IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

119 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Személyes Menü, Termékfeltöltő lap, eladás és vásárlás menük, egyéb almenük
zejopy
hozzászólás 2015-03-12 07:26
Létrehozva: #-139

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Basszus! Ezdejó! good2.gif Még jó, hogy írtad, amennyi eladásom mostanában van, nem egyhamar fedeztem volna fel.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-11 22:22
Létrehozva: #-138

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Új funkciók az eladott áruk menüpontban!

"Eladásainak könnyebb lebonyolítása érdekében a Vatera az alábbi két új funkciót vezette be:
- Amikor bejelöli a Terméket kifizették opciót, akkor eldöntheti, hogy ezzel kapcsolatosan kiküldésre kerüljön-e egy értesítő email vásárlójának.
- Ugyanígy, a termék elküldéséről (Terméket elküldtem opció) is értesítheti vásárlóját."

Lehet, hogy csak nekem új, de tetszik, köszönjük! good2.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-02-17 08:49
Létrehozva: #-137

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 09:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-16 17:02) *
Csak véletlen egybeesés, nekem ez teljesen új volt. Lehet, hogy kellene emlékeznem, mert gyakori fórumozónak számítok, de sajnos e területen a múltba való visszarévedésem terjedelme alig több az akváriumi halakénál. Ők nyolc másodpercnél tartanak vissza az időben. mosking.gif Viszont így merőben más a helyzet, kritikámat becses személye tekintetében érvénytelenítem, de magával a jelenséggel szembeni ellenérzésemet fenntartom. Nem akarok én itt széplélek módjára fanyalogni, ezt tegyük félre. Üzletileg rossz ez. Azt sosem tudjuk meg, mennyi potenciális vevő riad el, aki nem tudja az ön által most közölt részleteket, csak átfutja ezeket a szövegeket. És veszélyes is, mert ugyan számos nehéz tollú netező Anonymusnak hiszi magát, de ez nem így van. Mi van akkor, ha belebotlik egy sértődékeny, ráérő, pereskedő kedvű emberbe? Nem olyan nehéz ám itt a bizonyítás és sokba fájhat egy ilyen elvesztett per.

Igaza van, sokkal vaskosabb dolgokat is láttam már, mert míg az ön rokona csak bizonyos patás állatoknak nevezte át problémás ügyfeleit, addig mások ennél jóval továbbmennek. Kétségbe vonják üzleti partnerük nőnemű felmenőinek erkölcsi szilárdságát, sőt olyat is olvastam, mikor ugyanezekkel, vagy esetleg tanyasi állatokkal eltöltendő önfeledt pillanatokra buzdítják őket. Szóval vannak fokozatok, de ez nem hinném, hogy mentség lehet. Mindenesetre nagyon jó szívvel és őszintén kívánok a tiszta laphoz és az új profilhoz sok szerencsét! smile.gif

Köszönök mindent! smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-16 17:02
Létrehozva: #-136

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-02-16 14:10) *
Nagyon köszönöm a választ és a segítséget! Természetesen nem sértődtem meg a javaslatán. de már megszoktam! Ugyanis amikor valamit hozzászólok illetve kérdésem van akkor mindig előkerül ez a téma.
Ha csak én adnák ilyen értékeléseket akkor tényleg nagy lenne a baj,de vannak nálamnál sokkal nagyobb eladók akik nagy megbecsülésnek örvendenek és még cifrábbakat írnak!
Gondolom azt nem tudta,hogy volt jó pár éve fiókösszevonásom és azok az értékelések egy rokonom által adott értékelések voltak ( amit már kb 2,5 éve volt )! Azóta az értékeléseink fedik a valóságot! Ennek ellenére nagyon köszönöm a jobbító segítségét!

