IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 572 573 574 575 576 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-28 19:35
Létrehozva: #11461

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-04-28 19:10) *
Kedves Modik, ha erre jártok.... mosking.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1255997

Ő nem érett még meg? Statisztikailag ugyan nem, de ha az össz arányt nézitek a semlegesekkel akkor talán nem rontaná tovább a levegőt. rolleyes.gif

Addig is javaslom a tiltólistás megoldást minden kedves vaterás társamnak!

Kedves Sprinkler1"

Azért ez a felhasználó még elég messze van a 80%-tól.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-04-28 19:10
Létrehozva: #11462

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Kedves Modik, ha erre jártok.... mosking.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1255997

Ő nem érett még meg? Statisztikailag ugyan nem, de ha az össz arányt nézitek a semlegesekkel akkor talán nem rontaná tovább a levegőt. rolleyes.gif

Addig is javaslom a tiltólistás megoldást minden kedves vaterás társamnak!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2010-04-28 19:04
Létrehozva: #11463

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 160

IDÉZET(zejopy @ 2010-04-28 15:25) *
A fontos az, hogy a delikvens hatalmas Vaterás tapasztalattal rendelkezik, ezért valóban oszthatja az észt. Nemde?
Lehet, hogy ő maga az a csecsemő, aki tapasztalatként árulja a köldökzsinórját (kac-kac) a sarkon. pottytrain1.gif pottytrain1.gif

Újfent felforrt a galambepém és követelem a Vatera személyzetétől, hogy menjenek és verjék meg az illetőt, mert ő másból nem tanul. cussing.gif cussing.gif ireful1.gif ireful1.gif
Jaj, szegény nagyon ellenszenves. angry3.gif

Ja ja, a tapasztalat mellé vagy egy egyéni stílusa is. Olyan igazi Európai uniós. Nekem nem csak az epémet teszi tönkre az ilyen szemtelen stílusú alpári beképzelt nem mondom ki milyen ügyfél.
Na de megfogadtam nem veszem a szívemre. UFFF. good.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-04-28 15:25
Létrehozva: #11464

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(fikusz @ 2010-04-28 13:44) *
........... nem az én hibám ha nem tetszik az áru hanem a magáé illetve a vateráé ugyanis nem hiszem hogy megfeleltette az áruját vagy esetleg a leírását minőség ellenőrző bizottság előtt. ...............

Ezeket a szabályokat is kellene minden egyes vatera eladónak tudnia mivel üzletet vállaltak és nem csak seftelnek illetve svindlerkednek hanem játsszák a hatalmas üzletembereket miután annyi tiszteletet nem mutatnak a vevő iránt, akik gondoljunk bele, pénzt fizetnek az eladónak, mint egy részeg ember a kutyájának. .............. tapasztalatom azt mutatja hogy a vatera eladók 70%-a olyan rugalmatlansággal és tapasztalatlansággal állnak az üzletek elé mintha egy újszülött kiállna a sarokra a köldökzsinórját árulni. ..................

A fontos az, hogy a delikvens hatalmas Vaterás tapasztalattal rendelkezik, ezért valóban oszthatja az észt. Nemde?
Lehet, hogy ő maga az a csecsemő, aki tapasztalatként árulja a köldökzsinórját (kac-kac) a sarkon. pottytrain1.gif pottytrain1.gif

Újfent felforrt a galambepém és követelem a Vatera személyzetétől, hogy menjenek és verjék meg az illetőt, mert ő másból nem tanul. cussing.gif cussing.gif ireful1.gif ireful1.gif
Jaj, szegény nagyon ellenszenves. angry3.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-04-28 15:13
Létrehozva: #11465

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Levelezés:
http://www.vatera.hu/xs_es_hibatlan_csipo_..._168325285.html

Az biztos, hogy türelem kell a kedves vevőhőz.... not_i.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-04-28 14:16
Létrehozva: #11466

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(fikusz @ 2010-04-28 14:12) *
És akkor még finom voltál. Az első reakcióm az volt, hogy felhívom de nem elérhető telefonon. Megérdemelne egy "inaktív" státuszt szerintem. ireful3.gif :

mindezt egy 5 értékeléses felhasználótól. én nem teszem tiltóra, szeretettel várom. violent1.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2010-04-28 14:12
Létrehozva: #11467

