IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-12 11:43
Létrehozva: #1301

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(dugo01 @ 2013-06-12 10:34) *
sziasztok!

mit tudok tenni ha eladtam egy órát 20e-t mica18-nak tegnap és az a gondom hogy megszüntettem a bankszámlámat így nem tudok megadni bankszámlát esetleg barátnőmét hogy hova utalja az illető a pénzt. gondom ott folytatódik hogy küldtem neki mailt egy gyanús mailre amit kb soha nem használt ugyanis ez a cím ssszzzz@....
a megadott telefonszámot most hívtam persze ne is létezik 'nincs hozzárendelve előfizető' ami még megrisztott hogy 13 vásárlása volt és abból 3 nem jött össze mert neki nem tetszett a termék és visszamondta. ami még gond hogy szerintem a név is kamu amit megadott ergó én sehogy nem fogom elérni.
köszi a segítséget

megtehetem azt hogy ha ő nem akar kapcsolatba lépni velem hogy ideglenesen megváltoztatom a személyes adataimban a bankszámlaszámot és a hozzá tartozó nevet a barátnőmére hátha azt látja? köszönöm!

Tisztelt dugo01!

E-mail-ben vagy telefonon bármilyen bankszámlaszámot megadhat a vevőnek.
A Vaterán regisztrált adatait nincs értelme váltogatni, mert azt rajtunk kívül senki sem látja.
A fizetéssel kapcsolatos információk elküldése után várjon legalább egy hetet a válaszra, illetve a pénzre.
Ha a vevő ez idő alatt nem jelentkezik, akkor majd eldöntheti, hogy eláll az adásvételtől vagy tovább várakozik. Ennyit tud tenni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
dugo01
hozzászólás 2013-06-12 10:34
Létrehozva: #1302

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-06-12 10:25
Azonosító: 2 043 985

sziasztok!

mit tudok tenni ha eladtam egy órát 20e-t mica18-nak tegnap és az a gondom hogy megszüntettem a bankszámlámat így nem tudok megadni bankszámlát esetleg barátnőmét hogy hova utalja az illető a pénzt. gondom ott folytatódik hogy küldtem neki mailt egy gyanús mailre amit kb soha nem használt ugyanis ez a cím ssszzzz@....
a megadott telefonszámot most hívtam persze ne is létezik 'nincs hozzárendelve előfizető' ami még megrisztott hogy 13 vásárlása volt és abból 3 nem jött össze mert neki nem tetszett a termék és visszamondta. ami még gond hogy szerintem a név is kamu amit megadott ergó én sehogy nem fogom elérni.
köszi a segítséget

megtehetem azt hogy ha ő nem akar kapcsolatba lépni velem hogy ideglenesen megváltoztatom a személyes adataimban a bankszámlaszámot és a hozzá tartozó nevet a barátnőmére hátha azt látja? köszönöm!

A hozzászólást -dugo01- szerkesztette a következő időpontban: 2013-06-12 10:34

+Quote Post
koeka2
hozzászólás 2013-06-11 00:13
Létrehozva: #1303

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-24 15:30
Azonosító: 1 511 688

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-06-07 17:13) *
Tisztelt koeka2!

Nem lehet. Egyszer már figyelmeztettük ugyanezért a kedves eladót, de ezek szerint nem értett belőle.
Most kapott mellé egy hosszabb gondolkodási időt és a legközelebbi hasonló esetnél végleg inaktiváljuk.
Köszönjük a jelzést.

Köszönjük!
Én nem vagyok érintett ebben, csak végig figyeltem, olvastam, és szerintem felháborító amiket írt.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-10 18:19
Létrehozva: #1304

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(lilsCAT @ 2013-06-10 17:54) *
Üdv,

talán kizárásra kerül: bepeee
Már nálam is eljátszott egy esélyt. Egészen pontosan 2x... másik fiókomon is fizetés nélkül "zárult le" a tranzakció...

Üdv
lilsCAT

Tisztelt lilsCAT!

A felhasználót kizártuk, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lilsCAT
hozzászólás 2013-06-10 17:54
Létrehozva: #1305

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-18 21:53
Azonosító: 2 025 353

Üdv,

talán kizárásra kerül: bepeee
Már nálam is eljátszott egy esélyt. Egészen pontosan 2x... másik fiókomon is fizetés nélkül "zárult le" a tranzakció...

Üdv
lilsCAT

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-06-08 17:55
Létrehozva: #1306

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(macskakoma @ 2013-06-08 17:39) *
Köszönöm a választ, próbáltam jelezni a "Szabálytalan aukció? Értesítsen!" lehetőségnél, de nem igazán illik egyik választható opció sem erre az esetre. Ez ugye nem jutalékkijátszás, nem kapcsolatfelvételi termék, nem csomagolási költség gond, stb. Még a "leírásban szabálytalanság" illik rá leginkább, de abból, hogy azt bejelölöm, honnan fogja tudni az ügyfélszolgálat, hogy ez egy átverés és a termék nem létezik. Az eredeti netről leszedett képet sem tudom csatolni (ami még a photoshop előtti állapotát bizonyítja az eladó képének és jól mutatná, hogy a fotó sima egyszerű szőlőt ábrázol eredetileg).

