IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 676 677 678 679 680 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zebutabu
hozzászólás 2010-01-21 19:55
Létrehozva: #13541

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 18:39) *
Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak, és semmit nem fogok tudni rajt hallgatni (Mo-on hivatalosan 2007-ben megszünt az oirt adás, gondolom ezért adta el, mert neki sem fogott be semmit). Mikor ezt közöltem vele, gúnyosan azt irta, hogy akkor dobjam ki, igy jártam, ő semmit nem fizet vissza, és nem érdekli.

Arra van a "kérdezzen az eladótól", hogy érdeklődj licit előtt. Ha negatívot adsz, Ő is azt fog adni, és nem fogják törölni, mert Te nem voltál körültekintő! sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-21 19:43
Létrehozva: #13542

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(NGA @ 2010-01-21 18:39) *
Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak...

Tisztelt NGA!

Ha a 157125486. számú aukcióról van szó:
az eladó a termékleírásban ezt írta:
"Nem tudom kipróbálni mert nincsenek hangfalaim. Bekapcsolva úgy látszik minden funkciója működik."
"Az árát is ezekhez a hiányosságokhoz állítottam be."

Ön ennek a tudatában licitált, így utólag a leírt probléma miatt az eladó nem vonható felelősségre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
NGA
hozzászólás 2010-01-21 19:39
Létrehozva: #13543

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-06 09:44
Azonosító: 38 406

Vásároltam egy komoly nyugati rádiósmagnó készüléket a vaterán, és az eladó nem közölte, hogy ez még a régi oirt rendszerű rádiók vételére alkalmas csak, és semmit nem fogok tudni rajt hallgatni (Mo-on hivatalosan 2007-ben megszünt az oirt adás, gondolom ezért adta el, mert neki sem fogott be semmit). Mikor ezt közöltem vele, gúnyosan azt irta, hogy akkor dobjam ki, igy jártam, ő semmit nem fizet vissza, és nem érdekli.
A kérdésem a következő: Mivel én kifizettem a vételárat, és ha negativot adok, akkor ő is adhat nekem negativot? Ha negativot adott, akkor a vatera ezt törölheti kérésemre? Banki bizonylatom van az átutalásról. A leveleimet blokkolja, telefont nem veszi fel. Önök szerint mit adjak? Negativot, semlegest, vagy pozitivot?

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:26
Létrehozva: #13544

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-04 19:10
Azonosító: 920 446

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-21 09:22) *
Én mindig aznap postázom az árut, amikor megkapom a pénzt, de van aki nem így csinálja. Hiszen valóban a Vatera keveseknek nyújt főállást, tehát tényleg lehet pár napot csúszni talán.
Az tény, hogy eléggé morcos a hangneme, én sem szívesen kerülnék vele kapcsolatba, de ha nem sürgetted volna meg, akkor ez nem alakult volna így. Igaz ugyan, hogy akkor talán még mindig nem lenne nála a cucc.

Valóban van ilyen,látható is több helyen...,ugyanis jelzi,hogy X napon belül postázik.Az meg űbergyökér beszólás,hogy nálam jobban mutat a negatív...

--------------------
[color="#4169E1"][/color]Neked,mint kívülállónak,mi a véleményed az intelligenciáról?[font="Arial Black"][/font]

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-21 10:22
Létrehozva: #13545

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(drcvak @ 2010-01-21 09:15) *
Három nap után érdeklődtem,asszem nem akkora ez az ország,hogy ennyi ne legyen elég.Ha 12-én valóban feladta,akkor 15-én meg kellett volna érkeznie.
Mellesleg ekkor is csak érdeklődtem nála,erre jött az a kioktató hangnem...,főleg,hogy csak aznap dobta fel a cuccot!

Én mindig aznap postázom az árut, amikor megkapom a pénzt, de van aki nem így csinálja. Hiszen valóban a Vatera keveseknek nyújt főállást, tehát tényleg lehet pár napot csúszni talán.
Az tény, hogy eléggé morcos a hangneme, én sem szívesen kerülnék vele kapcsolatba, de ha nem sürgetted volna meg, akkor ez nem alakult volna így. Igaz ugyan, hogy akkor talán még mindig nem lenne nála a cucc.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:17
Létrehozva: #13546

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-01-21 00:57) *
Mindegy, úgyis látjuk...

Költői kérdésnek szántam... wink.gif

--------------------
[color="#4169E1"][/color]Neked,mint kívülállónak,mi a véleményed az intelligenciáról?[font="Arial Black"][/font]

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 10:15
Létrehozva: #13547

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-21 07:47) *
Nekem úgy tűnik, hogy te sem jártál el tökéletesen. Muszáj egy pár napot várni mielőtt elkezded keresni rajta a cuccot. smile.gif

Három nap után érdeklődtem,asszem nem akkora ez az ország,hogy ennyi ne legyen elég.Ha 12-én valóban feladta,akkor 15-én meg kellett volna érkeznie.
Mellesleg ekkor is csak érdeklődtem nála,erre jött az a kioktató hangnem...,főleg,hogy csak aznap dobta fel a cuccot!

