IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
vargaka
hozzászólás 2013-03-01 12:33
Létrehozva: #1301

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-02 10:47
Azonosító: 1 423 626

Mit tehetek, ha valaki lenyelte a pénzem, de a terméket nem küldi. Viszont el sem érem: levelekre nem válaszol, a telefon pedig örökké kikapcsolva.
Igaz, nagyon olcsón sikerült megvásárolnom egy parfümöt, de ha már vállalta, hogy alacsonyra állította be a kikiáltási árat, akkor, fogadja el, hogy ebben a pillanatban csak nekem volt rá szükségem.

Van valami lehetőség, hogy vagy a pénzem, vagy a parfümöt megszerezzem? Esetleg a telefonszámát?
Érdekes módon a Vatera által küldött értesítőben más név szerepelt, mint az, aki megküldte az utaláshoz szükséges adatokat.

Köszönöm a segítséget.
VK
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-01 11:04
Létrehozva: #1302

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(gregorio28 @ 2013-03-01 09:32) *
Sziasztok!

Lehet hogy én vagyok paranoiás, de nekem ez nagyon furcsa. Nektek mi a véleményetek?

Semmilyen további adatot ne adj meg, zárd le sikertelennek, és indítsd újra.
Ja, és elég egy topikba írni.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-01 11:03
Létrehozva: #1303

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(gregorio28 @ 2013-03-01 09:37) *
...

Lehet hogy én vagyok paranoiás, de nekem ez nagyon furcsa. Nektek mi a véleményetek?

Tisztelt gregorio28!

Tipikus nigériai csaló, óvakodjon tőle.
Ha megadja az adatait, akkor majd küld egy hamisított banki átutalási bizonylatot és ennek alapján megpróbálja rávenni a termék postázására mielőtt még valóban megérkezne a számlájára a pénz.
A felhasználót kizártuk, köszönjük a jelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gregorio28
hozzászólás 2013-03-01 10:32
Létrehozva: #1304

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-01 10:25
Azonosító: 2 018 494

Sziasztok!

Van egy hirdetésem: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1719556805.html

Fix áron hirdettem, személyes átvétellel. Tegnapi nap kaptam egy értesítést, hogy valaki megvette, de mikor megnéztem a vevő adatait, furcsa volt, hogy aznap regisztrált, és egy amerikai címet adott meg, aztán nem sokkal később kaptam tőle egy ilyen e-mailt a privát mail címemre:

Hello Honos,

Thank you very much for the information. Actually, I am intending to buy this mobile phone for my cousin who currently was transferred to Lagos, Nigeria by the French Alliance. I am an American married to a man from Hungary and i was also in Budapest last year but we are currently living permanently now in the USA.

I am okay with the cost of the mobile phone and i will like to know how much it will cost sending this mobile phone to Lagos, Nigeria by the Hungary Post and you can also get in touch with me with the total overall cost and also your bank details so i could proceed with the payment asap.

I wait to hear from you soon.

Diana.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-27 18:45
Létrehozva: #1305

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én nem vagyok egy tiltólista mániás, de az első kérdezőt ezek után én is letiltottam volna. bomb.gif

+Quote Post
ml48as
hozzászólás 2013-02-26 20:30
Létrehozva: #1306

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 16:33
Azonosító: 15 294

IDÉZET(Yanoo39 @ 2013-02-26 11:38) *
Szép,mesés történet. sad.gif Én is azonnalt sírva fakadok.

A terméklapos üzenetből ki is törölte, nehogy a licitáló kapcsoljon. Lehet hogy szereztél egy "nem barátot"

+Quote Post
Yanoo39
hozzászólás 2013-02-26 12:38
Létrehozva: #1307

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-01-03 12:40
Azonosító: 1 947 114

IDÉZET(zozo98 @ 2013-02-26 09:41) *
Állítólag 1910-ben festett, Rippl Rónainak tulajdonított festmény, tökéletesen korhű öltözékben.
Hihetetlen,, úgy ahogy van.

Szép,mesés történet. sad.gif Én is azonnalt sírva fakadok.

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2013-02-26 10:41
Létrehozva: #1308

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 15:36
Azonosító: 40 329

Állítólag 1910-ben festett, Rippl Rónainak tulajdonított festmény, tökéletesen korhű öltözékben.
Hihetetlen,, úgy ahogy van.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-02-25 21:04
Létrehozva: #1309

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Bigdept @ 2013-02-25 18:47) *
Bocs...

