IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1356 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
cit1rom
hozzászólás Ma, 15:39
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(Pepp135 @ 2017-02-20 21:38) *
a Vatera írja ki az értékelésnél, hogy 30 nap után automatikusan pozitívnak és létrejöttnek minősíti az ügyletet!

Az ügylet ebből a szempontból sikeres is (létrejött), hiszen az eladó megkapta a vételárat, hadd fizesse csak a jutalékot!
Ez a vevőt nem érintő probléma.
Go to the top of the page

+Quote Post
attalla
hozzászólás Ma, 14:24
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-21 12:10
Azonosító: 1 375 667

Kinek volt kapcsolata vele: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=6790487

A következő beszélgetés zajlott le közöttünk, elég furcsa hozzáállás egy eladótól.

Terméknév 3.5" 3,5" 3.5 IDE / PATA anya CF átalakító adapter
Termékkód 2441610320
Tárgy [RE] Általános kérdés a termékkel kapcsolatban
Üzenetek Összes kinyitása/becsukása
címzett attalla(52) Általános kérdés a termékkel kapcsol... 2017/02/21 20:01:53
Tisztelt tgrass!

Az ASUS A7V333 alaplapommal együtt fog tudni működni? Van egy 64GB-os CF kártyám, op. rendszert szeretnék rá telepíteni.
Korábban SSD-vel és SATA-s adapterrel próbálkoztam, de az XP feltelepítése után nem tudtam semmit sem futtatni.

Várom mielőbbi válaszát!
Üdv.:

- attalla
feladó tgrass(4809) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/21 22:09:19
Tisztelt attalla!

Igen bootolható az adapter így elvileg mennie kéne, de ha már egy másik adapterrel is gondjaid voltak akkor én sem tudom biztosra garantálni hogy ezzel menni fog így csak akkor üsd le ha akkor is tudsz vele mit kezdeni ha ne adj isten mégse menne vele...

köszi
üdv

- tgrass
címzett attalla(52) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/21 22:38:15
Tisztelt tgrass!

Nálam hozzáértőbb javasolta a CF-es megoldást a SATA-s helyett, utalva arra, hogy a CF csatolófelülete hasonló az IDE-hez.
A terméken 2 jumper is látható, van hozzá használati útmutató?
Üdv.:

- attalla
feladó tgrass(4809) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/21 22:52:10
Tisztelt attalla!

smile.gif) Írjam le esetleg hogy a CF kártyát a megfelelő helyre bele kell dugni, a gépre kikapcsolt állapotban az ide portra csatlakoztatni és tápot is kell adni neki a tápegység 3.5FDD tápcsatlakozójáról?
A jumperek állásai rajta vannak az adapteren.
Ettől függetlenül továbbra is csak akkor vedd meg ha akkor is tudsz mit kezdeni vele ha ne adj isten
nem sikerül ebben a konfigurációban rendszert telepítened rá..

köszi
üdv

- tgrass
címzett attalla(52) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/22 12:03:42
Tisztelt tgrass!

??
Erre kérdeztem rá: "A jumperek állásai rajta vannak az adapteren."

Üdv.:

- attalla
feladó tgrass(4809) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/22 13:05:18
Tisztelt attalla!

Rákérdezned sem kellene hiszen látszik a termékfotón, és ha még ráklikkelsz a képre akkor
még jobban látni lehet. De ha látássérült vagy akkor elnézésed kérem...

köszi
üdv

- tgrass
címzett attalla(52) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2017/02/22 13:57:17
Tisztelt tgrass!

?!
A hologramos matrica alatti szöveg nem olvasható.
Elnézést, hogy mertem kérdezni, ezt javasolják minden aukciónál. Lassan úgy érzem át kell vennem a mottóját: amilyen az adjon Isten olyan lesz a fogadj Isten. A beszélgetést pedig igazán kitehetné a terméklapra, hogy látszódjék milyen az, ha valaki Öntől kérdezni mer...
A stílusa alapján maradok a drágábban postázó cégeknél.

Üdv.:

- attalla

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-02-20 22:25
Létrehozva: #3

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Pepp135 @ 2017-02-20 21:38) *
a Vatera írja ki az értékelésnél, hogy 30 nap után automatikusan pozitívnak és létrejöttnek minősíti az ügyletet!

