IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 519 520 521 522 523 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Hunter600
hozzászólás 2010-07-01 15:33
Létrehozva: #10401

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-06-15 22:55
Azonosító: 1 214 427

IDÉZET(geza1958 @ 2010-07-01 15:12) *
Szerintem meg az a legnagyobb probléma, hogy elharapódzott az, hogy olyan árukat árulnak a VATERA-n egyre többen, ami nincs is még az eladónál. RENDELD MEG, UTALD ELŐRE AZ ÁRÁT, ÉS MAJD ABBOL A PÉNZBŐL REMÉLHETŐLEG MEGRENDELIK AZ ÁRÚT. Valahogy ezt nem kéne engedni!!!!!! Mindig leszolyan aki ezzel visszaél.

Szerintem meg az a probléma, hogy sokan vásárolnak náluk, aztán meg jön a sírás-rívás.
Talán kerülni kellene ezeket az eladókat és akkor előbb utóbb kihalnának innen...
Go to the top of the page

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-07-01 15:24
Létrehozva: #10402

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(geza1958 @ 2010-07-01 15:12) *
Szerintem meg az a legnagyobb probléma, hogy elharapódzott az, hogy olyan árukat árulnak a VATERA-n egyre többen, ami nincs is még az eladónál. RENDELD MEG, UTALD ELŐRE AZ ÁRÁT, ÉS MAJD ABBOL A PÉNZBŐL REMÉLHETŐLEG MEGRENDELIK AZ ÁRÚT. Valahogy ezt nem kéne engedni!!!!!! Mindig leszolyan aki ezzel visszaél.

Én sem szeretem az ilyen eladókat, egyetlen egyszer vásároltam így, de nem volt olyan nagy összeg, és az az eladó tudott beszerezni számomra olyan terméket, amit akartam. Felvetésed ellenőrizhetetlen, és inkorrekt lenne azokkal szemben, akik tisztességes eladók.
Ahogy Spinkler is írta, a bűnözés együtt fejlődik az internetes vásárlással, erre is találnának kibúvót a rossz szándékkal érkezők.

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
Repiv
hozzászólás 2010-07-01 15:23
Létrehozva: #10403

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-07-01 13:15
Azonosító: 1 239 064

Vateraoroszlán:
Miután egyszer már kitörölted a teljes hozzászólásomat, most átfogalmaztam a "kifogásolt szövegrészt" hátha így már belefér a rendkívül szigorú szabályzatba

Egy hungaro101 nevű felhasználó engem is megkárosított 20500 Ft-al itt a vatera oldalán keresztül. Amikor én "vásároltam' tőle (0422) akkor még csupa pozitív visszajelzése volt (azóta már nem).
Sablon szöveget megkaptam, feljelentést teszek. De tudom hogy ezt a pénzt végleg elbuktam köszönöm vatera!
Semmi sem működik ebben az országban miért pont ez működne...
Tudom nem nagy veszteség, de én soha többet nem fogok a vaterán keresztül vásárolni.
Amíg be nem vezetnek valami biztonsági rendszert mint az ebay, addig akit tehetek le fogok beszélni a vaterárol.

Kéretik nem törölni megint.

Egyébként akkor mi van ha a nyomozás sikerrel zárul pár év múlva és kiderül hogy tényleg átvert?

+Quote Post
geza1958
hozzászólás 2010-07-01 15:12
Létrehozva: #10404

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-27 16:22
Azonosító: 34 870

IDÉZET(hakos87 @ 2010-07-01 14:57) *
valahol egyetértek! Ha a pénzt be tudják szedni, akkor valamit tegyenek is, ne csak a ,,semmiért" fizessünk...

+Quote Post
BrenBea
hozzászólás 2010-07-01 15:11
Létrehozva: #10405

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2010-06-30 19:35
Azonosító: 1 237 906

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-01 15:08) *
Ez tényleg nemcsak jutalékszedés kérdése. Hisz egy futó aukciót nem lehet törölni pusztán azért mert gyanús, hogy nincs személyes átvétel, vagy túl olcsó a termék.Gyanúsnak gyanús,de nem szabályellenes. Gondold el, ha minden ilyen jellegű aukciót törölnének, akkor mi lenne fenn? háááát nem sok minden.Amíg nem BIZONYOSODIK be, addig ő sem tehet semmit. Sajnos.
Ezért is vannak az értékelések. Bizonyos támpontot adnak az eladó megbízhatóságát illetően. Sokan úgy utalták el a pénzeket, hogy az értékelésből+a termék olcsóságából és a személyes átvétel hiányából már el kellett volna gondolkodni a termékek meglétét illetően.

