IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
bambooflower
hozzászólás 2009-12-27 21:07
Létrehozva: #13661

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Nagymama09 @ 2009-12-27 19:39) *
mellow.gif [size="5"][/size][font="Comic Sans MS"][/font]a régi neve alatt már elég sok negatív, illetve semleges véleményt kapott.természetes én is negatívval jutalmaztam.Arra kérek mindenkit illetve felhívnám a figyelmet hogy ettől a felhasználótól senki ne vegyen semmit.ha csak nem akarnak így járni mint én, illetve az a sok becsapott aki negatívval ajándékozta meg. az ilyet már ki kellett volna tiltani a vateráról. Köszönöm a figyelmet.

licitálás elött nem láttad a sok negatívat? search.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-27 21:08

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
Rebu011
hozzászólás 2009-12-27 21:05
Létrehozva: #13662

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-27 20:49
Azonosító: 908 268

Üdv. Az adminok figyelmébe ajánlanám a következő eladót :

http://www.vatera.hu//uj_dual_sim_t45_f_48..._159071012.html

Dec.19-én megnyertem az aukción tőle karácsonyra 1 terméket , nyomatékosan kértem Emailben ,hogy mivel karácsonyi ajándék lesz küldje mihamarabb a csomagot .A vételár utánvéttel lett volna kiegyíenlítve.
Az eladó a feltüntetett telefonszámon teljességgel elérhetetlen. A hívott számon előfizető nem kapcsolható. Az e-mail-ekre nem válaszol, semmire nem reagál.

Az egy dolog ,hogy nem teljesíti időben a megrendeléseket , de hogy elérhetetlen telefonszámot ad meg a kapcsolattartásra profi eladóként az már nagyon nincs rendben .
Arra már nem számítok ,hogy megkapom a csomagot de annak érdekében ,hogy más vásárlók ne távozzanak a vatera piacteréről rossz szájízzel , kérem nézzenek utána ,hogy miért elérhetetlen a telefonjuk és miért nem válaszol az e-mail-ekre. mad.gif

Köszönettel : egy elégedetlen vásárló . mad.gif

+Quote Post
Nagymama09
hozzászólás 2009-12-27 20:39
Létrehozva: #13663

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-01 22:21
Azonosító: 865 885

Üdvözlök mindenkit! Újonc vagyok itt a fórumban.Arra szeretném mindenki figyelmét felhívni hogy van egy felhasználó,(kardos31),a régi nevén,(mineralglass),az uj néven.
Sajnos egy gerinctelen alak, vettem tőle egy női karórát,a pénzt át is utaltam neki,megjött a termék,eddig nincs is semmi probléma. Ezután jöttek a problémák mert az óra nem működik, ekkor írtam neki 4db emailt, meg telefonon is hívtam de semmire nem reagált.Lehet hogy én voltam naív,mert csak annyit szerettem volna kérni tőle hogy találjuk meg a megoldást rá hogy mi legyen az óra sorsa,illetve hogy legyenszives cserélje ki,de sajnos nem tudtam elérni.a régi neve alatt már elég sok negatív, illetve semleges véleményt kapott.természetes én is negatívval jutalmaztam.Arra kérek mindenkit illetve felhívnám a figyelmet hogy ettől a felhasználótól senki ne vegyen semmit.ha csak nem akarnak így járni mint én, illetve az a sok becsapott aki negatívval ajándékozta meg. az ilyet már ki kellett volna tiltani a vateráról. Köszönöm a figyelmet.

+Quote Post
Luca214
hozzászólás 2009-12-27 18:31
Létrehozva: #13664

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-16 20:20
Azonosító: 162 935

A levelezés csak egyoldalú volt. Ő egy sort sem írt a mai napig sem!
A Hotmail tárkapacitása elég nagy, így én minden levelet megőrzök. Bármikor vissza lehet keresni.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-27 18:08
Létrehozva: #13665

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Ha valaki ilyen profin dokumentálja a történteket, mint Luca214, akkor nincs félnivalója egy bosszúnegatívtól.
Persze, ha a levelezésből valóban egyértelműen az derül ki, hogy neki van igaza.

