IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
prsq
hozzászólás 2010-01-12 11:21
Létrehozva: #13661

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-10-25 19:29
Azonosító: 34 439

IDÉZET(annagt @ 2010-01-12 10:04) *
Attól,h más hamisat ad el ez nem jogosít fel arra h te is azt adj el... Nem értem az összefüggést. Viszont nyilván a vevő olvasson,és az eladó meg rendesen tüntesse fel (a termékleíráson kívül esetleg a címben is-minél észrevehetőbben),ha vmi gáz van. Ez a minimum.

Én nem azt mondtam, hogy feljogosít. (Ezt nem tudom honnan veszed.)

Én azt mondtam, hogy nagyon sok ilyen hamisított kapacitású pendrive van (nemcsak a vaterán), és az eladó odaírta, amit tudott, teljesen korrekten. (Amatőr számára nem olyan könnyű behatárolni és megfogalmazni a hibát.) Ő nem tudja azt feltétlenül, hogy ez egy 4 gb-os pendrive, ő azt látja, hogy 32 van ráírva, és hogy az adatvisszaolvasással baj van. És még azt is megnézte, hogy általában 4 gb-ig nincs.

De a vevők meg nem olvasnak. Ez a baj. Pedig a termékleírás az ő kedvükért van.
Lehetne csak a cím, aztán kérdezzé'.

Azért van a termékleírás, hogy az eladó minél több információt tudjon adni a termékről, hogy a vevő ennek birtokában dönthessen.
Ha a vevő fütyül az információra, akkor az az ő hibája.

Azért érdekel az ügy, mert ha egy eladó nem töröltet egy ilyen licitet, vagy nincs már idő törölni, elvileg jogosan követelheti a termék árát a figyelmetlen vevőn. Aki meg majd adja a negatívat, mert nem 32 gb-os a pendrive. Ami oda volt írva!

Vagy szerinted ilyenkor jogos a negatív is?

Egy másik példa: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=159125148
Oda van írva, hogy lejárt (én is adtam már el ilyet), ennek ellenére a vevő panaszkodik ez értékelésben. Ami szerintem teljesen alaptalan, a termék tökéletesen megfelelt a leírásnak. Kérdezni meg nem kérdezett, így járt.
Go to the top of the page

+Quote Post
annagt
hozzászólás 2010-01-12 11:04
Létrehozva: #13662

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-03 12:16
Azonosító: 820 226

IDÉZET(prsq @ 2010-01-12 09:59) *
Ha tudnád mennyi ilyen hamis pendrive van. És boltban is gyakran ezt kapod. Az eladó sem mindig tudja.
És az már pozitívum, hogy ha tudja, egyáltalán odaírja.

Vagy szeretnéd, hogy linkeljek be egy párat, ami majdnem biztos, hogy ugyanilyen hamis darab, és mégis vadiúj tökéletesként árulják?
(Egy párhuzam a kedvedért: egy hamis Nike cipő hibás? Cipőnek cipő, használható is, csak nem Nike. És így az elvárások is megváltoznak. Érted?)

Attól,h más hamisat ad el ez nem jogosít fel arra h te is azt adj el... Nem értem az összefüggést. Viszont nyilván a vevő olvasson,és az eladó meg rendesen tüntesse fel (a termékleíráson kívül esetleg a címben is-minél észrevehetőbben),ha vmi gáz van. Ez a minimum.

A hozzászólást -annagt- szerkesztette a következő időpontban: 2010-01-12 11:05

+Quote Post
prsq
hozzászólás 2010-01-12 10:59
Létrehozva: #13663

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-01-12 09:30) *
Aha, az, hogy csak hamis, így már minden tökéletes és a vevők a hülyék....Ezt úgye te sem gondolod komolyan?
Szó szerint ezt írtad:
".....a pendrive tulajdonképpen nem 'hibás', csak hamis, 32gb-osnak átflashelt, valójában valószínűleg 4 Gb-os darab......"