Próbálkozhatsz a Kapcsolatfelvételen keresztül, de előtte ezt olvasd el, az ÁFF ide vonatkozó részét:

4/1. "Az online aukciós piactér működtetését a Vatera közvetítő szolgáltatóként, az Ekrtv. rendelkezései szerint végzi. ....

Ezért a Vatera nem felel az általa működtetett online piactéren meghirdetett termékek minőségéért, biztonságáért és jogszabályi megfelelőségéért és nem vállal kötelezettséget ezen termékek ellenőrzéséért. A Vatera nem felel továbbá az általa működtetett online piactéren szereplő termékek valódiságáért, vagy azért, hogy ...."

Azt hiszem, ha végiggondolod, akkor be kell látnod, hogy nem elvárható a Vaterától, hogy szőlő-, és/vagy rózsaszakértő legyen. Nem elvárható, hogy minden kétséget kizáróan bebizonyítsák egy képről, hogy az módosítva lett.
Ha egy adott felhasználóval kapcsolatban ilyen jellegű fenntartásaid vannak, akkor azt valóban a Kapcsolatfelvételen keresztül tudod jelezni, de szerintem ez az a kategória, ahol nem érdemes.

Azonkívül még a fórumszabályzat ide vonatkozó részét is megemlítem:
III/11. "A fórum nem a szabálytalan aukciók jelzésére való. Ha ilyesmit kíván bejelenteni, azt megteheti a terméklapon található "Szabálytalan aukció? Értesítsen!" linkre kattintva, vagy a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül."

Sajnálom, de tényleg ez van. Logikus és reális, ráadásul teljesen körülhatárolt a Vatera feladata ezzel kapcsolatban. Vannak olyan emberek, akik mások hiszékenységére építenek. Ez mindig így volt, így is lesz. Miért pont az aukciózás lenne kivétel?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-06-08 17:57

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
macskakoma
hozzászólás 2013-06-08 17:39
Létrehozva: #1307

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-22 14:21
Azonosító: 194 594

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-06-08 13:35) *
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

Köszönöm a választ, próbáltam jelezni a "Szabálytalan aukció? Értesítsen!" lehetőségnél, de nem igazán illik egyik választható opció sem erre az esetre. Ez ugye nem jutalékkijátszás, nem kapcsolatfelvételi termék, nem csomagolási költség gond, stb. Még a "leírásban szabálytalanság" illik rá leginkább, de abból, hogy azt bejelölöm, honnan fogja tudni az ügyfélszolgálat, hogy ez egy átverés és a termék nem létezik. Az eredeti netről leszedett képet sem tudom csatolni (ami még a photoshop előtti állapotát bizonyítja az eladó képének és jól mutatná, hogy a fotó sima egyszerű szőlőt ábrázol eredetileg).

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-08 13:35
Létrehozva: #1308

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(macskakoma @ 2013-06-08 13:07) *
Az alábbi eladó egy nemlétező termékeket árul. ...

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
macskakoma
hozzászólás 2013-06-08 13:07
Létrehozva: #1309

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-22 14:21
Azonosító: 194 594

Az alábbi eladó egy nemlétező termékeket árul. Többen figyelmeztették, hogy ez átverés (például a színes szőlőnél) de a válasza az, hogy aki nem hiszi el, annak nem kötelező megvenni sad.gif

...

De ilyen a fekete eper, a több színű rózsa és a többi sohasem létezett növénye.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2013-06-08 13:35

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-07 17:13
Létrehozva: #1310

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(koeka2 @ 2013-06-07 16:44) *
...Ilyet lehet??

Tisztelt koeka2!

Nem lehet. Egyszer már figyelmeztettük ugyanezért a kedves eladót, de ezek szerint nem értett belőle.
Most kapott mellé egy hosszabb gondolkodási időt és a legközelebbi hasonló esetnél végleg inaktiváljuk.
Köszönjük a jelzést.

...Plussz rávett a pozitiv értékelésre is...

Neki meg ezúton gratulálnék BangHead.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-06-07 16:52
Létrehozva: #1311

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

....
Ez szabályos??? Ilyet lehet??

Szia!
Nem szabályos. Kukkancs be a Vészkijáratba, az utolsó hozzászólást olvasd el. smile.gif
Írj az Ügyfélszolgálatnak, a szabálytalan aukciókat ott kell jelenteni.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
koeka2
hozzászólás 2013-06-07 16:44
Létrehozva: #1312

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-24 15:30
Azonosító: 1 511 688

Sziasztok, fura dologgal találkoztam.
Egy eladó egy hiper szuper O'neill bikinit árult, 1-ftról, a kérdések között, olvastam, hogy ha nem éri el a 10e ft-ot,
törli az aukciót, mert ez egy extra bikini, és az alatt nem adja el.....
majdnam lehordja az embereket, hogy nem ilyen filléres népnek való bikini ez!
közben már törölt pár kérdést meg választ....smile.gif
végül 3555ft-on állt meg, az egyik nem nyertes, felajánlotta, hogy ő fizet többet....és írta neki,
hogy nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:) ennyi meg annyi....
majdan a nyertes is becsatlakozott a témába.....
Én komolyan kérdezem, ez mi?
Ez szabályos? Törlöm, mert nem érte el azt az összeget? Vagy csak simán nem adom el?
pompas nevű eladó, linket nem csatolok, mert nem is tudom hogy lehet e.
Ez engem felháborít....

