IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
milanscs
hozzászólás 2009-12-21 18:24
Létrehozva: #14201

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-25 09:51
Azonosító: 14 850

Sziasztok!

Leütöttem egy terméket és az eladónak el is utaltam a megfelelő összeget, de sajnos azóta nem tudok kapcsolatba lépni vele. Félek, hogy a terméket se fogom látni meg a pénzemet sem.
Azt ígérte a hirdetésben, hogy ha múlt péntekig átutalom a pénzt akkor a héten megérkezik az áru. Pénteken befizettem a számlájára a pénzt, de nem válaszol a leveleimre és telefonon se érem el.
Mit lehet tenni ilyenkor. Vaterának már írtam.

A termék amiről szó van: link
Az eladó: velvet32
Go to the top of the page

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 13:27
Létrehozva: #14202

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-12-10 09:51
Azonosító: 878 807

IDÉZET(Kolink84 @ 2009-12-21 11:32) *
Köszönöm a tanácsot. A banki bizonylat lehet elkallódott, a bankban tudnak adni egy másikat?

szerintem tudnak adni....

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-12-21 12:32
Létrehozva: #14203

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 19:18
Azonosító: 550 154

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-21 04:05) *
szia... ha mész a rendőrségre előtte nyomtasd ki a vaterás lapot amin megvetted a garmint . (látszódjon rajta az eladó nickneve is) . Ezután az összes e-mailt amit kaptál a vaterától illetve kaptál/ küldtél az eladónak (látszódjon a címzett neve, küldés ideje és a szöveg is)nyomtasd ki. Másold le a banki bizonylatot ami tanusítja a pénz átutalását és mennyivel csaptak be. Ezután menj a rendőrségre és tégy feljelentést ismeretlen tettes ellen üzletszerűen elkövetett csalás gyanujával (ismeretlen tettes ellen, mert a Forester Attila illetve az átutalásban szereplő Kottek Roland- ERSTE bank Törökbálint - urakról semmit sem tudunk mást). Vidd magaddal a telodat is ha sms-ben is volt üzenet váltás. Ezután a rendőrség elindítja a dolgot...Mond azt is,hogy a karcagi rendőrség már indított eljárást...(ma megyek délben be ujra)... ezután csak várni kell: hónapokat vagy éveket és reménykedni,hogy valaha megkerül a pénz....üdv. szaszcow

Köszönöm a tanácsot. A banki bizonylat lehet elkallódott, a bankban tudnak adni egy másikat?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-21 10:22
Létrehozva: #14204

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(scaevola @ 2009-12-21 09:14) *
Nálam is ment a levesbe! vomit2.gif

Csak vigyázz a hányással, múltkor én is megkaptam, hogy miért hányok, okádok itt a fórumon.
Nagyon színvonalas post volt. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-21 10:14
Létrehozva: #14205

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 19:58) *
Kedves Szidalmazóim!
Nem tudtam, hogy ez a fórum nem arra való, hogy tanulságos eseteket írjon az ember mások okulására.
(...)
Kedves barátom, hogy kinek milyen a hangneme, cinizmusa azt ne Te döntsed el!
Üdvözlettel:kratas
Ps. Kedves Matiz61 én nem kértelek, hogy szóbaálljál velem, de a második pélád is rossz!

Nálam is ment a levesbe! vomit2.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-21 06:46
Létrehozva: #14206

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-20 21:54) *
Hagyd Spinkler........ smile.gif
Ne rontsd vele a hangulatodat.

Több kell azért hozzá. rolleyes.gif
Megyek megnézem mit "főztetek".

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 05:16
Létrehozva: #14207

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-21 04:05) *
szia... ha mész a rendőrségre előtte nyomtasd ki a vaterás lapot amin megvetted a garmint . (látszódjon rajta az eladó nickneve is) . Ezután az összes e-mailt amit kaptál a vaterától illetve kaptál/ küldtél az eladónak (látszódjon a címzett neve, küldés ideje és a szöveg is)nyomtasd ki. Másold le a banki bizonylatot ami tanusítja a pénz átutalását és mennyivel csaptak be. Ezután menj a rendőrségre és tégy feljelentést ismeretlen tettes ellen üzletszerűen elkövetett csalás gyanujával (ismeretlen tettes ellen, mert a Forester Attila illetve az átutalásban szereplő Kottek Roland- ERSTE bank Törökbálint - urakról semmit sem tudunk mást). Vidd magaddal a telodat is ha sms-ben is volt üzenet váltás. Ezután a rendőrség elindítja a dolgot...Mond azt is,hogy a karcagi rendőrség már indított eljárást...(ma megyek délben be ujra)... ezután csak várni kell: hónapokat vagy éveket és reménykedni,hogy valaha megkerül a pénz....üdv. szaszcow

na lekerültek az uriember cuccai is - sovány vigasz nekünk - de már az is valami, hogy másokat már nem tud átverni...talán.
köszönet az adminisztrátoroknak .... ez azért elég gyors volt

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 05:05
Létrehozva: #14208

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Kolink84 @ 2009-12-21 00:04) *
Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, életemben először történt meg, kemény tanulópénz...
A héten mindenféleképpen megteszem a feljelentést, milyen papírokat vigyek magammal?