Semmi gond, így már világos smile.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2013-02-25 19:47
Létrehozva: #1310

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(nyubocs @ 2013-02-24 21:33) *
Ha megkérlek kifejtenéd, hogy mi ezzel a baj, mert ez ugyanaz a link kétszer!
Vagy csak én vagyok süsü már ily késői órán és azért nem esik le.

mad.gif
2X Ctrl+V-ztem, de úgy látszik második alkalommal nem cserélődött a vágólap.

Szóval:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/barkacs_...1717287101.html

http://epitkezes-otthon.vatera.hu/barkacs_...1717607345.html

Bocs...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-02-24 22:33
Létrehozva: #1311

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Bigdept @ 2013-02-24 20:04) *

Ha megkérlek kifejtenéd, hogy mi ezzel a baj, mert ez ugyanaz a link kétszer!
Vagy csak én vagyok süsü már ily késői órán és azért nem esik le.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2013-02-24 21:04
Létrehozva: #1312

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

Képek: ott adatlap, rajta gyári szám.... (a fehér mezőben levő)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-23 15:15
Létrehozva: #1313

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(oszeresgyuri @ 2013-02-23 14:03) *
...
(jó láttam, hogy cenzúrázta a fórum a H_Ü_LY_E szót erre: "a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)" )

Jól, bizony.smile.gif Imádjuk is ezért a fórummotort. wub.gif Vannak más fordításai is.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
oszeresgyuri
hozzászólás 2013-02-23 15:03
Létrehozva: #1314

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-12 13:52
Azonosító: 882 566

Jó, most azért "megnyugodtam", hogy nem velem van a probléma... (hamár mind a 3 komment engem erősít, meg magam is tudom, hogy nem vagyok egy link alak)

(bár most kaptam választ az e-mailemre, sűrű bocsánat kérésekkel, ha valakit érdekel - bemásolhatom...)

Amúgy sajnos mostanába, amióta van pl. a regisztráció nélküli vásárlás, egyre több ilyen alakkal hoz össze sors, meg hogy nem veszik át / fizetik ki, stb.

zejopy: most hiába fenyegetőzök mindenféle törvénnyel, akinek nincs pénze, nem akarja kifizetni, ugyse fogja meg most pár ezer forintos tétellel kár vesződni!
Több tízezrest se fizettek ki már rengetegszer nekem, úgyse tudok vele mit kezdeni, ha nem akar fizetni, nem fog!

Valamiért rengetegen nincsenek felnőve az online aukcióhoz, de magához a felnőtt léthez se, hogy beosszák a pénzüket, tudják mire - mennyi pénzük van stb. (bármi váratlan kiadás esetén is legyen annyi tartalék, ha én leütök egy mobilt, akkorse okozzak kellemetlenséget az eladónak azzal, hogy nem veszem át / fizetem ki a terméket)

Családba van még egy másik regisztráció, mely csak vásárlásos 200+, közel 300 csak pozitív értékelésem van azon, mert tisztába vagyok azzal, hogy mikor - mire van pénzem és azt ki is fizetem!

Áhhhhh na mindegy - hagyjuk, kár vesződni!

Továbbá a másik típus: leüti és küldjem utánvétellel, amikor 6 helyen írom, hogy csak előra utalás után postázok, UV-vel nem (drága - lassú stb.)

Meg az utánvételnek sincs semmi értelme, és ha a dobozba egy téglát küldök a xyz termék helyett!? (szal az hüly_e ok, hogy ez megvédi a vásárlót, ez sem védi meg, egyedül az "eladó becsületességében" lehet bízni, illetve előzetesen elolvasni a friss értékeléseit!

Szóval amúgy csak én tapasztalom ezt, hogy egyre több a leütő - nem fizető vaterás, de akár a csalók is (én szerencsére elővigyázatos vagyok)
- Elolvasom az értékeléseket!
- Ha nem azonos az eladó és a számlatulajdonos neve, az is gyanús, ilyenkor akár rákeresek a számlaszámra, nem -e hoz ki valami "károsultak" fórumát!? biggrin.gif

Amúgy nem lehetne valami FAQ-t írni az értékeléshez, hogy milyen esetebe milyen értékelést kell / lehet adni!?
Mert én azt tapasztalom, hogy még akár a régebben regisztráltak se sincsenek tisztában vele, hogy milyen esetbe milyen értékelést kell használni!

