IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
magaru
hozzászólás 2009-12-21 20:06
Létrehozva: #13621

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-05-05 19:29
Azonosító: 142 275

Papu-val vigyázzatok, mert nem tudja mit árul, nem érti az árura vonatkozó kérdést, majd sértődötten kitilt! Úgy ad garanciát, hogy nem ad, csak ígér. Agresszív ember. Nem kellene megengedni a hozzászólások törlését!!
Erre jött a kitiltás, amit nem értek:

Tisztelt papu!
Ezt írod az ismertetődben:
"Elsősorban autóra, fényszórókeretnek, lökhárítóra stb."
Aztán azt hogy 12 V-ra köthető, aztán azt, hogy 15 V-nál sem lehet probléma a gyártó szerint.
Mi Vatera2k7 kollégával jeleztük, hogy az autóban NINCS 12 V!!!
Most azt írod, ha pukkan 15 V-ról volt hajtva, nem 12-ről...
Ezek szerit autóban nem használható?
Akkor azt állítod amit mi kezdettől, és akkor javítsd ki kérlek az ismertető szöveget így:
- Autóban a LED sor ugyan használható a gyártó szerint, de én ez esetben nem adok garanciát!
Részemről az ügy lezárva.. Nincs harag? Jó éjt.
Ja! Én majd veszek LED sort. A színes érdekel majd.

Üdv,
- magaru

Papu!

Most már tőled nem veszek semmit!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Spekyman
hozzászólás 2009-12-21 19:51
Létrehozva: #13622

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 12:06
Azonosító: 133 799

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 18:38) *
az eladónak 400 értékelése van, több mint ezer pozitívan értékelt adásvétel. nem tudom, ki kit fog megfingatni, ha az eladó tudomást szerez róla, hogy nyilvánosan lecsalózod.

Szia !
Bocsánat, nem akartam hogy félre értsétek. Eszem ágában sincs addig senkiről sem véleményt alkotni amíg nem zárul le a dolog. Csak aggódom egy kicsit, a postásom szerint ha eddig nem jött meg, ne nagyon várjam. Remélem nem lesz igaza ! Az utolsó mondatommal nem az eladóra céloztam, ez értsd úgy hogy ha egyszer akárki becsap címszó alatt. Szerdáig türelemmel várok, utána írok neki egy felszólítást hogy 1 hét alatt nem jött meg elsőbbségiben aztán majd lesz valami. Még egyszer bocs ha egy kicsit rosszul fogalmaztam, nem vagyok még tapasztalt vaterás.

Üdv !
Boldog Karácsonyt !

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 19:47
Létrehozva: #13623

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-25 09:51
Azonosító: 14 850

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 18:38) *
az eladónak 400 értékelése van, több mint ezer pozitívan értékelt adásvétel. nem tudom, ki kit fog megfingatni, ha az eladó tudomást szerez róla, hogy nyilvánosan lecsalózod.

Bárcsak annak a felhasználónak is 400 értékelése lenne akitől én rendeltem... not_i.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-21 19:38
Létrehozva: #13624

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Spekyman @ 2009-12-21 18:20) *
Sziasztok !

Vásároltam egy érmét egy illetőtől. ( nevet még most szándékosan nem írok ). Múlthét szerdán adta fel postán nekem elsőbbségi levélben ahogy kértem, azóta se jött meg... A Postás azt mondta már rég itt kellene lennie. Kezdek aggódni, az illetőnek 300 össz értékelésből 3 rossz van, de ott olvasva nagyon komoly problémák voltak. Mit lehet tenni ha nem érkezik meg az érme ? A pénzt már az előtt napokkal átutaltam hogy a postán fel adta volna az érmét....Ha meg elkezdek reklamálni majd még neki fog feljebb állni, azt fogja úgyis mondani hogy ő fel adta. Mit lehet ilyenkor tenni ha nem jön meg a pénzem és ő azt fogja állítani hogy feladta ? Jogi úton milyen lehetőségek vannak ? Ezt kerülni akarom, de félek nem alaptalan az aggodalmam...Ha nincs más lehetőség ettől sem riadok vissza ! Nem mint ha nagyon drága lett volna az érme, de örömmel megfingatnék akármilyen csalót...

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Spekyman
hozzászólás 2009-12-21 19:20
Létrehozva: #13625

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 12:06
Azonosító: 133 799

Sziasztok !

