IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 629 630 631 632 633 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
joces46
hozzászólás 2010-02-16 21:15
Létrehozva: #12601

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-09-26 09:45
Azonosító: 202 135

IDÉZET(cwe @ 2010-02-16 20:07) *
Ja és amit joces46 írt az is jogos. Azt javasolnám h., csak olyan cikket tegyél fel elő-rendelésesnek garanciával, amire a gyártó tényleg világ.-gart. vállal és némi neve van a gyártónak is.
Ráadásul készülj fel arra h., ha meg is van a gari akkor is neked illik bonyolítani az esetleges garanciális ügyletet a Vevőd helyett.

Elnézést kell kérnem Tőled ,mert amire velem kapcsolatban hivatkozol azt jobbnak láttam kiszerkeszteni ,mivel ma már kaptam egy letolást hogy ugyanazt irtam le amit már más is leirt.
Azonban gondolom aki momony termékeit körbejárja maga is látja hogy több sebből véreznek,főleg annak tükrében ahogy körbeírja az üzletpolitikáját!!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-02-16 21:15
Létrehozva: #12602

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:29) *
................. mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik ....................

Galambepém elfakadt. És csodálkozol, hogy kiakadtak? Kezdd kicsiben, mint más és nőjél akkorára, amekkorára tudsz. A saját pénzedből.
Aki tartja magát valamire, igenis a sajátjával veri a csalánt. Ha csíp, hát csíp. Ha nagyon csíp, akkor nem kell csinálni. Ennyi.

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:46) *
Nekem évekig tartó tanulás előzte meg hogy pl 35 ezerért tudjak hozni valakinek egy itthon JÓVAL drágább terméket .
Ha valakinek nem kell egy jó áru kevés pénzért az tanuljon mint én és lehetősége nyílik a megoldások irányába .

Jók ezek a klassz iskolák, én is szeretem, Sok szép okosságot tömnek a delikvensek fejébe, csak éppen etika és moralitás hiányzik.
Hajrá, előre a tudásért.

Ja, és mielőtt kikéred magadnak, azért mondtam el a véleményemet, mert ez itt egy fórum.

Jaj, majd elfelejtettem, énis teszem a páholyba, nehogy valami hirtelen támadt elmebaj következtében nála vásároljak.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 21:16

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zebutabu
hozzászólás 2010-02-16 21:13
Létrehozva: #12603

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

Köszönöm őszinteségedet , nyilván nagyon sok örömöd volt ebben a hsz ben . Kockáztasd te a sajátodat haver .
Ha kell valami meghozom . Ez ilyen egyszerű . Vagy adjak címet meg tanítsak nyelveket mindenkinek hogy megoldhassák?
Nekem évekig tartó tanulás előzte meg hogy pl 35 ezerért tudjak hozni valakinek egy itthon JÓVAL drágább terméket .
Ha valakinek nem kell egy jó áru kevés pénzért az tanuljon mint én és lehetősége nyílik a megoldások irányába .

Nem az agyaddal kellene hencegned, vannak itt rajtad kívül mások is diplomával és nyelvtudással. A kapcsolataidat elfelejted megemlíteni! smile.gif
Nem korrekt ahogy üzletelsz!!!!!!!!! dry.gif

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-02-16 21:07
Létrehozva: #12604

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

Ja és amit joces46 írt az is jogos. Azt javasolnám h., csak olyan cikket tegyél fel elő-rendelésesnek garanciával, amire a gyártó tényleg világ.-gart. vállal és némi neve van a gyártónak is.
Ráadásul készülj fel arra h., ha meg is van a gari akkor is neked illik bonyolítani az esetleges garanciális ügyletet a Vevőd helyett.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-02-16 21:06
Létrehozva: #12605

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 18:42) *
Sziasztok !
Csak azt szeretném tudni mással is csak cserélgetni akarnak a kedves vevőjelöltek?
Nekem még nincs státuszom a vaterán és vagy cserélni akarnak , vagy finoman fogalmazva azt kérik vigyem is el házhoz ha megveszik mert biztos csaló vagyok . blink.gif

más sem kockáztatja szívesen a pénzét, éppúgy mint te. unsure.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-02-16 21:04
Létrehozva: #12606

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 20:00) *
Ha valaki csak a vulgaritását tudja bemutatni mint " segítséget " azzal én sem bánhatok másképp.
Egy normális hangvétel mint most ez is tőled te is láthatod hogy hasonló választ kap .
Igazából a sok segítség között értelmetlen mi a baj azzal hogy nem valami lopott gagyi szart akarok eladni pár forint plusz haszon reményében . Ezek a termékek kipróbáltak , én sem kezdtem el feltenni amíg nem győződtem meg a minőségről , szállítás pontosságáról . Garanciát vállalok minden termékemért , ezt oda is írtam .

Az emberek átveréséhez nem kívánok segítséget nyújtani. vomit2.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-02-16 21:03
Létrehozva: #12607

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

Hi mamony !

