IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1349 Oldal V  « < 805 806 807 808 809 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2009-10-10 17:22
Létrehozva: #16121

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(vproland @ 2009-10-10 15:29) *
Becsűrtem 2 negatívot 2 érdekesen hetekig semmire sem reagáló embernek...
Gondolom ma vagy legkésőbb hétfőre azért előkerülnek a bosszú negatívjaikkal...
Mit mondhatnék?...Korrekt világban élünk.... good.gif

A két linket vagy termékkódot légyszíves...

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
vproland
hozzászólás 2009-10-10 16:29
Létrehozva: #16122

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-26 14:05
Azonosító: 21 968

Becsűrtem 2 negatívot 2 érdekesen hetekig semmire sem reagáló embernek...
Gondolom ma vagy legkésőbb hétfőre azért előkerülnek a bosszú negatívjaikkal...
Mit mondhatnék?...Korrekt világban élünk.... good.gif

+Quote Post
sydney34
hozzászólás 2009-10-10 12:42
Létrehozva: #16123

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 08:57
Azonosító: 706 167

Sziasztok!

Most kaptam egy igencsak becstelen várálomtól értékelés ami szerint ő semlegest adott , holott én kb. majdnem egy hónapig vártam rá, mármint hogy utalja a pénzt, többszöri kereségemre sem jelentkezett (email, sms, telefon hivás) , és aztán most meg hirtelen ő ad nekem semleg értékelést mikor pozitivval is tudta volna értékelni!!! Mennyire nem korrekt dolog ez igy! sad.gif Na de mindeggy irtam a vaterának hogy töröljék az értékelését! Szerintetek eleget fognak tenni a kérésemnek? Várom kedves válaszotokat! Üdv.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-10-10 12:06
Létrehozva: #16124

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(terika23 @ 2009-10-10 10:35) *
Ti milyen értékelést adtok annak, aki többszöri megkeresésre (e-mail, mert én nem fogom hívni a vevőt a saját költségemen az tuti) nem jelentkezik a leütés után az i+ oldalon megadott napon belül? Vagy vártok még? ha vártok, meddig? Mondjuk, mióta licitált be sem lépett a vaterára sem...
Negatívot nincs szívem adni egyébként, mert nem tudom, miért nem jelentkezik. Egy semlegessel elvagyok, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. smile.gif

Most készítem fel magamat a negatívra egy vevőmmel kapcsolatban. Még előtted vásárolt, de egy megkeresésre sem válaszolt. Ma elküldtem neki a harmadik mail-t, a Vaterának is továbbítva (tényleg meg kell néznem megjött e a válasz rá), és mivel állati rendes vagyok, hétfőig várok a negatív bevarrásával.
De hétfőn........................ negative.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-10-10 11:02
Létrehozva: #16125

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(baland05 @ 2009-10-10 09:00) *
Üdv Mindenkinek !
Felhívnám a figyelmet atika86 eladóra. Elég sok értékes cuccot töltött fel, szinte egy időben járnak le, fizetni csak átutalással lehet, az eddig feltett kérdésekre pedig nem válaszol.
Üdvözlettel
baland05

Tisztelt baland05!

A bejelentést továbbítottuk felelős kollégáinknak, akik indokolt esetben megteszik majd a szükséges intézkedéseket.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
terika23
hozzászólás 2009-10-10 10:35
Létrehozva: #16126

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-27 17:22
Azonosító: 260 214

Ti milyen értékelést adtok annak, aki többszöri megkeresésre (e-mail, mert én nem fogom hívni a vevőt a saját költségemen az tuti) nem jelentkezik a leütés után az i+ oldalon megadott napon belül? Vagy vártok még? ha vártok, meddig? Mondjuk, mióta licitált be sem lépett a vaterára sem...
Negatívot nincs szívem adni egyébként, mert nem tudom, miért nem jelentkezik. Egy semlegessel elvagyok, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. smile.gif

--------------------
“I thought what I’d do was, I’d pretend I was one of those deaf-mutes.”

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-10-10 09:53
Létrehozva: #16127

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(baland05 @ 2009-10-10 09:00) *
Üdv Mindenkinek !
Felhívnám a figyelmet atika86 eladóra. Elég sok értékes cuccot töltött fel, szinte egy időben járnak le, fizetni csak átutalással lehet, az eddig feltett kérdésekre pedig nem válaszol.
Üdvözlettel
baland05

Így van.
Semmilyen kérdésre nem válaszol.