Ez az ügy ha lezárul, hidd el lesz még ilyen jellegű. Nemcsak a vaterán, hanem máshol is, bárhol az interneten.Ahogy terjed az internetes vásárlási lehetőség, úgy terjed a bűnözés is. A mi feladatunk,hogy nyitott szemmel járjunk és alkalmazzuk a "nem minden arany ami fénylik" elvet is.

Sok szerencsét kívánok ahhoz, hogy a pénzt visszaszerezzétek és tegyetek mindenképp rendőrségi feljelentést! A feljelentés tényét a vaterának is írjátok meg, hisz ennek függvényében ő is tudja segíteni a többi károsultat!
)
végre egy megérő emberséges hang...erre vártam, köszönöm :-)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-07-01 15:08
Létrehozva: #10406

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

valahol egyetértek! Ha a pénzt be tudják szedni, akkor valamit tegyenek is, ne csak a ,,semmiért" fizessünk...

én meg úgy látom, te sem mindig tülekedsz a jutalékfizetéssel dry.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-07-01 15:08
Létrehozva: #10407

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(BrenBea @ 2010-07-01 14:44) *
de igen ott voltam amikor leütötte... és a pénzt a nagymamájával személyesen utalták az Otp-nél... és természetesen figyelmeztettem nem egyszer nem kétszer, hogy jól meggondolta? ez rengeteg pénz... de mivel sajnos az ő pénze volt, ő gyüjtögette évekig, nem szóltam Sajnos bele és itt meg én is elkövettem egy hibát... belekellett volna... de ugye nem mondod komolyan, hogy a vateranak semmi felelőssége nincsaz ügyben csak a jutalékot szedi? én ezt nem igy tudom...egy ügyvéddel beszéltem erről...igen is mivel ő volt a kapcsolat, az ügyfelei közt és ellenörzi az eladó lakcimét ezért ő is felelősséggel tartozik, hiszen benne megbíznak az emberek.. ő ellenőrzi a felhasználók adatait elvileg...

Ez tényleg nemcsak jutalékszedés kérdése. Hisz egy futó aukciót nem lehet törölni pusztán azért mert gyanús, hogy nincs személyes átvétel, vagy túl olcsó a termék.Gyanúsnak gyanús,de nem szabályellenes. Gondold el, ha minden ilyen jellegű aukciót törölnének, akkor mi lenne fenn? háááát nem sok minden.Amíg nem BIZONYOSODIK be, addig ő sem tehet semmit. Sajnos.
Ezért is vannak az értékelések. Bizonyos támpontot adnak az eladó megbízhatóságát illetően. Sokan úgy utalták el a pénzeket, hogy az értékelésből+a termék olcsóságából és a személyes átvétel hiányából már el kellett volna gondolkodni a termékek meglétét illetően.

Ez az ügy ha lezárul, hidd el lesz még ilyen jellegű. Nemcsak a vaterán, hanem máshol is, bárhol az interneten.Ahogy terjed az internetes vásárlási lehetőség, úgy terjed a bűnözés is. A mi feladatunk,hogy nyitott szemmel járjunk és alkalmazzuk a "nem minden arany ami fénylik" elvet is.

Sok szerencsét kívánok ahhoz, hogy a pénzt visszaszerezzétek és tegyetek mindenképp rendőrségi feljelentést! A feljelentés tényét a vaterának is írjátok meg, hisz ennek függvényében ő is tudja segíteni a többi károsultat!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-07-01 15:02
Létrehozva: #10408

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

...de ugye nem mondod komolyan, hogy a vateranak semmi felelőssége nincsaz ügyben csak a jutalékot szedi? én ezt nem igy tudom...egy ügyvéddel beszéltem erről...igen is mivel ő volt a kapcsolat, az ügyfelei közt és ellenörzi az eladó lakcimét ezért ő is felelősséggel tartozik, hiszen benne megbíznak az emberek.. ő ellenőrzi a felhasználók adatait elvileg...

Tisztelt BrenBea!

Határozottan kérem arra, amire már több fórumozótársa, miszerint olvasson vissza a topikban, mielőtt folytatná.

Yorgos2005 fórumozótársának írtam nem is olyan régen, hogy az online aukciós piactér működtetését a Vatera közvetítő szolgáltatóként, az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény (Ekrtv.) rendelkezései szerint végzi. A Vatera nem felel az általa működtetett online aukciós piactéren szereplő termékek valódiságáért, vagy azért, hogy a vevők ténylegesen meg tudják venni, az eladók pedig ténylegesen el tudják adni a termékeket, nem tudja biztosítani, hogy a felhasználók az egymás közötti tranzakciót végérvényesen be is tudják fejezni.

