IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 811 812 813 814 815 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Grobar
hozzászólás 2009-09-14 20:36
Létrehozva: #16241

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(VateraBenz @ 2009-09-14 20:18) *
Így van.

Mi hytechel ezt a vevő pénzén rendelést, gagyizásnak hívjuk. laugh.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2009-09-14 20:18
Létrehozva: #16242

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(hytech @ 2009-09-14 19:04) *
A vatera NEM webáruház hanem licitoldal.

Így van.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-09-14 20:16
Létrehozva: #16243

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(sandadmon @ 2009-09-14 20:09) *
Vallserrano már többször megjelent itt a fórumon, mint panasz tárgya. De most látom csak, hogy Te is profi vagy. Gratulálok rolleyes.gif

Köszönöm. smile.gif
Igen, én is olvastam. Így aztán nem vásárolok tőle, ugyanis nem ilyen jellegű kalandot kívánok az életembe. laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
sandadmon
hozzászólás 2009-09-14 20:09
Létrehozva: #16244

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-25 08:30
Azonosító: 135 835

IDÉZET(zejopy @ 2009-09-12 22:03) *
Látjátok ezt a vevőorientált hozzáállást? 3.-án kérdeztem, ma 12.-e van. Ugye egyértelmű, hogy ezek után nem fogok vásárolni tőle. Mellesleg legyen mondva, ez egy jó szondáztatás. Ha nem méltatnak válaszra, akkor sajnos úgy értelmezem a dolgot, hogy nincs szükség a pénzemre. mad.gif
http://www.vatera.hu/ultrahangos_kartevori..._152211165.html

Vallserrano már többször megjelent itt a fórumon, mint panasz tárgya. De most látom csak, hogy Te is profi vagy. Gratulálok rolleyes.gif

+Quote Post
Lütyő1
hozzászólás 2009-09-14 20:02
Létrehozva: #16245

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 14:38
Azonosító: 131 749

Sziasztok!

meglepődve fedeztem fel ma,érdekes módon mennyire hasonlít csirimanó és bakosnékati terméklistája...Ráadásul egymáéra licitálnak, és egy helyenis laknak...Vagy csak én vagyok gyanakvó??

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-09-14 19:24
Létrehozva: #16246

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-09-14 19:23) *
Ja?
Nem is fog.

Ez egy ilyen idxxxa.

Muszáj leszek neki pozitívot adni ha letelik a 40 nap, pedig legszívesebben negatívot adnék.

Senkit nem értékel, nemsokára nem tud majd belépni.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-09-14 19:23
Létrehozva: #16247

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Grobar @ 2009-09-14 19:08) *
Látom, még mindig nem bírt értékelni, a táskás vevő. blink.gif blink.gif

Ja?
Nem is fog.

Ez egy ilyen idxxxa.

Muszáj leszek neki pozitívot adni ha letelik a 40 nap, pedig legszívesebben negatívot adnék.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-09-14 19:08
Létrehozva: #16248

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-09-14 19:04) *
Na most vagy súlyos tévedésben.

Ha ezt tudod mit jelent akkor ne állíts hülyeségeket.
Ha nem tudod akkor olvasd el a vatera üzletszabályzatát és tisztábban fogsz látni.

Látom, még mindig nem bírt értékelni, a táskás vevő. blink.gif blink.gif

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-09-14 19:04
Létrehozva: #16249

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(dalmi01 @ 2009-09-14 10:02) *
Ezt hívják vebáruháznak ami a vatera.

Na most vagy súlyos tévedésben.

Ha ezt tudod mit jelent akkor ne állíts hülyeségeket.
Ha nem tudod akkor olvasd el a vatera üzletszabályzatát és tisztábban fogsz látni.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-09-14 18:24
Létrehozva: #16250

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szia!
Ne haragudj de ezt megcáfolom.Én is kintről hozatok be minden terméket és az utalás beérkezése után.

