IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-05-08 13:01
Létrehozva: #1401

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-08 12:50) *
Üdvözlök Mindenkit!
Mi akkor a teendő, ha 05.02. leadtam a negatív értékelést és ma kaptam a számlára 350.- egy másik névvel, de a közleményben ugyanaz a felhasználó van.
236.- kellett volna utalnia. Visszautalom ahonnan jött és kész?!
Már írtam neki, de nem is várom, hogy válaszoljon.
Minden segítséget előre is köszönök!!! not_i.gif

Utald vissza. Az értékeléssel lezárult az aukció. Nincs kötelezettséged.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-08 12:50
Létrehozva: #1402

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

Üdvözlök Mindenkit!
Mi akkor a teendő, ha 05.02. leadtam a negatív értékelést és ma kaptam a számlára 350.- egy másik névvel, de a közleményben ugyanaz a felhasználó van.
236.- kellett volna utalnia. Visszautalom ahonnan jött és kész?!
Már írtam neki, de nem is várom, hogy válaszoljon.
Minden segítséget előre is köszönök!!! not_i.gif

+Quote Post
Andiniki73
hozzászólás 2013-05-08 12:14
Létrehozva: #1403

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-26 10:40
Azonosító: 1 417 019

Üdv Mindenkinek!

Szükségem lenne egy kis-nagy segítségre,mert ilyen helyzeteben még nem jártam.lassan 1 hónapja nem tudok lezárni egy adás-vételt diosdukta felhasználóval.Eleinte a kapcsolatfelvételt sem kereste,és nem is válaszolt,csak azok után,mikor már Ticketes levelek mentek.Többször említette hogy most utal,ami nem történt meg,ezt jeleztem is neki,és minden levelem továbbításra is került a vatera fele.
Pénteken jelezte hogy otthonról utalt,hétfőn meg kell hogy kapjam.Se hétfőn,se tegnap nem kaptam meg.Sms szolgáltatásom is van és rálátok a számlára is.Kértem hogy másolja be az utalási bizonylatot.Bemásolta....tele hiányosságokkal.
Bemásolva kaptam:a feltűntetett bank nevét,aki nevén van a számla az nincs rajta,a jogosult neve,számlaszáma,összeg meg van,elküldés dátuma:pénteki nap,terhelés dátuma:hétfői nap,bizonylatszám nincs,és csak közlemény van.Se pontos dátum órával-perccel ellátva,se értesítés arról hogy teljesült-e az utalás.
Írtam a vevőnek még az este,hogy hiányos a bizonylata.Válasz:csak akkor add fel a csomagot,ha biztosan a számlán lesz a pénz.Ráér.
Na most kérdem én:El lett-e utalva,vagy két választás van:csak kitöltötte az utalási formanyomtatványt,és bemásolta nekem,elküldés nélkül,vagy ki töltötte,bemásolta és törölte?
Írtam már neki újra,jeleztem neki a hiányosságokat,de nem válaszol.
Hova forduljak még,kitől kérjek segítséget?Az Ő bankjához nem tudok menni,mert nem ad ki infót.Az én bankom meg engem igazol.
Tanácstalan vagyok!
Köszönöm,szép napot:Andrea

+Quote Post
anita8202
hozzászólás 2013-05-08 11:22
Létrehozva: #1404

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-10 12:45
Azonosító: 1 425 251

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-08 10:31) *
Ha a fórumszabályzat betartása nehézségeket okoz, akkor valóban a Kapcsolatfelvétel a másik lehetőség.
Ebbe a topikba legyen kedves a jövőben csak a témának megfelelő hozzászólásokat írni.
Köszönjük figyelmét, megértését.

Ez természetes, és nem okoz semmiféle nehézséget, mint ez kiderülhet az adatlapomból is. Megbántam természetesen azt a jelzőt amit kiírtam, de pénzbe kerítettem valamit, ami már nem lesz az enyém....így jártam, majd legközelebb.

Nagyon szépen köszönöm!

IDÉZET(anita8202 @ 2013-05-08 11:21) *
Ez természetes, és nem okoz semmiféle nehézséget, mint ez kiderülhet az adatlapomból is. Megbántam természetesen azt a jelzőt amit kiírtam, de pénzbe kerítettem valamit, ami már nem lesz az enyém....így jártam, majd legközelebb.