Ha tudnád mennyi ilyen hamis pendrive van. És boltban is gyakran ezt kapod. Az eladó sem mindig tudja.
És az már pozitívum, hogy ha tudja, egyáltalán odaírja.

Vagy szeretnéd, hogy linkeljek be egy párat, ami majdnem biztos, hogy ugyanilyen hamis darab, és mégis vadiúj tökéletesként árulják?

(Egy párhuzam a kedvedért: egy hamis Nike cipő hibás? Cipőnek cipő, használható is, csak nem Nike. És így az elvárások is megváltoznak. Érted?)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-01-12 10:30
Létrehozva: #13664

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(prsq @ 2010-01-12 08:02) *
Már nem bírtam szó nélkül hagyni:
http://www.vatera.hu/32gb_usb_pendrive_2_0..._159907135.html
http://www.vatera.hu/32gb_usb_pendrive_2_0..._159907098.html
Licit előtt tényleg csak a címet nézik meg, és már nyomják is a Licit gombot? Ennyi hülyét, gyorsan be is nyomtam mind a tiltólistámba, fő a megelőzés.
Le a kalappal az eladó türelme előtt.

Esetleg egy állásfoglalás a Vaterától? Ugye nem az eladó a hibás?
Elvárható-e egy potenciális vevőtől, hogy elolvassa a termékleírást? (Nem is férne bele minden a címbe...)

Aha, az, hogy csak hamis, így már minden tökéletes és a vevők a hülyék....Ezt úgye te sem gondolod komolyan?
Szó szerint ezt írtad:
".....a pendrive tulajdonképpen nem 'hibás', csak hamis, 32gb-osnak átflashelt, valójában valószínűleg 4 Gb-os darab......"

+Quote Post
prsq
hozzászólás 2010-01-12 09:02
Létrehozva: #13665

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Már nem bírtam szó nélkül hagyni:
http://www.vatera.hu/32gb_usb_pendrive_2_0..._159907135.html
http://www.vatera.hu/32gb_usb_pendrive_2_0..._159907098.html

Licit előtt tényleg csak a címet nézik meg, és már nyomják is a Licit gombot? Ennyi hülyét, gyorsan be is nyomtam mind a tiltólistámba, fő a megelőzés.
Le a kalappal az eladó türelme előtt.

Esetleg egy állásfoglalás a Vaterától? Ugye nem az eladó a hibás?
Elvárható-e egy potenciális vevőtől, hogy elolvassa a termékleírást? (Nem is férne bele minden a címbe...)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-11 22:56
Létrehozva: #13666

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(earon05 @ 2010-01-11 21:35) *
heló!
SEGÍTSÉGET KÉRNÉK! a helyzet az,h rendeltem egy árut előreutaltam már egy hónapja és sehol semmi termék...(értékelést még nem csináltím) az emiljén nem lehet eléri sem azon a tel számon amit megadott! hogy lehetne kideríteni,vmi valós elérhetőségét??!!kihez kell forduljak?az email a rendelésről meg van és az utalási papír is szóval tudom igazolni!!! KÖSZÖNÖM A GYORS VÁLASZOKAT!! director.gif

Keress egy olyan postot, amit a moderátor írt és így kezdődik: Amennyiben ön átutalta a vételárat.........

Nagyon sok topicban van. Ebben is, az érdekes eladókban is. Olvass vissza.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
earon05
hozzászólás 2010-01-11 22:35
Létrehozva: #13667

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-11 19:54
Azonosító: 934 190

heló!
SEGÍTSÉGET KÉRNÉK! a helyzet az,h rendeltem egy árut előreutaltam már egy hónapja és sehol semmi termék...(értékelést még nem csináltím) az emiljén nem lehet eléri sem azon a tel számon amit megadott! hogy lehetne kideríteni,vmi valós elérhetőségét??!!kihez kell forduljak?az email a rendelésről meg van és az utalási papír is szóval tudom igazolni!!! KÖSZÖNÖM A GYORS VÁLASZOKAT!! director.gif

+Quote Post
blekkmacsek
hozzászólás 2010-01-11 21:55
Létrehozva: #13668

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-17 20:59
Azonosító: 798 892

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-11 20:51) *
Tisztelt blekkmacsek!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

Köszönöm!

