IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 79 80 81 82 83 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-02-23 12:12
Létrehozva: #1601

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(oszeresgyuri @ 2013-02-22 22:19) *
Véleményre lennék kíváncsi!
...

Ha az illető az ágyban is ilyen gyors, akkor nem irigylem a feleségét, egy monstre versenyfutás lehet, hogy ő is végezzen.laugh.gif
Mindenesetre a tag eléggé kezdő, azt hiszi (tényleg vannak, akik azt hiszik), hogy az ember vigyázzállásban ül a gép/telefon mellett, hogy az ő sóhaját abban a pillanatban teljesítse. Azért ez szerintem nem elvárható senkitől.smile.gif
Én nem biztos, hogy semlegest adtam volna. Amúgy köteles átvenni a leütött cuccot, nem úgy van, hogy ő elállogat a vásárlástól. 211. §.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2013-02-23 11:07
Létrehozva: #1602

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

Ez az a típus, aki nem kellene, hogy egy licitálós oldalon vásároljon. Menjen be a boltba, és vegye meg azonnal, ha előre nem beszélitek meg a vásárlás előtt az usgyi igényét.
Azt meg nem fogja fel ép ésszel, hogy kegyelemsemlegest kapott, reméljük nem lesz sokáig köztünk.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-23 00:24
Létrehozva: #1603

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Érdekelne egy semleges pártatlan vélemény "az ügyről"!

Jó kis történet, az "AZONNAL"-t úgy értette, hogy rögvest, de ízibe, ezért a leírást sem kell elolvasni!
Már aznap este ezzel akart menni a maszkabálba? mosking.gif
Amúgy hagyd a fenébe, ismerem ezt a típust, olvasni nem tud, csak telefonálni. Örülj, hogy még (viszonylag) jól jöttél ki belőle.

+Quote Post
oszeresgyuri
hozzászólás 2013-02-22 23:19
Létrehozva: #1604

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-12 13:52
Azonosító: 882 566

Adott egy termékem:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/unnepi_d...1711423136.html

Személyesen akarták volna átvenni!

Leírásba:
"Személyes átvétel Bp. III.kerületébe Békásmegyeren! (csak hétköznap esti órákba) --- Ez esetbe kérem leütés előtt egyeztessünk..."
Fizetési fülnél:
"Kérem az adásvételt lebonyolítani 1 héten (5 munkanapon) belül! Továbbá kérem érdeklődjön a termék átvételével kapcsolatban! (Mivel a legtöbb esetben csak előre utalás után tudom postázni a terméket!)"

Továbbá leütés utáni e-mailbe, idézem:
"Telefonon ritkán vagyok elérhető, kérem e-mailbe kommunikáljunk!
E-mail: xxxxxxx[at]gmail.com ...
...Továbbá kérem ha bármi probléma merül fel, írjon e-mailt...
... Illetve ha bármi probléma merül fel - írjon e-mailt!..."

Leütötték 14:45-kor utána hívott telefonon többször is, amit nemtudtam felvenni! A 3.-4. hívás után írt SMS-t, hogy eláll a vásárlástól, mivel állítólag nem ér el!

Majd írtam neki több e-mailt, hogy akkor ha eláll a vásárlástól, akkor értékelje a vaterán, hogy nem jött létre az adásvétel és ennek megfelelően pozitív - semlegesen (mivel én nem voltam hibás semmibe se)

Így kaptam egy semlegest:
"Semleges vélemény: Az "AZONNAL" helyett csak több nap múlva kaptam választ.."

Erre válasz értékelést írtam:
"Másik fél: A leírásba részletesen le volt írva, hogy személyes átvétel csak leütés előtti egyeztetés után
lehetséges, illetve hogy csakis hétköznap esténként! A vásárló ellenbe délután 2-kor leütötte és
rögvest 15:00-kor akarta átvenni, amit a leírásba is tisztán leírtam, hogy nem lehetséges! Választ AZONNAL kapott a vásárló, illetve postázás esetén is fizetés esetén rögtön gyakorlatilag 1
nap alatt (24 órán belül), le szoktam tudni bonyolítani az adásvételeket még az ország másik felében
is!"

Illetve semleges értékelést adtam neki:
"Semleges vélemény: Leütés után AZONNAL még aznap jelezte, hogy nem kéri a terméket!"

