IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 23:33
Létrehozva: #1401

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 23:21) *
Köszönöm válaszát. Valóban nem köteles közelebb hozni...csakhogy 4-azaz négy napot húztuk-vontuk az átvétel idejét, mert a hölgyemény autókázott. Volt,hogy elmondta a telefonba azt is, hogy merre kell mennie, erre vetettem én fel,hogy talán betehetné az autóba a könyvet is, mert tudnánk találkozni az útvonalán! Már akkor olyan hangnemben válaszolt, hogy felállt a szőr a hátamon. Volt, hogy elindultam a megbeszélt átvételre, mikor jött az sms, hogy mégsem jó. A legbosszantóbb, hogy a bemutatkozó levélben is azt írta, hogy aki nem jelentkezik iksz időn belül,annak negatívot ad stb.stb., közben meg pont ő volt az, aki húzta az időt.
A levelét meg szívem szerint bemásolnám, de komolyan mondom, nem tűr nyomdafestéket.

Eladóként a hátamon feláll a szőr még a gondolattól ís, hogy az eladott áruval az autómban üldögéljek és várakozzak a vevőre, aki esetleg késik öt percet. Én is autókázom a városban, sőt, olykor-olykor még dolgozni is szoktam. Talán nem az időt húzta, hanem kezdő vaterás korában párszor hülyének nézték. Én is voltam már rugalmatlan, mert nem vittem el 1 km-t a megvett cuccot.
A szállítás a vevőt terheli. Minden tekintetben. A megadott intervallumon belüli jelentkezés pedig alapelvárás, eléggé szomorú, hogy ki kell emelni. Ez sem véletlen. Más egy folyamatban lévő adásvétel, mint egy nem jelentkező partner.
Nem étek egyet az elvárásoddal.
Az értékelésed szöveges része pedig erősen megkérdőjelezhető.
"Az áruért én mentem el, de előtte több időpontot kellett egyeztetni (nem miattam) és egy centit sem
volt képes közelebb hozni.... De a könyv hibátlan volt és végül is ez a lényeg-nem csapott be."
Ez szinte sértő. Mert miért csapott volna be? A partnered egy megbízható, öreg eladó. Értékeléseinek az aránya több, mint elfogadható. Az általad írt szöveg cseppet sem jóindulatú.
Viszont a trágár levelet én sem tartom elfogadhatónak.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 23:34

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Tormicska
hozzászólás 2013-07-11 23:21
Létrehozva: #1402

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 14:21
Azonosító: 980 726

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 22:59) *
Az eladó nem köteles egy centit sem közelebb vinni - az ön szóhasználatával élve.
Ha a személyes átvételt választja, akkor az eladó által megjelölt helyen és időben kell átvennie a terméket.
Ezért valóban kár volt ezt leírnia az értékelésben. Mindez természetesen nem indokolhatja a másik fél trágár válaszát, de erre nincs rálátásunk.

Köszönöm válaszát. Valóban nem köteles közelebb hozni...csakhogy 4-azaz négy napot húztuk-vontuk az átvétel idejét, mert a hölgyemény autókázott. Volt,hogy elmondta a telefonba azt is, hogy merre kell mennie, erre vetettem én fel,hogy talán betehetné az autóba a könyvet is, mert tudnánk találkozni az útvonalán! Már akkor olyan hangnemben válaszolt, hogy felállt a szőr a hátamon. Volt, hogy elindultam a megbeszélt átvételre, mikor jött az sms, hogy mégsem jó. A legbosszantóbb, hogy a bemutatkozó levélben is azt írta, hogy aki nem jelentkezik iksz időn belül,annak negatívot ad stb.stb., közben meg pont ő volt az, aki húzta az időt.
A levelét meg szívem szerint bemásolnám, de komolyan mondom, nem tűr nyomdafestéket.
Ja, és majd kifelejtettem, a levelében azt is sérelmezte, hogy én hívogattam....mégis mit kellett volna csinálnom, mikor a bemutatkozó levelében azt is kifejtette, hogy ő nem fog keresni senkitr?

