IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás Ma, 21:36
Létrehozva: #-2019

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-31 21:34) *
thank_you.gif

smile_275.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Ma, 21:34
Létrehozva: #-2018

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-31 21:16) *
Úúú, Benz! Nem akarok izé lenni, de érdemes egy pillantást vetni magára az eladóra, de az általa adott értékelések még inkább figyelemreméltóak.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás Ma, 21:21
Létrehozva: #-2017

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-31 21:16) *
Úúú, Benz! Nem akarok izé lenni, de érdemes egy pillantást vetni magára az eladóra, de az általa adott értékelések még inkább figyelemreméltóak.

Viszont épp az értékelésekben láttam, a vevő lemaradt erről az értékes készülékről. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 21:16
Létrehozva: #-2016

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-31 20:51) *
Tisztelt dealdealer!

Mivel mi nem vagyunk szakértői a feltöltött termékeknek, így megállapítani sem tudjuk, hogy a kérdéses termék eredeti-e vagy hamisítvány.
Minden esetben az eladó vállal felelősséget terméke eredetiségéért, minőségéért, állapotáért.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás Ma, 20:51
Létrehozva: #-2015

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(dealdealer @ 2014-07-31 18:14) *
Telefont keresgélek a neten (itt vaterán is) és találtam egy ilyet: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1934073254.html
lejárt aukciót már nem lehet bejelenteni, de mivel a vevő még nem kapta meg a terméket gondoltam jelzem hátha valamelyik modi segít szegény vevőn.
(Merthogy amit vett olyan telefon nincs a lenovo palettáján, ez egy klasszikus klón sz@r)

Tisztelt dealdealer!

Mivel mi nem vagyunk szakértői a feltöltött termékeknek, így megállapítani sem tudjuk, hogy a kérdéses termék eredeti-e vagy hamisítvány.
Minden esetben az eladó vállal felelősséget terméke eredetiségéért, minőségéért, állapotáért.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
dealdealer
hozzászólás Ma, 18:14
Létrehozva: #-2014

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: Ma, 18:09
Azonosító: 2 142 471

Telefont keresgélek a neten (itt vaterán is) és találtam egy ilyet: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1934073254.html
lejárt aukciót már nem lehet bejelenteni, de mivel a vevő még nem kapta meg a terméket gondoltam jelzem hátha valamelyik modi segít szegény vevőn.
(Merthogy amit vett olyan telefon nincs a lenovo palettáján, ez egy klasszikus klón sz@r)

+Quote Post
princeofwales13
hozzászólás Ma, 11:04
Létrehozva: #-2013

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-18 16:28
Azonosító: 2 076 688

IDÉZET(cit1rom @ 2014-07-31 11:03) *
Sajnos voltam ilyen helyzetben. Én az Ügyfélszolgálattól kértem segítséget. Kaptam konkrét tanácsot, amit követtem. Az értékelés beütött, de így törölték is azonnal. Neked is ezt javaslom.

Köszönöm a tanácsot.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás Ma, 11:03
Létrehozva: #-2012

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(princeofwales13 @ 2014-07-31 10:15) *
Ti mit tennétek?

Mit tanácsolnak mit tudok tenni? A semleges értékelést nem tudom töröltetni, mivel a Vatera szerint az úgyse számít az értékelésbe, de én nem szeretném ha a leendő vevők mindenféle vádaskodást és hazugságot olvasnának rólam ezzel is rontva hitelemet.

Köszömöm

Sajnos voltam ilyen helyzetben. Én az Ügyfélszolgálattól kértem segítséget. Kaptam konkrét tanácsot, amit követtem. Az értékelés beütött, de így törölték is azonnal. Neked is ezt javaslom.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: Ma, 11:04

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 10:37
Létrehozva: #-2011

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(princeofwales13 @ 2014-07-31 10:15) *
Ti mit tennétek?
....

Szerintem nem érdemlek semleges és negatív értékelést, mivel a posta nem hajlandó felvenni a küldeményt simán, tehát még ha szeretném se tudnám megoldani.Sima levélként nem lehet feladni csak valóban levél méretű (tehát max. nagy boríték és 2,4 cm vastagság), tehát a postaládába beférő küldeményt! Ezt ellenőrzik is a postán.