Nem kell félni a bosszúnegatívtól, de fel kell rá készülni.
Közös érdekünk, hogy a nem idevaló felhasználók kihulljanak, ezért érdemes negatív értékelést írni, ha valóban indokolt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-27 16:50
Létrehozva: #13666

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-27 15:06) *
Spinkler, nekem is töröltek már, de volt, akinek nem. Én ezért izgulok egy kicsit mindig a bosszúnegától. De ami jár, az jár. wink.gif

Hát igen.Ilyen félelmeim nekem is vannak.Sokaknak piszkálja a csőrét,ha valaki 100%-os....

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-27 16:06
Létrehozva: #13667

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Luca214 @ 2009-12-27 14:49) *
Erre a levelemre sem válaszolt.
Ma negatívot adtam neki. Aggódva várom a reakcióját!

Engem még nem negázott vissza, de én is elküldtem mindent a biztonsag-nak. Felkészültem. Nem hat meg. Nem érdekel.
Hívtam, mondta, hogy másnap délután visszahív, ami vasárnapra esett. Én állandóan széthányom hétvégén a telefonjaimat, de aznap délután még pisilni is vittem magammal. De minek??!
Szóval valaki másnak az idegrendszerével szórakozzon, ne az enyémmel.

Spinkler, nekem is töröltek már, de volt, akinek nem. Én ezért izgulok egy kicsit mindig a bosszúnegától. De ami jár, az jár. wink.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-27 15:57
Létrehozva: #13668

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Luca214 @ 2009-12-27 14:49) *
Subject: 3. felszólító levél - Kisméretű petróleum lámpa
Date: Sun, 20 Dec 2009 18:05:47 +0100

Várom jelentkezését!

Üdv...

Ne aggódj!!! Ha bosszúnegát is ad, annak törlését az elmentett levelezésetek (illetve Te leveleid alapján) kérheted.Nekem is volt már ilyenem, 1 napig rondáskodott a negatív csak.:-)
Gondolom a te negád hatására sokan adnak még neki.
Csak mindig minden levelezést ments el, az a lényeg! Én értékelésig meghagyom, az a tuti.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Luca214
hozzászólás 2009-12-27 15:49
Létrehozva: #13669

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Subject: 3. felszólító levél - Kisméretű petróleum lámpa
Date: Sun, 20 Dec 2009 18:05:47 +0100

László!

A mai napig 2 levelet küldtem, amire választ nem kaptam. Amennyiben a továbbiakban sem válaszol levelemre, kénytelen leszek az adásvételtől elállni, Önnek NEGATÍV értékelést adni, és a terméket újra meghírdetem a Vaterán is.
Ezt a levelet a Vatera biztonsági oldalára is megküldöm. Mivel Ön nem jelentkezett, a Vatera ilyen esetben kizárhatja a piactérről is.

Várom jelentkezését!

Üdv...

+Quote Post
aspire026
hozzászólás 2009-12-27 15:41
Létrehozva: #13670

Új fórumozó

Csoport:
Nem ellenőrzött felhasználó

Regisztrált: 2009-12-27 13:09
Azonosító: 907 266

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-27 14:00) *
Tisztelt aspire026!

Mit ért azon, hogy "a vatera is csak mossa a kezét"?
Gondolkodni nyilván senki helyett sem tudunk, de ezen kívül mindent megteszünk a csalók kiszűréséért.

Nem erről van szó...
Az aki engem meglopott az meglopott másokat is.
De ha az aukciós oldal jelentené fel őt sorozat csalásért akkor már a rendőrség is másként foglalkozna az üggyel min egy-egy kis értékű csalási üggyel.
Konkrétan az én esetemben a 13.kerületi kapitányság nyomoz,másik ügyben a Pécsi kapitányság,a harmadik ügyben a Váci kapitányság.
Mindegyik felhasználó ügye 3-4 hónap múlva ismeretlen tettessel lezárul és az elkövető megúszta a egyenként kis értékü csalási ügyét.
De ha jelen esetben a Tesz-Vesz jelentené fel annak komolyabb súlya lenne.
1.Mert 5-6 esettel bizonyítható a folytatólagos,üzletszerűség.
2.Így az egyes kisértékű csalásos ügyre tojik a rendőrség.

Az üzletszerűséget nem a egyes felhasználók tudnák bizonyítani hanem az adott aukciós oldal!!!!!
Tehát ha 5-6 felhasználó jelzést tesz a aukciós oldal felé akkor a csaló felhasználót az aukciós oldalnak kellene feljelentenie,és a becsapottakat sértett tanúként kellene megneveznie.
Nem annyit válaszolni jelentsd fel és ha a rendőrség majd megkeres minket akkor mi is kiadjuk az adatait....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-27 15:00
Létrehozva: #13671

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(aspire026 @ 2009-12-27 13:53) *
Köszi a korrekt választ.
Én is így gondoltam ha itt lenyúl valaki a vatera is csak mossa a kezét......
Tehát vagy személyesen átveszem és nem foglalkozom olyan vidékiekkel akikkel személyesen nem tudok találkozni.

De valaki legalább őszintén kimondja ezt....

Tisztelt aspire026!

Mit ért azon, hogy "a vatera is csak mossa a kezét"?
Gondolkodni nyilván senki helyett sem tudunk, de ezen kívül mindent megteszünk a csalók kiszűréséért.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
aspire026
hozzászólás 2009-12-27 14:53
Létrehozva: #13672

Új fórumozó

Csoport:

IDÉZET(scaevola @ 2009-12-27 12:49) *
Akkor kár volt ide jönnöd, mert mint minden aukciós oldal, ez is csak közvetít. Az üzletet az eladó és a vevő köti meg, felelősséggel is ők tartoznak egymásnak.

Köszi a korrekt választ.
Én is így gondoltam ha itt lenyúl valaki a vatera is csak mossa a kezét......
Tehát vagy személyesen átveszem és nem foglalkozom olyan vidékiekkel akikkel személyesen nem tudok találkozni.

De valaki legalább őszintén kimondja ezt....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-27 14:00
Létrehozva: #13673

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(milanscs @ 2009-12-27 11:58) *
Szia!

Én is hétfőn megyek a rendőrségre.
Én hülye 50-et utaltam.
Viszont nem bánnám, ha a vatera is lépne ez ügyben valamit.
Egy összesítést a csalásról. Netán valami ügyvéd aki mindenkivel felveszi a kapcsolatot és elkéri az adatokat aztán megteszi a feljelentést.
Lehet többet érnénk vele. Na, de azért hétfőn mindenképp teszek feljelentést.
Ja és mindenki akit megkárosított velvet32 eladó az szépen tegyen feljelentést.

Tisztelt milanscs!

A feljelentést minden károsultnak önállóan kell megtennie. Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-27 13:58
Létrehozva: #13674

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Luca214 @ 2009-12-27 11:55) *
mad.gif
bago56 nevű felhasználó dec.10-én leütötte egy kisméretű petróleum lámpámat.
...

Tisztelt Luca214!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-27 13:49
Létrehozva: #13675

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(aspire026 @ 2009-12-27 12:15) *
Olvasgatom itt a forumot mint újonc....
Én a Tesz-Veszről jöttem most ide mert ott jól átvertek.
Vettem egy mobiltelefont elutaltam az árát 46000 forintot postával együtt utána nem kaptam semmit az eledóról kiderült,hogy sorozat csaló.
A Tesz-Vesz kitíltotta és ennyi.Arra lennék kiváncsi hasonló esetben a Vatera mit tenne?????
....
Szörnyü,hogy az internetes aukciós oldalakat csak egy dolog érdekli az ő jutalékuk meglegyen a többi nem....
Persze ők szabályosan járnak el....

Akkor kár volt ide jönnöd, mert mint minden aukciós oldal, ez is csak közvetít. Az üzletet az eladó és a vevő köti meg, felelősséggel is ők tartoznak egymásnak.

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-27 13:50

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Luca214
hozzászólás 2009-12-27 13:26
Létrehozva: #13676

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm az erkölcsi támogatást!
Az ünnepekre való tekintettel nem adtam neki korábban negatívot. De az ilyen vásárló nem érdemel mást!
Különben tényleg sok a 0-ás, a kezdő itt a Vaterán mostanában. Nem ismerik a szabályokat, nem akarnak utalni, ha megkapják a terméket, nem értékelnek. Ők csak játszótérnek tekintik a Vaterát.

+Quote Post
aspire026
hozzászólás 2009-12-27 13:15
Létrehozva: #13677

Új fórumozó

Csoport:

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-27 11:04) *
Okosan?! Pont ezt nézegettem én is.
Köszönjük.

