IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-29 00:31
Létrehozva: #13661

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-01 22:21
Azonosító: 865 885

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-28 21:01) *
Nem tudom, valójában mennyit segítettem. smile.gif Az biztos, hogy akik régebb óta fórumoznak, nem véletlenül, hasonlóan gondolkodnak. Pontosan azért, mert nagyon sok történetet végigolvastak, amiknek ugyanaz lett a vége, vagy ugyanúgy kezdődik. ph34r.gif
A legszomorúbb az egészben, hogy kellő körültekintéssel nagyon sok dolgot meg lehetett volna előzni.
Nézd csak meg az alattam lévő kettő postot. És még mennyi lesz ilyen. Jéézusom....

Igen hát lényegében ezt szerettem volna itt megosztani,sajnos egyre több és több van és lessz is belőlük.Nem tudom hogy ez mégsem akkora bűn hogy a Vatera kizárja az ilyeneket? Az én esetemben igaz "csak" 1800forintról van szó,de itt látom hogy 25000-ek is veszve vannak.Ez a sajnos. mellow.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vera57
hozzászólás 2009-12-28 23:18
Létrehozva: #13662

Fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-10 00:09
Azonosító: 831 765

Kezdő vásárló vagyok, tanulom a Vaterát. Leütöttem, utaltam, jött a csomag, tetszett a dolog. Folytattam. Naiv vagyok, eszembe se jutott, hogy nem bízhatok valakiben. Tisztességes emberként nálam az adott szó mindennél többet jelent. Most mégis 66%-os az értékelésem. Lehet, hogy ezután nem lesz esélyem itt vásárolni? Történt, hogy kisfiamnak találtam itt karácsonyi ajándékot. Kérdés: karácsonyig megérkezik?, válasz: igen. Villámáron megvettem dec. 8-án, 23.52-kor. Udvarias e-mailben kezdeményeztem az adategyeztetést. Másnap, dec. 9-én utaltam a vételárat, nálam van bizonyítékként az átutalási megbízás jól látható dátummal. Hosszú csend, nincs reagálás. Dec. 13-i kérdésemre 15-én válasz jön az eladótól, hogy "a pénz megérkezett"(!!!), hamarosan küldi az árut. Várjuk a karácsonyt, csomag sehol. Aggódom, izgulok. 22-én magyarázkodós email, hogy a termék még Kínában van, s nem ő a hibás. (persze úgy hirdette, hogy az akció a készlet erejéig tart, s a készlet helye Győr-Moson-Sopron). Ha tudom előre, hogy nincs is készlete, nem tőle vásárolok. Dühös voltam és becsapott. De leginkább az háborított fel, hogy az eladó megfenyegetett az emailben, hogy ha negatív értékelést adok, akkor ő is azt ad, s akkor megnézhetem az esélyem a Vaterán. Azonnali emailemre levelezőrendszere egy automata üzenettel reagált, melyben közölte, hogy szabadságra megy, nem válaszol. Persze, hogy negatív értékeléssel zártam az ügyletet. De nem gondoltam, hogy hazugságra is képes valaki. Viszontértékelésében tisztességtelennek nevezett, s azzal indokolta az üzlet meghiúsulását, hogy nem utaltam a vételárat a megbeszélt időben.(!!!)
Már nem volt idő másik ajándékot vennem. Igaz, találtam hasonló árut másik eladónál, aki biztosított, hogy azonnal küldi, de az ünnepek miatt a posta már nem dolgozott. A kisfiamnak így csak egy ígéret volt szenteste a fa alatt. crying.gif A történethez hozzátartozik, hogy az új eladó a 66%-om ellenére megelőlegezte a bizalmat, és postára adta a csomagot, mielőtt a pénz megérkezett volna. Akkor most számít a %, vagy nem számít? Megnyugodtam, hogy talán egy hazugsággal nem lehet tönkretenni valaki tisztességét. Előző "üzleti partneremtől" kértem vissza a vételárat, de se válasz, se csomag, se pénz. Mint mondtam, kezdő vagyok. A 8.800 Ft tanulópénz volt? Vagy mi a megoldás? Üdv. Vera57

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 22:09
Létrehozva: #13663

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Bagis89 @ 2009-12-28 20:35) *
Helló azt kérdezném hogy ha megrendeltem a terméket és előre fizetés után nem jön meg az áru és az e-mail-jeimre nem ad választ az eladó akor mit lehet tenni?

