IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
gaborbera
hozzászólás 2013-08-04 23:20
Létrehozva: #1301

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-08-15 20:19
Azonosító: 179 759

Üdv! Érdeklődnék,hogy mit tehetek ha kifizettem a terméket kb két hete várom a csomag érkezését és semmi! Még egy hetet adok neki utána esetleg feljelentés, stb ? Az adatai megvannak sőt megkerestem a facebookon,de másnapra törölte magát,ez szánalmas! Tehát javaslatok????
Go to the top of the page

+Quote Post
hogerlager_v
hozzászólás 2013-08-04 22:39
Létrehozva: #1302

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-16 18:01
Azonosító: 1 415 115

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-04 22:12) *
A másik félnek ugyanúgy joga van értékelni az adásvételt, nincs lehetőség ilyen indokkal korlátozásra.

Joga van, de kötelessége nem? Főleg hogy ő az eladó.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-08-04 22:12
Létrehozva: #1303

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(hogerlager_v @ 2013-08-04 19:24) *
Az eladó nem értékelt, mi módon tudom negatívval értékelni úgy, hogy én ne kapjak negatívot tőle autómatikusan.

A másik félnek ugyanúgy joga van értékelni az adásvételt, nincs lehetőség ilyen indokkal korlátozásra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hogerlager_v
hozzászólás 2013-08-04 19:24
Létrehozva: #1304

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-16 18:01
Azonosító: 1 415 115

Vettem egy fix áras cuccot, ami hibátlannak volt hirdetve, természetesen nem működik. Azt mondta feladta tegnap, ehhez képest három hét volt mire megkaptam, több telefonhívásom, és levelem után. Az eladó nem értékelt, mi módon tudom negatívval értékelni úgy, hogy én ne kapjak negatívot tőle autómatikusan.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-31 17:30
Létrehozva: #1305

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(CirkaXX @ 2013-07-31 17:01) *
Szia! Olyan problémám van hogy licitáltam és lejárt aukció után felvettem a kapcsolatot az eladóval és közölte hogy csak a duplájáért adja el. Pedig min.ár nélkuli aukció volt! Kihez forduljak? Megvannak a levelezéseink is! Majd utánnanéztem és rájöttem szokott ÖNLICITÁLNI! Ez ugye szabálytalan?!?!
Egy linket,vagy valami ötlet? Ki tud tenni valamit?
Köszönöm!

Mindkét ügyben írj a Kapcsolatfelvételen keresztül a Vatera ügyfélszolgálatának.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-31 17:30

+Quote Post
CirkaXX
hozzászólás 2013-07-31 17:01
Létrehozva: #1306

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-07-31 14:42
Azonosító: 2 060 105

Szia! Olyan problémám van hogy licitáltam és lejárt aukció után felvettem a kapcsolatot az eladóval és közölte hogy csak a duplájáért adja el. Pedig min.ár nélkuli aukció volt! Kihez forduljak? Megvannak a levelezéseink is! Majd utánnanéztem és rájöttem szokott ÖNLICITÁLNI! Ez ugye szabálytalan?!?!
Egy linket,vagy valami ötlet? Ki tud tenni valamit?
Köszönöm!

+Quote Post
777timi
hozzászólás 2013-07-31 11:12
Létrehozva: #1307

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-07-31 09:41
Azonosító: 2 060 045

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-31 10:49) *
Szia! Talán jó lesz ebben a topikban a téma. Majd kiderül.smile.gif
Ha nem kérdeztél csak minden ok nélkül tiltott le, akkor valóban a friss reged a probléma és a státuszod.
Két dolgot tehetsz.
1. Csináld meg a TJF-hez szükséges bankszámla ellenőrzést, a rendszer felajánlja, nem is nehéz.
- csak 100 Ft
- ha esetleg akarsz eladni, akkor megteheted
- a korlátolt emberek is meg fognak bízni benned
2. Végigvárod, amíg lesz pár értékelésed. De hidd el, olvastam már olyan igényt is, hogy valaki olyan beállítást szeretett volna, hogy 50 értékelés alatt ne lehessen tőle vásárolni. Szóval egészen agyament hozzáállások is vannak. Különben én a helyedben nem is szeretnék vásárolni attól az eladótól, aki különösebb ok nélkül, csak a tapasztalatlanságod miatt letilt. Itt is, mint az élet más területein sokféle hozzáállás van. Kénytelenek vagyunk sok dolgot elviselni.smile.gif

