IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Feriban
hozzászólás 2013-05-15 23:25
Létrehozva: #1401

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-04-27 11:04
Azonosító: 2 028 787

Erdekes problémás vásárló: "csakvetel" ......
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-15 20:58
Létrehozva: #1402

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(totya59 @ 2013-05-15 20:25) *
Én is licitáltam!

Gratulálunk!
Csak telefonon érdemes egyeztetni!

Miért is?! unsure.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-15 20:35
Létrehozva: #1403

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Én is licitáltam!

Igazából csak játéknak indítottam!
Egy azonnal regisztrált fantom nyert! 0 értékeléssel 0 vásárlással 0 múlttal azonnali regisztrációval!!!! Ez nem is baj idáig. De sajnos az eladók védettsége lehetővé tesz csalásokat is. Figyelem! Vigyázzunk a "legálisan" csalókra! Csak telefonon érdemes egyeztetni! Nekem eddig csak jó taasztalatom volt a lappal kacsolatban, de most a válasz amit kaptam és a kommentek eltűnése bizonyítja az igazam.

Na akkor lépésről lépésre. Rád is érvényes, hogy az önlicit gyanút a kapcsolatfelvételen kell jelezni. Ennek sok oka van, eltekintek az újabb ismertetéstől, mert kicsit olvasgatva itt a fórumon máris világossá válhatnak.
Az eladók védettsége. Erről mesélhetnék, de nem fogok, mert nyilván az meg az eladói nézőpont egyoldalú ismertetése lenne, aminek az lenne a vége, hogy vevők és eladók egymással szemben állnának, mindenki igyekezne jó hangosan döngetni a mellkasát, hogy bezzeg az én sorsom mennyivel nehezebb, míg a sok mellkasdöngetés fájdalmai és az önsajnálat hatására hirtelen verbuválódott siratókórussá alakulna a két tábor, majd kapát, kaszát ragadva, egységesen összefogva a Vaterának indulnának.
Szóval van csalás. Tény. És van nem fizető vevő is. Ez is tény. Kétségtelen, hogy a vevő többet kockáztat, de az eszközök adottak ahhoz, hogy ezeket a kockázatokat a minimálisra csökkentse.
Nincs legálisan csaló. Lehet, hogy valahol van, de itt a Vaterán semmiképpen nincs.smile.gif
Kérlek, ha esetleg nálam vásárolsz, akkor tekints el a telefonos egyeztetéstől, ugyanis általában zaklatásként hatnak rám a vevői telefonok. Nem, nem azért mert nem szeretem őket, hanem mert mindig csinálok valamit. És a hívás abban akaszt meg. Az e-mailt pedig akkor olvasom el, amikor én szeretném.
Milyen kommentek tűntek el? Terméklapos levelezés?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-15 20:37

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
totya59
hozzászólás 2013-05-15 20:25
Létrehozva: #1404

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-05-15 20:06
Azonosító: 2 031 365

Én is licitáltam!

Igazából csak játéknak indítottam!
Egy azonnal regisztrált fantom nyert! 0 értékeléssel 0 vásárlással 0 múlttal azonnali regisztrációval!!!! Ez nem is baj idáig. De sajnos az eladók védettsége lehetővé tesz csalásokat is. Figyelem! Vigyázzunk a "legálisan" csalókra! Csak telefonon érdemes egyeztetni! Nekem eddig csak jó taasztalatom volt a lappal kacsolatban, de most a válasz amit kaptam és a kommentek eltűnése bizonyítja az igazam.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-15 19:58
Létrehozva: #1405

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(sanya761 @ 2013-05-15 17:26) *
Tisztelt vatera!
Nemrégen kinéztem egy terméket,aukciófigyelőbe raktam! A mobil alkalmazásnál látható ,hogy ki licitált már rá,mikor stb. Azt vettem észre ,hogy ugyan az a nevű felhasználó saját magát licitálja túl, nagyon úgy nézett ki,hogy csak az árat akarja feltornázni! Nem valószínű, hogy valaki licitál 500.-Ft-ért aztán meggondolja magát és 10 perc múlva inkább 1000.-Ft-ot ad érte, majd 1600-at! A rendes vásárlókat ezáltal megkárosítják!!!
Várom válaszát!

