IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 523 524 525 526 527 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-06-30 16:29
Létrehozva: #10481

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Ja, nem mondtam, hogy a Papírgyár és az Őskohó állomások között közlekedik jelenleg a kisvasút, de ez viszmajor esete, a retúrjegy így is érvényes! Ehhe, nézz utána tongue.gif

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-30 16:26) *
Há, most majdnem megfogtál, de a kisvasút nem üzemel mert elmosta a pályát az árvíz tongue.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-30 16:26
Létrehozva: #10482

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-06-30 16:24) *
Újabb próbatétel a hiszékenyeknek... És igen, ezenkívül minden károsultnak fájdalomdíjként felajánl egy Nokia N95 telefont, egy ingyen wellness-hétvégét Vecsésen és egy ingyenes utazást a lillafüredi kisvasúton. Persze retúr!

Há, most majdnem megfogtál, de a kisvasút nem üzemel mert elmosta a pályát az árvíz tongue.gif

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-06-30 16:25
Létrehozva: #10483

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(malacpapa @ 2010-06-30 15:43) *
Üdv!

Sajna + 1:0 pinkbaby16-nak. Engem is megetetett. ...... Elég komoly csalódás a Vaterában (leszögezve, hogy NEM ők a hibásak, mindenki önerőből akkora balek amekkora), illetve magában a rendszerben, hogy ilyen megtörténhet. .....
Üdv.

Végre egy értelmes hozzászólás, ebben van az igazság. Csak többen nem látnak a dühtől, és ugyanazt ismételgetik sokadszorra is. Nem itt kell szidni mindenkit, hanem a rendőrségre menni minél hamarabb wink.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-06-30 16:24
Létrehozva: #10484

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(boldi01 @ 2010-06-30 16:19) *
Elértem pinkbaby16-ot egy 70-es számon állítólag valaki ismerőse húzott be minket ígéretet tett hogy jövő héten mindenkinek vissza utalja a pénzt most intéz hitelt.
Remélem igazat mondott.

Újabb próbatétel a hiszékenyeknek... És igen, ezenkívül minden károsultnak fájdalomdíjként felajánl egy Nokia N95 telefont, egy ingyen wellness-hétvégét Vecsésen és egy ingyenes utazást a lillafüredi kisvasúton. Persze retúr!

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-30 16:21
Létrehozva: #10485

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(boldi01 @ 2010-06-30 16:19) *
Elértem pinkbaby16-ot egy 70-es számon állítólag valaki ismerőse húzott be minket ígéretet tett hogy jövő héten mindenkinek vissza utalja a pénzt most intéz hitelt.
Remélem igazat mondott.

Mondjátok hogy rosszindulatú vagyok, de engem ez valahogy nem győzött meg. Kezdjük ott, hogy ha egy ismerőse ügyeskedett, akkor miért ő adósodik el hogy kárpótoljon titeket?

+Quote Post
boldi01
hozzászólás 2010-06-30 16:19
Létrehozva: #10486

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-02 10:58
Azonosító: 916 106

Remélem igazat mondott.

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-06-30 16:09
Létrehozva: #10487

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

Üdv!

Sajna...

Ez nagyon korrekt!

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-06-30 16:07
Létrehozva: #10488

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Na, végigolvastam a rózsaszín böbével kapcsolatos történéseket. Ami lejött, hogy ez nem egy mackó féle csaló, ez sokkal szofisztikáltabb eset.
Nem kis szervezést igényelt a részéről, ráadásul nem ma regisztrált be a vaterára. (Nem lehet, hogy ellopták valakinek az accountját?)
Biztos van olyan pont, ahol figyelmetlen volt, de ezt nem nektek kellene kideríteni, hanem a rendőrségre bízni.
Persze, hogy mindenki ideges, szét tudná ütni az arcát, de nem hiszem, hogy egyetlen karcsiszemüveges hülyegyerek műve ez, az ismert részletek túlmutatnak már ezen az em betűs cég felé... Bőven.