IDÉZET(710denes @ 2009-12-28 20:55) *
Át vertek segítsetek 25000ft-tal átutaltam de nincs válasz se mobilján se a mailon . Karácsonyra lett volna de így most nem nem kap semmit a gyerekem . Jó lenne ha vissza kapnám a pénzemet . Én azt hittem hogy ez egytíszteséges oldal .

Tisztelt Bagis89, 710denes!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 22:08
Létrehozva: #13664

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(berg13 @ 2009-12-28 19:54) *
Licitálok egy légpuskára, de azt a visszajelzést kapom, hogy van egy az enyémnél magasabb -de titkos- ajánlat hát nekem meg az a véleményem, hogy ezek "összejátszanak" és ez tisztességtelen, biztos nem is fér össze a vatera szabályzatával.
berg13

Tisztelt berg13!

A leírtak alapján feltehetően egy másik licitálónak levédett ajánlata van.
Erről bővebben a Segítség - Licitálás, vásárlás - A licit megtétele előtt rovatban olvashat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-28 22:01
Létrehozva: #13665

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-28 20:34) *
Igen! Én is ezt teszem ezután,és még eljöhet az az idő is mikor tőled is veszek valamit,vagy te tőlem.Csak azt akartam tudni hogy itt van-e olyan ember aki a saját véleményével segíti a másikat, nem folyamatosan azt mondogatja amit a másik a szájába tesz.De neked megköszönöm a segítséget . clapping.gif food.gif unsure.gif tongue.gif rolleyes.gif thank_you.gif not_i.gif

Nem tudom, valójában mennyit segítettem. smile.gif Az biztos, hogy akik régebb óta fórumoznak, nem véletlenül, hasonlóan gondolkodnak. Pontosan azért, mert nagyon sok történetet végigolvastak, amiknek ugyanaz lett a vége, vagy ugyanúgy kezdődik. ph34r.gif
A legszomorúbb az egészben, hogy kellő körültekintéssel nagyon sok dolgot meg lehetett volna előzni.
Nézd csak meg az alattam lévő kettő postot. És még mennyi lesz ilyen. Jéézusom....

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
710denes
hozzászólás 2009-12-28 21:55
Létrehozva: #13666

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-28 21:51
Azonosító: 909 906

Át vertek segítsetek 25000ft-tal átutaltam de nincs válasz se mobilján se a mailon . Karácsonyra lett volna de így most nem nem kap semmit a gyerekem . Jó lenne ha vissza kapnám a pénzemet . Én azt hittem hogy ez egytíszteséges oldal .

+Quote Post
Bagis89
hozzászólás 2009-12-28 21:35
Létrehozva: #13667

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-28 21:28
Azonosító: 909 846

Helló azt kérdezném hogy ha megrendeltem a terméket és előre fizetés után nem jön meg az áru és az e-mail-jeimre nem ad választ az eladó akor mit lehet tenni?

+Quote Post
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-28 21:34
Létrehozva: #13668

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-28 18:08) *
Bambusz megmondta a véleményét a saját kissé fanyar stílusában, amit én egyébként kedvelek, de ez mindegy.
Én olyannyira figyeltem az értékelésekre kevés vásárlásom során, hogy nem csak arra figyeltem, de szinte minden esetben megkérdeztem egy nálam tapasztaltabb vaterás véleményét, ha nem voltam biztos a dolgomban. smile.gif

Igen! Én is ezt teszem ezután,és még eljöhet az az idő is mikor tőled is veszek valamit,vagy te tőlem.Csak azt akartam tudni hogy itt van-e olyan ember aki a saját véleményével segíti a másikat, nem folyamatosan azt mondogatja amit a másik a szájába tesz.De neked megköszönöm a segítséget . clapping.gif food.gif unsure.gif tongue.gif rolleyes.gif thank_you.gif not_i.gif

+Quote Post
berg13
hozzászólás 2009-12-28 20:54
Létrehozva: #13669

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-28 20:49
Azonosító: 909 746

Licitálok egy légpuskára, de azt a visszajelzést kapom, hogy van egy az enyémnél magasabb -de titkos- ajánlat hát nekem meg az a véleményem, hogy ezek "összejátszanak" és ez tisztességtelen, biztos nem is fér össze a vatera szabályzatával.
berg13

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 20:14
Létrehozva: #13670

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kpetera @ 2009-12-28 15:22) *
...
A kizárás oka tudom, nem kiadható, ezért nem is kérdezem, mindössze az érdekel, végleges kizárásról vagy időleges kizárásról van-e szó, illetve a kizárás oka alapján Önök szerint várható-e, hogy a megrendelt műszaki cikk megérkezik valamikor hozzám?