Üdv.

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-21 04:47
Létrehozva: #14209

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-12-20 21:50) *
Tisztelt szaszcow!

A leírtakat továbbítottuk Biztonsági Részlegünknek.

köszönöm... üdv. szaszcow

+Quote Post
Kolink84
hozzászólás 2009-12-21 01:04
Létrehozva: #14210

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-16 19:18
Azonosító: 550 154

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-20 19:32) *
Kedves Vaterás Társak!
Sajnos ugy tűnik újabb vaterás csaló bukkant fel Foresterattila néven.... Jónéhány "uj Garmin Nüvi navigációt" adott el....
Már négyen vagyunk akit átvágott (ezek a negatív értékelésekből kiderültek....) ha van még olyan akit a nevezett "uriember" átvágott kérem, hogy jelentkezzen itt . A szükséges jelzést a Vatera felé és természetesen a rendőrségen is megtettem. Sajnálattal látom, hogy a vatera 4 eset után is engedélyezi az ilyen emberek adás-vételét itt a vaterán.... azért ez már mégsem 1-2 ezerforintos vád hanem több százezres csalás..... A rendőrség komolyan veszi az ügyet már a sorozat jellege és az érték miatt is.... Kár, hogy a vatera nem figyel igazán ezekre a negatív visszajelzésekre... (nem csak az e-mail és telefonszám simlizőket kellene figyelni....) A csalásért a vatera nem hibáztatom - mert nem tehet ellene semmit. De azért ezeket a súlyos csalásokra azért figyelni kellene - pláne ha ez sorozat jelleggel tükrözik a visszajelzések....
Remélem azért az intelmeim nem süket moderátorokra talál itt....
További jó vaterázást kívánok és Boldog Ünnepeket Mindenkinek...... Szaszcow

Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, életemben először történt meg, kemény tanulópénz...
A héten mindenféleképpen megteszem a feljelentést, milyen papírokat vigyek magammal?

Üdv.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-20 22:54
Létrehozva: #14211

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2009-12-20 21:35) *
Felettébb érdekes,hogy Te mindenkit kioktatsz a stílusáról,holott a magadéról semmilyen formában nem vagy tisztában.

Hagyd Spinkler........ smile.gif
Ne rontsd vele a hangulatodat.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-20 22:50
Létrehozva: #14212

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(szaszcow @ 2009-12-20 19:32) *
Kedves Vaterás Társak!
Sajnos ugy tűnik újabb vaterás csaló bukkant fel Foresterattila néven.
...

Tisztelt szaszcow!

A leírtakat továbbítottuk Biztonsági Részlegünknek.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-20 22:35
Létrehozva: #14213

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Felettébb érdekes,hogy Te mindenkit kioktatsz a stílusáról,holott a magadéról semmilyen formában nem vagy tisztában.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
kratas
hozzászólás 2009-12-20 20:58
Létrehozva: #14214

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-11 13:43
Azonosító: 834 545

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2009-12-20 19:28) *
Az az "izé" Zejopy egy kedves,megbecsült fórumos társunk, mellesleg PROFI minősítésű tagja a vaterának.

Ha idejössz a fórumra, fogd egy kicsit vissza magad, és vegyél normális hangnemet, a cinizmust pedig kerüld,ha lehet.Pláne a sértgetéseidet tartogasd másnak. negative.gif

byebye

Kedves Szidalmazóim!
Nem tudtam, hogy ez a fórum nem arra való, hogy tanulságos eseteket írjon az ember mások okulására.
De kikérem magamnak, sőt visszautasítom, hogy ha én még tudatlanul is a levelem címzettjeként a
"Tisztelt Ügyfélszolgálatnak" címzem a levelemet, mások negatív kritikával illesék azt!
Ezt a moderátornak kellett volna közölni, hogy nem illetékes a válaszadásra, ha így lenne.
A másik, nem tudtam azt sem, hogy vannak megbecsült, sőt privilegizált tagjai a VATERÁNAK.
Szerintem mindenki egyenlő, legyen az most regisztráló, vagy régi tag, kétfajta vaterázó van
becsületes és becstelen!
Ha itt a fórumon ilyen zárt körű társaság van, akik már úgy ismerik egymást, hogy "megbecsült, nagytisztességű,
stb," akkor bocsánat, hogy zavartam köreiteket!
Kedves barátom, hogy kinek milyen a hangneme, cinizmusa azt ne Te döntsed el!
Ps. Kedves Matiz61 én nem kértelek, hogy szóbaálljál velem, de a második pélád is rossz!