Van is 32 semlegesed, meg 8 negatívod, jó része a késedelem miatt. blink.gif Webáruház????? Ha webáruházból rendelek, akkor futár hozza nekem, neki fizetek, vagy utánvéttel küldik. Budapestre 24 vidékre 48 órán belül. Ha nem rendelhető akkor kiírják hogy nincs raktáron. De nem kérik el előre a pénzt.
Egy komoly webáruházban. wink.gif

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2009-09-14 18:28

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-09-14 18:07
Létrehozva: #16251

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Szia!
Ne haragudj de ezt megcáfolom.Én is kintről hozatok be minden terméket és az utalás beérkezése után.Nem az ebayról hanem nagykerekből.Ezt hívják vebáruháznak ami a vatera.........

Tisztelettel:Babus

Szia!
Nem azzal van a gondja itt többeknek, hogy kintről hozod be, hogy akár ebay-ről, akár nagykerből veszed. Az a baj, hogy a vaterás vásárló pénzén rendeled meg. Bár Neked abban igazad van, hogy Bolt (webáruház) vagy, és mint ilyen nem biztos, hogy minden van "raktáron" (remélem azért van olyan, amit azonnal tudsz szállitani wink.gif ). De itt azokkal problémáztak, akik minden terméküket akkor rendelik meg, amikor a vevő pénze megérkezett, semmi tőke, csak a nyerészkedés (ez igenis nyerészkedés!).
Én is szoktam keresni sok dolgon, van amit azért veszek meg más honlapokon (lehet akár ebay is), mert tudom, hogy itthon el lehet adni többért. De addig nem hírdetem meg a cuccot, amíg nincs a kezemben! És itt ez a lényeg.

Üdv: zpepe26

A hozzászólást -zpepe26- szerkesztette a következő időpontban: 2009-09-14 18:08

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
dalmi01
hozzászólás 2009-09-14 10:02
Létrehozva: #16252

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-22 22:06
Azonosító: 164 540

Szia!
Ne haragudj de ezt megcáfolom.Én is kintről hozatok be minden terméket és az utalás beérkezése után.Nem az ebayról hanem nagykerekből.Ezt hívják vebáruháznak ami a vatera.A raktár nem én vagyok pl az aloeverát árusító cég üzletkötőinek sincs a termék a kezükben még is interneten katalógusból árulják ettől még nem csalók.Ahoz hogy tudj kint vásárolni angolul kell tudni +paypal+euró számla stb stb.Ezt nem mindenki tudja akarja megcsinálni.Én tetováló gépeket is árulok és 22000Ft -ért is van ami itt nálunk alaphangon 50000Ft.Sokan veszik és mindenki megkapja.A magyar postát nem jellemezném mert a legtöbb negatívom vagy semlegesem abból adódott hogy feladtam szelvénnyel és eltűnt vagy kilopták a borítékból.A vevő meg azonnal irgum burgum negatív.Ha eltűnt eddig bármi pótoltam akkor is ha volt szelvényem én feladtam.Azért mert én lenyeltem ezt a veszteséget.A legutóbb utána néztem kiszállították a vevőhöz Ő még is azt mondta nem kapta meg.Hümm...Most akkor mondjam azt csaló???Hát találkoztunk adtam neki másikat és ennyi.Pedig szelvényem volt!!!
Szóval nem egyszerű dolog mindenkinek megfelelni.
Csak egy példa.Vettem hajakat sokan vettek mindenki elégedett.Majd jön egy vevő neki más típus kell.Hát legyen veszünk neki egy drága hajat erre kiderül pocsék.Hajat sehol nem cserélnek vissza gar nincs rá.Ok hát visszautalom saját zseből bár a hajat nem láttam mert nem küldte vissza.A másik esetben visszaküldte igaz hasonlítani sem hasonlított arra amit küldtem.Lenyeltem a békát visszautaltam és kaptam egy negát:)De ettől még nem minden gagyi meg minőségtelen mert a termékkel valami gond van.Azok akik írtak nekem és megkaptam a leveleiket mind egytől egyik arra törekedtem azt kapja meg amit vett.Ha nem tudtam küldeni visszautaltam.Volt olyan aki rendelt fizetett majd jeleztem nem tudom küldeni visszautaltam rossz számla számot adott meg erre negát kaptam.Irgum burgum meg minden.Adott egy jó számla számot és arra elutaltam.Mit látok egy hónap múlva ?Vásárolt nálam megkapta és pozitívan értékelt.Észre sem vettem addig amíg nem értékelt hogy már találkoztunk.Ha én olyan aljas vagyok mint ahogy írta akkor hogyhogy vásárolt megint majd utalt és várt?

