IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 558 559 560 561 562 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2010-05-04 15:09
Létrehozva: #11181

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Csillagsziv @ 2010-05-04 11:33) *
Erre az árú leütését követően, a 10.-ik napon negatív értékelést írt, hogy legyúltam a pénzét, meg, hogy csaló vagyok.

Kérdezd már meg tőle plíz,hogy mit jelent az ha legyúlod a pénzét.
Mert ha jobban járok azzal mintha lenyúlnám akkor ezentúl én is ezt fogom tenni. laugh.gif

To speak more seriously:
Valószínűleg beleakadtál egy notórius feljelentgetőbe, bíróságrajáróba.
Van aki szabadidejében az állatkertbe vagy a természetbe szeret menni, ő bíróságra.

A helyedben felhomályosítanám,hogy mivel minden dokumentálva van így semmire nem megy a bíróságon, ráadásul 500ft-odba kerül és a szolgáltatód kiadja a tételes híváslistádat amivel bizonyítani tudod,hogy szám szerint hányszor kerested de a beszélgetések időtartamán - 00:00 mivel mindíg kinyomott - látszik,hogy nem lehetett vele kommunikálni.
Ha bukja a pert - ami szinte biztos - akkor az a pár tízezer forint is az ő buxájából röppen majd ki.

Mond neki,hogy rengeteg a szabadidőd és a bíróság épülete mellett laksz úgyhogy kezdődjön a buli, szereted a tárgyalóterem illatát, a légkört, a személyzetet, meg a pereskedéssel járó procedúrát,papírmunkát, és kifejezetten kéjes öröm tölt el amikor az idézési papírt meglátod a postaládádban. hehehmm.gif

Sajnos akinek az agytérfogata nem éri egy aranyhörcsögét sem,azzal úgysem lehet értelmesen megbeszélni semmit.

Azt elfelejtettem bár a többiek már leírták,hogy a legelső,hogy visszaküldöd neki a pénzt.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2010-05-04 15:14

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-05-04 14:52
Létrehozva: #11182

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-05-04 14:16) *
Lesz ez így szabálytalanul két hétig? huh.gif

Nemigazán erre gondoltam  biggrin.gif (egyébként mi a szabálytalan benne?)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-05-04 14:49
Létrehozva: #11183

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-05-04 14:41) *
Citrom és freemailesek esetében már én is 2 emil címről írogatok.
Javaslom, hogy szűntesd meg a citromosod, mert sok galiba lesz még vele!!! Elképzelhető, hogy tényleg nem kapja meg a leveleket.

Van még egy pár ingyenes, normális levelező program. rolleyes.gif

Jaj, ha ezt Hytech elolvassa, kapsz a fejedre. laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-05-04 14:41
Létrehozva: #11184

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Citrom és freemailesek esetében már én is 2 emil címről írogatok.
Javaslom, hogy szűntesd meg a citromosod, mert sok galiba lesz még vele!!! Elképzelhető, hogy tényleg nem kapja meg a leveleket.

Van még egy pár ingyenes, normális levelező program. rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-05-04 14:16
Létrehozva: #11185

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(Aramir @ 2010-05-04 13:31) *
Őrá meg kiváncsi leszek 1-2 hét múlva  unsure.gif

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=dropshiphungary

Lesz ez így szabálytalanul két hétig? huh.gif

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-05-04 14:01
Létrehozva: #11186

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(Aramir @ 2010-05-04 13:31) *
Helló!

Mindennel egyetértek amit mondtál.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-05-04 13:31
Létrehozva: #11187

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

citromail-omról.

Helló!

Szerintem gyorsan váltsál át akármire, de ne a citromos vackot használd, ugyanis simán elképzelhető, hogy te megkapod a leveleit, ő viszont nem a tiedét (jó, tovább olvastam a sztorid, de ettől függetlenül a citromaillal sok probléma van laugh.gif ). Én is sokszor járok így a citromailos partnerekkel, nekik már mapásból két címről írok, az egyiket csakmegkapja alapon (egy freemail és egy tvn-es címről).

Őrá meg kiváncsi leszek 1-2 hét múlva  unsure.gif

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=dropshiphungary

A hozzászólást -Aramir- szerkesztette a következő időpontban: 2010-05-04 13:34

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-05-04 13:04
Létrehozva: #11188

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Csillagsziv @ 2010-05-04 13:01) *
hehehe laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
de jót nevettem, ez nagyon tetszett! mosking.gif

azt elhiszem. ki ne próbáld. laugh1.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Csillagsziv
hozzászólás 2010-05-04 12:58
Létrehozva: #11189

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-12 00:25
Azonosító: 934 409

IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 12:41) *
a gyürüt kifizette, tehát az övé. ez itt adásvételi szerzödés, nem a visszaadjam-e a babaruhát esete.