A hozzászólást -Tormicska- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 23:25

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 22:59
Létrehozva: #1403

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Tormicska @ 2013-07-11 22:51) *
Jó estét! Nem fórumoztam még,de most dührohamot kaptam. Május közepén vettem a babicsko1 nevű eladótól egy szafaris albumot. Néhány perce nézegettem a méljeimet és sokadik felszólításra értékeltem. Pozitívat adtam, mert az áru jó volt és végül is megkaptam, de a megjegyzéshez odaírtam, hogy a hölgyike lehetne kissé rugalmasabb is, mert többször is kellett egyeztetnünk időpontot és nem miattam és annak ellenére,hogy azt mondta a telefonban ,hogy sokszor nincs otthon és autózik és annak ellenére, hogy mindketten Bp-iek vagyunk, egy centit sem volt hajlandó közelebb hozni...sebaj elmentem érte, de utáltam, hogy én kedves vagyok és mosolygok ő meg olyan arrogáns, hogy még...Mindezt röviden leírtam. Majd visszamentem a méljeimhez, ahol pár pillanat múlva megjelent egy levél a "hölgy"-től. Tele volt mocskolódással, trágárságokkal, amiket ide nem írhatok le. UNDORÍTÓ!!!
Ilyenek is vannak és úgy tűnik,hogy bár pozitívat adtam, az egyéb véleményt nem tűrik.
Közölte levele végén, hogy le is tiltott, mert ilyen hü...,mocskos qrv...al ő nem foglalkozik.
Nahát így vegyetek bármit is kedves babicskó1-től.

Az eladó nem köteles egy centit sem közelebb vinni - az ön szóhasználatával élve.
Ha a személyes átvételt választja, akkor az eladó által megjelölt helyen és időben kell átvennie a terméket.
Ezért valóban kár volt ezt leírnia az értékelésben. Mindez természetesen nem indokolhatja a másik fél trágár válaszát, de erre nincs rálátásunk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Tormicska
hozzászólás 2013-07-11 22:51
Létrehozva: #1404

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-05 14:21
Azonosító: 980 726

Jó estét! Nem fórumoztam még,de most dührohamot kaptam. Május közepén vettem a babicsko1 nevű eladótól egy szafaris albumot. Néhány perce nézegettem a méljeimet és sokadik felszólításra értékeltem. Pozitívat adtam, mert az áru jó volt és végül is megkaptam, de a megjegyzéshez odaírtam, hogy a hölgyike lehetne kissé rugalmasabb is, mert többször is kellett egyeztetnünk időpontot és nem miattam és annak ellenére,hogy azt mondta a telefonban ,hogy sokszor nincs otthon és autózik és annak ellenére, hogy mindketten Bp-iek vagyunk, egy centit sem volt hajlandó közelebb hozni...sebaj elmentem érte, de utáltam, hogy én kedves vagyok és mosolygok ő meg olyan arrogáns, hogy még...Mindezt röviden leírtam. Majd visszamentem a méljeimhez, ahol pár pillanat múlva megjelent egy levél a "hölgy"-től. Tele volt mocskolódással, trágárságokkal, amiket ide nem írhatok le. UNDORÍTÓ!!!
Ilyenek is vannak és úgy tűnik,hogy bár pozitívat adtam, az egyéb véleményt nem tűrik.
Közölte levele végén, hogy le is tiltott, mert ilyen hü...,mocskos qrv...al ő nem foglalkozik.
Nahát így vegyetek bármit is kedves babicskó1-től.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 16:51
Létrehozva: #1405

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 16:39) *
Akkor egyszerű a megoldás. Írd alá az ő nevét. Évekig voltam József. Nem okozott gondot. Azóta vagyok Viktória, amióta hivatalosan is átvettem a vállalkozást. smile.gif
Különben bírom ezt a farokvezérelt gondolkodást... Mert van az a kis fityegőjük, máris a teremtés koronáinak képzelik magukat. De jó is, hogy van az nekik, mert élesben mindjárt maguk alá is húzhatják.smile.gif
Óóó, de jó, hogy nincs itt Eff. De majd kapok tőle, amikor elolvassa.biggrin.gif Szerinte van egy kis szüfrazsettes beütésem.laugh.gif Pedig nincs.smile.gif Csak realista vagyok.

