IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1349 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 09:53
Létrehozva: #1401

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 09:50) *
De ha kiderül, hogy minden megfelelő, akkor nekem nem lehet ebből problémám ugye?
Csak mert ha részemről gyanús még nem feltétlen az. smile.gif

Természetesen nem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 09:50
Létrehozva: #1402

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-05 23:19
Azonosító: 923 368

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 09:43) *
Tisztelt jdpitch!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy a kapcsolatfelvételen keresztül (lejárt aukció esetén is) jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

De ha kiderül, hogy minden megfelelő, akkor nekem nem lehet ebből problémám ugye?
Csak mert ha részemről gyanús még nem feltétlen az. smile.gif

A hozzászólást -jdpitch- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 09:54

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 09:43
Létrehozva: #1403

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 09:38) *
Sziasztok!

Egy számomra érdekes felhasználóval találkoztam, aki egy adott eladótól minden terméket túl licitál amire én vagy bárki más licitálna (de tényleg minden terméket). Lehetséges hogy egy "beépített" emberről van szó, aki nem hagyja hogy az aukció esetleg (számomra vagy más számára) "jó" áron záruljon?
Igazából nem is szúrt volna szemet, csak a gond az az, hogy megnéztem az adatlapján található értékeléseket és rettenetesen sokat vásárol az adott "eladótól" aukcióként mindenkit túllicitálva. Lehet hogy csak én érzem úgy, de tényleg gyanús nekem, 3 napja a felkerülő termékekető nyeri meg.
Stílustól, design-tól, ártól függetlenül nem hiszem el, hogy szinte minden tetszik neki.

Tisztelt jdpitch!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy a kapcsolatfelvételen keresztül (lejárt aukció esetén is) jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 09:38
Létrehozva: #1404

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-05 23:19
Azonosító: 923 368

Sziasztok!

Egy számomra érdekes felhasználóval találkoztam, aki egy adott eladótól minden terméket túl licitál amire én vagy bárki más licitálna (de tényleg minden terméket). Lehetséges hogy egy "beépített" emberről van szó, aki nem hagyja hogy az aukció esetleg (számomra vagy más számára) "jó" áron záruljon?
Igazából nem is szúrt volna szemet, csak a gond az az, hogy megnéztem az adatlapján található értékeléseket és rettenetesen sokat vásárol az adott "eladótól" aukcióként mindenkit túllicitálva. Lehet hogy csak én érzem úgy, de tényleg gyanús nekem, 3 napja a felkerülő termékekető nyeri meg.
Stílustól, design-tól, ártól függetlenül nem hiszem el, hogy szinte minden tetszik neki.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 09:14
Létrehozva: #1405

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 09:08) *
Halihó.smile.gif Na és csicsergős reggelt, de nem csupán neked, hanem mindenkinek. Amúgy is jókedvem van, mert tegnap éjjel találkoztam az elveszettnek hitt békámmal. Csak már nem zenél.biggrin.gif
Na de a vevőd. Nem tetszik, nem szeretem a lekezelő embereket, még akkor sem, ha burkoltan csinálják.smile.gif
Éppen azért, hogy ne tehessék velem, én nem kérdezősködöm, hogy utalt-e, hogy mikor utalt, vagy szeretne-e utalni, nem volt-e zavaros a reggeli vizelete. Hidegen hagy, mit csinál.smile.gif Egyszerűen tényként közlöm, hogy a mai napig nem érkezett meg a pénz a számlámra, és szépen megkérem, hogy nézzen utána az utalásnak. De NEM kérdezősködöm. Nem érdekel, hogy utalt-e. Engem az sem érdekel, ha nem utal, amennyiben megjön a pénze. De a levél előtt mindig megnézem a számlámat, hogy valóban nem jött-e pénz, mert nagyon ritkán előfordul, hogy nem jön sms.

Ennyi, semmi több. Ez sablon nekem:
Kedves ...!