Vásároltam egy érmét egy illetőtől. ( nevet még most szándékosan nem írok ). Múlthét szerdán adta fel postán nekem elsőbbségi levélben ahogy kértem, azóta se jött meg... A Postás azt mondta már rég itt kellene lennie. Kezdek aggódni, az illetőnek 300 össz értékelésből 3 rossz van, de ott olvasva nagyon komoly problémák voltak. Mit lehet tenni ha nem érkezik meg az érme ? A pénzt már az előtt napokkal átutaltam hogy a postán fel adta volna az érmét....Ha meg elkezdek reklamálni majd még neki fog feljebb állni, azt fogja úgyis mondani hogy ő fel adta. Mit lehet ilyenkor tenni ha nem jön meg a pénzem és ő azt fogja állítani hogy feladta ? Jogi úton milyen lehetőségek vannak ? Ezt kerülni akarom, de félek nem alaptalan az aggodalmam...Ha nincs más lehetőség ettől sem riadok vissza ! Nem mint ha nagyon drága lett volna az érme, de örömmel megfingatnék akármilyen csalót...

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-12-21 19:07
Létrehozva: #13626

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 19:18
Azonosító: 550 154

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-21 12:27) *
szerintem tudnak adni....

Menetközben meglett a bizonylat.

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 18:54
Létrehozva: #13627

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 17:49) *
hát, jobban megnézve az értékelései nem túl biztatóak.

Amikor én leütöttem akkor még csak 3 pozitív értékelése volt.
Azóta érkezett egy negatív és egy semleges... mad.gif
Remélem csak én aggódok túlságosan.

A hozzászólást -milanscs- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-21 18:55

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-21 18:49
Létrehozva: #13628

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-21 17:44) *
Nem, de a telefont csak be lehetne kapcsolni, és a leveleimre is válaszolni.
Sőt még azt is mondta, hogy a pontos átvétel miatt felhív telefonon az egyeztetés végett, ami ugye nem történt még meg.
Sajnos a mai világban hamar aggódni kezd az ember.

hát, jobban megnézve az értékelései nem túl biztatóak.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 18:44
Létrehozva: #13629

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-21 17:36) *
szerinted fénypostával megy?

Nem, de a telefont csak be lehetne kapcsolni, és a leveleimre is válaszolni.
Sőt még azt is mondta, hogy a pontos átvétel miatt felhív telefonon az egyeztetés végett, ami ugye nem történt még meg.
Sajnos a mai világban hamar aggódni kezd az ember.

A hozzászólást -milanscs- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-21 18:45

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-21 18:36
Létrehozva: #13630

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-21 17:24) *
Sziasztok!

Leütöttem egy terméket és az eladónak el is utaltam a megfelelő összeget, de sajnos azóta nem tudok kapcsolatba lépni vele. Félek, hogy a terméket se fogom látni meg a pénzemet sem.
Azt ígérte a hirdetésben, hogy ha múlt péntekig átutalom a pénzt akkor a héten megérkezik az áru. Pénteken befizettem a számlájára a pénzt, de nem válaszol a leveleimre és telefonon se érem el.
Mit lehet tenni ilyenkor. Vaterának már írtam.

A termék amiről szó van: link
Az eladó: velvet32

szerinted fénypostával megy?

--------------------

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 18:24
Létrehozva: #13631

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Leütöttem egy terméket és az eladónak el is utaltam a megfelelő összeget, de sajnos azóta nem tudok kapcsolatba lépni vele. Félek, hogy a terméket se fogom látni meg a pénzemet sem.
Azt ígérte a hirdetésben, hogy ha múlt péntekig átutalom a pénzt akkor a héten megérkezik az áru. Pénteken befizettem a számlájára a pénzt, de nem válaszol a leveleimre és telefonon se érem el.
Mit lehet tenni ilyenkor. Vaterának már írtam.

A termék amiről szó van: link
Az eladó: velvet32

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 13:27
Létrehozva: #13632

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-10 09:51
Azonosító: 878 807

IDÉZET(Kolink84 @ 2009-12-21 11:32) *
Köszönöm a tanácsot. A banki bizonylat lehet elkallódott, a bankban tudnak adni egy másikat?

szerintem tudnak adni....

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-12-21 12:32
Létrehozva: #13633

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-21 04:05) *
szia... ha mész a rendőrségre előtte nyomtasd ki a vaterás lapot amin megvetted a garmint . (látszódjon rajta az eladó nickneve is) . Ezután az összes e-mailt amit kaptál a vaterától illetve kaptál/ küldtél az eladónak (látszódjon a címzett neve, küldés ideje és a szöveg is)nyomtasd ki. Másold le a banki bizonylatot ami tanusítja a pénz átutalását és mennyivel csaptak be. Ezután menj a rendőrségre és tégy feljelentést ismeretlen tettes ellen üzletszerűen elkövetett csalás gyanujával (ismeretlen tettes ellen, mert a Forester Attila illetve az átutalásban szereplő Kottek Roland- ERSTE bank Törökbálint - urakról semmit sem tudunk mást). Vidd magaddal a telodat is ha sms-ben is volt üzenet váltás. Ezután a rendőrség elindítja a dolgot...Mond azt is,hogy a karcagi rendőrség már indított eljárást...(ma megyek délben be ujra)... ezután csak várni kell: hónapokat vagy éveket és reménykedni,hogy valaha megkerül a pénz....üdv. szaszcow

