IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 676 677 678 679 680 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
nagyzee
hozzászólás 2010-01-22 08:20
Létrehozva: #13541

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 22:36) *
de ha valamit eladok,akkor elötte kipróbálom,és nem 10 évvel ezelötti emlékekre hagyatkozok, mert pl a magnók ékszija ennyi idő alatt elporlad. Nem vettem sértésnek.

Világos, ezt én is csak feltevésből mondtam, jómagam is eladóként elég alaposan fel szoktam vázolni az áru tulajdonságait.

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 22:36) *
Nem fogom az adásvételt értékelni, mivel nem adhatok sem pozitivot, sem semlegest a vatera szabályai szerint. És mivel leirta, hogy bosszúból negativot fog adni, igy nem értékelem az adásvételt.

Miért ne adhatnál semlegest? Sőt még negatívot is adhatsz, mert ha írott bizonyítékod van a bosszúnegatívról, akkor az töröltethető. Te, mint vevő, minden feladatodat teljesítetted, ezért szerintem POZITÍV-nál rosszabbat nem adhat...
Go to the top of the page

+Quote Post
tarpapa72
hozzászólás 2010-01-22 03:00
Létrehozva: #13542

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-13 01:37
Azonosító: 936 847

Nem tudom kinek kell szolni de nagyon csunyan viselkedet egy elado velem megnyertem az aukciot maris kuldtem neki levelet hova fizessek es mennyit postai koltseggel.Telefon a ferjevel persze majd jelentkeznek napokig semmi aztan add egy negativot hogy a vevo nem jelentkezett emaliekkel tudom bizonyitani hogy igen jelentkeztunk o pedig letagadja most irt egy levelet az arut kidobtuk elutaztunk kulfoldre.Nem az a gond hogy nincs meg az aru hanem miert ad negativot es miert tagadja le en ezt nem ertem ocsmany viselkedesnek tartom.Akarmit vasarolok azonnal jelentkezem es utalom a penzt bosszant ha valaki hazudik.

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 23:36
Létrehozva: #13543

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-06 09:44
Azonosító: 38 406

IDÉZET(nagyzee @ 2010-01-21 21:57) *
Nos itt azért két félen múlt a dolog. Az egyértelmű, hogy az eladó lényeges információt hallgatott el, de ha én beleképzelem magam, hogy találok egy régi rádiót és feldobom a Vaterára, lehet, hogy én sem tartanám lényegesnek hogy megy-e, mert pl emlékszem rám, hogy 10 éve még hallgattam és semmi baja nem volt... Te, mint vásárló, a meglevő információk birtokában döntöttél úgy, hogy megveszed. Ha ezek az infók neked elegendőnek bizonyultak a döntéshez, akkor így utólag egy kicsit magadat is minősíted azzal, hogy utólag próbálsz alkudozni. Én a helyedben benyeltem volna a bakit, és nem hirdetném széles körben, hogy milyen meggondolatlan vásárló voltam. Hangsúlyozom: kettőn áll a vásár, nem téged okollak, az eladó is kb. annyira hunyó, mint amennyire Te is. Ez csak az én véleményem, ne vedd személyes sértésnek.

Sok műszaki cikket vásároltam. Ha utólag derült ki, hogy hibás, vagy nem használható megfelelően, akkor eddig az eladók korrekten álltak a dolgokhoz, mert mint ebben az esetben is 3500 Ft-nál az emberek jelentős részének többet ér a becsülete, a szavahihetősége, és csak akkor reklamáltam, ha a használhatóságot akadályozta a hiba. Most nem ez volt. Mivel ki volt irva, hogy tökéletesen működik, ezért feleslegesnek éreztem megkérdezni azt, hogy működik-e. Nálam ez azt jelenti, hogy egy urh-s rádió fogja a jelenlegi rádióállomásokat, a magnó része lejátszik, felvesz, és teker. Lehet nekem vannak nagy igényeim, de ha valamit eladok,akkor elötte kipróbálom,és nem 10 évvel ezelötti emlékekre hagyatkozok, mert pl a magnók ékszija ennyi idő alatt elporlad. Nem vettem sértésnek.
Nem fogom az adásvételt értékelni, mivel nem adhatok sem pozitivot, sem semlegest a vatera szabályai szerint. És mivel leirta, hogy bosszúból negativot fog adni, igy nem értékelem az adásvételt.

+Quote Post
zebutabu
hozzászólás 2010-01-21 23:06
Létrehozva: #13544

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 18:58) *
Ő miért adhat negativot? Kifizettem rendben, azaz részemről maximálisan eleget tettem mindennek.