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2010-04-28 14:03) *
kár, hogy nem én kaptam a levelet. kicsit elvettem volna a kedvét a további episztola-stílusgyakorlatoktól. ritka gusztustalan. vomit2.gif

És akkor még finom voltál. Az első reakcióm az volt, hogy felhívom de nem elérhető telefonon. Megérdemelne egy "inaktív" státuszt szerintem. ireful3.gif :

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-04-28 14:03
Létrehozva: #11468

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(fikusz @ 2010-04-28 13:44) *
Gyerekek, ez kiverte nálam a biztosítékot.
A levelet http://www.vatera.hu/zseboralanc_167601180.html ez az aukció kapcsán kaptam. A kedves úr megírta, hogy nincs most a számláján pénz, meg amúgy is vissza küldi, ha nem tetszik.

kár, hogy nem én kaptam a levelet. kicsit elvettem volna a kedvét a további episztola-stílusgyakorlatoktól. ritka gusztustalan. vomit2.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2010-04-28 13:44
Létrehozva: #11469

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Gyerekek, ez kiverte nálam a biztosítékot.
A levelet http://www.vatera.hu/zseboralanc_167601180.html ez az aukció kapcsán kaptam. A kedves úr megírta, hogy nincs most a számláján pénz, meg amúgy is vissza küldi, ha nem tetszik.

Tehát ilyen magas lovon ügetünk mi Vatera eladók???

"Egy szóval nem írtam hogy május 30-án utalom, nem tudom honnan származik az információ.
Ha én átutalok 2950 Ft-ot -> elküldi postán. 450 Ft a postaköltség.
Megjön a csomag. Valamiért nem tetszik az áru.
Visszautalja a 2950 Ft-ot amiben 2500 a termék ára és 450 a postaköltség.
Én azért nem fogok fizetni külön pénzt mert képtelen normálisan eladni, ismertetni, megmutatni egy portékát. Zsákbamacskát árul és akkor még azért én fizessek.
Oda én állom vissza maga. Ez egyértelmű. Vagy ha nincs tisztában ilyen dolgokkal, olvasgassa át a törvénykönyveket, mind a magyar és mind az európai uniós jogszabályokat.
Mind a ketten veszítunk 450 Ft-ot, ez egy közös veszteség de elméletben ha nem lennék annyira készséges még azon túl hogy kifizettem a postaköltséget és nem tetszik az áru azt is kikellene fizetnie mivel maga vert engem költségekbe.
Azt jegyezze meg hogy nem az én hibám ha nem tetszik az áru hanem a magáé illetve a vateráé ugyanis nem hiszem hogy megfeleltette az áruját vagy esetleg a leírását minőség ellenőrző bizottság előtt. Ezáltal minden leírása, képi anyaga pontatlannak minősül.
Ezeket a szabályokat is kellene minden egyes vatera eladónak tudnia mivel üzletet vállaltak és nem csak seftelnek illetve svindlerkednek hanem játsszák a hatalmas üzletembereket miután annyi tiszteletet nem mutatnak a vevő iránt, akik gondoljunk bele, pénzt fizetnek az eladónak, mint egy részeg ember a kutyájának. Ezt ne vegye személyeskedésnek de tapasztalatom azt mutatja hogy a vatera eladók 70%-a olyan rugalmatlansággal és tapasztalatlansággal állnak az üzletek elé mintha egy újszülött kiállna a sarokra a köldökzsinórját árulni. Úgy nem lehet eladni semmit sem ha az a mottónk ha nem kell akkor ne vedd meg.
Ennyi lett volna a hozzáfűzni valóm. Bizonyára majd kapok egy frappáns, kivillanó választ erre is mint az megszokott, ugyan könnyebb mint gondolkozni és leszállni egy picit a magas lóról."

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2010-04-28 10:37
Létrehozva: #11470

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(barni1 @ 2010-04-28 07:35) *
De az eladó, miért árul olyan terméket, / árulhat ilyen terméket?/ amit nem lehet használni semmire??? Neki szabad?????