Ezt így hol olvastad? blink.gif

+Quote Post
Pepp135
hozzászólás 2017-02-20 21:38
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-02-19 11:25
Azonosító: 2 441 393

IDÉZET(cit1rom @ 2017-02-19 13:03) *
3 hete járt le az aukció, de csak egy hete fizettél. Pontosan mikor utaltál az eladó számlájára?
A 30 napot nem értem, mit befolyásol. A vevő 60 napig értékelheti a tranzakciót. A feljelentést korainak tarom, az értékelésre is van még idő, de ha úgy érzed, elég volt abból, hogy nem reagál, értékelheted is.

IDÉZET(zejopy @ 2017-02-19 12:11) *
Kifizetted? Mert ha igen, akkor jó ötlet feljelenteni, de ha nem fizettél, akkor csak a negatív értékelés a jogos.smile.gif

Melyik aukció az? Az üléshuzat, vagy az olaj. Mert az olaj lesz egy hónapos a jövő héten, de ott nem találhatta alacsonynak az árat, mert fix áron ment el. Az üléshuzat pedig még annyira nincs elkésve, bár kétségtelen, hogy ennyi időnek elégne kellene lennie egy tranzakció lebonyolításához.

Természetesen kifizettem - az üléshuzatot.
70 értékelés elég jó referenciának tűnt! sad.gif

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2017-02-19 13:03
Létrehozva: #5

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(Pepp135 @ 2017-02-19 11:32) *
Három hete vásároltam egy terméket.

Mit tegyek? a jövő héten letelik a 30 nap. Adjak neki negatívot és jelentsem fel???

3 hete járt le az aukció, de csak egy hete fizettél. Pontosan mikor utaltál az eladó számlájára?
A 30 napot nem értem, mit befolyásol. A vevő 60 napig értékelheti a tranzakciót. A feljelentést korainak tarom, az értékelésre is van még idő, de ha úgy érzed, elég volt abból, hogy nem reagál, értékelheted is.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-19 12:11
Létrehozva: #6

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Pepp135 @ 2017-02-19 11:32) *
Először lelkes volt az eladó, még azt is felajánlotta, hogy elhozza...
az a gondom vele, hogy nem küldi a vásárolt árut!
(időközben másik 8 tranzakciót lebonyolított, tehát nem kamu....)
Lehet, alacsonynak találta a vételárat? Enyém volt a legmagasabb licit, szerintem reális is az ár.
Kátszer sikerült vele kapcsolatba lépnem, és mégsem történik semmi.

Mit tegyek? a jövő héten letelik a 30 nap. Adjak neki negatívot és jelentsem fel???

Kifizetted? Mert ha igen, akkor jó ötlet feljelenteni, de ha nem fizettél, akkor csak a negatív értékelés a jogos.smile.gif

Melyik aukció az? Az üléshuzat, vagy az olaj. Mert az olaj lesz egy hónapos a jövő héten, de ott nem találhatta alacsonynak az árat, mert fix áron ment el. Az üléshuzat pedig még annyira nincs elkésve, bár kétségtelen, hogy ennyi időnek elégne kellene lennie egy tranzakció lebonyolításához.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Pepp135
hozzászólás 2017-02-19 11:32
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-02-19 11:25
Azonosító: 2 441 393

Először lelkes volt az eladó, még azt is felajánlotta, hogy elhozza...
az a gondom vele, hogy nem küldi a vásárolt árut!
(időközben másik 8 tranzakciót lebonyolított, tehát nem kamu....)
Lehet, alacsonynak találta a vételárat? Enyém volt a legmagasabb licit, szerintem reális is az ár.
Kátszer sikerült vele kapcsolatba lépnem, és mégsem történik semmi.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-02-15 22:22
Létrehozva: #8

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2017-02-15 14:28) *
A termékleírást olvasva nem hiszem, hogy licitáltam volna.smile.gif

Valami elképesztő...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
EdgarFroese
hozzászólás 2017-02-15 14:45
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-10-09 19:38
Azonosító: 2 403 900