Bosszúból. Ha te teljesen elégedetlen vagy, és negatívot adsz Neki, visszafogja adni.
Ez sajnos sokszor megy így! not_i.gif

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2010-01-21 22:57
Létrehozva: #13545

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 18:39) *
Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak, és semmit nem fogok tudni rajt hallgatni.

Nos itt azért két félen múlt a dolog. Az egyértelmű, hogy az eladó lényeges információt hallgatott el, de ha én beleképzelem magam, hogy találok egy régi rádiót és feldobom a Vaterára, lehet, hogy én sem tartanám lényegesnek hogy megy-e, mert pl emlékszem rám, hogy 10 éve még hallgattam és semmi baja nem volt... Te, mint vásárló, a meglevő információk birtokában döntöttél úgy, hogy megveszed. Ha ezek az infók neked elegendőnek bizonyultak a döntéshez, akkor így utólag egy kicsit magadat is minősíted azzal, hogy utólag próbálsz alkudozni. Én a helyedben benyeltem volna a bakit, és nem hirdetném széles körben, hogy milyen meggondolatlan vásárló voltam. Hangsúlyozom: kettőn áll a vásár, nem téged okollak, az eladó is kb. annyira hunyó, mint amennyire Te is. Ez csak az én véleményem, ne vedd személyes sértésnek.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-21 22:12
Létrehozva: #13546

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 21:05) *
Köszönöm. Ebben az esetben, amennyiben negativot kapok, akkor a vatera törölni fogja?
...

Tisztelt NGA!

A Vatera nem tud minden egyes visszajelzést kivizsgálni, hogy az jogos-e vagy sem. A Vatera az aukció zárása után nem vett részt az adásvételben, ezért nem áll módjában véleményt formálni a visszajelzésekről és eldönteni az egyes felhasználók vélt vagy valós igazát.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 22:05
Létrehozva: #13547

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-21 20:51) *
Tisztelt NGA!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Bosszúból kapott negatív értékelés esetén az értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

Köszönöm. Ebben az esetben, amennyiben negativot kapok, akkor a vatera törölni fogja?

Ezt irta arra, hogy jelentem a vaterának az esetet:

Én irtam neki:
"Szánalmas azt hiszem ez az egész. A másik, hogy egy ennyire büdös, mocskos, cigarettaszagú készüléket még életemben nem láttam. Majd fél óra volt csak az, mire lemostam.

Remélem önt is át fogják verni majd, és akkor megtudja mit érez a másik.

Mielött értékelem, a vaterának feljelentem, elküldöm nekik a levelezést, és a hivatalos irást, hogy magyarországon 2007-ben megszüntették az OIRT sávot."

Erre ezt válaszolta cinikusan:

"Jól teszi,de mivel ők is tudják hogy semmit nem kérdezett,és ez régi készzülék,csak kinevetik.
Amúgy meg egy kis munka nem árt,és nem dohányzunk.
Ha nem hiszi, eljön és itt meghallgatja a Sláger rádiót.

A készüléket 2010 01 21-én kapta meg a mai napig meg felelöen müködik!!(nálam ment van rá tanum is hogy mijen lesz a jövö én nem látom de nem is érdekel! ez egy gyenge koholt szarakodás csak."

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-21 21:51
Létrehozva: #13548

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 19:11) *
...
Mennyire korrekt egy ilyen ember?

Tisztelt NGA!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Bosszúból kapott negatív értékelés esetén az értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 20:39
Létrehozva: #13549

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(euro-elektronic @ 2010-01-21 19:36) *
Negatívot, és nagyot !
Azt írja, úgy látszik, minden működik. A rádión hangfal nélkül is látni, hogy működik, hisz van rajta sztereo led, sőt ha állomást találsz, általában azt is jelzi, külön ledecske.
Tehát hangfal nélkül is ellenőrizhető elméleti alapon az, hogy a tuner része működik-e, persze ettől még lehet hibás, de mindenesetre az már eleve gyanús, ha semmi sem hangolható be rajta.
Nagyon jól tudta valószínűleg, mit ad el, de mint írtam, a leírás szerint ha látszólag szerinte működik, a rádiónak is kellett volna működnie.
Igenis teljesen jogos a negatív, és nem adhatja vissza, és a Vaterának is kötelessége törölni a bosszúnegaívot. Nyugodtan írd meg, hogy készakarva becsapott, és a termékleírással megtévesztett.