IDÉZET(malacpapa @ 2010-06-30 15:58) *
De ott legalább "csak" 3-an szívtak úgy tűnik. Nem mintha azoknak vigasz lenne... Azért pinky ügyesebb volt be kell látni! smile.gif

+Quote Post
Cassy66
hozzászólás 2010-06-30 16:01
Létrehozva: #10489

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-01 13:44
Azonosító: 1 138 568

Üdv!

Sajna + 1:0 pinkbaby16-nak. Engem is megetetett. Öröm az ürömben, hogy fele-most-fele-átadáskor volt a megegyezés, így sikerült a 60.000.-es bukót 30.000.-ra "mérsékelni". Óvatos voltam, de nem eléggé. Megszédített az "azért nem TÚL baráti ár", a sok pozitív értékelés kombinálva sok adásvétellel, és hogy NAGYON akartam a terméket (iPhone 3G). Elég komoly csalódás a Vaterában (leszögezve, hogy NEM ők a hibásak, mindenki önerőből akkora balek amekkora), illetve magában a rendszerben, hogy ilyen megtörténhet. Eddig büszke voltam magamra, hogy milyen óvatos vagyok és nehéz átvágni, most koppantam egyet. Ebből tanulok, tanuljon más is az én káromon! A VÁGY diadalmaskodott a józan ész felett. Még szerencse, hogy nem kenyérre kellett a pénz, és "csak" az ár fele. Eljött ez a nap is, hogy az én fejem fölött villog a piros BALEK jelzés. Mentségemre legyen, hogy azért mások is kellettek hozzá, hogy összejöjjön. Ha nincs ilyen magas eladásszám, és ennyi pozitív, akkor sosem ugrom bele. A 44-es hölgynek üzenem, aki a saját pénze visszaadásáért adott pozitívat, hogy abban igaza van, hogy sokan ugyanígy jártak volna el. Köztük én is. Ez biztos. A gond ott kezdődik, hogy ahogy a pénz a számláján volt, AZONNAL jelezni kellett volna a Vaterának, és akkor nagyon sokan nem nyalták volna be. Ez annyira egyértelmű helyzet volt, hogy miről van szó, nem is értem, neki hogy nem esett le. Akkor is jeleztem volna, ha esetleg kitiltanak a Vateráról kamu pozitív miatt. Ezt meg kellett volna tenni. Annál is inkább, mert most meg főhet a feje, hogy esetleg nem áll-e meg a bűnrészesség csalásban, még ha jóhiszemű is volt. Na de ez legyen az ő problémája. Írtam a Vaterának az üggyel kapcsolatban infót kérve. Ha megtudok valamit ide jelzem.

Üdv.

A bűnrészességnek van néhány törvényi tényállásban megfogalmazott feltétele, többek között, hogy az adott pillanatban tisztában volt-e azzal, hogy rosszhiszeműen, stb.. járt el...
Nos: nyomatékosan megkérek MINDENKIT!!! NE engem piszkáljatok már, (...)!!!

Ez volt az ELSŐ vásárlásom a Vaterán, az előttem lévő pozitívokból indultam ki én is...
Mellesleg meg lehetne nézni a dátumokat is, hogy vajon ki/kik vásároltak az én pozitívumom hatására, és nem-e esetleg inkább annak a hatására, hogy megtévesztően jó áron, behízelgő stílusban adta el a telefonokat.
Nézzétek már meg, hogy én mikor vásároltam a telefont!!! Nem június elején, hanem az előttem adott pozitívok hatására csak a hónap második felében!

Tök jó bűnbakokat keresni.
Mellesleg: ÁLLOK elébe akár a rendőrségi megkeresésnek, akár a többinek, de egyet azért mondhatok: a rágalmazás és a becsületsértés is törvényileg üldözendő.

És nem fenyegetés: de ha mégegyszer engem rágalmaz, vagy meggyanúsít valaki is bűnrészességgel, csalással, stb..., én is mostmár megteszem a magam feljelentését és megkérem a tisztelt Vaterát, hogy a jelenlévők alanyi jogon járó ártatlanság vélelmét szíveskedjen megóvni olyan módon is akár, hogy az ez ellen felbújtó, az erre irányuló magatartást tanúsító felhasználókat megfelelő szankciókban részesítse....