Köszi a válaszod!

IDÉZET(Torrenteee @ 2010-05-04 12:56) *
Én is küldeném a gyűrűt, mindenképp. Ha a pénzt fogja visszakapni, szerintem csak a "gyanúját" erősíted. És ha nem értékelted még, dátumokkal alátámaszthatod az igazad. Persze ha már megnyugodtál.

Köszi-köszi neked is! thank_you.gif

IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 12:33) *
féltéglát tennék a ridikülömbe, és megcsapkodnám a fejét. rolleyes.gif csak vicc. én nem álltam volna le vele vitatkozni, és amint megkaptam a pénzt, értesítettem volna, hogy a terméket postáztam.

hehehe laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
de jót nevettem, ez nagyon tetszett! mosking.gif

+Quote Post
Torrenteee
hozzászólás 2010-05-04 12:56
Létrehozva: #11190

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 12:24
Innen: Kesztölc
Azonosító: 980 507

IDÉZET(Csillagsziv @ 2010-05-04 12:25) *
Szia! Te mit tennél a helyemben ilyen esetben? Köszi, ha válaszolsz!

Én is küldeném a gyűrűt, mindenképp. Ha a pénzt fogja visszakapni, szerintem csak a "gyanúját" erősíted. És ha nem értékelted még, dátumokkal alátámaszthatod az igazad. Persze ha már megnyugodtál.

--------------------
Korán keltem, hol az arany?

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-05-04 12:41
Létrehozva: #11191

Csoport:
Kizárt

Így a gyűrűt semmiképpen sem akarom, hogy megkapja!

a gyürüt kifizette, tehát az övé. ez itt adásvételi szerzödés, nem a visszaadjam-e a babaruhát esete.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-05-04 12:38
Létrehozva: #11192

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

Köszi! Persze, igen tudom, hogy feljelenthet. De mi lenne ha a címére küldeném a pénzt postai csekken? Mert a címét tudom! Így a gyűrűt semmiképpen sem akarom, hogy megkapja!

Ha meg tudja oldani a pénz visszautalását, akkor természetesen oldja meg. Az első hozzászólásából úgy látszott, ez nem megoldható.
Ilyen esetben viszont polgári pert indíthat a vevő, a szerződéstől való elállás miatt.

A legegyszerűbb elküldeni.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-05-04 12:33
Létrehozva: #11193

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Csillagsziv @ 2010-05-04 12:27) *

féltéglát tennék a ridikülömbe, és megcsapkodnám a fejét. rolleyes.gif csak vicc. én nem álltam volna le vele vitatkozni, és amint megkaptam a pénzt, értesítettem volna, hogy a terméket postáztam.

--------------------

+Quote Post
Csillagsziv
hozzászólás 2010-05-04 12:25
Létrehozva: #11194

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 12:09) *
Az Ügyfélszolgálat a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül érhető el.

Azért írtam, hogy küldje el a gyűrűt, mert ha nem tudja megoldani az összeg visszautalását, valóban feljelentheti a vevője.

Köszi! Persze, igen tudom, hogy feljelenthet. De mi lenne ha a címére küldeném a pénzt postai csekken? Mert a címét tudom! Így a gyűrűt semmiképpen sem akarom, hogy megkapja!

IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 12:18) *
a ridikülös szekció.... smile.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-05-04 12:18
Létrehozva: #11195

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 11:58) *
A partnere által leírtakat is áttekintve én semmiképpen nem tudok (és nem is akarok) egyértelmű állásfoglalást tenni ez ügyben.

a ridikülös szekció.... smile.gif

--------------------

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-05-04 12:09
Létrehozva: #11196

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Csillagsziv @ 2010-05-04 12:01) *
Köszönöm a gyors választ!

És az ügyfélszolgálatot, hogy lehet elérni? Mert én ezek után nem szeretném elküldeni a gyűrűt!

Az Ügyfélszolgálat a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül érhető el.

Azért írtam, hogy küldje el a gyűrűt, mert ha nem tudja megoldani az összeg visszautalását, valóban feljelentheti a vevője.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Csillagsziv
hozzászólás 2010-05-04 12:01
Létrehozva: #11197

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 11:58) *
Kedves Csillagsziv!

Az üggyel érdemben Ügyfélszolgálatunk tudna foglalkozni. A partnere által leírtakat is áttekintve én semmiképpen nem tudok (és nem is akarok) egyértelmű állásfoglalást tenni ez ügyben.

Annyi bizonyos, hogy a terméket célszerű elküldeni, ha a partner azt kifizette és az összeg visszautalása megoldhatatlan.

Köszönöm a gyors választ!

