IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kisgep01
hozzászólás 2015-03-25 12:46
Létrehozva: #-239

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 09:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-25 10:24) *
Szia! Amit én tennék:
1. Ha nem jön meg a pénz (ez tényleg hosszabb, nem tudom mennyivel) újra feltenném a cuccot.
2. Amennyiben megérkezik a pénz, megnézném a bankszámlakivonatomon, hogy mennyit vont le a bank. E-mailben megírnám neki, hogy megkaptam a pénzt, mivel nem utalt, ahogy az meg volt adva a feltételekben, ezért neked x Ft többletkiadásod keletkezett. Amennyiben ezt az összeget átutalja neked, küldöd a cuccot. Ha (utalva a telefonos beszélgetésre) mégsem kéri a megvásárolt árut, akkor visszautalod a pénzét, természetesen a banki költséggel kevesebbet. Megírhatod neki bátran, hogy a vaterások nem csalók, de a Vatera rendszere ép elméjű európai embereknek készült, akik:
- tudják mit takar az előreutalás fogalma
- tisztában vannak bizonyos átfutási időkkel
- nem vádaskodnak a tudatlanságukból kifolyólag.
Akik tehát beszámítható, szellemileg is nagykorú vásárlók, azok zökkenőmentesen tudják használni a rendszert. Bizonyos értelmi nívószint alatti vásárlók igényeihez a Vaterának nem kötelessége igazodni, elvégre nem a pampákon kergetjük a bivalyokat, nagyokat csördítve az ostorunkkal, jó hegyeseket köpve a poros távolba.
Ha pedig ilyen ember véleményére adsz, és hagyod magadat megbántódni, akkor nem tudok mit mondani. Kit érdekel, hogy egy 12-es IQ-val rendelkező ember miket beszél?

Szia! Tultettem magamat a dolgon! Voltam bent a postán és azt mondták,hogy 2 nap az átfutása ennek a fajta fizetésnek ( 11 óra körül volt ). Mikor hazaértem megnyitottam a netbankot és a pénz a déli zárással megérkezett. Ezt a tényt közöltem vele e-mailben és mégegyzser megkérdeztem tőle,hogy küldjem-e vissza a pénzt vagy küldjem el az alkatrészt. Mivel a telefont nem vette fel,meg szerintem jobb ha Ő írja le,hogy mit is szeretne és utólag ne reklamáljon!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-25 10:24
Létrehozva: #-238

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-03-24 21:11) *
Üdv Mindenkinek! Ismét szeretnék egy esetet elmondani. ...

Szia! Amit én tennék:
1. Ha nem jön meg a pénz (ez tényleg hosszabb, nem tudom mennyivel) újra feltenném a cuccot.
2. Amennyiben megérkezik a pénz, megnézném a bankszámlakivonatomon, hogy mennyit vont le a bank. E-mailben megírnám neki, hogy megkaptam a pénzt, mivel nem utalt, ahogy az meg volt adva a feltételekben, ezért neked x Ft többletkiadásod keletkezett. Amennyiben ezt az összeget átutalja neked, küldöd a cuccot. Ha (utalva a telefonos beszélgetésre) mégsem kéri a megvásárolt árut, akkor visszautalod a pénzét, természetesen a banki költséggel kevesebbet. Megírhatod neki bátran, hogy a vaterások nem csalók, de a Vatera rendszere ép elméjű európai embereknek készült, akik:
- tudják mit takar az előreutalás fogalma
- tisztában vannak bizonyos átfutási időkkel
- nem vádaskodnak a tudatlanságukból kifolyólag.
Akik tehát beszámítható, szellemileg is nagykorú vásárlók, azok zökkenőmentesen tudják használni a rendszert. Bizonyos értelmi nívószint alatti vásárlók igényeihez a Vaterának nem kötelessége igazodni, elvégre nem a pampákon kergetjük a bivalyokat, nagyokat csördítve az ostorunkkal, jó hegyeseket köpve a poros távolba.
Ha pedig ilyen ember véleményére adsz, és hagyod magadat megbántódni, akkor nem tudok mit mondani. Kit érdekel, hogy egy 12-es IQ-val rendelkező ember miket beszél?

