IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 76 77 78 79 80 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
boutet
hozzászólás 2013-03-07 01:20
Létrehozva: #1541

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

IDÉZET(oszeresgyuri @ 2013-03-07 00:13) *
lbrtmea
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=5566764

0 értékeléses - friss reges - sok műszaki cikkel melyet csak előre utalás után postáz...
eléggé gyanús, de ne legyen igazam...

Szép találat... Nokia Lumnia, gyárilag "fühhetlen" smile.gif

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1723312406.html
Go to the top of the page

+Quote Post
oszeresgyuri
hozzászólás 2013-03-07 01:13
Létrehozva: #1542

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-12 13:52
Azonosító: 882 566

lbrtmea
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=5566764

0 értékeléses - friss reges - sok műszaki cikkel melyet csak előre utalás után postáz...
eléggé gyanús, de ne legyen igazam...

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-06 13:29
Létrehozva: #1543

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(pricer @ 2013-03-06 10:36) *
Igen hibáztam.
Kijátszva a vaterát, hogy ne kelljen 50ft jutalékot befizetnem, fel mertem ajánlani egy tartalék akkut,
amit még az értékelés elkészítése elött a vevőnek ajándékoztam.
Sikerült kiszűrni a lényeget..
Igazad van ezért megérdemlem a negatívot.

Én egy szóval nem írtam, hogy megérdemled, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy egy nem egészen tiszta ügyben kérsz, vársz segítséget a Vaterától.
Most az írod ajándékoztad az akkut, akkor mi a gond? blink.gif
Én elhiszem, hogy bánt a dolog, de nyugodj bele, az a nega már ott marad.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-06 12:34
Létrehozva: #1544

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(pricer @ 2013-03-06 10:36) *
Igen hibáztam.
Kijátszva a vaterát, hogy ne kelljen 50ft jutalékot befizetnem, fel mertem ajánlani egy tartalék akkut,

Pedig ez szerintem fontos szempont.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
pricer
hozzászólás 2013-03-06 11:36
Létrehozva: #1545

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 19:35
Azonosító: 12 442

IDÉZET(svejku @ 2013-03-05 20:38) *
Amennyiben az ÜSZ-nál már próbálkoztál, és elutasították a kérésedet, akkor további segítséget itt nem kaphatsz.
Amúgy jól látom, hogy egy Vaterán kívüli megállapodás alapján pluszban küldött aksi ára okozta a bonyodalmat?

Igen hibáztam.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-06 07:33
Létrehozva: #1546

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-03-05 20:38) *
Amennyiben az ÜSZ-nál már próbálkoztál, és elutasították a kérésedet, akkor további segítséget itt nem kaphatsz.
Amúgy jól látom, hogy egy Vaterán kívüli megállapodás alapján pluszban küldött aksi ára okozta a bonyodalmat?

Nahát, nem kaptál választ.unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-05 23:10
Létrehozva: #1547

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Zsofi555 @ 2013-03-05 21:07) *
...gyanúsan olcsó Sandisk 32GB SDHC memóriakártya hamisítvány
...Sajnos még előtte pozitívat adtam neki, minthogy leteszteltem volna a kártyát... ki hitte volna, hogy hamis, bliszteresen érkezett.

shout.gif

Ha igaz, lesz még néhány csalódott vevő...

+Quote Post
Zsofi555
hozzászólás 2013-03-05 22:07
Létrehozva: #1548

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-03-05 21:43
Azonosító: 2 024 034

A KendeMartin75 által Vaterán és Teszveszen hirdetett gyanúsan olcsó Sandisk 32GB SDHC memóriakártya hamisítvány (hiába jön bliszteresen), és 1,8GB a valóban rámásolható anyag.
A gép 32GB-osnak ismeri fel, de ez ne tévesszen meg senkit. Csatolok egy képet a tesztről, amit lefuttattam tegnap a vásárolt memóriakártyáról:
http://kepfeltoltes.hu/view/130305/Hamis_S...ltoltes.hu_.jpg
Az eladóval megpróbáltam felvenni a kapcsolatot, de nem volt partner benne. A pénzt nem téríti vissza. Ne vegyetek tőle hamis Sandisk kártyát, bármilyen olcsón is adja!
Sajnos még előtte pozitívat adtam neki, minthogy leteszteltem volna a kártyát... ki hitte volna, hogy hamis, bliszteresen érkezett.
Köszönöm "kedves" eladó, hogy átvert és annyi tisztessége sincs, hogy válaszoljon a megkeresésemre emailben...