Valamiért még nem érkezett meg a pénz a számlámra. Ha már utalt, kérem, ellenőrizze, hogy jó helyre küldte-e a pénzt.
Köszönöm: Viktória

Szia! Mivel fontos,hogy naprakész legyek ezért napi 12 órát "nyitva van a netbank" 5 percenként frissitve. De hidd el máshol sem jobb ám a helyzet. A webáuházunkba csütörtökig 6 át nem vett utánvétem van ( nem kevés szállítási költséggel + visszfuvar ) mad.gif
Ahogyan én látom nagyon kezd elterjedni a gerinctelenség!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 09:08
Létrehozva: #1406

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 08:55) *
...
Kinek mi a véleménye? Kiváncsi vagyok rá.

Halihó.smile.gif Na és csicsergős reggelt, de nem csupán neked, hanem mindenkinek. Amúgy is jókedvem van, mert tegnap éjjel találkoztam az elveszettnek hitt békámmal. Csak már nem zenél.biggrin.gif
Na de a vevőd. Nem tetszik, nem szeretem a lekezelő embereket, még akkor sem, ha burkoltan csinálják.smile.gif
Éppen azért, hogy ne tehessék velem, én nem kérdezősködöm, hogy utalt-e, hogy mikor utalt, vagy szeretne-e utalni, nem volt-e zavaros a reggeli vizelete. Hidegen hagy, mit csinál.smile.gif Egyszerűen tényként közlöm, hogy a mai napig nem érkezett meg a pénz a számlámra, és szépen megkérem, hogy nézzen utána az utalásnak. De NEM kérdezősködöm. Nem érdekel, hogy utalt-e. Engem az sem érdekel, ha nem utal, amennyiben megjön a pénze. De a levél előtt mindig megnézem a számlámat, hogy valóban nem jött-e pénz, mert nagyon ritkán előfordul, hogy nem jön sms.

Ennyi, semmi több. Ez sablon nekem:
Kedves ...!

Valamiért még nem érkezett meg a pénz a számlámra. Ha már utalt, kérem, ellenőrizze, hogy jó helyre küldte-e a pénzt.
Köszönöm: Viktória

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 09:05

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 08:55
Létrehozva: #1407

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép jó reggelt mindenkinek! Kiváncsi vagyok,hogy mi a véleményetek az újboli esetemről? Volt egy vásárlóm aki keresett egy terméket de nem volt fent aukcióba. Feltettem neki külön kérésre és Ö leütötte. Elküldtem a szokásos levelet és vártam.Eltelt 3 nap nem jelentkezett a vevő. A 4.napon küldtem egy szokásos emlékezetető e-mailt,hogy leütés után nem jelentkezett vagy hátha elakadt az utalás stb..... Erre kaptam egy választ idézem:"Tisztelt Hölgyem! Nem értem minek jelentkezzek még egyszer mikor mindent letisztáztunk. A pénzt egyébként már utaltam.
Türelem, nem kell mindenkiről látatlanban a rosszat feltételezni."
Erre írtam neki,hogy tulajdonképpen semmit nem beszéltünk meg és ez nem rosszindúlat csak nem akarok úgy járni,hogy elakdt valahol az utalása és Ö meg várja az árut,ezért utána kellene nézni.
Erre kaptam egy választ,hogy "Hál Istennek nem vagyok rászorulva a vaterán való kereskedésre" Mivel nem mondta,hogy mikor utalt ezért ismét rákérdeztem az utalás időpontjára,azt mondta,hogy: "De most már kezdem unni. Ha nem felelek meg mint vásárló, az Ön cizellált lelki világának, utalja vissza a pénzt, adjon negatívot.Egyébként tegnap." A tegnap az keddet jelent. Kértem küldje el az utalás bizonylatát,de erre már nem kaptam választ ( majd lehet,hogy ma ).
Nekem ezzel csak két gondom van, ha valóban kedden utalt akkor szerda estig meg kellett volna érkeznie a pénznek ( de még ma reggel sem volt a pénz a számlán ) és egy picit megnézetem a visszajelzéseit és ott is van egy olyan rész,hogy "a pénzt állítólag megkaptam bár én edig nem látom". Tehát ezért vannak fentartásaim.
Kinek mi a véleménye? Kiváncsi vagyok rá.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-07-07 11:52
Létrehozva: #1408

