IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1356 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
tymbazar
hozzászólás 2013-09-11 15:33
Létrehozva: #1301

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 10:39
Azonosító: 2 009 674

Jó napot kívánok! A nálamnál többet tapasztal eladok véleményére lennék kíváncsi mert sajnos azt hiszem beleszaladtam megint egy durva vevőbe. Tocka48 nevű "vásárló" 2013-09-05.én vásárolt tőlem egy könyvet. El is küldtem a számlaszámot ahogyan szoktam. 2013-09-08.-án kaptam tőle egy e-mailt,hogy eddig dolgozott de hétfőn már megy és be is fizeti az összeget a számlámra. Ekkeor megijedtem mert múltkor is befizettek a számlámra pénz és többet vont le a bank mint amennyibe maga a termék került. Mivel levélben nehéz lett volna elmagyaráznom ezért felhívtam telefonon a vevőt. De sajnos a regisztrált telefonszám nem az övé volt,de készségesen megadták a igazi telefonszámát. Nagy nehezen utolértem és mondtam neki,hogy nem tud a számlámra befizetni inkább küldje el a pénzt rózsaszín csekken ha nem tud utalni. Erre a válasza azt volt,hogy nincs semmi gond természetesen hétfőn azzal kezdi a napot,hogy rögtön utal mert a héten nem dolgozik nagyon fontos lenne neki a könyv.
Vártam egészen a mai napig de nem érkezett be az utalása,így mivel holnap lesz egy hete a leütésnek elküldtem neki egy levelet ( és a vaterabiztonságnak is ),hogy péntekig várok és ha addig nem utal akkor újra meghirdetem a terméket.
Erre ezt a választ kaptam tőle:"Nyugi, már beszéltünk telefonon 2x, küldtem e-mailt. Szerinted ha 3műszakba dolgozok olyan könnyű? Amikor még utalni se lehet? Várjál türelemmel, Nem kell beszarni ! Még zaklatásnak veszem. Elmondtam hogy a héten meg lesz." Ez sajnos több helyen is sántít mert csak 1x beszéltünk telefonon és egy e-mailt ír,valamint nem azt mondta,hogy a héten utal hanem azt mondta,hogy rögtön hétfőn.
Erre válaszoltam neki:"Tisztelt Uram! Nem beszéltünk 2X telefonon hanem csak 2013-09-08.-án egyszer akkor is azért mert azt mondta,hogy befizeti a pénzt a számlámra.Én akkor közöltem Önnel,hogy nem tud a számlámra befizetni csak utalni tud vagy rózsaszín csekken befizetni. Erre Ön azt felelte,hogy nincs gond hétfőn reggel utal.Ehhez képest a pénz a mai napig nem érkezett meg.Mi lenne abban a zaklatás hogy a leütés után egy héttel érdeklődők a pénzem után? Ja és azt még meg sem említettem,hogy nem a saját telefonszámát adta meg a regisztráció alkalmával. na mindegy a megadott határidőig várok és utána értékelek a vatera felé és az egész levelezést ( beleértve az Ön által küldötteket is ) átküldöm a vaterabiztonság részére. "
Ezen talán megsértődött mert ezt a választ kaptam:"Majd leütöm az összes terméked, és törlöm magam smile.gif Ha ilyen türelmetlen vagy."
Tudom,hogy nem telefonon kellett volna vele beszélnem,de nem gondoltam,hogy ez lesz belőle.

Kérdezném,hogy megtudja azt csinálni,hogy minden termékemet leüti bosszúból? Kérdezném azt,hogy Önök szerint tényleg türelmetlen vagyok 1 hét után? De ahogy az értékeléseit olvasom nem csak velem csinálta meg ezt.
Go to the top of the page

+Quote Post
kotrics79
hozzászólás 2013-09-11 15:09
Létrehozva: #1302

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:58
Azonosító: 1 415 562

Szép napot mindenkinek.
Szeretnék kérni egy rápillantást az alábbi felhasználóra.
http://www.teszvesz.hu/user/rating/rating.php?id=10295873

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-09-10 07:51
Létrehozva: #1303

