IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-01 19:01
Létrehozva: #1401

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(tormgab @ 2013-07-01 18:12) *
elég egyértelmű jutalékkijátszás dry.gif
(tessenek megnézni az árult termékeit, mellé pedig az eladott termékeit)

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy a kapcsolatfelvételen keresztül (lejárt aukció esetén is) jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2013-07-01 17:12
Létrehozva: #1402

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 13:48
Azonosító: 149 176

elég egyértelmű jutalékkijátszás dry.gif
(tessenek megnézni az árult termékeit, mellé pedig az eladott termékeit)

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2013-06-30 23:02
Létrehozva: #1403

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 13:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=742133

Tőle sem vásárolnák semmit.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-29 21:39
Létrehozva: #1404

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-06-29 22:35) *
Nagyon köszönöm Benz!

Kérem nézzék el nekem ha esetleg más irányba tereltem a beszélgetést nem volt szándékos,de nagyon el voltam ( vagyok ) keseredve sad.gif

Szép estét!

Semmi gond smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-06-29 21:35
Létrehozva: #1405

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 09:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-06-29 22:20) *
Kedves kisgep01!

Szerintem minden további nélkül törlik vagy módosítják a kollégák, ha kéri a Kapcsolatfelvételen át.
A kedves vevőjét időközben már figyelmeztettük a minimális jó modor szükségességére.

Nagyon köszönöm Benz!

Kérem nézzék el nekem ha esetleg más irányba tereltem a beszélgetést nem volt szándékos,de nagyon el voltam ( vagyok ) keseredve sad.gif

Szép estét!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-06-29 21:20
Létrehozva: #1406

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-06-29 21:51) *
Kedves Benz! A törlésből "vettem" az adást! Annyit mondjon meg nekem legyen szíves,hogy van esélyem a pozitív értékelés szövegének törlésére vagy ott fog éktelenkedni örök időkre? A válaszát előre is köszönöm és ígérem nem fogok többet ide írni..... kisgep(lány)

Kedves kisgep01!

Szerintem minden további nélkül törlik vagy módosítják a kollégák, ha kéri a Kapcsolatfelvételen át.
A kedves vevőjét időközben már figyelmeztettük a minimális jó modor szükségességére.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-06-29 20:51
Létrehozva: #1407

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! A törlésből "vettem" az adást! Annyit mondjon meg nekem legyen szíves,hogy van esélyem a pozitív értékelés szövegének törlésére vagy ott fog éktelenkedni örök időkre? A válaszát előre is köszönöm és ígérem nem fogok többet ide írni..... kisgep(lány)

+Quote Post
pety476_v
hozzászólás 2013-06-29 12:11
Létrehozva: #1408

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-07 22:03
Azonosító: 1 424 841

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-06-29 12:14) *
Mert a kitiltás előtt tett levédett ajánlatot. Amíg azt nem licitálják felül, addig sajnos él az ajánlata. Ha olyan magas licit érkezik, ami azt meghaladja, akkor már nem tud.

Köszönöm a gyors választ! Én is erre gondoltam. Úgy érzem ezzel is csak problémám lesz.:-(

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-06-29 11:14
Létrehozva: #1409

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(pety476_v @ 2013-06-29 11:59) *
Üdv!Erről az aukciómról:1768012871 kitiltottam egy licitálót,aki a jelenlegi nyertes.Mégis tud licitálni.Miért?A választ előre is Köszönöm!

Mert a kitiltás előtt tett levédett ajánlatot. Amíg azt nem licitálják felül, addig sajnos él az ajánlata. Ha olyan magas licit érkezik, ami azt meghaladja, akkor már nem tud.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
pety476_v
hozzászólás 2013-06-29 10:59
Létrehozva: #1410

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-07 22:03
Azonosító: 1 424 841

Üdv!Erről az aukciómról:1768012871 kitiltottam egy licitálót,aki a jelenlegi nyertes.Mégis tud licitálni.Miért?A választ előre is Köszönöm!

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-06-29 10:31
Létrehozva: #1411

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 20:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(vidaeff @ 2013-06-29 11:24) *
Kedves kolléga! Zejopy nem gúnyolódik. Bár úgy lenne, de a helyzet ennél súlyosabb. Nagy felkészültségével, tapasztalatával próbál a vaterázás/fórumozás rejtelmeiben segíteni. Mindenkinek, neked is. A te esetedben sajnos kevés látható eredménnyel és ez rajta nem múlik.

Akármit kérdezek/mondok nem igazán úgy reagál a dolgokra mint a többiek.. De ezt már talán a vészkijáratba kellene írnom, de nem pazarlom az időmet, sajnos okosabb nem leszek..