Mit tanácsolnak mit tudok tenni? A semleges értékelést nem tudom töröltetni, mivel a Vatera szerint az úgyse számít az értékelésbe, de én nem szeretném ha a leendő vevők mindenféle vádaskodást és hazugságot olvasnának rólam ezzel is rontva hitelemet.

Köszömöm

Ez undorító! Felháborító. Én egy békés ember vagyok, sőt minden konfrontációt kikerülök, ha csak tehetem, de ebben az esetben:
1. Visszautalnám a pénzt.
2. Akkora negatívot vágnék be, hogy a fal adná a másikat.
Hát mit képzel ez az ember magáról? Nem tud semmit és keménykedik? Na majd meglátná azt hiszem...
A bosszúértékelését pedig megpróbálnám töröltetni. Mert ez visszaadja, ez tuti. Inkorrekt módon, aljasul fenyegetőzik. Na régen akadtam ennyire ki a fórumon. Elmegyek a dolgomra, mert tudnám még árnyalni az érzéseimet...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
princeofwales13
hozzászólás Ma, 10:15
Létrehozva: #-2010

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-18 16:28
Azonosító: 2 076 688

Ti mit tennétek?

Sajnos komoly gondom akadt az egyik vásárlómmal aki 3 kis értékű terméket vásárolt. Mint a leírásban is szerepelt csak ajánlottan vagy utánvételesen vállalom a postázást, mivel a feladás tényét csak így tudom igazolni bármilyen probléma esetén. A vevő ezt nem hajlandó elfogadni sőt ő általa megállapított sima postázáshoz elegendő összeget és a vételárat el is utalta. Miután tájékoztattam, hogy nem szeretném és nem is tudom sima postával küldeni, mivel azokat a leveleket, melyek nem férnek a postaládába csak ajánlottan lehet feladni, megfenyegetett. Szerinte 2 választási lehetőségem van, amit ide is bemásolok:

1. Vissza tetszik utalni a 250 forintos postai díjat a bankszámlára, ahonnan érkezett, a tranzakciót megtörténtnek nyilvánítjuk, a küldeményt pedig odaadja az első közelben járó utcagyereknek vagy aki a legszebben mosolyog Önre, hadd legyen egy boldog napjuk a srácoknak (opcionálisan feladja a legközelebbi hasznoshulladék-gyűjtő feliratú tárolóba, ha piros színű van az teljesen postaláda utánérzet, de azt hiszem a sárgába való hivatalosan, a MŰMI mamába [c] Alma együttes). Plusz kap egy semleges véleményt, ahol azért részletezem a gazdasági hátterét, ezt olvasva pedig majd mindenki eldönti hogyan licitál kis értékű árura Önnél a jövőben. A Vatera boldog lesz, mert jutalékát megkapja.

2. Nem ad fel semmit sehova, a tranzakciót megtörténtnek nyilvánítjuk, ha már részemről az volt, rugalmatlanságáért jutalmazom az első negatív véleményével (amit csodálok, hogy eddig még sosem kapott meg, ha hasonló hozzáállást tanúsította eddig is), amelyet ön bizonyára hasonló véleménnyel viszonoz majd (megjegyzem teljesen alaptalanul), és akkor kimagaslóan jó üzletet kötöttünk mindketten fillérekért. Visszautalja az összeget (akár az utalás díját, [ez az Ön bankjában 39 Ft], esetleg a jutalékot [18 Ft] is levonva.) A Vatera boldog, mert 18 forintos jutalékát megkapja vagy Ön meggyőzi őket arról, hogy nem történt tranzakció, én pedig adom azt az értékelést, amit MINDEN esehetőségnél megérdemelne: negatívot, ha másért nem azért, mert percekig ezt a levelet kellett fogalmaznom drága üzleti partnerünknek. Azért remélem szórakozik olyan jól, mint én!

Szerintem nem érdemlek semleges és negatív értékelést, mivel a posta nem hajlandó felvenni a küldeményt simán, tehát még ha szeretném se tudnám megoldani.Sima levélként nem lehet feladni csak valóban levél méretű (tehát max. nagy boríték és 2,4 cm vastagság), tehát a postaládába beférő küldeményt! Ezt ellenőrzik is a postán.