Természetesen ilyen és ehhez hasonló esetekben a Vatera minden lehetséges segítséget megad, amennyiben Ügyfélszolgálatunkhoz fordul a Kapcsolatfelvételen keresztül. Emellett hatósági megkeresés esetén az eljáró szervekkel szorosan együttműködünk a nyomozás sikere érdekében.

A következő hasonló jellegű, új érdemi információt nem tartalmazó hozzászólásáért figyelmeztetni fogom.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-01 15:01
Létrehozva: #10409

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Nnnnaaa... megint egy bölcs mondás.....
Nem vagy képben, de nem baj, csak akkor az alábbi közmondás lép érvénybe: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hakos87
hozzászólás 2010-07-01 14:57
Létrehozva: #10410

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-28 14:28
Azonosító: 681 606

de igen ott voltam amikor leütötte... és a pénzt a nagymamájával személyesen utalták az Otp-nél... és természetesen figyelmeztettem nem egyszer nem kétszer, hogy jól meggondolta? ez rengeteg pénz... de mivel sajnos az ő pénze volt, ő gyüjtögette évekig, nem szóltam Sajnos bele és itt meg én is elkövettem egy hibát... belekellett volna... de ugye nem mondod komolyan, hogy a vateranak semmi felelőssége nincsaz ügyben csak a jutalékot szedi? én ezt nem igy tudom...egy ügyvéddel beszéltem erről...igen is mivel ő volt a kapcsolat, az ügyfelei közt és ellenörzi az eladó lakcimét ezért ő is felelősséggel tartozik, hiszen benne megbíznak az emberek.. ő ellenőrzi a felhasználók adatait elvileg...

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-07-01 14:55
Létrehozva: #10411

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(BrenBea @ 2010-07-01 14:25) *
huhu de védi valaki a Vaterát :-)
Senki sem azt várja el tőle, hogy "büntessen" hanem mint vevő és eladó közti ...ha ugytetszik "kapcsolat, kapocs" igen is meg kellene tennie a szükséges lépéseket feljelentés stb...

A Vatera miért tenne feljelentést? Nem őket károsították meg hanem téged.

+Quote Post
BrenBea
hozzászólás 2010-07-01 14:44
Létrehozva: #10412

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-01 14:34) *
Sajnálom a kisfiadat, de csak félve kérdem, ha gyerek, hol marad a szülői felügyelet vásárláskor? Vagy ő utalta a pénzt is? Senki se ellenőrizte?

A vaterát meg azért védem, mert nem érted még mindig a lényeget: a károsult TE vagy, a jog szerint neked kell lépned először! Ehhez semmi köze a vaterának. Hisz adás-vétel a vatera segítéségével, de nélüle jött létre pinkecske és te közötted.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-01 14:43
Létrehozva: #10413

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sekene19 @ 2010-07-01 14:27) *
A kérdésem a következő lenne..én 75000 ft ot buktam Pinkbaby16 akcióján.....most menyjek és tegyek feljelentést pinkbaby16 ellen vagy várjak a Vaterára, hogy összefogja a károsultakat?

A legjobb, ha megteszed a feljelentést. Akkor úgyis elmondod, hogy a Vaterán keresztül zajlott az adásvétel. És mivel (remélhetőleg) ezt rajtad kívül sokan megteszik, szerintem a rendőrség sem fogja az asztal alá söpörni.

Még valamit el kell mondanom, az sem baj, ha azt mondjátok, a Vaterát védem.
Senki nem gondolhatja komolyan, hogy a Vaterának ez mindegy. Ők egy oldal, akik a befolyt pénzből élnek. Egy-egy ilyesfajta botrány megrendíti a bizalmat irántuk. Ez sosem jó, bár azt mondják, a negatív reklám is reklám, de ebben az esetben nem hiszem, hogy ez helytálló. Szóval egy ilyen eset (főleg most a nyári pangáskor) visszaveti a vásárlási kedvet. Hiába csinálnak egy-egy jól sikerült reklámkampányt, ha jön egy csaló és degradálja az oldalt.
Ezért idegesít, ha azt írják az emberek, hogy a Vatera érdektelen. Ugyanis logikátlan.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-07-01 14:37
Létrehozva: #10414

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Persze, csak annak a költségét én ugyan le nem nyelem, mint eladó. Az 1400 pozitív értékelésem sem volt elég valakinek és mostanában bekérdezett a paypallal kapcsolatban. Van paypalom, régen használtam is, hogy fizessek vele külföldre. Most újra átnéztem a költségeket. Kösz, nem kell, még tőlem vonnak le, hogy megkaphassam a pénzem.

