IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 730 731 732 733 734 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2009-12-09 14:11
Létrehozva: #14621

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-12-09 13:04) *
Kedves zejopy!

A TV-shopot nem nézem, én magam nem használok ilyet (érdekesen is néznék ki biggrin.gif ), és közelebbi hölgyismerőseim sem.

Egy mondat, ahogy kérte. wink.gif biggrin.gif

laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-09 14:09
Létrehozva: #14622

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(b_ede @ 2009-12-09 11:10) *
höhöhöh
...
Lehet valaki kicsit ducibb nagyon ducibb és kövér mindaddíg amíg az jól áll neki és nem kóros addíg a kedvenceim közé tartozik ( mellesleg a molettebb hölgyek sokkal vidámabbak , mint az anorexiához közelálló társaik )

Lányok ,asszonyok , hölgyeim
eldobni a tükröt és megelégedni önmagatokkal és nem a dekákat nézni
laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

Igazad van!

Én is így vélekedek, ha más férfitársamnak tetszik egy magasságához képest nagy tömegű nő! mosking.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2009-12-09 14:04
Létrehozva: #14623

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-09 12:03) *
De majd biztosan jön egy moderátor és erre is van talán egy mondata. Leó?? tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Kedves zejopy!

A TV-shopot nem nézem, én magam nem használok ilyet (érdekesen is néznék ki biggrin.gif ), és közelebbi hölgyismerőseim sem.

Egy mondat, ahogy kérte. wink.gif biggrin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2009-12-09 13:41
Létrehozva: #14624

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(momol @ 2009-12-08 21:55) *
Az lehet, de a jogtalan negatív értékelését sajnos nem hajlandók visszavonni...

Kedves momol!

Legyen kedves erről Ügyfélszolgálatunkkal egyeztetni a Kapcsolatfelvételen keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2009-12-09 13:06
Létrehozva: #14625

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-09 11:51) *
Nana! Azért ezt a karcsúbb és vidámabb felépítésű nők nevében megvétózom. clapping.gif

A kivétel erősíti ...................... good.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-09 13:03
Létrehozva: #14626

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hefe80 @ 2009-12-09 12:00) *
Tényleg nem erre a válaszra gondoltam. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy valaki rendelt-e innen ilyen terméket, és tényleg olyan "jól működik"-e? Nem a nők és az elégedetlen testükről akartam fórumot nyitni.
Azért köszi hogy megoszottad a velem a gondolatodat.

Úgy tűnik, nem csak veled, hanem többekkel is. laugh.gif
Úgy tűnik nincs ilyen arányú tapasztalatunk. Igazán sajnálom. laugh.gif

De majd biztosan jön egy moderátor és erre is van talán egy mondata. Leó?? tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hefe80
hozzászólás 2009-12-09 13:00
Létrehozva: #14627

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-07 19:46
Azonosító: 143 253

IDÉZET(zejopy @ 2009-12-09 09:27) *
A reklámok és a média elhitette a nők többségével, hogy csak akkor szép, ha tökéletes a teste. Senkinek sem az. És nem is ezen múlik a dolog.
Persze nem szabad elhanyagolni a külső dolgokat, de több olyan nőt ismerek, aki határozottan kövér és mégis roppantmód vonzó, mert ápolt szellemileg és lelkileg, él a tekintete és nem hagyja el a kilóit, hanem megtanult azzal együtt csábítóan élni.
Gondolom nem ilyen véleményre voltál kíváncsi, csak ez most feltört belőlem, mint a gejzír.

Tényleg nem erre a válaszra gondoltam. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy valaki rendelt-e innen ilyen terméket, és tényleg olyan "jól működik"-e? Nem a nők és az elégedetlen testükről akartam fórumot nyitni.
Azért köszi hogy megoszottad a velem a gondolatodat.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-09 12:51
Létrehozva: #14628

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2009-12-09 11:10) *
.................. ( mellesleg a molettebb hölgyek sokkal vidámabbak , mint az anorexiához közelálló társaik ) ..........

Nana! Azért ezt a karcsúbb és vidámabb felépítésű nők nevében megvétózom. clapping.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2009-12-09 12:10
Létrehozva: #14629

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(scaevola @ 2009-12-09 09:42) *
Van egy kis "sőrhasam" akkor kiegészítem vizuális megjelenésem kockahast ábrázoló köténnyel! biggrin.gif

höhöhöh
Nincs sörhasam , ideális a testsúlyom a magasságomhoz képest
annyit és azt eszem amennyit és amit akarok nem fog rajtam
DE
a hölgyek általában nincsenek kibékülve az alakjukkal pedig hányszor mondjuk
nem ez a lényeg hanem az összhatás
Lehet valaki úgynevezett "cicababa" és kívánatos személyiség mindaddíg amíg meg nem szólal
(az ilyenekre mondhatjuk azt ,hogy mosolyogj mert az a második legjobb dolog amit a száddal csinálhatsz)
Lehet valaki kicsit ducibb nagyon ducibb és kövér mindaddíg amíg az jól áll neki és nem kóros addíg a kedvenceim közé tartozik ( mellesleg a molettebb hölgyek sokkal vidámabbak , mint az anorexiához közelálló társaik )

Lányok ,asszonyok , hölgyeim
eldobni a tükröt és megelégedni önmagatokkal és nem a dekákat nézni
laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
yorkifamily
hozzászólás 2009-12-09 12:02
Létrehozva: #14630

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-26 20:29
Azonosító: 858 650

Hű, hát ha ilyet lehet, akkor megpróbálom, köszi.