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-21 08:47
Létrehozva: #13548

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(drcvak @ 2010-01-21 00:42) *
Sziasztok!
Sokakhoz képest kezdő vaterás vagyok.Összeakadtam egy velem szemben gyökér eladóval,és nem tudom,hogy publikussá tehetem-e a nevét?
Én eddig próbáltam mindenkivel a lehető legkorrektebb módon eljárni,de ennél a tagnál csődöt mondtam.A stílusa,a válaszai,a hazugságai után jött a negatív értékeléssel,mely számomra elvi kérdés.Ha megnézitek az értékeléseimet,valamint az adott termékhez tartozó üzenetváltásokat,szerintem elég egyértelmű a dolog.Bár megkerestem a Vaterát is ez ügyben,nem kívánnak részt venni a polémiában,maradt a negatív értékelésem...
Szerintetek mi tévő legyek,az illető lapját nézve nem ez az első "úriemberi" megnyilatkozása.
Biztos,hogy itt a helye közöttünk?

Nekem úgy tűnik, hogy te sem jártál el tökéletesen. Muszáj egy pár napot várni mielőtt elkezded keresni rajta a cuccot. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-21 08:51

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2010-01-21 01:57
Létrehozva: #13549

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

IDÉZET(drcvak @ 2010-01-21 00:42) *
nem tudom,hogy publikussá tehetem-e a nevét?

Mindegy, úgyis látjuk...

+Quote Post
hanga55
hozzászólás 2010-01-21 01:51
Létrehozva: #13550

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-13 16:03
Azonosító: 640 855

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-01-20 13:04) *
Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy aki családi tragédia történt a családban felkiáltással nem kéri az árut,annak jogosan adok-e negát?
...

unsure.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=84379

A pozitív, semleges és negatív értékeléseire ezt az értékelést küldte mindenkinek:

Pozitív vélemény: szia amenyiben azok közé tartozol aki megértette a családban történt tragédiát
köszönöm!!!!!!!amenyiben nem :én nem leszek senkivel sem olyan szemét aljas minösithetetlen mint
velem szemben voltatok!!!!!mindenkinek ajánlottan feladtam a csomagot még annak is aki sima levélben
kérte!! nyugodtan lehet érdeklödni mert örzöm az összes feladovevényt!!!!!311pozitiv üzlet után nem
hiszem hogy pár ezer forintos fehérnemün stb. mulna a becsületem !!!köszönöm a negativat mindenkitöl
és viszont kivánom mindenkinek az ami velem történt!!!!!puff sajnos meghalt egy nagyon közeli
hozzátartozom!!!!!!! de tudom ez szinte senkit nem érdekelt na puff igy jártam!!!!!!!!további szép
napot!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.

+Quote Post
drcvak
hozzászólás 2010-01-21 01:42
Létrehozva: #13551

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Sokakhoz képest kezdő vaterás vagyok.Összeakadtam egy velem szemben gyökér eladóval,és nem tudom,hogy publikussá tehetem-e a nevét?
Én eddig próbáltam mindenkivel a lehető legkorrektebb módon eljárni,de ennél a tagnál csődöt mondtam.A stílusa,a válaszai,a hazugságai után jött a negatív értékeléssel,mely számomra elvi kérdés.Ha megnézitek az értékeléseimet,valamint az adott termékhez tartozó üzenetváltásokat,szerintem elég egyértelmű a dolog.Bár megkerestem a Vaterát is ez ügyben,nem kívánnak részt venni a polémiában,maradt a negatív értékelésem...
Szerintetek mi tévő legyek,az illető lapját nézve nem ez az első "úriemberi" megnyilatkozása.
Biztos,hogy itt a helye közöttünk?

--------------------

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-01-20 15:34
Létrehozva: #13552

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-01-20 14:27) *
Persze ebben az esetben egyértelmű....
Nem gondolom, hogy ha nekem például meghalna egy szerettem, az lenne az első, hogy eszembe jusson, hogy a vaterán történt adás-vételemmel kapcsolatban telefonáljak, e-mailezzek. Hozzáteszem én eladóként is és vevőként is mindig törekszem, törekedtem a gyors kapcsolatfelvételre, lebonyolításra. Tehát ez a véleményem tényleg csak erre az esetre terjed ki.

Nekem halt meg szerettem vaterás pályafutásom alatt,ráadásul egy kisgyermek, mégis intéztem mindent.Ez ugyanolyan kötelezettség,mint csekket befizetni,vagy elintézni a hivatalos dolgokat. Senkit sem fog a gázműveknél érdekelni,hogy miért fizettem később a gázszámlát....
Persze mindannyian mások vagyok és másképp reagálunk.

Azóta nem lépett be a vatira, nem licitált semmire, akár igaz is lehet.