Van hangfala, ez egy hordozható rádiómagnó. És semmi nem jön be rajt, mivel semmilyen rádióállomás nem ad Mo-on a 66-73 Mhz-es régi oirt sávban.

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2010-01-21 20:36
Létrehozva: #13550

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak, és semmit nem fogok tudni rajt hallgatni (Mo-on hivatalosan 2007-ben megszünt az oirt adás, gondolom ezért adta el, mert neki sem fogott be semmit). Mikor ezt közöltem vele, gúnyosan azt irta, hogy akkor dobjam ki, igy jártam, ő semmit nem fizet vissza, és nem érdekli.
A kérdésem a következő: Mivel én kifizettem a vételárat, és ha negativot adok, akkor ő is adhat nekem negativot? Ha negativot adott, akkor a vatera ezt törölheti kérésemre? Banki bizonylatom van az átutalásról. A leveleimet blokkolja, telefont nem veszi fel. Önök szerint mit adjak? Negativot, semlegest, vagy pozitivot?

Negatívot, és nagyot !
Azt írja, úgy látszik, minden működik. A rádión hangfal nélkül is látni, hogy működik, hisz van rajta sztereo led, sőt ha állomást találsz, általában azt is jelzi, külön ledecske.
Tehát hangfal nélkül is ellenőrizhető elméleti alapon az, hogy a tuner része működik-e, persze ettől még lehet hibás, de mindenesetre az már eleve gyanús, ha semmi sem hangolható be rajta.
Nagyon jól tudta valószínűleg, mit ad el, de mint írtam, a leírás szerint ha látszólag szerinte működik, a rádiónak is kellett volna működnie.
Igenis teljesen jogos a negatív, és nem adhatja vissza, és a Vaterának is kötelessége törölni a bosszúnegaívot. Nyugodtan írd meg, hogy készakarva becsapott, és a termékleírással megtévesztett.

--------------------

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 20:11
Létrehozva: #13551

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Na egy másik email cimről irtam neki, erre közölte, hogy mielött elküldte, kipróbálta, és nála fogta a Sláger rádiót, amit ha akarok elmehetek és nála ki is próbálhatom.

A Sláger Rádió adása 2009.november 20-án megszűnt, azóta csak interneten fogható.

Miért kell hazudni?
Idézem:
"Ha nem hiszi, eljön és itt meghallgatja a Sláger rádiót."

Mennyire korrekt egy ilyen ember?

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 19:56
Létrehozva: #13552

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-21 18:43) *
Tisztelt NGA!

Ha a 157125486. számú aukcióról van szó:
az eladó a termékleírásban ezt írta:
"Nem tudom kipróbálni mert nincsenek hangfalaim. Bekapcsolva úgy látszik minden funkciója működik."
"Az árát is ezekhez a hiányosságokhoz állítottam be."

Ön ennek a tudatában licitált, így utólag a leírt probléma miatt az eladó nem vonható felelősségre.

Nem ez az aukció az.

IDÉZET(zebutabu @ 2010-01-21 18:55) *
Arra van a "kérdezzen az eladótól", hogy érdeklődj licit előtt. Ha negatívot adsz, Ő is azt fog adni, és nem fogják törölni, mert Te nem voltál körültekintő! sad.gif

Az, hogy egy rádiókészülék működik, az én olvasatomban nem azt jelenti, hogy sistereg, hanem, hogy befog rádiókat nem? Azaz ha nem jön be rajt semmi, akkor az miért isműködik?

Ő miért adhat negativot? Kifizettem rendben, azaz részemről maximálisan eleget tettem mindennek.

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-22 11:30

+Quote Post
zebutabu
hozzászólás 2010-01-21 19:55
Létrehozva: #13553

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak, és semmit nem fogok tudni rajt hallgatni (Mo-on hivatalosan 2007-ben megszünt az oirt adás, gondolom ezért adta el, mert neki sem fogott be semmit). Mikor ezt közöltem vele, gúnyosan azt irta, hogy akkor dobjam ki, igy jártam, ő semmit nem fizet vissza, és nem érdekli.

Arra van a "kérdezzen az eladótól", hogy érdeklődj licit előtt. Ha negatívot adsz, Ő is azt fog adni, és nem fogják törölni, mert Te nem voltál körültekintő! sad.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-21 19:43
Létrehozva: #13554

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak...

Tisztelt NGA!

Ha a 157125486. számú aukcióról van szó:
az eladó a termékleírásban ezt írta:
"Nem tudom kipróbálni mert nincsenek hangfalaim. Bekapcsolva úgy látszik minden funkciója működik."
"Az árát is ezekhez a hiányosságokhoz állítottam be."