Igen, ez tényleg a bosszúnegatív iskolapéldája.
Csak tudnám, miért állt bosszút.
Ha én negatívoztam volna, akkor még megértem, hogy dühös, bár ő a felelős.
De inkább megköszönhette volna, hogy nem tettem, annak ellenére, ahogyan ő viselkedett...

Nnna, mindegy.

Megpróbálom, köszönöm!! smile.gif

IDÉZET(Naruto979 @ 2009-12-09 10:20) *
Próbáld meg töröltetni smile.gif

Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést

Kapsz egy levelet (ticket számmal), ezt visszaküldheted mellékelten csatolva hozzá a levelezésetek másolatát. smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-12-09 11:39
Létrehozva: #14631

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-09 09:33) *
a másik alternatíva a sport. a média azt hiteti el a hiszékenyekkel, hogy eröfeszítés nélkül tökéletesek lehetnek, ha megveszik ezt vagy azt.
...

Erről egy barátom (nem Vatera) fórumos jelmondata jutott eszembe: Azért kell sokat sportolni, hogy majd szép izmos halottak legyünk blink.gif
Amúgy csak viccel, mert aktív sportoló smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Naruto979
hozzászólás 2009-12-09 11:20
Létrehozva: #14632

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-22 20:57
Azonosító: 852 285

IDÉZET(yorkifamily @ 2009-12-09 09:14) *
A negatívomhoz hozzáfűztem ismét pár szóban a történteket, remélem, ha vk majd üzletet akar velem kötni, nem a negatív minősítésem miatt fogja hagyni a dolgot...

Próbáld meg töröltetni smile.gif

Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést

Kapsz egy levelet (ticket számmal), ezt visszaküldheted mellékelten csatolva hozzá a levelezésetek másolatát. smile.gif

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-12-09 11:18
Létrehozva: #14633

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Mire az én jófejségemre válaszul Ő adott NEKEM negatívot!!!

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a vatera ügyfélszolgálattal, hogy bosszúnegatívot kaptál, és kérd a törlését, hátha törlik. Aztán meg tedd tiltólistába az emberedet, hogy legközelebb figyelmeztessen a rendszer, hogy olyantól akarsz vásárolni, akivel már volt bajod wink.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-09 11:11
Létrehozva: #14634

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(scaevola @ 2009-12-09 09:42) *
Van egy kis "sőrhasam" akkor kiegészítem vizuális megjelenésem kockahast ábrázoló köténnyel! biggrin.gif

azt akartam kérdezni, mi van abban az esetben, ha a köténykét le kell tenni, aztán rájöttem, hogy nem is muszáj. derisive.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2009-12-09 11:03
Létrehozva: #14635

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Nnna. Nem tudom, emlékeztek-e még rám és a sztorimra...

Ő az aki kimeríti a bosszúnegatív fogalmát...
De a semleges értékelésre is ez a válasza:
"Semleges vélemény: Itt is semleges............... "
mad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-09 10:46
Létrehozva: #14636

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-09 09:33) *
a másik alternatíva a sport. a média azt hiteti el a hiszékenyekkel, hogy eröfeszítés nélkül tökéletesek lehetnek, ha megveszik ezt vagy azt.

nekünk meg különben sincs ilyesmire szükségünk, nem igaz, Viktória? smile.gif

Ja, hálistennek. laugh.gif

(Mondjuk az is igaz, hogyha bedepizek, idegeskedem, izgulok, vagy túl sok a munka, akkor rögtön elmegy a kedvem az evéstől. El is felejtem, hogy kéne enni, csak mikor el akarok ájulni, akkor jut eszembe. Így aztán könnyen vagyok ezügyben. De te sem töröd össze a mérleget. wink.gif )

Scaevola, egy férfinél meg aztán tényleg nem számítanak a kilók sem oda, sem vissza. Csak a kisugárzás, az ápoltság és a gyengédség, mmmmmmmmm. wink.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2009-12-09 10:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-12-09 10:42
Létrehozva: #14637

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

A reklámok és a média elhitette a nők többségével, hogy csak akkor szép, ha tökéletes a teste. Senkinek sem az. És nem is ezen múlik a dolog.
Persze nem szabad elhanyagolni a külső dolgokat, de több olyan nőt ismerek, aki határozottan kövér és mégis roppantmód vonzó, mert ápolt szellemileg és lelkileg, él a tekintete és nem hagyja el a kilóit, hanem megtanult azzal együtt csábítóan élni.
Gondolom nem ilyen véleményre voltál kíváncsi, csak ez most feltört belőlem, mint a gejzír.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-12-09 10:33
Létrehozva: #14638

