IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1349 Oldal V  « < 805 806 807 808 809 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
bigfootinformati...
hozzászólás 2009-10-09 19:14
Létrehozva: #16121

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-25 15:50
Azonosító: 579 694

Tiltólistába való alany ( benkejuli ):

Értékelése:
Az, hogy a leütést követő 3. napon se veszi fel a telefont egyszerűen elfogadhatatlan. A könyv
ajándékba lett volna, ezért lett volna jó ha hamar át tudom venni. Írt egy emailt a termékkel
kapcsolatban, de az a spamszűrőbe került. Jó lenne, ha nem spamként küldené a termékeivel
kapcsolatos átvételi információkat. Utána meg nem követelné a pozitív visszajelzést. Nesze neked,
itt a pozitívad! Senkinek sem ajánlom.

Kedves partner.Elismeri saját primitívségét idézem "Írt egy emailt a termékkel kapcsolatban, de az a
spamszűrőbe került. Jó lenne, ha nem spamként küldené a termékeivel kapcsolatos átvételi
információkat" Azt hiszem ez önmagáért beszél. Leüti a terméket, amit a boltba viszek, majd egy hét
múlva mikor érdeklődök közli, hogy nem kapott levelet tőlem, különben is máshol megvette, de ha adok egy pozitívat,
ő se ad negatívot. Még ha spam mappába került is a levél ami az Ő bénasága, minimum hogy ír egy levelet és jelentkezik,
és nem egy hét mulva mikor én rákérdezek hogy miért nem vette át a boltban esik nekem azzal hogy máshol megvette.
Érdekes, több mint 2300 vevő mást mond.Most megint adott egy munkát a vaterának törölni a
negatívot...hiába, a kedves vevők ilyenek smile.gif Még jó, hogy van 2 ticket számom...
Külön kedves, hogy péntek délután adja, mert tudja hogy nem tudom töröltetni csak hétfőn mert nincs ügyfélszolgálat.
Szerintem tiltólistás...

A hozzászólást -bigfootinformatika- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-09 19:15
Go to the top of the page

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-10-09 13:03
Létrehozva: #16122

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(monika757 @ 2009-10-09 12:26) *
Csatlakozom az elöttem szólohoz.
Jeleztem a vatera felé,hogy motodude-nak kifizettem több mint 12000ft-ot nem küldte a megnyert terméket,kértem tiltsák le,elküldtem e-mailben az átutalát igazoló otp-s igazolást ami nekik nem felelt meg,rendörségi feljelentést tettem...azóta sem zárták ki és azóta 3 negatívot kaptt már.......nem értem minek ide felhasználói feltétel ha még az sem vesz figyelembe aki azokat kitalálta...........................
Sajnálom hogy igy jártál.szia

Ha jól látom, szeptember 30-án jártak a termékeid, amiket vettél tőle. Szerintem csak türelmetlen vagy, és meg fog érkezni a cuccod wink.gif

A hozzászólást -zpepe26- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-09 13:04

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-10-09 12:54
Létrehozva: #16123

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(monika757 @ 2009-10-09 12:26) *
Jeleztem a vatera felé,hogy motodude-nak kifizettem több mint 12000ft-ot nem küldte a megnyert terméket,kértem tiltsák le,elküldtem e-mailben az átutalát igazoló otp-s igazolást ami nekik nem felelt meg,rendörségi feljelentést tettem...azóta sem zárták ki és azóta 3 negatívot kaptt már.......nem értem minek ide felhasználói feltétel ha még az sem vesz figyelembe aki azokat kitalálta...........................

Tisztelt monika757!

Egy e-mail alapján valóban nem áll módunkban letiltani egy felhasználót.
Kollégáink kérték, hogy jpg formátumban (egy közönséges képernyőfotó lementve) küldje be az átutalásról szóló bizonylatot, Ön ezt nem tette meg.
Kérjük, vegye fel a kapcsolatot Biztonsági Részlegünkkel a security@vatera.com címen, írja meg mikor tett feljelentést, hol és milyen ügyszámon folyik az eljárás.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
monika757
hozzászólás 2009-10-09 12:26
Létrehozva: #16124

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-01-16 08:32
Azonosító: 81 917

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2009-10-09 09:09
Létrehozva: #16125

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(kormend001 @ 2009-10-09 08:49) *
Az utolsó két eladásomnál az automatikus értesítőben a vevő vezetéknevének csak a kezdőbetűje szerepel + a keresztneve.