Nagyon szépen köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-08 10:31
Létrehozva: #1405

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(anita8202 @ 2013-05-08 09:40) *
...Mindig a kapcsolat felvételre kell majd írnom ha kérdezni akarok valamit, vagy ha megkárosítottak? (mert már ilyen is volt)

Csak érdeklődöm, nem tudom hova és kinek írhatnék...ezért írok ide.

Köszönöm!

Ha a fórumszabályzat betartása nehézségeket okoz, akkor valóban a Kapcsolatfelvétel a másik lehetőség.
Ebbe a topikba legyen kedves a jövőben csak a témának megfelelő hozzászólásokat írni.
Köszönjük figyelmét, megértését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-08 09:13
Létrehozva: #1406

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(anita8202 @ 2013-05-07 21:01) *
Választ szeretnék!

Mi a kérdés?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-08 04:35
Létrehozva: #1407

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=636084
Ajánlom mindenki tegye tiltóra!!!!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-07 21:19
Létrehozva: #1408

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-07 21:02) *
Egészségedre!!!
Írtam még egy levelet, kaptam másik számot, és kértem írjanak emailt amire elküldhetem a levelezést, mert sem biztonság@vatera. com, sem vatera.hu, sem info @allegroup. hu vagy com címekről mindig visszapattan.
Abban nagy igazság van, hogy ha belenyugszunk a megváltoztathatatlanba belül is béke lesz.
Köszönöm a segítséget!!! rolleyes.gif

biztonsag@allegroup.hu
ékezet nélkül. smile.gif

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-07 21:02
Létrehozva: #1409

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-07 19:59) *
Értem. Kérd még egyszer a törlést, bár már... mindegy, akkor is próbáld meg még egyszer. Ha a te értékelésedet nem törlik, miből gondolod, hogy az övét törölnék? Különösen, ha az értékelés szöveges részébe beleírod, hogy nem megengedett költséget számolt fel és több pénzt kért a szállításért, mint amennyibe az valójában került.

* * * * *

Gondolkodtam, és nem vagyok még készen a munkámmal, de muszáj megfogalmaznom, amit gondolok.smile.gif
Ez olyan nekem, mintha azért nyitnál új ticket számot, mert hátha másik ügyintézőhöz kerül és akkor ő másképpen bírálja el. Talán még az is előfordulhat, hogy bejön, és egy másik ember törli. Nem tudom, mert eléggé egy hullámhosszon vannak.
Én jobb megoldásnak tartom, ha ugyanazt a levelezést folytatod. Indokolsz, érvelsz és újra kérsz. Szerintem még az is jobb, ha a végén elveszted a türelmedet és nem vagy annyira kedves. Viszont a másik megoldás nem annyira tisztességes. Mert hiszen tőlük várod a segítséget és nem feltétlenül ebben az esetben, hanem majd később is. És akitől az ember vár, akire valamilyen szinten számíthat, azt még kicsit sem csaphatja be. Szerintem.
Szóval azt hiszem, a legjobb megoldás az, ha el tudjuk fogadni azokat a döntéseket is, amik számunkra nem kedvezőek. Egyszerűen vannak az életben dolgok, amik nem sikerülhetnek, pedig úgy lenne igazságos, de valamiért mégsem jönnek össze. Nem baj, mert ha az ember azt tudja mondani, hogy elhiszem, hogy nem lehetett törölni az értékelést, akkor ennek több hozadéka is lesz.
1. Béke. Belül.
2. Egy idő után az ember elkezd gondolkodni, hogy miért nem sikerült. Mit lehetett volna másképpen csinálni. És ebben az esetben már a fejlődés elindul. És a fejlődés mindig annak az embernek a leghasznosabb, aki meg tudja tenni.
Kutyafuttában ennyi.smile.gif És közben meg is vacsoráztam.

Egészségedre!!!
Írtam még egy levelet, kaptam másik számot, és kértem írjanak emailt amire elküldhetem a levelezést, mert sem biztonság@vatera. com, sem vatera.hu, sem info @allegroup. hu vagy com címekről mindig visszapattan.
Abban nagy igazság van, hogy ha belenyugszunk a megváltoztathatatlanba belül is béke lesz.
Köszönöm a segítséget!!! rolleyes.gif

+Quote Post
anita8202
hozzászólás 2013-05-07 21:01
Létrehozva: #1410

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-10 12:45
Azonosító: 1 425 251

Választ szeretnék!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-07 19:59
Létrehozva: #1411