Tisztelt koeka2! Ne haragudj, h ide irok, de annyira jó h beirtál a oneill bikinis aukcióhoz. smile.gif Én nyertem meg amúgy azt az aukciót, de nekem sem adja 10e alatt holott 3555-ért nyertem meg. & még lefikáz h nincs pénzem mert nem adtam neki 10ezret érte. Plussz rávett a pozitiv értékelésre is. Mert ő is negativat akart nekem adni. Szóval köszi h Te is beolvastál neki! +++ üdv - csillag554

Ez szabályos??? Ilyet lehet??

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-06-07 14:44
Létrehozva: #1313

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-06-07 10:48) *
Ezt honnan látjátok, hogy ki viselkedik rosszul? Az első mostani negatív értékelésekből?
...
Profiljába mit lehet látni azon kívül, hogy Győri ha persze nem hazugság, és pár értékelését olvastam. ...

Rengeteget, ha figyelmesen nézegeti az ember... wink3.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-06-07 14:44

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-06-07 10:48
Létrehozva: #1314

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 21:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(zejopy @ 2013-06-07 07:32) *
Köszönöm, én rögtön tiltóra tettem. thank_you.gif

Ezt honnan látjátok, hogy ki viselkedik rosszul? Az első mostani negatív értékelésekből?

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-06-07 07:39) *
thank_you.gif Részemről bekaszniztam.

Inaktív lett már.

IDÉZET(zejopy @ 2013-06-07 07:44) *
Láttad a profilját? Nem tudom elképzelni, mi száll meg egy embert ekkora vaterás múlttal, egyszer csak megvadul, kifordul önmagából és ... mindegy, rohannom kell. Ha csak a profilt nézem, egészen furcsa gondolataim támadnak, de nincs időm kifejteni, meg talán nem is kellene. Na mindegy, tényleg cat5.gif

Profiljába mit lehet látni azon kívül, hogy Győri ha persze nem hazugság, és pár értékelését olvastam. Elég hamar összeszedett sok pozitív értékelést, Profi logós is volt már persze inaktív de nem tudom mi cseszhette fel az agyát.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-06-07 07:47
Létrehozva: #1315

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2013-06-07 07:44) *
Láttad a profilját? Nem tudom elképzelni, mi száll meg egy embert ekkora vaterás múlttal, egyszer csak megvadul, kifordul önmagából és ... mindegy, rohannom kell. Ha csak a profilt nézem, egészen furcsa gondolataim támadnak, de nincs időm kifejteni, meg talán nem is kellene. Na mindegy, tényleg cat5.gif

Láttam és épp ezért lepődtem meg sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-06-07 07:44
Létrehozva: #1316

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-06-07 07:39) *

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-06-07 07:39
Létrehozva: #1317

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Boki76 @ 2013-06-06 23:44) *
Üdv mindenkinek! Speciális dologgal találkoztam: SzuperAron felhasználó avval szórakozik, hogy kb 10 embertől vásárolt különféle dolgokat, majd kivétel nélkül mindegyik vásárlását negatívan értékelí és sikeresként jelöli meg - teszi mindezt úgy, hogy se nem keresi az eladót, se nem fizet, se nem nézi meg személyesen a vásárolt árút - szórakozik a felhasználókkal, emellett címe és telefonja hamis, elérhetetlen mindkettőn - úgy vélem az ilyen felhasználót rövid úton kellene lapátra tenni - én is így jártam vele, ismeretlen okból - ráadásnak elbuktam a kiemelés költségét - értékelését természetesen törölték - szép estét mindenkinek! Boki76

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-06-07 07:32
Létrehozva: #1318

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv mindenkinek! Speciális dologgal találkoztam: SzuperAron felhasználó avval szórakozik, hogy kb 10 embertől vásárolt különféle dolgokat, majd kivétel nélkül mindegyik vásárlását negatívan értékelí és sikeresként jelöli meg - teszi mindezt úgy, hogy se nem keresi az eladót, se nem fizet, se nem nézi meg személyesen a vásárolt árút - szórakozik a felhasználókkal, emellett címe és telefonja hamis, elérhetetlen mindkettőn - úgy vélem az ilyen felhasználót rövid úton kellene lapátra tenni - én is így jártam vele, ismeretlen okból - ráadásnak elbuktam a kiemelés költségét - értékelését természetesen törölték - szép estét mindenkinek! Boki76

Köszönöm, én rögtön tiltóra tettem. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-07 07:14
Létrehozva: #1319

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Boki76!

Megnézzük, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Boki76
hozzászólás 2013-06-06 23:44
Létrehozva: #1320

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-12 15:36
Azonosító: 1 409 055

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 64 65 66 67 68 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-06-02 03:26