Tisztelt barni!

Az aukcióra bocsátott termékért az eladó tartozik felelősséggel. Önmagában az, hogy valami nem jó semmire, nem szabálytalan.

Emellett felhívom a figyelmét, hogy a normál méretű szöveget is el tudjuk olvasni, nem szükséges akkora betűkkel írnia, hogy kiessen a képernyőből.

Köszönöm!

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-04-28 08:53
Létrehozva: #11471

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(jokojoko @ 2010-04-27 23:23) *
Sziasztok! Abban az esetben mit csináljak ha az eladót nem tudom elérni sem emailen sem telefonon.Megnyertem egy led lámpa licitálását de nem tudok kapcsolatot teremteni.Mit tegyek?Meddig várjak?
Előre is köszi a választ.

Üdv

sokértékeléses eladó, eddig mindenkivel sikerült kapcsolatot teremtenie. a Vaterán tegnap is fenn volt. írj neki a terméklapon.

--------------------

+Quote Post
barni1
hozzászólás 2010-04-28 07:35
Létrehozva: #11472

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:20
Azonosító: 994

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-27 20:44) *
Tisztelt barni1!

A leírtak alapján valóban úgy tűnik, hogy tájékozódnia kellett volna vásárlás előtt, hogy alkalmas-e a készülék arra a célra, amire használni szeretné.
Ugyanakkor a Vatera nem tud minden egyes vitás ügyet kivizsgálni, hogy az jogos-e vagy sem. A Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a történtekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.

De az eladó, miért árul olyan terméket, / árulhat ilyen terméket?/ amit nem lehet használni semmire??? Neki szabad?????

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-04-28 10:33

+Quote Post
jokojoko
hozzászólás 2010-04-27 23:23
Létrehozva: #11473

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-30 13:46
Azonosító: 969 012

Sziasztok! Abban az esetben mit csináljak ha az eladót nem tudom elérni sem emailen sem telefonon.Megnyertem egy led lámpa licitálását de nem tudok kapcsolatot teremteni.Mit tegyek?Meddig várjak?
Előre is köszi a választ.

Üdv

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-27 20:46
Létrehozva: #11474

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2010-04-27 18:08) *
Sziasztok! Egy kicsit már elegem van JamesBand nevű kollegából...

Tisztelt vwPoloGTi!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-27 20:44
Létrehozva: #11475

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(barni1 @ 2010-04-27 20:17) *
help.gif T. Vatera! Ezt a kérdést hol tudom feltenni?? ...

Tisztelt barni1!

A leírtak alapján valóban úgy tűnik, hogy tájékozódnia kellett volna vásárlás előtt, hogy alkalmas-e a készülék arra a célra, amire használni szeretné.
Ugyanakkor a Vatera nem tud minden egyes vitás ügyet kivizsgálni, hogy az jogos-e vagy sem. A Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a történtekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
barni1
hozzászólás 2010-04-27 20:17
Létrehozva: #11476

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:20
Azonosító: 994

IDÉZET(viplady @ 2010-04-27 16:04) *
Tisztelt Admin!

Én sajnos nem kaptam választ.... egyet sem, nemhogy hármat. Nem szokásom valótlan információkat közzétenni, sem hazudni, sem becsapni másokat. Innentől kezdve viszont a véleményemet sem fogom elmondani.

További sikeres működést kívánok: viplady

help.gif T. Vatera! Ezt a kérdést hol tudom feltenni?? Biztos én vagyok a h. de nem tudom sehová sem beírni, annyira bonyolult a vatera fórum számomra, talán be kellene iratkoznom tanfolyamra??? Csak itt tudtam leírni a problémámat, sehol máshol !!! help.gif
Vásároltam egy beltéri boxot, kérdeztem az eladót előtte, hogy tudom e használni majd, bővebb inf. vártam volna. Válasza: nem nagyon ért hozzá, 2 db volt neki, a másikra is volt jelentkező. Mivel láttam több eladót is aki hasonlót árult, ezért gondoltam, hogy tudom használni majd. Sajnos kiderült, hogy kártyát a t-online külön nem ad hozzá, kártya nélkül pedig nem használható. Sok helyen érdeklődtem, mindenhol azt a választ kaptam, hogy így nem használható. Mindenről tájékoztattam az eladót, aki egy darabig készséges volt, ő is kérdez stb., később pedig azt írta, hogy visszaveszi mert neki kell stb. De azóta nem válaszol, nem utal. Ezt írta a legutolsó levelében: nagyon sajnálom hogy a vétel előtt nem
informálódott pontosan ezekről a dolgokról, noha én felajánlottam hogy
visszaveszem a beltérit, az azonban nem tisztázott hogy ez csupán az
ön megelégedését szolgáló gesztus -e vagy a kötelességem lenne
egyébként is, tekintve azt, hogy a vétel előtt tájékoztattam Önt
arról, hogy nem vagyok naprakész a felhasználás módjáról stb. kérem
olvassa vissza.