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-24 22:49
Létrehozva: #-237

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-03-24 22:40) *
Igen kék reges,de nem is az értékelése az ami bánt. Engem csak az bánt,hogy csalónak néznek minket. Köszi a bíztatást, megpróbálok pihenni.....

Benneteket? Mindenkit! biggrin.gif
Jó éjt! lazy2.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-03-24 22:40
Létrehozva: #-236

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-03-24 22:35) *
Nyugalom, ne vedd a szívedre. Tudom, hogy nem most kezdtétek, elég edzettek vagytok, de látom még mindig vannak olyanok, akik ki tudnak borítani. smile.gif
Még egyszer, ne idegeskedj, azt mond amit akar, ne foglalkozz vele. Ha megjönne a pénze, akkor küld vissza, és kész.
Ideiglenes "kék" regje van? Akkor értékelni sem tud, semmi ok az aggodalomra!

_olel.gif

Igen kék reges,de nem is az értékelése az ami bánt. Engem csak az bánt,hogy csalónak néznek minket. Köszi a bíztatást, megpróbálok pihenni.....

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-24 22:35
Létrehozva: #-235

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-03-24 22:22) *
Eléggé furcsa ez az egész eset nekem. Nem ma kezdtem a vaterázást,de néha meglepnek az ilyen vásárlók. Elmondott minket minden trógernek,mert milyen cég az aki nem küld utánvéttel? A vaterát üzemeltetők is egy ..cskos tróger társaság. A férjem megkérdezte tőle,hogy ha ilyen rossz véleménnyel van a vateráról akkor miért itt vásáról? meg azt is megkérdezte tőle,hogy miért nem regisztrál a vaterára? Most az lesz majd a slusszpoén,ha holnap reggel megjön a pénz és én visszaküldöm neki. Akkor azt mondja majd,hogy megijedtem és azért küldtem vissza a pénzét.Egyébként az illető egy nyugdijjas postás aki tisztában van azzal,hogy mindenki csaló a világban........

Nyugalom, ne vedd a szívedre. Tudom, hogy nem most kezdtétek, elég edzettek vagytok, de látom még mindig vannak olyanok, akik ki tudnak borítani. smile.gif
Még egyszer, ne idegeskedj, azt mond amit akar, ne foglalkozz vele. Ha megjönne a pénze, akkor küld vissza, és kész.
Ideiglenes "kék" regje van? Akkor értékelni sem tud, semmi ok az aggodalomra!

_olel.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-03-24 22:22
Létrehozva: #-234

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-03-24 22:14) *
Nyugodtan menjen a rendőrségre, jelentsen fel!
Meg nem kapott pénzt, nem tudsz visszaküldeni. Én abban sem vagyok biztos, hogy feladta...
Ja, és hogyan kéri vissza a pénzt? Bankszámlaszára utalva, vagy postán címre?

Eléggé furcsa ez az egész eset nekem. Nem ma kezdtem a vaterázást,de néha meglepnek az ilyen vásárlók. Elmondott minket minden trógernek,mert milyen cég az aki nem küld utánvéttel? A vaterát üzemeltetők is egy ..cskos tróger társaság. A férjem megkérdezte tőle,hogy ha ilyen rossz véleménnyel van a vateráról akkor miért itt vásáról? meg azt is megkérdezte tőle,hogy miért nem regisztrál a vaterára? Most az lesz majd a slusszpoén,ha holnap reggel megjön a pénz és én visszaküldöm neki. Akkor azt mondja majd,hogy megijedtem és azért küldtem vissza a pénzét.Egyébként az illető egy nyugdijjas postás aki tisztában van azzal,hogy mindenki csaló a világban........

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-24 22:14
Létrehozva: #-233

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-03-24 21:59) *
Szia! Nem az a problémám,hogy mikor jön meg a pénz! Hanem az,hogy kéri vissza a pénzét mert feljelent,hogy csaló vagyok. Ha holnap reggel nem küldöm el neki a pénzt akkor megy a rendőrségre!Meg azt sem értem,hogy miért úgy adta fel?

Nyugodtan menjen a rendőrségre, jelentsen fel!
Meg nem kapott pénzt, nem tudsz visszaküldeni. Én abban sem vagyok biztos, hogy feladta...
Ja, és hogyan kéri vissza a pénzt? Bankszámlaszára utalva, vagy postán címre?

