IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 629 630 631 632 633 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2010-02-16 21:02
Létrehozva: #12601

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:52) *
Ekkora arccal leereszkedsz a Vaterára? Miért nem az Eb-n árulsz inkább akkor?

A lehető legnagyobb hibára figyelmeztettek eddig is.

Volt már itt pár nagy "íbély guru" aztán mindíg kiugrott a nyúl a bokorból mint pld. itt:

"Tehát e-...y.(aukciós portál külföldi)
Én veszek valamit paypalon utalok e-..y-nek.Az illető feladja a csomagot az e-.....y -nek.Ha a kettő beért akkor az e-....y küldi a pénzt az eladónak a csomagot a vevőnek!
Remélem kedves vatera érthető."

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-16 21:02
Létrehozva: #12602

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:46) *
Köszönöm őszinteségedet , nyilván nagyon sok örömöd volt ebben a hsz ben . Kockáztasd te a sajátodat haver .
Ha kell valami meghozom . Ez ilyen egyszerű . Vagy adjak címet meg tanítsak nyelveket mindenkinek hogy megoldhassák?
Nekem évekig tartó tanulás előzte meg hogy pl 35 ezerért tudjak hozni valakinek egy itthon JÓVAL drágább terméket .
Ha valakinek nem kell egy jó áru kevés pénzért az tanuljon mint én és lehetősége nyílik a megoldások irányába .

Akkor nézzük így:

TE vennél-e valakitől előre utalással azonos feltételekkel?
-0-ás értékelés
-a pénzt előre kéri
-nincs készleten a termék

És bocs, de nem tudhatod itt ki mennyit tanult, vagy dolgozott azért amit befektetett a termékekbe.
Ha nem tetszik a vevők hozzáállása, nézd mindig az Ő szemszögükből a dolgot.
Valószínűleg a sok év tanulásban a kereskedelmi ismeretek nem voltak benne.
A piacképes termék, piacképes ár mellett a vevőknek egyéb igényei is vannak.
Ja és a garanciális feltételek ismertetése NEM az adásvétel létrejötte után történik.
Valamint az, hogy új termék de nem adsz számlát eléggé érdekes.
1500 ft-os csomag sincs szerintem.
Valamint, ha a pénz megérkeztekor nem áll módodban átadni/feladni a terméket akkor azt ELŐRE közölni kell a vevőjelöltekkel.

Ja és ne vedd rosszindulatnak amiket írunk, csupán láttunk már itt mindenféle dolgokat, és kialakult némi ellenszenv a nem vevőorientált eladókkal szemben.
Hogy miért?
Mert mi vért izzadunk, hogy a vevők elégedettek legyenek, és legyen bizalom a vaterás eladókkal szemben, de mindig akad pár újonc, aki azt hiszi Ő x@...@ a spanyolviaszt, és rontja a nem megfelelő hozzáállással a vatera renoméját.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-02-16 21:01
Létrehozva: #12603

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:48) *
Ha mindent tudnék nem fordultam volna ide segítségért . Ha megosztod velem milyen hibákat találtál azt megköszönném . thank_you.gif

Szia!

Nincsen hiba, csak a csalók többsége pont ezekkel a jelekkel csalta ki a pénzt az emberekből:
-nulla vagy pár értékeléssel rendelkező eladó
-a piaci árnál lényegesen olcsóbb extra kelendő termékek
-nincs készleten, szállítási határidő 2-4 hét,
-internetről leszedett képek

Most mondhatod, hogy mennyi nyelvtanulásba került Neked, hogy olcsóbban tudjál "megajándékozni" embereket itthon magas áron beszerezhető termékekkel, de ez senkit sem fog érdekelni, mert akkor ő is meg tudja venni Kínából, Hongkongból stb, ha tud 50 szót angolul. Ha valamit el akarsz adni, akkor legyen saját készleted, és azzal kereskedj. Ne sértésnek vedd, amit előttem leírtak, de nekem sem jön be, sosem vennék "ilyen" eladótól.

Amúgy ha személyesen akarom átvenni, Te megrendeled, aztán személyesen mondom azt, hogy mégsem kell, akkor is buktál, mert a "nyakadon marad" egy cucc. wink.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 21:00
Létrehozva: #12604

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-16 19:30
Azonosító: 1 007 466

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:52) *

Ha valaki csak a vulgaritását tudja bemutatni mint " segítséget " azzal én sem bánhatok másképp.
Egy normális hangvétel mint most ez is tőled te is láthatod hogy hasonló választ kap .
Igazából a sok segítség között értelmetlen mi a baj azzal hogy nem valami lopott gagyi szart akarok eladni pár forint plusz haszon reményében . Ezek a termékek kipróbáltak , én sem kezdtem el feltenni amíg nem győződtem meg a minőségről , szállítás pontosságáról . Garanciát vállalok minden termékemért , ezt oda is írtam .