Nyilvánvaló lehúzás a szokásos tünetekkel.(most nincs kedvem felsorolni)
Annyival fejelte meg - rohadt okosnak hiszi magát - ,hogy megváltoztatta a bankszámlaszámot - ezért kékült be - hátha így majd nem találják meg.

Valamelyik moderátor kolléga nyomja meg az inaktiváló gombot.

Köszi
hytech

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
baland05
hozzászólás 2009-10-10 09:00
Létrehozva: #16128

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-12 22:08
Azonosító: 20 128

Üdv Mindenkinek !
Üdvözlettel
baland05

+Quote Post
Roswell47
hozzászólás 2009-10-10 02:33
Létrehozva: #16129

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-25 08:28
Azonosító: 716 245

(Ez kicsit hosszú lesz... Nevet terméket nem említek, még "tart" az "ügy".... Csak pont ezért, ha lenne valakinek tapasztalata......)
Hobbi-vaterás vagyok, 100%os visszajelzésű, gyorsan reagálok az adás/vételekre. Alkalmanként vásárolok, néha-néha eladok, ha valami már fölösleges, semmiképp sem nagytételben, és nem is a megélhetésért. Minden egyes licit előtt az eladónak feltettem a szükséges kérdéseket az esetleges alkuról, átvételről, meg mindenről, ami után nyugodt szívvel licitálhattam/vásárolhattam. Egyetlen egyszer, vagyis jelenlegi probléma kapcsán merült fel egy cserebere, több, mint 3 hete. Egy külföldi (csaknem 8000Ftos) bakelit-lemezért cserébe több magyar kislemezt illetve egy nagylemezt beszéltünk meg. Összeírtam a katalógust, rá bíztam a választást, elküldtem, majd több napon át tartó huzavona volt az eladó részéről, hogy "nem kapta meg, nem ír ki semmit". Furcsáltam, időhúzásnak tűnt, mert több formátumban is és szövegként is elküldtem, több email címről is, nade végre visszajelzett... Eleinte 15-16 tételes dolgot lecsökkentettünk 9 kicsi és egy nagylemezre. (kb számolom 700-800 Ft/db + 1500-1700Ft)
Az emailek váltásakor írtam, hogy ezek használt lemezek, nem gyűjtői darabok, de ritkaságok. Csaknem több, mint 20 illetve csaknem 30 évesek, az idő, pakolászás, költözködés azért rajtuk hagyott némi nyomot, ami ugye természetes, el kell ismerni. Egy nagyobb portörlés rájuk fér. Itthon bele is hallgattunk édesapámmal, hogy még a "legdurvább" karcok ellenére mégis mit érhetnek, de a szokásos bakelit minőséget produkálták, át is másoltuk magunknak. Apa gyűjteménye, neki az eszmei értékük mondhatni felbecsülhetetlen a mai napig, mert emlékek, de felajánlotta hogy rendelkezzek fölöttük, végülis csak pár darabról van szó.
Szóval közöltem, hogy a választás a használt lemezekre esett, sőt még 2 nagylemez közül ajánlottam a jobb állapotút... Addig rendben volt, nem volt semmi kritérium, vagy kifogás. Képet nem kért róluk. Címcsere után természetesen elsőként én küldtem el a csomagot. Pár nap után jött egy email, hogy rosszabb állapotban vannak, mint várta, és meggondolta magát, "nem kell neki". Mivel húzós volt a fölösleges postázás, kifakadtam, hogy nem erről volt szó, ráadásul most kidobtam 1100-1200Ftot a semmiért? Hogy olyan kiadványokat másolhatott le, amik másképp meg sem jelentek? Legalább a PK-t is küldje vissza. Lehiggadtam, majd még egy emailt írtam, hogy ok rendben, ha ennyire rossz a helyzet, akkor 2000Ftot "ráfizetek" az esetleges durva minőségi kifogások miatt, gondoltam pláne tiszta sor, mégha rá is fizetek. Vártam a pozitív reakciót, vagy legalábbis a készséget a boltolásra, ha másnem, akkor "elnézést, nem fogadom el a csere tárgyát, maradnék a készpénznél", de nem! 1-2 napig semmi válasz, majd felgyorsultak az események és felháborodásomra mélységes szidalmazás, szutykozás, sz*rozás tört ki a lemezek kapcsán, majd miattam, és még én
lettem piti csalónak kikiáltva. EDDIG Sem a lemezeket, sem az árát, sem semmit nem kaptam még vissza, csak annyit, hogy "majd holnap, majd holnap". Miután sajnálatos módon belefutottunk már csalóba (tart is a rendőrségi eljárás-jogosan), felvázoltam, hogy ha nem történik humánus tisztázás, és anyagi visszatérítés - márha ő mondta vissza, és felrúgta a dolgokat gyökerestől -, lépni fogunk ezügyben is. Még neki állt feljebb, hogy ne fenyegessem, mert megbánom, i a sz*romat, meg a többi blablabla alpáriság...
Mélységesen felháborító, merthát 1. ha az anyagi vonzata a fontos, akkor miért nem maradt csak KPnél. Tényleg nem jelentett volna gondot, nem egy kibírhatatlan összeg. 2. elvileg több száz adásvétele volt, akkor hogyhogy nem tud kezelni egy ilyen helyzetet? 3. az előzőleg saját maga szabott feltételeket felrúgja 4. átmegy gyalázó szidalmazó stílusba, mert nem képes elismerni, hogy nem volt igazán fair, de még annyit nem tett, hogy visszaküldi a csomagot, ha mégsem kell neki. Legutóbbi emailemben elnézést is kértem a rám vonatkozó nyers stílusra, és úgy érzem, hogy megpróbáltam helyre hozni ezt a kellemetlen szituációt -márcsak magam miatt is, és nem szeretném szándékosan összekarcolva, lerongálva visszakapni...bár már a legrosszabbra is felkészültem-. De igazán, hogy lehet menteni egy ilyen helyzetet? Van értelme bárkinek bármit bizonygatni? Van emberi haszna az ilyennek az esetleges "besározással", "lejáratással", "negatív reklámmal"? Mert sok esetben nem a "piti" 1000Ft-okról van szó, hanem mikor belegázolnak valaki becsületébe, és még be is fenyítik, mikor próbál kiállni az igazáért. Itt nem mindenki kereskedik több 100as tétellel, és ha pont ő hibázik, vagy meggondolja magát, nehogy még neki álljon feljebb... Rettenetesen gyerekes dolgok sülnek ki ilyenkor -gyakran mindkét oldalról, ez is tény-
Minden esetre egyet nyerhetünk: tapasztalatot.. Többet ilyen feltételekkel üzletelni soha...senkivel... Nincs bennem harag, végülis semlegeset ér ez az egész, vagy még annyit sem... semmit.. 1 emailváltással el lehetett volna intézni, dehát ha elszabadulnak az indulatok, akkor az kihatással lesz az elfajuló "oda-vissza"játékra, meg a lejáratásra, lepontozásra. Nem fáj a szívem azért a lemezért, más külföldi aukciós oldalak tele vannak vele, majdcsak meglesz. Hagytam volna az egészet a fenébe, de legalább visszakapom apum lemezeit, amiket anno ő sajátkezűleg újonnan vásárolt, meg némelyiket dedikáltatott és megmaradnak továbbra is emlékként. not_i.gif

