IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 666 667 668 669 670 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-08 21:31
Létrehozva: #13341

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(demiss @ 2010-01-08 19:03) *
Helo.
Egy nem ide vágó téma.Hogy lehet megszüntetni az adatlapot? Ha valaki tudja légyszi mondja el, mert már nagyonrégóta próbálkozom vele.Lehet én vagyok a hülye nem ez lenne az első alakalom, de nem tudom hogy lehet törölni.Köszi.

Tisztelt demiss!

Milyen adatlapra gondol?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-08 20:11
Létrehozva: #13342

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(demiss @ 2010-01-08 19:03) *
Helo.
Egy nem ide vágó téma.Hogy lehet megszüntetni az adatlapot? Ha valaki tudja légyszi mondja el, mert már nagyonrégóta próbálkozom vele.Lehet én vagyok a hülye nem ez lenne az első alakalom, de nem tudom hogy lehet törölni.Köszi.

Adatlapot? Pontosan mire gondolsz?

Érdekes, ma mindenki meglepően homályos. Talán a köd teszi....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-08 20:12

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
demiss
hozzászólás 2010-01-08 20:03
Létrehozva: #13343

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-08 19:43
Azonosító: 928 726

Helo.

+Quote Post
csaszi66
hozzászólás 2010-01-08 14:09
Létrehozva: #13344

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-12 11:36
Azonosító: 741 865

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-01-08 12:32) *
Megnéztem az aukciót. Ordít a fotóról,hogy nem citromsárga. Bár nem is az a határozott narancssárga, de tutira nem citromsárga!!!Azonkívül a színére nem is kérdezett rá.Ezért nem értem,hogy miért is adott negatívat???
Tudod kezdem azt érezni,hogy egyes embereknek szinte piszkálja a csőrét a másik jó statisztikája. not_i.gif

Általában ezért nem is értékelek előre. A negád az én véleményem szerint nem volt jogos!!!!A minőség megítélése ráadásul eléggé szubjektív, mindenkinek más.Én úgy gondolom a leírás és a hibáról készült fotó, valamint ezért annak árának csökkentése is korrekt volt részedről.

Részemről ennyi gondolat, remélem megnyugtattalak kicsit. Tedd tiltóra, én oda tettem, remélem más is megteszi.

Köszi, igen jól esett a lelkemnek! smile.gif Természetesen már tiltón van, a minőséget meg sem nézte, mivel nem vettük ki a szatyorból, mert nem is volt rá kíváncsi a színe miatt...
(többet én sem fogok előre értékelni wink.gif ) Tegnap elvitték a kabátot, szintén személyes találkozón, most várom az értékelést. Köszi a hozzászólást! smile.gif
Üdv!

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-01-08 13:32
Létrehozva: #13345

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(csaszi66 @ 2010-01-08 11:54) *
Ha már felvetődött a negatívok töröltetése, kíváncsi lennék a véleményetekre az én negatívommal kapcsolatban.
Röviden:Személyes átvétel, vevő elő sem veteti a terméket, belenéz a szatyorba, közli hogy a terméklapon citromsárga kabát volt ez meg narancs, ez bizony neki nem kell.
Üdv:csaszi66

Megnéztem az aukciót. Ordít a fotóról,hogy nem citromsárga. Bár nem is az a határozott narancssárga, de tutira nem citromsárga!!!Azonkívül a színére nem is kérdezett rá.Ezért nem értem,hogy miért is adott negatívat???
Tudod kezdem azt érezni,hogy egyes embereknek szinte piszkálja a csőrét a másik jó statisztikája. not_i.gif

Általában ezért nem is értékelek előre. A negád az én véleményem szerint nem volt jogos!!!!A minőség megítélése ráadásul eléggé szubjektív, mindenkinek más.Én úgy gondolom a leírás és a hibáról készült fotó, valamint ezért annak árának csökkentése is korrekt volt részedről.