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Razel58 @ 2013-07-07 10:17) *

Már nem sok vizet zavar.smile.gif

* * * * *
Tiltóra tettem.
Kicsit gondolkodtam,, de aztán ez tűnt a legjobbnak.
1. Egy maximum 200 Ft-os cuccnál feltételezni az eladóról, hogy bárhová is elviszi a cuccot, szerintem már önmagában elegendő.
2. Nem tetszett a negája.
3. Az utóbbi időben nem nagyon értékel.
Azt hiszem, ennyi elegendő, hogy ne akarjak vele szorosabb kapcsolatot.smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2013-07-07 10:17
Létrehozva: #1409

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=6401084

A "jó" vevő...

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Colibri02
hozzászólás 2013-07-05 10:36
Létrehozva: #1410

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-06-20 14:48
Azonosító: 2 046 546

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-05 10:23) *
Van egy nagyon jó moderátori sablon erre a legrosszabb esetre is. Három lappal hátrébb olvashatja. 2013-06-21 22:03
Reméljük, azért erre nem kerül sor. Sok szerencsét! rolleyes.gif

Igen, köszönöm, ezt a tanácsot találtam meg én is időközben a kapcsolat felvételben hasonló esetre.
A képről már más laikus is mondta, hogy furcsán állnak a ló lábai, de aki már látott lovat szabadon vadul vágtázni kanyarban, annak nem természetellenes a mozdulat. Ha kicsit csúszós a talaj, akkor könnyen fenékre is ülnek ilyenkor. smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-05 10:23
Létrehozva: #1411

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Colibri02 @ 2013-07-05 10:15) *
Köszönöm, így fogok tenni.
Aztán ha nem reagál, akkor jövő hét közepén jelentsem fel? Vagy ilyesmire azért ritkán kerül sor itt? (itt az oldalon olvastam ezt valahol tanácsként ilyen esetre)

Van egy nagyon jó moderátori sablon erre a legrosszabb esetre is. Három lappal hátrébb olvashatja. 2013-06-21 22:03
Reméljük, azért erre nem kerül sor. Sok szerencsét! rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Colibri02
hozzászólás 2013-07-05 10:15
Létrehozva: #1412

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-07-05 10:01) *
Kösz. A profil nem aggasztó, talán csak hosszú hétvégét csinál. Habár a portálon előfordult ma is.Várjon hétfőig szerintem. Addig írjon naponta újra. Általában is jobb a levél, nyoma marad. A levelezéseket célszerű lenne ide is elküldeni másolatban. biztonsag@vatera.com,

Érdekes a kép, a látásmód...

Köszönöm, így fogok tenni.
Aztán ha nem reagál, akkor jövő hét közepén jelentsem fel? Vagy ilyesmire azért ritkán kerül sor itt? (itt az oldalon olvastam ezt valahol tanácsként ilyen esetre)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-05 10:01
Létrehozva: #1413

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Colibri02 @ 2013-07-05 09:43) *

Kösz. A profil nem aggasztó, talán csak hosszú hétvégét csinál. Habár a portálon előfordult ma is.Várjon hétfőig szerintem. Addig írjon naponta újra. Általában is jobb a levél, nyoma marad. A levelezéseket célszerű lenne ide is elküldeni másolatban. biztonsag@vatera.com,

Érdekes a kép, a látásmód...

--------------------

+Quote Post
Colibri02
hozzászólás 2013-07-05 09:43
Létrehozva: #1414

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Íme: http://antik.vatera.hu/festmeny/allatabraz...1765140494.html

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-07-05 09:39
Létrehozva: #1415

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Colibri02 @ 2013-07-05 09:34) *
Kedves Vaterások!
....