Még annyit a végére,hogy szerintem én reagálom túl a problémákat! Olvasgatom a nagy eladók értékeléseit azok aztán oda mondogatnak de nem írnak és nem sírnak itt a fórumon mint én csak simán durr bele bumm! Régen a férjem is ezt csinálta,nem is idegeskedett szerinte nagyon túl reagálom a sima egyszerű eseteket is!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 16:39
Létrehozva: #1406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 16:34) *
Más a vásárlóink összetétele! Amíg a férjem csinálta a boltot addig nem volt gond mert a vevőink általában férfiak és azt jobban tolerálták ha egy férfi írt nekik vagy éppen küldte nekik a fizetési emlékeztetőt! De amikor meglátják,hogy nő létemre adok tanácsot gépszerelésben illetve alkatrész felhasználásban akkor mindig kiüti valami a biztosítékot! Voltam én már sok minden csak nem aranyos kislány! Pedig nem nagyképűségből mondom,de nem egy láncfűrészt csináltam már meg.
A férfiak nem tudják elviselni,hogy egy nő jobban ért egy férfias szakmához mint ők! Nálad más a helyzet mert elnéztem a sok csodálatos termékedet és az embert megtölti a szépség,de képzeld amikor féli illuminált favágó megakarja nekem magyarázni,hogy én nem értek az alkatrészhez! Ez sajnos más világ és a férfiak szerint ez az Ö világuk!

Akkor egyszerű a megoldás. Írd alá az ő nevét. Évekig voltam József. Nem okozott gondot. Azóta vagyok Viktória, amióta hivatalosan is átvettem a vállalkozást. smile.gif
Különben bírom ezt a farokvezérelt gondolkodást... Mert van az a kis fityegőjük, máris a teremtés koronáinak képzelik magukat. De jó is, hogy van az nekik, mert élesben mindjárt maguk alá is húzhatják.smile.gif
Óóó, de jó, hogy nincs itt Eff. De majd kapok tőle, amikor elolvassa.biggrin.gif Szerinte van egy kis szüfrazsettes beütésem.laugh.gif Pedig nincs.smile.gif Csak realista vagyok.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 16:34
Létrehozva: #1407

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 16:16) *
Biztos vagyok benne, hogy valamit nem csinálsz jól, és ezt nem kritikaként mondom. Nagyon sok a problémás ügyed. Az is igaz, hogy nagyon sok az eladásod is. Vagy a profilod vonzza a problémás embereket. Nekem is beakad egy-egy kezelhetetlen. De messze nincs annyi, mint neked.
Nézd, én idejöttem a fórumra, már négy éve. Nem tudtam semmit, a tojáshéj a fenekemen volt. Egy alapom volt, hogy okos vagyok, és hogy pontosan dolgozom. De tudjuk, hogy ez messze nem elég a sikeres vaterázáshoz. Itt voltak nálam sokkal rutinosabb, dörzsöltebb eladók. Eszméletlen sok ragadt rám tőlük. Ma nem úgy aukciózom, mint Hytech, vagy Grobar, mert kétségtelen, hogy ők gyakorolták rám a legnagyobb hatást. És nem is úgy, mint Benz, mert ő még azok után is formálta a szokásaimat, miután az említett két ember elment. Egy viszont biztos. Az ő hármójuk véleménye alapján alakult ki az az aukciózó zejopy, aki most vagyok.
Talán Benz volt a legmeghatározóbb, - szerintem mi hasonlóan csináljuk, bár ez nem ellenőrizhető - mert egyrészt nagyon hasonlítunk, másrészt csak ő maradt itt. Csak én sokkal lágyabb és megértőbb vagyok, mint ő.smile.gif
Meg kell nézned egy probléma megoldási javaslatainál, hogy melyik alternatíva a neked megfelelő. Nem aukciózhatsz úgy mint én, de úgy sem mint mondjuk Hati, vagy Suzy. De a számodra hasznosítható ötleteket érdemes átvenni. Azokat, amiket az egyéniségedhez illesztve hitelesen meg tudsz valósítani. Ami valóban belőled fakad.
Velem még most is megesik, hogy egy-egy bevált, régóta használt szokásomat, sablonomat lecserélem egy újabbra, ami azzal kecsegtet, hogy jobb lesz, olajozottabb, kellemesebb, vagy biztonságosabb.