Nálam is van elő-rendeléses holmi ( mondjuk nem csak azt tartok, raktár is van headbang.gif )

Ha itt Vaterán elő-rendeléses terméket adsz el, akkor nem az a baj hogy, így csinálod, hanem;:

A szállítás idejét jól láthatóan tedd közzé ( ez itt már kötelező ). Mert pl. ha valaki vásárol tőled és csak utána derül ki h., elő-rendeléses a cucc akkor az már inkorrekt és
abból még balhéd is lehet

Valahogy így kellene neked is :

http://www.vatera.hu/hty_pda_gsm_gps_wifi_..._163255542.html

Illetve itt is fel kell tüntetni:

Szállítási és garanciális feltételek

Ha minden ott van frankón a terméklapon akkor senki nem fog "gyanakodni'. Mert ha látják is h., elő-rendeléses a cucc akkor sem tételeznek fel semmi rosszat, mert látni hogy,
ez korrekt módon fel van tüntetve. rolleyes.gif rolleyes.gif

Illetve elő-rendeléses holminál licit nyerés esetén is illik a Vásárlónak ( mivel a termékbe Ő fektet be kockázati tőkét ) legalább 24 óra elállási lehetőséget adni h., még egyszer átgondolhassa, mert ilyen esetben
a Vásárló meg fog úgy is telefonon keresni és az is alá támaszthatja ( vagy megsemmisítheti ) a bizalmat.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 21:02
Létrehozva: #12608

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:52) *
Ekkora arccal leereszkedsz a Vaterára? Miért nem az Eb-n árulsz inkább akkor?

A lehető legnagyobb hibára figyelmeztettek eddig is.

Volt már itt pár nagy "íbély guru" aztán mindíg kiugrott a nyúl a bokorból mint pld. itt:

"Tehát e-...y.(aukciós portál külföldi)
Én veszek valamit paypalon utalok e-..y-nek.Az illető feladja a csomagot az e-.....y -nek.Ha a kettő beért akkor az e-....y küldi a pénzt az eladónak a csomagot a vevőnek!
Remélem kedves vatera érthető."

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-16 21:02
Létrehozva: #12609

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

Köszönöm őszinteségedet , nyilván nagyon sok örömöd volt ebben a hsz ben . Kockáztasd te a sajátodat haver .
Ha kell valami meghozom . Ez ilyen egyszerű . Vagy adjak címet meg tanítsak nyelveket mindenkinek hogy megoldhassák?

Akkor nézzük így:

TE vennél-e valakitől előre utalással azonos feltételekkel?
-0-ás értékelés
-a pénzt előre kéri
-nincs készleten a termék

És bocs, de nem tudhatod itt ki mennyit tanult, vagy dolgozott azért amit befektetett a termékekbe.
Ha nem tetszik a vevők hozzáállása, nézd mindig az Ő szemszögükből a dolgot.
Valószínűleg a sok év tanulásban a kereskedelmi ismeretek nem voltak benne.
A piacképes termék, piacképes ár mellett a vevőknek egyéb igényei is vannak.
Ja és a garanciális feltételek ismertetése NEM az adásvétel létrejötte után történik.
Valamint az, hogy új termék de nem adsz számlát eléggé érdekes.
1500 ft-os csomag sincs szerintem.
Valamint, ha a pénz megérkeztekor nem áll módodban átadni/feladni a terméket akkor azt ELŐRE közölni kell a vevőjelöltekkel.

Ja és ne vedd rosszindulatnak amiket írunk, csupán láttunk már itt mindenféle dolgokat, és kialakult némi ellenszenv a nem vevőorientált eladókkal szemben.
Hogy miért?
Mert mi vért izzadunk, hogy a vevők elégedettek legyenek, és legyen bizalom a vaterás eladókkal szemben, de mindig akad pár újonc, aki azt hiszi Ő x@...@ a spanyolviaszt, és rontja a nem megfelelő hozzáállással a vatera renoméját.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-02-16 21:01
Létrehozva: #12610

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:48) *
Ha mindent tudnék nem fordultam volna ide segítségért . Ha megosztod velem milyen hibákat találtál azt megköszönném . thank_you.gif

Szia!

Nincsen hiba, csak a csalók többsége pont ezekkel a jelekkel csalta ki a pénzt az emberekből:
-nulla vagy pár értékeléssel rendelkező eladó
-a piaci árnál lényegesen olcsóbb extra kelendő termékek
-nincs készleten, szállítási határidő 2-4 hét,
-internetről leszedett képek

Most mondhatod, hogy mennyi nyelvtanulásba került Neked, hogy olcsóbban tudjál "megajándékozni" embereket itthon magas áron beszerezhető termékekkel, de ez senkit sem fog érdekelni, mert akkor ő is meg tudja venni Kínából, Hongkongból stb, ha tud 50 szót angolul. Ha valamit el akarsz adni, akkor legyen saját készleted, és azzal kereskedj. Ne sértésnek vedd, amit előttem leírtak, de nekem sem jön be, sosem vennék "ilyen" eladótól.

