IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
prutyka
hozzászólás 2009-12-28 12:32
Létrehozva: #13621

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-07 12:11
Azonosító: 280 994

IDÉZET(Allanon @ 2009-12-28 06:46) *
Sziasztok,

Pld ez: http://www.vatera.hu/925_ezust_60g_alomsze..._159810078.html
Sajnos mikor először látam, bizonytalan voltam, aztóta már vannak semleges értékelések (amiket kezdő lévén nem néztem persze smile.gif ) és a MEHITI vizsgálat szerint ez nem ezüst. Valójában, 90-150Ft/gr áron, én még nem láttam ezüstöt, de akkor miért hírdeti annak?
Ráadásul kicsit naívan rákérdeztem arra, hogy egyáltalán bevizsgáltatta-e már a Nemesfémvizsgáló és Hitelesítő Intézetnél az ékszereket (sokszor az eladó sem tudja mit árul), nos ezt a kérdést azonnal törölte. Pedig ha már ennyi terméke van, és ennyire olcsó, nem ártana tudni micsoda. Mivel ha nikkelt is tartalmaz, káros is lehet. sad.gif

arról nem is beszélve hogy a posta 500 ft? azért közel fél kg. "ezüstöt" lehet feladni.... ajánlottan! ha egy ékszer pl. 36 gramm, egy ajándékdoboz borítékkal és pufis fóliával nincs 40 gramm (jelzem lemértem mert van nekem is itthon) , akkor miről beszélünk???? nálam az a régi postai árakon is csak 330 ft lenne!
sokat postázok, egy-egy termékem 5 gramm körül mozog, de még több termékkel is mindig beleférek a 305 ft-ba (csak azért mert "dudorodik" és nem szabvány, de általában 30 gramm alatt vagyok egy rakat pufis fóliával is).

kb 2004-2005-ben voltam utoljára ezüst nagykerben vásárolni, akkor 120-220 ft / gramm áron voltak az ezüst ékszerek. azóta nem tudom merre mentek az árak, de lefelé biztosan nem....

--------------------
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." Josh Billings
Azt mondják elmebajban szenvedek, de én nem szenvedek tőle! Sőt minden percét élvezem!
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 12:16
Létrehozva: #13622

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(aita67 @ 2009-12-28 10:51) *
aita67 vagyok. Tud-e nekem valaki abban segíteni hogy mit tudok tenni akkor ha jóhiszeműen elküldtem egy csomagot hamarabb mint ahogy a pénzt utalták volna érte, csak azért hogy karácsonyig biztos megkapja mert ajándéknak szánta a vevő?Hiába írtam több e-mailt, eggyikre sem érkezett válasz. Mit tehetek?

Tisztelt aita67!

Amennyiben a terméket Ön már elküldte és a partner nem utalta a vételárat, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse a vevőt, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg!
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 12:14
Létrehozva: #13623

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(HonthyHannah @ 2009-12-28 10:37) *
Sziasztok!
Valaki rendelt tőlem egy cipőt, mondtam Neki, hogy nem tudom, hogy mennyi lenne a posta, hülyeséget meg nem akarok írni, így előbb feladtam, majd megírtam Neki a végösszeget! Ennek már 2 hete és még mindig nem jelentkezett! Írtam Neki itt is és e-mailt is, semmire sem reagál!
Nem tudjátok, hogy az ilyet hol lehet bejelenteni.. vagy letiltatni ezt az embert?
Előre is köszi!
További Szép Napot!
üdv:Hanna

Tisztelt HonthyHannah!

Amennyiben a terméket Ön már elküldte és a partner nem utalta a vételárat, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse a vevőt, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg!
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-28 12:13
Létrehozva: #13624

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

aita67 vagyok. Tud-e nekem valaki abban segíteni hogy mit tudok tenni akkor ha jóhiszeműen elküldtem egy csomagot hamarabb mint ahogy a pénzt utalták volna érte, csak azért hogy karácsonyig biztos megkapja mert ajándéknak szánta a vevő?Hiába írtam több e-mailt, eggyikre sem érkezett válasz. Mit tehetek?

gondolom, a hajszárítós az. szerintem várj még pár napot, talán elutazott az ünnepekre. ha utalta a pénzt, az is csak mostanában lesz jóváírva.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-28 12:07
Létrehozva: #13625

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Légyszi tedd be az aukció linkjét, hogy ne csak általánosságban tudjunk beszélni. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 11:55
Létrehozva: #13626

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Allanon @ 2009-12-28 00:09) *
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni. Mi a teendő, ha az eladónak föltett, picit kényes kérdés, azonnal törlésre kerül, és utána persze a felhasználó azonnali letiltásra kerül? Ráadásul olyan termékről van szó, ami akár káros is lehet az egészségre, és sajnos egyre több fogy belőle a Vaterán. Az eredetisége pedig igen bizonytalan. Ráadásul maga az eladó elismeri a termékleírásában, hogy nem a törvénynek megfelelően árul.
A tanácsokat előre is köszönöm.

