IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
basa80
hozzászólás 2013-03-14 14:30
Létrehozva: #1401

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 21:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-14 13:19) *
Igen, miért ne? blink.gif
Ez egy teljesen rossz megközelítés. Sok becsületes eladó kínál értékes termékeket egy forintról.

Értem de kimaradt, hogy nincs személyes átvétel! Ez teszi fel a pontot az I re így már nem rossz megközelítés..

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-14 13:24) *
nono.gif Ebbe szerintem inkább ne merülj el jobban.

Nem az én hatásköröm persze... smile.gif Nem is én kapok ezért fizetést csak én is tudok olyanokat mit esetleg más nem. smile.gif De nem lényeges ha mindenki tudja, hogy biztonságban lehet.

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-14 13:25) *
Szerintem meg ne kezdjen el biztonsági rendszereket így hirtelenjében feltalálni, mert ennél már kissé előrébb tart a rendőrség is és mi is dry.gif

Köszönöm ez csak megnyugtató lehet számomra.

--------------------
Yours sincerely
basa80
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-14 14:25
Létrehozva: #1402

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:21) *
...Szerintem csak résen kell lenni, jobban figyelni az új regisztrált tagokat kellene sokkal komolyabban figyelembe venni, ellenőrzés alá venni. Az új regisztrálók is adhatnak jelet a Vaterának ha alaposan fel van építve a rendszer.. Tán nem lenne annyi munkanélküliség sem smile.gif Több szem többet lát, több ember dolgozhatna ezen lehet..

Szerintem meg ne kezdjen el biztonsági rendszereket így hirtelenjében feltalálni, mert ennél már kissé előrébb tart a rendőrség is és mi is dry.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-14 14:24
Létrehozva: #1403

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:21) *
... Szóval itt a Vateránál is tuti, hogy kell, hogy tudjanak arról, hogy egy tag regisztrál egy IP címmel és egy bizonyos Gép(hardware) ID-vel. ....

nono.gif Ebbe szerintem inkább ne merülj el jobban.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-14 14:21
Létrehozva: #1404

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-13 20:03) *
Valóban nem életszerű több száz tévé magán embernél.
A vásárlást viszont körültekintőbben intézzük.
Persze az üzemeltetőnél ott a szakértelem, de ha belegondolunk ennyi eladót minden nap leellenőrizni, hogy mit és mennyit tesz fel szinte lehetetlen.

Nem vagyok profi számítástechnikából de egy ekkora oldal biztos, hogy látja a regisztrált felhasználókat, IP címeiket is regisztrálnia kell a rendszernek, sőt még az úgynevezett hardware ID-t is. Én egy profi sakkszerveren vagyok regisztrált tag. Ha máshonnan lépek fel a felhasználói nevemmel, akkor jön egy lila üzenet, hogy utolsó bejelentkezés pl. 12:04 HUN. Szóval itt a Vateránál is tuti, hogy kell, hogy tudjanak arról, hogy egy tag regisztrál egy IP címmel és egy bizonyos Gép(hardware) ID-vel. Ha pl. "béla59" bejelentkezik ott ahol regisztrált, akkor nem változik meg ez az ID. Ha "béla59" bejelentkezik pl. más gépen akkor máris a rendszer logolhatja ezeket a más bejelentkezéseket.

Sok-sok regisztráló van elhiszem de sok-sok informatikus, mérnök is lehetne a gépek előtt a rendszeren akik nagy odafigyeléssel csinálná ezeket. IP cím alapján lekövethető milyen internetszolgáltatónál van ők meg azonnal leadják hol "pötyög" az 1 Ft-os aukciózós csaló mert ha az ID nem változik meg a regisztált ID-jétől akkor azonnal rá lehet rontani. Nos ha kávézóból regisztrált annak is van IP címe, a kávézó meg kamerázva lehet, illetve regisztrálják ki ül gép elé szerintem ott is és hogy miért. Pendrive-on elviszek 100 képet új TV-kről feldobni aligha kell 1 óra 50 ilyen aukciót megcsinálhat bárki.
Szóval az IP cím és a Hardware ID fontos szerepet tölt be mivel ahogyan bejelentkezel a Vaterára a rendszernek el kell menteki az ID-et az lehet pl. egy alaplapi hálókártyád 8 jegyű ID-je mert azt nem cseréled naponta... Nyilván egy ID nem egy winchesteren lesz nem egy olyan eszközön amit cserélhetsz hamar. Ahhoz alaplapot kellene cserélni, hogy megvéltozzon, de az IP cím még akkor is azonos lesz. Dinamikus IP cím van persze változik de az IP net info meghatározza , hogy honnan interentezel, olyan mint a személyi igazolvány számod. Szerintem csak résen kell lenni, jobban figyelni az új regisztrált tagokat kellene sokkal komolyabban figyelembe venni, ellenőrzés alá venni. Az új regisztrálók is adhatnak jelet a Vaterának ha alaposan fel van építve a rendszer.. Tán nem lenne annyi munkanélküliség sem smile.gif Több szem többet lát, több ember dolgozhatna ezen lehet..

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-14 14:19
Létrehozva: #1405

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:05) *
...
Ennyiből hibásak voltak a vevők is de nagyon. Gondolj bele: Te eladnál szines LCD TV-ket 1 Ft-ért licitre?

Igen, miért ne? blink.gif
Ez egy teljesen rossz megközelítés. Sok becsületes eladó kínál értékes termékeket egy forintról.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-14 14:11
Létrehozva: #1406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:01) *
Köszi a válaszod. De azért furcsa, hogy jó 1 évvel ezelőtt kb. 10 millió forintos csalás történt itt ...

Nincs kijátszhatatlan rendszer. Ez ellen nem lehet tenni. Egy-egy csalónak néha sikerül. Ez nem minősíti negatívan a Vaterát. És valóban a vevők is néha lehetnének körültekintőbbek.

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:05) *
...
Eltávolítható a negatív értékelés? Nem teljesen értem ezt.
...

Bizonyos esetekben igen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-14 14:05
Létrehozva: #1407

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-13 19:29) *
Egyszer régebben olvastam valahol egy cikket, amiben azt írták, hogy az interneten elkövetett csalásokat (Vatera is ide tartozik) nagyon nagy százalékban felderítik. 100% körüli számot emlegettek, ami a többi bűnözési ágban sokkal rosszabb. Az előre utaláshoz meg kell adni egy számlaszámot a hozzá tartozó névvel, ez nagyban rontja a bűnözők esélyeit.
Lehet Vaterázni, szerintem igazán nem is kell félni. Ami fontos, hogy vannak dolgok, amikre oda kell figyelni, mert árulkodhatnak egy esetleges csalási kísérletről. És nem is vagyunk igazán magunkra hagyva. A Vateránál is dolgoznak olyan emberek, akiknek az a dolguk, hogy észrevegyék ezeket az aukciókat/felhasználókat, és nagyon sok esetben nagyon frappánsan intézik a dolgukat. Azt hiszem, illetve biztos vagyok abban, hogy nagyon sok olyan eset van, amikor megelőzik a bajt, azaz már a regisztrációkor, vagy az aukciók indításakor "kezelik" a problémát. Azt hiszem, bár nem tudhatom, hogy ezekről a dolgokról mi nem tudhatunk. Nem azért, mert titokzatoskodni akarnak, hanem azért, mert a munkamódszereik nem publikusak, pontosan azért, hogy ne lehessen, kijátszani azokat.
Ezenkívül nagyon sok esetben tapasztalt felhasználók is jeleznek gyanús eseteket, amiket szintén minden esetben ellenőriznek.
Összességében azt hiszem, ha én csaló lennék, nagy ívben elkerülném a Vaterát.
Ami pedig szintén tény, hogyha a rendőrség egy már megtörtént csalás esetén megkeresi őket, együttműködnek.
Nem tudom, hogy amit írtam, kielégítő volt-e, de szerintem érdemben erről sokkal többet nem lehet mondani.
Egyszer szerettem volna, hogy a fórumon a megtörtént csalások "utóéletéről" legyen közreadva információ. Azt a választ kaptam, ami talán jogos, hogy a Vaterának nem dolga ezeket az ügyeket nyomon követni, hiszen egy-egy ügy felderítése és az ítélethozatal több hónapra, évre is rúghat. Ezért nevesítve nem nagyon van információ.
Én biztonságban érzem itt magamat.smile.gif