És az ügyfélszolgálatot, hogy lehet elérni? Mert én ezek után nem szeretném elküldeni a gyűrűt!

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-05-04 11:58
Létrehozva: #11198

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera, és Mindenki!
Sajnos elég érdekes emberbe botlottam itt a vaterán szerencsétlenségemre! A felhasználóneve: juditjuditjudit...

Kedves Csillagsziv!

Az üggyel érdemben Ügyfélszolgálatunk tudna foglalkozni. A partnere által leírtakat is áttekintve én semmiképpen nem tudok (és nem is akarok) egyértelmű állásfoglalást tenni ez ügyben.

Annyi bizonyos, hogy a terméket célszerű elküldeni, ha a partner azt kifizette és az összeg visszautalása megoldhatatlan.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Csillagsziv
hozzászólás 2010-05-04 11:33
Létrehozva: #11199

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vatera, és Mindenki!

Sajnos elég érdekes emberbe botlottam itt a vaterán szerencsétlenségemre! A felhasználóneve: juditjuditjudit

Megrendelt tőlem egy árút, majd másnap felhív, hogy nem jelentkeztem. Holott szerintem annak kellene jelentkeznie, aki rendelt nem?
Kérdezte a telefonban a gyűrű valódiságát, hogy tényleg ezüst-e, meg hogy mérjem le neki, hogy hány cm körbe, meg írjam le az utaláshoz szükséges adatokat. Miután beszéltünk, megmértem neki a gyűtűt, megírtam neki a szükséges adatokat az utaláshoz, ez kb 15 perccel, a telefonbeszélgetést követően meg is történt.

Erre írt nekem rá 2 óra hossza múlva, hogy nem érti, hogy mi történhetett, hogy miért nem írok.... egész eddig várt, de nem kap adatokat tőlem.
Mondom oké, akkor elküldöm mégegyszer, erre megnit jött egy olyan levél tőle, hogy: én így még nem jártam, nem tudom hogy mi történhetett, és biztos hogy nem is akarom neki eladni a gyűrűt, akkor miért hírdettem meg? Hát mindegy azért köszi, de sajnálom, hogy így jártam, és miért nem mondtad meg a telefonba, hogy nem akarod eladni a gyűrűt?

Erre már kicsit kiakadtam szerintem jogosan....

Aztán elkezdett a kiválasztott árú oldalán írkálni nekem.... és monta, hogy nem jó a mail címem, meg hogy letiltottam őt az citromail-omról.
ugyan ezeket mind leírta a mail címemre, és én mindet meg is kaptam, és válaszoltam is rá, de ő azt állítja, hogy nem kap tőlem üzenetet, és én be akarom csapni, meg le akarom nyúlni a pénzét, és nem is küldi. Érdekes módon mindenki mással tudok mail.on kommunikálni, csak vele nem. Naponta váltok mailt több emberrel is, és mindenki megkapja a mail-jaimat, és én is az övékét.
Nagy nehezen azt mondta pár nap mulva, hogy mégis megkapta az összes üzenetemet, egyszerre az összeset, és hogy bocsánatot kér, és küldi nekem a pénzt, amit az árú leütése után 5 nappal tett meg. Illetve hozzám akkor érkezett meg az utalás.
( Ő úgy állítja, hogy 2 hete elküldte nekem a pénzt, és azóta én csak a kifogásokat keresem.... Nos elmondanám, hogy az árú leütése, és a negatív értékelés között mindössze 10 nap telt el!!!!!!!! Így nem is lehetett, hogy 2 hete elküldte nekem a pénzt......!!! Az árú leütését követő 5.-ik napon megérkezett hozzám az utalás.... és újabb 5 nap múlva megítra az értékelést, hogy két hete fizetett nekem, és sehol a gyűrű, becsaptam, meg átvertem, meg lenyúltam) Mondtam neki telefonon is, mikor hívogatott, hogy mikor tudom feladni, mert nagyon elfoglalt vagyok, amit egyszerűen képtelen volt megérteni, hogy nem lehet valakinek annyi ideje, hogy azonnal elküldje... na pffff szerintem ebbe nem szeretnék belemenni. Nem volt annyi időm, és kész. Megmondtam melyik nap tudom feladni, de nem tudta kivárni azt a pár napot. A telefonbeszélgetések során számonkérő, arrogáns, és és fenyegető volt!