Más a vásárlóink összetétele! Amíg a férjem csinálta a boltot addig nem volt gond mert a vevőink általában férfiak és azt jobban tolerálták ha egy férfi írt nekik vagy éppen küldte nekik a fizetési emlékeztetőt! De amikor meglátják,hogy nő létemre adok tanácsot gépszerelésben illetve alkatrész felhasználásban akkor mindig kiüti valami a biztosítékot! Voltam én már sok minden csak nem aranyos kislány! Pedig nem nagyképűségből mondom,de nem egy láncfűrészt csináltam már meg.
A férfiak nem tudják elviselni,hogy egy nő jobban ért egy férfias szakmához mint ők! Nálad más a helyzet mert elnéztem a sok csodálatos termékedet és az embert megtölti a szépség,de képzeld amikor féli illuminált favágó megakarja nekem magyarázni,hogy én nem értek az alkatrészhez! Ez sajnos más világ és a férfiak szerint ez az Ö világuk!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 16:16
Létrehozva: #1408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 15:56) *
Ne haragudj nem akartalak bántani! Én próbáltam már azzal stílussal is küldeni e-mailt amivel Te mondod akkor pedig azt kaptam,hogy "egy pénzéhes némber" vagyok ne idegeskedjek nem felejtette el az utalást csak nem ér rá?!
De akkor úgy látszik velem van a baj! unsure.gif

Biztos vagyok benne, hogy valamit nem csinálsz jól, és ezt nem kritikaként mondom. Nagyon sok a problémás ügyed. Az is igaz, hogy nagyon sok az eladásod is. Vagy a profilod vonzza a problémás embereket. Nekem is beakad egy-egy kezelhetetlen. De messze nincs annyi, mint neked.
Nézd, én idejöttem a fórumra, már négy éve. Nem tudtam semmit, a tojáshéj a fenekemen volt. Egy alapom volt, hogy okos vagyok, és hogy pontosan dolgozom. De tudjuk, hogy ez messze nem elég a sikeres vaterázáshoz. Itt voltak nálam sokkal rutinosabb, dörzsöltebb eladók. Eszméletlen sok ragadt rám tőlük. Ma nem úgy aukciózom, mint Hytech, vagy Grobar, mert kétségtelen, hogy ők gyakorolták rám a legnagyobb hatást. És nem is úgy, mint Benz, mert ő még azok után is formálta a szokásaimat, miután az említett két ember elment. Egy viszont biztos. Az ő hármójuk véleménye alapján alakult ki az az aukciózó zejopy, aki most vagyok.
Talán Benz volt a legmeghatározóbb, - szerintem mi hasonlóan csináljuk, bár ez nem ellenőrizhető - mert egyrészt nagyon hasonlítunk, másrészt csak ő maradt itt. Csak én sokkal lágyabb és megértőbb vagyok, mint ő.smile.gif
Meg kell nézned egy probléma megoldási javaslatainál, hogy melyik alternatíva a neked megfelelő. Nem aukciózhatsz úgy mint én, de úgy sem mint mondjuk Hati, vagy Suzy. De a számodra hasznosítható ötleteket érdemes átvenni. Azokat, amiket az egyéniségedhez illesztve hitelesen meg tudsz valósítani. Ami valóban belőled fakad.
Velem még most is megesik, hogy egy-egy bevált, régóta használt szokásomat, sablonomat lecserélem egy újabbra, ami azzal kecsegtet, hogy jobb lesz, olajozottabb, kellemesebb, vagy biztonságosabb.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 16:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 15:56
Létrehozva: #1409