Részemről ennyi gondolat, remélem megnyugtattalak kicsit. Tedd tiltóra, én oda tettem, remélem más is megteszi.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
csaszi66
hozzászólás 2010-01-08 12:54
Létrehozva: #13346

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-12 11:36
Azonosító: 741 865

Ha már felvetődött a negatívok töröltetése, kíváncsi lennék a véleményetekre az én negatívommal kapcsolatban.
Röviden:Személyes átvétel, vevő elő sem veteti a terméket, belenéz a szatyorba, közli hogy a terméklapon citromsárga kabát volt ez meg narancs, ez bizony neki nem kell. (Mindez dec. 23-án amikor más dolga is lenne az embernek, még el is vittem az általa kért helyre) Meglepődöttségemben szóhoz sem nagyon tudtam jutni, és mivel szakadt az eső is, gyorsan elhúztam a csíkot. Megtekintési, kipróbálási garanciát vállaltam, ezért semleges értékelést adtam, a hiba hogy én értékeltem elsőnek. Válaszul kaptam negatívot, és szélhámosnak titulált. Addig csak pozitívom volt, és minden vevőm elégedett volt. (A hab a tortán, hogy eláztam, megfáztam, egész Karácsonykor az ágyat nyomtam, így nem tudtam együtt lenni a családommal egyetlen napot sem.)
Persze megpróbáltam töröltetni a negát, és akkor jött nekem is a sablonszöveg. ."..a Vatera nem vett részt az adásvételben." ami igaz is, persze hogy nem tudják eldönteni hogy ki hazudik, de ettől még nem érzem jogosnak a kapott negatívot, és igen, rontja a hitelemet! sad.gif
Nos ezért tudom megérteni hogy egyedikovácsoltvas feleslegesnek érzi ezzel foglalkozni.
Köszönöm ha elolvastátok, és esetleg véleményt írtok.
Üdv:csaszi66

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-08 12:22
Létrehozva: #13347

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-08 10:52) *
Még megtörténhet...

Nem vagyok egy harcos alkat, de az ilyen kotródjon innen, csak rontja a levegőt és az egésznek a tisztaságát. Ha van pár ilyen ember, akkor a normálisan megszerzett pozitív minősítések értéke is devalválódik. Tehát tulajdonképpen a mi hitelünket is rontja.

IDÉZET(cwe @ 2010-01-08 11:13) *
Van egy ( szerintem alapos ) gyanúm az itt is olvashatók problémákkal kapcsolatban. Konkrétan azzal kapcsolatban hogy, 1-2 (amúgy "JÓ Vaterás" ) eladó és vevő közt "értesítési" vita alakul ki. "A kutya a Gmail, Freemail és pláne a Lajt ingyenes levelező rendszerekben van "elásva." Amint ma lesz egy kicsit több időm le is írom hogy, mi ez a probléma.

Már biztosan le lett írva többször is. Ez egy örök kérdés és örök probléma. A többség mégis megoldja az esetek nagy részében. Nem kell mindent a levelezőre fogni. Ha tényleg mindkét fél akarja és komolyan veszi az adás-vételt, akkor megoldódik a probléma, hol könnyebben, hol nehezebben. Fontos, hogy mindenki megtegyen mindent az üzlet lebonyolítása érdekében és normális párbeszéd alakuljon ki a partnerek között. Ha ezek a feltételek adottak, akkor nagy baj nem lehet. Ha valamelyik hiányzik, akkor meg valamelyik részről komolytalan a szándék.....Akkor meg nincs miről beszélni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-08 12:23

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-01-08 12:15
Létrehozva: #13348

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(egyedikovacsoltvas @ 2010-01-08 09:37) *
NEM fogok telefonálni.

smile.gif NEM tudok vitatkozni ilyen érvekkel.

Arra még nem válaszoltál, hogy MI alapján azonosítottad volna be a helyemben.

Válaszoltam. Én megpróbáltam volna mégis valahogy telefonon intézni, természetesen ez az én álláspontom, NEM várható el
mindenkitől, hogy ugyanígy tegyen.

Az értékelés az egész tranzakciót értékeli.

Pontosan. Nem pedig a tranzakciót követő értékelést kell értékelnie...

Javaslom olvasd át alaposan, és ne ragadj le az elejénél.

Nézd,én az egészet átolvastam, ebből jutottam arra a véleményre, hogy mindkét fél hibázott. Ez az én véleményem, ne vedd személyes
támadásnak, nem mindenki gondolkodik azonosan.

