IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1323 Oldal V  « < 592 593 594 595 596 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
torpe67
hozzászólás 2010-04-05 11:33
Létrehozva: #11861

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-02 17:52
Azonosító: 916 907

SZIASZTOK.
KÉRLEK BENNETEKET HOGY VALAKI ADJON TANÁCSOT! VETTEM EGY TELEFONT, AMIT ÚGY ÁRULTAK HOGY ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN!! NAÍV EMBER VAGYOK, EL IS HITTEM! HIBA VOLT! MEGÉRKEZETT A TELEFONT: 3 SARKA BE VOLT REPEDVE, NAGYON /A SZENTLÉLEK TARTOTTA ÖSSZE/ 1 BESZÉLGETÉS UTÁN LEMERÜLT! GONDOLTAM, HOGY NEM CSINÁLOK BELŐLE ÜGYET, VESZEK HOZZÁ EGY ÚJ AKSIT. VETTEM, ÍGY IS LEMERÜLT. GONDOLTAM VESZEK EGY ÚJ TÖLTŐT IS, VETTEM, ÍGY IS LEMERÜLT! AZTÁN KIDERÜLT HOGY A KIS TELEFON FOGJA MAGÁT ÉS KIKAPCSOL. KÉPEKET NEM KÜLD ÉS NEM IS TUD FOGADNI. KÉRDEZHETNÉTEK, HOGY MIÉRT NEM KÜLDTEM VISSZA, DE UTÁLOK VESZEKEDNI ÉS A FÉRJEM KAMIONOS ÚGY HOGY NAGYON KELLETT EGY TELÓT, MERT A RÉGIT MÁR ELADTAM, ÉS CSAK ÍGY TUDUNK ÉRINTKEZNI EGYMÁSSAL!
A POHÁR AKKOR TELT BE, AMIKOR ÁLLTÓ HELYÉBEN, TÖLTÉS KÖZBEN FEKSZIK A TELEFON A KANAPÉN ÉS ELŐSZÖR AZ EGYIK OLDALON, UTÁNA A MÁSIK OLDALON KI ESTEK BELŐLE AZOK A DARABOK AMIK BE VOLTAK REPEDVE. ÍRTAM AZ ELADÓNAK, NEM VÁLASZOLT! AZTÁN VISSZAKÜLDTEM A TELEFONT, Ő NÉHÁNY NAP MÚLVA VISSZA KÜLDTE VÁRJAD, NEM KELLETT VOLNA A FALHOZ VÁGNI A TELEFONT!! KOMOLYAN MONDOM AZ IDEGESSÉGTŐL SÍRNI TUDNÉK, HOGY LEHET VALAKI ILYEN GERINCTELEN, HISZEN HA VALAKI, Ő PONTOSAN TUDJA, HOGY MILYEN ÁLLAPOTÚ VOLT A TELEFONJA, AMÚGY MINDEGYIKET ÚGY HIRDETI, HOGY ÚJSZERŰ. MOST SE TELEFON, SE PÉNZT. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! TÜNDI
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-05 09:28
Létrehozva: #11862

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(princeofwales @ 2010-04-04 21:19) *
Köszönöm azért az együttérzést, sajnos tényleg sokan félnek a valós értékeléstől, mivel vannak akik szeretnek bosszúból negatívot adni. Persze ez ellen igen nehéz bármit tenni, de így elveszik az értékelés valós lényege.

IDÉZET(hytech @ 2010-04-05 08:11) *
Aki jót akar magának...
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=197641

Ez is mit keres itt? punish2.gif

Tisztelt princeofwales, hytech!

Mindegyik jelzett felhasználót kizártuk.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-05 08:11
Létrehozva: #11863

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Aki jót akar magának...
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=197641

Ez is mit keres itt? punish2.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-04 21:26
Létrehozva: #11864

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(princeofwales @ 2010-04-04 21:19) *
Köszönöm azért az együttérzést, sajnos tényleg sokan félnek a valós értékeléstől, mivel vannak akik szeretnek bosszúból negatívot adni. Persze ez ellen igen nehéz bármit tenni, de így elveszik az értékelés valós lényege.

