IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fogyókúra, diéta, Minden ami ezzel kapcsolatos
gagi70
hozzászólás 2011-04-03 19:49
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-09 19:14
Azonosító: 1 298 506

Üdvözlök mindenkit.
Annyi mindenről lehet beszélgetni ebben a témában, annyi mindent lehet találni a neten, és persze itt a vaterán is. Igazából nem merek semmiféle szintetikus bogyót beszedni, hiába olvasgatok fórumokat, véleményeket, senki nem tud meggyőzni, arról nem beszélve, hogy méregdrágák. A természetes szereket már inkább kipróbálnám, de ezzel is úgy vagyok, ha nem muszály, akkor inkább nem szedek be semmit. (Ráadásul ezek még drágábbak). Leginkább az életmódváltásban látom a siker kulcsát, az étkezési szokások megváltoztatásában, ezzel kapcsolatos véleményeket, tapasztalatokat, észrevételeket várok, szeretnék érintett emberekkel erről beszélgetni. Ki mit próbált már ki, kinek mi vált be, esetleg saját "ötletek", amik bejöttek, vagy amik nem. Minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos.
Legutóbb itt a vaterán találtam rá egyfajta diétára, és rám legkevésbé sem jellemző módon megvettem az eladótól az általa leírt (saját magán alkalmazott) diétájának leírását, nem volt nagy összeg, ezért mertem kockáztatni. Amint láttam, nagyon sokan megvették tőle a diétát, de tapasztalatok is érdekelnének, esetleg ki az, aki már kipróbálta, követte a leírását, és mit tapasztalt?
Nem tudom, szabályos-e itt közzétennem, de erről lenne szó:
http://szepseg-egeszseg.vatera.hu/dieta_eg...1450041065.html
Még nem kezdtem bele, (bár nem nagyon van mit "elkezdeni" mert szerintem ezt nem lehet úgy hogy na, akkor MOST, hanem szép fokozatosan át kell váltani rá). Hamarosan azonban belevágok, lesz ami lesz, sok mindent nem veszíthetek, max. a kilóimat. Az viszont nagyon jó lenne.
Tehát ebben a témában (is) várom a hozzászólásokat, de bármiről, ami ezzel összefügg, szívesen beszélgetek. Esetleg aki tudja, hogyan lehet lúgos ivóvizet "csinálni" házilag, mindenféle méregdrága berendezések nélkül, azt is nagyon szívesen fogadnám. Találtam már erre vonatkozó leírásokat a neten (mágnessel stb.) de minél több véleményre, tapasztalatra vagyok kíváncsi.
Üdv.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Válaszok
Sprinkler1
hozzászólás 2012-02-02 19:15
Létrehozva: #2

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Van itt valaki aki HOODIA-t szed? rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post

Hozzászólás a témához

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 16:16