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-02-16 20:52
Létrehozva: #12605

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:46) *
Köszönöm őszinteségedet , nyilván nagyon sok örömöd volt ebben a hsz ben . Kockáztasd te a sajátodat haver .
Ha kell valami meghozom . Ez ilyen egyszerű . Vagy adjak címet meg tanítsak nyelveket mindenkinek hogy megoldhassák?
Nekem évekig tartó tanulás előzte meg hogy pl 35 ezerért tudjak hozni valakinek egy itthon JÓVAL drágább terméket .
Ha valakinek nem kell egy jó áru kevés pénzért az tanuljon mint én és lehetősége nyílik a megoldások irányába .

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:54

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 20:48
Létrehozva: #12606

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ha mindent tudnék nem fordultam volna ide segítségért . Ha megosztod velem milyen hibákat találtál azt megköszönném . thank_you.gif

+Quote Post
joces46
hozzászólás 2010-02-16 20:47
Létrehozva: #12607

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-09-26 09:45
Azonosító: 202 135

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 19:29) *
Szia !
Ez érthető természetesen , de ami új terméket árulok ( majdnem minden ) Azt nekem is meg kell vennem . Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt . Ergo nekem azért tökéletes a Vatera mert nem kell beletolnom készletekbe , hanem ami kell azt utalás után meghozatom a vevőmnek . Így érthető hogy agyvérzés kerülget mikor csere - bere meg utánvétel lehetőségét dobják fel . Látom hogy sokszor meghiúsul adás vétel azzal hogy mégsem tetszett neki az áru . Ha én veszek valakinek egy ( mondok egy számot 50 ezer forintos ) cikket , és közli velem hogy mégsem tetszik kifejelem a monitort . rolleyes.gif Remélem nem ragoztam túl . unsure.gif

Kedves mamony!Látom nem csak az én gyógyszerem gurult el ma!! laugh1.gif not_i.gif

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-16 20:46
Létrehozva: #12608

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nagyzee @ 2010-02-16 19:42) *
Nemár! azt akarod mondani, hogy amit árulsz, nincs nálad raktáron? Mert ahogy a termékleírásokat átnéztem, abból nem derül ki, hogy nem azonnal vihető...
Ez azért egy elég lényeges dolog szerintem. A többi dolgot nem is említeném. A kínálat szép, és jók az árak, de nézd át, hogy ilyen volumenben milyen feltételekkel árusíthatsz.

Én is abból indultam ki, hogy készleten van smile.gif

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 20:46
Létrehozva: #12609

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 20:45
Létrehozva: #12610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2010-02-16 19:41) *
Tettem is tiltóra! laugh1.gif

Te szívtelen vagy. hehehmm.gif

--------------------

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-02-16 20:42
Létrehozva: #12611

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt . Ergo nekem azért tökéletes a Vatera mert nem kell beletolnom készletekbe , hanem ami kell azt utalás után meghozatom a vevőmnek . Így érthető hogy agyvérzés kerülget mikor csere - bere meg utánvétel lehetőségét dobják fel . Látom hogy sokszor meghiúsul adás vétel azzal hogy mégsem tetszett neki az áru . Ha én veszek valakinek egy ( mondok egy számot 50 ezer forintos ) cikket , és közli velem hogy mégsem tetszik kifejelem a monitort . rolleyes.gif Remélem nem ragoztam túl . unsure.gif

Nemár! azt akarod mondani, hogy amit árulsz, nincs nálad raktáron? Mert ahogy a termékleírásokat átnéztem, abból nem derül ki, hogy nem azonnal vihető...
Ez azért egy elég lényeges dolog szerintem. A többi dolgot nem is említeném. A kínálat szép, és jók az árak, de nézd át, hogy ilyen volumenben milyen feltételekkel árusíthatsz.

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2010-02-16 20:41
Létrehozva: #12612

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(hytech @ 2010-02-16 19:36) *
Ezaz ,hogy te nem mindent hanem semmit nem veszel meg előre.
Soha nem vásárolnék olyantól mint te és ezzel vannak még itt így egy páran.
Ne a vevő pénzét kockáztasd.
Min csodálkozol?
Tegyél bele saját pénzt és azon hozd el az árudat.
Ja,hogy az nem megy?

Könnyű más f.....val a csalánt verni.

De én sem, az biztos! mad.gif
Tettem is tiltóra! laugh1.gif

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:42

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 20:36
Létrehozva: #12613

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt .

Ezaz ,hogy te nem mindent hanem semmit nem veszel meg előre.
Soha nem vásárolnék olyantól mint te és ezzel vannak még itt így egy páran.
Ne a vevő pénzét kockáztasd.
Min csodálkozol?
Tegyél bele saját pénzt és azon hozd el az árudat.
Ja,hogy az nem megy?

Könnyű más f.....val a csalánt verni.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:37

--------------------

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 20:29
Létrehozva: #12614

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia !
Ez érthető természetesen , de ami új terméket árulok ( majdnem minden ) Azt nekem is meg kell vennem . Ha mindent megvennék előre bízva abban hogy el is viszik akkor tologathatom számolatlanul a pénzt . Ergo nekem azért tökéletes a Vatera mert nem kell beletolnom készletekbe , hanem ami kell azt utalás után meghozatom a vevőmnek . Így érthető hogy agyvérzés kerülget mikor csere - bere meg utánvétel lehetőségét dobják fel . Látom hogy sokszor meghiúsul adás vétel azzal hogy mégsem tetszett neki az áru . Ha én veszek valakinek egy ( mondok egy számot 50 ezer forintos ) cikket , és közli velem hogy mégsem tetszik kifejelem a monitort . rolleyes.gif Remélem nem ragoztam túl . unsure.gif

A hozzászólást -mamony- szerkesztette a következő időpontban: 2010-02-16 20:30

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-16 20:17
Létrehozva: #12615

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 18:42) *
Sziasztok !
Csak azt szeretném tudni mással is csak cserélgetni akarnak a kedves vevőjelöltek?
Nekem még nincs státuszom a vaterán és vagy cserélni akarnak , vagy finoman fogalmazva azt kérik vigyem is el házhoz ha megveszik mert biztos csaló vagyok . blink.gif

Szia!
Ne vedd sértésnek smile.gif
Nagyon sok csalás történt, főként drága termékekkel.
Szerintem érdemes megcsinálni az I+ oldaladat, és 2 hetente egy pesti utat beiktatni, amelynek a dátumát feltünteted ott.
Nem utolsó szempont ha üzlet vagytok, és az utalás céges bankszámlára megy, mert mégis több bizalomra ad okot, mintha józsipista magánszámla van megadva a vásárlási értesítőben.
Ha az elején nem áldozol időt és pénzt a helybeszállítással, a Te termékeiddel (áraiddal) nehéz lesz pozitív értékeléseket gyűjteni.
Senki sem utal szívesen xezer-tízezer forintot, egy 0-ás értékelésűnek.
Én úgy tapasztaltam, hogy kb a 20ik értékelés körül kezdenek bízni, bár pont a múlt héten volt valaki, aki inkább eljött pestről 110 kmet, mint elutaljon 53e forintot a 180 értékelésünk ellenére.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2010-02-16 20:17
Létrehozva: #12616

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mamony @ 2010-02-16 18:42) *
Sziasztok !
Csak azt szeretném tudni mással is csak cserélgetni akarnak a kedves vevőjelöltek?
Nekem még nincs státuszom a vaterán és vagy cserélni akarnak , vagy finoman fogalmazva azt kérik vigyem is el házhoz ha megveszik mert biztos csaló vagyok . blink.gif

Én is szoktam cserélni...készpénzre.

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-02-16 19:43
Létrehozva: #12617

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Tompika76 @ 2010-02-16 18:40) *

Tisztelt Tompika76!

Utánanézünk a történteknek.
Köszönjük a bejelentést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mamony
hozzászólás 2010-02-16 19:42
Létrehozva: #12618

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok !

+Quote Post
Tompika76
hozzászólás 2010-02-16 19:40
Létrehozva: #12619

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:02
Azonosító: 808

Eladta egyszer:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=161705798

A vevő értékelése szerint nem kapta meg, mert eltört !

Majd váratlanul "megjavult",és eladta mégegyszer:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=159964441

Nem meglepő, hogy ő sem kapta meg.......

GRATULÁLOK!
SZÉP VOLT ! shout.gif

+Quote Post
at3ssz
hozzászólás 2010-02-16 00:58
Létrehozva: #12620

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-14 15:37
Azonosító: 407 754

IDÉZET(zejopy @ 2010-02-15 10:29) *
Képzel, ha megnyrnéd. Akkor kezdődne csak a bonyodalom. Hajjajjjjj.

Szia, na képzeld kaptam most este tőle e-mail-t eléggé fura ez az egész de hát vannak biztos véletlenek! Ugyebár megnyertem de hát.....

" Keszulek elromlott, az aukcio lejarta elott ertesitettem Vaterat.
Tagsagom felfuggesztve [koszi neked-gondolom a papa AVH-s volt]
Igy nem lesz uzlet. udv "

Hihetetlen emberek nem ??? biggrin.gif

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 629 630 631 632 633 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-20 07:56