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-01-08 12:13
Létrehozva: #13349

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

Van egy ( szerintem alapos ) gyanúm az itt is olvashatók problémákkal kapcsolatban. Konkrétan azzal kapcsolatban hogy, 1-2 (amúgy "JÓ Vaterás" ) eladó és vevő közt "értesítési" vita alakul ki. "A kutya a Gmail, Freemail és pláne a Lajt ingyenes levelező rendszerekben van "elásva." Amint ma lesz egy kicsit több időm le is írom hogy, mi ez a probléma.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-01-08 11:52
Létrehozva: #13350

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 10:49) *
Miért nem nyomtad fel? Az ilyen nem érdemel mást. Kezedben a levele. huh.gif

Még megtörténhet...

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-08 11:49
Létrehozva: #13351

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-08 10:45) *
Nekem is a bögyömben (és a páholyomban) van, mert egy tételt nyert tőlem (szintén egy forintért), írtam neki, és annyit válaszolt, hogy nem kell neki a bélyeg, de a saját gyűjteményét szívesen eladná, és majd pozitívan fog értékelni. Amúgy postázni sem tudnám, mert címet sem adott dry.gif

Miért nem nyomtad fel? Az ilyen nem érdemel mást. Kezedben a levele. huh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2010-01-08 11:45
Létrehozva: #13352

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(Parabellum80 @ 2010-01-08 10:35) *
Mit csinálnátok?
http://www.vatera.hu/belyegek_157097299.html
1 ft - ért megnyerte, nem jelentkezett (a feltételeimnél 3 napos kapcsolatfelvételi határidő szerepel), 20 nap után semlegest adtam neki. Ezután jött a mail, hogy nem kapott értesítőt, válaszul megírtam, postázom neki a bélyegeket. Pár nap múlva egy agresszív, fenyegető mailt kaptam, hogy negatívan értékel + csatolta a vatera állásfoglalását az adásvétel menetéről. Egyik este felhívott, közel 10 percig ecsetelte, milyen jó vásárló, mennyire szemét vagyok a semlegessel, meg miért nem kerestem többször, neki napi 30 adásvétele is van probléma nélkül. Felajánlottam INGYEN elküldöm a cuccot, majd az értékelése után módosítom az értékelésemet. Erre zsarolással vádolt. ... Postáztam, kíváncsi vagyok a reagálására.
Ti mit tennétek? Gondoltam már arra is, hogy a módosítás negatív irányultságú lesz..

Nekem is a bögyömben (és a páholyomban) van, mert egy tételt nyert tőlem (szintén egy forintért), írtam neki, és annyit válaszolt, hogy nem kell neki a bélyeg, de a saját gyűjteményét szívesen eladná, és majd pozitívan fog értékelni. Amúgy postázni sem tudnám, mert címet sem adott dry.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-01-08 11:35
Létrehozva: #13353

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:48
Azonosító: 1 022

Mit csinálnátok?
http://www.vatera.hu/belyegek_157097299.html
1 ft - ért megnyerte, nem jelentkezett (a feltételeimnél 3 napos kapcsolatfelvételi határidő szerepel), 20 nap után semlegest adtam neki. Ezután jött a mail, hogy nem kapott értesítőt, válaszul megírtam, postázom neki a bélyegeket. Pár nap múlva egy agresszív, fenyegető mailt kaptam, hogy negatívan értékel + csatolta a vatera állásfoglalását az adásvétel menetéről. Egyik este felhívott, közel 10 percig ecsetelte, milyen jó vásárló, mennyire szemét vagyok a semlegessel, meg miért nem kerestem többször, neki napi 30 adásvétele is van probléma nélkül. Felajánlottam INGYEN elküldöm a cuccot, majd az értékelése után módosítom az értékelésemet. Erre zsarolással vádolt. ... Postáztam, kíváncsi vagyok a reagálására.
Ti mit tennétek? Gondoltam már arra is, hogy a módosítás negatív irányultságú lesz..