Igen. smile.gif
Már előre bevettem pár szem nyugtatót, kellene a létra, de nem lesz egyszerű, már látom.
Jópár éve vettem másvalakitől egy fűnyírót, mentem érte vagy 150km-t, és az eladó közölte, hogy márpedig annyiért nem adja oda. Még rendőrt is akart hívni.
Nem ő hirdette, csak megkért valakit, hogy adja el neki.
Na ez is kb hasonló lesz.
Úgy látszik jópár ember kicsit tévedésben van a szabályzatot illetően, de lehet, én kicsi vagyok ehhez a felhomályosításhoz.
Egyelőre próbálom békésen rendezni a dolgot. smile.gif
Köszi

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-02-15 14:28
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(EdgarFroese @ 2017-02-15 14:00) *
Üdv Mindenkinek,

Van valamilyen bevett szokás, vagy etikett olyan estre, ha valaki 1Ft-os árut nyert meg?
Néha nekem volt ilyen, fel is ajánlottam valamit, de mindenki ragaszkodott az 1 Ft-jához. smile.gif
Én sem kérnék senkitől semmit, természetesen. Ha így hirdettem, nem kértem kiemelést, stb, akkor miért csodálkozzak?
Most is licitáltam egy valamire, fix áron 5000 Lett volna, gondoltam licitálnak még rá, de nem, senki, így 1Ft-ért az enyém(elvileg)
Elkezdtem böngészni a kedves eladó értékeléseit, és legtöbb esetben látom, hogy eléggé arrogáns módon szinte megköveteli, hogy fizessenek az 1Ft-os termékeiért, és valakinél sérelmezte, hogy csak egy "nyomorult" csokoládét adott neki.
2 nap után nagynehezen sikerült vele a kapcsolatfelvétel, és közölte velem, hogy nem is szeretné odaadni 1Ft-ért, nagyon nem.
Na ezek után kissé morózus lettem az illető miatt, még nem közöltem vele, de kíváncsi vagyok, mennyit akar majd érte.

A helyedben írnék az ÜSZ-nak. Ha 1 Ft a kialakult ár, akkor annyiért kell odaadni.

Ez az?
http://antik.vatera.hu/egyeb/regi_fem_letr...2431702376.html
A termékleírást olvasva nem hiszem, hogy licitáltam volna.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
EdgarFroese
hozzászólás 2017-02-15 14:00
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-10-09 19:38
Azonosító: 2 403 900

Üdv Mindenkinek,

Van valamilyen bevett szokás, vagy etikett olyan estre, ha valaki 1Ft-os árut nyert meg?
Néha nekem volt ilyen, fel is ajánlottam valamit, de mindenki ragaszkodott az 1 Ft-jához. smile.gif
Én sem kérnék senkitől semmit, természetesen. Ha így hirdettem, nem kértem kiemelést, stb, akkor miért csodálkozzak?
Most is licitáltam egy valamire, fix áron 5000 Lett volna, gondoltam licitálnak még rá, de nem, senki, így 1Ft-ért az enyém(elvileg)
Elkezdtem böngészni a kedves eladó értékeléseit, és legtöbb esetben látom, hogy eléggé arrogáns módon szinte megköveteli, hogy fizessenek az 1Ft-os termékeiért, és valakinél sérelmezte, hogy csak egy "nyomorult" csokoládét adott neki.
2 nap után nagynehezen sikerült vele a kapcsolatfelvétel, és közölte velem, hogy nem is szeretné odaadni 1Ft-ért, nagyon nem.
Na ezek után kissé morózus lettem az illető miatt, még nem közöltem vele, de kíváncsi vagyok, mennyit akar majd érte.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-30 07:17
Létrehozva: #12

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-01-29 22:25) *
Kedves zejopy!

Szerintem nem szabad. Ha jelzi a terméklapos linken, akkor megnézik a kollégák.