Szerk.:
Időközben levette a hirdetését a becsületes eladó...
Itt van az archív hirdetés, nehogy valaki belefusson:
http://kepfeltoltes.hu/130305/Hamis_Sandis...ltoltes.hu_.jpg

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-05 23:05

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-05 21:38
Létrehozva: #1549

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pricer @ 2013-03-05 19:49) *
Tisztelt Vatera !

Segítséget szeretnék kérni, egy jogtalan negatív értékelés töröltetéséhez.

+Quote Post
pricer
hozzászólás 2013-03-05 20:49
Létrehozva: #1550

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 19:35
Azonosító: 12 442

Tisztelt Vatera !

Segítséget szeretnék kérni, egy jogtalan negatív értékelés töröltetéséhez.
Tájékoztató email-ben megadott lehetőség nem kivitelezhető.(mivel bosszúból adott jogtalan negatívot, miről tudnék vele egyezkedni?)

"Amennyiben Ön szerint nem volt jogos a negatív értékelés, akkor azt beszélje meg partnerével és megegyezésük tényét jelezzék a Vatera felé. "

Vásárlás után semilyen problémát nem jelzett a vásárló.
Volt még 1000ft elmaradása, amire két hét múlva rákérdeztem,mivel nem érkezett meg.
Erre elkezdett valótlan kifogásokat kitalálni a termékről, hogy szerinte hibásan kapta meg, amit korábban semilyen formában nem jelzett nekem.
Természetesen ha így lett volna, szó nélkül visszavásároltam volna a terméket.
Bár megérdemelte volna, bosszú nagatív értékeléstől tartva(mivel a tapasztalataim alapján a vatera nem segít ilyen esetben) nem negatív értékeléssel jutalmaztam erkölcstelen hozzáállását.
1000ft -ról mail-ban lemondtam, további sok sikert és vaterázást kívántam neki, amit egy jogtalan negatív értékeléssel jutalmazott a kedves vásárló.
Eddigi (7 év) vaterás "pályafutásom" alatt egyetlen negatív értékelést kaptam, azt is szintén bosszúból mivel félrevezettek, átvertek és negatív értékelést kelett adnom.
(egyértelmű bizonyitékom volt, hogy átvertek és bosszúból kaptam negatívot, ennek ellenére sem kaptam segítséget a vaterától, jogtalan negatív értékelést azóta sem törölték, pedig minden bizonyítékot a rendelkezésükre bocsájtottam amire egy sablon válaszlevelet kaptam, hogy "sajnos nem tudunk segíteni")
Lehet naív vagyok, hogy most ismét próbálok egy jogtalan bosszú negatív értékelést töröltetni, hátha változott valami..

Ha mégis tudnak valamilyen formában segíteni, előre is köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-04 16:42
Létrehozva: #1551

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-03-04 15:30) *
... Ő is elvárja az eladoktól! ...

Hát tőlem aztán elvárhatják... fucku1.gif (Azt hiszem, először használom ezt a szmájlit.biggrin.gif)

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-03-04 15:30) *
.... sokszor komolyan megfordul a fejemben,hogy ki kell szolgálni maximálisan a vevőt............ Ja és a lány vagyok!

