IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 698 699 700 701 702 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
mmmyki
hozzászólás 2009-12-14 11:10
Létrehozva: #13981

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=839155

Száz százalékos eladó... Csak az egy Ft-ot nem szereti...

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-13 21:20
Létrehozva: #13982

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(narancsoskacsa @ 2009-12-13 19:45) *
Azért cuki,hogy ez az okos vatera engem megszid,mert nem megfelelően társalgok,holott csak védekezem,ha támadnak,de te nagy nyugalommal hányhatsz,és oktathatsz.Érdekes.

Tisztelt narancsoskacsa!

Különböző nézetek, vélemények ütköztetése a szabályzat keretein belül minden további nélkül belefér.
A személyeskedés nem. Reméljük, így érthető. Ez a legutóbbi hozzászólása is minimum témarombolásnak tekinthető.
Kérjük, legközelebb akkor írjon, ha érdemi mondanivalója lesz.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
narancsoskacsa
hozzászólás 2009-12-13 20:45
Létrehozva: #13983

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-03 19:28
Azonosító: 821 065

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-11 18:41) *
Nem az volt a baj, hogy hibázott, hanem, hogy át akart verni. Legalábbis annak idején így írtad, ennek tükrében fogalmaztam meg a hozzászólásomat. Tehát végiggondoltam, amit írtam.

De, most nagyon figyelj! Te nem vagy abban a helyzetben, hogy engem sajnálj, mert nem vagyok sajnálatraméltó.
Az sajnálhatja a másikat, aki magasabb szinten áll valamilyen szempontból. Ez pedig, hogy melyikünk milyen szinten van, itt a fórumon nem derülhet ki. Ehhez tartsd magadat a következőkben, ha kérhetlek.

Ahhoz pedig, hogy a hibáimat jóvá tehettem-e nincs közöd.

Azért cuki,hogy ez az okos vatera engem megszid,mert nem megfelelően társalgok,holott csak védekezem,ha támadnak,de te nagy nyugalommal hányhatsz,és oktathatsz.Érdekes.

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2009-12-13 13:13
Létrehozva: #13984

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-12 14:07) *
Óóóó, milyen mélyre ástál. smile.gif
Érdekes, nekem ez meg sem fordult a fejemben. (Van még mit tanulnom...)

Te Bambusz! Azért az csúnya, ha az asszony a ludas.......gondold el. (Ezt utólag írtam hozzá, mert megnéztem én is. smile.gif )

Már Hofi is megmondta
Magyarországon háromóránként cipőváltóhelyeket kell felálítani,m ert ungarische csirízzel van csinálva
Ha ne mérsz oda 3 órán belül lerohad a lábadről a cipő
laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2009-12-13 11:40
Létrehozva: #13985

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(kissuket @ 2009-12-11 10:05) *
Mi is pórul jártunk. Vettünk "memoker" felhasználótól egy előlapot...... némelyik gomb kiesett, vissza sem lehet tenni. mindig kihullik, a gombokon átvilágít a belső világítás, a jelek igy nem látszanak. olyan vékony a festés rajta, gondolom én.
A kamera takaró üvegcse pedig nem tudom milyen anyagból van, de a fényképeken nagy homályos paca látszik. Pedig védő fólia nincs rajta.
Mire próbáltam reklamálni, azt írta: UTÓLAGOS REKLAMÁCIÓT NEM FOGAD EL

Megvásárlás előtt olvashattad, hogy nem eredeti. Az is a termékleírásban olvasható, hogy élettartam garanciát ad rá. Ennek az utángyártott terméknek kb. ennyi az élettartama good.gif , de elvileg a számla ellenében simán reklamálhatsz. Ha meg esetleg nem számlával vetted, akkor ezt tanulópénznek hívják.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-12 15:07
Létrehozva: #13986

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-12 13:54) *
hmmm.... nekem a vevö és az eladó is öszintének tünik... akivel én elbeszélgetnék a törött talp kérdésében az az eladó felesége... umnik2.gif

Óóóó, milyen mélyre ástál. smile.gif
Érdekes, nekem ez meg sem fordult a fejemben. (Van még mit tanulnom...)