A hozzászólást -barni1- szerkesztette a következő időpontban: 2010-04-27 20:19

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-27 18:18
Létrehozva: #11477

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2010-04-27 18:08) *
Sziasztok! Egy kicsit már elegem van JamesBand nevű kollegából...

Nekem is lenne egy kérdésem hozzád:
Már a leütéskor is láthattad,hogy milyen akkor minek licitáltál?
Nem most kell okosnak lenni. dry.gif

Kérdésedre a válasz:
"Végül minden rendben lezajlott,...de ehhez kellett közel 2 hónap,egy vissza posta,türelmesen
várni...várni... "

A semlegesei jó része is negatív csak a balekok nem mertek neki negát adni.

Nyugtasson meg, hogy hála neked is - mivel vásárolsz egy ilyentől - még sokáig fogja ittt rontani a levegőt.

Mindenesetre bevágtam a sarokba mint anyós a bxdiajtót.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2010-04-27 18:08
Létrehozva: #11478

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

Sziasztok! Egy kicsit már elegem van JamesBand nevű kollegából... Már egy hónapja vettem tőle egy processzort másnap személyesen fizettem be a pénzt, mire válaszolt is (illetve minden termékénél meg van jegyezve) hogy lekésőbb 48órán belül postára adja a terméket. Irta hogy feladta, a csomag nem jött 2 hétig addig nem is válaszolt semmilyen levélre. Azt mondja biztos eltűnt a postán küld másikat... Az értékeléseit nézve ezt a játékot már jópár emberrel eljátszotta. Hogy lehet ezt engedni, hogy ennyi negativ után is fennlegyen valaki a vaterán?! Érdekes módra senki nem irja, hogy hoppá véletlenül megjött mind a 2 csomag vagy hogy jobbat kaptam mint amit rendeltem, hanem mind csak negativ, hogy gyengébb alkatrészt kaptak mint amiért fizettek. Mit tegyek? már egy hónapja nem kaptam semmit, emailra nem válaszol vagy csak azt hogy küldött egy újat várjam meg... ez nem poén!! huszadik emberrel játssza el ugyanezt mi ez ha nem szélhámosság? ha nem fog sürgősen utánnajárni biztos hogy feljelentem. Kifizettem neki a normál postát (ajánlottra) hogy lehetséges hogy csak úgy eltűnögetnek ezek a csomagok?? Kérem a Tisztelt Vaterát nézzen már utánna ennek a fiatalembernek mert nem korrekt az biztos.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-27 16:42
Létrehozva: #11479

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(angelmaker @ 2010-04-27 16:19) *
...de nem értem miért nem tud választ adni...

Azért mert paxxxxt. mad.gif punish2.gif

De az ilyentől akkor sem vennék ha egyedül neki lenne a világon.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
angelmaker
hozzászólás 2010-04-27 16:19
Létrehozva: #11480

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-04-24 16:51
Azonosító: 1 128 626

IDÉZET(zejopy @ 2010-04-27 16:15) *
Ezek után még akarsz tőle vásárolni? unsure.gif

Nála nagyon jó, és olcsó termékek vannak, de nem értem miért nem tud választ adni.

Lehet hagyni kéne, de egy eladónak nem illik ilyennek lenni-e. Na mindegy, lehet csak elfogult vagyok...

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 572 573 574 575 576 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: Zsuzsa10

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 12:41