Ez valami új módi a vateránál, vagy csak véletlenül egymásután belefutottam két felhasználóba, aki hiányos adatokat adott meg?

Kedves kormend001!

A regisztrációs adatok ellenőrzése folyamatos, amennyiben egy felhasználó pontatlan adatokat ad meg, felfüggesztésre kerül.
A folyamatos ellenőrzés mellett is előfordulhat azonban, hogy egy-egy felhasználónál pontatlan adatok maradnak.
Amennyiben elküldi a pontos felhasználóneveket, meg tudjuk tenni a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2009-10-09 08:49
Létrehozva: #16126

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 15:04
Azonosító: 8 384

Az utolsó két eladásomnál az automatikus értesítőben a vevő vezetéknevének csak a kezdőbetűje szerepel + a keresztneve.

Ez valami új módi a vateránál, vagy csak véletlenül egymásután belefutottam két felhasználóba, aki hiányos adatokat adott meg?

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2009-10-09 08:37
Létrehozva: #16127

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:18
Azonosító: 149

IDÉZET(Mott12 @ 2009-10-05 22:31) *
Nagyon komoly a figura. Pubi vs Pubikám meg a Nepálos story laugh.gif laza a fórum nyelve pirosra nyalta adatlapját:)

Már újra a régi...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-10-08 20:48
Létrehozva: #16128

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Geza57 @ 2009-10-08 20:41) *
Csalódásomat szeretném megosztani minden Vaterással. Történet egyszerű: a megnyert licit után elutaltam a pénzt, de az áru nem jött. Telefon nem él, emilre nincs válasz! Írtam a biztonsag@vatera.com-ra, hogy mi a helyzet. Azt válaszolták adjak negatívot és küldjem be az utalás igazolását és letiltják. Több, mint egy hete semmi sem történt, illetve újabb két áldozat adott neki negatívot. A Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit, bezzeg 100 forint adósság esetén azonnal megy a tiltás. Szégyen a Vaterára! Ezzel a passzivítással az egész tevékenység iránti bizalmat ássa alá.

Tisztelt Geza57!

Pontosan mit ért azon, hogy a "Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit" ?
A biztonsag@vatera.com címre írt levelekre ez az automata válasz érkezik:

"Tájékoztatjuk, hogy jelen üzenet egy automata válasz, így levele nem került elolvasásra.

Az üzenetet archiváltuk, amely a xxxxxxxxxxxxxx számú azonosítót kapta. Amennyiben ez ügyben emailt küld nekünk - a lentebb ismertetett módon - ezt az azonosítót ne felejtse el levelében feltüntetni.

Ügyfélszolgálatunk a kapcsolatfelvétel lapon keresztül érhető el, kollégáink itt várják bejelentéseit.

Kapcsolatfelvétel:
http://www.vatera.hu/help/contact.php"

Tehát, ha ön erre a címre írt, esetleg ide küldte a dokumentumokat, akkor azok NEM értek célba, kollégáink nem olvasták, ennek az e-mail címnek más a rendeltetése.
Kérjük, a fentiek alapján írjon a Kapcsolatfelvétel megfelelő menüpontján át, vagy vegye fel a kapcsolatot Biztonsági Részlegünkkel a security@vatera.com címen.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Geza57
hozzászólás 2009-10-08 20:41
Létrehozva: #16129

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-24 20:59
Azonosító: 762 645

Csalódásomat szeretném megosztani minden Vaterással. Történet egyszerű: a megnyert licit után elutaltam a pénzt, de az áru nem jött. Telefon nem él, emilre nincs válasz! Írtam a biztonsag@vatera.com-ra, hogy mi a helyzet. Azt válaszolták adjak negatívot és küldjem be az utalás igazolását és letiltják. Több, mint egy hete semmi sem történt, illetve újabb két áldozat adott neki negatívot. A Vatera végigasszisztálja a történteket és nem csinál semmit, bezzeg 100 forint adósság esetén azonnal megy a tiltás. Szégyen a Vaterára! Ezzel a passzivítással az egész tevékenység iránti bizalmat ássa alá.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-10-08 15:07
Létrehozva: #16130

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(terika23 @ 2009-10-08 14:30) *
Pedig a teáskanna szép... smile.gif
A vevő neve eleve nem bizalongerjesztő, még akkor sem, ha csak egy nick.

