IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 679 680 681 682 683 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-22 00:02
Létrehozva: #13601

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(TheChaos @ 2009-12-21 23:01) *
Sziasztok!

Kiváncsian várom a konzolvásárlásotok végét. Én betettem könyvjelzőnek az eladó adatlapját és vártam a visszaigazolásokat, mivel már ez is gyanúsnak tűnt: Regisztráció dátuma: 2009/12/02. De figyelek egy másik friss reges eladót is, még kicsit olcsóbb is (csak most látom, hogy ő is friss és még a nap is megegyezik: Regisztráció dátuma: 2009/12/02). Tényleg nem sok hiányzott, hogy én is utaljak neki(k) egy kis pénzt. Szóval remélem megkapjátok a csomagot és nyugodtan rendelhetek én is. good.gif

Kellemes Ünnepeket! Üdv!

Tisztelt TheChaos!

Kérjük, írja meg a másik említett felhasználó nevét.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
TheChaos
hozzászólás 2009-12-22 00:01
Létrehozva: #13602

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-21 23:39
Azonosító: 901 046

Sziasztok!

Kiváncsian várom a konzolvásárlásotok végét. Én betettem könyvjelzőnek az eladó adatlapját és vártam a visszaigazolásokat, mivel már ez is gyanúsnak tűnt: Regisztráció dátuma: 2009/12/02. De figyelek egy másik friss reges eladót is, még kicsit olcsóbb is (csak most látom, hogy ő is friss és még a nap is megegyezik: Regisztráció dátuma: 2009/12/02). Tényleg nem sok hiányzott, hogy én is utaljak neki(k) egy kis pénzt. Szóval remélem megkapjátok a csomagot és nyugodtan rendelhetek én is. good.gif

Kellemes Ünnepeket! Üdv!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-21 23:37
Létrehozva: #13603

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt Fórumozók,

a leírtakat továbbítottuk Biztonsági Részlegünknek. Szükség esetén ők majd értesítik a károsultakat és az egymással történő kapcsolatfelvételre is megteremtik a lehetőséget.

Ennek azonban NEM az a módja, hogy itt a fórumon megadják az elérhetőségeiket! Az ilyen hozzászólások a fórum szabályzata szerint figyelmeztetés kiküldése mellett eltávolításra kerülnek.

Kérjük, a következőkben leírtak szerint járjanak el:

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-21 23:20
Létrehozva: #13604

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-12-21 21:42) *
Én másra lettem figyelmes, idézet a terméklapról:
...
190 Ft-os fix áron van mindkettő... dry.gif

Tisztelt rolandgajdos!

Fix áras, de több darabos aukciók. Ahogy az eladó írta, annyit üt le a vevő, amennyire szüksége van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-12-21 22:42
Létrehozva: #13605

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(Spekyman @ 2009-12-21 21:02) *
Köszi a tapasztalatokat ! Remélem csak én aggódtam és nem lesz semmi gond. Csak engem a postás cukkolt fel, hogy "annak már rég meg kellett volna jönnie"... Én is mondtam neki hogy karácsony miatt lehet egy kis csúszás. Szerinte nem sokat számít. Na de mindegy, nem lesz itt semmi gond, csak optimistán állok hozzá ! Amúgy elsőbbségiként kértem simán.
Üdv !
Boldog Karácsonyt !

Jó, hát nekem meg egy vevőm mondta, hogy olyan nincs, hogy egy levél elvesszen, ő tudja, mert a postánál dolgozik  biggrin.gif

Neked is kellemes ünnepeket!

A hozzászólást -Aramir- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-21 22:43

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-12-21 22:42
Létrehozva: #13606

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(magaru @ 2009-12-21 19:26) *
Erre jött a kitiltás, amit nem értek:
Tisztelt papu...