+Quote Post
egyedikovacsoltv...
hozzászólás 2010-01-08 10:37
Létrehozva: #13354

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-03 00:47
Azonosító: 516 774

IDÉZET(nagyzee @ 2010-01-08 08:33) *
Ki lehet következtetni kizárásos alapon. Biztosan volt olyan utalásod is, ami beazonosítható, azokat akkor nem kell végigtelefonálnod,
de az, hogy egy beérkező összegnek nem néz valaki utána, szerintem elég szokatlan. Nem leszúrás akart lenni, de neked, mint eladónak,
mindig a vevők érdekét kell nézned, akkor is ha történetesen a vevő volt hülye.
No ezt kár volt leírni, mert az értékelésednek nem a másik fél értékelése alapján kel megszületnie....
Ha úgy érzed, rontja a hiteledet, töröltesd a negatívot, de egy olyan vevőnek, aki fizetett, a legrosszabb esetben is szerintem semleges járhat...
Ez megint csak az én véleményem, nem feltétlenül kell egyeznie a tiéddel.

Azt még hozzátenném, hogy a vevő negatívját is túlzásnak tartom, hiszen folyamatban volt a postázás, csak éppen az ünnepek miatt csúszhatott át 2010-re az érkezés.

NEM fogok telefonálni.
Nagyon sok termék 1-50-100 ft körüli áron kel el.
Ugye te sem gondolod komolyan, hogy költök telefonra.
Ráadásul honnét kellett volna tudnom, hogy az utalásnak egyáltalán köze volt a vaterás eladásokhoz, TAKARÉKSZÖVETKEZET szerepelt utaló félként, nem pedig személy.
Abban az időszakban kb 20-30 utalás volt érkezőben, már bocs ha nem én fogok rászánni egy fél napot a keresgélésre ha a vevő arra nem képes, hogy 3 azonosítási lehetőségből legalább 1-et fel tudjak használni.
Mindettől függetlenül, miután tisztáztuk karácsonykor(!), hogy az Övé az utalás, amint lehetőség volt rá postáztam, azaz karácsony után.
Arra még nem válaszoltál, hogy MI alapján azonosítottad volna be a helyemben.

Az értékelés az egész tranzakciót értékeli.
Aki így áll hozzá, az számomra negatívot érdemel. Ennyi.

Ráadásul, nem is az az egész beírásomnak a lényege, hogy ki, miért és hogyan értékelt.
A célja az volt, hogy érzékeltessem, hiába adsz negatívot, ha az értékelt fél utána azt ír megjegyzésként hozzá amit akar.
Ebben az esetben például aki olvassa az értékelésemet, majd az Ő valóságnak egyáltalán nem megfelelő magyarázatát, azt fogja gondolni, hogy én hazudtam az értékelés szövegében.
Javaslom olvasd át alaposan, és ne ragadj le az elejénél.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-08 10:23
Létrehozva: #13355

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Lamira @ 2010-01-07 23:43) *
Sziasztok!
Fogalmam sincs jó helyre írok-e sad.gif
Ne kövezzetek meg,ha még sem!Nem igazán ismerem még itt ki magam sad.gif
A kérdésem az lenne,hogy tudok-e fizetési emlékeztetőt küldeni a vásárlónak?
Ha valaki válaszolna megköszönném smile.gif
Szép estét!
Timi

Tisztelt Lamira!

Erre külön funkció nincs a rendszerben. E-mail üzenetben tud írni a vevőjének.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-01-08 10:13
Létrehozva: #13356

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cwe @ 2010-01-08 08:55) *
T. Nagyzee !
Akkor lehet hogy, nem voltam egyértelmű !

T. cwe!

Én nem emlékszem rá, hogy a te postodra reagáltam volna. Minden esetben "egyedikovacsoltvas" írásait idéztem be és arra válaszolgattam..

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-01-08 09:58
Létrehozva: #13357

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

blink.gif
IDÉZET(matiz61 @ 2010-01-08 08:47) *
Ez még a postaköltséggel sem 10e. feletti összeg...... vagy már ennyit emelt a posta ?