Tisztelt Allanon!

Az eladónak joga van tiltólistára helyezni bárkit.
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
aita67
hozzászólás 2009-12-28 11:51
Létrehozva: #13627

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-28 11:47
Azonosító: 909 026

+Quote Post
HonthyHannah
hozzászólás 2009-12-28 11:37
Létrehozva: #13628

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-17 10:16
Azonosító: 749 925

Sziasztok!
Valaki rendelt tőlem egy cipőt, mondtam Neki, hogy nem tudom, hogy mennyi lenne a posta, hülyeséget meg nem akarok írni, így előbb feladtam, majd megírtam Neki a végösszeget! Ennek már 2 hete és még mindig nem jelentkezett! Írtam Neki itt is és e-mailt is, semmire sem reagál!
Nem tudjátok, hogy az ilyet hol lehet bejelenteni.. vagy letiltatni ezt az embert?
Előre is köszi!
További Szép Napot!
üdv:Hanna

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-28 10:53
Létrehozva: #13629

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-28 09:39) *
Ugy látom hogy te mással nem tudsz foglalkozni csak az értékelések megnézésével.majd ha profi leszek én is akkor már én is könnyen elboldogulok.Csak abban biztos lehetsz hogy a két név egy embert takar. A másik gondolom neked sem esne jól,hogy ha ott látnák a neved alatt az x db negatívot,és nem licitálna senki a termékedre.És a másik hogy senkit nem osztok ki hanem esetleg segítséget reméltem ,de ugy látom nem sok sikerrel. mellow.gif not_i.gif mad.gif not_i.gif

Roland neve mellett nincs negatív. huh.gif
Kaptál segítséget, nem köszönted meg, hanem mérges lettél tőle. dry.gif
Igen. Ha ott a neve mellett a negatív, akkor már mérlegel az ember, hogy licitál-e, vagy nem. Mert ezért van az értékelés kitalálva.
Nemigen értem mi a gondod tegnap este óta. Eljöttél, elmondtad a problémádat. Kaptál rá véleményt, az meg nem kell.
Akkor miért mondtad el? nea.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-28 10:39
Létrehozva: #13630

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-01 22:21
Azonosító: 865 885

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-12-28 02:05) *
Az is egy érdekes reakció, amikor betévednek ide emberek ilyen-olyan problémákkal, aztán amikor az esethez kapcsolódó, de nem feltétlenül kedvükre való választ kapnak , akkor sitty-sutty kiosztják az ittlévőket. unsure.gif
Pedig bambooflower meg is adta a választ, csak azt már nem vette észre senki a felháborodástól: licitálás előtt meg kell nézni az eladó értékeléseit. Ennyi a nagy titok. good2.gif

Szerk.: bambooflower, most nagyon egy hullámhosszon voltunk. mosking.gif

Ugy látom hogy te mással nem tudsz foglalkozni csak az értékelések megnézésével.majd ha profi leszek én is akkor már én is könnyen elboldogulok.Csak abban biztos lehetsz hogy a két név egy embert takar. A másik gondolom neked sem esne jól,hogy ha ott látnák a neved alatt az x db negatívot,és nem licitálna senki a termékedre.És a másik hogy senkit nem osztok ki hanem esetleg segítséget reméltem ,de ugy látom nem sok sikerrel. mellow.gif not_i.gif mad.gif not_i.gif

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-12-28 07:46
Létrehozva: #13631

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-05 20:28
Azonosító: 336 914

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-12-28 01:53) *
Szia!
Az első teendő, hogy belinkeled, hogy miről van szó, így látatlanban nemigen tudunk semmit. Ha jogos az észrevétel és egyértelmű, a Vatera akár törölheti az aukciót. Csak vigyázz, nehogy alaptalanul vádolj meg valakit.