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

nekünk meg különben sincs ilyesmire szükségünk, nem igaz, Viktória? smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-12-09 10:27
Létrehozva: #14639

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hefe80 @ 2009-12-09 08:29) *
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni. A (tv-ből ismert) alakformálót (ruhát) szeretnék venni innen a vateráról. (Nem tudom, hogy a márkáját leírhatom-e, nem szoktam sokat fórumozni. Sli-vel kezdődik. smile.gif)
Nagyon sokat találtam belőle. Az lenne a kérdésem, hogy vett-e valaki ilyet innen, és hogy mi a véleménye/tapasztalata róla? Tényleg olyan jó? Megköszönném, ha segítenétek a tanácsotokkal.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
yorkifamily
hozzászólás 2009-12-09 10:14
Létrehozva: #14640

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-26 20:29
Azonosító: 858 650

Nnna. Nem tudom, emlékeztek-e még rám és a sztorimra...
Gondoltam, ha már felvetettem a problémát, leírom, hogy zárult a történet.

Már teljesen lemondtam róla, hogy megkapom az árut, hiszen nekem se vette fel a telefont az ürge (peugeotetalon) mikor múlt pénteken hirtelen megérkezett a csomag.
Nem működött persze, de nem is vártam ezt tőle, hiszen eleve elég olcsó volt a játék.
De azért pozitívat sem adhattam neki ezek után...
Szívem szerint akkora negatívot véstem volna be neki, mint a ház, de mondom, nem leszek szemét, végül is akkora meglepetést okozott azzal, hogy egyáltalán elküldte végül a kutyát, hogy majd' hanyattestem, úgyhogy adtam egy kellemes semlegest, amiben azért szövegesen leírtam a történetet.

Mire az én jófejségemre válaszul Ő adott NEKEM negatívot!!!

Kész vagyok.
Aznap végig ezen bosszankodtam, hogy hogy lehet valaki ekkora paraszt, hogy ő hibázik, én rendes vagyok vele, erre még ő akar megszivatni...
Ha érdekel, nézzétek meg, rizsázik valamit arról, hogy mikor megjött a pénz, ő máris postázott.
Egyrészt: nem így van, mert én jóval hamarabb utaltam, másrészt, az utalásra is azért kellett várnia, mert ugye semmilyen formában nem volt hajlandó nyilatkozni, hogy mekkora összeget vár pontosan.

A negatívomhoz hozzáfűztem ismét pár szóban a történteket, remélem, ha vk majd üzletet akar velem kötni, nem a negatív minősítésem miatt fogja hagyni a dolgot...

Hát így.
sad.gif

IDÉZET(yorkifamily @ 2009-11-26 19:44) *
Sziasztok!

Tanácsért fordulnék hozzátok, hogy mit tegyek.
Nyertem egy aukciót, felvettem a kapcsolatot az eladóval. Nem szeretném egyelőre megnevezni, hátha megoldódik magától az ügy...
De ha mégse...
Szóval felvettem vele a kapcsolatot, megadtam a címem, utánanéztem, hogy az áru súlyától függően sávosan mennyi lehet a postaköltség.
Ezt elküldtem neki emailen, kértem, hogy mivel csak ő tudja, mennyit nyom az áru, tájékoztasson a postaköltségről is és adja meg a számlaszámát, hogy utalhassak neki.
Megadta a számlaszámot, de összeget nem írt.
Kérdeztem, hogy akkor mennyit utaljak el pontosan.
Azt írta "vételár+postaköltség".
Értem - írtam -, de mekkora összeget utaljak? Mennyi a súlya a terméknek?
(dobozában kínálta, így nem okozhatott nehézséget lelesni onnan)
Ennek már 3 napja. Azóta nem válaszol.
sad.gif
Minden nap írok neki egy levelet. Már azt is felajánlottam, hogy utalom csak a vételárat, ha úgy kéri, aztán tájékoztasson, mennyit fizetett a postán és azt is elutalom.
Nincs válasz.
A végén - ezt írtam is neki - meguntam a dolgot, interneten rákerestem egy ugyanolyan termékre és egy angol oldalon megtaláltam, hogy dobozostul mennyi a súlya.
Ebből feltételezett postaköltséggel együtt elutaltam neki a vételárat, és erről e-mailben tájékoztattam is, + jeleztem, hogy akkor most már tényleg várom a csomagot.
Még ha kommunikálni nem is hajlandó velem...
Bár nem értem ezt az egészet.
Az a baj, hogy egy játékról van szó, amibe a kislányom már teljesen beleszeretett, nem akarok csalódást okozni neki... sad.gif
És hát a pénz sem vet fel minket azért, szóval azt meg még kevésbé szeretném, ha se játék, se pénz nem lenne a végén...
Mit lehet tenni?
Hogy lehet válaszra bírni valakit, aki hallgatásba burkolózik??? sad.gif
Egyelőre csak várok, hátha kellemes meglepetésként ott gubbaszt majd holnap vagy a jövő héten valamikor a ládában egy tértivevény...
De ha mégsem?
Meddíg várjak?
Mit csináljak?
egy aggódó anyuka sad.gif

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 730 731 732 733 734 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-31 00:41