Köszömöm

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-28 14:20
Létrehozva: #-2009

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Zsuzsa10 @ 2014-07-28 14:04) *
Engem nagyon zavarnak ezek a felhasználók, ugyanis már a második tűnet el, miután sikeresen lezárult a licit, csak épp nem vette át az árut, én meg felkészültem a fogadására, elpakokaltam,h ogy el tudja vinni a bútort, kipakoltam.
nagyon idegesítőek.

Zsuzsa

Ez nagyon bosszantó, valóban. De nem lehet azt mondani, hogy "ezek a felhasználók". Mert közöttük is van teljesen korrekt. A vásárló inkorrektsége minden esetben bosszantó, akár TJF, akár ellenőrzött, akár nem ellenőrzött vásárló, és természetesen a regisztráció nélküli is. Viszont nem szabad általánosítani, hiszen ebben az időszakban a kezdők nagy része Client:... Talán egyszer rájönnek, hogy egyedi nevet is alkothatnak maguknak és akkor eleve megkímélik magukat az előítéletektől.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Zsuzsa10
hozzászólás 2014-07-28 14:04
Létrehozva: #-2008

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-07-28 14:01
Azonosító: 2 141 291

Engem nagyon zavarnak ezek a felhasználók, ugyanis már a második tűnet el, miután sikeresen lezárult a licit, csak épp nem vette át az árut, én meg felkészültem a fogadására, elpakokaltam,h ogy el tudja vinni a bútort, kipakoltam.
nagyon idegesítőek.

Zsuzsa

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-28 12:56) *
Nagyon köszönöm, akkor még kicsit várok az értékeléssel.smile.gif
(zejopy vagyok.smile.gif Ja, nem! smiley-shocked034.gif davidmaci92 smiley-shocked028.gif Különben is elaludt tongue.gif)

Csak azért, hogy ne zavarjon, elmondom, hogy a Béta üzembe helyezésével minden regisztráció nélküli felhasználó Client: + egy számsor. Így aztán nagyon megszaporodtak, mert mindenki ilyen. És van közöttük ilyen is, olyan is. Akad, aki felveri az árat, aztán mégsem kéri, akad, aki teljesen normálisan vaterázik és akad, aki önlicitet csinál. Ez utóbbiról annyit kell csak tudni, hogy a vízhordólány is egyszer csak teherbe esik, vagy eltörik a korsó, de ez egyre megy.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-28 12:56
Létrehozva: #-2007

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-07-28 09:24) *
Kedves davidmaci92!

Lehet smile.gif

Nagyon köszönöm, akkor még kicsit várok az értékeléssel.smile.gif
(zejopy vagyok.smile.gif Ja, nem! smiley-shocked034.gif davidmaci92 smiley-shocked028.gif Különben is elaludt tongue.gif)
IDÉZET(snikol22 @ 2014-07-28 11:12) *
Sziasztok,

Csak engem zavarnak a client:.... nevű felhasználók, akik kb. 0 értékeléssel rendelkeznek és kb. az aukció lejárata előtt 2 nappal licitálnak, hogy felvigyék az árat? Sőt, találtam olyan aukciót is, amit megnyert egy ilyen nevű felhasználó, persze nem kellett neki az áru, újraindították és most újra licitált csak más lakóhellyel de ugyanazon a Client:...számon:( Pedig engem érdekelt az az aukció, amit megnyert, de olyanra nem licitálok, amit kamu emberek licitálnak túl. Hacsak nem tetszik nagyon-nagyon a termék, amúgy keresek másikat. Bocs, de k i kellett írnom magamból, mert napi szintem rengeteget látni és már kicsit átlátszónak tűnik, legalábbis nekem. de bocs, ha tévedek.