Sziasztok,

Pld ez: http://www.vatera.hu/925_ezust_60g_alomsze..._159810078.html
Sajnos mikor először látam, bizonytalan voltam, aztóta már vannak semleges értékelések (amiket kezdő lévén nem néztem persze smile.gif ) és a MEHITI vizsgálat szerint ez nem ezüst. Valójában, 90-150Ft/gr áron, én még nem láttam ezüstöt, de akkor miért hírdeti annak?
Ráadásul kicsit naívan rákérdeztem arra, hogy egyáltalán bevizsgáltatta-e már a Nemesfémvizsgáló és Hitelesítő Intézetnél az ékszereket (sokszor az eladó sem tudja mit árul), nos ezt a kérdést azonnal törölte. Pedig ha már ennyi terméke van, és ennyire olcsó, nem ártana tudni micsoda. Mivel ha nikkelt is tartalmaz, káros is lehet. sad.gif

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-12-28 04:09
Létrehozva: #13632

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-26 12:03) *
De van aki a 100%-ban bízik csak.

Engem most oktatott ki egy 100%-os, mert mertem egy határozottabb hangvételü levelet írni, amikor már 9 napja semmi választ nem kaptam tőle  dry.gif Lassan senkiben sem lehet bízni  laugh1.gif

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-12-28 03:05
Létrehozva: #13633

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(papu @ 2009-12-28 01:39) *
Érdekes reakció a részedről! Miért azt kell elmarasztalni, aki megosztja a tapasztalatait, elmondja mi történt vele?????? Szerinted ez értelmes válasz? Mert szerintem nem. Sőt! De nem akarom ragozni... Talán inkább a lényegre kellene koncentrálni. Meg szerintem te sem úgy kezdted a vakerázást, hogy mindent tudtál, hiper-szuper-profi voltál! De ha igen, akkor bocs! Szerinted f@..a érzés ha átvernek, aztán mások még le is hülyéznek miatta? Nem gondolod, hogy inkább segíteni kéne, mint belerúgni a másikba????? Inkább foglalkozz valami mással, mint hogy itt oktatod a többiket!!!!!

Az is egy érdekes reakció, amikor betévednek ide emberek ilyen-olyan problémákkal, aztán amikor az esethez kapcsolódó, de nem feltétlenül kedvükre való választ kapnak , akkor sitty-sutty kiosztják az ittlévőket. unsure.gif
Pedig bambooflower meg is adta a választ, csak azt már nem vette észre senki a felháborodástól: licitálás előtt meg kell nézni az eladó értékeléseit. Ennyi a nagy titok. good2.gif

Szerk.: bambooflower, most nagyon egy hullámhosszon voltunk. mosking.gif

A hozzászólást -rolandgajdos- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-28 03:07

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-28 02:59
Létrehozva: #13634

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(papu @ 2009-12-28 01:39) *
Érdekes reakció a részedről! Miért azt kell elmarasztalni, aki megosztja a tapasztalatait, elmondja mi történt vele?????? Szerinted ez értelmes válasz? Mert szerintem nem. Sőt! De nem akarom ragozni... Talán inkább a lényegre kellene koncentrálni. Meg szerintem te sem úgy kezdted a vakerázást, hogy mindent tudtál, hiper-szuper-profi voltál! De ha igen, akkor bocs! Szerinted f@..a érzés ha átvernek, aztán mások még le is hülyéznek miatta? Nem gondolod, hogy inkább segíteni kéne, mint belerúgni a másikba????? Inkább foglalkozz valami mással, mint hogy itt oktatod a többiket!!!!!

ha tudsz is hasznosabb tanácsot adni annál, hogy licitálás elött olvassuk el az eladó értékeléseit, elfelejtetted velünk megosztani. ehelyett a lényegre koncentráltál - rám. rabbit.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-12-28 02:53
Létrehozva: #13635

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-27 19:39) *
Üdvözlök mindenkit! Újonc vagyok itt a fórumban.Arra szeretném mindenki figyelmét felhívni hogy van egy felhasználó,(kardos31),a régi nevén,(mineralglass),az uj néven.
(...) a régi neve alatt már elég sok negatív, illetve semleges véleményt kapott.természetes én is negatívval jutalmaztam.(...) illetve az a sok becsapott aki negatívval ajándékozta meg. az ilyet már ki kellett volna tiltani a vateráról. Köszönöm a figyelmet.

Szia!
Már az első hozzászólásodban is írtad, hogy láttad a sok negatívot.