Pl. ugye a pozitív az pozitív (létrejött az adásvétel, elégedett mindennel mindenki)
semleges szerintem akkor, ha akár önhibán kívül nem történt meg az adásvétel, de itt fontos, hogy akár ki volt a hibás, hogy nem jött létre, ugye ha az eladó, akkor neki semleges, de ha pl. a vevő, akkor az eladónak pozitív járna!

Negatív meg csak, ha totális átverés, becsapás stb. van!
Én nekem rengetegszer volt hogy mindent megtettem, hogy a "vevőnek" jó legyen és ígyis negatívat kaptam!

Szóval végszónak jó lenne az értékelésnél egy rövid leírás, hogy milyen esetbe milyen értékelést javasol adni a vatera...

(jó láttam, hogy cenzúrázta a fórum a H_Ü_LY_E szót erre: "a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)" )

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-23 12:12
Létrehozva: #1315

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(oszeresgyuri @ 2013-02-22 22:19) *
Véleményre lennék kíváncsi!
...

Ha az illető az ágyban is ilyen gyors, akkor nem irigylem a feleségét, egy monstre versenyfutás lehet, hogy ő is végezzen.laugh.gif
Mindenesetre a tag eléggé kezdő, azt hiszi (tényleg vannak, akik azt hiszik), hogy az ember vigyázzállásban ül a gép/telefon mellett, hogy az ő sóhaját abban a pillanatban teljesítse. Azért ez szerintem nem elvárható senkitől.smile.gif
Én nem biztos, hogy semlegest adtam volna. Amúgy köteles átvenni a leütött cuccot, nem úgy van, hogy ő elállogat a vásárlástól. 211. §.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2013-02-23 11:07
Létrehozva: #1316

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

Ez az a típus, aki nem kellene, hogy egy licitálós oldalon vásároljon. Menjen be a boltba, és vegye meg azonnal, ha előre nem beszélitek meg a vásárlás előtt az usgyi igényét.
Azt meg nem fogja fel ép ésszel, hogy kegyelemsemlegest kapott, reméljük nem lesz sokáig köztünk.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-23 00:24
Létrehozva: #1317

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Érdekelne egy semleges pártatlan vélemény "az ügyről"!

Jó kis történet, az "AZONNAL"-t úgy értette, hogy rögvest, de ízibe, ezért a leírást sem kell elolvasni!
Már aznap este ezzel akart menni a maszkabálba? mosking.gif
Amúgy hagyd a fenébe, ismerem ezt a típust, olvasni nem tud, csak telefonálni. Örülj, hogy még (viszonylag) jól jöttél ki belőle.

+Quote Post
oszeresgyuri
hozzászólás 2013-02-22 23:19
Létrehozva: #1318

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-12 13:52
Azonosító: 882 566

Adott egy termékem:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/unnepi_d...1711423136.html

Személyesen akarták volna átvenni!

Leírásba:
"Személyes átvétel Bp. III.kerületébe Békásmegyeren! (csak hétköznap esti órákba) --- Ez esetbe kérem leütés előtt egyeztessünk..."
Fizetési fülnél:
"Kérem az adásvételt lebonyolítani 1 héten (5 munkanapon) belül! Továbbá kérem érdeklődjön a termék átvételével kapcsolatban! (Mivel a legtöbb esetben csak előre utalás után tudom postázni a terméket!)"

Továbbá leütés utáni e-mailbe, idézem:
"Telefonon ritkán vagyok elérhető, kérem e-mailbe kommunikáljunk!
E-mail: xxxxxxx[at]gmail.com ...
...Továbbá kérem ha bármi probléma merül fel, írjon e-mailt...
... Illetve ha bármi probléma merül fel - írjon e-mailt!..."

Leütötték 14:45-kor utána hívott telefonon többször is, amit nemtudtam felvenni! A 3.-4. hívás után írt SMS-t, hogy eláll a vásárlástól, mivel állítólag nem ér el!

Majd írtam neki több e-mailt, hogy akkor ha eláll a vásárlástól, akkor értékelje a vaterán, hogy nem jött létre az adásvétel és ennek megfelelően pozitív - semlegesen (mivel én nem voltam hibás semmibe se)

Így kaptam egy semlegest:
"Semleges vélemény: Az "AZONNAL" helyett csak több nap múlva kaptam választ.."

Erre válasz értékelést írtam:
"Másik fél: A leírásba részletesen le volt írva, hogy személyes átvétel csak leütés előtti egyeztetés után
lehetséges, illetve hogy csakis hétköznap esténként! A vásárló ellenbe délután 2-kor leütötte és
rögvest 15:00-kor akarta átvenni, amit a leírásba is tisztán leírtam, hogy nem lehetséges! Választ AZONNAL kapott a vásárló, illetve postázás esetén is fizetés esetén rögtön gyakorlatilag 1
nap alatt (24 órán belül), le szoktam tudni bonyolítani az adásvételeket még az ország másik felében
is!"