Szia!
Köszi a hozzászólást. A bankszámlaszámot már megadtam, rajta vagyok az utaláson is. Remélem ez majd nagyobb bizalmat ad. Az a baj, hogy eddig kettő tranzakcióm zárult le, én mindkét esetben írtam visszajelzést az eladókról, ők viszont nem írtak eddig semmit. Az utóbbi napokban vásároltam jó pár dolgot, ki is fizettem már őket, remélem majd csak kapok visszajelzéseket valakitől!
Igen, én is gondoltam arra, hogy nem szeretnék olyan eladótól vásárolni aki ok nélkül tílt le, de olyan jó volt az a táska......., na mindegy ez van, építgetem a státuszomat.
Üdv!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-31 10:49
Létrehozva: #1308

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(777timi @ 2013-07-31 10:29) *
Sziasztok!
Új felhasználó, ráadásul nem ellenörzött vásárló vagyok. Pár hete regisztráltam a vaterára, elsősorban vásárlási céllal. A mai napon ért egy meglepetés, licitáltam tegnap egy táskára, amit túllicitáltak, szerettem volna emelni az összeget, de sajnos nem tudtam, mert az eladó letíltott. Fogalmam nincs, hogy miért? Talán azért, mert nem ellenőrzött vásárló vagyok? ..., de, ha nem kapom meg a lehetőséget, hogyan tudok bizonyítani? Van ezzel kapcsolatban valami ötletetek? Előre is köszönöm! Szép napot!

Szia! Talán jó lesz ebben a topikban a téma. Majd kiderül.smile.gif
Ha nem kérdeztél csak minden ok nélkül tiltott le, akkor valóban a friss reged a probléma és a státuszod.
Két dolgot tehetsz.
1. Csináld meg a TJF-hez szükséges bankszámla ellenőrzést, a rendszer felajánlja, nem is nehéz.
- csak 100 Ft
- ha esetleg akarsz eladni, akkor megteheted
- a korlátolt emberek is meg fognak bízni benned
2. Végigvárod, amíg lesz pár értékelésed. De hidd el, olvastam már olyan igényt is, hogy valaki olyan beállítást szeretett volna, hogy 50 értékelés alatt ne lehessen tőle vásárolni. Szóval egészen agyament hozzáállások is vannak. Különben én a helyedben nem is szeretnék vásárolni attól az eladótól, aki különösebb ok nélkül, csak a tapasztalatlanságod miatt letilt. Itt is, mint az élet más területein sokféle hozzáállás van. Kénytelenek vagyunk sok dolgot elviselni.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
777timi
hozzászólás 2013-07-31 10:29
Létrehozva: #1309

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-07-31 09:41
Azonosító: 2 060 045

Sziasztok!
Új felhasználó, ráadásul nem ellenörzött vásárló vagyok. Pár hete regisztráltam a vaterára, elsősorban vásárlási céllal. A mai napon ért egy meglepetés, licitáltam tegnap egy táskára, amit túllicitáltak, szerettem volna emelni az összeget, de sajnos nem tudtam, mert az eladó letíltott. Fogalmam nincs, hogy miért? Talán azért, mert nem ellenőrzött vásárló vagyok? ..., de, ha nem kapom meg a lehetőséget, hogyan tudok bizonyítani? Van ezzel kapcsolatban valami ötletetek? Előre is köszönöm! Szép napot!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-07-31 09:02
Létrehozva: #1310

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-31 08:51) *
Már nem. good2.gif Fel tudod majd dolgozni ezt az üzleti veszteséget? biggrin.gif

Vészbe! smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-31 08:51
Létrehozva: #1311

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-07-31 04:12) *
Jó reggelt! smile.gif

Nem hiszem, hogy az eladók álma licitál nálam sad.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

Már nem. good2.gif Fel tudod majd dolgozni ezt az üzleti veszteséget? biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-07-31 04:12
Létrehozva: #1312

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt! smile.gif

Nem hiszem, hogy az eladók álma licitál nálam sad.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2013-07-29 02:17
Létrehozva: #1313

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-28 23:21) *
Jó estét!
....mint Pacsirta-telepi szódás ló a Tücsök vendéglő előtt. mosking.gif

Jó estét!
Mint konkrétan érintett,tiltakozok ezen reklám miatt. laugh.gif laugh1.gif
Üdv,

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-28 23:57
Létrehozva: #1314

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-28 23:21) *
Jó estét!