Köszönettel!

Tisztelt kpetera!

Az eladót szabálytalanságok miatt 72 órára felfüggesztettük.
Ennek lejárta után ismét aktív lesz.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-28 19:08
Létrehozva: #13671

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-28 17:40) *
Bocs de nem Rolandra céloztam a véleményemet,csak egy kicsit nem oda sikerült írni.Légyszives arra adjál nekem választ hogy amikor te kezdted a vaterát te azonnal tudtad hogy értékeléseket kell nézni,már én is tudom hogy legközelebb meg fogom nézni alaposan hidd el.azt meg nem tudom milyen segítségről beszélsz. Már megértem azt a kort hogy van némi tapasztalatom ,de most ebbe beleszaladtam,és ezért osztottam meg a problémámat hogy más ne dőljön be ennek az alaknak.És mégegy dolog: hidd el hogy elfogadom a segítő szándékot ha az valóban segítő,még akkor is ha azt egy nálam fiatalabb teszi,ill. adja. mosking.gif rolleyes.gif thank_you.gif good2.gif good.gif

Bambusz megmondta a véleményét a saját kissé fanyar stílusában, amit én egyébként kedvelek, de ez mindegy.
Én olyannyira figyeltem az értékelésekre kevés vásárlásom során, hogy nem csak arra figyeltem, de szinte minden esetben megkérdeztem egy nálam tapasztaltabb vaterás véleményét, ha nem voltam biztos a dolgomban. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-12-28 19:08
Létrehozva: #13672

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-05 20:28
Azonosító: 336 914

IDÉZET(PistoneAgent @ 2009-12-28 17:57) *
Jelezd a problémát a Vatera ügyfélszolgálata felé a "Kapcsolatfelvétel" menüponton keresztül. Vagy akár ide is írhattál volna konkrét dolgot.

Üdvözlettel: Pistone

Szia,

Megtörtént.

+Quote Post
PistoneAgent
hozzászólás 2009-12-28 18:57
Létrehozva: #13673

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-09 07:56
Azonosító: 9 234

IDÉZET(Allanon @ 2009-12-28 00:09) *
Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni. Mi a teendő, ha az eladónak föltett, picit kényes kérdés, azonnal törlésre kerül, és utána persze a felhasználó azonnali letiltásra kerül? Ráadásul olyan termékről van szó, ami akár káros is lehet az egészségre, és sajnos egyre több fogy belőle a Vaterán. Az eredetisége pedig igen bizonytalan. Ráadásul maga az eladó elismeri a termékleírásában, hogy nem a törvénynek megfelelően árul.
A tanácsokat előre is köszönöm.

Jelezd a problémát a Vatera ügyfélszolgálata felé a "Kapcsolatfelvétel" menüponton keresztül. Vagy akár ide is írhattál volna konkrét dolgot.

Üdvözlettel: Pistone

+Quote Post
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-28 18:40
Létrehozva: #13674

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-28 09:53) *
Roland neve mellett nincs negatív. huh.gif
Kaptál segítséget, nem köszönted meg, hanem mérges lettél tőle. dry.gif
Igen. Ha ott a neve mellett a negatív, akkor már mérlegel az ember, hogy licitál-e, vagy nem. Mert ezért van az értékelés kitalálva.
Nemigen értem mi a gondod tegnap este óta. Eljöttél, elmondtad a problémádat. Kaptál rá véleményt, az meg nem kell.
Akkor miért mondtad el? nea.gif

Bocs de nem Rolandra céloztam a véleményemet,csak egy kicsit nem oda sikerült írni.Légyszives arra adjál nekem választ hogy amikor te kezdted a vaterát te azonnal tudtad hogy értékeléseket kell nézni,már én is tudom hogy legközelebb meg fogom nézni alaposan hidd el.azt meg nem tudom milyen segítségről beszélsz. Már megértem azt a kort hogy van némi tapasztalatom ,de most ebbe beleszaladtam,és ezért osztottam meg a problémámat hogy más ne dőljön be ennek az alaknak.És mégegy dolog: hidd el hogy elfogadom a segítő szándékot ha az valóban segítő,még akkor is ha azt egy nálam fiatalabb teszi,ill. adja. mosking.gif rolleyes.gif thank_you.gif good2.gif good.gif

+Quote Post
kpetera
hozzászólás 2009-12-28 16:22
Létrehozva: #13675

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-22 15:35
Azonosító: 902 166

Tisztelt Adminisztrátorok!