Kedves Colibri02! rolleyes.gif
Lehetne látni az aukció linkjét? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Colibri02
hozzászólás 2013-07-05 09:34
Létrehozva: #1416

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vaterások!
Abszolút alkalmi vaterásként az alábbit kérdezem a rutinosoktől.
Kedden éjszaka nyertem egy aukciót. Szerda reggel a munkahelyemre érve az eladó hajnali négy óra körül elküldött udvarias hangú e-mailje várt, amiben közölte bankszámla számát, és postázási feltételeit. Én még a délelőtt folyamán válaszoltam neki, elküldtem postázási címemet, és ígértem, hogy még aznap megpróbálom átutalni számára a vételárat. Déli egy-két óra körül el is küldtem az átutalást ( 20 000.- ft. körüli összeg), és vártam az eladó jelentkezését.
Csütörtökön gondoltam, hogy felhívom, és érdeklődöm a pénz megérkezéséről, és a postázás várható idejéről. A Vatera által megadott telefonszámot többszöri próbálkozás alkalmával sem vette fel, vissza nem hívott. Délután fél háromkor elküldtem neki egy e-mailt, amiben a pénz megérkezéséről és a postázás várható időpontjáról érdeklődte, de választ azóta sem kaptam. Telefonját továbbra sem veszi fel.
Tudom relatíve nem sok idő telt el, de kicsit mégis aggódom. Furcsa a hirtelen kezdés után a teljes eltűnés. Negatív értékelése nincs az eladónak. Mit tehetek ebben az esetben azon kívül, hogy várok?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-03 15:24
Létrehozva: #1417

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-03 15:06) *
Kedves zejopy! A hétvégén picit átértékeltem magamban sok mindent (megfogadva a tanácsodat). Kemény leszek (legalábbis kifele) smile.gif!!

Nem kell keménynek lenned.smile.gif Csak egyszerűen nem szabad, hogy megérintsen más értékítélete. Ugyanis mások véleménye a legtöbb esetben önmaguk jelenlegi állapotát mutatja, nem feltétlenül azt a valóságot, amiről képet alkotnak._olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-03 15:06
Létrehozva: #1418

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-07-03 14:58) *
Elég faramuci lett így az ominózus értékelés! smile.gif
A másik dologgal kapcsolatban további írogatásnak tényleg nincs értelme, ésszerű határidőt kapott, az szerint járj el.

Kedves svejku! Én ennek is örülök,ugyanis azt kértem,hogy az értékelés első része rám nézve sértő!

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-03 15:01) *
És akármit is mond a végén, ne vedd magadra.smile.gif

Kedves zejopy! A hétvégén picit átértékeltem magamban sok mindent (megfogadva a tanácsodat). Kemény leszek (legalábbis kifele) smile.gif!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-03 15:01
Létrehozva: #1419

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-07-03 14:58) *
.... ésszerű határidőt kapott, az szerint járj el.

És akármit is mond a végén, ne vedd magadra.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-07-03 14:58
Létrehozva: #1420

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-03 14:44) *
Üdv Mindenkinek! Ismét megjöttem és elöször is szeretném elmondani,hogy maximálisan korrektek voltak velem szemben az ügyfélszolgálaton mert törölték azt az ominozus értékelés szövegének egy részét! smile.gif
A másik dolog (természetesen ismét egy érdekes vevő). 2013-06-22.-én leütött egy termékemet és a megjegyzés rovatban azt írta be,hogy majd július 2.-e körül utal! Akkor én közöltem vele,hogy az ilyen eljárást nem igazán szeretem mert ebből soha nem jön ki jól egyikünk sem. Tegnap este kaptam tőle egy e-mailt,hogy sajnos nem tud még utalni majd talán a mai napon.Erre válaszolva elküldtem neki,hogy ne írogasson nekem minden nap,hogy most nem tud utalni meg majd ekkor utal hanem 2013-07-05.-ig várok és akkor lezárom az aukciót ...

Elég faramuci lett így az ominózus értékelés! smile.gif
A másik dologgal kapcsolatban további írogatásnak tényleg nincs értelme, ésszerű határidőt kapott, az szerint járj el.

+Quote Post

1349 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-24 17:42