Rosszat sejtek, de legalábbis gyanakszom, mint Pacsirta-telepi szódás ló a Tücsök vendéglő előtt. mosking.gif

Jó estét!
Én sem nézek ki semmi jót a "vevődből", de ezt a Pacsirta telepi történetet nem ismerem, ha erre jársz, pallérozhatnád ebbéli műveletlenségemet. smile.gif
thank_you.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-28 23:21
Létrehozva: #1315

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jó estét!

Rosszat sejtek, de legalábbis gyanakszom, mint Pacsirta-telepi szódás ló a Tücsök vendéglő előtt. mosking.gif
Levelezés Mit szeretne vajh' s mi végre vett meg egy muzeális tv-be való buszterdiódát 250 FT fixáron? Lesz itt még gond. sad.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-28 22:49
Létrehozva: #1316

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andiniki73 @ 2013-07-28 15:21) *
Üdv Mindenkinek!

Az utóbbi időben a nem ellenőrzött vásárlókból kezd elegem lenni.

Inkább azokból az eladókból legyen elege, akik lehetővé teszik azt, hogy az ilyen problémás felhasználók hosszú ideig itt szórakozhassanak! angry2.gif
Hat adásvételből ötször nem vette át a terméket és mind az öten csak semleges értékelést adtak. Ha az első kettő megadta volna a jól megérdemelt negatívot, akkor már régen inaktív lenne! Gratulálok mindannyiuknak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-07-28 17:00
Létrehozva: #1317

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-28 16:50) *
Egyszerű, hiányoztál. smile.gif

Suzy! Az apró, de jelentős különbség, hogy te a naranccsal való problémádat nem vetíted ki a többi narancsra és kékre. Én ettől dobom el az agyamat. Azt az egyet, ha tiszteletlen, tisztességtelen, kuka, vagy nem fizet, lehet negatívan értékelni, sőt kell is, mégha hupilila, akkor is.
Aki pedig aukciózik, annak fel kel készülnie, hogy van ilyen és olyan vevő. Nézd vissza az érdekes problémást az utóbbi időben. Asszem Hati, te és én írtunk, nem csoportosítva, hanem nevekre vonatkoztatva és minden szájhabzó fogcsattogás nélkül bemutattuk a kuncsaftokat, akiket a levesbe ajánlottunk. Ennyi.
És persze, mindenki maga mérlegeli, hogy egy visszalépést hogyan tolerál. Nyilván sok összetevője van a dolognak. smile.gif

Természetes, hogy nem általánosítók. Több narancsos vevőm volt aki gyorsasági versenyt nyerhetne, az meg csak hab a tortán, hogy ha az emlékezetem nem csal (nem csal) én is úgy kezdtem, hogy 0 értékelés. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-28 16:50
Létrehozva: #1318

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-07-28 16:41) *
Ez de jól esett. love7.gif

Egyszerű, hiányoztál.smile.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-07-28 16:41) *
Tudod én az utolsó negát azért osztottam ki a narancsnak mert, basszus 36 levél, én keresem meg a posta pontos címét, Ő pedig hálából magasról ejtett rám. Szóval ezek nálam a biztosíték verők:(
Viszont volt, hogy kis csaj őszintén megírta nem adott anyja pénzt a "tütyőre" mert most nincs és tudja negát kap de ha nem adom el a "tütyőt" akkor fizetéskor majd ad anyja pénz. Nos nem adtam negát de újra hirdettem a terméket. Ki vette meg? A kis csaj és annyira köszönt mindent.
Szóval az őszinteség irtó sokat nyom nálam a latba.