Illetve semleges értékelést adtam neki:
"Semleges vélemény: Leütés után AZONNAL még aznap jelezte, hogy nem kéri a terméket!"

Majd most kaptam egy ilyen e-mailt:
IDÉZET
Üdvözletem.
Megérdemelte volna a negatív értékelést,hiába volt olyan jó szívem,hogy full semlegeset adtam.Hazudott az értékelés válaszában,a telefont nem méltóztatta felvenni,2 órán keresztül hívtam,csak azért nem hívtam kb negyedóránként az AZONNAL hirdetést,mert gondoltam dolgozik.
Felfogtam,hogy csak a délutáni órákban van a személyes átvétel smile.gif. Csak maga nem képes felfogni,hogy Én NEM 15:00kor akartam átvenni.Nekem este 7-8-fél9 körül is jó lett volna,csak mivel egyszer se vette fel a telefont,se nem hívott vissza,ezért visszamondtam a licitet,mivel nekem ez NEM AZONNAL.Felmentem az apród.hu-ra,és ott AZONNAL felvették a telefon,és fél-1 órán belül meg is kaptam a maszkot.Ezek után jön és kuncsorog egy POZITÍV-SEMLEGES értékelés után,AMIT MEGKAPOTT(amiben sajnos,ellentétben velem,teljesen negatív értékelést adott...).Nagyon szomorú vagyok,hogy már nem tudok utólag értékelni,mert megérdemelne egy teljes 1csillagos sort.
Viszont szépen tudja magát védeni...Azonnal kaptam választ?Mikor?Küldjek képernyőfotót,hogy egy büdös emailt nem méltóztatott írni,és smst se kaptam?Szép a marketing-szövege,az egyszer biztos.Szép,csak nem igaz.

Egy tipp: ha kiírja capslockkal,hogy AZONNAL,akkor legalább a rohadt telefont vegye fel,hogy meg lehessen beszélni egy időpontot.Tudja,mi vevők nem vagyunk hülyék,megértjük,hogy "csak esti órákban van személyes átvétel".Tényleg.Szövegértéssel azért eddig eljutottunk smile.gif

Az az egy nagy szerencséje,hogy az értékelés leadása után már "nincs reklamáció".

További szép vevő-hülyítést és értékelés-vadászatot.
(u.i.: van egy "visszaigazolás kérése" dobozka,ha azt bejelöli,akkor látja,hogy egyáltalán megkaptam/megnyitottam-e a mailt,amit elvileg olyan gyorsan küldött,hogy még a telefont se vette fel.. wink.gif)

Erre most válaszoltam:
IDÉZET
Üdv!

Érdekes...

Itt a válaszom:
Gondolja át hogy miért is érdemelnék én negatívat!? Mert tisztán világosan le van írva, hogy mik a fizetési feltételeim!?
Leírásból idézem:
"Személyes átvétel Bp. III.kerületébe Békásmegyeren! (csak hétköznap esti órákba) --- Ez esetbe kérem leütés előtt egyeztessünk..."
Szállítási feltételek fül alatt:
"Kérem az adásvételt lebonyolítani 1 héten (5 munkanapon) belül! Továbbá kérem érdeklődjön a termék átvételével kapcsolatban! (Mivel a legtöbb esetben csak előre utalás után tudom postázni a terméket!)"

Nincs itt semmi kuncsorgás... Mivel ön, mint vásárló nem fogadta el a vásárlási feltételeimet, hazugnak állít be most is és az értékelésnél is, inkább nekem lenne okom panasszal élni!