+Quote Post
bigfootinformati...
hozzászólás 2009-10-09 19:14
Létrehozva: #16130

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-25 15:50
Azonosító: 579 694

Tiltólistába való alany ( benkejuli ):

Értékelése:
Az, hogy a leütést követő 3. napon se veszi fel a telefont egyszerűen elfogadhatatlan. A könyv
ajándékba lett volna, ezért lett volna jó ha hamar át tudom venni. Írt egy emailt a termékkel
kapcsolatban, de az a spamszűrőbe került. Jó lenne, ha nem spamként küldené a termékeivel
kapcsolatos átvételi információkat. Utána meg nem követelné a pozitív visszajelzést. Nesze neked,
itt a pozitívad! Senkinek sem ajánlom.

Kedves partner.Elismeri saját primitívségét idézem "Írt egy emailt a termékkel kapcsolatban, de az a
spamszűrőbe került. Jó lenne, ha nem spamként küldené a termékeivel kapcsolatos átvételi
információkat" Azt hiszem ez önmagáért beszél. Leüti a terméket, amit a boltba viszek, majd egy hét
múlva mikor érdeklődök közli, hogy nem kapott levelet tőlem, különben is máshol megvette, de ha adok egy pozitívat,
ő se ad negatívot. Még ha spam mappába került is a levél ami az Ő bénasága, minimum hogy ír egy levelet és jelentkezik,
és nem egy hét mulva mikor én rákérdezek hogy miért nem vette át a boltban esik nekem azzal hogy máshol megvette.
Érdekes, több mint 2300 vevő mást mond.Most megint adott egy munkát a vaterának törölni a
negatívot...hiába, a kedves vevők ilyenek smile.gif Még jó, hogy van 2 ticket számom...
Külön kedves, hogy péntek délután adja, mert tudja hogy nem tudom töröltetni csak hétfőn mert nincs ügyfélszolgálat.
Szerintem tiltólistás...