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-03-24 21:59
Létrehozva: #-232

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-03-24 21:51) *
Szia Kisgéplány!
Tudtommal fel lehet adni postán pénzt bankszámlaszámra. Ennek hosszabb az átfutása, és valami +díjat is felszámít a bank.
Tehát nyugodtan várj pár napot, és akkor kiderül, hogy valóban feladta-e?

Szia! Nem az a problémám,hogy mikor jön meg a pénz! Hanem az,hogy kéri vissza a pénzét mert feljelent,hogy csaló vagyok. Ha holnap reggel nem küldöm el neki a pénzt akkor megy a rendőrségre!Meg azt sem értem,hogy miért úgy adta fel?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-24 21:51
Létrehozva: #-231

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2015-03-24 21:11) *
..Ő feladta a pénzt postai uton ( pedig csak számalszám volt megadva ) és már ott kellene lennie a pénznek. ... A végén azt mondta,hogy holnap reggel feljelent ha nem küldöm neki vissza a pénzét. Mit tegyek??? Ami nem érkezett meg azt nem tudom visszaküldeni.

Szia Kisgéplány!
Tudtommal fel lehet adni postán pénzt bankszámlaszámra. Ennek hosszabb az átfutása, és valami +díjat is felszámít a bank.
Tehát nyugodtan várj pár napot, és akkor kiderül, hogy valóban feladta-e?

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2015-03-24 21:11
Létrehozva: #-230

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv Mindenkinek! Ismét szeretnék egy esetet elmondani. 2015-03-18.-án vásároltak tőlünk egy alkatrészt. A vevő ( nem regisztrált de nem ez a lényeg ) felhívott,hogy adjam fel utánvéttel a terméket.Mondtam neki,hogy sajnos nincs utánvét. Akkor azt mondta adjam meg a számlászámot mert gyorsan kell neki az alkatrész. Én éppen úton voltam és mondtam neki,hogy hazaérek utána azonnal elküldöm az adatokt.Úgy is tettem. Mivel nem jelentkezett az illető és tudtam,hogy mennyire fontos neki az alkatrész felhívtam,hogy átment-e a számlaszám? Azt mondta,hogy már át is utalta a vételárat nyugodtan küldhetem az alkatrészt biztosan ott lesz a pénz!Eltelt 2 nap én természetesen nem adtam fel az alkatrészt,de írtam neki egy levelet,hogy sajnos mégsem jött meg a pénz és nézzen utána mert valahol elakadhatott a vételár és bármennyire sürgős neki az alkatrész nem tudom feladni. Ez volt pénteken este.Ma este kaptam tőle egy levelet,hogy Ő feladta a pénzt postai uton ( pedig csak számalszám volt megadva ) és már ott kellene lennie a pénznek. Mivel ez nem volt egyszerű dolog felhívtam telefonon. Amikor telefonon mondtam neki,hogy nem ért be a pénz akkor azt mondta,hogy csaló gazember vagyok mert az egész vatera így működik,mert csalók az eladók és csalók vannak a vateránál is. De neki már nem is kell az alkatrész,hanem küldjem neki vissza a pénzét. Mondtam neki,hogy nem jött meg a pénz és nem tudok mit visszaküldeni! Erre megint rákezdett,hogyeltettem a pénzét és az nem lehet,hogy nem érkezett meg a pénze csak én elcsalom a pénzt! Megmondták neki a postán is ahol feladta a pénzt,hogy a vatera tele van csalókkal......stb! A végén azt mondta,hogy holnap reggel feljelent ha nem küldöm neki vissza a pénzét. Mit tegyek??? Ami nem érkezett meg azt nem tudom visszaküldeni.

+Quote Post
zafira2007
hozzászólás 2015-03-16 21:03
Létrehozva: #-229

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-30 13:03
Azonosító: 2 026 401

El tudja képzelni valaki, hogyan lehet "tévesen elküldeni ismét a rendelést" ?
Szóval még egy példányt leütni fél nappal később.
Természetesen ha negatívot adok, akkor meg számoljak a bosszúnegával....

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-15 16:53
Létrehozva: #-228

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(davidmaci92 @ 2015-03-15 16:36) *
Miért? Miért? Miért ez a sok semleges? BangHead.gif BangHead.gif BangHead.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=1
Nem voltál szőrös szívű. Épelméjű voltál. Hallottam egy lúdról, aki beengedett valakit és jól megszívta... nea.gif Okos ember előre gondolkodik. headbang.gif

Megnyugodtam. De miért öt évig? Lassan ment a tanulás? Vagy te is a futkosóban voltál?

Nem sorkatona voltam. smile.gif És a közelben volt egy szanatórium nővérszállása. blush2.gif

IDÉZET(davidmaci92 @ 2015-03-15 16:36) *
..Hallottam egy lúdról, aki beengedett valakit és jól megszívta... nea.gif ..

Valami rémlik. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2015-03-15 16:36
Létrehozva: #-227

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-15 16:14) *
Licitálási kérelem jött innen. Elutasítottam. Szőrös szívű voltam? smile.gif

Miért? Miért? Miért ez a sok semleges? BangHead.gif BangHead.gif BangHead.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=1
Nem voltál szőrös szívű. Épelméjű voltál. Hallottam egy lúdról, aki beengedett valakit és jól megszívta... nea.gif Okos ember előre gondolkodik. headbang.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-15 16:14) *
Ezzel én is így voltam eddig, pedig közel öt évig viseltem a mundért. biggrin.gif

Megnyugodtam. De miért öt évig? Lassan ment a tanulás? Vagy te is a futkosóban voltál?

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-15 16:14
Létrehozva: #-226

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

Licitálási kérelem jött innen. Elutasítottam. Szőrös szívű voltam? smile.gif

IDÉZET(davidmaci92 @ 2015-03-15 15:33) *
Gusztustalan eljárás.

biggrin.gif Nem ismertem. Teljesen azt hittem, hogy a sátornak az az alkatrésze, ami a földbe szúrva megtartja a sátrat. blush.gif
(Mentségemre legyen szólva, hogy nem voltam katona és irtózom minden ilyesmitől.)

Ezzel én is így voltam eddig, pedig közel öt évig viseltem a mundért. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2015-03-15 15:33
Létrehozva: #-225

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(teso196 @ 2015-03-14 22:52) *
... személyesen, megelégedve vette át. ...

Gusztustalan eljárás.

... A sátorvas -aki esetleg nem ismeri- a puska elsütőbillentyűje ("ravasza") körül lévő lemezdarab ami védi azt a mechanikai sérülésektől. Tehát nem egy eldugott belső alkatrész.

biggrin.gif Nem ismertem. Teljesen azt hittem, hogy a sátornak az az alkatrésze, ami a földbe szúrva megtartja a sátrat.blush.gif
(Mentségemre legyen szólva, hogy nem voltam katona és irtózom minden ilyesmitől.)

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
teso196
hozzászólás 2015-03-15 07:35
Létrehozva: #-224

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-07 12:40
Azonosító: 63 259

IDÉZET(svejku @ 2015-03-14 23:42) *
Ha kívülállóként meg lehet ítélni, hogy jogtalan volt, akkor törlik.
Pozitív értékelést (tudtommal) nem lehet megváltoztatni.

Csak egy kérdés: miért értékelted előre?

Mivel személyesen vette át, kipróbálta, kifizette, úgy gondoltam részemről az aukció lezárult. A vevő elégedett volt, még a nekem megmaradt 40-50 lőszert is odaadtam neki grátisz, úgysem tudtam volna vele mit kezdeni. Ott, akkor egy gyors, problémamentes, mindkét fél számára pozitív adásvételnek tűnt. Ezért is mertem értékelni. Hiba volt.

Először postában állapodtunk meg, de mivel dolgom volt Pesten én ajánlottam fel neki a személyes átvételt. Szerintem ez is jelzi, hogy nem volt takargatnivalóm. A péntek délutáni csúcsban kifejezetten az ő kérésére és a megbeszélt postai díjon felül + ezer ft-ért (össz. 2000) kiautóztam a 8. ker Magdolna utcából Békásmegyerre a találkozóra. Nem problémáztam rajta, mert még poénkodtunk is, hogy igaz hogy zsákba csomagolva vittem, de így nem zsákbamacska. Ő már -utólag a levelezésben- ebbe is beleköt, hogy én családi okból mentem, meg 10 perces út stb. Csakhogy az a tízperces út a "családi ok" helyszínétől GPS szerint 15,4 km és 34 perc (a csúcs miatt 1 óra) lett, csak odafele.
Azóta már az is probléma lett, hogy olcsóbban is árulnak ilyen fegyvert. Ezzel én nem tudok mit kezdeni, az a hirdetés már akkor is fent volt, amikor az enyémre licitált. Lehet, hogy nem vette észre a kb 10 eladó puskából?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-14 23:42
Létrehozva: #-223