Tényleg köszönöm a hozzászólásokat, valszeg semlegessel megússza, meg egy tiltólistával nálam.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-01-20 15:34
Létrehozva: #13553

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-01-20 14:27) *
Nem gondolom, hogy ha nekem például meghalna egy szerettem, az lenne az első, hogy eszembe jusson, hogy a vaterán történt adás-vételemmel kapcsolatban telefonáljak, e-mailezzek. Hozzáteszem én eladóként is és vevőként is mindig törekszem, törekedtem a gyors kapcsolatfelvételre, lebonyolításra. Tehát ez a véleményem tényleg csak erre az esetre terjed ki.

Nyilván nem úgy gondoltam, hogy a koporsó mellett állva hívjon fel a vevő  laugh1.gif Node hetekig...

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-01-20 15:27
Létrehozva: #13554

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Aramir @ 2010-01-20 14:12) *
Egy jóérzésű ember ezt eleve magától közli, nem az eladónak kell szinte kikönyörögnie, hogy írjon valamit, továbbá elég érdekes szokott lenni ez a fajta magyarázkodás, amikor azt látom, hogy másnál továbbra is vásárolgat, és fizet rendessen.

Persze ebben az esetben egyértelmű....

Ha magától közli, és elnézést kér, stb., akkor én sem szoktam negatívot adni, de amikor tudom, hogy hülyének vagyok nézve....   dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-20 15:22
Létrehozva: #13555

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ha magától közli, és elnézést kér, stb., akkor én sem szoktam negatívot adni, de amikor tudom, hogy hülyének vagyok nézve....   dry.gif

Szerintem pedig ez az az eset, amikor akkor sem adhatsz negatívot, ha ezerrel tudod, hogy hülyének néznek. Meggyőződésem mindezek ellenére, hogy a legtöbb esetben ez kamu szöveg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2010-01-20 15:20
Létrehozva: #13556

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-01-20 14:00) *
Szerintem alapból nem lehet megkérdőjelezni, ha valaki családi tragédiára, vagy kórházi tartózkodásra hivatkozik. Szerintem ezek olyan dolgok, amikkel egy jóérzésű ember nem szórakozik. Tudom vannak itt a vaterán is, mint ahogy máshol is olyan emberek akik kicsit sem jóérzésüek, de szerintem a lelkiismeretükkel nekik kell elszámolni...Én ilyen hivatkozásra biztos, hogy nem adnék negatív értékelést!

úgy van, ahogy Aramir mondja. alapból meg kell kérdöjelezni és utánanézni, a tragédia mellett mire marad ideje a Vaterán. több felhasználót is ismerek, akik rendszeresen hivatkoztak ilyesmire.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-01-20 15:19
Létrehozva: #13557

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(bambooflower @ 2010-01-20 13:41) *
családi tragédia, kórházi tartózkodás, hirtelen külföldi utazás, gyerek licitált, elromlott a gép, véletlenül licitáltam, az ismerösömnek licitáltam, de neki mégsem kell..... sad.gif

Köszönöm mindenki hozzászólását!!!

Bamboo totál azt írta le, amivel számtalanszor találkoztam már én is. Indok mindig van, sőt a negák elkerülése végett elég meredekek is.
Persze ez ettől még igaz is lehet, és ebben az esetben tényleg én vagyok a szívtelen dög ha negát adok.

De miért csak a 4. levelemre reagált?
Másnak előtte egy nappal lelicitált termékeit miért fizette ki????

19-i liciteket kifizette, az enyém 20-án járt le azt már nem. Még jó,hogy nem engedtem az utánvétet, amit kért.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2010-01-20 15:12
Létrehozva: #13558

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-01-20 14:00) *
Szerintem alapból nem lehet megkérdőjelezni, ha valaki családi tragédiára, vagy kórházi tartózkodásra hivatkozik. Szerintem ezek olyan dolgok, amikkel egy jóérzésű ember nem szórakozik. Tudom vannak itt a vaterán is, mint ahogy máshol is olyan emberek akik kicsit sem jóérzésüek, de szerintem a lelkiismeretükkel nekik kell elszámolni...Én ilyen hivatkozásra biztos, hogy nem adnék negatív értékelést!

Egy jóérzésű ember ezt eleve magától közli, nem az eladónak kell szinte kikönyörögnie, hogy írjon valamit, továbbá elég érdekes szokott lenni ez a fajta magyarázkodás, amikor azt látom, hogy másnál továbbra is vásárolgat, és fizet rendessen.

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-01-20 15:01
Létrehozva: #13559

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-20 13:49) *
Kedves 98tomcsa!

A leírtak első olvasatra éppen elégnek tűnnek, javaslom, hogy a pontos felhasználónevekkel küldjön egy levelet Ügyfélszolgálatunknak a Kapcsolatfelvételen keresztül, hogy kollégáink megvizsgálhassák az ügyet.

Köszönöm!

Kedves Vateraoroszlán!

Én köszönöm a gyors választ!
Jó munkát kívánok:

98tomcsa

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-01-20 15:00
Létrehozva: #13560

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2010-01-20 13:41) *
családi tragédia, kórházi tartózkodás, hirtelen külföldi utazás, gyerek licitált, elromlott a gép, véletlenül licitáltam, az ismerösömnek licitáltam, de neki mégsem kell..... sad.gif

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 676 677 678 679 680 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-07 08:48