Különben meg várd meg, hogy értékeljen. Aztán majd lenegázod, ha ő már írt. Kérd meg rá, hogy ha már nem vette meg, minél előbb értékeljen Téged. Lehet nem ad negatívát...persze az is lehet, hogy igen :S De előbb-utóbb úgy is fog adni valamit...

Viszont válaszolt, így már valami a kezemben. good2.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
terika23
hozzászólás 2009-10-08 14:30
Létrehozva: #16131

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-27 17:22
Azonosító: 260 214

IDÉZET(zejopy @ 2009-10-08 07:31) *
Na és mit adnál a legutóbbi "vevőmnek".
http://www.vatera.hu/bavaria_teas_kanna_1874_153207852.html
Csörög a telefon, nem részletezem tömörítem, a lényege, hogy ő nem is ilyet akar, hanem olyat, amin csak egy vékony csík van.

Pedig a teáskanna szép... smile.gif
A vevő neve eleve nem bizalongerjesztő, még akkor sem, ha csak egy nick.

Különben meg várd meg, hogy értékeljen. Aztán majd lenegázod, ha ő már írt. Kérd meg rá, hogy ha már nem vette meg, minél előbb értékeljen Téged. Lehet nem ad negatívát...persze az is lehet, hogy igen :S De előbb-utóbb úgy is fog adni valamit...

A hozzászólást -terika23- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-08 14:32

--------------------
“I thought what I’d do was, I’d pretend I was one of those deaf-mutes.”

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2009-10-08 12:16
Létrehozva: #16132

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 10:23
Azonosító: 115 976

Sziasztok!

Ő is egy érdekes eladó:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=127850

Hogy miért? Pl. ezért a levelezésért:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=153640266

- amiből először azt hittem, hogy figyelmes és segíteni akar.

Aztán elolvastam
- a negatív : http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...50&avatip=2

- illetve semleges értékeléseit: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...50&avatip=1

Hát ezért érdekes. Most már én is kioktató, enyhén szólva minősíthetetlen modorú eladónak tartom. Hogy velem mi a baja, fogalmam sincs, de szerintem hamarosan meg fogom tudni...

Szép napot Mindenkinek!

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-10-08 11:43
Létrehozva: #16133

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(hytech @ 2009-10-08 11:35) *
http://www.vatera.hu/nokia_8800_hasznalt_e..._154254763.html

Most akkor használt vagy új?

Érdemes elolvasni a hirdetés címét és a levelezést is.

Aki mégis megveszi, annak új.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-10-08 11:35
Létrehozva: #16134

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

http://www.vatera.hu/nokia_8800_hasznalt_e..._154254763.html

Most akkor használt vagy új?

Érdemes elolvasni a hirdetés címét és a levelezést is.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
lyza21
hozzászólás 2009-10-08 09:04
Létrehozva: #16135

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2009-09-10 17:18
Azonosító: 739 105

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-10-07 12:29) *
Kedves lyza21!

Szabályaink értelmében nem megengedett a vételárat terhelő, egyéb költség feltüntetése, illetve annak feltüntetés nélküli felszámítása sem engedett. Az eladó csak a valós postaköltséget számíthatja fel.
Javasoljuk, hogy az ügyben folytatott levelezéseket másolatban továbbítsa a biztonsag@vatera.com email címre is, így vitás esetben könnyebb az ügy rendezése.

Köszönöm már irtam neki ezt azóta semmi válasz. Szerintem irok a biztonságiaknak ismét.

+Quote Post
Misicus
hozzászólás 2009-10-08 08:46
Létrehozva: #16136

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-16 06:57
Azonosító: 187 614

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2009-10-07 15:54) *
Kedves Misicus!

Sziasztok !

Köszönöm a tanácsokat ...már 2 levelet is írtam (tegnap és tegnapelőtt) írtam a vaterának is az ő válaszukat is bemásoltam ez egyik levélben.
Semmi reakció .Elolvasás visszajelzése sem érkezett meg.

Valójában elképzelhető,hogy tévesen tette fel. Mikor megnyertem nem is bíztam abban,hogy ennyi pénzért az enyém lehet...mivel több 100.000.- ft-os bútorokról van szó, de elvártam volna ,elnézést, vagy bocsot vagy valami hasonlót a telefonban. ehelyett lekezelően beszélt velem.

Szép napot Nektek !