igen is egy dolgot figyelembe kell venni!Az árú késhet mert amerika nem a szomszéd a postaköltség onnan ide 20-40 dollár ettől lehet több is.A netes utalás 3 euro ja és ha nem jön az árú akkor szívás nekem!Nem a vevőnek mert neki visszautalom vagy újra rendelem.Azonkívül van vám és áfa amit mi intézünk+ a gép ára amiért vettük+vatera jutalék.Szóval nem mondanám hogy nyerészkedünk!!!!
Vegyünk egy tetováló felszerelést.Közép kategória árfolyamban 30000Ft Nálunk itt Magyarországon 90000Ft ugyan ez.
Miért?
raktározási költség
biztonsági őr
bérlet díj
raktáros fizetése
szállítás
aztán.üzlet bérleti díj
eladók díja
szállítás
stb stb

A levélben amit küldünk bankszámlaszám/számok
cím
paypal cím minden benne van.
2 telefon szám is a vaterán feltüntetettel együtt.
Azt hogy vevőnek előre kell utalnia:IGEN mert nem én hanem ő akarja megvenni.Azonkívül nem egyszer halhattam tuti kell 100% majd mégse de a legszebb nem tudtalak elérni:<((Vicc!!!!!!!
Minden levél telefon sms van válsz de pont nála nem.A vaterán tud írni nem ír.
A termékek cseréje.Nem vagyok köteles gar nincs rá csak ahol feltüntetem.Még is mindig kicserélem akkor is ha a vevő hibája!!!!!!!Miért?Lehet nekem per pill veszteség de ajánlani fog és visszatér és ez az amit nem értenek meg itt sokan.A veszteség megtérül többszörösen ha előzékenyen állunk hozzá.Igaz van aki ezt kihasználja meg átakar verni.vásárol fizet elküldöm majd vásárol elküldöm megelőlegezem és nem fizet.Felhívom:kamuzik elutaltam és hasonló.
Szóval kérlek mielőtt pálcát törsz mások felett gondold át miért teszed irigységből?Vagy miért.Igen láttam én is sokat aki ebayról árult annak a jelével meg is mosolyogtam.És igen voltak itt sokan akik miután én amerikai hajat árultam ők is azt kezdték el árulni azt sem tudták előtte van e ilyen.Tőlem vásároltak meg nálam érdeklődtek aztán több százat feltöltöttek az ebayról az én szövegemmel amit kicsit átírtak.Köze nem volt a hajak származásának ahoz ahonnan én veszem.Még sem fikáztam le őket.
Megköszönöm a figyelmét mindenkienk aki elolvasta.És egy jó tanács:A kommunikáció csodákra képes!!!!!Hibáinkért ne azonnal felelőst keressünk és vádaskodjunk fenyegetőzzünk támadjunk mert nem biztos a másik fél tehet róla vagy szándékosan "rossz infót adott meg,késett,stb stb"
Tisztelettel:Babus

+Quote Post
skyboy20
hozzászólás 2009-09-13 23:25
Létrehozva: #16253

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-29 19:34
Azonosító: 722 325

Á ilyen miatt nem érdemes perelni.Írtam a vezetőségnek és remélhetőleg törlik majd az értékelését.Főleg,mert mindent tudok bizonyítani az elejétől fogva ha kell.A rendszerben benne maradtak a levelek és az e-maileket is elmentettem.

+Quote Post
IgaziPaca
hozzászólás 2009-09-13 18:38
Létrehozva: #16254

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-13 17:38
Azonosító: 743 545

IDