IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-25 08:45
Létrehozva: #1401

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2013-05-24 22:45) *
- Kedves Benz! A kezdő vásárlókra vonatkozó korlátozás nem működik? Vagy még nem érte el a beállított paramétereket? Vagy, ha értékelt, (akár sikertelenként is) akkor úgymond újra licitálhat, vásárolhat?

Természetesen működik.

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-24 22:53) *
Tényleg el kell hinni, hogy a Vatera "szereti" a korrekt felhasználókat.smile.gif

A korrekt felhasználók a legnagyobb értékeink smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-25 01:01
Létrehozva: #1402

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-24 21:06) *
Tisztelt jatekcenter!

Talán a konkurencia szórakozik.

Lehet, de nem friss reg, féléves... Tehát nem hirtelen felindulásból elkövetett garázdálkodás. unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 22:53
Létrehozva: #1403

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-24 22:41) *
Kedves zejopy!

Az új neveket sajnos nem tudjuk megakadályozni sad.gif

Nem is a megakadályozás a cél, mert az tényleg nem lehet. Ebben az esetben a negatív értékelések a kínosak. Mert ha nincs kiemelés, akkor igazából elviselhető az új feltöltésből adódó többletkiadás, csak a töröltetés ... smile.gif szóval tudja úgyis.
Különben tényleg meg lehet szokni. Tudja mikor, mitől válik rutinná? Akkor, amikor megszületik egy valódi bizalom a Vatera felé. Persze ehhez kell tapasztalat, több eset, amikor az ember érzi, megtanulhatja, hogy nem hagyják cserben.
Tényleg el kell hinni, hogy a Vatera "szereti" a korrekt felhasználókat.smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-05-24 22:45) *
- Pont most kezdenék ideges lenni..
- Kedves Zep! smile.gif Pont azt akartam javasolni, hogy majd te ellátod jó tanáccsal, mert, ha jól tudom neked is volt hasonló eseted.
- Kedves Benz! A kezdő vásárlókra vonatkozó korlátozás nem működik? Vagy még nem érte el a beállított paramétereket? Vagy, ha értékelt, (akár sikertelenként is) akkor úgymond újra licitálhat, vásárolhat?

Pont most nem szabad idegesnek lenni. Vannak tapasztalataim ezen a téren.smile.gif Most már jól kezelem. De ne tudd meg, min mentem keresztül, amikor még nem tudtam, mi ez. Majd összeszedem holnapra a gondolataimat, és leírom.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-24 22:45
Létrehozva: #1404

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-24 22:25) *
Most nyugodj meg. Innentől már egyértelmű szerintem, hogy szórakozik.

Kedves Benz! smile.gif

Mit lehet ebben a helyzetben tenni? Oké, a tiltó már megvan. Aztán csinál még pár nevet, és eljátszik egy darabig. Ebben az esetben is a kivárás a legpraktikusabb megoldás?

- Pont most kezdenék ideges lenni..
- Kedves Zep! smile.gif Pont azt akartam javasolni, hogy majd te ellátod jó tanáccsal, mert, ha jól tudom neked is volt hasonló eseted.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-24 22:41
Létrehozva: #1405

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-24 22:25) *
Kedves Benz! smile.gif

Mit lehet ebben a helyzetben tenni? Oké, a tiltó már megvan. Aztán csinál még pár nevet, és eljátszik egy darabig. Ebben az esetben is a kivárás a legpraktikusabb megoldás?

Kedves zejopy!

Az új neveket sajnos nem tudjuk megakadályozni sad.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 22:25
Létrehozva: #1406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jatekcenter @ 2013-05-24 22:18) *
Szerintetek?Leértékelt negatívval és ismét ez az illető leütött most egy terméket ugyan azzal a névvel ,és telefonszámmal (sajnos nem gondoltam hogy ezután használnom kell az az opciót hogy felhasználó letiltása,de most megtettem)Rögtön írok a vaterának ,hogy mostmár lépjen ez ügyben..hihetetlen hogy milyen emberek vannak !

Most nyugodj meg. Innentől már egyértelmű szerintem, hogy szórakozik.

Kedves Benz! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jatekcenter
hozzászólás 2013-05-24 22:18
Létrehozva: #1407

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-01 22:37
Azonosító: 1 428 998

Szerintetek?Leértékelt negatívval és ismét ez az illető leütött most egy terméket ugyan azzal a névvel ,és telefonszámmal (sajnos nem gondoltam hogy ezután használnom kell az az opciót hogy felhasználó letiltása,de most megtettem)Rögtön írok a vaterának ,hogy mostmár lépjen ez ügyben..hihetetlen hogy milyen emberek vannak !

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 21:28
Létrehozva: #1408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jatekcenter @ 2013-05-24 21:21) *
Azért nem készítettem értékelést ,mert ezt most írta este ,és szeretném ha törölnék ezt az oldalamról,mert jogtalan és rontja a vásárlói körömet:-(

Attól még készíthetnél értékelést. Sőt fontos is lenne. A töröltetést az általad adott értékelés nem befolyásolja. Fontos, hogy tárgyilagos, higgadt és tényszerű legyél. A szövegben ne minősítsd a vevőt, csak ismertesd az esetet pár szóban.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jatekcenter
hozzászólás 2013-05-24 21:21
Létrehozva: #1409

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt jatekcenter!

Talán a konkurencia szórakozik. Az IP cím önmagában ritkán elegendő.
Ön miért nem készített értékelést?

Azért nem készítettem értékelést ,mert ezt most írta este ,és szeretném ha törölnék ezt az oldalamról,mert jogtalan és rontja a vásárlói körömet:-(

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 21:16
Létrehozva: #1410

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-24 21:14) *
Sajnos nem ritkaság... dry.gif

Húú, ezt tűzzel-vassal... Mocsok dolog és szinte védhetetlen. mad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-24 21:14
Létrehozva: #1411

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-24 21:11) *
Különben a név alapján én is gondoltam erre, de nem akartam paranoiásnak tűnni.

Sajnos nem ritkaság... dry.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 21:11
Létrehozva: #1412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt jatekcenter!

Különben a név alapján én is gondoltam erre, de nem akartam paranoiásnak tűnni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-24 21:06
Létrehozva: #1413

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(jatekcenter @ 2013-05-24 20:17) *
...Nem hiszem el hogy valaki nem szórakozik.Ki lehet deriteni ipc alapján honnan jött a licit? Kértem a törlést a vaterától ,mert most ott csufoskodik a sok trágár valótlan értékelés-

Tisztelt jatekcenter!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 20:47
Létrehozva: #1414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jatekcenter @ 2013-05-24 20:37) *
szia milyen bizonyiték kell? Amit írtam neki hogy köszönöm a vásárlást stb az megvan persze.

Azokat a leveleket, amiket írtál neki, továbbítsd a biztonsag@vatera.com-ra. A visszakapott tiket számokra hivatkozva tudod kérni az értékelés törlését. Utalj arra a leveledre is (annak is van ticket száma), amiben jelezted, hogy nem valós a telefonszám.
Hogy mindez mire elég, azt innen nem lehet megmondani. Mindenképpen meg kell próbálni.

De nem beszéltem vele és akkor hogy írhat ilyet?

Nézd, hazudni bárki tud, és akinek az erkölcsi normája olyan, az meg is teszi. Ezen valahogy próbálj meg túllépni, bármilyen nehéz is.

Hogyan lehet egy fars telefonszámmal regisztrálni?Ezt nem lehet ellenörizni?

Nem. És nem is kell. Aki vásárolni akar, az rossz számmal is vásárolni fog. Aki pedig szórakozik, az megtalálja a módját telefonos ellenőrzés után is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jatekcenter
hozzászólás 2013-05-24 20:37
Létrehozva: #1415

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-24 20:33) *
Ilyen sajnos előfordul. Nem tudom, van-e annyi bizonyítékod, ami elég a töröltetéshez. Ha igen, biztosan megteszik. Én nem tartom szükségesnek a telefonos egyeztetést a partnerrel, bármennyit is vásárol. Szerintem nem fontos.

szia milyen bizonyiték kell? Amit írtam neki hogy köszönöm a vásárlást stb az megvan persze.De nem beszéltem vele és akkor hogy írhat ilyet? A vásárlás értéke 50 ezer ft feletti.A személyes átvételt azért is javasoltam mert 0 s vásárló ők még kételkedni szoktak általában ,hogy hova utalnak. Hogyan lehet egy fars telefonszámmal regisztrálni?Ezt nem lehet ellenörizni?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-24 20:33
Létrehozva: #1416

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jatekcenter @ 2013-05-24 20:17) *
sziasztok! Van a vaterán egy érdekes felhasználó már kértem hogy nézzenek utánna.Neve :FeketeBolt.
A történet:az illető leütött nálam több terméket fixáron .Majd írtam neki emailt hogy ekkora összegnél mivel 0 -ás is személyes átvételt javasolok,de természetesen postázom is. Nem jött válasz. 2 nap múlva gondoltam felhívom,de a szám ami a vaterán meg van adva nem az ővé.Számomra ez is érdekes volt.Az illető bemutatkozott ,telefonszámot egyeztettünk és mondtam neki hogy akkor valaki az ő számával regisztrált .teljesen más megyében is laknak.Kértem a vaterától a törlést ,mert az aukciókat újra szeretném indítani,nem fogok heteket várni a csodákra. Jött az email hoyg felszólítást kapott hogy modósítsa a teloszámát.Hozzáteszem az én számom él tehát ha valaki vásárol valamit ekkora összegért akkor számomra evidens hogy fel kéne hívnia.De nem tette.Majd ma így 4 nap elteltével jöttek az értékelések: "Goromba tiszteletlen fráter!!! Némi jómodor szorulhatott volna beléd!Trágár beszéd,fölényeskedő
senki! Nem ajánlom! Nem ide való hanem az ideggyógyászatra! " Egy szót nem beszéltem ezzel az illetővel ,hoyg teheti ezt meg? Azt is hogy csak nálam licitált zsinorba egy 0 ás 5 terméket ami nem olcsó. Nem hiszem el hogy valaki nem szórakozik.Ki lehet deriteni ipc alapján honnan jött a licit? Kértem a törlést a vaterától ,mert most ott csufoskodik a sok trágár valótlan értékelés-