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-07 19:03) *
Köszönöm a segítséget.
Tegnap természetesen töröltetni szerettem volna, hiszen teljesen jogtalan. Mivel azt a választ kaptam, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot és tisztázzam, mert az értékelés pozitív hangvételű, lelombozódtam, mert este sok dolgom volt, a leveleimre meg előtte se válaszolt. Aztán, arra gondoltam nem töltöm vele az időt, végülis a válaszban megírtam a lényeget. Most viszont én bizonytalanodtam el délután, hogy negatívat adjak és töröltetni fogja, ha nem küldöm el a levelezést, vagy adjak semlegest és nem gondolok rá többet.
Mivel azt írták, hogy elutasítják a kérésemet a tegnapi levélben, ezért gondoltam arra, hogy új számot kellene kérnem. headbang.gif

Értem. Kérd még egyszer a törlést, bár már... mindegy, akkor is próbáld meg még egyszer. Ha a te értékelésedet nem törlik, miből gondolod, hogy az övét törölnék? Különösen, ha az értékelés szöveges részébe beleírod, hogy nem megengedett költséget számolt fel és több pénzt kért a szállításért, mint amennyibe az valójában került.

* * * * *
IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-07 19:03) *
...
Mivel azt írták, hogy elutasítják a kérésemet a tegnapi levélben, ezért gondoltam arra, hogy új számot kellene kérnem. headbang.gif

Gondolkodtam, és nem vagyok még készen a munkámmal, de muszáj megfogalmaznom, amit gondolok.smile.gif
Ez olyan nekem, mintha azért nyitnál új ticket számot, mert hátha másik ügyintézőhöz kerül és akkor ő másképpen bírálja el. Talán még az is előfordulhat, hogy bejön, és egy másik ember törli. Nem tudom, mert eléggé egy hullámhosszon vannak.
Én jobb megoldásnak tartom, ha ugyanazt a levelezést folytatod. Indokolsz, érvelsz és újra kérsz. Szerintem még az is jobb, ha a végén elveszted a türelmedet és nem vagy annyira kedves. Viszont a másik megoldás nem annyira tisztességes. Mert hiszen tőlük várod a segítséget és nem feltétlenül ebben az esetben, hanem majd később is. És akitől az ember vár, akire valamilyen szinten számíthat, azt még kicsit sem csaphatja be. Szerintem.
Szóval azt hiszem, a legjobb megoldás az, ha el tudjuk fogadni azokat a döntéseket is, amik számunkra nem kedvezőek. Egyszerűen vannak az életben dolgok, amik nem sikerülhetnek, pedig úgy lenne igazságos, de valamiért mégsem jönnek össze. Nem baj, mert ha az ember azt tudja mondani, hogy elhiszem, hogy nem lehetett törölni az értékelést, akkor ennek több hozadéka is lesz.
1. Béke. Belül.
2. Egy idő után az ember elkezd gondolkodni, hogy miért nem sikerült. Mit lehetett volna másképpen csinálni. És ebben az esetben már a fejlődés elindul. És a fejlődés mindig annak az embernek a leghasznosabb, aki meg tudja tenni.
Kutyafuttában ennyi.smile.gif És közben meg is vacsoráztam.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-07 20:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-07 19:03
Létrehozva: #1412

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-07 18:49) *
Nem kell új ticket számot kérni. Hiszen az megvan. De először tisztázzuk mi a cél, mert most számomra ez sem egyértelmű.
Szeretnéd töröltetni a semlegesedet?
Az, hogy az általad adott értékelésre mit válaszol teljesen mindegy. Rád nézve nincs következménye. Ha goromba, agresszív, akkor önmagáért beszél. A lényeg, hogy a te értékelésed normális hangnemben legyen megírva, minősítések nélkül, pusztán a tényekre hagyatkozva.
Ez a ticket szám dolog számomra nem egyértelmű. Leírom, mert nagyon sok dolgom van, nem fogok visszajönni a gép elé, csak este, vagy ha nagyon kikészülök, akkor sem. Szóval a levelezést a továbbítás opcióval elküldted az általunk emlegetett cím egyikére. Erre jött vissza egy levél, amiben azt írták, hogy ezt nem olvasták el. Ennek a levélnek kell a ticket száma, mert ha hivatkozol rá, akkor előkeresik és így már látják a közöttetek zajlott levelezést. Amit a kapcsolatfelvételen keresztül írsz, arra is kapsz ticket számot, de ezt csak akkor kell használnod, ha nem a válasz opcióval válaszolsz, hanem teljesen új levelet kezdesz. Lehet, hogy ezt teljesen tudtad, de bennem most támadt egy kis bizonytalanságérzet ezzel kapcsolatban.smile.gif