Tisztelt sanya761!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sanya761
hozzászólás 2013-05-15 17:26
Létrehozva: #1406

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-27 19:03
Azonosító: 810 645

Tisztelt vatera!
Nemrégen kinéztem egy terméket,aukciófigyelőbe raktam! A mobil alkalmazásnál látható ,hogy ki licitált már rá,mikor stb. Azt vettem észre ,hogy ugyan az a nevű felhasználó saját magát licitálja túl, nagyon úgy nézett ki,hogy csak az árat akarja feltornázni! Nem valószínű, hogy valaki licitál 500.-Ft-ért aztán meggondolja magát és 10 perc múlva inkább 1000.-Ft-ot ad érte, majd 1600-at! A rendes vásárlókat ezáltal megkárosítják!!!
Várom válaszát!

+Quote Post
jeges12
hozzászólás 2013-05-14 17:37
Létrehozva: #1407

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-02 22:02
Azonosító: 1 946 714

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-10 13:38) *
Ha ennyi ideje van, hogy összesítette az értékeléseimet, azt is láthatta, ha valaki meggondolja magát és ez nem csak zsiga65 felhasználóval fordult elő semlegessel lehet zárni, nem csinálok ügyet belőle, de ha a másik fél arra se méltat, hogy jelentkezzen, nincs mit tolerálni!!!

Most válaszolok, mert amíg inaktív volt szvsz nem lett volna korrekt.
Nem összesítettem az értékeléseit, csak vetettem rájuk egy pillantást. A 24 semlegest 11 felhasználó adta. Ezekből 13 zsiga65-től (akit végleg inaktiváltak azóta) származott, aki a maga földije.
Innen már igazán nem kellett sokat kombinálni... smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-13 18:14
Létrehozva: #1408

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gretike401 @ 2013-05-13 16:27) *
Így van, 6500-ben egyeztünk meg!
És ha ő előrébb hozná a zárást, akkor én 6500ft-ot utalnék neki ( +pk ), még akkor is ha csak teszem azt 4000FT-on állna a licit a záráskor!
Mivel ebben az összegben egyeztünk meg!

Remek. De a Vatera nem egy apróhirdetési oldal. Egyedül a licit során kialakult ár számít, az attól eltérő aukción kívüli megegyezés szabálytalan - ahogy más fórumozók is írták.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-13 16:50
Létrehozva: #1409

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

És ha ő előrébb hozná a zárást, akkor én 6500ft-ot utalnék neki ( +pk ), még akkor is ha csak teszem azt 4000FT-on állna a licit a záráskor!

Ha ő ezt elfogadná, akkor jutalékkijátszást csinálna, ami az egyik legnagyobb bűn itt a Vaterán, és te lennél a felbujtó.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-05-13 16:43
Létrehozva: #1410

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

Ez ilyen formában szabálytalan. ÁFF 3/15. http://img.vatera.hu/license/main.html

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
gretike401
hozzászólás 2013-05-13 16:27
Létrehozva: #1411

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-04-30 17:10
Azonosító: 2 029 128

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-13 15:47) *
Lényegesen kevesebben áll a telefon. Így nem éri meg neki lezárni. 6500-ban egyeztetek meg.smile.gif Ez alig a fele.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-13 15:47
Létrehozva: #1412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gretike401 @ 2013-05-13 15:32) *
Sziasztok!

Érdekes dolog történt velem smile.gif
Kinéztem magamnak egy telefont ( mivel ami volt tönkre ment, azért "sürgős" lenne mielőbb beszerezni egyet ), szóval, mait kinéztem magamnak, még három nap van vissza az aukcióból!
Írtam az eladónak, hogy mennyi az az összeg, amiért megválna a telefontól!
Meg is állapodtunk egy összegben, azt mondta, hogy licitáljak ezzel az összeggel, és ő beállítja a 24 órás zárást!
Hááát, ez sajnos még nem történt meg!
Szerintem ő most abban reménykedik, hogy túl licitálják a megbeszélt összeget!
Azért ez is milyen már!!! Mondhatta volna azt, hogy várjuk meg a licit végét..... Nem lett volna belőle semmi probléma!
De így most ki kell várnom az aukció végét, és ha nem én nyerem meg, akkor megint keresgélhetek a telefonok között, és várhatok az aukció végére... :/

Lényegesen kevesebben áll a telefon. Így nem éri meg neki lezárni. 6500-ban egyeztetek meg.smile.gif Ez alig a fele.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gretike401
hozzászólás 2013-05-13 15:32
Létrehozva: #1413

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-04-30 17:10
Azonosító: 2 029 128

Sziasztok!