Majd most kaptam egy ilyen e-mailt:
IDÉZET
Üdvözletem.
Megérdemelte volna a negatív értékelést,hiába volt olyan jó szívem,hogy full semlegeset adtam.Hazudott az értékelés válaszában,a telefont nem méltóztatta felvenni,2 órán keresztül hívtam,csak azért nem hívtam kb negyedóránként az AZONNAL hirdetést,mert gondoltam dolgozik.
Felfogtam,hogy csak a délutáni órákban van a személyes átvétel smile.gif. Csak maga nem képes felfogni,hogy Én NEM 15:00kor akartam átvenni.Nekem este 7-8-fél9 körül is jó lett volna,csak mivel egyszer se vette fel a telefont,se nem hívott vissza,ezért visszamondtam a licitet,mivel nekem ez NEM AZONNAL.Felmentem az apród.hu-ra,és ott AZONNAL felvették a telefon,és fél-1 órán belül meg is kaptam a maszkot.Ezek után jön és kuncsorog egy POZITÍV-SEMLEGES értékelés után,AMIT MEGKAPOTT(amiben sajnos,ellentétben velem,teljesen negatív értékelést adott...).Nagyon szomorú vagyok,hogy már nem tudok utólag értékelni,mert megérdemelne egy teljes 1csillagos sort.
Viszont szépen tudja magát védeni...Azonnal kaptam választ?Mikor?Küldjek képernyőfotót,hogy egy büdös emailt nem méltóztatott írni,és smst se kaptam?Szép a marketing-szövege,az egyszer biztos.Szép,csak nem igaz.

Egy tipp: ha kiírja capslockkal,hogy AZONNAL,akkor legalább a rohadt telefont vegye fel,hogy meg lehessen beszélni egy időpontot.Tudja,mi vevők nem vagyunk hülyék,megértjük,hogy "csak esti órákban van személyes átvétel".Tényleg.Szövegértéssel azért eddig eljutottunk smile.gif

Az az egy nagy szerencséje,hogy az értékelés leadása után már "nincs reklamáció".

További szép vevő-hülyítést és értékelés-vadászatot.
(u.i.: van egy "visszaigazolás kérése" dobozka,ha azt bejelöli,akkor látja,hogy egyáltalán megkaptam/megnyitottam-e a mailt,amit elvileg olyan gyorsan küldött,hogy még a telefont se vette fel.. wink.gif)

Erre most válaszoltam:
IDÉZET
Üdv!

Érdekes...

Itt a válaszom:
Gondolja át hogy miért is érdemelnék én negatívat!? Mert tisztán világosan le van írva, hogy mik a fizetési feltételeim!?
Leírásból idézem:
"Személyes átvétel Bp. III.kerületébe Békásmegyeren! (csak hétköznap esti órákba) --- Ez esetbe kérem leütés előtt egyeztessünk..."
Szállítási feltételek fül alatt:
"Kérem az adásvételt lebonyolítani 1 héten (5 munkanapon) belül! Továbbá kérem érdeklődjön a termék átvételével kapcsolatban! (Mivel a legtöbb esetben csak előre utalás után tudom postázni a terméket!)"

Nincs itt semmi kuncsorgás... Mivel ön, mint vásárló nem fogadta el a vásárlási feltételeimet, hazugnak állít be most is és az értékelésnél is, inkább nekem lenne okom panasszal élni!

De tudja mit, írjon a vatera felé, hogy módosíthassa az értékelését, én közel 10 éve használom a vaterát, tisztába vagyok a szabályaival - értékelésekkel, stb.
PL. ön, mint vásárló, meghiúsult vásárlás esetén élhet pozitív - semleges - negatív értékeléssel, míg pl. én, mint eladó csak semleges vagy negatíval!
Most lett is volna okom negatívval élni, mivel hazugnak állít be, azt várja el, hogy ugorjak az első hívására, amikor tisztán le van írva mind a leírásba, mind a szállítási fülnél, hogy személyes átvételt leütés előtt egyeztessünk, de még a vásárlási értesítő e-mailbe is, hogy elsősorban E-MAIL-be kommunikáljunk, továbbá az is hogy elsősorba előre utalás után postázok! Ezt miért olyan nehéz felfogni!? Amikor minden elérhető helyen jelzem és továbbra is én vagyok "hazug - szemét", amikor korrektül jelzem ezt mindenhol! Reggeltől - estig elfoglalt vagyok (iskola - munka), nem érek rá telefonokat felvenni, időpontokat egyeztetgetni... E-mailt 10percenként nézem tanulás - munkából adódóan, így rögtön tudok válaszolni!
Rengetegszer tudtam így is időpontot egyeztetni személyes átvételre! És nem volt semmi gond az átadással sem!
Nehéz lehet felfogni, hogy délelőtt iskola miatt nem tudok szóba beszélni, délután meg munka miatt szintén... mindkét esetbe számítógép előtt ülök, útközben mobilon - mobilneten is tudom nézni az e-maileket... (e-mailnek nyoma van, egy telefon hívásnak nincs, mármint az elhangzottaknak)