Én jóhiszeműen jártam el, olvassátok végig a hozzászólásaimat.
ÉS nem mellékesen sokadszor is megírom: SENKI nem tudta volna meg az én üzletkötésem igazságát, ha merő jóindulatból és segíteniakarásból nem én osztom meg ezt saját elhatározásomból a nyilvánossággal.

(...)

Kedves malacpapa! Azt ugye te se gondolod komolyan, hogy elhiszem azt, hogy kizárólag az én értékelésemnek köszönhetően vásároltál meg egy telefont????
Ha én is az előttem folyamatban lévő vásárlásoknak megfelelő negatívokat elolvashattam volna, akkor egyrészt nem vásárolok, másrészt talán nem így döntök.

DE megint csak hangsúlyozom: ez volt az 1. vásárlásom, honnan a fenéből kellett volna tudnom, hogy mit kellett volna csinálnom és mit nem?
Miután évekig éltem Angliában, honnan kellett volna tudnom, hogy magyarországon mi a szokás, mi megy, mennyire nem korrektek az emberek?

Állok a vizsgálatok elé, sőt ragaszkodom is hozzá, de ha bárki tisztességtelenül, ártatlanul engem meghurcol, annak számolni a kell a jogi következményekkel, mert nem én vagyok az ellenség, és nem miattam csaptak be itt embereket.
Valószínűleg fáj néhány embernek, hogy én visszakaptam a pénzem... Sajnálom, hogy én nem jöttem ki "rosszul" belőle....

Na még csak annyit: így nagyon könnyű azt mondani, hogy azonnal kellett volna szólni a vaterának, de!!!
MIVEL bizonyítom, hogy nekem van igazam és nem csak kitaláltam???? És nem mellékesen abban a helyzetben még mindig arra gondoltam, hogy az eladó korrekt, csak nálam nem jött össze valami...

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-06-30 16:54

+Quote Post
malacpapa
hozzászólás 2010-06-30 15:58
Létrehozva: #10490

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-03 08:11
Azonosító: 167 499

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-06-30 15:49) *
Csak jelzem, hogy a korábban tárgyalt, maci969 nevű egyénnél is kezdenek gyűlni a károsultak. Időben meg lett fogva, de úgy látszik, hogy nem eléggé időben...

De ott legalább "csak" 3-an szívtak úgy tűnik. Nem mintha azoknak vigasz lenne... Azért pinky ügyesebb volt be kell látni! smile.gif

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-06-30 15:49
Létrehozva: #10491

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Csak jelzem, hogy a korábban tárgyalt, maci969 nevű egyénnél is kezdenek gyűlni a károsultak. Időben meg lett fogva, de úgy látszik, hogy nem eléggé időben...

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2010-06-30 15:49

+Quote Post
malacpapa
hozzászólás 2010-06-30 15:43
Létrehozva: #10492

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-03 08:11
Azonosító: 167 499

Üdv!