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-06-29 10:24
Létrehozva: #1412

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(basa80 @ 2013-06-29 10:53) *
Azt nem tudtam, hogy cég vagy, persze én is azt csinálom buta fejjel, hogy délután 15 óráig nézem ki utalt és, hogy rohangáljak a postára. Persze a csillagokat akkor is lehúzzák ha tökéletes vagy, hiszen nem minden ember tárja ki a szívét, és írja le amit gondol. Ez igaz. Ha valaki komolyan Vaterázik, komolyan vásárol akkor nem húzza el az biztos..

És még, hogy én űzök gúnyt... mosking.gif Egy adásvételhez két ember kell...

Kedves kolléga! Zejopy nem gúnyolódik. Bár úgy lenne, de a helyzet ennél súlyosabb. Nagy felkészültségével, tapasztalatával próbál a vaterázás/fórumozás rejtelmeiben segíteni. Mindenkinek, neked is. A te esetedben sajnos kevés látható eredménnyel és ez rajta nem múlik.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-06-29 10:25

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-06-29 09:53
Létrehozva: #1413

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-06-29 10:18) *
Szia! Nálam azért egy picit öszetettebb a dolog! Ugyanis mi cég vagyunk és naponta nem 1 és 2 db rendelés érkezik be hozzánk! Nem én illetve munkatársaink megyünk a postára hanem az MPL jön ki a telephelyünre megadott időpontban. Én úgy gondolom,hogy ha valaki komolyan gondolja a vásárlást az nem húzza el 1 hétig a jelentkezést! Köszönöm a válaszodat!!

Azt nem tudtam, hogy cég vagy, persze én is azt csinálom buta fejjel, hogy délután 15 óráig nézem ki utalt és, hogy rohangáljak a postára. Persze a csillagokat akkor is lehúzzák ha tökéletes vagy, hiszen nem minden ember tárja ki a szívét, és írja le amit gondol. Ez igaz. Ha valaki komolyan Vaterázik, komolyan vásárol akkor nem húzza el az biztos..

IDÉZET(zejopy @ 2013-06-29 10:27) *
Dehogy. Basa mindent tud, és mindent nagyon tud. Mit tudsz te a többezer eladásoddal? Semmit. Majd bassa megmondja. dry.gif
Kitartást kívánok. _olel.gif

És még, hogy én űzök gúnyt... mosking.gif Egy adásvételhez két ember kell...

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-06-29 09:37
Létrehozva: #1414

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-06-29 10:27) *
Dehogy. Basa mindent tud, és mindent nagyon tud. Mit tudsz te a többezer eladásoddal? Semmit. Majd bassa megmondja. dry.gif

Köszi a választ smile.gif! Én is így gondolom a dolgokat. Én ezt is csak azért említettem meg mert a kezdést leírtam egy hete és csak megszerettem volna osztani,hogy hol tart az ügy!
Természetesen a levelezés előkészítva már egy csomagban várva a küldésre ( mert szerintem ez lesz a menete a dolgoknak )! sad.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-06-29 10:24) *
Ne is haragudj de nem a kisgép (lány) akinek igyekezni kell. Tudod nem mindenki netezik okos telóról, arról nem beszélve, hogy nekem már jött utalás este 8-kor és szerinted akkor hova a nyüvekbe menjen valaki postára? Bevallom azt is én az ilyen vevőnek végképp nem töröm magam, hogy még azon a napon rohanjak feladni. Én minden nap 1x reggel elmegyek a postára, nem pedig egész nap lesni ki utal még.
Szia! smile.gif

Látom kifogod magadnak a dolgokat. sad.gif Sajna ismered már a menetet, tehát levelezés biztonság, nega esetén törlés kérése.
Kitartás! unsure.gif

Köszi a választ! Nekem csak az a problémám,hogy Ő nem igyekszik és utána engem fenyeget meg a negatív értékeléssel. De lehet,hogy csak én lihegem túl ezt az egész dolgot??? sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-06-29 09:27
Létrehozva: #1415

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Szia! Nálam azért egy picit öszetettebb a dolog! ...