Én másra lettem figyelmes, idézet a terméklapról:
"Az ár 5 cm-re vonatkozik, annyi darabot üss le, ahányszor 5 cm-re van szükséged! Aztán majd megmondod, hogy mekkora darabokban kéred! Pl. egy pár (darabonként 25cm) ára mindössze 1900Ft !!! 1m ára mindössze 3800Ft, ennyiért sehol nem kapsz ilyet!"

http://www.vatera.hu/led_sor_jegfeher_viza..._158080226.html

http://www.vatera.hu/led_sor_piros_vizallo..._158080238.html

190 Ft-os fix áron van mindkettő... dry.gif

A hozzászólást -rolandgajdos- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-21 22:43

+Quote Post
maffia29
hozzászólás 2009-12-21 22:26
Létrehozva: #13607

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-21 22:12
Azonosító: 900 909

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 17:36) *
szerinted fénypostával megy?

Helo én egy ps3 at vettem és ugyan ez a stori én is agódok mivel nem érem el pénz át lett utalva 65 ezer
ugyan ettöl az eladótól valaki nem tudja esetleg a cimét.nekem kedre 8-12 között kellene kihozni a ps3 at
addig még várok ,mielött komolyab lépéseket tennék.De utánna én megkeresem és vissza kérem a pénzem.Elöbb szépen majd csúnyán!
Ez felháboritó hogy az ember karácsonyra vesz egy dolgot és pont belebotlik egy csalóba.

Mitt tegyünk?

+Quote Post
Spekyman
hozzászólás 2009-12-21 22:02
Létrehozva: #13608

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 12:06
Azonosító: 133 799

IDÉZET(Aramir @ 2009-12-21 20:23) *
Ajánlott elsőbbségivel kérted? Mert ha nem, akkor ez már nem az eladó gondja kéne, hogy legyen. Ha meg ajánlottan kérted, akkor meg nem úgy van, hogy egy hét alatt kártérítés meg stb., van átfutási ideje, eleve 10 vagy 15 munkanap, ami után lehet tudakozványt indítani, és ha valóban eltünt a levél, akkor lehet kártérítést intézni. Sajnos az sem ritka, hogy 4 munkanap alatt sem ér célba egy levél, főleg így karácsony táján, nekem is volt, hogy az elsőbbségi levelemnek 5 nap kellett, míg célbaért (igaz, ebben volt egy hétvége is), és mégcsak nemis karácsonykor történt  laugh.gif

Köszi a tapasztalatokat ! Remélem csak én aggódtam és nem lesz semmi gond. Csak engem a postás cukkolt fel, hogy "annak már rég meg kellett volna jönnie"... Én is mondtam neki hogy karácsony miatt lehet egy kis csúszás. Szerinte nem sokat számít. Na de mindegy, nem lesz itt semmi gond, csak optimistán állok hozzá ! Amúgy elsőbbségiként kértem simán.
Üdv !
Boldog Karácsonyt !

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-21 21:45
Létrehozva: #13609

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(magaru @ 2009-12-21 19:06) *
Nem kellene megengedni a hozzászólások törlését!!

De.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-21 21:42
Létrehozva: #13610

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(komlosn @ 2009-12-21 20:17) *
Ezek szerint a hozzászól gombot kell megnyomni, ha egy új témát akarnék IDE beírni.
Adózási dolgokat, a Vatera elküldi az APEH felé, hogy én mit adtam, és mikor?
köszi.

Igen, a hozzászól gombbal új párbeszédet indíthatsz a topicon belül.
Nem, a Vatera nem küldözget az APEH-nak semmit, legalábbis szerintem. Magad vallod be a jövedelmedet, amit a Vatera számlával tudsz igazolni. Ha az APEH ellenőrizni akar, akkor gondolom majd megkeresi a Vaterát.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-12-21 21:23
Létrehozva: #13611

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(Spekyman @ 2009-12-21 18:20) *
Múlthét szerdán adta fel postán nekem elsőbbségi levélben ahogy kértem