Sajna + 1:0 pinkbaby16-nak. Engem is megetetett. Öröm az ürömben, hogy fele-most-fele-átadáskor volt a megegyezés, így sikerült a 60.000.-es bukót 30.000.-ra "mérsékelni". Óvatos voltam, de nem eléggé. Megszédített az "azért nem TÚL baráti ár", a sok pozitív értékelés kombinálva sok adásvétellel, és hogy NAGYON akartam a terméket (iPhone 3G). Elég komoly csalódás a Vaterában (leszögezve, hogy NEM ők a hibásak, mindenki önerőből akkora balek amekkora), illetve magában a rendszerben, hogy ilyen megtörténhet. Eddig büszke voltam magamra, hogy milyen óvatos vagyok és nehéz átvágni, most koppantam egyet. Ebből tanulok, tanuljon más is az én káromon! A VÁGY diadalmaskodott a józan ész felett. Még szerencse, hogy nem kenyérre kellett a pénz, és "csak" az ár fele. Eljött ez a nap is, hogy az én fejem fölött villog a piros BALEK jelzés. Mentségemre legyen, hogy azért mások is kellettek hozzá, hogy összejöjjön. Ha nincs ilyen magas eladásszám, és ennyi pozitív, akkor sosem ugrom bele. A 44-es hölgynek üzenem, aki a saját pénze visszaadásáért adott pozitívat, hogy abban igaza van, hogy sokan ugyanígy jártak volna el. Köztük én is. Ez biztos. A gond ott kezdődik, hogy ahogy a pénz a számláján volt, AZONNAL jelezni kellett volna a Vaterának, és akkor nagyon sokan nem nyalták volna be. Ez annyira egyértelmű helyzet volt, hogy miről van szó, nem is értem, neki hogy nem esett le. Akkor is jeleztem volna, ha esetleg kitiltanak a Vateráról kamu pozitív miatt. Ezt meg kellett volna tenni. Annál is inkább, mert most meg főhet a feje, hogy esetleg nem áll-e meg a bűnrészesség csalásban, még ha jóhiszemű is volt. Na de ez legyen az ő problémája. Írtam a Vaterának az üggyel kapcsolatban infót kérve. Ha megtudok valamit ide jelzem.

Üdv.

+Quote Post
Cassy66
hozzászólás 2010-06-30 15:30
Létrehozva: #10493

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-01 13:44
Azonosító: 1 138 568

Csak megosztanék veletek egy számomra örömhírt, és ezért ne bántódjatok meg, mert ez most nem biztos, hogy jó lesz másoknak...

Lejjebb írtam, hogy - miután pinkbaby16 valamilyen szinten engem is átvágott, bár szerencsémre engem anyagi kár nem ért, - megrendeltem itt egy másik eladótól egy másik telefont, és hogy görcsben van a gyomrom, mert állítása szerint tegnap feladta, és hogy vajon tényleg megérkezik-e a rossz tapasztalatok alapján.

Nos, MEGÉRKEZETT, és tökéletes, hibátlan!
Csak azért írtam, hogy aki kezdő Vaterás, mint én, nem kell feladnia a reményt, hogy vannak még korrekt, becsületes eladók itt a Vaterán!

Nem mindenki pinkbaby16!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-06-30 14:48
Létrehozva: #10494

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(gaborno1 @ 2010-06-30 14:27) *
Kedves Adminisztrátor!
Úgy érzem nem is történt semmi, ami az anonimitást felfedné. Eddig azt gondoltam, hogy a vatera segít, de most látom, hogy nem lát ki aszabályai mögül!
Próbálja beleképzelni magát a mi helyzetünkbe, és úgy már érezné mi a fontos és mi nem...

Nem szeretném ezzel megbántani.

Tisztelt gaborno1!

Ahhoz sokkal több kell, hogy engem megbántson, de ahogy már fórumozótársuk is rávilágított, nem azért írtam, mert történt, hanem azért, hogy ne történjen.

Emellett kértem, hogy olvassanak vissza, hogy eddig mi hangzott el az ügy kapcsán. Kiemelten hasznos lenne, ha legalább a moderátori hozzászólásokat elolvasná, akkor talán nem írna le valótlanságokat.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-06-30 14:48
Létrehozva: #10495

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(garbagecollector @ 2010-06-30 14:43) *
Nem értem ezt a gondolkodást. Pénz, Áru, Határidő ezek a legfontosabb paraméterek egy vásárlásnál. Ebből most több is megsérült.
Ez ugyan olyan mint, amikor szerződésbe lerögzíti egy vállalat, hogy nekik határidőre le kell szállítani a terméket. Ha határidőre nem érkezik meg a rendelt termék akkor nem veszik át, ilyen egyszerű. Pl.: Olyan mintha most rendelnék egy klíma berendezést, de azt télen szállítanák ki, amikor már semmi szükségem sincs rá.

Nekem határidőre kellett volna a telefon, ezért is így egyeztünk meg.