Lejárt aukció, szóval írnom kell, de megteszem. Tényleg nem jelenteni akartam, csak sokszor nehéz a határvonalat meghúzni, hogy mi az, ami még az eladó felelősségébe tartozik is mi az, ami nem. Köszönöm! smile.gif

Ááá, nem írtam. Teljesen rossz az összes szállítási feltétele, de nem azért, mert így akar nyerészkedni. Egyszerűen fogalma sincs a postai díjtáblázatról, sem arról, hogy az idei év mit hozott az ajánlott levelek tekintetében. Pedig 5 cucca van csak fent. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-01-29 22:25
Létrehozva: #13

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2017-01-28 19:43) *
Kedves Benz! smile.gif

Utánanéztem az aukciónak (okulva az elmúlt napok történéseiből).
Nem tudom megállni, meg kell kérdeznem. Szabad ekkora postaköltséget kérni? A postai díjszabásban még a legmagasabb ajánlott levél kategória is lényegesen kevesebb. Az már más kérdés, hogy erősen kétséges, hogy elviszik-e ezt levélként. Nagyon durvának találom ezt a postaköltséget. Vagy ez is az eladó saját felelőssége?
Módosította a sablonját? Jó. good2.gif

Kedves zejopy!

Szerintem nem szabad. Ha jelzi a terméklapos linken, akkor megnézik a kollégák.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-28 19:43
Létrehozva: #14

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2017-01-28 19:37) *
Tisztelt ingici_v!

A következő lépéseket javasoljuk arra az esetre, ha az eladót nem tudja elérni.

Ha semmilyen módon nem reagál az eladó, akkor küldjön neki egy utolsó felszólítást, amiben megírja neki, hogy negatívval értékeli, ha 24 órán belül nem jelentkezik. Erre a levélre második címzettként tegye rá a biztonsag@vatera.hu címet is, hogy a Vatera Ügyfélszolgálatánál is nyoma legyen az Ön kapcsolat felvételi szándékának.

A biztonsag@vatera.hu címre másolatként elküldött e-mailre automatikus választ fog kapni, amiben szerepel egy azonosítószám, ezt az esetleges későbbi ügyintézés miatt kérjük, mentse el.

Ha az utolsó levelében megadott utolsó határidő lejártáig sem reagál az eladó, akkor értékelje őt negatívval.

Előfordulhat, hogy a negatív értékelésre az eladó is negatívat ad Önnek, ekkor kérheti ennek a jogtalanul adott visszajelzésnek a törlését az Ügyfélszolgálatunknak írva, a fent említett azonosító megadásával.

Kedves Benz! smile.gif

Utánanéztem az aukciónak (okulva az elmúlt napok történéseiből).
Nem tudom megállni, meg kell kérdeznem. Szabad ekkora postaköltséget kérni? A postai díjszabásban még a legmagasabb ajánlott levél kategória is lényegesen kevesebb. Az már más kérdés, hogy erősen kétséges, hogy elviszik-e ezt levélként. Nagyon durvának találom ezt a postaköltséget. Vagy ez is az eladó saját felelőssége?
Módosította a sablonját? Jó. good2.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2017-01-29 22:24

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-01-28 19:37
Létrehozva: #15

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ingici_v @ 2017-01-28 12:32) *
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, nyertem egy aukción, háromszor írtam e-mailt az eladónak, írtam sms-t, valamint telefonáltam volna, azonban a vaterán megadott telefonszám nincs forgalomban. Nem tudom felvenni a kapcsolatot az eladóval már két hete, lehet meggondolta magát és nem szeretné eladni az árut? Legalább üzenhetne, hogy ne várjak rá, nem szórakozásból licitáltam. Az eladót nem köti ilyenkor semmilyen kötelezettség? Üdvözlettel: Ingrid

Tisztelt ingici_v!

A következő lépéseket javasoljuk arra az esetre, ha az eladót nem tudja elérni.

Ha semmilyen módon nem reagál az eladó, akkor küldjön neki egy utolsó felszólítást, amiben megírja neki, hogy negatívval értékeli, ha 24 órán belül nem jelentkezik. Erre a levélre második címzettként tegye rá a biztonsag@vatera.hu címet is, hogy a Vatera Ügyfélszolgálatánál is nyoma legyen az Ön kapcsolat felvételi szándékának.

A biztonsag@vatera.hu címre másolatként elküldött e-mailre automatikus választ fog kapni, amiben szerepel egy azonosítószám, ezt az esetleges későbbi ügyintézés miatt kérjük, mentse el.

Ha az utolsó levelében megadott utolsó határidő lejártáig sem reagál az eladó, akkor értékelje őt negatívval.