Ön ennek a tudatában licitált, így utólag a leírt probléma miatt az eladó nem vonható felelősségre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 19:39
Létrehozva: #13555

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

A kérdésem a következő: Mivel én kifizettem a vételárat, és ha negativot adok, akkor ő is adhat nekem negativot? Ha negativot adott, akkor a vatera ezt törölheti kérésemre? Banki bizonylatom van az átutalásról. A leveleimet blokkolja, telefont nem veszi fel. Önök szerint mit adjak? Negativot, semlegest, vagy pozitivot?

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:26
Létrehozva: #13556

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-04 19:10
Azonosító: 920 446

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-21 09:22) *
Én mindig aznap postázom az árut, amikor megkapom a pénzt, de van aki nem így csinálja. Hiszen valóban a Vatera keveseknek nyújt főállást, tehát tényleg lehet pár napot csúszni talán.
Az tény, hogy eléggé morcos a hangneme, én sem szívesen kerülnék vele kapcsolatba, de ha nem sürgetted volna meg, akkor ez nem alakult volna így. Igaz ugyan, hogy akkor talán még mindig nem lenne nála a cucc.

Valóban van ilyen,látható is több helyen...,ugyanis jelzi,hogy X napon belül postázik.Az meg űbergyökér beszólás,hogy nálam jobban mutat a negatív...

--------------------
[color="#4169E1"][/color]Neked,mint kívülállónak,mi a véleményed az intelligenciáról?[font="Arial Black"][/font]

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-21 10:22
Létrehozva: #13557

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(drcvak @ 2010-01-21 09:15) *
Három nap után érdeklődtem,asszem nem akkora ez az ország,hogy ennyi ne legyen elég.Ha 12-én valóban feladta,akkor 15-én meg kellett volna érkeznie.
Mellesleg ekkor is csak érdeklődtem nála,erre jött az a kioktató hangnem...,főleg,hogy csak aznap dobta fel a cuccot!

Én mindig aznap postázom az árut, amikor megkapom a pénzt, de van aki nem így csinálja. Hiszen valóban a Vatera keveseknek nyújt főállást, tehát tényleg lehet pár napot csúszni talán.
Az tény, hogy eléggé morcos a hangneme, én sem szívesen kerülnék vele kapcsolatba, de ha nem sürgetted volna meg, akkor ez nem alakult volna így. Igaz ugyan, hogy akkor talán még mindig nem lenne nála a cucc.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:17
Létrehozva: #13558

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-01-21 00:57) *
Mindegy, úgyis látjuk...

Költői kérdésnek szántam... wink.gif

--------------------
[color="#4169E1"][/color]Neked,mint kívülállónak,mi a véleményed az intelligenciáról?[font="Arial Black"][/font]

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:15
Létrehozva: #13559

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-21 07:47) *
Nekem úgy tűnik, hogy te sem jártál el tökéletesen. Muszáj egy pár napot várni mielőtt elkezded keresni rajta a cuccot. smile.gif

Három nap után érdeklődtem,asszem nem akkora ez az ország,hogy ennyi ne legyen elég.Ha 12-én valóban feladta,akkor 15-én meg kellett volna érkeznie.
Mellesleg ekkor is csak érdeklődtem nála,erre jött az a kioktató hangnem...,főleg,hogy csak aznap dobta fel a cuccot!

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-21 08:47
Létrehozva: #13560

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(drcvak @ 2010-01-21 00:42) *
Sziasztok!
Sokakhoz képest kezdő vaterás vagyok.Összeakadtam egy velem szemben gyökér eladóval,és nem tudom,hogy publikussá tehetem-e a nevét?
Én eddig próbáltam mindenkivel a lehető legkorrektebb módon eljárni,de ennél a tagnál csődöt mondtam.A stílusa,a válaszai,a hazugságai után jött a negatív értékeléssel,mely számomra elvi kérdés.Ha megnézitek az értékeléseimet,valamint az adott termékhez tartozó üzenetváltásokat,szerintem elég egyértelmű a dolog.Bár megkerestem a Vaterát is ez ügyben,nem kívánnak részt venni a polémiában,maradt a negatív értékelésem...
Szerintetek mi tévő legyek,az illető lapját nézve nem ez az első "úriemberi" megnyilatkozása.
Biztos,hogy itt a helye közöttünk?

Nekem úgy tűnik, hogy te sem jártál el tökéletesen. Muszáj egy pár napot várni mielőtt elkezded keresni rajta a cuccot. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-21 08:51

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 676 677 678 679 680 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-27 22:27