Köszönöm a segítséget.
Tegnap természetesen töröltetni szerettem volna, hiszen teljesen jogtalan. Mivel azt a választ kaptam, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot és tisztázzam, mert az értékelés pozitív hangvételű, lelombozódtam, mert este sok dolgom volt, a leveleimre meg előtte se válaszolt. Aztán, arra gondoltam nem töltöm vele az időt, végülis a válaszban megírtam a lényeget. Most viszont én bizonytalanodtam el délután, hogy negatívat adjak és töröltetni fogja, ha nem küldöm el a levelezést, vagy adjak semlegest és nem gondolok rá többet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-07 18:49
Létrehozva: #1413

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-07 18:14) *
Kedves zejopy!

Azt írtad a Vatera álláspontja általában az, az eladó nem kérhet többet postára, mint ami a terméklapon van. Valami olyasmit olvastam régebben, hogy csak valós posta költséget lehet megadni és tilos utólag a csomagolásra kérni a vevőtől.
Nem tudom van e értelme újra írnom az ÜSZ- nek, de mielőtt értékelem, ( még nem döntöttem negatív, vagy semleges, végül is mindkettőre válaszolhat és az gondolom rám nézve nem lesz kedvező), csak el kellene juttatnom a levelezést. Új ticket számot kell kérnem, tehát új levelet írni.
Választ előre is köszönöm!!! thank_you.gif

Nem kell új ticket számot kérni. Hiszen az megvan. De először tisztázzuk mi a cél, mert most számomra ez sem egyértelmű.
Szeretnéd töröltetni a semlegesedet?
Az, hogy az általad adott értékelésre mit válaszol teljesen mindegy. Rád nézve nincs következménye. Ha goromba, agresszív, akkor önmagáért beszél. A lényeg, hogy a te értékelésed normális hangnemben legyen megírva, minősítések nélkül, pusztán a tényekre hagyatkozva.
Ez a ticket szám dolog számomra nem egyértelmű. Leírom, mert nagyon sok dolgom van, nem fogok visszajönni a gép elé, csak este, vagy ha nagyon kikészülök, akkor sem. Szóval a levelezést a továbbítás opcióval elküldted az általunk emlegetett cím egyikére. Erre jött vissza egy levél, amiben azt írták, hogy ezt nem olvasták el. Ennek a levélnek kell a ticket száma, mert ha hivatkozol rá, akkor előkeresik és így már látják a közöttetek zajlott levelezést. Amit a kapcsolatfelvételen keresztül írsz, arra is kapsz ticket számot, de ezt csak akkor kell használnod, ha nem a válasz opcióval válaszolsz, hanem teljesen új levelet kezdesz. Lehet, hogy ezt teljesen tudtad, de bennem most támadt egy kis bizonytalanságérzet ezzel kapcsolatban.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-07 18:49

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-07 18:14
Létrehozva: #1414

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zejopy!

Azt írtad a Vatera álláspontja általában az, az eladó nem kérhet többet postára, mint ami a terméklapon van. Valami olyasmit olvastam régebben, hogy csak valós posta költséget lehet megadni és tilos utólag a csomagolásra kérni a vevőtől.
Nem tudom van e értelme újra írnom az ÜSZ- nek, de mielőtt értékelem, ( még nem döntöttem negatív, vagy semleges, végül is mindkettőre válaszolhat és az gondolom rám nézve nem lesz kedvező), csak el kellene juttatnom a levelezést. Új ticket számot kell kérnem, tehát új levelet írni.
Választ előre is köszönöm!!! thank_you.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-05-07 12:41
Létrehozva: #1415

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2013-05-07 12:33) *
Sajnos igen, sőt az a baj, hogy minél több semlegest szed össze (a beígért bosszúnegatívtól való félelem miatt) annál nehezebben pontozódik ki.

Ja igen, értem. Ezt írta előtted szűk negyedórával zejopy is.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-07 12:33
Létrehozva: #1416

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2013-05-07 12:10) *
75 százalékkal itt lehet?

Sajnos igen, sőt az a baj, hogy minél több semlegest szed össze (a beígért bosszúnegatívtól való félelem miatt) annál nehezebben pontozódik ki.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-07 12:24
Létrehozva: #1417

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

75 százalékkal itt lehet?

Lehet, mert a semlegesek ebben az esetben kompenzálnak.