Továbbá ha ön szerint negatív értékelést kapott, akkor gond lehet a látásával!
Hmm szerintem semlegest adtam, ahogy ön is nekem, illetve csak leírtam a tényeket!
"Semleges vélemény: Leütés után AZONNAL még aznap jelezte, hogy nem kéri a terméket!"
Nem így történt!? Szerintem igen!? kora délután hívhatott, nem tudott elérni, majd sms-be lemondta rá félórán belül!
Ebbe mi a hazugság!? Negatív értékelés!? Még csak negatív "kicsengése" sincs az értékelésnek! Szóval röhej, az a "hiszti" amit itt levág nekem!
Továbbra is mondom, írjon a vatera felé, kíváncsi lennék az ő véleményükre, ha már ennyire belemerült ön is & én is az "regény írásba"!
Vagy tudja mit, inkább megírom a fórumba, kíváncsi leszek mi a véleményük a további eladóknak "a történtekről"...

Szóval ha ennyire a lelkén viseli a történteket írjon a vatera felé, ha módosítani szeretné az értékelést!
Semmi megkárosítás, stb. nem történt.
De tudja mit, kérem tegyen rendőrségi feljelentést is, hogy ez a felhasználó a vaterán még csak a telefonját se veszi fel nekem 14:30-kor, mert leírja hogy e-mailbe kommunikáljunk...

Végszónak ennyi a véleményem: RÖÖÖÖ-HEJJJ ez a hiszti egy ilyen "piti" ügy miatt!
Mivel, újra írom, semmilyen kár nem ért senkit sem!

Jó a marketing szövegem!? Hmm akkor ezek szerint legalább egy valamit jól csinálok, ha az adásvételt állítólag nem!

Továbbá a citromail-es e-mailjéről többször is visszadobta az e-mailjeimet a program:

"Hi. This is the qmail-send program at server11.citromail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<xxxxxxxx@server11.citromail.hu>:
usage in KB: 228588
usage in KB: 228588
user is over quota"

(itt ha minden igaz, megtelt fiók miatt problémázott, szóval itt sem én voltam a hibás, amikor nem kapta meg azonnal az e-mailjeimet)
Ajánlom a gmail.com használatát, megbízhatóbb, mint holmi citromail!

üdv

Érdekelne egy semleges pártatlan vélemény "az ügyről"!!!
biggrin.gif:D:D

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-22 09:17
Létrehozva: #1605

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Kingviktor @ 2013-02-21 23:10) *
Sziasztok

Leütöttem egy fix áras terméket 100Ft-ért.( kb 2000ft az értéke) majd a követekező levelet kaptam az eladótól....

Tisztelt Kingviktor!

Az eladót figyelmeztettük. Köszönjük a bejelentést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kingviktor
hozzászólás 2013-02-22 00:37
Létrehozva: #1606

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-02-21 23:22
Azonosító: 2 009 394

IDÉZET(svejku @ 2013-02-21 23:21) *
Neki ennyit ér a becsülete: Pontosan 90 forintot. dry.gif
Benz majd rájuk néz...

Szándékosan nem írtam nevet és csináltam egy friss reget mert nem szeretném ha 100ft miatt tiltanának ki két embert.Mint írtam megesik hogy hibázik valaki az aukció felrakása során,én megértem és emiatt nem is haragszom az illetőre.

Esetleg egy ejnyebejnye ráférne a tagra,de a ban az erős lenne szerintem. mellow.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-22 00:21
Létrehozva: #1607

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kingviktor @ 2013-02-21 23:10) *
Sziasztok
...
A másik dolog hogyha 1600-at beszéltek meg akkor ne 100ft-ért tegye fel.
,,,

Neki ennyit ér a becsülete: Pontosan 90 forintot. dry.gif
Benz majd rájuk néz...

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-22 00:22

+Quote Post
Kingviktor
hozzászólás 2013-02-22 00:10
Létrehozva: #1608

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-02-21 23:22
Azonosító: 2 009 394

Sziasztok

Leütöttem egy fix áras terméket 100Ft-ért.( kb 2000ft az értéke) majd a követekező levelet kaptam az eladótól. (Nem szóról szóra,nehogy baj legyen)

"Sajnos a termék amit leütöttél az én hibámból nem volt zárt aukcióra rakva, nem neked szántam. Te is elvihetnéd de akinek igértem 1600-at ad érte. Ha neked kell enyiért akkor viheted. Ha nem kell akkor adjunk egymásnak pozitivot és ennyivel zárjuk rövidre a sort. Rendben?"