Na azt azért nem. biggrin.gif Merthogy én is lány vagyok.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-03-04 16:30
Létrehozva: #1552

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-04 15:21) *
Természetesen nem voltál a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), így kell eljárni. smile.gif

Gondolkodtam ezen a jutalékos dolgon. A népek egy része arra van kondicionálva, hogy itt hobbiból árulnak az eladók. Nagyon sok esetben így is van. (És most ne kövezzenek meg, akik nem így gondolkodnak, pedig hobbisták) Nekik sokszor számíthat a 6%, na és régen a Vatera kimondottan erre lett kitalálva. Aztán beszivárogtunk mi, akik ebből élünk (is). Mi igenis, hogy az áraink meghatározásánál bekalkuláljuk az adót, a TB-t, a csomagolási költséget, a jutalékot, és az időt. Ha tetszik, ha nem, ez van. Mert ez (is) a munkánk, és az ember haszonért dolgozik, nem azért, hogy ráfizessen. Szerintem ez tiszta sor. Viszont a vaterázók nagy részében még él a régi beidegződés, na és az a fajta erkölcsi tartás, ami szerintem egy bizonyos szintű minőséghez elengedhetetlen, nem mindenkinél ott van, mint nálam/nálunk.
Szóval erre jutottam a fene nagy gondolkodásommal.smile.gif

Igazad van! De ha úgymond hobbiból árulok akkor megüthetem a bokámat. Nekem nem is ezzel van a bajom,hanem azzal,hogy már el is várják a csalást. Most is azt írta a kedves vevő,hogy tőle is elvárják ezt ( mert Ő is elad ) és ezért Ő is elvárja az eladoktól! Mindegy túlteszem magamat rajta csak már annyiszor "lehülyéztek" mert így jártam el,hogy sokszor komolyan megfordul a fejemben,hogy ki kell szolgálni maximálisan a vevőt............ Ja és a lány vagyok!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-04 16:21
Létrehozva: #1553

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2013-03-04 14:58) *
...Gondoltam hátha szeretne spórolni a jutalékon...
...
...Szerintetek én voltam megint a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)? ...

Természetesen nem voltál a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), így kell eljárni. smile.gif

Gondolkodtam ezen a jutalékos dolgon. A népek egy része arra van kondicionálva, hogy itt hobbiból árulnak az eladók. Nagyon sok esetben így is van. (És most ne kövezzenek meg, akik nem így gondolkodnak, pedig hobbisták) Nekik sokszor számíthat a 6%, na és régen a Vatera kimondottan erre lett kitalálva. Aztán beszivárogtunk mi, akik ebből élünk (is). Mi igenis, hogy az áraink meghatározásánál bekalkuláljuk az adót, a TB-t, a csomagolási költséget, a jutalékot, és az időt. Ha tetszik, ha nem, ez van. Mert ez (is) a munkánk, és az ember haszonért dolgozik, nem azért, hogy ráfizessen. Szerintem ez tiszta sor. Viszont a vaterázók nagy részében még él a régi beidegződés, na és az a fajta erkölcsi tartás, ami szerintem egy bizonyos szintű minőséghez elengedhetetlen, nem mindenkinél ott van, mint nálam/nálunk.
Szóval erre jutottam a fene nagy gondolkodásommal.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2013-03-04 15:58
Létrehozva: #1554