Köszi a válaszod. De azért furcsa, hogy jó 1 évvel ezelőtt kb. 10 millió forintos csalás történt itt és csak túljátszották a biztonsági rendszereket. 2 napra töltötte fel a csaló a termékeit amiről csak fényképei voltak. 1 Ft-os aukciókat indított, 2 napig, szóval gondoljunk bele 2 nap az nem sok idő az értékeléseket még le sem adják volt ideje bőven a csalónak bekaszírozni a sok pénzt. 5 napot ígért a vásárlóknak, hogy küldi a terméket. Facebookon van egy videó róla érdemes megnézni. Fura tényleg, hogy több száz aukciót felrakhatott egy felhasználó és ezt nem figyelte senki. Jó tény, hogy az ilyen esetekből tanul mindenki de úgy érzem a pénzt érdekli mindenkit a legjobban ezért nem is figyelték ezeket annyira. Alap, hogy 50-100 1 Ft-os aukció, szines LCD TV-k felrakása csalás ezt mindenki tudja... Sajnálom azokat akik kárt szenvedtek ez miatt. 21 napra töltötte volna fel már régen elkapták volna de mire a visszajelzés is sokkal később volt így nem volt annyira feltünő ezek szerint. Az, hogy nincs lehetőség személyes átvételre ez is hatalmas kamu. Utalás lehet csak máris csalás... Csak figyelni kellett volna a Vatera részéről ezeket az aukciókat. Nem értem azt sem, hogy a negatív értékeléseket nem is figyelték az emberek többsége csak arra összpontosított, hogy 1 Ft-os aukciók, nem nézte meg senki azt, hogy az eladó további terméke stb. mit ad el, miért, hogyan zajlik le az átvétel stb.

Ennyiből hibásak voltak a vevők is de nagyon. Gondolj bele: Te eladnál szines LCD TV-ket 1 Ft-ért licitre? Még ha egy gyárat kirabolnék akkor sem itt hirdetném illetve fosnék, hogy elkapnak... Szóval ezt érezni is lehetett, hogy csalás. Azonnal a rendőrségen kellett volna bejelenteni 2 nap hosszú idő . Vaterának is azonnal írni, hogy ez szabályos -e stb.
Utólag könnyebb de ha tényleg belegondolunk 1 Ft-ért 100 LCD TV hirdetése 100%-os csalási kísérlet.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-13 19:48) *
Amit nem tudok megemészteni akit becsapnak rögtön a Vaterát teszi felelőssé. Mindjárt az utolsó értékelő. De könyörgöm a vevők miért nem próbálnak körültekintőbbek lenni? sad.gif

Igazad van! Nem feltétlenül a Vatera a hibás. Nem minden esetben. Nem szabad körültekintés nélkül vakon vásárolni főként nem 1 Ft-os aukción LCD TV-ket úgy, hogy személyes átvételre lehetőség nem volt... Azonnal feljelenteni már régen meglett volna. Nem tudom mi van vele megfogták-e erről mindenki hallgat. Angliába kiment azt híresztelték, valutát is vásárolt van róla fotó. Abból a pénzből amit kicsalt. Leütögette a nyakláncot ami több mint 1 millió Ft-ba került és nem vette meg stb. Aztán, hogy ne tűnjön fel részletes értékelést készített néztem mindenkinek 1 ugyanazon értékelési szöveget adott. Gyors volt igazi profi csak tudnám, hogy hány telefonszáma volt mert elérték őt egészen addig míg utaltak neki utána se kép se hang.. Olvastam, hogy "minden kattintásnak nyoma van" itt akkor hamar meg kellett volna fogni a bűnözőt. Egy másik személyi igazolványt csináltatott gondolom aztán utolérhetetlen lett. Hmmm Ez hihetetlen mennyi sok olyan ember van aki bedől ezeknek az 1 Ft-os aukcióknak..

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-14 11:41) *
Kedves boutet!

Ilyen indokkal megtagadhatja a postázást és egy esetleges negatív értékelés eltávolítása sem lehet probléma.

Eltávolítható a negatív értékelés? Nem teljesen értem ezt.

Köszönöm a válaszotokat.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-14 12:41
Létrehozva: #1408

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(boutet @ 2013-03-14 11:38) *
...
Mit tegyek? Megtagadhatom a termék elküldését, bevállalva a negatív értékelést? Egyáltalán köteles vagyok elküldeni akkor is, ha ez törvényellenes? Nem szívesen keverném magam kínos helyzetbe a NAV-val... Tanácsot kérnék, mi a teendő ilyenkor.