Te Bambusz! Azért az csúnya, ha az asszony a ludas.......gondold el. (Ezt utólag írtam hozzá, mert megnéztem én is. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-12 15:12

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-12 14:54
Létrehozva: #13987

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-12 11:24) *
Téged nem a Vatera nevezett hazugnak, hanem egy kétes értékű eladó.

hmmm.... nekem a vevö és az eladó is öszintének tünik... akivel én elbeszélgetnék a törött talp kérdésében az az eladó felesége... umnik2.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-12 12:24
Létrehozva: #13988

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(borbatti @ 2009-12-12 11:02) *
..............,és ott talán nem neveznek HAZUGNAK!!!!!!

Téged nem a Vatera nevezett hazugnak, hanem egy kétes értékű eladó.
Nem kellene ennyire véglegesítened magadban ezt a dolgot, bár teljesen érthető a felháborodásod.
Bárhová mész is, mindenütt vegyes a társaság, van mindenféle ember. És tudjuk jól, hogy a boltokban is van undok eladó és kedves.
A csalódás jogos, de én a helyedben átgondolnám ezt a dolgot, hiszen most ha jól tudom, 1 millió körüli felhasználója van a Vaterának. Te kifogtál éppen egy ilyet. Biztosan sokan vannak ilyenek, de szerintem többen vannak a becsületesek.
Komoly erőfeszítések történnek azért, hogy a lehetőségekhez képest tiszta legyen a piac, persze semmi sem tökéletes.
Szóval ne add még fel, mindig érhetnek kellemes meglepetések. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-12 12:14
Létrehozva: #13989

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(borbatti @ 2009-12-12 11:02) *
Érdekes történet az enyém!Vettem egy csizmát ajándékba a feleségemnek
...

Tisztelt borbatti!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
borbatti
hozzászólás 2009-12-12 12:02
Létrehozva: #13990

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-09-07 22:44
Azonosító: 185 803

Érdekes történet az enyém!Vettem egy csizmát ajándékba a feleségemnek.a pénzt elküldtem,meg is jött a csizma.A feleségem felpróbálja,gyönyörű tök jól áll neki.Csak annyi a bibi,hogy mozog az egyik sarka.
Leveszi nézzük,hogy el van repedve a sarok és a talp közötti rész.Felhívtam az eladót,hogy itt valami nem stimmel,ő azt mondja ,hogy ő előtte még ki is boxolta a csizmát de nem vett semmit észre .Mindegy elvittem cipészhez,hátha pár ezer forintért megcsinálják.Akkor ért a hideg zuhany,hogy nem lehet megcsinálni mert nincs ilyen sarok.Pech.Hívom megint az eladót,rettenetesen sajnálja,és felajánl 2000ft értékben,választhatok valamit.Ezek után én már nem igazán szeretnék semmit.A csizma kuka kidobtam 7000-ot az ablakon.Negatívan értékeltem azt hiszem jogosan.Jött a válasz,azt hittem leülök a meglepetéstől!Azt írja ,hogy nem tetszett a termék ezért tönkretettük.Hangsúlyozom a csizma gyönyörű,de sajnos használhatatlan.A legszomorúbb az egészben az,hogy az eladó az értékelésében azt írta,hogy nem szíveli az aljas hazudozókat.Nekem ennyi elég volt!!Vettem egypár dolgot a Vateráról,ez volt az utolsó!Az eladónak mélyen magába kellene nézni mielőtt másokat hazugnak nevezi.Köszönöm Vatera ez volt az utolsó írásom és soha többet még az oldal közelébe sem jövök.Most pedig elviszem a feleségemet egy áruházba és kerül amibe kerül veszek neki egy csizmát,ÚJAT HIBÁTLANT,és ott talán nem neveznek HAZUGNAK!!!!!!

+Quote Post
Zolimoto
hozzászólás 2009-12-12 11:02
Létrehozva: #13991

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-20 10:12
Azonosító: 17 103

Sziasztok!

Sikerült felvenni a kapcsolatot az eladóval,szóval úgy tűnik semmi gond.smile.gifüdv:)

+Quote Post
Zolimoto
hozzászólás 2009-12-11 21:58
Létrehozva: #13992

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-11 20:50) *
Tisztelt Zolimoto!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Üdvözlöm!

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszolt!Most néztem a telefonba, és látom hogy nem kapta még meg a 10.én elküldött sms-em,lehet hogy külföldön van az illető és ki van kapcsolva.Bár az fura lenne.Ha felhívom a számot azt mondják be hogy pillanatnyilag nem kapcsolható...azért jelezhette volna ha elutazik...bár ha tényleg erről van szó.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-11 21:50
Létrehozva: #13993

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Zolimoto @ 2009-12-11 20:45) *
Sziasztok!