A hozzászólást -bigfootinformatika- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-09 19:15

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-10-09 13:03
Létrehozva: #16131

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(monika757 @ 2009-10-09 12:26) *
Csatlakozom az elöttem szólohoz.
Jeleztem a vatera felé,hogy motodude-nak kifizettem több mint 12000ft-ot nem küldte a megnyert terméket,kértem tiltsák le,elküldtem e-mailben az átutalát igazoló otp-s igazolást ami nekik nem felelt meg,rendörségi feljelentést tettem...azóta sem zárták ki és azóta 3 negatívot kaptt már.......nem értem minek ide felhasználói feltétel ha még az sem vesz figyelembe aki azokat kitalálta...........................
Sajnálom hogy igy jártál.szia

Ha jól látom, szeptember 30-án jártak a termékeid, amiket vettél tőle. Szerintem csak türelmetlen vagy, és meg fog érkezni a cuccod wink.gif

A hozzászólást -zpepe26- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-09 13:04

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-10-09 12:54
Létrehozva: #16132

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(monika757 @ 2009-10-09 12:26) *
Jeleztem a vatera felé,hogy motodude-nak kifizettem több mint 12000ft-ot nem küldte a megnyert terméket,kértem tiltsák le,elküldtem e-mailben az átutalát igazoló otp-s igazolást ami nekik nem felelt meg,rendörségi feljelentést tettem...azóta sem zárták ki és azóta 3 negatívot kaptt már.......nem értem minek ide felhasználói feltétel ha még az sem vesz figyelembe aki azokat kitalálta...........................

Tisztelt monika757!

Egy e-mail alapján valóban nem áll módunkban letiltani egy felhasználót.
Kollégáink kérték, hogy jpg formátumban (egy közönséges képernyőfotó lementve) küldje be az átutalásról szóló bizonylatot, Ön ezt nem tette meg.
Kérjük, vegye fel a kapcsolatot Biztonsági Részlegünkkel a security@vatera.com címen, írja meg mikor tett feljelentést, hol és milyen ügyszámon folyik az eljárás.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
monika757
hozzászólás 2009-10-09 12:26
Létrehozva: #16133

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-01-16 08:32
Azonosító: 81 917

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2009-10-09 09:09
Létrehozva: #16134

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(kormend001 @ 2009-10-09 08:49) *
Az utolsó két eladásomnál az automatikus értesítőben a vevő vezetéknevének csak a kezdőbetűje szerepel + a keresztneve.

Ez valami új módi a vateránál, vagy csak véletlenül egymásután belefutottam két felhasználóba, aki hiányos adatokat adott meg?

Kedves kormend001!

A regisztrációs adatok ellenőrzése folyamatos, amennyiben egy felhasználó pontatlan adatokat ad meg, felfüggesztésre kerül.
A folyamatos ellenőrzés mellett is előfordulhat azonban, hogy egy-egy felhasználónál pontatlan adatok maradnak.
Amennyiben elküldi a pontos felhasználóneveket, meg tudjuk tenni a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2009-10-09 08:49
Létrehozva: #16135

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 15:04
Azonosító: 8 384

Az utolsó két eladásomnál az automatikus értesítőben a vevő vezetéknevének csak a kezdőbetűje szerepel + a keresztneve.

Ez valami új módi a vateránál, vagy csak véletlenül egymásután belefutottam két felhasználóba, aki hiányos adatokat adott meg?