Köszönöm a tanácsot. A banki bizonylat lehet elkallódott, a bankban tudnak adni egy másikat?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-21 10:22
Létrehozva: #13634

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(scaevola @ 2009-12-21 09:14) *
Nálam is ment a levesbe! vomit2.gif

Csak vigyázz a hányással, múltkor én is megkaptam, hogy miért hányok, okádok itt a fórumon.
Nagyon színvonalas post volt. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-21 10:14
Létrehozva: #13635

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 19:58) *
Kedves Szidalmazóim!
Nem tudtam, hogy ez a fórum nem arra való, hogy tanulságos eseteket írjon az ember mások okulására.
(...)
Kedves barátom, hogy kinek milyen a hangneme, cinizmusa azt ne Te döntsed el!
Üdvözlettel:kratas
Ps. Kedves Matiz61 én nem kértelek, hogy szóbaálljál velem, de a második pélád is rossz!

Nálam is ment a levesbe! vomit2.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-21 06:46
Létrehozva: #13636

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-20 21:54) *
Hagyd Spinkler........ smile.gif
Ne rontsd vele a hangulatodat.

Több kell azért hozzá. rolleyes.gif
Megyek megnézem mit "főztetek".

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 05:16
Létrehozva: #13637

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-21 04:05) *
szia... ha mész a rendőrségre előtte nyomtasd ki a vaterás lapot amin megvetted a garmint . (látszódjon rajta az eladó nickneve is) . Ezután az összes e-mailt amit kaptál a vaterától illetve kaptál/ küldtél az eladónak (látszódjon a címzett neve, küldés ideje és a szöveg is)nyomtasd ki. Másold le a banki bizonylatot ami tanusítja a pénz átutalását és mennyivel csaptak be. Ezután menj a rendőrségre és tégy feljelentést ismeretlen tettes ellen üzletszerűen elkövetett csalás gyanujával (ismeretlen tettes ellen, mert a Forester Attila illetve az átutalásban szereplő Kottek Roland- ERSTE bank Törökbálint - urakról semmit sem tudunk mást). Vidd magaddal a telodat is ha sms-ben is volt üzenet váltás. Ezután a rendőrség elindítja a dolgot...Mond azt is,hogy a karcagi rendőrség már indított eljárást...(ma megyek délben be ujra)... ezután csak várni kell: hónapokat vagy éveket és reménykedni,hogy valaha megkerül a pénz....üdv. szaszcow

na lekerültek az uriember cuccai is - sovány vigasz nekünk - de már az is valami, hogy másokat már nem tud átverni...talán.
köszönet az adminisztrátoroknak .... ez azért elég gyors volt

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 05:05
Létrehozva: #13638

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Kolink84 @ 2009-12-21 00:04) *
Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, életemben először történt meg, kemény tanulópénz...
A héten mindenféleképpen megteszem a feljelentést, milyen papírokat vigyek magammal?

Üdv.

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 04:47
Létrehozva: #13639

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-20 21:50) *
Tisztelt szaszcow!

A leírtakat továbbítottuk Biztonsági Részlegünknek.

köszönöm... üdv. szaszcow

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-12-21 01:04
Létrehozva: #13640

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-20 19:32) *
Kedves Vaterás Társak!
Sajnos ugy tűnik újabb vaterás csaló bukkant fel Foresterattila néven.... Jónéhány "uj Garmin Nüvi navigációt" adott el....
Már négyen vagyunk akit átvágott (ezek a negatív értékelésekből kiderültek....) ha van még olyan akit a nevezett "uriember" átvágott kérem, hogy jelentkezzen itt . A szükséges jelzést a Vatera felé és természetesen a rendőrségen is megtettem. Sajnálattal látom, hogy a vatera 4 eset után is engedélyezi az ilyen emberek adás-vételét itt a vaterán.... azért ez már mégsem 1-2 ezerforintos vád hanem több százezres csalás..... A rendőrség komolyan veszi az ügyet már a sorozat jellege és az érték miatt is.... Kár, hogy a vatera nem figyel igazán ezekre a negatív visszajelzésekre... (nem csak az e-mail és telefonszám simlizőket kellene figyelni....) A csalásért a vatera nem hibáztatom - mert nem tehet ellene semmit. De azért ezeket a súlyos csalásokra azért figyelni kellene - pláne ha ez sorozat jelleggel tükrözik a visszajelzések....
Remélem azért az intelmeim nem süket moderátorokra talál itt....
További jó vaterázást kívánok és Boldog Ünnepeket Mindenkinek...... Szaszcow

Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, életemben először történt meg, kemény tanulópénz...
A héten mindenféleképpen megteszem a feljelentést, milyen papírokat vigyek magammal?

Üdv.

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 680 681 682 683 684 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (15 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 18:41