Természetesen én is ember vagyok,megértem hogy elrontotta az aukciót. De azért azt sérelmezem hogy bocsánatkérés helyett azt ajánlja fel hogy annyiért odaadja amennyiért valakinek odaígérte.
Fordított helyzetben én sűrű bocsánatkérések közepette felvázolnám a problémát.Ha minden kötél szakad akkor lenyelném a békát,többet ér a becsületem.

A másik dolog hogyha 1600-at beszéltek meg akkor ne 100ft-ért tegye fel.

És ilyen embernek van 128 üzletelés után 100%-os mutatója? sad.gif

Túl fogom élni hogy nem lesz az enyém a termék 100ft-ért,nem is a pénz miatt írtam hanem a stílusa az ami felbosszantott.

+Quote Post
cicatapmancs
hozzászólás 2013-02-21 22:54
Létrehozva: #1609

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-12-04 21:45
Azonosító: 1 912 074

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-21 20:45) *
Tisztelt cicatapmancs!

Megnézzük, köszönjük.

Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-21 22:39
Létrehozva: #1610

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(caldera75 @ 2013-02-21 20:54) *
Még egy olyat bevezethetne a vatera, hogy meg lehessen adni, hogy kik licitálhatnak a termékre.
Beállítanám, hogy minimum 5 pozitív ja legyen, vagy ne legyen legalább negatívja.

Persze zárt aukció, de így kevésbé lenne macera.

Nem lenne jó.smile.gif Te sem 115 értékeléssel kezdted. A nagyobb eladók meg úgy döntenének, hogy csak 50-100-150-stb értékeléssel vásárolhassanak tőlük, míg a végén lassan nem lenne olyan ember, aki biztos lehetne benne, hogy minden kritériumnak megfelel.
Mondjuk a narancssárga embereket tudod szűrni a licitkorlátozással. Személyes menü -> Beállítások -> Eladási beállítások. Itt a legfelső. Az üres mezőbe be tudod írni, hogy milyen százalékkal rendelkezzen minimum az a vevő, aki nálad vásárolhat. Ez a rendszer a zöldeket beengedi, mert a teljes jogú felhasználókat nem akarja a Vatera korlátozni.
Amúgy pont a legszélesebb vásárlói réteget szeretnéd kizárni azzal, hogy öt értékelést elvárnál a leendő vevőidtől.
Na azt hiszem erről ennyit tudok most mondani, hidd el érdemes átgondolni az én nézőpontomat is. Na és azt se felejtsd el, hogy elsősorban eladni szeretnél. Ezzel mindig van macera. Termékfeltöltés, fényképezés, odafigyelés, levelezés, csomagolás, postára ballagás (nyáron visszafelé el szabad nyalni egy velencei álom nevű fagylaltot.biggrin.gif). Na és ugyanilyen macera a problémás vevők kezelése is. Alakítsd ki a rutinokat és akkor nem olyan rázós. Nekem már erre is van forgatókönyvem, még csak ideges sem vagyok, ha egy-egy nem fizető/nem jelentkező tag beröppen.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-21 22:39

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-02-21 22:02
Létrehozva: #1611

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(caldera75 @ 2013-02-21 20:54) *
Még egy olyat bevezethetne a vatera, hogy meg lehessen adni, hogy kik licitálhatnak a termékre.
Beállítanám, hogy minimum 5 pozitív ja legyen, vagy ne legyen legalább negatívja.

3 semlegesem van, az még jó? blink.gif

+Quote Post
caldera75
hozzászólás 2013-02-21 21:54
Létrehozva: #1612

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-12 19:56
Azonosító: 113 420

Persze zárt aukció, de így kevésbé lenne macera.

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-21 08:43) *
Egy biztos. Nem ő az ideális vásárló, de talán összejön lassan.smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-21 21:45
Létrehozva: #1613

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(cicatapmancs @ 2013-02-21 20:26) *
...
Nem értem,hogy miért jó ez valakinek...

Tisztelt cicatapmancs!