Előfordulhat, hogy a negatív értékelésre az eladó is negatívat ad Önnek, ekkor kérheti ennek a jogtalanul adott visszajelzésnek a törlését az Ügyfélszolgálatunknak írva, a fent említett azonosító megadásával.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ingici_v
hozzászólás 2017-01-28 12:32
Létrehozva: #16

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-28 12:27
Azonosító: 2 435 469

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, nyertem egy aukción, háromszor írtam e-mailt az eladónak, írtam sms-t, valamint telefonáltam volna, azonban a vaterán megadott telefonszám nincs forgalomban. Nem tudom felvenni a kapcsolatot az eladóval már két hete, lehet meggondolta magát és nem szeretné eladni az árut? Legalább üzenhetne, hogy ne várjak rá, nem szórakozásból licitáltam. Az eladót nem köti ilyenkor semmilyen kötelezettség? Üdvözlettel: Ingrid

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-24 14:14
Létrehozva: #17

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Őt ajánlom a megfelelő helyre: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=11143916
Vett egy könyvcsomagot. Kissé furcsán kommunikált, de ezzel nem foglalkoztam. Elvittem a csomagot édesanyámhoz, ami az ő lakásától 5 perc séta.
Ez karácsonykor volt. Miután nem jelentkezett érte, írtam neki, amire ezt válaszolta:
"Kedves Viktória.
Probléma adódott így sajna vissza kell mondanom a rendelést.
Megértését köszön."

Megértem egyébként, csak a problémát nem. 1 Ft-os aukció volt, nem kell érte fizetni. Most majd gondolkodhatok, hogy mit adjak neki. Mert nem estem el jelentős haszontól, de ez nem egy normális lebonyolítás.
Szóval neki a legbiztonságosabb hely a tiltólista.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-01-22 20:31
Létrehozva: #18

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(istvanok_v @ 2017-01-22 11:13) *
Sziasztok,
Egy kis segítséget kérek tőletek. Mit tegyek??
A nagy munkakeresés közepette belefutottam az egyik álláskereső portálon egy hirdetésbe. Termékeket kell eladni és jutalékot fizet címszóval... Már az első levélváltásnál levágtam, hogy KAMU! Írta, hogy próbára töltsek fel egy iphone 6-ot 110.000-ért és majd megnézi, hogy jól töltöttem-e fel????? 2003-óta vaterázom és folyamatosan több termékem is fut!! Minek töltsek fel egy kamu hirdetést??
Persze kértem telefonszámot vagy az Ő felhasználónevét, de persze semmit nem küld...
Ti találkoztatok-e már hasonló történettel?? Szerintem a kevésbé tapasztalt embereket simán megeteti ezzel!
A hirdető "lány" neve G.... V.... monogram (nem írhatom le sajnos)
Szép napot! KV István

Tisztelt istvanok_v!

Kerülje el messzire az ilyen "ajánlatokat" - előfordulhat, hogy a vaterás fiókját próbálják megszerezni.
Egy sok és jó értékeléssel rendelkező felhasználónév komoly értéket képvisel a csalók számára.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-01-22 12:31
Létrehozva: #19

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok,
A nagy munkakeresés közepette belefutottam az egyik álláskereső portálon egy hirdetésbe. Termékeket kell eladni és jutalékot fizet címszóval... Már az első levélváltásnál levágtam, hogy KAMU! Írta, hogy próbára töltsek fel egy iphone 6-ot 110.000-ért és majd megnézi, hogy jól töltöttem-e fel????? 2003-óta vaterázom és folyamatosan több termékem is fut!! Minek töltsek fel egy kamu hirdetést??
Persze kértem telefonszámot vagy az Ő felhasználónevét, de persze semmit nem küld...
Ti találkoztatok-e már hasonló történettel?? Szerintem a kevésbé tapasztalt embereket simán megeteti ezzel!
A hirdető "lány" neve G.... V.... monogram (nem írhatom le sajnos)
Szép napot! KV István

Ez akármi is lehet, eléggé durvának találom. Szerintem is az ÜSZ a megoldás, van a Vaterának biztonsági csoportja, úgy gondolom, ez már az ő hatáskörük.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-01-22 11:24
Létrehozva: #20

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Sziasztok,
...

A Vaterára kellett volna a telefont feltöltened?
Akkor írd meg az egészet az Ügyfélszolgálatnak.

+Quote Post

1356 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-22 16:16