eladók, a vevők, a szolgáltató is. Teljesen mindegy, kinek a döntése nyomán vagy milyen gazdasági vagy egyéb körülmény hatására alakult így a helyzet, a felhasználókat ez nem kell, hogy érdekelje. Ennek ellenére igen nagy toleranciával alkalmazkodunk minden változáshoz, de szerintem annak is igaza van, aki másképpen szeretné. Az az érzésem, még nem mostanában érünk a végére. Lehet, hogy még visszasírjuk a bétát is, nem lehet tudni. Ahogy azt sem, hogy van-e értelme a másolásnak. Igazság szerint érthető, ha valakinek nem esik túl jól, hogy a dolgok nem úgy alakultak, ahogy ígérték. Tök mindegy, ki tehet róla, nem lehetett tudni, hogy a pakliban az is benne van, hogy az új vatera nem lesz végleges. Hogy mi lesz ennek a vége és mikor, és hogy az mennyire lesz jó nekünk, azt lehet jobb is, ha nem tudjuk.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: 2014-09-21 21:12

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-21 20:54
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-20 14:12) *
Kb 1 honapa nem lehet bétára tölteni..ujrainditani nem tudom őket,432 aukciot pedig egyesével töltögetni nincs módom...nem értem hogy eddig azért mindig megoldotta vatera az ilyen ujjitásokat.Most ugy érzem hogy akik mindet átlistáztak anno amikor beijesztettek mindenkit hogy tegyük meg mert vatera megszünik,nos ugy érzem mi rendesen át lettünk vágva a palánkon...1 honapja nem tudok eladni,és biztosan nagyon sokan vannak még ebben a helyzetben.Ennyire nem kell vaterának a pénz ami az eladások után járna?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-09-21 20:55

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ticocicaja
hozzászólás 2014-09-20 14:12
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kb 1 honapa nem lehet bétára tölteni..ujrainditani nem tudom őket,432 aukciot pedig egyesével töltögetni nincs módom...nem értem hogy eddig azért mindig megoldotta vatera az ilyen ujjitásokat.Most ugy érzem hogy akik mindet átlistáztak anno amikor beijesztettek mindenkit hogy tegyük meg mert vatera megszünik,nos ugy érzem mi rendesen át lettünk vágva a palánkon...1 honapja nem tudok eladni,és biztosan nagyon sokan vannak még ebben a helyzetben.Ennyire nem kell vaterának a pénz ami az eladások után járna?

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-19 21:40) *
Tisztelt ticocicaja!

Egyelőre sajnos nincs ilyen lehetőség tömeges áttöltésre.
Ha a későbbiekben lesz, akkor természetesen jelezzük a szokásos csatornákon.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-19 21:40
Létrehozva: #9

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-19 11:10) *
Üdv,engem az érdekelne hogy amikor ugy volt hogy a régi vatera megszünik,volt rá mód hogy tömegesen az uj bétán inditsuk az aukciokat...Most hogy az uj bétára nem lehet már tölteni mit csináljak a csak a bétán eladatlan többszáz aukciommal?mert gondolom nem gondolták komolyan hogy az ember egyesével foga ujratöltögetni a régi vateréra megint??Brhol kérdeztem eddig sehonnan nem kapok választ....

Tisztelt ticocicaja!

Egyelőre sajnos nincs ilyen lehetőség tömeges áttöltésre.
Ha a későbbiekben lesz, akkor természetesen jelezzük a szokásos csatornákon.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-19 17:30
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ticocicaja @ 2014-09-19 11:10) *
... hogy az ember egyesével foga ujratöltögetni ...

Hány cuccod van odaát?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ticocicaja
hozzászólás 2014-09-19 11:10
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv,engem az érdekelne hogy amikor ugy volt hogy a régi vatera megszünik,volt rá mód hogy tömegesen az uj bétán inditsuk az aukciokat...Most hogy az uj bétára nem lehet már tölteni mit csináljak a csak a bétán eladatlan többszáz aukciommal?mert gondolom nem gondolták komolyan hogy az ember egyesével foga ujratöltögetni a régi vateréra megint??Brhol kérdeztem eddig sehonnan nem kapok választ....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-15 19:02
Létrehozva: #12

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ffcsilla @ 2014-09-15 16:56) *
sziasztok
Olyan kérdésem lenne,hogy van egy vásárlóm,aki még nem tudta átvenni a terméket.de már értékelnem kell.ha most semlegest adok,akkor majd ,hogy tudom módosítani ha már sikeresen zárult a ügylet.
köszi a választ

Tisztelt ffcsilla!