Csak véletlen egybeesés, nekem ez teljesen új volt. Lehet, hogy kellene emlékeznem, mert gyakori fórumozónak számítok, de sajnos e területen a múltba való visszarévedésem terjedelme alig több az akváriumi halakénál. Ők nyolc másodpercnél tartanak vissza az időben. mosking.gif Viszont így merőben más a helyzet, kritikámat becses személye tekintetében érvénytelenítem, de magával a jelenséggel szembeni ellenérzésemet fenntartom. Nem akarok én itt széplélek módjára fanyalogni, ezt tegyük félre. Üzletileg rossz ez. Azt sosem tudjuk meg, mennyi potenciális vevő riad el, aki nem tudja az ön által most közölt részleteket, csak átfutja ezeket a szövegeket. És veszélyes is, mert ugyan számos nehéz tollú netező Anonymusnak hiszi magát, de ez nem így van. Mi van akkor, ha belebotlik egy sértődékeny, ráérő, pereskedő kedvű emberbe? Nem olyan nehéz ám itt a bizonyítás és sokba fájhat egy ilyen elvesztett per.

Igaza van, sokkal vaskosabb dolgokat is láttam már, mert míg az ön rokona csak bizonyos patás állatoknak nevezte át problémás ügyfeleit, addig mások ennél jóval továbbmennek. Kétségbe vonják üzleti partnerük nőnemű felmenőinek erkölcsi szilárdságát, sőt olyat is olvastam, mikor ugyanezekkel, vagy esetleg tanyasi állatokkal eltöltendő önfeledt pillanatokra buzdítják őket. Szóval vannak fokozatok, de ez nem hinném, hogy mentség lehet. Mindenesetre nagyon jó szívvel és őszintén kívánok a tiszta laphoz és az új profilhoz sok szerencsét! smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-02-16 14:35
Létrehozva: #-135

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-16 14:17) *
Szia! Szerintem, ha megkeresed az ÜSZ-ot, akkor még a jelenlegi bankszámlaszámot is hozzárendelheted, bár ebben nem vagyok biztos. Mindenképpen érdemes megpróbálni, mert ilyen esetben neked vállalkozói számlát kell üzemeltetned, és az drágább a privátnál. De ha nem megy, akkor legfeljebb beáldozod a háztartási bankszámlaszámodat.
Semmi gond nincs a két névvel. egy a szabály, hogy nem szabad életellenes (mosking.gif) dolgokra használni.

Szia zejopy! Köszi a tanácsot! Úgy gondolom beáldozom a háztartási számlát és a pénzt a vállalkozói számlára kérem. A vatera által kiállított számlát pedig a vállalkozásunk nevére íratom. Talán ez a legegyszerűbb.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-16 14:17
Létrehozva: #-134

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-02-16 14:10) *
Nagyon köszönöm a választ és a segítséget! Természetesen nem sértődtem meg a javaslatán. de már megszoktam! Ugyanis amikor valamit hozzászólok illetve kérdésem van akkor mindig előkerül ez a téma.
Ha csak én adnák ilyen értékeléseket akkor tényleg nagy lenne a baj,de vannak nálamnál sokkal nagyobb eladók akik nagy megbecsülésnek örvendenek és még cifrábbakat írnak!
Gondolom azt nem tudta,hogy volt jó pár éve fiókösszevonásom és azok az értékelések egy rokonom által adott értékelések voltak ( amit már kb 2,5 éve volt )! Azóta az értékeléseink fedik a valóságot! Ennek ellenére nagyon köszönöm a jobbító segítségét!

Szia! Szerintem, ha megkeresed az ÜSZ-ot, akkor még a jelenlegi bankszámlaszámot is hozzárendelheted, bár ebben nem vagyok biztos. Mindenképpen érdemes megpróbálni, mert ilyen esetben neked vállalkozói számlát kell üzemeltetned, és az drágább a privátnál. De ha nem megy, akkor legfeljebb beáldozod a háztartási bankszámlaszámodat.
Semmi gond nincs a két névvel. egy a szabály, hogy nem szabad életellenes (mosking.gif) dolgokra használni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-16 14:17

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-02-16 14:10
Létrehozva: #-133