Érdekes dolog történt velem smile.gif
Kinéztem magamnak egy telefont ( mivel ami volt tönkre ment, azért "sürgős" lenne mielőbb beszerezni egyet ), szóval, mait kinéztem magamnak, még három nap van vissza az aukcióból!
Írtam az eladónak, hogy mennyi az az összeg, amiért megválna a telefontól!
Meg is állapodtunk egy összegben, azt mondta, hogy licitáljak ezzel az összeggel, és ő beállítja a 24 órás zárást!
Hááát, ez sajnos még nem történt meg!
Szerintem ő most abban reménykedik, hogy túl licitálják a megbeszélt összeget!
Azért ez is milyen már!!! Mondhatta volna azt, hogy várjuk meg a licit végét..... Nem lett volna belőle semmi probléma!
De így most ki kell várnom az aukció végét, és ha nem én nyerem meg, akkor megint keresgélhetek a telefonok között, és várhatok az aukció végére... :/

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-11 13:11
Létrehozva: #1414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hdina80 @ 2013-05-11 11:30) *
Bocs,a vásárolt termékeimre gondolsz?.akkor ez: http://www.vatera.hu/checkout/order_detail...der_id=12206664
igazság szerint a fiókom törlésén gondolkodom,ennyi db semleges vagy negatív értékelést nem akarok megkockáztatni...viszont átvenni sincs túl sok kedvem ezek után a termékeket,amilyen hangnemet ezek megengednek maguknak levélben... szerinted mit várjak egy olyan eladótól,akinek az a válasza,hogy nem reménykedni kell,hanem felülni a Hévre?A humérzékemmel nincs baj,de jelenleg inkább mérges vagyok.

Azt hiszem, a személyes menüdből hoztad a linket, ezt én nem láthatom.smile.gif
Nem tudok eleget. Az előbb egy hosszú választ írtam, de rájöttem, hogy nem egészen világos minden, ezért a lényeget kivettem utólag.
Ha tudod és megoldható, vedd át, persze biztosan nem lesz kellemes. Aztán értékelést te is adhatsz ám.smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-11 11:35) *
Azt hiszem, a személyes menüdből hoztad a linket, ezt én nem láthatom.smile.gif
Nem tudok eleget. Az előbb egy hosszú választ írtam, de rájöttem, hogy nem egészen világos minden, ezért a lényeget kivettem utólag.
Ha tudod és megoldható, vedd át, persze biztosan nem lesz kellemes. Aztán értékelést te is adhatsz ám.smile.gif

Végeztem a feltöltéssel, utánamentem.smile.gif
http://muveszet-kezmuvesseg.vatera.hu/krea...1751316287.html
Ez az?
És ezt olvasom:
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Otthon - Barkács - Kreatív termékpalettánk 97%-át akár azonnal, készletünkből átveheti Budapest több kerületében: 1) CSEPEL, HÉV közelében. Itt tárolunk minden terméket, innen kerül át a többi címre is. 2) KISPEST - legtöbb termék átvehető. 3) BELVÁROS, Ferenciek tere közelében 1 kg-nál & 40 cm-nél kisebb termékek, 1000ft összérték felett. 4) ÓBUDA, legtöbb termék, 1000ft összérték felett. Címeinken megoldott munkaidő alatt, után, hétvégén is az átadás!A VÁLASZTOTT KERÜLETET EMAILBEN íRJA MEG!