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 15:32) *
Ha meg sem kérdezted volna, hogy utalt-e, akkor nem hazudna. Ezért mondtam, hogy én tényeket közlök és nem érdeklődöm. Lehet úgy is, mint ahogy te csinálod, de lehet úgy is, ahogy én. Ha nem kérdezek, nem hazudik. Nincs mire. Sőt van egy kiskapuja, mert visszaírhatja, hogy "ó, jaj, valamiért a bank nem küldte tovább". Ez nem igaz, az esetek túlnyomó többségében csak kibúvó. De megmarad a méltósága, tehát jól érzi magát. Nem fog beléd kötni, mert nincs miért támadnia, hiszen nem ő a hibás, hanem a bank. Többségében. Tényleg ennyire nem lehet venni, amit írok?
"A cél egy esetleg felmerülő probléma megoldása. Nem az, hogy kiderüljön, hogy ki a hibás, ki az okos, ki a szép és kinek hosszabb a lába."
Nem. Nem gondolom, mert nem vagyok hüyle.

Ne haragudj nem akartalak bántani! Én próbáltam már azzal stílussal is küldeni e-mailt amivel Te mondod akkor pedig azt kaptam,hogy "egy pénzéhes némber" vagyok ne idegeskedjek nem felejtette el az utalást csak nem ér rá?!
De akkor úgy látszik velem van a baj! unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 15:32
Létrehozva: #1410

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 15:10) *
Kedves zejopy! Tudod,hogy nagyon sokat adok a véleményetekre. De kérlek magyarázd el nekem,hogy hogyan lehet együtműködni egy olyan emberrel aki azt mondja neked,hogy már kedden elküldte a pénzt de a mai 14 órai utalásokkal sem jött meg a pénze?

Ha meg sem kérdezted volna, hogy utalt-e, akkor nem hazudna. Ezért mondtam, hogy én tényeket közlök és nem érdeklődöm. Lehet úgy is, mint ahogy te csinálod, de lehet úgy is, ahogy én. Ha nem kérdezek, nem hazudik. Nincs mire. Sőt van egy kiskapuja, mert visszaírhatja, hogy "ó, jaj, valamiért a bank nem küldte tovább". Ez nem igaz, az esetek túlnyomó többségében csak kibúvó. De megmarad a méltósága, tehát jól érzi magát. Nem fog beléd kötni, mert nincs miért támadnia, hiszen nem ő a hibás, hanem a bank. Többségében. Tényleg ennyire nem lehet venni, amit írok?
"A cél egy esetleg felmerülő probléma megoldása. Nem az, hogy kiderüljön, hogy ki a hibás, ki az okos, ki a szép és kinek hosszabb a lába."

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 15:10) *
...Mert ugye azt Te sem gondolod,hogy a mai világban kedd reggel óta "kovályog" a vevő pénze?