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 09:58
Azonosító: 1 413 411

Üdv Mindenkinek! Sikerült beleszaladnom egy érdekes "vevőbe"! A "vevő" 2013-09-03.-án egy alkatrészt. El is küldtem az adatokat ahogyan mindenkinek. 3 nap múlva jött egy telefon,hogy adjam már meg a számlaszámot mert Ő azonnal akar utalni. Mondtam neki,hogy jobban szeretek e-mailben kommunikálni mert annak nyoma van de már elment a számlaszám,de elküldöm megint. Át is ment az e-mail és megígérte,hogy most azonnal utal. Mivel a hangjából megitélve idősebb úriember volt és az értékelései is nagyon jók voltak eszembe sem jutott az írásbeli felszólítás ( most már tudom,hogy nagy hiba volt )! Mai napon szerettük volna postázni,de nem jött meg a pénz és ezért felhívtam. Felvette a telefont és közölte,hogy nem kéri a terméket mert közben talált már egyet??!! Mondtam neki,hogy nem lett volna korrekt szólni,hogy "bocs de nem kérem"? Erre a válasz ennyi volt: "de akartam is szólni". Mondtam,hogy értékelem az adás-vételt erre is volt egy frappáns válasz:"nem igazán érdekel azt csinál amit akar" A vevő neve:fodferi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-10 07:35
Létrehozva: #1304

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Minona02 @ 2013-09-10 00:09) *
na itt pofátlan módon önlicitálás volt...
a nyertes szintén ugyanabban a városban lakik és ő is elad egy ilyen telót"mert nincs szüksége rá" akkor minek venne még egyet?

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Minona02
hozzászólás 2013-09-09 23:09
Létrehozva: #1305

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-05-06 14:39
Azonosító: 2 029 518

na itt pofátlan módon önlicitálás volt...
a nyertes szintén ugyanabban a városban lakik és ő is elad egy ilyen telót"mert nincs szüksége rá" akkor minek venne még egyet?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-09 20:41
Létrehozva: #1306

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(...tinca @ 2013-09-09 19:18) *
Tisztelt Vatera!
Kerestem volna egy vevőszolgálati oldalt, de nem találtam. Így kényszerűségből ide teszem fel levelemet...
...

Tisztelt ...tinca!

Az Ügyfélszolgálatot a Kapcsolatfelvétel menüpontok keresztül tudja elérni: http://www.vatera.hu/help/contact.php
A következő hozzászólásaiban legyen kedves mellőzni a tömegesen beszúrt üres sorokat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
...tinca
hozzászólás 2013-09-09 18:18
Létrehozva: #1307

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-10-10 07:27
Azonosító: 1 404 078

Tisztelt Vatera!
Kerestem volna egy vevőszolgálati oldalt, de nem találtam. Így kényszerűségből ide teszem fel levelemet...

Kedves Seftman68 eladó!

Augusztus 24.-én vásároltam öntől 3db S/M méretű AhhBra melltartót. A vételárat, még aznap átutaltam az értesítőben küldött számlaszámra.

Ön augusztus 26.-án ezt megköszönte, s azt írta küldik a csomagot.

Szeptember 02.-án kértem tájékoztasson, hogy mi történt a csomagommal, mert még mindig nem érkezett meg hozzám a 3db S/M méretű AhhBra melltartó.

Ön másnap, szeptember 03.-án elnézésemet kérte, s azonnali postázást ígért.

Sajnos a mai napig nem érkezett meg hozzám az augusztus 24.-én megvásárolt és kifizetett 3db S/M méretű AhhBra melltartó. Ma belenéztem az elmúlt napok értékeléseibe, amiket ön kapott. Az elmúlt 30 napban a 83 pozitív értékelés mellé kapott 24 semleges és 16 negatív értékelést.

Korábban kellett volna megtekintenem az ön eladói minősítését. Amennyiben megteszem, valószínűleg nem utalom el előre a 3db S/M méretű AhhBra melltartó árát. (Azért írom sokadjára le a vásárolt termék nevét, hogy mint azt a semleges értékelésekben is lehet olvasni, nehogy véletlenül rossz méretet postázzon.)

Az elmúlt egy hét értékeléseiből kis ízelítő:

"Sosem vette fel a telefont A termék nem működött és többswör kellet visszamennem az aladóhoz mire visszakaptam a pénzemet"

"Sajnos már eltelt egy hét,megpróbáltam kapcsolatba lépni az eladóval sikertelenül!"

"Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a mai napon csalás bűntette miatt feljelentettem a rendőrségen."

"Sajnos NEM kaptam meg az árut. Szégyellje magát!!!!! Egy NYOLCÉVES gyermek születésnapját sikerült
ezzel elrontania."

"Nem is kaptam meg a cuccot, pedig már nagyon kéne. Szval keresek egy másik eladót aki EL IS KÜLDI"

"Kapcsolatba léptem az eladóval és érdeklődtem felőle email-ben. De nem érkezett válasz egy-két
kérdésemre."

"A megbeszéltek szerint péntek vagy szombatra beszéltük meg az átvételt. Másfél órát utaztam.
Odaérvén értesítettek, hogy még nem érkezett meg a termék."
Kedves Eladó!