Sajnos az azonnali átvételt (amúgy ott is csak 97%-ot ír és nem mindenre) csak Csepelre írja. De mivel csütörtökön vásároltál és a kezdő postodban 2-5 napot említesz, jó esély van arra, hogy még időben átvedd a cuccot.
Mivel kell az áru - legalábbis gondolom, ha már vásároltál - mindenképpen arra kellene törekedned, hogy el tudd hozni. Arról nem is beszélve, hogy az eladó stílusa miatti "megsértődés" sajnos nem mentesít a kötelezettséged alól, ami ugye ebben az esetben a vásárlás.
Félre ne érts, nem tartom túlzónak a megbántottságot, hiszen az eladó kommunikációja tényleg minősíthetetlen. Próbáld ezt egy kis időre kizárni ezt, tudom kicsit sem könnyű.smile.gif
A 200 Ft plusz költség számomra még mindig nem világos. Ezt mindenképpen ki kell fizetned, ha nem Csepelen veszed át?
Na és kérdezd meg, hogy mikorra tudja neked megfelelő átvételi pontra elszállítani a cuccot. Ez fontos.
Az ÜSZ pedig ebben az esetben is akkor tud majd segíteni, ha esetleg bosszúértékelést kell töröltetni, de azt is csak akkor, ha valóban minden egyértelműen látszik.
Ehhez két dolog feltétlenül szükséges, és ez csak tanács, nem kritika.
1. A problémádat és a történteket muszáj pontosan és érthetően leírni. Ez ma nem sikerült, még most sem látszik egyértelműen, hogy mi a gond, még mindig vannak pontosításra szoruló elemek.
2. A levelezésnek egyértelműen alá kell támasztani a probléma leírását úgy, hogy az is értse, átlássa, aki nem volt benne a folyamatban.
Ebben a fázisban, ahol most tart a dolog, az ÜSZ tényleg nm tud segíteni. Nincs hozzá meg sem a jogalapja, sem a kellő eszköztára.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-11 13:14

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hdina80
hozzászólás 2013-05-11 11:30
Létrehozva: #1415

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-03-09 22:15
Azonosító: 1 430 472

Bocs,a vásárolt termékeimre gondolsz?.akkor ez: http://www.vatera.hu/checkout/order_detail...der_id=12206664 az eladóé: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1586371
igazság szerint a fiókom törlésén gondolkodom,ennyi db semleges vagy negatív értékelést nem akarok megkockáztatni...viszont átvenni sincs túl sok kedvem ezek után a termékeket,amilyen hangnemet ezek megengednek maguknak levélben... szerinted mit várjak egy olyan eladótól,akinek az a válasza,hogy nem reménykedni kell,hanem felülni a Hévre?A humérzékemmel nincs baj,de jelenleg inkább mérges vagyok.

A hozzászólást -hdina80- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-11 11:33

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-11 10:54
Létrehozva: #1416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hdina80 @ 2013-05-11 10:31) *
Sziasztok,
tudnátok tanácsot adni mit tegyek?A problémám a következő:
Egy eladótól rendeltem több terméket,nem nagy összérték,de több különböző darab.Személyes átvétel 5. kerületben,termékek raktáron címszóval.Erre a vásárlási értesítőben azt írja,hogy 200 ft plusszért átvehetem az adott helyen 2-5 napon belül VALÓSZÍNŰLEG!Amikor jeleztem neki felháborodásom,hogy nem erről volt szó,akkor egy rövid üzenetben semmibe vette amit írtam,és várta a visszajelzésem,hogy akkor most hova kérem a cuccot.Írtam,"reménykedem",hogy szerdáig megérkezik,mert jövő hét csütörtökön elutazom,és mivel /most a héten/ csütörtök reggel ütöttem le a termékekeket,elvileg reális esély van rá?Erre a válasz:NEM REMÉNYKEDNI KELL,HANEM FELÜLNI A HÉVRE,ÉS MENJEK KI CSEPELRE,mert ott a raktár.Jelezném,Kistarcsán lakom,és nincs kocsim,tehát Bkv-val nem 2 perc...Én még egy ilyen pofátlan eladót nem láttam...Sajnos negatív tapasztalat az is,hogy ügyfélszolgálat csak azt írja,fenyegessem meg,tehát a hosszas értelmetlen levelezgetésnek nem látom értelmét,viszont nem úgy néz ki,hogy rá tudom venni,hagyjuk az egészet...Szerintetek mit tehetnék?/Dolgozó ember vagyok,nem fogok kimenni Csepelre/