Segítségeteket kérem. December közepén rendeltem tzsanett89 vaterázótól terméket. A pénzt át is utaltam neki, mindössze egy negatívja volt, az sem a saját hibájából. Megbízható vaterásnak tűnt a visszajelzések alapján.
A terméknek a mai napig semmi nyoma. Ezzel kapcsolatos érdeklődésemre mélben tájékoztatott is, hogy elmaradásai vannak, mert gondok vannak a postával, várhatóan csak jövő év elején érkezik meg a rendelt áru. Bár nem kicsit mérgelődtem, hisz egy karácsonyi ajándék szállt a semmibe, de ez így eddig korrektnek tűnt.
Most viszont - mivel a vatera folyamatosan emlékeztetőt küldött, hogy értékeljek - beléptem, és megdöbbenve látom, a felhasználó _inaktív_!

A kizárás oka tudom, nem kiadható, ezért nem is kérdezem, mindössze az érdekel, végleges kizárásról vagy időleges kizárásról van-e szó, illetve a kizárás oka alapján Önök szerint várható-e, hogy a megrendelt műszaki cikk megérkezik valamikor hozzám?

Köszönettel!

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-12-28 15:43
Létrehozva: #13676

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(Aramir @ 2009-12-28 03:09) *
Engem most oktatott ki egy 100%-os, mert mertem egy határozottabb hangvételü levelet írni, amikor már 9 napja semmi választ nem kaptam tőle  dry.gif Lassan senkiben sem lehet bízni  laugh1.gif

Na, akkor innentől kezdve csak a 110%-osokban bízhatok....

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-12-28 15:41
Létrehozva: #13677

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-28 13:29) *
Mondjuk ez tényleg elég érdekes, hogy a vatera nem tesz szinte semmit az ügy érdekében.

Ebben semmi érdekes nincs. Nem a vatera dolga, Te vetted, a többiek vették, Nektek kell feljelentést tenni. Ahogy "prutyka" mondta, nem a piac üzemeltetője vágott át, így a piacon is annál reklamálhatsz, akitől vetted a rohadt dinnyét (ami kívülről nem látszott), nem pedig a piac üzemeltetőjénél wink.gif

Most nézem megint van egy áldozata velve32 csaló gazembernek.
Rákerestem és 21 terméket értékesített. Ebből lehet 90%-a fizetett is.
Szal ez már nem kis összeg. Simán elérhette a fél milliót, ha nem többet is. Felháborító. Komolyan kéne valamit csinálni az ilyen utalások miatt.

Igen, fel kell jelenteni üzletszerűen elkövetett csalás miatt, minden károsultnak. Ezután jön majd a rendőrség a vaterához, és ők meg együttműködnek.

Asszem a Paypal-on is van biztosítás 500 dollárig és, ha valami nem klappol akkor szépen leszívják az érintett számlájáról.

Ez így nem teljesen igaz, mert nem autómatikus a pénz leszívása, az összeg sem stimmel, mert ebay-es termékek esetében összeghatár néküli a biztosítás.

Ilyet kellene itt is megoldani valahogy. Én is eléggé elgondolkodtam, hogy itt a vaterán többet semmit. Még azt lessem, hogy ki akar átverni. Áááá...