Múlthét kedden "nyertem" egy aukciót,pénteken fizettem be a srác számlájára a pénzt.Erről emailben tájékoztattam,erre írja hogy nem jött még meg a pénz...Hétfőn írtam neki, erre írt szerdán hogy nem jött még meg de ha elküldöm neki a bizonylatot postára adja.Szerdán este elküldtem neki az igazoló papírt,azóta semmit.SMSre,emailra ne válaszol.Szerintetek?És közbe látom hogy pozitív értékeléseket kap.

Tisztelt Zolimoto!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Zolimoto
hozzászólás 2009-12-11 21:45
Létrehozva: #13994

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Múlthét kedden "nyertem" egy aukciót,pénteken fizettem be a srác számlájára a pénzt.Erről emailben tájékoztattam,erre írja hogy nem jött még meg a pénz...Hétfőn írtam neki, erre írt szerdán hogy nem jött még meg de ha elküldöm neki a bizonylatot postára adja.Szerdán este elküldtem neki az igazoló papírt,azóta semmit.SMSre,emailra ne válaszol.Szerintetek?És közbe látom hogy pozitív értékeléseket kap.

A hozzászólást -Zolimoto- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-11 21:46

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-11 19:51
Létrehozva: #13995

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(morcika111 @ 2009-12-11 18:41) *
Már felhívtam telefonon,azt ígérte válaszol a mailokra de eddig még mindig semmi.Nem hiszem hogy sikerülni fog nyélbe ütni vele ezt az üzletet úgyérzem,mert azért hadd ne csússzak másszak már térdenállva hogy megvehessem azt a 3 ezer ft os cuccot.Van elég eladó még rajta kívül,vagy ha végképp nem megy itt,akkor nyakamba veszem a várost és megveszem amire szükségem van.

Nem kell térden állnod, persze. smile.gif
Viszont a leveleid másolatát küldd el a biztonsag@vatera.com-ra mindenképpen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
morcika111
hozzászólás 2009-12-11 19:41
Létrehozva: #13996

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-08 20:01
Azonosító: 875 873

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-10 18:09) *
http://www.vatera.hu/nemesi_kehely_158016195.html

Erről van szó, ugye?
8.-án éjjel lépett be utoljára, te 7.-én nyerted meg a cuccot. Történhetett is vele valami, egy hetet várjál még.
Ráadásul majdnem 700 értékelésből a 7 negatív nem olyan sok, bár ha a semlegeseket hozzávesszük, akkor az esetleg elgondolkodtató lehet.
Volt egyébként azok között a negatívok között olyan is, amit én furcsállottam.

Már felhívtam telefonon,azt ígérte válaszol a mailokra de eddig még mindig semmi.Nem hiszem hogy sikerülni fog nyélbe ütni vele ezt az üzletet úgyérzem,mert azért hadd ne csússzak másszak már térdenállva hogy megvehessem azt a 3 ezer ft os cuccot.Van elég eladó még rajta kívül,vagy ha végképp nem megy itt,akkor nyakamba veszem a várost és megveszem amire szükségem van.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-11 19:41
Létrehozva: #13997

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(narancsoskacsa @ 2009-12-11 18:20) *
Ez nem felelősség kérdése,ez itt nem egy munkahely,és nem egy gyerekotthon.Itt több, kevesebb sikerrel adják,veszik a cuccokat.Neki nem sikerült eladni azt a csizmát,mert az én ízlésemnek nem felelt meg,és én ehhez mérten értékeltem is.NEGATÍVval.Mert ezt érdemelte.Miután "jóvátette" a hibáját,és visszakaptam a pénzem tőlem nem lett volna korrekt,ha nem javítok.És igen,most jól alszom,mert ez így van jól.Nagyon sajnállak,és nem a gondolkodásod miatt,hanem azért,mert úgy írkálsz kritikákat,hogy nem gondolod végig.Te sose hibáztál?És ha igen hagyták,hogy jóvá tegyed?

Nem az volt a baj, hogy hibázott, hanem, hogy át akart verni. Legalábbis annak idején így írtad, ennek tükrében fogalmaztam meg a hozzászólásomat. Tehát végiggondoltam, amit írtam.