De tudja mit, írjon a vatera felé, hogy módosíthassa az értékelését, én közel 10 éve használom a vaterát, tisztába vagyok a szabályaival - értékelésekkel, stb.
PL. ön, mint vásárló, meghiúsult vásárlás esetén élhet pozitív - semleges - negatív értékeléssel, míg pl. én, mint eladó csak semleges vagy negatíval!
Most lett is volna okom negatívval élni, mivel hazugnak állít be, azt várja el, hogy ugorjak az első hívására, amikor tisztán le van írva mind a leírásba, mind a szállítási fülnél, hogy személyes átvételt leütés előtt egyeztessünk, de még a vásárlási értesítő e-mailbe is, hogy elsősorban E-MAIL-be kommunikáljunk, továbbá az is hogy elsősorba előre utalás után postázok! Ezt miért olyan nehéz felfogni!? Amikor minden elérhető helyen jelzem és továbbra is én vagyok "hazug - szemét", amikor korrektül jelzem ezt mindenhol! Reggeltől - estig elfoglalt vagyok (iskola - munka), nem érek rá telefonokat felvenni, időpontokat egyeztetgetni... E-mailt 10percenként nézem tanulás - munkából adódóan, így rögtön tudok válaszolni!
Rengetegszer tudtam így is időpontot egyeztetni személyes átvételre! És nem volt semmi gond az átadással sem!
Nehéz lehet felfogni, hogy délelőtt iskola miatt nem tudok szóba beszélni, délután meg munka miatt szintén... mindkét esetbe számítógép előtt ülök, útközben mobilon - mobilneten is tudom nézni az e-maileket... (e-mailnek nyoma van, egy telefon hívásnak nincs, mármint az elhangzottaknak)

Továbbá ha ön szerint negatív értékelést kapott, akkor gond lehet a látásával!
Hmm szerintem semlegest adtam, ahogy ön is nekem, illetve csak leírtam a tényeket!
"Semleges vélemény: Leütés után AZONNAL még aznap jelezte, hogy nem kéri a terméket!"
Nem így történt!? Szerintem igen!? kora délután hívhatott, nem tudott elérni, majd sms-be lemondta rá félórán belül!
Ebbe mi a hazugság!? Negatív értékelés!? Még csak negatív "kicsengése" sincs az értékelésnek! Szóval röhej, az a "hiszti" amit itt levág nekem!
Továbbra is mondom, írjon a vatera felé, kíváncsi lennék az ő véleményükre, ha már ennyire belemerült ön is & én is az "regény írásba"!
Vagy tudja mit, inkább megírom a fórumba, kíváncsi leszek mi a véleményük a további eladóknak "a történtekről"...

Szóval ha ennyire a lelkén viseli a történteket írjon a vatera felé, ha módosítani szeretné az értékelést!
Semmi megkárosítás, stb. nem történt.
De tudja mit, kérem tegyen rendőrségi feljelentést is, hogy ez a felhasználó a vaterán még csak a telefonját se veszi fel nekem 14:30-kor, mert leírja hogy e-mailbe kommunikáljunk...

Végszónak ennyi a véleményem: RÖÖÖÖ-HEJJJ ez a hiszti egy ilyen "piti" ügy miatt!
Mivel, újra írom, semmilyen kár nem ért senkit sem!

Jó a marketing szövegem!? Hmm akkor ezek szerint legalább egy valamit jól csinálok, ha az adásvételt állítólag nem!

Továbbá a citromail-es e-mailjéről többször is visszadobta az e-mailjeimet a program:

"Hi. This is the qmail-send program at server11.citromail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<xxxxxxxx@server11.citromail.hu>:
usage in KB: 228588
usage in KB: 228588
user is over quota"

(itt ha minden igaz, megtelt fiók miatt problémázott, szóval itt sem én voltam a hibás, amikor nem kapta meg azonnal az e-mailjeimet)
Ajánlom a gmail.com használatát, megbízhatóbb, mint holmi citromail!

üdv

Érdekelne egy semleges pártatlan vélemény "az ügyről"!!!
biggrin.gif:D:D

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-22 09:17
Létrehozva: #1319

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Kingviktor @ 2013-02-21 23:10) *
Sziasztok

Leütöttem egy fix áras terméket 100Ft-ért.( kb 2000ft az értéke) majd a követekező levelet kaptam az eladótól....

Tisztelt Kingviktor!

Az eladót figyelmeztettük. Köszönjük a bejelentést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kingviktor
hozzászólás 2013-02-22 00:37
Létrehozva: #1320

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-02-21 23:22
Azonosító: 2 009 394

IDÉZET(svejku @ 2013-02-21 23:21) *
Neki ennyit ér a becsülete: Pontosan 90 forintot. dry.gif
Benz majd rájuk néz...

Szándékosan nem írtam nevet és csináltam egy friss reget mert nem szeretném ha 100ft miatt tiltanának ki két embert.Mint írtam megesik hogy hibázik valaki az aukció felrakása során,én megértem és emiatt nem is haragszom az illetőre.

Esetleg egy ejnyebejnye ráférne a tagra,de a ban az erős lenne szerintem. mellow.gif

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-16 23:58