Nem akarok ezzel megbántani senkit (de tényleg!), de ahogy mondani szokták, egyszerűen fel kellene nőni. A nyilvánvaló csalásokat is beopják az emberek, mert azt gondolják, hogy majd lehet undo-zni, ha szólok a nagy testvérnek, aki fogja a kezem (államnak, vaterának, felettes akárminek).
Fel kell fogni végre, hogy nincs aki fogja a kezünket, sokkal körültekintőbbnek kell lenni, higgadtan dönteni és nem ugrani az első blikkre. Ha kicsit is - és újra mondom, nem akarok senkit ledegradálni - lett volna egy csepp józanság azokban, akik buktak 60 ezret vagy még többet, akkor igen, utazik 100-200 kilométert, mert személyesen akarja átvenni és egyből kibukik a bibi a dologban, mert nincs mit átvenni. Na igen, volt olyan eset is, ha jól emlékszem, hogy személyes találkozót beszéltek meg, ahol odaadhatta volna a készpénzt, de ehelyett befizette a csaló számlájára, hogy majd holnap találkoznak valami parkolóban. Ne is haragudjon senki ezért, de erre nem tudok már mit mondani. Persze, minden becsapott ember dühös, ez jogos, aztán most lehet nekem támadni a leírtak miatt, de ehelyett hideg fejjel el kellene gondolkodni, hogy mit rontott és mit lehet tenni. Lehet cikket íratni az indexre, hogy hú, de szemét a Vatera, mert nem listázza ki az adatokat, meg ilyesmi. Arra gondoltak a habzó szájjal fejeket venni akarók és rajtuk keresztül az okos újságírók, hogy mi van akkor, ha mondjuk a büntető tárgyaláson ott áll a vádlott, az ügyvédje meg egy pillanat alatt elpöcköli a vádat azzal, hogy a Vatera jogszerűtlenül kezelt, adott ki személyes adatokat? He?

IDÉZET(Yorgos2005 @ 2010-07-01 14:14) *
(A paypal ezeket a problémákat egyébként kiválóan kezeli)

+Quote Post
BrenBea
hozzászólás 2010-07-01 14:36
Létrehozva: #10415

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

és még valami a biztonságról... és megbízhatóságról...
1 éve a kisfiamat műtötték könnymirigy daganattal... nem tartózkodtunk itthon kb 1 hónapig, a férjemnek 2 hetet mondom "2 HETET" késett a vaterához a jutalék már végrehajtóval fenyegettek...stb persze a pénzt befizettük amint hazajöttünk, viszont még vagy 4-5 felszólitó levelet kaptunk hol a Vaterától hol a végrehajtójuktól holott a pénz be volt már rég fizetve!!! kérdem én milyen cég az és mennyire biztonságos, ha a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal?

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-07-01 14:34
Létrehozva: #10416

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(BrenBea @ 2010-07-01 14:25) *
A hirdetésbe nem én ugrottam bele mégha "szösszenetnek" is nevezel hanem a 14 éves fiam aki gyerek... fel sem fogja mi az hogy gyanús csak akart a 2 éve spórolt pénzéből vásárolni valami nagyzerű dolgot a beteg nagyapjának...
még a kítűnő bizonyítványért kapott zsbepénzét is beletette ebbe a dologba mert meglepetést akart szerezni, egy gyerek álmát és az meberekben vetett hitét törték itt össze pillanatok alatt, és én mint anya tigris nem fogom hagyni ha kell elmegyek a jóéghez is hogy mindenki megkapja azt amit érdemel...

Sajnálom a kisfiadat, de csak félve kérdem, ha gyerek, hol marad a szülői felügyelet vásárláskor? Vagy ő utalta a pénzt is? Senki se ellenőrizte?

A vaterát meg azért védem, mert nem érted még mindig a lényeget: a károsult TE vagy, a jog szerint neked kell lépned először! Ehhez semmi köze a vaterának. Hisz adás-vétel a vatera segítéségével, de nélüle jött létre pinkecske és te közötted.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Sekene19
hozzászólás 2010-07-01 14:27
Létrehozva: #10417

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-07 19:03
Azonosító: 394 794

IDÉZET(zejopy @ 2010-07-01 14:23) *
Jól sejted, smile.gif mindig megteszik. Ez kiderül az eddig megtörtént ügyek kitárgyalásából.
Az meg, hogy az igazságszolgáltatás hogyan működik, nem a Vatera hibája.