Amúgy ha személyesen akarom átvenni, Te megrendeled, aztán személyesen mondom azt, hogy mégsem kell, akkor is buktál, mert a "nyakadon marad" egy cucc. wink.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 21:00
Létrehozva: #12611

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-16 19:30
Azonosító: 1 007 466

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:52) *

Ha valaki csak a vulgaritását tudja bemutatni mint " segítséget " azzal én sem bánhatok másképp.
Egy normális hangvétel mint most ez is tőled te is láthatod hogy hasonló választ kap .
Igazából a sok segítség között értelmetlen mi a baj azzal hogy nem valami lopott gagyi szart akarok eladni pár forint plusz haszon reményében . Ezek a termékek kipróbáltak , én sem kezdtem el feltenni amíg nem győződtem meg a minőségről , szállítás pontosságáról . Garanciát vállalok minden termékemért , ezt oda is írtam .

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-02-16 20:52
Létrehozva: #12612

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:54

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 20:48
Létrehozva: #12613

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ha mindent tudnék nem fordultam volna ide segítségért . Ha megosztod velem milyen hibákat találtál azt megköszönném . thank_you.gif

+Quote Post
joces46
hozzászólás 2010-02-16 20:47
Létrehozva: #12614

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-09-26 09:45
Azonosító: 202 135

Szia !
Ez érthető természetesen , de ami új terméket árulok ( majdnem minden ) Azt nekem is meg kell vennem . Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt . Ergo nekem azért tökéletes a Vatera mert nem kell beletolnom készletekbe , hanem ami kell azt utalás után meghozatom a vevőmnek . Így érthető hogy agyvérzés kerülget mikor csere - bere meg utánvétel lehetőségét dobják fel . Látom hogy sokszor meghiúsul adás vétel azzal hogy mégsem tetszett neki az áru . Ha én veszek valakinek egy ( mondok egy számot 50 ezer forintos ) cikket , és közli velem hogy mégsem tetszik kifejelem a monitort . rolleyes.gif Remélem nem ragoztam túl . unsure.gif

Kedves mamony!Látom nem csak az én gyógyszerem gurult el ma!! laugh1.gif not_i.gif

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-16 20:46
Létrehozva: #12615

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(nagyzee @ 2010-02-16 19:42) *
Nemár! azt akarod mondani, hogy amit árulsz, nincs nálad raktáron? Mert ahogy a termékleírásokat átnéztem, abból nem derül ki, hogy nem azonnal vihető...
Ez azért egy elég lényeges dolog szerintem. A többi dolgot nem is említeném. A kínálat szép, és jók az árak, de nézd át, hogy ilyen volumenben milyen feltételekkel árusíthatsz.

Én is abból indultam ki, hogy készleten van smile.gif

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 20:46
Létrehozva: #12616

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 20:45
Létrehozva: #12617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:41) *
Tettem is tiltóra! laugh1.gif

Te szívtelen vagy. hehehmm.gif

--------------------

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-02-16 20:42
Létrehozva: #12618

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt . Ergo nekem azért tökéletes a Vatera mert nem kell beletolnom készletekbe , hanem ami kell azt utalás után meghozatom a vevőmnek . Így érthető hogy agyvérzés kerülget mikor csere - bere meg utánvétel lehetőségét dobják fel . Látom hogy sokszor meghiúsul adás vétel azzal hogy mégsem tetszett neki az áru . Ha én veszek valakinek egy ( mondok egy számot 50 ezer forintos ) cikket , és közli velem hogy mégsem tetszik kifejelem a monitort . rolleyes.gif Remélem nem ragoztam túl . unsure.gif

Nemár! azt akarod mondani, hogy amit árulsz, nincs nálad raktáron? Mert ahogy a termékleírásokat átnéztem, abból nem derül ki, hogy nem azonnal vihető...
Ez azért egy elég lényeges dolog szerintem. A többi dolgot nem is említeném. A kínálat szép, és jók az árak, de nézd át, hogy ilyen volumenben milyen feltételekkel árusíthatsz.

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-02-16 20:41
Létrehozva: #12619

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2010-02-16 19:36) *
Ezaz ,hogy te nem mindent hanem semmit nem veszel meg előre.
Soha nem vásárolnék olyantól mint te és ezzel vannak még itt így egy páran.
Ne a vevő pénzét kockáztasd.
Min csodálkozol?
Tegyél bele saját pénzt és azon hozd el az árudat.
Ja,hogy az nem megy?

Könnyű más f.....val a csalánt verni.

De én sem, az biztos! mad.gif
Tettem is tiltóra! laugh1.gif

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:42

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 20:36
Létrehozva: #12620

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt .

Ezaz ,hogy te nem mindent hanem semmit nem veszel meg előre.
Soha nem vásárolnék olyantól mint te és ezzel vannak még itt így egy páran.
Ne a vevő pénzét kockáztasd.
Min csodálkozol?
Tegyél bele saját pénzt és azon hozd el az árudat.
Ja,hogy az nem megy?

Könnyű más f.....val a csalánt verni.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:37

--------------------

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 629 630 631 632 633 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-21 05:46