Én már régóta várom a találkozást egy "ilyennel".
Ha összejön, a fejleményekről beszámolok. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
princeofwales
hozzászólás 2010-04-04 21:19
Létrehozva: #11865

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-11 14:05
Azonosító: 740 445

IDÉZET(hytech @ 2010-04-04 20:43) *
Nem e? huh.gif

Ilyen mérleggel már intravénásan kellene kapnia a ciánt. dirol.gif

A semlegese is majdnem mind negatív, csak hát ugye a bátor vaterás társadalom...

A legutóbbi 30 napja: 107 pizitívra jut 42 negatív és semleges.
Ez a durva nem a ráspoly.

Mindenesetre köszi a felülvizsgálatot.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-04 20:43
Létrehozva: #11866

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-04 20:38) *
Ez nem olyan egyszerű eset, de megnézzük alaposabban.

Nem e? huh.gif

Ilyen mérleggel már intravénásan kellene kapnia a ciánt. dirol.gif

A semlegese is majdnem mind negatív, csak hát ugye a bátor vaterás társadalom...

A legutóbbi 30 napja: 107 pizitívra jut 42 negatív és semleges.
Ez a durva nem a ráspoly.

Mindenesetre köszi a felülvizsgálatot.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2010-04-04 20:45

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-04 20:38
Létrehozva: #11867

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(hytech @ 2010-04-04 20:31) *
Köszi,hogy szóltál.

Igaz bevágtam a tiltóba de inkább más megoldáshoz folyamodunk.
Kedves Benz,

Tedd már meg,hogy egyedileg elbírálod idevaló e még ez a sexxiházi.

Ha te is úgy látod mint én akkor had menjen a világegyetembe. whip2.gif

Ez nem olyan egyszerű eset, de megnézzük alaposabban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-04 20:31
Létrehozva: #11868

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(princeofwales @ 2010-04-04 15:27) *
Sziasztok!

Mindenkit szertnék figyelmeztetni egy vevőre, aki szép számmal veri át az eladókat. Lara005 néven regisztrált és előszeretettel licitált dolgokra, melyet nem vesz át. Hihetetlen hogy több mint 30 negatívval még itt van. A semlegesek között is sok a negatív vélemény.

Köszi,hogy szóltál.

Igaz bevágtam a tiltóba de inkább más megoldáshoz folyamodunk.

Kedves Benz,

Tedd már meg,hogy egyedileg elbírálod idevaló e még ez a sexxiházi.

Ha te is úgy látod mint én akkor had menjen a világegyetembe. whip2.gif

--------------------

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2010-04-04 15:49
Létrehozva: #11869

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-04 15:34) *
Tisztelt Bacsa71!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.
Köszönöm a választ,ha kapok rá egy negát akkor igy fogok eljárni!!!!!!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-04 15:34
Létrehozva: #11870

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Bacsa71 @ 2010-04-04 15:18) *
Üdv! Van 1 kis problémám! Április 1-én vásároltak tőlem 1 alkatrészt,annak rendje és módja szerint elküldtem a "vevőnek" az adataimat!!!Utána 2 napig semmi válasz,majd a mai nap közölte velem,hogy köszöni a levelet amit irtam neki de már megoldodott a problémája,és nem kell neki az árú!!!!!!Most akkor ugye ez 1 negativ,csak mi van akkor ha Ö erre nekem is ad egy negatívot??!! Ö 0-ás és a licit elött regisztrált!!!!! A válszt előre is köszönöm!!!!!

Tisztelt Bacsa71!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
princeofwales
hozzászólás 2010-04-04 15:27
Létrehozva: #11871

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-11 14:05
Azonosító: 740 445

Sziasztok!

Mindenkit szertnék figyelmeztetni egy vevőre, aki szép számmal veri át az eladókat. Lara005 néven regisztrált és előszeretettel licitált dolgokra, melyet nem vesz át. Hihetetlen hogy több mint 30 negatívval még itt van. A semlegesek között is sok a negatív vélemény.