De, most nagyon figyelj! Te nem vagy abban a helyzetben, hogy engem sajnálj, mert nem vagyok sajnálatraméltó.
Az sajnálhatja a másikat, aki magasabb szinten áll valamilyen szempontból. Ez pedig, hogy melyikünk milyen szinten van, itt a fórumon nem derülhet ki. Ehhez tartsd magadat a következőkben, ha kérhetlek.

Ahhoz pedig, hogy a hibáimat jóvá tehettem-e nincs közöd.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
morcika111
hozzászólás 2009-12-11 19:37
Létrehozva: #13998

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-08 20:01
Azonosító: 875 873

5-6 különböző eladónak küldtem üzenetetet termékre érdeklődve.Arra sem veszik a fáradságot hogy visszaírjanak.

+Quote Post
narancsoskacsa
hozzászólás 2009-12-11 19:20
Létrehozva: #13999

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-03 19:28
Azonosító: 821 065

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-11 17:57) *
Hmmm. Nehéz volt visszaemlékeznem a túl sok hasonló eset miatt, de vettem a fáradságot..........
Azt írtad, remegett a kezed, mert tudtad, hogy át akart vágni. De mégsem a neki megjáró értékelést adtad neki.
Na ettől kell hánynom, nem az emésztési zavaroktól.
Vannak dolgok, amiket pénzzel nem lehet megfizetni. Nem vagyok gazdag, de vannak dolgok, amiket semmi pénzért sem tennék meg. Ez is olyan dolog.
Tudom, elavult a gondolkodásmódom, ma már csak a mérhető dolgok számítanak. Én mégis így érzem jól magam.
Te pedig gondolj azokra, akiket azért tud átverni, mert te nem azt írtad, ami történt.
Remélem jól tudsz ezek után is aludni.
Nem tudom, hallottál-e már erről: felelősség. Na itt a Vaterán ez az egyik olyan pont, ahol gyakorolni lehet a felelősségérzet erősödését. Javaslom.

Ez nem felelősség kérdése,ez itt nem egy munkahely,és nem egy gyerekotthon.Itt több, kevesebb sikerrel adják,veszik a cuccokat.Neki nem sikerült eladni azt a csizmát,mert az én ízlésemnek nem felelt meg,és én ehhez mérten értékeltem is.NEGATÍVval.Mert ezt érdemelte.Miután "jóvátette" a hibáját,és visszakaptam a pénzem tőlem nem lett volna korrekt,ha nem javítok.És igen,most jól alszom,mert ez így van jól.Nagyon sajnállak,és nem a gondolkodásod miatt,hanem azért,mert úgy írkálsz kritikákat,hogy nem gondolod végig.Te sose hibáztál?És ha igen hagyták,hogy jóvá tegyed?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-11 18:57
Létrehozva: #14000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(narancsoskacsa @ 2009-12-11 17:43) *
Az lehet,csak tudod,pénz beszél...Vagy nálad nem így van?Akkor szerencsés ember vagy.Amúgy végignézem az értékeléseit,és az enyém volt az első negatív.Valószínű,hogy nálam próbálkozott először,és ha egy csepp esze van,akkor tanult a leckéből és utoljára tette.Ha nem tanult,és újra szart árul,akkor más vásárlóknak is megvan a lehetősége,hogy lépéseket tegyen.
Ja,és ha emésztési gondjaid vannak keress fel egy orvost! laugh1.gif

Hmmm. Nehéz volt visszaemlékeznem a túl sok hasonló eset miatt, de vettem a fáradságot..........
Azt írtad, remegett a kezed, mert tudtad, hogy át akart vágni. De mégsem a neki megjáró értékelést adtad neki.
Na ettől kell hánynom, nem az emésztési zavaroktól.
Vannak dolgok, amiket pénzzel nem lehet megfizetni. Nem vagyok gazdag, de vannak dolgok, amiket semmi pénzért sem tennék meg. Ez is olyan dolog.
Tudom, elavult a gondolkodásmódom, ma már csak a mérhető dolgok számítanak. Én mégis így érzem jól magam.
Te pedig gondolj azokra, akiket azért tud átverni, mert te nem azt írtad, ami történt.
Remélem jól tudsz ezek után is aludni.
Nem tudom, hallottál-e már erről: felelősség. Na itt a Vaterán ez az egyik olyan pont, ahol gyakorolni lehet a felelősségérzet erősödését. Javaslom.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 698 699 700 701 702 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-01 23:02