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

...
Szerintetek törölni fogják ezt a nyilvánvalóan jogtalan negatívot, vagy ott fog "díszelegni" a profilomon. Én meg tudom változtatni a már korábban neki adott pozitív értékelést?

Ha kívülállóként meg lehet ítélni, hogy jogtalan volt, akkor törlik.
Pozitív értékelést (tudtommal) nem lehet megváltoztatni.

Csak egy kérdés: miért értékelted előre?

+Quote Post
teso196
hozzászólás 2015-03-14 22:52
Létrehozva: #-222

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-07 12:40
Azonosító: 63 259

Ma belefutotta egy ilyen vevőbe.
Bemásoltam az értékelését és az én válaszomat is.
A gyári lakkozást csiszolta le azalatt talált hibát, erről nyilván nem tehetek és nem tudhattam róla. A sátorvas nem eredetire volt cserélve ezt megint csak nem tudtam, de látszik a feltöltött képen. Ráadásul személyesen, megelégedve vette át. A sátorvas -aki esetleg nem ismeri- a puska elsütőbillentyűje ("ravasza") körül lévő lemezdarab ami védi azt a mechanikai sérülésektől. Tehát nem egy eldugott belső alkatrész.
Elküldtem az ügyfélszolgálatnak a komplett levelezésünket.
Szerintetek törölni fogják ezt a nyilvánvalóan jogtalan negatívot, vagy ott fog "díszelegni" a profilomon. Én meg tudom változtatni a már korábban neki adott pozitív értékelést?
Ja, és szerinte nem jött létre az adásvétel.

Telepi92(94) (Vevő) Negatív 2015.03.14. 18:14:50 2045849966
Negatív az értékelésem ami abból adódik ,hogy elhallgatta ,hogy a puskán változtatások történtek . A
váltámaszon miután lecsiszoltam észre vettem ,hogy a lak alatt egy luk volt a sátor vas teljesen
sufni tuning volt amit elhallgatott az eladó megoldásra nem volt hajlandó . Nem ajánlom vagy csak
nagyon komoly átnézés után . Postai átvételt semmi képpen se .
Másik fél: A vevő SZEMÉLYESEN fényes nappal vette át a terméket. A kifogásolt alkatrész szemmel és a hirdetési
fotón is látható, tehát nem tudtam volna elhallgatni. A változtatásról ami SEM A MŰKÖDÉST, SEM A
HASZNÁLATI ÉRTÉKET NEM BEFOLYÁSOLJA én sem tudtam. A megoldás az lett volna szerinte, ha utalok neki
3000 ezrest (ő írta így) Erre nem vagyok hajlandó ezért bosszúnegatívot adott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.

A hozzászólást -teso196- szerkesztette a következő időpontban: 2015-03-14 22:56

+Quote Post
Atosbacsi
hozzászólás 2015-03-13 15:44
Létrehozva: #-221

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-07-05 10:16
Azonosító: 1 774 951

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-13 14:59) *
Tisztelt Atosbacsi!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

Köszönöm, erről nem tudtam. Írtam.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-03-13 14:59
Létrehozva: #-220

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Atosbacsi @ 2015-03-13 14:45) *
Kedves felhasználók, moderátorok!

Először használom a fórumot, biztosan sokan jártak már az én cipőmben:

Nemrég volt két eladásom, amelyet sajnos negatívval kellett zárnom, ugyanis válaszra sem mélltatott a vevő. Értékelései alapján már nem először fordult ez elő vele. Természetesen még neki állt feljebb és negatív értékeléssel válaszolt, amire persze számítottam, de nagyon rosszul esett, és aláássa a Vaterás megítélésemet is.
...

Tisztelt Atosbacsi!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1338 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-27 23:10