Misicus

A hozzászólást -Vateraoroszlan- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-08 09:35

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-10-08 08:31
Létrehozva: #16137

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Aramir @ 2009-10-07 23:51) *
Végülis a kérdésre válaszolt, és megírta, hogy nem kéri, ilyeneknek én is semlegest adok, végülis nemtudhatom 100%, hogy a magyarázat igaz-e (max 99%-ra biggrin.gif ), ellenben amikor b***nak válaszolni, hitegetnek a fizetéssel, az sokkal rosszabb, az utóbbi akár hetekig is eltud húzódni.

Na és mit adnál a legutóbbi "vevőmnek".
http://www.vatera.hu/bavaria_teas_kanna_1874_153207852.html
Csörög a telefon, nem részletezem tömörítem, a lényege, hogy ő nem is ilyet akar, hanem olyat, amin csak egy vékony csík van. Így nemes egyszerűséggel a leütés után.
És mindezt telefonon, nincs semmi a kezemben, amivel igazolni tudom az igazamat.
És persze megpróbáltam behúzni a csőbe, írtam neki levelet, hogy hogyan tovább, mert ha arra válaszol, akkor már van valami a kezemben. Nem válaszolt. Állok a dilemmában. Hytech most ne figyelj!!!!! Nem merek negát adni, mert nem tudom bizonyítani a korrektségemet és az ő komolytalanságát, és ha visszanegáz, nem tudom töröltetni. Bele tud rondítani a 100%-omba. Nem akarom. Nem azért nyalom ki minden vevő fenekét, hogy jöjjön egy meggondolatlan, és az egész eddigi munkámat tönkretegye. Ez méltánytalan. fejvakar.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-10-08 08:03
Létrehozva: #16138

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(vazze1 @ 2009-10-07 21:33) *
Nem gondolom hogy rántott csirkére is igényt tartana valaki de ha az eladónak vannak elvárása és a pénz a zsebben akkor legyen már a fejében is valami hogy a másik esetleg agódik egy picit ,mert a pénzt már elutalta és csak a remény maradt hogy kap-e valamit és azt kapja amire licitált,és még ott van a Posta is mint rizikófaktor,eltünik az kurensebb áru vagy nem.Az utánvét lehet hogy drágább de mindenkinek biztonságosabb.

Ha nem azt kapja a vevő, amire számított, akkor akkor lehet reklamálni, és az eladók többsége kicseréli, visszavásárolja a cuccot. Persze ilyenkor jogos a kérdés, hogy nem csak a vevő akarja lehúzni az eladót, és jogos-e a reklamáció (én már találkoztam ilyennel wink.gif )

A postán megfelelő biztosítékok vannak, hogy ha eltűnne a cucc, akkor milyen kártérítést fizetnek, ezt kell kihasználni, és nem kell sajnálni a postára pl 200 Ft-ot, hogy ajánlottan postázzon az eladó.

Utánvét..... Már megint! Lerágott csont: kapsz tőlem egy fél téglát utánvéttel, és sosem tudod bebizonyítani, hogy azt kaptál, ráadásul nálam van egy bizonyíték, hogy átvetted wink.gif Nem beszélve arról, hogy ha elküldöm, nem veszed át, akkor duplán buktam a postát és az árú is megmarad....

A hozzászólást -zpepe26- szerkesztette a következő időpontban: 2009-10-08 08:04

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-10-07 23:51
Létrehozva: #16139

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(hytech @ 2009-10-07 22:13) *
Bravo neked is.
Ezért tart ott a Vaterán a vásárlási morál ahol tart.

Végülis a kérdésre válaszolt, és megírta, hogy nem kéri, ilyeneknek én is semlegest adok, végülis nemtudhatom 100%, hogy a magyarázat igaz-e (max 99%-ra biggrin.gif ), ellenben amikor b***nak válaszolni, hitegetnek a fizetéssel, az sokkal rosszabb, az utóbbi akár hetekig is eltud húzódni.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-10-07 23:38
Létrehozva: #16140

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(prsq @ 2009-10-07 23:36) *
Ha minden okom megvan rá, simán negatívot adok, nem vagyok szívbajos, ne hidd. A bosszúnega nem tart vissza.

('Működtem már közre' inaktiválásban. Mint mondtam, az nagyon fel tud húzni, ha csak lapít a partner. És ezt a vásárlási értesítőben is közlöm, hadd tudja mire számítson.)

Ez már beszéd.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post

1349 Oldal V  « < 805 806 807 808 809 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-04 00:09