+Quote Post
szaszcow
hozzászólás 2009-12-20 20:32
Létrehozva: #14215

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Kedves Vaterás Társak!
Sajnos ugy tűnik újabb vaterás csaló bukkant fel Foresterattila néven.... Jónéhány "uj Garmin Nüvi navigációt" adott el....
Már négyen vagyunk akit átvágott (ezek a negatív értékelésekből kiderültek....) ha van még olyan akit a nevezett "uriember" átvágott kérem, hogy jelentkezzen itt . A szükséges jelzést a Vatera felé és természetesen a rendőrségen is megtettem. Sajnálattal látom, hogy a vatera 4 eset után is engedélyezi az ilyen emberek adás-vételét itt a vaterán.... azért ez már mégsem 1-2 ezerforintos vád hanem több százezres csalás..... A rendőrség komolyan veszi az ügyet már a sorozat jellege és az érték miatt is.... Kár, hogy a vatera nem figyel igazán ezekre a negatív visszajelzésekre... (nem csak az e-mail és telefonszám simlizőket kellene figyelni....) A csalásért a vatera nem hibáztatom - mert nem tehet ellene semmit. De azért ezeket a súlyos csalásokra azért figyelni kellene - pláne ha ez sorozat jelleggel tükrözik a visszajelzések....
Remélem azért az intelmeim nem süket moderátorokra talál itt....
További jó vaterázást kívánok és Boldog Ünnepeket Mindenkinek...... Szaszcow

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-12-20 20:28
Létrehozva: #14216

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 18:27) *
izé "Zejopy", ki a fene itt a fórumon, hogy osztogatja az észt?
hogy beleszóljon a felnőttek dolgába.

Az az "izé" Zejopy egy kedves,megbecsült fórumos társunk, mellesleg PROFI minősítésű tagja a vaterának.

Ha idejössz a fórumra, fogd egy kicsit vissza magad, és vegyél normális hangnemet, a cinizmust pedig kerüld,ha lehet.Pláne a sértgetéseidet tartogasd másnak. negative.gif

byebye

--------------------

+Quote Post
matiz61
hozzászólás 2009-12-20 19:38
Létrehozva: #14217

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:01
Innen: Magyarország/Győr
Azonosító: 804

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 18:15) *
Rossz a példa,

Kedves kratas !
Nem példának hoztam, csak ez jutott eszembe. Ha példát akarsz, tessék:
A piacon vásárolsz egy doboz tojást. Otthon kiderül hogy a doboz üres. Ezután felszólítod a piacfelügyelőt hogy fizesse ki a tojások árát (mivel az ő piacán történt, tehát ő a felelős) valamint tiltsa ki a kofát a piacról ?

A másik: először a Vaterától követeled károd megtérítését, majd mivel ez nem jön be, cinikusan megjegyzed hogy az intézeti gyerekeken megspórolod azt az összeget, amiért nem vagy halandó még rendőrségi feljelentést sem tenni.

Köszönöm a beszélgetést, de a továbbiakban nem óhajtok veled szóba állni........

--------------------
..... egy fehér szellem a sötét múltból ......

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-20 19:37
Létrehozva: #14218

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 18:27) *
Kedves Vatera Benz moderátor /hölgy, v. úr/!
Köszönöm a figyelmeztetést, természetesen tudomásul vettem, de nem értem, hogy ez az
Én először a vatera ügyfélszolgálattal konzultáltam, hogy jön egy ........... (nem írom le),

szerintem tudnod kellene mielött folytatod, hogy nem az ügyfélszolgálattal konzultáltál, hanem egy nyilvános fórumon írtad le a problémádat, ahol minden regisztrált tagnak módja, és lehetösége van arra, hogy - kultúrált formában, amit javaslok neked is - hozzászóljon bármely témához.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
kratas
hozzászólás 2009-12-20 19:27
Létrehozva: #14219

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-11 13:43
Azonosító: 834 545

Kedves Vatera Benz moderátor /hölgy, v. úr/!
Köszönöm a figyelmeztetést, természetesen tudomásul vettem, de nem értem, hogy ez az
Én először a vatera ügyfélszolgálattal konzultáltam, hogy jön egy ........... (nem írom le),

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-20 19:24
Létrehozva: #14220

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(kratas @ 2009-12-20 18:15) *
Ezt a tőlem ellopott pénzt tkp. nem tőlem lopta el "ezermesterem", hanem én karácsony tájékán is
jótékonykodni szoktam idősotthonoknak, vagy intézeti gyermekeknek mindig rászorulóknak, meghatározott
kereteken belül. Most ennyivel kevesebb jut.
Üdvözöllek és kellemes ünnepeket kívánok:
kratas

Kedves kratas!

nagy megkönnyebbüléssel olvasom, hogy téged nem ért anyagi kár. szerintem kerekítsd fel a levonandó jótékonysági összeget 1000 Ft-ra, így nyereséggel zárhatod az évet. (Ilyet sem hallottam még)

Boldog Karácsonyt!

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 709 710 711 712 713 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-01 14:00