A menet a szokásos mindenhol. Licitál, majd nem jelentkezik a termékért. Sok-sok eladó próbálta elérni emailben, telefonon sms-ben, de persze nem reagál semmire, csak akkor ha tényleg érdekli a termék.

Sajnos én is a csapdájába estem. 2 hétig irogattam neki, küldtem sms-t, de semmi reakció nem volt. Majd a biztonsag@vatera.vom címre küldött levél másolattal figyelmeztettem, ha nem fizet az aukciót sikertelnnek minősítem és negatívot fogok adni. Persze semmi nem történt én pedig értékeltem.
Majd most, 2 hónappal az értékelésem után kaptam tőle 3 negatívot, melyben csodálatos jelzőkkel illet, úgy mint csaló, gerinctelen stb…

Nagyon elkeserítő, hogy egy ilyen vevő miatt úszik el a 100%-os pozitív értékelésem. Persze sok mindent nem tudok tenni, csak reménykedem és figyelmeztetlek titeket, hogy csak óvatosan vele.

Kértem a vaterától az értékelés törlést, és reménykedem.

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2010-04-04 15:18
Létrehozva: #11872

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

Üdv! Van 1 kis problémám! Április 1-én vásároltak tőlem 1 alkatrészt,annak rendje és módja szerint elküldtem a "vevőnek" az adataimat!!!Utána 2 napig semmi válasz,majd a mai nap közölte velem,hogy köszöni a levelet amit irtam neki de már megoldodott a problémája,és nem kell neki az árú!!!!!!Most akkor ugye ez 1 negativ,csak mi van akkor ha Ö erre nekem is ad egy negatívot??!! Ö 0-ás és a licit elött regisztrált!!!!! A válszt előre is köszönöm!!!!!

+Quote Post
Sargasso66
hozzászólás 2010-04-03 22:20
Létrehozva: #11873

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-18 23:26
Azonosító: 1 012 248

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-03 22:12) *
Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Mintha ezt már valahol hallottam volna. biggrin.gif

--------------------
"Az igazság fáklyáját képtelenség úgy vinni a tömegben, hogy ne pörköljük meg valakinek a szakállát."

+Quote Post
bapatrik
hozzászólás 2010-04-03 22:15
Létrehozva: #11874

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-03 21:48
Azonosító: 1 093 647

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-03 22:12) *
Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, azt hiszem ez lesz akkor ez eljárás!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-03 22:12
Létrehozva: #11875

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bapatrik @ 2010-04-03 22:09) *
Nagyon egyszerű, vásároltam itt egy terméket egy illetőtől, elutaltam neki már több mint két hónapja a megbeszélt összeget és nem történt semmi!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-03 22:12
Létrehozva: #11876

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bapatrik @ 2010-04-03 22:09) *
Nagyon egyszerű, vásároltam itt egy terméket egy illetőtől, elutaltam neki már több mint két hónapja a megbeszélt összeget és nem történt semmi!

Melyik aukció ez konkrétan?

--------------------

+Quote Post
bapatrik
hozzászólás 2010-04-03 22:09
Létrehozva: #11877

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-03 22:07) *
Tisztelt bapatrik!

Milyen jellegű megkárosításról van szó?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-04-03 22:07
Létrehozva: #11878

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bapatrik @ 2010-04-03 22:03) *
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy mit lehet tenni abban az esetben, ha valamelyik vatera felhasználó megkárosította a másikat? Van valami hivatalos eljárás? Előre is köszönöm a segítséget!

Patrik

Tisztelt bapatrik!

Milyen jellegű megkárosításról van szó?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bapatrik
hozzászólás 2010-04-03 22:03
Létrehozva: #11879

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy mit lehet tenni abban az esetben, ha valamelyik vatera felhasználó megkárosította a másikat? Van valami hivatalos eljárás? Előre is köszönöm a segítséget!

Patrik

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-04-02 19:02
Létrehozva: #11880

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-04-02 18:59) *
Ezt nem hiszem el! laugh1.gif

kuss.gif

--------------------

+Quote Post

1323 Oldal V  « < 592 593 594 595 596 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (11 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-21 22:00