Ajánlott elsőbbségivel kérted? Mert ha nem, akkor ez már nem az eladó gondja kéne, hogy legyen. Ha meg ajánlottan kérted, akkor meg nem úgy van, hogy egy hét alatt kártérítés meg stb., van átfutási ideje, eleve 10 vagy 15 munkanap, ami után lehet tudakozványt indítani, és ha valóban eltünt a levél, akkor lehet kártérítést intézni. Sajnos az sem ritka, hogy 4 munkanap alatt sem ér célba egy levél, főleg így karácsony táján, nekem is volt, hogy az elsőbbségi levelemnek 5 nap kellett, míg célbaért (igaz, ebben volt egy hétvége is), és mégcsak nemis karácsonykor történt  laugh.gif

+Quote Post
komlosn
hozzászólás 2009-12-21 21:17
Létrehozva: #13612

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-28 19:40
Azonosító: 812 727

Ezek szerint a hozzászól gombot kell megnyomni, ha egy új témát akarnék IDE beírni.
Adózási dolgokat, a Vatera elküldi az APEH felé, hogy én mit adtam, és mikor?
köszi.

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 20:35
Létrehozva: #13613

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-25 09:51
Azonosító: 14 850

IDÉZET(nagyzee @ 2009-12-21 19:27) *
Nézd, ha egy terméket az eladó nem raktárról árul ( termékleírás: "A terméket rendelésre hozzunk, amit csak előre utalás után szállítanak 5-7 napon belül. "), akkor közbejöhet bármi főleg karácsony előtt. Az a vevő dolga, hogy olyantól vásárol, aki még nem is látta az általa eladott árut... Nyilván jó okod volt rá, hogy pont tőle vásárolj, pedig van némi ellentmondás a dolgaiban, pl:
Garancia: Több mint 2 év <---> Számlaadás: Nincs

Ez azért elég érdekes szerintem. Én már itt lemondtam volna a termékről. Itt a fórumon már többször kiveséztük, hogy kinek és miért jó az, hogy olyan dolgokat is lehet árulni, amik nincsenek az eladó birtokában. Ez most egy újabb példa arra, ami az akkori érveimet alátámasztja. Neked meg szurkolok, hogy csak egy kis csúszás legyen, és megérkezzen a cucc.

Szia!

Köszi szépen! Sajnos eddig nem igen nézegettem, hogy a vaterán is vannak csalások. Valahogy eszembe se jutott. Remélem tényleg csak valami gubanc támadt...

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 20:30
Létrehozva: #13614

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kevin_b @ 2009-12-21 19:10) *
Hát azt kell, hogy mondjam én is ugyanígy jártam, azzal a kivétellel, hogy velem folyamatosan tartotta a kapcsolatot. Ígérte nekem is hogy felhív, de ez nem történt meg mivel én gyorsabb voltam és e-mailben kerestem. Időközben a szállítmányok is megjöttek és mivel leütés napján azt mondta hogy szombaton lehet már itt lesz de legkésőbb majd hétfőn így megpróbáltam egyezkedni vele, hogy nem-e hozhatná a "futárjuk" szombaton, mert én úgy készültem, hogy addigra már meglesz. Erre írta, hoyg csak hétfőn tudja leghamarabb, de ha az oké nekem akkor beír a lista elejére és akkor elsőként kapom meg a terméket, ennek az ideje hétfő 9-10 óra lett volna vagy ajánlott egy este 18 órás szállítást. Bele is mentem a hétfő reggelibe, vártam-vártam de nem érkezett csomag. Pénzem meg most oda. Az emaileimre nekem se válaszol már tegnap óta, pedig utánanéztem iwiw-en és ma már reggel 10kor volt fent szal nem értem. Amúgy én dec 13-án rendeltem meg az árút. Telefon nálam is ki van kapcsolva.
Adhatnál egy elérhetőséget aztán ezt alaposan dumáljuk ki.
Üdv!

Szia!