A kérdésem a következő lenne..én 75000 ft ot buktam Pinkbaby16 akcióján.....most menyjek és tegyek feljelentést pinkbaby16 ellen vagy várjak a Vaterára, hogy összefogja a károsultakat?

+Quote Post
BrenBea
hozzászólás 2010-07-01 14:25
Létrehozva: #10418

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-07-01 14:09) *
Nem érted a lényeget! A Vatera egy aukciós portál, semmiféle olyan eszköz nincs a kezében amivel a hasonló felhasználókat büntethetné. Nem a hozzá állásával van baj, egyszerűen nem teheti meg és kész.Ez a hivatalos szervek dolga.
Manapság már semmi sem 100% biztonságos, nekünk vásárlóknak, eladóknak is szemfülesnek kell lennünk és kellő figyelemmel kell eljárnunk.
A Vatera egy felületet biztosít ahhoz, hogy te eladj, vásárolj természetesen kellő körültekintéssel. Vagy józsefvárosi piacon is bepereled az üzemeltetőt amiért a kínaitól gagyi nike-t veszel csak azért mert ő adta bérbe az árusító helyet?Nem dehogy!!!Ott is megnézed a terméket!Itt pedig megnézed az összképet a hirdetésben ár,termék,értékelések,van-e személyes átvétel, stb.... És itt jössz Te a képbe akinek igenis legyenek bizonyos dolgok gyanúsak egy hirdetésben.
Hidd el, a Vatera maximálisan fog segíteni, hisz a levelezéseket, a terméklapokat és sok más az ügyben kulcsfontosságú adatokat ő fog biztosítani a szerveknek. Más hatásköre nincs. Hidd el, ellenőrzik a felhasználókat is és hidd el, sok olyan ténykedést ami gyanús volt és a gyanú be is igazolódott megszüntettek már.
Nem üzleti érdeke,hogy annyiban hagyja az átveréseket!
És még egy utolsó szösszenet: a szükséges lépéseket először Neked kell megtenned, hisz Téged károsítottak meg. Ha te megtetted a feljelentést, akkor jön képbe a Vatera.
Köszönöm a figyelmed és kívánom, hogy sikeresen visszakapd a pénzed!

Senki sem azt várja el tőle, hogy "büntessen" hanem mint vevő és eladó közti ...ha ugytetszik "kapcsolat, kapocs" igen is meg kellene tennie a szükséges lépéseket feljelentés stb... és persze az ügyfeleknek nem a sablonos szöveget kellene írnia hanem egy emberi levelet...
mindenesetre némely médiákkal felvettem a kapcsolatot akik foglalkozni fognak az üggyel.. remélhetőleg, és mivel tudom a pénzt ugysem kapjuk vissza, az is elégtétel mint irtam már ha a kislány nem futkosna szabadon se itt se másutt...
A hirdetésbe nem én ugrottam bele mégha "szösszenetnek" is nevezel hanem a 14 éves fiam aki gyerek... fel sem fogja mi az hogy gyanús csak akart a 2 éve spórolt pénzéből vásárolni valami nagyzerű dolgot a beteg nagyapjának...
még a kítűnő bizonyítványért kapott zsbepénzét is beletette ebbe a dologba mert meglepetést akart szerezni, egy gyerek álmát és az meberekben vetett hitét törték itt össze pillanatok alatt, és én mint anya tigris nem fogom hagyni ha kell elmegyek a jóéghez is hogy mindenki megkapja azt amit érdemel...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-07-01 14:23
Létrehozva: #10419

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Yorgos2005 @ 2010-07-01 14:18) *
Vateraoroszlán visszafogottan sokat sejtető válaszaiból kiolvasni vélem, hogy hatósági megkeresésre meg fogja tenni a szükséges lépéseket, illetve remélhetőleg már megtette.

Jól sejted, smile.gif mindig megteszik. Ez kiderül az eddig megtörtént ügyek kitárgyalásából.
Az meg, hogy az igazságszolgáltatás hogyan működik, nem a Vatera hibája.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Yorgos2005
hozzászólás 2010-07-01 14:18
Létrehozva: #10420

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-06-16 11:50
Azonosító: 660 373

IDÉZET(BrenBea @ 2010-07-01 13:48) *
... és igen is kötelessége lenne vagyis lett volna már ...neki is mármint a vaterának megtennia szükséges lépéseket....

Vateraoroszlán visszafogottan sokat sejtető válaszaiból kiolvasni vélem, hogy hatósági megkeresésre meg fogja tenni a szükséges lépéseket, illetve remélhetőleg már megtette.

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 519 520 521 522 523 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 15:11