Csak azért, hogy ne zavarjon, elmondom, hogy a Béta üzembe helyezésével minden regisztráció nélküli felhasználó Client: + egy számsor. Így aztán nagyon megszaporodtak, mert mindenki ilyen. És van közöttük ilyen is, olyan is. Akad, aki felveri az árat, aztán mégsem kéri, akad, aki teljesen normálisan vaterázik és akad, aki önlicitet csinál. Ez utóbbiról annyit kell csak tudni, hogy a vízhordólány is egyszer csak teherbe esik, vagy eltörik a korsó, de ez egyre megy.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-07-28 12:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
snikol22
hozzászólás 2014-07-28 11:12
Létrehozva: #-2006

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-06-03 09:00
Azonosító: 2 040 585

Sziasztok,

Csak engem zavarnak a client:.... nevű felhasználók, akik kb. 0 értékeléssel rendelkeznek és kb. az aukció lejárata előtt 2 nappal licitálnak, hogy felvigyék az árat? Sőt, találtam olyan aukciót is, amit megnyert egy ilyen nevű felhasználó, persze nem kellett neki az áru, újraindították és most újra licitált csak más lakóhellyel de ugyanazon a Client:...számon:( Pedig engem érdekelt az az aukció, amit megnyert, de olyanra nem licitálok, amit kamu emberek licitálnak túl. Hacsak nem tetszik nagyon-nagyon a termék, amúgy keresek másikat. Bocs, de k i kellett írnom magamból, mert napi szintem rengeteget látni és már kicsit átlátszónak tűnik, legalábbis nekem. de bocs, ha tévedek.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-07-28 09:24
Létrehozva: #-2005

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-07-28 06:41) *
Kedves Benz! smile.gif

Ha bizonyos feltételek teljesülnek, akkor lehet még aktív?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1952042
Köszönöm. thank_you.gif

Kedves davidmaci92!

Lehet smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-07-28 06:41
Létrehozva: #-2004

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Kedves Benz! smile.gif

Ha bizonyos feltételek teljesülnek, akkor lehet még aktív?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1952042
Köszönöm. thank_you.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-23 00:36
Létrehozva: #-2003

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(koskriszti @ 2014-07-22 20:16) *
Köszi, megfogadtam a tanácsaidat, nagyon hasznos volt a válaszod; ez a licitkorlátozás eddig elkerülte a figyelmemet. Pedig sok felesleges idegeskedéstől, vitától megvédhet! És persze reménykedek a túllicitáláson!..smile.gif

Szívesen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
koskriszti
hozzászólás 2014-07-22 20:16
Létrehozva: #-2002

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-11 20:12
Azonosító: 1 543 844

IDÉZET(zejopy @ 2014-07-21 21:33) *
Most már csak annyit tudsz, hogy most tiltólistára teszed és reménykedj, hogy felüllicitálják.
Jézusom... én sem lennék nyugodt: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3662606
Állíts be százalékot a licitkorlátozásnál. A sárgákat szűri.

Köszi, megfogadtam a tanácsaidat, nagyon hasznos volt a válaszod; ez a licitkorlátozás eddig elkerülte a figyelmemet. Pedig sok felesleges idegeskedéstől, vitától megvédhet! És persze reménykedek a túllicitáláson!..smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-07-21 21:33
Létrehozva: #-2001

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(koskriszti @ 2014-07-21 21:18) *
Sziasztok!
Tanácsot kérnék, hogy mit lehet tenni, ha egy aukcióra olyan felhasználó licitál, akinek rengeteg negatív és negatív hangzású semleges értékelése van, akivel normál esetben nem szívesen kötnél üzletet? Szeretném elkerülni előre a komplikációt, és esetleges vitát, bár érzem, hogy ez igazából költői kérdés, és nem lehet (?).
Milyen lehetőségeim vannak ilyen helyzetben?
Köszi előre is a válaszokat!

Most már csak annyit tudsz, hogy most tiltólistára teszed és reménykedj, hogy felüllicitálják.
Jézusom... én sem lennék nyugodt: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3662606
Állíts be százalékot a licitkorlátozásnál. A sárgákat szűri.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-07-21 21:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
koskriszti
hozzászólás 2014-07-21 21:18
Létrehozva: #-2000

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-11 20:12
Azonosító: 1 543 844

Sziasztok!
Tanácsot kérnék, hogy mit lehet tenni, ha egy aukcióra olyan felhasználó licitál, akinek rengeteg negatív és negatív hangzású semleges értékelése van, akivel normál esetben nem szívesen kötnél üzletet? Szeretném elkerülni előre a komplikációt, és esetleges vitát, bár érzem, hogy ez igazából költői kérdés, és nem lehet (?).
Milyen lehetőségeim vannak ilyen helyzetben?
Köszi előre is a válaszokat!

+Quote Post

1322 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
2 felhasználó: vidaeff, asmahan

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 21:36