Na eddig ketten vagyunk ami kiderült. Remélhetőleg csak valami félreértés történt. Én még azért bízom benne.
De ahogy Te is elmondtad így már kevésbé.
Én 50.000ft utaltam át neki. Engem se hívott. Én kerestem emailben és írta, hogy kedd, de legkésőbb szerdán itt a csomag.
Azóta semmi visszajelzés, pedig küldtem vagy 5 levelet még. Meg persze telefonon is hívogatom.
Az iwiw az nekem eszembe se jutott, de most rákerestem. Ez azért jó ötlet volt... good.gif

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2009-12-21 20:27
Létrehozva: #13615

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-21 17:54) *
Amikor én leütöttem akkor még csak 3 pozitív értékelése volt.
Azóta érkezett egy negatív és egy semleges... mad.gif
Remélem csak én aggódok túlságosan.

Nézd, ha egy terméket az eladó nem raktárról árul ( termékleírás: "A terméket rendelésre hozzunk, amit csak előre utalás után szállítanak 5-7 napon belül. "), akkor közbejöhet bármi főleg karácsony előtt. Az a vevő dolga, hogy olyantól vásárol, aki még nem is látta az általa eladott árut... Nyilván jó okod volt rá, hogy pont tőle vásárolj, pedig van némi ellentmondás a dolgaiban, pl:
Garancia: Több mint 2 év <---> Számlaadás: Nincs

Ez azért elég érdekes szerintem. Én már itt lemondtam volna a termékről. Itt a fórumon már többször kiveséztük, hogy kinek és miért jó az, hogy olyan dolgokat is lehet árulni, amik nincsenek az eladó birtokában. Ez most egy újabb példa arra, ami az akkori érveimet alátámasztja. Neked meg szurkolok, hogy csak egy kis csúszás legyen, és megérkezzen a cucc.

+Quote Post
kevin_b
hozzászólás 2009-12-21 20:10
Létrehozva: #13616

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-21 20:02
Azonosító: 900 566

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-21 17:54) *
Amikor én leütöttem akkor még csak 3 pozitív értékelése volt.
Azóta érkezett egy negatív és egy semleges... mad.gif
Remélem csak én aggódok túlságosan.

Hát azt kell, hogy mondjam én is ugyanígy jártam, azzal a kivétellel, hogy velem folyamatosan tartotta a kapcsolatot. Ígérte nekem is hogy felhív, de ez nem történt meg mivel én gyorsabb voltam és e-mailben kerestem. Időközben a szállítmányok is megjöttek és mivel leütés napján azt mondta hogy szombaton lehet már itt lesz de legkésőbb majd hétfőn így megpróbáltam egyezkedni vele, hogy nem-e hozhatná a "futárjuk" szombaton, mert én úgy készültem, hogy addigra már meglesz. Erre írta, hoyg csak hétfőn tudja leghamarabb, de ha az oké nekem akkor beír a lista elejére és akkor elsőként kapom meg a terméket, ennek az ideje hétfő 9-10 óra lett volna vagy ajánlott egy este 18 órás szállítást. Bele is mentem a hétfő reggelibe, vártam-vártam de nem érkezett csomag. Pénzem meg most oda. Az emaileimre nekem se válaszol már tegnap óta, pedig utánanéztem iwiw-en és ma már reggel 10kor volt fent szal nem értem. Amúgy én dec 13-án rendeltem meg az árút. Telefon nálam is ki van kapcsolva.
Adhatnál egy elérhetőséget aztán ezt alaposan dumáljuk ki.
Üdv!