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-06-29 09:24
Létrehozva: #1416

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 18:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(basa80 @ 2013-06-29 09:41) *
Szia!
Várd meg a jövőhetet, ha megérkezett a pénz, írj neki, és aznap próbálj postára menni és feladni neki a terméket. Bár még mindig ajánlva nem tudod postázni a terméket, akkor ő a hunyó. A biztonságra az e-mail-jeid másolatát küldd el, had lássa a Vatera is milyen vevők vannak. Lehet negatívot ad, de el tudod távolíttatni ha látják, hogy mi a helyzet. Téged izgat az ügy, fórumozol is, ő meg belépked és nem csinál semmit. Dolgozni én is szoktam de levelezek a vevőimmel, foglalkozom a dologgal ha már Vaterázok. Ő egyébként nem teljesen korrekt vásárló az biztos.

Ne is haragudj de nem a kisgép (lány) akinek igyekezni kell. Tudod nem mindenki netezik okos telóról, arról nem beszélve, hogy nekem már jött utalás este 8-kor és szerinted akkor hova a nyüvekbe menjen valaki postára? Bevallom azt is én az ilyen vevőnek végképp nem töröm magam, hogy még azon a napon rohanjak feladni. Én minden nap 1x reggel elmegyek a postára, nem pedig egész nap lesni ki utal még.

Szia! Nálam azért egy picit öszetettebb a dolog! Ugyanis mi cég vagyunk és naponta nem 1 és 2 db rendelés érkezik be hozzánk! Nem én illetve munkatársaink megyünk a postára hanem az MPL jön ki a telephelyünre megadott időpontban. Én úgy gondolom,hogy ha valaki komolyan gondolja a vásárlást az nem húzza el 1 hétig a jelentkezést! Köszönöm a válaszodat!!

Szia! smile.gif

Látom kifogod magadnak a dolgokat. sad.gif Sajna ismered már a menetet, tehát levelezés biztonság, nega esetén törlés kérése.
Kitartás! unsure.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-06-29 09:18
Létrehozva: #1417

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-06-29 09:41) *
Szia!
Várd meg a jövőhetet, ha megérkezett a pénz, írj neki, és aznap próbálj postára menni és feladni neki a terméket. Bár még mindig ajánlva nem tudod postázni a terméket, akkor ő a hunyó. A biztonságra az e-mail-jeid másolatát küldd el, had lássa a Vatera is milyen vevők vannak. Lehet negatívot ad, de el tudod távolíttatni ha látják, hogy mi a helyzet. Téged izgat az ügy, fórumozol is, ő meg belépked és nem csinál semmit. Dolgozni én is szoktam de levelezek a vevőimmel, foglalkozom a dologgal ha már Vaterázok. Ő egyébként nem teljesen korrekt vásárló az biztos.

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-06-29 08:41
Létrehozva: #1418

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-06-29 09:29) *
Szép napot Mindenkinek! Egy hete írtam arról a vevőmről aki leütés után kijelentette,hogy a kiírt szállítási móddal ellentétben ajánlottan kéri a terméket különben nem érdekli az árú! Én akkor a felhívása ellenére elküldtem az adatokat a kiírt szállítási módnak megfelelően és vártam! Eltelt 3 nap semmi nem történt ( nem keresett és nem is utalt ) pedig fent járt a vaterán is.Erre írtam neki ismét egy e-mailt melyben közöltem vele,hogy ha péntekig nem jelentkezik illetve nincs itt a pénz akkor lezárom az adás-vételt ( legalább adott volna életjelet magáról ). Természetesen nem jelentkezett pedig megint járt fent a vaterán! Mivel tegnap sem érkezett meg a pénz és nem is jelentkezett írtam neki egy utolsó levelet hátha.......?! Megírtam neki,hogy legyen szíves és küldje már el a másolatot az utalásnak mert lehet,hogy valami banki huzavona miatt nem ért ide a pénz. Tegnap este kaptam egy érdekes stílusú választ: "Tisztelt Hölgyem!
És azután mit tetszik csinálni? Tán, csak nem el tetszik szaladni az óvónénihez, hogy jól megmondjon neki, hogy el mertem menni dolgozni és nem volt időm foglalkozni az üggyel?
A pénzt egyébként ma átutaltam, ha az áru nem érkezik meg a jövő héten, olyan negatívot kap, hogy nem fogja megköszönni. Fenyegetőzni én is tudok, önnek viszont ajánlanám a bírósági végrehajtó állást és nem a kereskedést. Ilyen stílussal az nem önnek való!
....... .......... egy megtévedt vásárló"
Ezzel nekem csak az a problémám,hogy tényleg lehet,hogy dolgozott,de ha volt ideje felmenni a vaterára akkor miért nem volt ideje jelentkezni? Majd kértem,hogy küldje el a bizonylat másolatát de azóta nem jelentkezett! Sajnos az én meglátásom az,hogy ebből én olyan értékelést fogok kapni ( attól függetlenül,hogy mindent rendben teljesítek ),hogy ihaj.
Hát most itt tartunk és még én lettem leszúrva mert mertem érdeklődni a vásárlás után....... kisgep(lány)

Szia!