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-16 13:55) *
Lehet egy felhasználónak több fiókja is, ennek technikai részleteit az ÜSZ. vagy egy nálam szorgosabb felhasználó részletesen is elmondhatja. Én egy pillanatra viszont elakadtam. Végig olvastam elmarasztaló értékeléseit, amiket ön adott. Megdöbbentem. Függetlenül attól, éppen kinek, mennyire volt igaza, azok a stílusjegyek és jelzők, melyeket ön a negatív és részben a semleges értékeléseiben megenged magának, tűrhetetlenek és károsak. Ez önre nézve is igen negatív reklám. Mindenki látja. Nem kioktatásnak szánom, csak jó tanácsként javaslom: új fiókjában a rázós ügyeket próbálja meg sokkal nagyobb önmérséklettel és illedelmesebben kezelni! Ehhez kívánok önnek sok szerencsét. smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-16 13:55
Létrehozva: #-132

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-02-16 13:12) *
Üdv! Régóta vaterázok,de most lenne egy kérdésem amihez kérnék segítséget. Vállalkozásunk profilja bővült ( kényszerüségből ) és a 2 profil nem igazán egyforma és nem igazán szeretném vegyíteni a termékeket sem eladáskor sem pedig számlázáskor. Azt kérdezném,hogy van-e arra lehetőség,hogy egy vállalkozásnak 2 felhasználó neve legyen? Illetve ha nem lehet akkor mit javasolnátok? Én azért gondoltam a másik felhasználó névre mert akkor a felhasználónévben már benne lenne az árult termékek gyűjtóneve is. A válaszokat és a lehetséges megoldási javaslatokat előre is köszönöm!

Lehet egy felhasználónak több fiókja is, ennek technikai részleteit az ÜSZ. vagy egy nálam szorgosabb felhasználó részletesen is elmondhatja. Én egy pillanatra viszont elakadtam. Végig olvastam elmarasztaló értékeléseit, amiket ön adott. Megdöbbentem. Függetlenül attól, éppen kinek, mennyire volt igaza, azok a stílusjegyek és jelzők, melyeket ön a negatív és részben a semleges értékeléseiben megenged magának, tűrhetetlenek és károsak. Ez önre nézve is igen negatív reklám. Mindenki látja. Nem kioktatásnak szánom, csak jó tanácsként javaslom: új fiókjában a rázós ügyeket próbálja meg sokkal nagyobb önmérséklettel és illedelmesebben kezelni! Ehhez kívánok önnek sok szerencsét. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-02-16 13:12
Létrehozva: #-131

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv! Régóta vaterázok,de most lenne egy kérdésem amihez kérnék segítséget. Vállalkozásunk profilja bővült ( kényszerüségből ) és a 2 profil nem igazán egyforma és nem igazán szeretném vegyíteni a termékeket sem eladáskor sem pedig számlázáskor. Azt kérdezném,hogy van-e arra lehetőség,hogy egy vállalkozásnak 2 felhasználó neve legyen? Illetve ha nem lehet akkor mit javasolnátok? Én azért gondoltam a másik felhasználó névre mert akkor a felhasználónévben már benne lenne az árult termékek gyűjtóneve is. A válaszokat és a lehetséges megoldási javaslatokat előre is köszönöm!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-11 22:28
Létrehozva: #-130

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(lucibe41 @ 2015-02-11 15:51) *
Köszönöm, azért megpróbálom. Üdv ( pár kérdés amit nem értek, fontos)

Pár kérdést szívesen megválaszolunk a Fórumon, ha megértjük. Ha nem tudjuk a pontos választ, azt is megírjuk.
Ha úgy gondolod, hogy nem tudunk segíteni, vagy esetleg nem tartozik nagyközönség elé, akkor én is azt javaslom, hogy a Kapcsolatfelvételen keresztül keress megoldást, neked, mint profi eladónak igen gyorsan fognak válaszolni.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-11 22:31

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-02-11 21:43
Létrehozva: #-129

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lucibe41 @ 2015-02-11 11:25) *
Üdv, személyesen szeretnék az vatera irodába menni, van rá lehetőség? Ha igen, mikor? És hohá? Kösz

Nincs.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-11 16:05
Létrehozva: #-128

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lucibe41 @ 2015-02-11 15:51) *

Be sem lehet hozzájuk jutni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lucibe41
hozzászólás 2015-02-11 15:51
Létrehozva: #-127

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-01 18:06
Azonosító: 2 083 798

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-11 14:02
Létrehozva: #-126

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lucibe41 @ 2015-02-11 13:33) *
Nagyon vicces. Sok kérdésem lenne. Ez így hosszú.