+Quote Post
magaru
hozzászólás 2009-12-21 20:06
Létrehozva: #13617

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-05-05 19:29
Azonosító: 142 275

Papu-val vigyázzatok, mert nem tudja mit árul, nem érti az árura vonatkozó kérdést, majd sértődötten kitilt! Úgy ad garanciát, hogy nem ad, csak ígér. Agresszív ember. Nem kellene megengedni a hozzászólások törlését!!
Erre jött a kitiltás, amit nem értek:

Tisztelt papu!
Ezt írod az ismertetődben:
"Elsősorban autóra, fényszórókeretnek, lökhárítóra stb."
Aztán azt hogy 12 V-ra köthető, aztán azt, hogy 15 V-nál sem lehet probléma a gyártó szerint.
Mi Vatera2k7 kollégával jeleztük, hogy az autóban NINCS 12 V!!!
Most azt írod, ha pukkan 15 V-ról volt hajtva, nem 12-ről...
Ezek szerit autóban nem használható?
Akkor azt állítod amit mi kezdettől, és akkor javítsd ki kérlek az ismertető szöveget így:
- Autóban a LED sor ugyan használható a gyártó szerint, de én ez esetben nem adok garanciát!
Részemről az ügy lezárva.. Nincs harag? Jó éjt.
Ja! Én majd veszek LED sort. A színes érdekel majd.

Üdv,
- magaru

Papu!

Most már tőled nem veszek semmit!!

+Quote Post
Spekyman
hozzászólás 2009-12-21 19:51
Létrehozva: #13618

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 12:06
Azonosító: 133 799

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 18:38) *
az eladónak 400 értékelése van, több mint ezer pozitívan értékelt adásvétel. nem tudom, ki kit fog megfingatni, ha az eladó tudomást szerez róla, hogy nyilvánosan lecsalózod.

Szia !
Bocsánat, nem akartam hogy félre értsétek. Eszem ágában sincs addig senkiről sem véleményt alkotni amíg nem zárul le a dolog. Csak aggódom egy kicsit, a postásom szerint ha eddig nem jött meg, ne nagyon várjam. Remélem nem lesz igaza ! Az utolsó mondatommal nem az eladóra céloztam, ez értsd úgy hogy ha egyszer akárki becsap címszó alatt. Szerdáig türelemmel várok, utána írok neki egy felszólítást hogy 1 hét alatt nem jött meg elsőbbségiben aztán majd lesz valami. Még egyszer bocs ha egy kicsit rosszul fogalmaztam, nem vagyok még tapasztalt vaterás.

Üdv !
Boldog Karácsonyt !

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 19:47
Létrehozva: #13619

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 18:38) *
az eladónak 400 értékelése van, több mint ezer pozitívan értékelt adásvétel. nem tudom, ki kit fog megfingatni, ha az eladó tudomást szerez róla, hogy nyilvánosan lecsalózod.

Bárcsak annak a felhasználónak is 400 értékelése lenne akitől én rendeltem... not_i.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-21 19:38
Létrehozva: #13620

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Spekyman @ 2009-12-21 18:20) *
Sziasztok !

Vásároltam egy érmét egy illetőtől. ( nevet még most szándékosan nem írok ). Múlthét szerdán adta fel postán nekem elsőbbségi levélben ahogy kértem, azóta se jött meg... A Postás azt mondta már rég itt kellene lennie. Kezdek aggódni, az illetőnek 300 össz értékelésből 3 rossz van, de ott olvasva nagyon komoly problémák voltak. Mit lehet tenni ha nem érkezik meg az érme ? A pénzt már az előtt napokkal átutaltam hogy a postán fel adta volna az érmét....Ha meg elkezdek reklamálni majd még neki fog feljebb állni, azt fogja úgyis mondani hogy ő fel adta. Mit lehet ilyenkor tenni ha nem jön meg a pénzem és ő azt fogja állítani hogy feladta ? Jogi úton milyen lehetőségek vannak ? Ezt kerülni akarom, de félek nem alaptalan az aggodalmam...Ha nincs más lehetőség ettől sem riadok vissza ! Nem mint ha nagyon drága lett volna az érme, de örömmel megfingatnék akármilyen csalót...

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 679 680 681 682 683 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-17 20:32