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-06-29 08:29
Létrehozva: #1419

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot Mindenkinek! Egy hete írtam arról a vevőmről aki leütés után kijelentette,hogy a kiírt szállítási móddal ellentétben ajánlottan kéri a terméket különben nem érdekli az árú! Én akkor a felhívása ellenére elküldtem az adatokat a kiírt szállítási módnak megfelelően és vártam! Eltelt 3 nap semmi nem történt ( nem keresett és nem is utalt ) pedig fent járt a vaterán is.Erre írtam neki ismét egy e-mailt melyben közöltem vele,hogy ha péntekig nem jelentkezik illetve nincs itt a pénz akkor lezárom az adás-vételt ( legalább adott volna életjelet magáról ). Természetesen nem jelentkezett pedig megint járt fent a vaterán! Mivel tegnap sem érkezett meg a pénz és nem is jelentkezett írtam neki egy utolsó levelet hátha.......?! Megírtam neki,hogy legyen szíves és küldje már el a másolatot az utalásnak mert lehet,hogy valami banki huzavona miatt nem ért ide a pénz. Tegnap este kaptam egy érdekes stílusú választ: "Tisztelt Hölgyem!
És azután mit tetszik csinálni? Tán, csak nem el tetszik szaladni az óvónénihez, hogy jól megmondjon neki, hogy el mertem menni dolgozni és nem volt időm foglalkozni az üggyel?
A pénzt egyébként ma átutaltam, ha az áru nem érkezik meg a jövő héten, olyan negatívot kap, hogy nem fogja megköszönni. Fenyegetőzni én is tudok, önnek viszont ajánlanám a bírósági végrehajtó állást és nem a kereskedést. Ilyen stílussal az nem önnek való!
....... .......... egy megtévedt vásárló"
Ezzel nekem csak az a problémám,hogy tényleg lehet,hogy dolgozott,de ha volt ideje felmenni a vaterára akkor miért nem volt ideje jelentkezni? Majd kértem,hogy küldje el a bizonylat másolatát de azóta nem jelentkezett! Sajnos az én meglátásom az,hogy ebből én olyan értékelést fogok kapni ( attól függetlenül,hogy mindent rendben teljesítek ),hogy ihaj.
Hát most itt tartunk és még én lettem leszúrva mert mertem érdeklődni a vásárlás után....... kisgep(lány)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-06-25 00:16
Létrehozva: #1420

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép estét/éjszakát nektek!

Szokásos témával jövök, és Vaterázásom során egyre sűrűbben előforduló negatív tapasztalatok jönnek elő, persze nem a Vaterával szemben, hanem a vevőkkel.
2013.06.14-én 19:04-kor megnyert egy könyvet tőlem egy felhasználó. Vatera automatikus értesítő ment neki, plusz levelem is, de azt hiszem nem egy napon. 2013.06.18-án lépett be a Vaterára utoljára, azóta nem. 4 nap eltelt, akkor de egyetlen levelet sem írt, sms-re nem válaszolt. 11. napja semmit nem tudok róla. Barátnőm mondta várjak még két napot az értékelés leadásával. Nos ez lesz a legnagyobb baj a 21 napos értékeléses bevezetéssel, ami nekem nem baj, viszont felgyorsulnak majd nagyon az események, több negatív, és semleges is el fog dördülni, hiszen a jutalékot fizetni kell mindenkinek, és ha nem fog jönni válasz akkor hamarabb reagál mindenki erre szerintem.
Automatikus értesítőmbe 3 nap van megadva, hogy annyi idő alatt vegye fel velem a kapcsolatot e-mailben. Jogos lenne a negatív, de várok még picit. 1 Ft-os aukcióról van szó, csak a pk-et kellene kifizetnie. Nem utalt, nem reagál semmire sem. A Vatera biztonságra küldöm a leveleimet, az elsőt még megkapta, többi visszajön nekem, hogy "Delivery to the following recipient failed permanently:" Azóta ez jön mindig. Erről a felhasználóról van szó. Pár negatívja is azt mutatja, hogy elérhetetlen volt, illetve ennyi időt nem várhat senki..
Ti szerintetek a jövőben ne várjak többet ennyi időt, vagy belefér 7 nap aukció zárása után ahogyan a Vatera is írja? Azt illő megvárni valószínűleg.
Köszönöm a válaszotokat. thank_you.gif

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-12 10:46