--------------------
"Ne tartsd fontosnak, hogy fontosnak tartsanak, egyszerűen csak szeress és fontos leszel!"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-11 21:51
Létrehozva: #13669

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(blekkmacsek @ 2010-01-11 20:43) *
Tisztelt Vatera Benz!

Elég sok terméket vásároltam a karácsonyi időszakban..... volt pár értékesítésem is...
...

Tisztelt blekkmacsek!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
blekkmacsek
hozzászólás 2010-01-11 21:43
Létrehozva: #13670

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-17 20:59
Azonosító: 798 892

Tisztelt Vatera Benz!

Elég sok terméket vásároltam a karácsonyi időszakban..... volt pár értékesítésem is...
Az egyik eladó szinte minden termékét 1 ft-ról indította.... Több engem érdeklő termékre licitet tettem.
Sajnos sok termék aukciója úgy záródott, hogy nekem ez munkaidőre esett, így többről lemaradtam....
Viszont 5 vagy 6 terméket megnyertem 1 Ft-ért, valamint egy termék aukció zárását sikerült elcsípnem, és sikerült nekem utolsó licitálónak lennem.
Írtam az eladónak, hogy van még terméke, ami megfigyelésben van, ezek közül egy csodálatos asztali lámpa is, ami holnap jár le, jelenleg 5000 Ft körüli áron áll. Írtam neki, hogy szerdán utazom Pestre, és személyesen szeretném átvenni, és megírtam neki, hogy a lámpát is szeretném megnyerni.
A válasza, az összes termékre sorozatosan SEMLEGES-t írt, azzal, hogy nem jelentkeztem....
A levelezéseink megvannak......
Ma azt írtam neki, tartsa meg a termékeit, és már a lámpa sem érdekel....
Pedig nagyon szerettem volna....
http://www.vatera.hu/item/view/?cod=159610684
Ime a link.....
Korrekt volt az eladó?
Én tehetek róla, hogy ő 1 ft.-os aukciókat hírdet, azután bepánikolt?
Sőt! Körleveleket írogatott, jó hogy engem nem nevesített benne......bár, ugyanazt a levelet megkaptam vad idegen embertől is, akinek Ő küldte el.... tehát neki VATERÁS partnere..

--------------------
"Ne tartsd fontosnak, hogy fontosnak tartsanak, egyszerűen csak szeress és fontos leszel!"

+Quote Post
pkonsti
hozzászólás 2010-01-11 10:58
Létrehozva: #13671

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-05 14:09
Azonosító: 12 831

A következő Vaterást kerüljétek:
kaszajoco
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=603679

Érdemes megnézni az értékeléseit (szövegesen is).
A fickó öntörvényű, és hazug. Olyanért adott semlegeset, ami nem igaz. Ő akart diktálni, mint vevő, és meghatározni az adás-vétel helyét. Gondolom azért kaptam az értékelést, mivel én határoztam meg az átadás helyét, és ez neki nem tetszett.
A Vaterát már kértem, hogy vizsgálják meg az eddigi tevékenységét.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-10 16:38
Létrehozva: #13672

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(parfumillatbt @ 2010-01-10 09:46) *
Köszönöm ,ez jól esett!
Picit hellyesbitenék,természetesen van jó készletem (hiszen ebből élek a civil életben is ..)de,"kevésbé menő" terméket csak és kizárólag rendelésre veszek:)
................

Így teljesen más a képlet. Első olvasatra ugyanis úgy tűnt, hogy csak utólagos megrendeléssel dolgozol, az pedig nem annyira szimpatikus. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
HTundi72
hozzászólás 2010-01-10 16:15
Létrehozva: #13673

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-22 19:00
Azonosító: 369 214

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-10 13:23) *
Tisztelt HTundi72!

