IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Kishibás Laptop - Javíttassam Vagy így Adjam El?
krajcsovszkig
hozzászólás 2012-07-20 20:27
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-28 16:02
Azonosító: 965 327

IDÉZET(blurayoutlet @ 2012-07-20 05:44) *
Ha van ismerősöd akkor szerintem olcsón megtudja csinálni, szakszervízeket felejsd el, emrt azok vicces áron dolgoznak...
Utángyártott tápot kapsz itt az oldalon is kedvező áron, javítva szerintem többet kapnál érte, de ez nem biztos, mert kérdés hogy mennyi a javítás, ha nincs ismerős vagy nem találsz korrekt embert elég vicces árakat mondhatnak egy laptopnál...

Hát ez a probléma, hogy nem nagyon tudok olyan helyet a környéken, ahova elvihetném és nem húznának le...

Asszem megpróbálom így eladni, hátha lesz valaki akinek nem okoz problémát...

Köszi a segítséget smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
blurayoutlet
hozzászólás 2012-07-20 05:44
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-07-20 05:12
Azonosító: 1 786 090

Ha van ismerősöd akkor szerintem olcsón megtudja csinálni, szakszervízeket felejsd el, emrt azok vicces áron dolgoznak...
Utángyártott tápot kapsz itt az oldalon is kedvező áron, javítva szerintem többet kapnál érte, de ez nem biztos, mert kérdés hogy mennyi a javítás, ha nincs ismerős vagy nem találsz korrekt embert elég vicces árakat mondhatnak egy laptopnál...

+Quote Post
krajcsovszkig
hozzászólás 2012-07-19 13:18
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-28 16:02
Azonosító: 965 327

Hello!

Hamarosan megszabadulnék egy 3 éves HP Pavilion 1190eh notitól, amivel (a szokásos apróbb kopásokon kívül) két probléma is van:

- (valszeg) döglődik a monitortrafó, úgyhogy néha (átlag havi egyszer) rájön az ötperc és egy darabig fut egy kicsit a kép, ezt már két éve csinálja, engem nem különösebben zavart, de használok külső monitort is, szóval lehet hogy azért
- nem tudok hozzá adni tápot (a sajátja megpusztult, amiről most használom pedig kell máshoz is)

Szerintetek hogy járok jobban, ha ezeket kijavíttatom/pótolom eladás előtt, vagy ne foglalkozzak vele és bízzam a vevőre? Szerintetek mennyit ér így, és mennyit érne ezek javításával? (Ezektől eltekintve hibátlan és hiánytalan; 15,6" 1280*800 felbontás, Intel P8400, 4 giga ram, GeF GT9600M 512MB, 320GB vinyó, akksi másfél órát bír még, ujjlenyomatolvasó, TVtuner, 2 db távirányító, szabadesésérzékelős vinyóvédő, HDMI, eSATA, 4USB2, firewire, expresscard, stb.)

Köszi

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-21 04:21