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-27 20:07) *
licitálás elött nem láttad a sok negatívat? search.gif

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-27 22:22) *
Mint írtam ha esetleg nem olvastad volna el akkor én ujonc vagyok a vaterán (...) különben meg semmit nem jelent hogy nem láttam (...)

Most akkor láttad vagy nem? blink.gif Vagy csak utólag? És az biztos, hogy a két név ugyanaz a személy? Nem kötözködöm, csak érdeklődöm.

IDÉZET(Allanon @ 2009-12-28 00:09) *
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni. Mi a teendő, ha az eladónak föltett, picit kényes kérdés, azonnal törlésre kerül, és utána persze a felhasználó azonnali letiltásra kerül? Ráadásul olyan termékről van szó, ami akár káros is lehet az egészségre, és sajnos egyre több fogy belőle a Vaterán. Az eredetisége pedig igen bizonytalan. Ráadásul maga az eladó elismeri a termékleírásában, hogy nem a törvénynek megfelelően árul.

Az első teendő, hogy belinkeled, hogy miről van szó, így látatlanban nemigen tudunk semmit. Ha jogos az észrevétel és egyértelmű, a Vatera akár törölheti az aukciót. Csak vigyázz, nehogy alaptalanul vádolj meg valakit.

+Quote Post
papu
hozzászólás 2009-12-28 02:38
Létrehozva: #13636

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-12 06:37
Azonosító: 186 774

Mint írtam ha esetleg nem olvastad volna el akkor én ujonc vagyok a vaterán, majd ha olyan tapasztalt leszek mint esetleg te akkor másképpen látom a dolgok menetét,azért amit írtam azt te is megszívlelheted,hogy ne járj úgy mint én s a többi aki befutott neki és negatívot adott.különben meg semmit nem jelent hogy nem láttam,nem jogosít fel senkit hogy a kezdőt,vagy tapasztaltat becsapja!!!!!!!!!

Mint írtam ha esetleg nem olvastad volna el akkor én ujonc vagyok a vaterán, majd ha olyan tapasztalt leszek mint esetleg te akkor másképpen látom a dolgok menetét,azért amit írtam azt te is megszívlelheted,hogy ne járj úgy mint én s a többi aki befutott neki és negatívot adott.különben meg semmit nem jelent hogy nem láttam,nem jogosít fel senkit hogy a kezdőt,vagy tapasztaltat becsapja!!!!!!!!!

Hát csak eltalálom végre, hogy kinek mit akarok mondani! Én is új vagyok itt, nem sok időm van trécselni, inkább dolgozok unsure.gif blink.gif good2.gif mad.gif

+Quote Post
papu
hozzászólás 2009-12-28 02:37
Létrehozva: #13637

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-12 06:37
Azonosító: 186 774

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-12-28 01:09
Létrehozva: #13638

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-05 20:28
Azonosító: 336 914

Sziasztok,

+Quote Post
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-27 23:22
Létrehozva: #13639

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-01 22:21
Azonosító: 865 885

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-12-27 21:50
Létrehozva: #13640

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(Gyurcika53 @ 2009-12-26 11:48) *
Kedves Barátaim!

Közepes felhasználó lennék. Gondolom. Nem szokott gondom lenni, pár negatív minősítésem félreértésekből, vagy hirtelenségből történtek.
Nem értem a felhorgadásokat, pláne nem 99%-os társak kapcsán. Ez a % mit is jelent? Hogy valaki, mondjuk, 100 kötésből 1-et elrontott. Ez olyan tragédia?
Üdv.
Gyurcika53

Kedves Felhasználótársam!

Volt (van) egy vásárlóm, akinek csak egy negatívja és egy semlegese volt, amikor megkért, hogy engedélyezzem neki, hogy licitáljon nálam. Oké, egye fene, ha már megkérni tudott, akkor talán nem lesz gond vele. Október 8-án vette meg a cuccaimat, és azóta csak egy levelemre válaszolt, hogy fizetni fog (az az idő is lejárt már, és nem kaptam pénzt). Az egy negája abból van, hogy nem jelentkezik, nem fizet. Akkor most sok az az egy, vagy nem? Tehát inkább 99%, és ha bejelentkezik valaki, akkor majd eldöntöm, hogy jöhet-e, vagy nem.

Mellesleg Rád, mint zöld felhasználóra, nem vonatkozik a licitkorlátozás.

zpepe26

A hozzászólást -zpepe26- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-27 21:52

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: hudir64

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 10:26