A levédett ajánlatról a Segítség - Licitálás, vásárlás - A licit megtétele előtt rovatban olvashat:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=28
A terméklap jobb felső sarkában lévő kék "Licitek" feliratra kattintva tudja megnézni az addigi licitálók nevét és licitjeik számát.

Köszönöm a linket, így már értem. De ennek a lehetőségnek miért levédett ajánlat a neve? Semmit nem véd le, ha valaki az általam megadottnál magasabb összeget licitál, akkor az övé a termék. Én ezt inkább Automata Licitálónak nevezném, vagy hasonlónak. Bár végül is nekem mindegy, mi a neve. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-10 14:23
Létrehozva: #13674

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(HTundi72 @ 2010-01-10 12:15) *
Igen, arra gondoltam. Azt nem tudtam, hogy egy vevő tehet levédett ajánlatot (mi az? utána kell néznem), plusz azt sem tudtam, hogy ő tett két ajánlatot, mert nem mertem rákattintani a "második lehetőség" linkre, mert féltem, hogy akkor rögtön felajánlódik a lehetőség a következő licitálónak.

Tisztelt HTundi72!

A levédett ajánlatról a Segítség - Licitálás, vásárlás - A licit megtétele előtt rovatban olvashat:
http://www.vatera.hu/help/index.php?c=28
A terméklap jobb felső sarkában lévő kék "Licitek" feliratra kattintva tudja megnézni az addigi licitálók nevét és licitjeik számát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
HTundi72
hozzászólás 2010-01-10 13:23
Létrehozva: #13675

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(momol @ 2010-01-10 08:17) *
Sziasztok,

ismét tanácsért jöttem. November 13-án eladtam egy asztalt, a terméklapon csak személyes átvétel szerepel. A vásárló többszöri megkeresésre sem jelentkezett, majd 1 hónap után telefonon felhívott, hogy postán szeretné az asztalt. Elmondtam neki, hogy azért jelöltem meg csak személyes átvételt, mert nincs ingyen csomagolóanyagom egy ekkora terjedelmű áruhoz, de hajthatatlan volt, ezért azt mondtam, rendben. Már lassan 2 hónap is eltelt, de még mindig nem sikerült átvennie az asztalt (nem is utalt). Mivel emailt nem írt, az volna a kérdésem, ha negatívat adok neki (szerintem teljesen jogosan), és ő egy bosszúnegatívot nekem, akkor mivel tudom a Vatera felé bizonyítani az igazamat?

Én is így jártam. Háromszor közöltem a vevővel, hogy az eladó által megadott postázási, átadási módok közül választhat, és a szabályzat szerint a megadottaktól eltérő módokra az eladó nem kötelezhető. Nem értette meg. Szerinte ha van is ilyen, hogy valaki kiköti a személyes átadást, akkor is meg lehet vele beszélni "okosba", hogy inkább postázza. Meg különben is milyen szemét dolog az, hogy a személyes átvétellel én kizárom a vevők felét, mert vidékről nem tudnak eljönni érte. smile.gif Hát velem nem lehet okosba megegyezni. Annak OKA van, hogy miért csak a személyes átadást tartom jónak az adott termékre, ergo nem küldöm postán az árut. Ha nem tud eljönni érte, ne licitáljon rá. A végén kaptam egy negatívot, amiben ráadásul le is írta, hogy igen, látta, hogy csak személyesen lehet átvenni, de nem érdekelte, gondolván, hogy majd úgyis megegyezünk. A Vaterával töröltettem a negát, mert szerencsére a szabályok értelmében nekem volt igazam, az árut pedig újra felraktam eladásra.

Nem szeretem az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy a szabályok csak dísznek vannak.

+Quote Post
HTundi72
hozzászólás 2010-01-10 13:15
Létrehozva: #13676

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-09 22:33) *
Tisztelt

Ha az Olasz kisokosra gondol, azon egy felhasználónak volt kettő licitje. Először egy forintot licitált és másodszor tett egy levédett ajánlatot, nyilván arra az esetre, ha jönne más érdeklődő. Így értelemszerűen a második lehetőség opciót nem tudja használni.