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2009-10-09 08:37
Létrehozva: #16136

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 149

IDÉZET(Mott12 @ 2009-10-05 22:31) *
Nagyon komoly a figura. Pubi vs Pubikám meg a Nepálos story laugh.gif laza a fórum nyelve pirosra nyalta adatlapját:)

Már újra a régi...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-10-08 20:48
Létrehozva: #16137

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Geza57 @ 2009-10-08 20:41) *
Csalódásomat szeretném megosztani minden Vaterással. Történet egyszerű: a megnyert licit után elutaltam a pénzt, de az áru nem jött. Telefon nem él, emilre nincs válasz! Írtam a biztonsag@vatera.com-ra, hogy mi a helyzet. Azt válaszolták adjak negatívot és küldjem be az utalás igazolását és letiltják. Több, mint egy hete semmi sem történt, illetve újabb két áldozat adott neki negatívot. A Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit, bezzeg 100 forint adósság esetén azonnal megy a tiltás. Szégyen a Vaterára! Ezzel a passzivítással az egész tevékenység iránti bizalmat ássa alá.

Tisztelt Geza57!

Pontosan mit ért azon, hogy a "Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit" ?
A biztonsag@vatera.com címre írt levelekre ez az automata válasz érkezik:

"Tájékoztatjuk, hogy jelen üzenet egy automata válasz, így levele nem került elolvasásra.

Az üzenetet archiváltuk, amely a xxxxxxxxxxxxxx számú azonosítót kapta. Amennyiben ez ügyben emailt küld nekünk - a lentebb ismertetett módon - ezt az azonosítót ne felejtse el levelében feltüntetni.

Ügyfélszolgálatunk a kapcsolatfelvétel lapon keresztül érhető el, kollégáink itt várják bejelentéseit.

Kapcsolatfelvétel:
http://www.vatera.hu/help/contact.php"

Tehát, ha ön erre a címre írt, esetleg ide küldte a dokumentumokat, akkor azok NEM értek célba, kollégáink nem olvasták, ennek az e-mail címnek más a rendeltetése.
Kérjük, a fentiek alapján írjon a Kapcsolatfelvétel megfelelő menüpontján át, vagy vegye fel a kapcsolatot Biztonsági Részlegünkkel a security@vatera.com címen.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Geza57
hozzászólás 2009-10-08 20:41
Létrehozva: #16138

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-24 20:59
Azonosító: 762 645

Csalódásomat szeretném megosztani minden Vaterással. Történet egyszerű: a megnyert licit után elutaltam a pénzt, de az áru nem jött. Telefon nem él, emilre nincs válasz! Írtam a biztonsag@vatera.com-ra, hogy mi a helyzet. Azt válaszolták adjak negatívot és küldjem be az utalás igazolását és letiltják. Több, mint egy hete semmi sem történt, illetve újabb két áldozat adott neki negatívot. A Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit, bezzeg 100 forint adósság esetén azonnal megy a tiltás. Szégyen a Vaterára! Ezzel a passzivítással az egész tevékenység iránti bizalmat ássa alá.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-10-08 15:07
Létrehozva: #16139

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(terika23 @ 2009-10-08 14:30) *
Pedig a teáskanna szép... smile.gif
A vevő neve eleve nem bizalongerjesztő, még akkor sem, ha csak egy nick.

Különben meg várd meg, hogy értékeljen. Aztán majd lenegázod, ha ő már írt. Kérd meg rá, hogy ha már nem vette meg, minél előbb értékeljen Téged. Lehet nem ad negatívát...persze az is lehet, hogy igen :S De előbb-utóbb úgy is fog adni valamit...

Viszont válaszolt, így már valami a kezemben. good2.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
terika23
hozzászólás 2009-10-08 14:30
Létrehozva: #16140

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-27 17:22
Azonosító: 260 214

IDÉZET(zejopy @ 2009-10-08 07:31) *
Na és mit adnál a legutóbbi "vevőmnek".
http://www.vatera.hu/bavaria_teas_kanna_1874_153207852.html
Csörög a telefon, nem részletezem tömörítem, a lényege, hogy ő nem is ilyet akar, hanem olyat, amin csak egy vékony csík van.

Pedig a teáskanna szép... smile.gif
A vevő neve eleve nem bizalongerjesztő, még akkor sem, ha csak egy nick.

Különben meg várd meg, hogy értékeljen. Aztán majd lenegázod, ha ő már írt. Kérd meg rá, hogy ha már nem vette meg, minél előbb értékeljen Téged. Lehet nem ad negatívát...persze az is lehet, hogy igen :S De előbb-utóbb úgy is fog adni valamit...

A hozzászólást -terika23- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-08 14:32

--------------------
“I thought what I’d do was, I’d pretend I was one of those deaf-mutes.”

+Quote Post

1349 Oldal V  « < 805 806 807 808 809 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-24 23:29