Kedves boutet!

Ilyen indokkal megtagadhatja a postázást és egy esetleges negatív értékelés eltávolítása sem lehet probléma.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2013-03-14 12:38
Létrehozva: #1409

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

Kedves Benz!

Elnézést, ha rossz helyen kérdezek, de nem leltem jobbat, szóval: megvette két termékemet egy holland úriember, és kéri, hogy postázzam ki neki Hollandiába. Mindkét termék könyv, 1920-as, illetve az 1930-as évekből. Felhívtam telefonon, elmondtam neki, hogy sajnos a postázás nem megy, mivel a hatályos törvények értelmében 1957 előtti könyvet csak külön engedéllyel lehet kiküldeni külföldre (buta törvény, de ez van), tehát ha mégis elküldöm, és a határon szúrópróbaszerűen felbontják, problémám lehet belőle, tehát adjon meg valamilyen magyar címet, elérhetőséget, és oda minden további nélkül elküldöm. Ezt meg is ígérte, van magyar rokona (ő is második generációs magyar kint). Az előbb egy levelet kaptam tőle, hogy küldjem mégis ki, "no problem". Pedig de.

Mit tegyek? Megtagadhatom a termék elküldését, bevállalva a negatív értékelést? Egyáltalán köteles vagyok elküldeni akkor is, ha ez törvényellenes? Nem szívesen keverném magam kínos helyzetbe a NAV-val... Tanácsot kérnék, mi a teendő ilyenkor.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-14 03:09
Létrehozva: #1410

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-13 20:03) *
Persze az üzemeltetőnél ott a szakértelem, de ha belegondolunk ennyi eladót minden nap leellenőrizni, hogy mit és mennyit tesz fel szinte lehetetlen.

Ezzel az inkább eladunk szöveggel kissé melléfogtam, mert idén nagyjából 24 ezerért vásároltam, de eladni még a feléért sem. Szerencsére nekem jobbnál jobb eladók jutottak. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-13 21:03
Létrehozva: #1411

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-13 19:54) *
Valóban, nem árt körültekintőnek lenni. Nekünk és a portálnak egyaránt. Sőt, az üzemeltetőnek tán egy paraszthajszállal jobban, hisz ott a szakértelem, nagyobb rálátás. Volt azért itt pár gondolatébresztő nega részlet. lehet az hogy több száz tévét feltölthet egy nem üzlet hanem egy magán ember Tényleg, ez életszerű?
Meg aztán mi itt lévő törzstagok könnyen vagyunk, mert inkább eladunk, mint vásárlunk.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-13 20:54
Létrehozva: #1412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-13 19:48) *
Amit nem tudok megemészteni akit becsapnak rögtön a Vaterát teszi felelőssé. Mindjárt az utolsó értékelő. De könyörgöm a vevők miért nem próbálnak körültekintőbbek lenni? sad.gif

Valóban, nem árt körültekintőnek lenni. Nekünk és a portálnak egyaránt. Sőt, az üzemeltetőnek tán egy paraszthajszállal jobban, hisz ott a szakértelem, nagyobb rálátás. Volt azért itt pár gondolatébresztő nega részlet. lehet az hogy több száz tévét feltölthet egy nem üzlet hanem egy magán ember Tényleg, ez életszerű?
Meg aztán mi itt lévő törzstagok könnyen vagyunk, mert inkább eladunk, mint vásárlunk.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-13 20:58

--------------------

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-13 20:48
Létrehozva: #1413

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(svejku @ 2013-03-13 19:32) *

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-13 20:39
Létrehozva: #1414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-03-13 19:32) *

Kösz!

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-13 20:32
Létrehozva: #1415

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-13 19:18) *
Remélem nem nagy kérés. Ha lehet, még ma. Köszönöm! thank_you.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2529648

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-13 20:29
Létrehozva: #1416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-13 19:01) *
Igen. Ide lehetne sorolni még a sandiskshop nevű felhasználót is aki sok pénzt kicsalt az emberektől. Ezeket remélem elkapták mert akkor az ember nyugodtabban Vaterázhat.