Másra reagáltál, mint amire én.
Én azt mondtam, a Vaterát nem terheli felelősség az értékelések elmaradása miatt, mert 40 nap a határidő.

Amit te mondasz, az igaz, megállja a helyét, csak éppen nem az én reakciómra illik. Elbeszélünk egymás mellett.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
gaborno1
hozzászólás 2010-06-30 14:46
Létrehozva: #10496

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-19 15:27
Azonosító: 47 116

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-06-30 14:43) *
A rendőrséget nem érdeklik az információdarabkáitok, ők megkapnak mindent adatot a vaterától, az eladó mobilszolgáltatójától, bankjától stb.

Egyébként a fórum arra való, hogy mindenki mindenhez hozzászólhasson, ha nem tetszik ne gyere ide.

Azt gondoltam, itt mahd meg lehet találni azokat az embereket akiket átvert és akiknek eljuttatta a készüléket...
De látom itt okosból sokkal több van, és rendőrből is mint pl. te... not_i.gif

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-06-30 14:46
Létrehozva: #10497

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(garbagecollector @ 2010-06-30 14:32) *
..de jó lenne ha te nem dumálnál bele olyan dologba, amihez közöd sincsen. Vagy nincs jobb dolgod, mint egész nap itt írogatni és azt magyarázni, hogy mennyire hülyék vagyunk?
A rendőrségre meg most megyek és feljelentést teszek.

Miután egy nyilvános fórumban írod le a nyűgöd, azt írok és annyit, amennyit akarok. Pont nincs más dolgom. És a az általam leírtakban megfogalmazott kérdőjel a vásárlásotokkal kapcsolatban nem hülyézés, főleg hogy már reggel írtam, hogy mihamarabb menjetek rendőrségre, lehet hogy nem lenne ideje elfagyizni a pénzetek.

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
vaterazoman
hozzászólás 2010-06-30 14:44
Létrehozva: #10498

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-18 09:05
Azonosító: 1 217 967

IDÉZET(skylaner @ 2010-06-30 14:39) *
Na neeeeeee, semmi papír, aláírás hogy átvetted. Ilyen nincs......

Ezt meg ki mondta?

+Quote Post
garbagecollector
hozzászólás 2010-06-30 14:43
Létrehozva: #10499

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-06-29 21:27
Azonosító: 1 236 450

IDÉZET(zejopy @ 2010-06-30 14:37) *
Ez egy fórum, ahol bárki leírhatja a véleményét. Ráadásul igaza is volt. És így nem beszélünk a másikkal. nono.gif

Nem értem ezt a gondolkodást. Pénz, Áru, Határidő ezek a legfontosabb paraméterek egy vásárlásnál. Ebből most több is megsérült.
Ez ugyan olyan mint, amikor szerződésbe lerögzíti egy vállalat, hogy nekik határidőre le kell szállítani a terméket. Ha határidőre nem érkezik meg a rendelt termék akkor nem veszik át, ilyen egyszerű. Pl.: Olyan mintha most rendelnék egy klíma berendezést, de azt télen szállítanák ki, amikor már semmi szükségem sincs rá.

Nekem határidőre kellett volna a telefon, ezért is így egyeztünk meg.

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-06-30 14:43
Létrehozva: #10500

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(gaborno1 @ 2010-06-30 14:40) *
Meg fog történni elhiheted, de jó lenne minél több infóval menni, hátha többre fognak jutni ( bár kétlem... )
Szerintem hatalmas öröm mindenkinek, hogy itt osztjátok az észt (te és zejopy), de ezzel senki sincs előbbre. De ha nagyon ráértek majd veszek tőletek különórákat vaterázásból...

A rendőrséget nem érdeklik az információdarabkáitok, ők megkapnak mindent adatot a vaterától, az eladó mobilszolgáltatójától, bankjától stb.

Egyébként a fórum arra való, hogy mindenki mindenhez hozzászólhasson, ha nem tetszik ne gyere ide.

A hozzászólást -Dragunovhun- szerkesztette a következő időpontban: 2010-06-30 14:45

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 523 524 525 526 527 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 16:47