Megnézzük, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cicatapmancs
hozzászólás 2013-02-21 21:26
Létrehozva: #1614

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-12-04 21:45
Azonosító: 1 912 074

Valahogy nem szeretem,hogy ha valaki magát értékeli és saját magánál licitálgat a termékeire.
Ezt a terméket tőlem vette bigyo23 felhasználónévvel:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1680616703.html
Most érdekes módon ugyanazzal a képekkel,ugyanazzal a termékleírással fent van egy hasonló nevű felhasználónál:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1713394232.html
Milyen meglepő,hogy Bigyoka81 licitált rá, aki szintén ugyanaz a felhasználó aki a terméket hirdeti.
A már eddig kitiltott felhasználónevei:
bigyo23 (az email címe egyezik egy másik felhasználónevével, dundika383 felhasználónevéről értékelte magát)
bigyoka01
bigyoka27
dundika383 (bigyo23 felhasználónevéről értékelte magát)
bigyoka00

Nem értem,hogy miért jó ez valakinek...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-21 14:40
Létrehozva: #1615

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davenport @ 2013-02-21 13:02) *
Az első felével annyira nem, de a második felével teljesen egyetértek. Az eddig általam felajánlott második lehetőségeknél még annyit sem kaptam hogy köszi, de nem.

Pedig ha belegondolsz, az első felében is lehet valami, bár azt hiszem nem tipikus.
Vajon miért nem válaszolnak a második lehetőséggel megszólított vevők? Én még sosem voltam azon az oldalon ilyen helyzetben, tehát nem tudom, hogy zajlik. Lehet, hogy nem tudják, mi a dolguk?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2013-02-21 14:02
Létrehozva: #1616

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(tkata67 @ 2013-02-21 11:47) *
Helló! Soha nem jártam még itt, de megpróbálom. Nekem eddig vagy 3-4 alkalommal sikerült 0-ás felhasználóba belebotlani, s tök véletlenül mindig úg yjött ki a lépés, hogy amikor meghiusult az üzletkötés a vásárló elérhetetlensége miatt és második lehetőségként felajánlottam a cuccot, annak, aki a legtöbbet licitált, még véletlenül sem kaptam választ ezektől a személyektől. Szóval nekem az jön le, hogy valaki licitál, megbánja, s pechjére nem licitálják felül. ekkor belép egy kamu-vevő, aki megnyeri az aukciót, azt várhatom, hogy fizessen, nem fog. Majd a második legtöbbet ajánló sem fog, sőt még csak válaszra sem méltat.

Az első felével annyira nem, de a második felével teljesen egyetértek. Az eddig általam felajánlott második lehetőségeknél még annyit sem kaptam hogy köszi, de nem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-21 12:55
Létrehozva: #1617

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tkata67 @ 2013-02-21 11:47) *
...Szóval nekem az jön le, hogy valaki licitál, megbánja, s pechjére nem licitálják felül. ekkor belép egy kamu-vevő, aki megnyeri az aukciót, azt várhatom, hogy fizessen, nem fog...

Eléggé logikusnak tűnik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tkata67
hozzászólás 2013-02-21 12:47
Létrehozva: #1618

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-15 20:37
Azonosító: 1 596 030

Helló! Soha nem jártam még itt, de megpróbálom. Nekem eddig vagy 3-4 alkalommal sikerült 0-ás felhasználóba belebotlani, s tök véletlenül mindig úg yjött ki a lépés, hogy amikor meghiusult az üzletkötés a vásárló elérhetetlensége miatt és második lehetőségként felajánlottam a cuccot, annak, aki a legtöbbet licitált, még véletlenül sem kaptam választ ezektől a személyektől. Szóval nekem az jön le, hogy valaki licitál, megbánja, s pechjére nem licitálják felül. ekkor belép egy kamu-vevő, aki megnyeri az aukciót, azt várhatom, hogy fizessen, nem fog. Majd a második legtöbbet ajánló sem fog, sőt még csak válaszra sem méltat.

IDÉZET(caldera75 @ 2013-02-20 13:37) *
Itt a termék, és a nyertes is ott van smile.gif

Link

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-21 09:43
Létrehozva: #1619

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(caldera75 @ 2013-02-21 08:06) *
Tegnap du sikerült elérnem a számon a licitáló bátyát, és megigérte, hogy visszahivnak smile.gif
Eddig semmi...

Egy biztos. Nem ő az ideális vásárló, de talán összejön lassan.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
caldera75
hozzászólás 2013-02-21 09:06
Létrehozva: #1620

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-12 19:56
Azonosító: 113 420

Tegnap du sikerült elérnem a számon a licitáló bátyát, és megigérte, hogy visszahivnak smile.gif
Eddig semmi...

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 79 80 81 82 83 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-02 02:23