Kérlek, mutass egy linket.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-11 10:55

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hdina80
hozzászólás 2013-05-11 10:31
Létrehozva: #1417

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-03-09 22:15
Azonosító: 1 430 472

Sziasztok,
tudnátok tanácsot adni mit tegyek?A problémám a következő:
Egy eladótól rendeltem több terméket,nem nagy összérték,de több különböző darab.Személyes átvétel 5. kerületben,termékek raktáron címszóval.Erre a vásárlási értesítőben azt írja,hogy 200 ft plusszért átvehetem az adott helyen 2-5 napon belül VALÓSZÍNŰLEG!Amikor jeleztem neki felháborodásom,hogy nem erről volt szó,akkor egy rövid üzenetben semmibe vette amit írtam,és várta a visszajelzésem,hogy akkor most hova kérem a cuccot.Írtam,"reménykedem",hogy szerdáig megérkezik,mert jövő hét csütörtökön elutazom,és mivel /most a héten/ csütörtök reggel ütöttem le a termékekeket,elvileg reális esély van rá?Erre a válasz:NEM REMÉNYKEDNI KELL,HANEM FELÜLNI A HÉVRE,ÉS MENJEK KI CSEPELRE,mert ott a raktár.Jelezném,Kistarcsán lakom,és nincs kocsim,tehát Bkv-val nem 2 perc...Én még egy ilyen pofátlan eladót nem láttam...Sajnos negatív tapasztalat az is,hogy ügyfélszolgálat csak azt írja,fenyegessem meg,tehát a hosszas értelmetlen levelezgetésnek nem látom értelmét,viszont nem úgy néz ki,hogy rá tudom venni,hagyjuk az egészet...Szerintetek mit tehetnék?/Dolgozó ember vagyok,nem fogok kimenni Csepelre/

A hozzászólást -hdina80- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-11 10:33

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2013-05-10 13:38
Létrehozva: #1418

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

IDÉZET(jeges12 @ 2013-05-09 15:45) *
Miért kellene tiltóra tenni?

zsiga65-tel sokkal megértőbbnek teccik lenni, pedig ő már 13x nem fizetett a megnyert aukciók után kegyednek 2009 november és 2012 december között... smile.gif

tobzi felhasználó azt írja utalt, aztán lehet várakozni, nézegetni a számlát és miután az átlagos eladó leadja az értékelést 6 nap múlva utalás érkezik tőle, talán ez egy kicsit idegesítő!!!

IDÉZET(zoc710 @ 2013-05-10 13:30) *
tobzi felhasználó azt írja utalt, aztán lehet várakozni, nézegetni a számlát és miután az átlagos eladó leadja az értékelést 6 nap múlva utalás érkezik tőle, talán ez egy kicsit idegesítő!!!

Ha ennyi ideje van, hogy összesítette az értékeléseimet, azt is láthatta, ha valaki meggondolja magát és ez nem csak zsiga65 felhasználóval fordult elő semlegessel lehet zárni, nem csinálok ügyet belőle, de ha a másik fél arra se méltat, hogy jelentkezzen, nincs mit tolerálni!!!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-09 20:00
Létrehozva: #1419

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zsirosgeza20 @ 2013-05-09 19:53) *
Leadtam a megfelelő értékeléseket, igazából csak a bosszúból készített negatívot akarom elkerülni.

good2.gif
A reg nélküli "vevő" alapból nem tud értékelni, a többiek padig 60 nap eltelte után szintén nem (és úgy nézem eltelt), amúgy pedig egy kis odafigyeléssel, és munkával lehet töröltetni a jogtalanul kapott negatívot.

+Quote Post
zsirosgeza20
hozzászólás 2013-05-09 19:53
Létrehozva: #1420

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-09 20:57
Azonosító: 1 700 190

IDÉZET(svejku @ 2013-05-09 19:24) *
Ez esetben célszerű a megfelelő értékelést megtenni.

Leadtam a megfelelő értékeléseket, igazából csak a bosszúból készített negatívot akarom elkerülni.

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-28 03:58