Olvasgatom itt a forumot mint újonc....
Én a Tesz-Veszről jöttem most ide mert ott jól átvertek.
Vettem egy mobiltelefont elutaltam az árát 46000 forintot postával együtt utána nem kaptam semmit az eledóról kiderült,hogy sorozat csaló.
A Tesz-Vesz kitíltotta és ennyi.Arra lennék kiváncsi hasonló esetben a Vatera mit tenne?????
Mert azon levelezek velük,hogy ök miért nem jelentik fel?????
Mert látom itt a vatera a jutalék "OKOSBAN" kodókkal szigarúan eltud járni....
A tolvajokkal mit tenne....Kitiltja őket és a vevőnek azt tanácsolja jelentse fel őket és részéről lezárva az ügy????
Ezt csak azért kérden mert kinéztem maganak egy 39 ezer forintos PDA-t régi vatarástól de ha vele is így járok akkor inkább meg sem veszem....
Szörnyü,hogy az internetes aukciós oldalakat csak egy dolog érdekli az ő jutalékuk meglegyen a többi nem....
Persze ők szabályosan járnak el....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-27 13:02
Létrehozva: #13678

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Luca214 @ 2009-12-27 11:55) *
mad.gif
bago56 nevű felhasználó dec.10-én leütötte egy kisméretű petróleum lámpámat. Azóta nem jelentkezett, nem írt, nem utalta az összeget. Én küldtem már neki 3 levelet, az utolsóban leírtam, amennyiben nem utalja a megadott összeget, negatívot adok neki, de ere sem válaszolt. Megnézem minden nap be van jelentkezve a Vaterára. Meddig lehet várni? Vagy adjak neki negatívot? Az utolsó levelem elküldtem a Vatera biztonsági címére is. Én egy vevő hanyagsága miatt nem szeretnék bosszúnegatívot kapni!

Nyugodtan negázd le, én is megtettem, pedig előtte fel is hívtam, megígérte, hogy visszahív, na pont azóta....
Listázd újra a petróleumlámpát, nekem kettőt ütött le. Szimpatikus ember egyébként, csak úgy tűnik, megbízhatatlan.
Nem vettétek észre? Újabban egy csomó ember elkezdi, beregel, normálisan intézi a dolgait, aztán 10-20 értékelés után megvadulnak. Nem tudom, mi ez az új szellem......

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
milanscs
hozzászólás 2009-12-27 12:58
Létrehozva: #13679

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-25 09:51
Azonosító: 14 850

IDÉZET(kevin_b @ 2009-12-27 10:05) *
Lehet, már valamit tudni a velvet32 csalásáról? Van aki már feljelentette? Ha igen leírhatná mi volt, hogy zajlott. Én hétfőn tudok menni sajnos leghamarabb. Valahogy visszaszerezhetjük a pénzt?
Valamint jelentkezhetne ide mindenki akit megkárosított jó sok pénzzel ez a dög és leírhatná pontosan mennyivel, így megtudhtnánkl mennyivel lett gazdagabb. Engem speciel 25.000 Ft-al mivel abban maradtunk, hogy az összeg másik felét a "futárnak kiszállításkor" !
Várom a jelentkezőket és a sok hasznos információt!
Ne hagyjuk ezt annyiban!!!!
B.

Szia!

Én is hétfőn megyek a rendőrségre.
Én hülye 50-et utaltam.
Viszont nem bánnám, ha a vatera is lépne ez ügyben valamit.
Egy összesítést a csalásról. Netán valami ügyvéd aki mindenkivel felveszi a kapcsolatot és elkéri az adatokat aztán megteszi a feljelentést.
Lehet többet érnénk vele. Na, de azért hétfőn mindenképp teszek feljelentést.
Ja és mindenki akit megkárosított velvet32 eladó az szépen tegyen feljelentést.

+Quote Post
Luca214
hozzászólás 2009-12-27 12:55
Létrehozva: #13680

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

mad.gif
bago56 nevű felhasználó dec.10-én leütötte egy kisméretű petróleum lámpámat. Azóta nem jelentkezett, nem írt, nem utalta az összeget. Én küldtem már neki 3 levelet, az utolsóban leírtam, amennyiben nem utalja a megadott összeget, negatívot adok neki, de ere sem válaszolt. Megnézem minden nap be van jelentkezve a Vaterára. Meddig lehet várni? Vagy adjak neki negatívot? Az utolsó levelem elküldtem a Vatera biztonsági címére is. Én egy vevő hanyagsága miatt nem szeretnék bosszúnegatívot kapni!

+Quote Post

1322 Oldal V  « < 682 683 684 685 686 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
2 felhasználó: svejku, vidaeff

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 21:37