Nézd meg a levelésben, látni, hogy milyet kért, majd a leírásban levő plussz (!) költségekkel kijöhet...
Így viszont kicsit jutalékkijátszás szaga van. mad.gif

+Quote Post
cwe
hozzászólás 2010-01-08 09:55
Létrehozva: #13358

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 12:16
Azonosító: 6 495

T. Nagyzee !
Akkor lehet hogy, nem voltam egyértelmű ! Tehát a vevő vásárolt, de nem fizetett. SŐT ! 5 e-mailre és 2 SMS-re sem válaszolt. Majd amikor megadtam neki a negát ( most már arra is ügyelek hogy, negát csak 7 X 24 óra letelte után adjak és csak akkor ha a megkeresésekre nincs reakció) , akkor rögtön adott egy viszont negát azzal a nevetséges indokkal hogy, csak egy SMS-t küldtem és abból tudta meg h., megnyerte a készüléket. Ráadásul azt írta h., amikor ő nyert ( mert ugye látni a ter.lapon h., melyik user vitte a licitet ) akkor gép közelben sem volt tehát, nem is licitált. 1./ Ha nem Ő nyert akkor azt (ez egyébként csak hazugság ) " csak 1 emlékeztető SMS-t " honnan tudtam volna h., milyen számra küldjem. ?????
Nézem ezt a topic-ot , és egyre több az olyan bejegyzés amitől lassan úgy néz ki a topic mintha " A felelőtlen, trehány vevők védelmi Topic-ja " lenne a neve.
Ne védjük már azokat akik rendelnek ( licitet nyernek ), aztán azt gondolják h., áááá le van..... az egész, mégsem kell nem fizetek vagy majd fizetek ha kedvem úgy tartja. Az ilyen vevőt egy elektronikus kereskedelmi felületről likvidálni kell, nem pedig védeni.

Ja és a "kizárásos alap" ( azonosíthatatlan utalás esetén ). Ha 3 vevő u.azt a terméket vásárolja ( mer ugye van olyan ahol esetleg u.abból az azonos árú termékből több van ) , küld más névről egy közl. nélküli utalást. Akkor honnan következtessek hogy, az egyébként az utalás, "a fizetési szamályomat" vissza jelzés nélkül le.... ( Meg szoktam adni h., csak az vásároljon aki 2 azaz két banki napon belül utalni is tud, MERT ÉN IS AKKOR SZOKTAM VÁSÁROLNI HA MÁR MEG VAN RÁ A PÉNZEM!!!) T . vevő 5-6-7 nap múlva " már méltóztatik utalni is ".
Tehát ezen esetekben honnan tudjam h. a 3 csúszós közül ki az épen utalni méltóztató ?

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-01-08 09:50
Létrehozva: #13359

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(RadEXE @ 2010-01-07 20:04) *
dec.6-án leütött , dec. 11-én (eladó szerinti időpont) postázott termék még a mai napon sem érkezett meg hozzám.

sajnos csak az eladón múlik a dolog, persze jó lenne, ha legalább a feladóvevényt be tudná neked mutatni, mert akkor
van értelme a postai kerestetésnek, ami szintén az ő feladata lenne.

IDÉZET(RadEXE @ 2010-01-07 20:04) *
(egyébként 10e forint feletti összegről van szó.)

Ilyen termék valóban nincs a vásárlásaid közt dec-6án. Ha mégis a Chelsea mez lenne, akkor elég drágán mérhette a postaköltséget,
ha 10ezer felett volt összesen.

IDÉZET(annuci22 @ 2010-01-07 20:04) *
sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni,ugyanis vettem a napokban egy memóriakártyát telefonba,csak az a baj hogy semmi
nem olvassa be,és újnak volt hirdetve...Ti mit tennétek a helyemben hogy ne ússzon el az ára?
annuci

Ahogy látom, számla és garancia nem jár a termékhez. Ha az eladóval ezt nem tudod intézni, akkor buktad az árát.
Egyébként mit értesz az alatt, hogy "semmi nem olvassa be" ? SD adapter + számítógépes kártyaolvasó sem?

+Quote Post
matiz61
hozzászólás 2010-01-08 09:47
Létrehozva: #13360

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:01
Innen: Magyarország/Győr
Azonosító: 804

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-01-08 00:24) *
rosszul nézted. 158161390

Ez még a postaköltséggel sem 10e. feletti összeg...... vagy már ennyit emelt a posta ?

--------------------
..... egy fehér szellem a sötét múltból ......

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 666 667 668 669 670 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 22:04