Én mondtam neki, hogy nem tudom azonnal küldeni, és kis türelmet kértem tőle, pár napról volt szó csupán nem hetekről!
Erre az árú leütését követően, a 10.-ik napon negatív értékelést írt, hogy legyúltam a pénzét, meg, hogy csaló vagyok.
Pont aznap tudtam volna feadni neki a gyűrűt, amelyik nap megírta az értékelést, amit meg is beszéltünk telefonon, hogy aznap feladom!!!!!!!!!!!!!!!!!
Erre mi fogad mire haza értem? A negatív értékelés blink.gif blink.gif blink.gif hát csak néztem nagyokat.... blink.gif blink.gif blink.gif
Szinte minden nap írt mailt, vagy telefonon zaklatott (hozzá teszem, még a munkahelyemen is állandóan keresgetett, pedig mondtam neki, hogy dolgozok, és nem tudok enyit telefonálni), hogy hol van már a gyűrű, meg, hogy létezik-e egyáltalán...... Meg mit képzelek én, hogy ártatlan embereket csakpok be, meg lenyúlom a pénzét... ezek a juditjuditjudit szavai voltak szó szerint idéztem!

Nos szerintem érhető, hogy ezek után ,már a gyűrűt nem fogom elküldeni, és írtam neki, hogy küldje el a számlaszámát, hogy vissza tudjam neki utalni a pénzt, mivel miután az értékelést követően egyáltalán nem vette fel nekem a telefont, hanem kionyomta, akárhányszor próbáltam hívni, (rengetegszer), és minden alkalommal kinyomja ,egyáltalán nem lehet elérni telefonon, mail-re nem válaszol!!!!!!
De amikor utoljára hívott, mondta hogy fel fog jelenteni, ha nem kapja meg a gyűrűt, vgy a pénzt! Megvárja a jövő hetet, és ha nem kapja meg a gyűrűt, akkor feljelent. Teljesen értetlenűl állok ehhez a dologgal szemben, de mondtam oké, feladom, ő meg megvárja a keddet, hogy megkapja-e, és erre még aznap jött az étrékelés, hogy nem jött létre az üzlet. Van valaki aki még ezek után elküldené a megrendelt árút? Mert személy szerint én nem! Vagy én látom rosszúl a dolgot?

És akárhogy próbálom felvenni vele a kapcsolatot, hogy megtudjam a számlaszámát, semmire nem reagál! Telefont kinyomja, mail-ra nem válaszol.
Kérdezem én akkor mégis hogy küldeném vissza neki a pénzt? Mert nekem nincs szükségem az ő pnzére, ahogy ő ezt gondolja, és csalónak állít be.

Kérdezem én, akkor mégis mi a fenéért görcsölök ennyit az egészen, hogy visszakapja a pénzét? Mert ha tényleg csaló, tolvaj lennék nem írogatnék szerintem most sem, hogy tanácsot kérjek mit lehet tenni ilyen esetben. Mivel megmondta feltett szándéka, hogy feljelent.

Hát teljesen ki vagyok már akardva ezen az egész dolgon, hogy pont nekem kellett egy ilyen emberbe botlanom, ez egyszerűen agyrém!!!!!

Kérem a Vaterát adjon kekem tanácsot ez ügyben!!!!!!!

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel : Csillagszív

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett............

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-05-04 10:08
Létrehozva: #11200

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oxygene2 @ 2010-05-03 22:23) *
Kedves Vaterabenz!

Kezdő VATERÁSKÉNT szeretném hallani a véleményeteket a következőkről:
Hi-Fi rajongóként örömmel láttam hogy rengeteg készülékből lehet választani...
Nosza mindjárt fel is tettem a kérdésemet az eladónak:TISZTELETTEL KÉRDEZVE!!!!egy erősítő műszaki paraméterét kérdeztem.
Nem írom ide a párbeszédet de rövid időn belül "lehülyéztek" a végére pedig már kiérdemeltem a kitüntető"MAJOM"címet.
Természetesen a választ már nem várta meg az illető.Először meglepődtem de aztán láttam hogy mással is ilyen minősíthetetlen hangnemben társalognak.
Ma legnagyobb gyönyörűségemre beleakadtam a barátjába aki közölte velem "már tud rólam" úgyhogy ne /rontsam a levegőt !!!/
Kérdezem hogy ezek az Úriemberek:GYURESZ54/LANCIA123 mint használt audio nepperek bármit beírhatnak az érdeklődő vásárlónak(biznisz az biznisz alapon) vagy
az első szempont mégiscsak egymás kölcsönös TISZTELETE???
Üdv.

Kedves oxygene2!

Szabályzatunk értelmében nem megengedett olyan információ, amely obszcén és közönséges nyelvezetet vagy bárki megbotránkoztatására okot adó anyagot vagy információt tartalmaz.
Amennyiben ilyet tapasztal, akár a termékes levelezésben, a terméklap "Szabálytalan aukció? Értesítsen!" pontján keresztül jelentse azt be, hogy illetékes kollégáink megtehessék a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 558 559 560 561 562 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-20 17:52