Zep smile.gif
Kihagytak, hogy problémás eset nem csak naranccsal van, akad bőven a több pontosokkal is. sad.gif

Suzy! Az apró, de jelentős különbség, hogy te a naranccsal való problémádat nem vetíted ki a többi narancsra és kékre. Én ettől dobom el az agyamat. Azt az egyet, ha tiszteletlen, tisztességtelen, kuka, vagy nem fizet, lehet negatívan értékelni, sőt kell is, mégha hupilila, akkor is.
Aki pedig aukciózik, annak fel kel készülnie, hogy van ilyen és olyan vevő. Nézd vissza az érdekes problémást az utóbbi időben. Asszem Hati, te és én írtunk, nem csoportosítva, hanem nevekre vonatkoztatva és minden szájhabzó fogcsattogás nélkül bemutattuk a kuncsaftokat, akiket a levesbe ajánlottunk. Ennyi.
És persze, mindenki maga mérlegeli, hogy egy visszalépést hogyan tolerál. Nyilván sok összetevője van a dolognak.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-28 16:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-07-28 16:41
Létrehozva: #1319

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-28 16:29) *
Én meg elmondtam a véleményemet. És visszakérdezek. Meddig lehet elnézni, hogy rendszeresen jöttök, általánosítotok, mintha ti 5000 értékeléssel kezdtétek volna? Van pár problémás eset, aminek egyébként jó része egy kis odafigyeléssel, kedvességgel és empátiával kezelhető lenne. Még a visszalépést is lehet megértően fogadni bizonyos esetekben. Nem kell ebből tragédiát csinálni. Ha meg úgy érzed, vágd be a negát.
Különben most, hogy Suzy megmutatta a profilját, (te nem írtad le helyesen), szerintem Benz megröpteti. És? Amúgy? Akkor átveszi az árut? Volt egy nem idevaló ember, kipontozódik. Nem értem a felzendülést, meg ezt a piszok nagy felhajtást az új (?) narancs és kék státusz körül. Tényleg mintha egy alsóbbrendű réteg lenne, mi meg a "nagy, öreg, hűdejófej" vaterások csak szenvedünk miattuk.
Vajon honnan ismerős ez a mentalitás?

Szia, heló, hahó! _olel.gif

Köszi-köszi. thank_you.gif

Ez de jól esett. love7.gif
Tudod én az utolsó negát azért osztottam ki a narancsnak mert, basszus 36 levél, én keresem meg a posta pontos címét, Ő pedig hálából magasról ejtett rám. Szóval ezek nálam a biztosíték verők:(
Viszont volt, hogy kis csaj őszintén megírta nem adott anyja pénzt a "tütyőre" mert most nincs és tudja negát kap de ha nem adom el a "tütyőt" akkor fizetéskor majd ad anyja pénz. Nos nem adtam negát de újra hirdettem a terméket. Ki vette meg? A kis csaj és annyira köszönt mindent.
Szóval az őszinteség irtó sokat nyom nálam a latba.

Zep smile.gif
Kihagytad, hogy problémás eset nem csak naranccsal van, akad bőven a több pontosokkal is. sad.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-28 16:44

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-28 16:29
Létrehozva: #1320

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Andiniki73 @ 2013-07-28 16:05) *
Én tanácsot kértem,mert tele van a postaládám hasonló szövegű üzenetekkel:
Nincs pénzem,szegény vagyok,a fiam,a lányom,a barátnőm a barátom a szomszédom,a kutya véletlenül rátette a mancsát a billentyűzetre.....és mindenki véletlenül licitált.Meddig lehet ezt elnézni?

Én meg elmondtam a véleményemet. És visszakérdezek. Meddig lehet elnézni, hogy rendszeresen jöttök, általánosítotok, mintha ti 5000 értékeléssel kezdtétek volna? Van pár problémás eset, aminek egyébként jó része egy kis odafigyeléssel, kedvességgel és empátiával kezelhető lenne. Még a visszalépést is lehet megértően fogadni bizonyos esetekben. Nem kell ebből tragédiát csinálni. Ha meg úgy érzed, vágd be a negát.
Különben most, hogy Suzy megmutatta a profilját, (te nem írtad le helyesen), szerintem Benz megröpteti. És? Amúgy? Akkor átveszi az árut? Volt egy nem idevaló ember, kipontozódik. Nem értem a felzendülést, meg ezt a piszok nagy felhajtást az új (?) narancs és kék státusz körül. Tényleg mintha egy alsóbbrendű réteg lenne, mi meg a "nagy, öreg, hűdejófej" vaterások csak szenvedünk miattuk.
Vajon honnan ismerős ez a mentalitás?

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-07-28 16:17) *
Csicsergőst! smile.gif

Szia, heló, hahó! _olel.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-07-28 16:17) *

Köszi-köszi. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-28 16:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-01 10:11