Nem. Nem gondolom, mert nem vagyok hüyle.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-07-11 15:10
Létrehozva: #1411

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 09:57) *
Írtam egy jó hosszú postot, aztán el kellett mennem a géptől, így aztán jól elveszett.
Tömörítem.smile.gif
Nem tudom, hogy az emberek valóban nagy tömegben gerinctelenednek-e. Én nagyon sok ellenpéldát látok erre. Lehet, hogy a profilom nyugodtabb, de nekem általában az a tapasztalatom, hogy megfelelő kommunikációval nagyon sok dolgot el lehet rendezni (nem csak itt, hanem a világban is). Itt nem csak arra gondolok, hogy egy adott esetben hogyan beszélek. Általában úgy vannak kialakítva a sablonjaim, hogy kedvesek (szerintem sokkal kedvesebbek, mint pl. a Vatera által használtak), de mégis azt sugallják, hogy nem lehet engem kóstolgatni. Mindig együttműködöm, de ez munka. Egy feladat, amit meg kell oldani. Mindig erre gondolok. A cél egy esetleg felmerülő probléma megoldása. Nem az, hogy kiderüljön, hogy ki a hibás, ki az okos, ki a szép és kinek hosszabb a lába. Annak természetesen látszódnia kell, hogy korrekt vagyok, de csupán a töröltetés miatt. Az alapvető cél, hogy nekem megjöjjön a pénzem, a vevő pedig megkapja a sz árut. Sérülésmentesen.smile.gif
(Érdekes, az előbb nem ezt írtam egészen. Olyan vagyok írásban is, mint a zenében. Nem tudom kétszer ugyanúgy leírni a gondolataimat, mint ahogy nem tudok kétszer egyformán eljátszani egy művet.)

Kedves zejopy! Tudod,hogy nagyon sokat adok a véleményetekre. De kérlek magyarázd el nekem,hogy hogyan lehet együtműködni egy olyan emberrel aki azt mondja neked,hogy már kedden elküldte a pénzt de a mai 14 órai utalásokkal sem jött meg a pénze?Mert ugye azt Te sem gondolod,hogy a mai világban kedd reggel óta "kovályog" a vevő pénze?
Végúl is én már nem szólók neki mert még én leszek akaratos stb...Hanem a megadott hatáidőig várok. Szerintetek ez így helyes?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 10:50
Létrehozva: #1412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 10:45) *
...Egyébként szerinted is ez már gyanús kategóriába sorolandó?

Így nevek nélkül nem lehet biztosat mondani (ne mutass linket), de maga a jelenség mindenképpen gyanúra ad okot.
A Vaterán ez az egyik legdurvább szabálytalanság. Amennyiben beigazolódik, hogy igazad van, mindenképpen szankció követi. Ezt nem lehet megúszni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 10:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 10:45
Létrehozva: #1413

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-01-05 23:19
Azonosító: 923 368

IDÉZET(zejopy @ 2013-07-11 10:16) *
Önlicitet mindig a kapcsolatfelvételen keresztül tudsz jelezni. Itt is van egy a fórum tetején.smile.gif
Alul van egy hely, az egyik aukció számát kell beírni, a szöveges részben pedig kifejtheted részletesebben.

Köszönöm, megtettem a szükséges lépéseket. Egyébként szerinted is ez már gyanús kategóriába sorolandó?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 10:16
Létrehozva: #1414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 10:11) *
Jelentettem egy aukciót, de ott nem volt megfelelő menüpont választására lehetőség, így kiválasztottam egyet a sok közül, de nem tudtam írni magáról a problémáról. Az gond vagy az itt leírtak alapján a felhasználói nevemmel "összehozva" lehet ellenőrizni a konkrét problémát?

Önlicitet mindig a kapcsolatfelvételen keresztül tudsz jelezni. Itt is van egy a fórum tetején.smile.gif
Alul van egy hely, az egyik aukció számát kell beírni, a szöveges részben pedig kifejtheted részletesebben.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 10:11
Létrehozva: #1415

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 10:00) *
Egy is elegendő.