Egyszer régebben olvastam valahol egy cikket, amiben azt írták, hogy az interneten elkövetett csalásokat (Vatera is ide tartozik) nagyon nagy százalékban felderítik. 100% körüli számot emlegettek, ami a többi bűnözési ágban sokkal rosszabb. Az előre utaláshoz meg kell adni egy számlaszámot a hozzá tartozó névvel, ez nagyban rontja a bűnözők esélyeit.
Lehet Vaterázni, szerintem igazán nem is kell félni. Ami fontos, hogy vannak dolgok, amikre oda kell figyelni, mert árulkodhatnak egy esetleges csalási kísérletről. És nem is vagyunk igazán magunkra hagyva. A Vateránál is dolgoznak olyan emberek, akiknek az a dolguk, hogy észrevegyék ezeket az aukciókat/felhasználókat, és nagyon sok esetben nagyon frappánsan intézik a dolgukat. Azt hiszem, illetve biztos vagyok abban, hogy nagyon sok olyan eset van, amikor megelőzik a bajt, azaz már a regisztrációkor, vagy az aukciók indításakor "kezelik" a problémát. Azt hiszem, bár nem tudhatom, hogy ezekről a dolgokról mi nem tudhatunk. Nem azért, mert titokzatoskodni akarnak, hanem azért, mert a munkamódszereik nem publikusak, pontosan azért, hogy ne lehessen, kijátszani azokat.
Ezenkívül nagyon sok esetben tapasztalt felhasználók is jeleznek gyanús eseteket, amiket szintén minden esetben ellenőriznek.
Összességében azt hiszem, ha én csaló lennék, nagy ívben elkerülném a Vaterát.
Ami pedig szintén tény, hogyha a rendőrség egy már megtörtént csalás esetén megkeresi őket, együttműködnek.
Nem tudom, hogy amit írtam, kielégítő volt-e, de szerintem érdemben erről sokkal többet nem lehet mondani.
Egyszer szerettem volna, hogy a fórumon a megtörtént csalások "utóéletéről" legyen közreadva információ. Azt a választ kaptam, ami talán jogos, hogy a Vaterának nem dolga ezeket az ügyeket nyomon követni, hiszen egy-egy ügy felderítése és az ítélethozatal több hónapra, évre is rúghat. Ezért nevesítve nem nagyon van információ.
Én biztonságban érzem itt magamat.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-13 20:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-13 20:18
Létrehozva: #1417

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-13 19:01) *
Igen. Ide lehetne sorolni még a sandiskshop nevű felhasználót is aki sok pénzt kicsalt az emberektől. Ezeket remélem elkapták mert akkor az ember nyugodtabban Vaterázhat.

Most akkor mi igen? Azt, akit most mutatott, valóban látni, de az történelem. Lenne olyan kedves ezt a másikat a pontos nevével leírni! Remélem nem nagy kérés. Ha lehet, még ma. Köszönöm! thank_you.gif

--------------------

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-13 20:01
Létrehozva: #1418

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-13 05:58) *
Ebben a formában leírt névvel nem találtam senkit, de az biztos, hogy a portál minden elérhető adatot átad a hatóságoknak a sikeres leleplezés érdekében.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-13 09:39
Létrehozva: #1419

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-10 21:00) *
Kedves davidmaci92!

Bizonyos feltételek teljesülése esetén még lehet aktív smile.gif

És valóban. Úgy lett.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-13 06:58
Létrehozva: #1420

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-12 21:22) *
Sziasztok!
Engem érdekelne, hogy mi lett azzal a felhasználóval aki 2011.12.26-án regisztrált és 2012.márciusában átvert rengeteg embert. Elsősorban sajnálok mindenkit aki károsult lett és nem találok itt a fórumban ezzel kapcsolatos dolgokat. Radicsovics50 felhasználóról van szó sokat olvastam erről és nem tudo, hogy mi lett azzal a sok felhasználóval aki az eladó áldozatává vált. Én nem lettem károsult, viszont átérzek mindenkit és sajnálom azt a rengeteg felhasználót aki megbízott az eladóban. Tudom, hogy rendőrségi ügy lett belőle de pár szóban meg lehetne tudni, hogy sikerült a rendőrség és a Vaterának kézre keríteni a felhasználót? Én abban bízom, hogy igen de nem vagyok benne biztos.

Köszönöm a válaszotokat.

Ebben a formában leírt névvel nem találtam senkit, de az biztos, hogy a portál minden elérhető adatot átad a hatóságoknak a sikeres leleplezés érdekében.

--------------------

+Quote Post

1322 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 19:35