Nem szoktam fenyegetőzni. Így csak tisztán a tájékoztatás kedvéért írom, hogy fenti soraimat tájékoztatásul megküldöm a Vatera vevőszolgálatának, s amennyiben ezen a héten péntekig (szeptember 13.) nem érkezik meg számomra a megvásárolt, kifizetett, megígért 3db S/M méretű AhhBra melltartó, vagy nem jelentkezik folyószámlámon a termék visszautalt ára, úgy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság tájékoztatása mellett internetes csalás miatt feljelentést teszek a Hajdúszoboszlói Rendőrkapitányságon önök ellen.

üdvözlettel, a nevemet kitöröltem, nehogy vétsek a Vatera szabályzata ellen (...tinca)
Hajdúszoboszló

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-09 09:07
Létrehozva: #1308

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-09-09 10:02) *
Tisztelt tymbazar!

Lehetséges. Próbálja meg e-mail-ben felvenni a kapcsolatot a vevővel.

Köszönöm a választ,már küldtem neki e-mailt remélem válaszolni fog illetve jelentkezni fog.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-09-09 09:02
Létrehozva: #1309

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(tymbazar @ 2013-09-09 09:36) *
Jó napot kívánok! Elnézést mivel még új vagyok ezért feltennék egy kérdést.Az előbb vásároltak tőlem egy terméket. A vásárlói értesítőben csak név és e-mail cím volt megadva. Lehetséges ez? A választ előre is köszönöm.

Tisztelt tymbazar!

Lehetséges. Próbálja meg e-mail-ben felvenni a kapcsolatot a vevővel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-09-09 08:36
Létrehozva: #1310

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó napot kívánok! Elnézést mivel még új vagyok ezért feltennék egy kérdést.Az előbb vásároltak tőlem egy terméket. A vásárlói értesítőben csak név és e-mail cím volt megadva. Lehetséges ez? A választ előre is köszönöm.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-09-08 08:31
Létrehozva: #1311

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(apuska2 @ 2013-09-08 08:59) *

Hű, de gyors volt ma reggel Benz.biggrin.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2013-09-08 07:59
Létrehozva: #1312

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 11:59
Azonosító: 16 045

Őt is a megfelelő helyre:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=6396884

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-09-04 19:10
Létrehozva: #1313

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2004758
Javaslom a megfelelő helyre. Ha kicsit megnézitek az értékeléseket, akkor egyéb érdekesség is felmerülhet. Tehát megyek ide fel a kék csíkba.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-08-28 14:53
Létrehozva: #1314

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(viktoori @ 2013-08-28 15:36) *
már rég nem azzal van foglalkozva amit kérdeztem, hanem a személyemmel, de igen levonom.........

Valóban az lenne a legjobb megoldás, ha a leírtakból levonná a megfelelő tanulságokat angry2.gif

A többi fórumozó már részletesen kifejtette a lényeget, így csak címszavakban foglalnám össze az olvasottakat:
1. Ne indítson egy forintos aukciót, ha nem szívesen adja oda annyiért a terméket.
2. Ne kérje számon a vevőt, mert semmi köze sincs ahhoz, hogy mihez kezd a termékkel.
3. Mindezek alapján annak sincs semmi jelentősége, hogy a vevő hány aukciójára licitál.
4. Örüljön, ha licit érkezik egy vagy több termékére.

A Vatera fórumán nem kívánatosak a személyeskedő viták, így akkor ezt a témát itt le is zárhatjuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-28 14:47
Létrehozva: #1315

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-28 15:32) *
Zep smile.gif

Az én tetszésemet sem nyerte meg a vevő felé tett kérdés sad.gif

Szuzy, tudod, hogy szeretlek. Nem néztem meg a kérdést. Jött egy kérdező, volt tévedése, volt problémája, erre nekiálltatok széttépni. Nézd, ez a ti dolgotok, de azt, hogy nem szépen kérdezett, az, hogy az 1 Ft-os áru oda kell adni, hisz maga az aukciózás erről (is) szól, meg lehet úgy is mondani, hogy előre mutasson. Ráadásul a tanácskérés, amiért jött, hogy hogyan lehet ezt megelőzni, nem nagyon lett megválaszolva, csak azt mondtátok el mindketten, hogy miben tévedett, de azt sem szépen. Ennek így semmi értelme. Nyilván nincs minden momentumban igaza, de kérdezett. Kérdezett tőlünk, és nem választ kapott, hanem minősítést. Erre van a fórum? Itt tanultam mindent, igazi nehéz fiúktól. Sokszor, sőt általában gyengédebbek voltak, mint ami most itt lezajlott. És ez a kérdező nem volt gonosz, vagy rosszindulatú. Csalódott volt, mert 1 Ft-ért ment el a cucca. Rosszul mérte fel a helyzetet, az időzítést, a zárás időpontját, vagy ki tudja mit, és 1 Ft-ért ment eel a cucca, amin dolgozott több órát. Csalódott. Tévedett. Hát olyan nehéz ezt megérteni? Így járt, ez természetes, mi akik régóta csináljuk több ezer eladással a hátunk mögött, tudjuk, így számolunk. Nem volt igaza, és még mindig nem láttam a kérdését, tehát nem is fogom, mert már indulnom kell, nyilván igazad van, hogy nem szép. Nem tudok olyan dologról véleményt mondani, amit nem ismerek.
De ő ide jött, kérdezett és olvasd vissza, mit kapott válaszul. És Szuzy képzeld magadat bele, hogy érezheti magát ezek után. Miért nem lehetett ezt szépen elmondani? Másképp? Úgy, hogy tanuljon belőle?
Mennem kell, és nem azt mondom, hogy nincs igazad. Azt mondom, ha egy kicsit másképpen mondtad volna el, akkor a kérdező hasznára tudja fordítani az infót.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
viktoori
hozzászólás 2013-08-28 14:45
Létrehozva: #1316