Igenis haragszom az ilyen madárra, sőt, ha módomban áll meg is eszem bosszúból. mosking.gif

Nem áll módodban, mert elrepül, te meg állsz a letojt öltönyödben az út szélén, és nem elég, hogy kakás vagy, még haragszol is.biggrin.gif Hát jó ez neked? laugh.gif
Inkább töröld le a trutyit. wink3.gif

(Tegnap lefotóztam a tetteseket. Nem is kuvasz a nagyobb dög, hanem valami más.
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/130507/K_p039_www.kepfeltoltes.hu_.jpg) Hogy a holló játszódjék a bitang ebek szömivel. biggrin.gif

A kutyára se haragudj, inkább a gazdáját rúgd farba.mosking.gif
(Mingyámegnézemaképet)

Juj, ez nem kicsi. Inkább valami kaukázusinak néz ki így messziről. Örülj, hogy megmaradtak a koronaékszereid....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-07 12:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-05-07 12:10
Létrehozva: #1418

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-07 11:51) *
Jó, ha van két ember és az egyik nyugodt. Most te vagy ideges, következőben majd ő lesz.biggrin.gif
Vörösbor helyett javaslok málnás joghurtot, most ittam, csúcs élmény volt. Valahogy eddig mindig más ízűt vettem.smile.gif
Az a semleges nálam is kiverte kissé a biztosítékot.
Ha nekiállsz, csak úgy, mintha port törölgetnél, vagy elmosogatnád egy könnyű vacsora után az edényeket. Lazán, higgadtan és érdektelenül. Most (bár szerintem mindig így volt) az van, hogy néha belénk törölhetik olyan emberek is a lábukat, akik amúgy teljesen más súlycsoportot képviselnek. Ezt mindig nehéz megemészteni, de valahogy úgy kell rá gondolni, hogy néha a madár is leszarja az ember fellépőruháját, mégis csak bosszankodunk rajta, de nem süllyedünk depibe, sőt a madárra nem is haragszunk.smile.gif

75 százalékkal itt lehet? Igenis haragszom az ilyen madárra, sőt, ha módomban áll meg is eszem bosszúból. mosking.gif
(Tegnap lefotóztam a tetteseket. Nem is kuvasz a nagyobb dög, hanem valami más.
h ttp://kepfeltoltes.hu/view/130507/K_p039_www.kepfeltoltes.hu_.jpg) Hogy a holló játszódjék a bitang ebek szömivel. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-05-07 12:05
Létrehozva: #1419

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-07 11:51) *
Jó, ha van két ember és az egyik nyugodt. Most te vagy ideges, következőben majd ő lesz.biggrin.gif
Vörösbor helyett javaslok málnás joghurtot, most ittam, csúcs élmény volt. Valahogy eddig mindig más ízűt vettem.smile.gif
Ha nekiállsz, csak úgy, mintha port törölgetnél, vagy elmosogatnád egy könnyű vacsora után az edényeket. Lazán, higgadtan és érdektelenül. Most (bár szerintem mindig így volt) az van, hogy néha belénk törölhetik olyan emberek is a lábukat, akik amúgy teljesen más súlycsoportot képviselnek. Ezt mindig nehéz megemészteni, de valahogy úgy kell rá gondolni, hogy néha a madár is leszarja az ember fellépőruháját, mégis csak bosszankodunk rajta, de nem süllyedünk depibe, sőt a madárra nem is haragszunk.smile.gif

Irigylem a nyugalmadat! Amíg a férjem vitte a dolgok nagy részét addig mindig nyugtatgattam,hogy nem érdemes idegeskedni meg stb..... Azután,hogy most már nekem kell vinnem az ügyeket és Ő a háttérben maradt ezért most Ő nyugtat és mondja,hogy ne idegeskedjek.Már értem Őt ,hogy akkor miért volt mindig kész idegileg!! biggrin.gif ( nem csak a vatera miatt....)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-07 11:51
Létrehozva: #1420

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-05-07 10:43) *
Szia! Tudom,de csak felidegesítem magamat! Most is kapott egy értékelést és az is semleges volt negatív hangsúllyal! Nem értem az eladókat sem.....! Mindegy most hajtunk egy kicsit aztán este nyugodt körülmények között 1-1 pohár vörösbor mellett megbeszélem a férjemmel,hogy mi legyen. Mert tudod most már Ő a higgadtabb biggrin.gif!

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-07 11:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-01 15:20