Persze! Vásárol az ember, aztán azt mondja, hogy szakadt volt a ruha, nem működik a telefon, leégett a vinyó a gépben, és máris visszakapja a pénzt, az eladó meg elbukta a cuccokat. Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Amúgy mint pár sorral feljebb írtam, a paypal-on sem egyértelmű a visszatérítés.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
prutyka
hozzászólás 2009-12-28 15:12
Létrehozva: #13678

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-07 12:11
Azonosító: 280 994

hmm.... ha kimegyek a kínai piacra és valaki meglop, vagy gagyerák terméket ad nekem, akkor nem az önkormányzatot, a piac esetleges tulajdonosát fogom számon kérni, hogy ez miatta van (gondolom én...). ha ellopják az autómat egy nyilvános parkolóból akkor sem a fenntartóhoz megyek reklamálni hanem a rendőrségre nem?

most nem védeni szeretném a vaterát, mert annál több közöm nincs hozzá, hogy én is itt árulok, de a vatera nem áll mindenki háta mögött amikor vásárol, amikor pénzt utal és amikor postára megy. ő nem tudhatja, hogy valaki csak mondja hogy nem küldték el a terméket vagy tényleg nem adták fel (az is igaz ha ezt többen teszik akkor más a helyzet). ezzel nem arra célzok hogy az, aki azt mondja hogy nem küldik cserébe a terméket a pénzéért az hazudik. ez álljon tőlem a legtávolabb.... leírok egy esetet ami a nővéremmel történt és remélem megértőek lesztek:

a nőverem eladott az e-xxx-en egy terméket, kifizették és elpostázta angliából (már nem tudom hová pontosan, talán az államokba). a vevő kérte hogy olcsóbb ha földi postával küldi, így a kérésre úgy adta fel, ennek az átfutása hosszabb ugyebár. a vevő jelezte a nővéremnek, hogy még nem érkezett meg a termék, mire ő válaszolta hogy feladta, csatolta a feladási bizonylatot is. erre másnap a vevő (talán 2 hét telt el a feladás óta) írt a paypal-nak hogy nem kapta meg a terméket, és a nővéremtől a pénzt visszavették. negatív értékelés kapott, ő viszont ezt miat vevőnek nem viszonozhatja (ez már más tészta). később a tesóm lekérdeztette a postán (mivel könyvelt küldemény volt), a terméket a vevő megkapta, és a pénzt is visszakapta ugyebár. most a nőverem futhat a pénze után mert a paypal már lezárta az ügyet. szóval nem biztos hogy az a jó....

hát erről ennyit..... mindig vannak visszaélések és lesznek is. tökéletes rendszer nem lesz. én, ha nagy értékben vásárolok azt személyesen veszem át, akkor is ha interneten veszem... előre nem kap senki pénzt tőlem.

bocsánat ha valakit megsértettem volna, egyáltalán nem volt szándékomban!

--------------------
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." Josh Billings
Azt mondják elmebajban szenvedek, de én nem szenvedek tőle! Sőt minden percét élvezem!

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-28 15:09
Létrehozva: #13679

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(kevin_b @ 2009-12-28 13:22) *
Most komolyan nem tesztek semmit? Mindenki jelentse fel ezt az mocsadék velvet32-t és annyi, ti meg mossátok kezeteket?
(...)
Komolyan mondom legközelebb kétszer is meggondolom, hogy vásároljak e a vateráról, továbbá mindenkinek javasolni fogom, hogy inkább szerezzen be mindent 100%-os helyről, mint egy ilyen csalóktól hemzsegő oldalon!
Ez kész vicc!

Nem mind arany, ami fénylik. Ezért én alaposan megnézem kitől vásárolok. Ha mások is így tennének, nem csak azt néznék, hogy milyen olcsón lehet valamit megvenni, nem élne meg ennyi csaló sem.
Igazad van, könnyebb az általunk elkövetett hibát másokon számonkérni. rolleyes.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-28 14:58
Létrehozva: #13680

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kevin_b @ 2009-12-28 13:22) *
Most komolyan
...

Tisztelt kevin_b!

Felhasználóinkról a korábban megküldött információkon kívül az adatvédelmi rendelkezések értelmében csak arra illetékes hatóságnak adhatunk ki további adatokat. Amennyiben egy nekünk küldött üzenetben egyértelműen nyilatkozik és elfogadja, hogy elérhetőségeit továbbítsuk más felhasználóknak az alábbiak szerint tudunk segíteni a közös feljelentés megtételében: Legyen kedves egy a felhasználóknak továbbítandó üzenetet írni a történtekről - pl. miben, hogyan szeretne eljárni írja le az az Ön elérhetőségeit és megküldeni ezt részünkre, ezután mi ezt az üzenetet az Ön elérhetőségeivel az eladó összes vásárlójának
megküldjük. Aki szeretne együttműködni az így fel tudja venni Önnel a kapcsolatot, és közösen tudnak eljárni az ügyben.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-01 13:15