Jelentettem egy aukciót, de ott nem volt megfelelő menüpont választására lehetőség, így kiválasztottam egyet a sok közül, de nem tudtam írni magáról a problémáról. Az gond vagy az itt leírtak alapján a felhasználói nevemmel "összehozva" lehet ellenőrizni a konkrét problémát?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 10:00
Létrehozva: #1416

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 09:55) *
Egy aukciót kell jelentenem vagy az összeset aminél az "anomáliát" tapasztalom? smile.gif

Egy is elegendő.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-07-11 09:57
Létrehozva: #1417

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-07-11 09:14) *
Szia! Mivel fontos,hogy naprakész legyek ezért napi 12 órát "nyitva van a netbank" 5 percenként frissitve. De hidd el máshol sem jobb ám a helyzet. A webáuházunkba csütörtökig 6 át nem vett utánvétem van ( nem kevés szállítási költséggel + visszfuvar ) mad.gif
Ahogyan én látom nagyon kezd elterjedni a gerinctelenség!

Írtam egy jó hosszú postot, aztán el kellett mennem a géptől, így aztán jól elveszett.
Tömörítem.smile.gif
Nem tudom, hogy az emberek valóban nagy tömegben gerinctelenednek-e. Én nagyon sok ellenpéldát látok erre. Lehet, hogy a profilom nyugodtabb, de nekem általában az a tapasztalatom, hogy megfelelő kommunikációval nagyon sok dolgot el lehet rendezni (nem csak itt, hanem a világban is). Itt nem csak arra gondolok, hogy egy adott esetben hogyan beszélek. Általában úgy vannak kialakítva a sablonjaim, hogy kedvesek (szerintem sokkal kedvesebbek, mint pl. a Vatera által használtak), de mégis azt sugallják, hogy nem lehet engem kóstolgatni. Mindig együttműködöm, de ez munka. Egy feladat, amit meg kell oldani. Mindig erre gondolok. A cél egy esetleg felmerülő probléma megoldása. Nem az, hogy kiderüljön, hogy ki a hibás, ki az okos, ki a szép és kinek hosszabb a lába. Annak természetesen látszódnia kell, hogy korrekt vagyok, de csupán a töröltetés miatt. Az alapvető cél, hogy nekem megjöjjön a pénzem, a vevő pedig megkapja a sz árut. Sérülésmentesen.smile.gif
(Érdekes, az előbb nem ezt írtam egészen. Olyan vagyok írásban is, mint a zenében. Nem tudom kétszer ugyanúgy leírni a gondolataimat, mint ahogy nem tudok kétszer egyformán eljátszani egy művet.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 09:55
Létrehozva: #1418

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 09:53) *
Természetesen nem.

Egyébként nem sokkal a leütést követően a felek megírják az értékelést, pozitívnak értékelik egymást és "minden rendben van ++++++" szöveggel (minden esteben) és le is zárul az egész, majd ugyan azon termékek újból felkerültek és megint ugyan az a felhasználó licitál rá és tornássza fel a terméket, de csak akkor ha közeleg az aukció vége és még mindig alacsony áron kelne el.
Egy aukciót kell jelentenem vagy az összeset aminél az "anomáliát" tapasztalom? smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-07-11 09:53
Létrehozva: #1419

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(jdpitch @ 2013-07-11 09:50) *
De ha kiderül, hogy minden megfelelő, akkor nekem nem lehet ebből problémám ugye?
Csak mert ha részemről gyanús még nem feltétlen az. smile.gif

Természetesen nem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
jdpitch
hozzászólás 2013-07-11 09:50
Létrehozva: #1420

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-07-11 09:43) *
Tisztelt jdpitch!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy a kapcsolatfelvételen keresztül (lejárt aukció esetén is) jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

De ha kiderül, hogy minden megfelelő, akkor nekem nem lehet ebből problémám ugye?
Csak mert ha részemről gyanús még nem feltétlen az. smile.gif

A hozzászólást -jdpitch- szerkesztette a következő időpontban: 2013-07-11 09:54

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-30 20:52