Bocs, ha nem vagy humorodnál, nekem ebből szinte mindig van bőven.
De akkor hivatalos hangnemben:
http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=impressum
Nem gondolom, hogy valaki leül veled beszélgetni a kérdéseidről (elvégre minden megtalálható írott formában) de persze meg lehet próbálni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lucibe41
hozzászólás 2015-02-11 13:33
Létrehozva: #-125

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-11 11:38) *
Kit akarsz megverni? mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-11 11:38) *

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-11 11:38
Létrehozva: #-124

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lucibe41 @ 2015-02-11 11:25) *
Üdv, személyesen szeretnék az vatera irodába menni, van rá lehetőség? Ha igen, mikor? És hohá? Kösz

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lucibe41
hozzászólás 2015-02-11 11:25
Létrehozva: #-123

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-02 22:32
Létrehozva: #-122

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(wolfkata @ 2015-02-02 22:22) *
Sziasztok!

Segítséget kérnék! Eddig csak fix áron adtam el.
Ha 1 Ft-os aukciót indítok és netalán vki előbb szeretné megvenni tehát ajánl érte olyan összeget amiért eladnám,le lehet zárni előbb az aukciót? és hogyan?vagy erre nincs lehetőség?!
köszi előre is

Szia!

Le tudod zárni az aukciót, de csak annyit kérhetsz, ameddig felmegy az ár. Tehát, ha 2000 Ft-on áll, és valaki 5000 Ft-ot ajánlana, akkor azt nem lehet megvalósítani. Ha eléri az általad kívánatosnak tartott árat, akkor a személyes menüdben, a licitált áruknál, a sor végén, a legördülőben ott a lezárásra a lehetőség, ezt használva 24 óra múlva lezárul az aukció. (Ebben az esetben még az is előfordulhat, hogy más még többet ajánl, tehát soha ne ígérd oda az árut, csak annyit ígérj, hogy lezárod. A Vatera szabályai köteleznek, nem az adott szó - ebben az esetben.) Tehát arra nincs mód, hogy egy cuccon, amin már licit van, utólag villámárat állíts be.
Indítsd 1 Ft-ról, de előre állíts be olyan villámárat, amiért már szívesen odaadnád.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-02 22:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
wolfkata
hozzászólás 2015-02-02 22:22
Létrehozva: #-121

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-01 08:22
Azonosító: 1 428 835

Sziasztok!

Segítséget kérnék! Eddig csak fix áron adtam el.
Ha 1 Ft-os aukciót indítok és netalán vki előbb szeretné megvenni tehát ajánl érte olyan összeget amiért eladnám,le lehet zárni előbb az aukciót? és hogyan?vagy erre nincs lehetőség?!
köszi előre is

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-01-04 09:14
Létrehozva: #-120

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ultras97 @ 2015-01-04 08:49) *
még csak kérdeztem a terméklapon!

Kérdés, hogy a megkeresésed óta belépett-e már. Ha nem, akkor nem érdemes aggódnod, hiszen torlódtak a szabadnapok, sokan elmentek pihenni. Ha már belépett, de nem válaszolt, akkor érdemes megnézned az értékeléseit, hogy érdemes-e nála vásárolnod. Ha valódi, nem irritáló kérdést tettél fel, akkor nem indokolja semmi sem azt, hogy ne válaszoljon. Ha mégsem teszi, akkor neki ez nem annyira fontos. Ebben az esetben érdemes elgondolkodnod, hogy valóban mindenáron kell-e az a termék, vagy vársz-e inkább egy kicsit, amíg másnál megkapod ugyanazt, vagy hasonlót.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

119 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-27 21:55