Értékelés módosítására nincs lehetőség, de a törlését a Kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ffcsilla
hozzászólás 2014-09-15 16:56
Létrehozva: #13

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-05-31 09:29
Azonosító: 2 123 911

sziasztok
Olyan kérdésem lenne,hogy van egy vásárlóm,aki még nem tudta átvenni a terméket.de már értékelnem kell.ha most semlegest adok,akkor majd ,hogy tudom módosítani ha már sikeresen zárult a ügylet.
köszi a választ

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-09-05 11:13
Létrehozva: #14

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-05 08:35) *
Nem biztos, hogy jól értem a kérdést smile.gif
A személyes adatoknál nekem is ezt a képernyőt adja be. A két oldal még nem vált szét, így az adatait továbbra is csak a bétán tudja módosítani.
A számlázás menüben nem jelenik meg ez a figyelmeztetés, de a képernyőfotón látható, hogy nem az volt nyitva.

Valóban, nem a számlázást, hanem a személyes adatokat nyitottam meg. Köszönöm.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-05 08:35
Létrehozva: #15

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-09-04 22:33) *
thank_you.gif

Akkor a mai ijesztő jelenség is ettől lehet?
Csak be akartam lépni a Fiókomba, hogy megnézzem a számlaegyenlegem.... laugh1.gif
Kíváncsiságból tovább léptem, bekérte anyám nevét blink.gif (hazudtam, de nem érdekelte), aztán közölte, hogy megszűnt a bétán a termékfeltöltési lehetőség, menjek az öregre. (pedig onnan jöttem) biggrin.gif

Nem biztos, hogy jól értem a kérdést smile.gif
A személyes adatoknál nekem is ezt a képernyőt adja be. A két oldal még nem vált szét, így az adatait továbbra is csak a bétán tudja módosítani.
A számlázás menüben nem jelenik meg ez a figyelmeztetés, de a képernyőfotón látható, hogy nem az volt nyitva.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-09-04 22:33
Létrehozva: #16

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-01 08:08) *
Kedves svejku!

Igen, ezt én is csodálkozva mutattam pár napja a fejlesztő kollégáknak smile.gif
Azt mondták, nem mindig lehet elkülöníteni, hogy melyik oldalról érkezik a felhasználó, ezért első alkalommal mindig megjelenik a felirat.

thank_you.gif

Akkor a mai ijesztő jelenség is ettől lehet?
Csak be akartam lépni a Fiókomba, hogy megnézzem a számlaegyenlegem.... laugh1.gif
Kíváncsiságból tovább léptem, bekérte anyám nevét blink.gif (hazudtam, de nem érdekelte), aztán közölte, hogy megszűnt a bétán a termékfeltöltési lehetőség, menjek az öregre. (pedig onnan jöttem) biggrin.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-01 08:08
Létrehozva: #17

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2014-08-31 22:33) *
Kedves Benz!

Az imént egy, az Öreg Vaterán lejárt termékemnél "hasonló termék eladása" opcióra kattintva ez a kép fogadott. smiley-shocked034.gif
A béta vatera szelleme csak nálam kísért, unsure.gif vagy más is találkozott mostanában ezzel? smile.gif

Kedves svejku!

Igen, ezt én is csodálkozva mutattam pár napja a fejlesztő kollégáknak smile.gif
Azt mondták, nem mindig lehet elkülöníteni, hogy melyik oldalról érkezik a felhasználó, ezért első alkalommal mindig megjelenik a felirat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-09-01 05:10
Létrehozva: #18

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Az imént egy, az Öreg Vaterán lejárt termékemnél "hasonló termék eladása" opcióra kattintva ez a kép fogadott. smiley-shocked034.gif
A béta vatera szelleme csak nálam kísért, unsure.gif vagy más is találkozott mostanában ezzel? smile.gif

Nekem is és örültem, bár kissé csodálkoztam, mert nem a Bétán indultam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2014-08-31 23:00
Létrehozva: #19

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

Kedves Benz!

Igen nekem is megjelent a héten.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-08-31 22:33
Létrehozva: #20

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

+Quote Post

117 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-30 19:56