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 20:59
Azonosító: 550 914

IDÉZET(tuticuccoktutiarak @ 2013-08-28 15:39) *
Legyünk pontosak:
Ezt írtad:
"nem számonkértem, csupán normális hangnemben megkérdeztem. "
Én erre reagáltam.
Részemről kiszálltam ebből a méltatlan szócsatából. Ha valaki nem akar valamit megérteni, az nem is fogja, hiszen egészen nyilvánvaló, hogy nem ezért jött a fórumra.
További szép napot mindenkinek!

persze innentől már méltatlan szócsata.
a levelezés ugyan nyilvános, de nem ide tartozott a kérdés körbe, ugy gondolom
ötletekre voltam kiváncsi, helyette még én húzzam meg magam, mert kérdezni mertem

+Quote Post
tuticuccoktutiar...
hozzászólás 2013-08-28 14:39
Létrehozva: #1317

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-07-14 12:35
Azonosító: 2 052 905

IDÉZET(viktoori @ 2013-08-28 15:36) *
három db kérdő mondatom volt, amit te irsz az egyikre sem válasz headbang.gif
már rég nem azzal van foglalkozva amit kérdeztem, hanem a személyemmel, de igen levonom.........

Legyünk pontosak:
Ezt írtad:
"nem számonkértem, csupán normális hangnemben megkérdeztem. "
Én erre reagáltam.
Részemről kiszálltam ebből a méltatlan szócsatából. Ha valaki nem akar valamit megérteni, az nem is fogja, hiszen egészen nyilvánvaló, hogy nem ezért jött a fórumra.
További szép napot mindenkinek!

+Quote Post
viktoori
hozzászólás 2013-08-28 14:36
Létrehozva: #1318

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 20:59
Azonosító: 550 914

IDÉZET(tuticuccoktutiarak @ 2013-08-28 15:28) *
Mondanivalómnak melyik része nem tartozik az általad felvetett témához?

három db kérdő mondatom volt, amit te irsz az egyikre sem válasz headbang.gif

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-28 15:30) *
Ha most okos vagy, akkor végigolvasod a mai beszélgetést, a bántó dolgokkal nem foglalkozol, és levonod azokat a tanulságokat, amiket lehet, hiszen van benne, még akkor is, ha esetleg nem volt túl kedves a fogadtatás.smile.gif

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-28 14:32
Létrehozva: #1319

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 18:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(viktoori @ 2013-08-28 15:26) *
szerintem ha nem érdemben szólsz hozzá a témához akkor minek irsz?

Nézd topit Te nyitottál de úgy látszik azzal nem számoltál, hogy körbejárjuk ilyenkor a dolgokat. Nos a kérdésed a vevő felé háááááááááát hagy kívánni valót bőven.

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-28 15:30) *
Ha most okos vagy, akkor végigolvasod a mai beszélgetést, a bántó dolgokkal nem foglalkozol, és levonod azokat a tanulságokat, amiket lehet, hiszen van benne, még akkor is, ha esetleg nem volt túl kedves a fogadtatás. smile.gif

Zep smile.gif

Az én tetszésemet sem nyerte meg a vevő felé tett kérdés sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-28 14:30
Létrehozva: #1320

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(viktoori @ 2013-08-28 15:26) *
szerintem ha nem érdemben szólsz hozzá a témához akkor minek irsz?

Ha most okos vagy, akkor végigolvasod a mai beszélgetést, a bántó dolgokkal nem foglalkozol, és levonod azokat a tanulságokat, amiket lehet, hiszen van benne, még akkor is, ha esetleg nem volt túl kedves a fogadtatás.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1356 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: kagerou_a

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-22 22:02