Ilyen sajnos előfordul. Nem tudom, van-e annyi bizonyítékod, ami elég a töröltetéshez. Ha igen, biztosan megteszik. Én nem tartom szükségesnek a telefonos egyeztetést a partnerrel, bármennyit is vásárol. Szerintem nem fontos.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jatekcenter
hozzászólás 2013-05-24 20:17
Létrehozva: #1417

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

sziasztok! Van a vaterán egy érdekes felhasználó már kértem hogy nézzenek utánna.Neve :FeketeBolt.
A történet:az illető leütött nálam több terméket fixáron .Majd írtam neki emailt hogy ekkora összegnél mivel 0 -ás is személyes átvételt javasolok,de természetesen postázom is. Nem jött válasz. 2 nap múlva gondoltam felhívom,de a szám ami a vaterán meg van adva nem az ővé.Számomra ez is érdekes volt.Az illető bemutatkozott ,telefonszámot egyeztettünk és mondtam neki hogy akkor valaki az ő számával regisztrált .teljesen más megyében is laknak.Kértem a vaterától a törlést ,mert az aukciókat újra szeretném indítani,nem fogok heteket várni a csodákra. Jött az email hoyg felszólítást kapott hogy modósítsa a teloszámát.Hozzáteszem az én számom él tehát ha valaki vásárol valamit ekkora összegért akkor számomra evidens hogy fel kéne hívnia.De nem tette.Majd ma így 4 nap elteltével jöttek az értékelések: "Goromba tiszteletlen fráter!!! Némi jómodor szorulhatott volna beléd!Trágár beszéd,fölényeskedő
senki! Nem ajánlom! Nem ide való hanem az ideggyógyászatra! " Egy szót nem beszéltem ezzel az illetővel ,hoyg teheti ezt meg? Azt is hogy csak nálam licitált zsinorba egy 0 ás 5 terméket ami nem olcsó. Nem hiszem el hogy valaki nem szórakozik.Ki lehet deriteni ipc alapján honnan jött a licit? Kértem a törlést a vaterától ,mert most ott csufoskodik a sok trágár valótlan értékelés-

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-23 22:31
Létrehozva: #1418

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-23 22:26) *
Kedves zejopy!

Ezt nagyon szépen megfogalmazta mosking.gif
Tartalmi szempontból annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy igen, előbb-utóbb minden csaló és önlicites bejön a csőbe smile.gif

Köszönöm. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-23 22:26
Létrehozva: #1419

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-23 17:51) *
Kedves Benz! Mivel ez már egy lezajlott dolog volt, ezért reagáltunk, hiszen a jelentés már megtörtént a kapcsolatfelvételen keresztül. Az eredményből fakadó elégedetlenség megfogalmazására viszont úgy érzem, szabadott reagálni, mert a későbbiekre nézve tanulságot hordozhat az eset. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Ezt nagyon szépen megfogalmazta mosking.gif
Tartalmi szempontból annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy igen, előbb-utóbb minden csaló és önlicites bejön a csőbe smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-23 17:51
Létrehozva: #1420

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kutyagumis973 @ 2013-05-23 16:10) *
Dehogyis.
De neki,20 megítélése van,ebből 15 semleges,mert "Tévesen licitált",mind ettől az eladótól...és továbbra is licitálgat kedvesen,tévesen :-)
Tényleg nem gyanús,icipicit sem.

Van ami gyanús és bizonyítható. Van ami nem. Al Capone is adócsalás miatt került börtönbe.
Meggyőződésem, és hiszem is, hogy a Vatera nem felejt. A korsó, a vízhordólány és a kút esetét ismerjük. Lehet, hogy most nem lehetett bizonyítani, mert nem volt egyértelmű. De aki "nagyban űzi az ipart", és valóban az, aminek látszik, az előbb-utóbb lebukik. Egyrészt, mert óvatlanná válik, másrészt pedig, mert a Vatera moderátorai sem hordozzák már a fenekükön a tojáshéjat. Nekik is fontos, hogy ne legyen csalás az oldalon, lehetőleg tiszta legyen a piactér, amennyire csak lehet. Szóval megnyugodhatsz, ha valóban önlicit van, akkor előbb-utóbb be is bizonyosodik. De gyanúra nem lehet szankcionálni.

Kedves Benz! Mivel ez már egy lezajlott dolog volt, ezért reagáltunk, hiszen a jelentés már megtörtént a kapcsolatfelvételen keresztül. Az eredményből fakadó elégedetlenség megfogalmazására viszont úgy érzem, szabadott reagálni, mert a későbbiekre nézve tanulságot hordozhat az eset. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-23 17:52

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-30 02:05