Igen, arra gondoltam. Azt nem tudtam, hogy egy vevő tehet levédett ajánlatot (mi az? utána kell néznem), plusz azt sem tudtam, hogy ő tett két ajánlatot, mert nem mertem rákattintani a "második lehetőség" linkre, mert féltem, hogy akkor rögtön felajánlódik a lehetőség a következő licitálónak.

+Quote Post
parfumillatbt
hozzászólás 2010-01-10 10:46
Létrehozva: #13677

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-27 12:09
Azonosító: 809 965

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-10 09:28) *
Egyébként szerintem nem vagy köteles cserélni, főleg, ha arrogáns. Így meg, hogy értékelve van, még csak...... naszóval érted. Amúgy pedig ő tévedett.
Ezt nagyon csípem. laugh.gif De tényleg.
A bosszúnegatív szépséges megfogalmazása. tongue.gif laugh.gif

Köszönöm ,ez jól esett!
Picit hellyesbitenék,természetesen van jó készletem (hiszen ebből élek a civil életben is ..)de,"kevésbé menő" terméket csak és kizárólag rendelésre veszek:)
Még egy gondolat,leütés napján ,vagy másnap én megveszem a terméket,hogy minnél előbb postázhassam .a pénz megérkezése napján küldöm másnapra a kedves vevőnél van.Kevesen értékelik ,ezt a gesztusom ,sokan nem is veszik észre!
Ebből kifolyólag tehát van olyan árum amit megrendeltek én megvettem és mégse kérték :(szóval ...nehéz dolog ez smile.gif
Ráadásul ha valamiből tesztert rendelnek és kifogyott én automatikusan küldöm az original kiszerelést ,és nem kérek rá plusz pénzt ! Ez volt karácsonykor elég gyakran,a vevő szinte észre sem vette.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-01-10 10:28
Létrehozva: #13678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(parfumillatbt @ 2010-01-10 08:32) *
..Dehogy haragszom ,köszi ,hogy irsz ,rosszul fogalmaztam .Az én jó indulatomon múlik a csere? Amit cserélne egy nagyon ritkán keresett termék.

Egyébként szerintem nem vagy köteles cserélni, főleg, ha arrogáns. Így meg, hogy értékelve van, még csak...... naszóval érted. Amúgy pedig ő tévedett.

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-10 09:23) *
......esetleges bonyodalmak esetén ..........

Ezt nagyon csípem. laugh.gif De tényleg.
A bosszúnegatív szépséges megfogalmazása. tongue.gif laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-01-10 10:23
Létrehozva: #13679

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(momol @ 2010-01-10 08:17) *
Sziasztok,

ismét tanácsért jöttem. November 13-án eladtam egy asztalt, a terméklapon csak személyes átvétel szerepel. A vásárló többszöri megkeresésre sem jelentkezett, majd 1 hónap után telefonon felhívott, hogy postán szeretné az asztalt. Elmondtam neki, hogy azért jelöltem meg csak személyes átvételt, mert nincs ingyen csomagolóanyagom egy ekkora terjedelmű áruhoz, de hajthatatlan volt, ezért azt mondtam, rendben. Már lassan 2 hónap is eltelt, de még mindig nem sikerült átvennie az asztalt (nem is utalt). Mivel emailt nem írt, az volna a kérdésem, ha negatívat adok neki (szerintem teljesen jogosan), és ő egy bosszúnegatívot nekem, akkor mivel tudom a Vatera felé bizonyítani az igazamat?

Tisztelt momol!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
parfumillatbt
hozzászólás 2010-01-10 09:32
Létrehozva: #13680

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-27 12:09
Azonosító: 809 965

IDÉZET(zejopy @ 2010-01-10 08:23) *
Ne haragudj, de többségünknek benn áll a pénzünk az áruban. A meglévőt fényképezzük le és tesszük fel.

..Dehogy haragszom ,köszi ,hogy irsz ,rosszul fogalmaztam .Az én jó indulatomon múlik a csere? Amit cserélne egy nagyon ritkán keresett termék.

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-27 05:48