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

Üdv mindenkinek! ismét sikerült találkoznom egy érdekes vevővel! Tegnap leütött egydb suzuki kilincset előtte természetesen érdeklődőtt,hogy van-e belőle 2db?Valamint kért még mellé mást is. Írtam neki,hogy mai napon lemegyek a raktárba és megnézem,hogy van-e a kért termékből és ha van akkor felteszem neki 1 aukcióba. De közben már leütött egy másik terméket is még tegnap este és rögtön ezt az e-mailt kaptam:"Üdvözlöm! A Vaterás levelezés alapján szükségem lenne még 2 db jobbos belső kilincsre is sötétszürke színben. Ha lehet egyben küldjék, egyben utalnék, csak írják meg az egész pakk + posta árát. Köszönöm."Erre én ezt a választ küldtem: "Tisztelt Uram! Valami akkor nincs rendben mert cégünkhöz csak 1db kilincs rendelése érkezett be! Ha Ön 2db kilincset szeretne vásárolni akkor kérem üssön le még 1db-t mert számlázórendszerünk rendelés függő! Köszönöm:" Erre ma 12:31 perckor ezt a választ kaptam:" A lényeg, hogy leütöttem egy bal első külső kilincset, ezenkívül szeretnék még 2 darab jobb belső sötétszürke kilincset keret nélkül, de a Vaterán amúgy is csak egyet tudnék ebből leütni. Gondoltam hátha szeretne spórolni a jutalékon......."Most már egy picit felkaptam a vizet mert nem igaz,hogy ennyire értetlen valaki és ezt válaszoltam neki:"Tisztelt Uram! Köszönöm,de nem kívánok élni a spórolás lehetőségével mert azt Ön fizeti mivel be van építve az árba! Ha még szeretne 2db kilincset leütni akkor azt megteheti ugyanis át van írva az aukció! Tudja én 23 éve kereskedek és szeretem betartani a játékszabályokat! ha majd nekem nem lesz megfelelő a vatera piactere a jutalék miatt akkor majd nem fogok a vaterán árulni!" és ,hogy ne maradjon el az üzlet feltöltöttem még a kívánt mennyiséget a vaterára. Erre jött sajnos a szokásos válasz,hogy akkor a leütött mennyiséget kérem!
Megint én voltam hülyének nézve mert betartom a szályokat és nem egyezkedek a vatera háta mögött! Meg azért nemkem sem mindegy,hogy mekkora a forgalmam......Szerintetek én voltam megint a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)? Természetesen a végén pedig majd az értékelése lesz a csattanó mert valami mondvacsinált indokkal le fogja húzni a termékemet!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-04 10:38
Létrehozva: #1555

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(sila20 @ 2013-03-04 09:34) *
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni. Van egy aukcióm amin elérték a minimálárat,de egy olyan ember aki mindenre csak licitál de soha nem vesz át semmit. Nem találok olyan funkciót hogy hol lehet törölni a licitjét,a terméket meg nem szeretném miatta törölni. Mi ilyenkor a teendő? Segítsetek légy szíves.

Tisztelt sila20!

Ilyen indokkal nincs lehetőség sem a licit, sem az aukció törlésére.
Ugyanakkor a licitáló valóban problémás volt, ezért kizártuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sila20
hozzászólás 2013-03-04 10:34
Létrehozva: #1556

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-25 14:19
Azonosító: 1 553 192

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni. Van egy aukcióm amin elérték a minimálárat,de egy olyan ember aki mindenre csak licitál de soha nem vesz át semmit. Nem találok olyan funkciót hogy hol lehet törölni a licitjét,a terméket meg nem szeretném miatta törölni. Mi ilyenkor a teendő? Segítsetek légy szíves.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-03 21:23
Létrehozva: #1557

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-03 20:18) *
Egy két somlóira kifutná, tán még maradna is. biggrin.gif

biggrin.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-03-03 20:20) *
Bejött neki a villámáras "reklám" smile.gif

Szerintem elírta. huh.gif Na de ennyire... blink.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-03 21:20
Létrehozva: #1558

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-03 20:11) *
Elment licittel:)

Bejött neki a villámáras "reklám" smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-03 21:18
Létrehozva: #1559

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-03 20:11) *
Elment licittel smile.gif

Még szerencse, mert ez a summa költségvetési szinten sem apró. smile.gif Beérném momentán az átutalása után beszedett tranzakciós adóval. Egy két somlóira kifutná, tán még maradna is. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-03 21:11
Létrehozva: #1560

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-03-03 19:17) *
Sziasztok!

Most ez komoly?
http://haztartasigep.vatera.hu/haztartasi_...1717579583.html
Ha valaki véletlenül rossz helyre kattint, köteles ennyiért átvenni? Ennyi pénz még a bankban sincs! unsure.gif

Elment licittel:)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 76 77 78 79 80 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-02 06:25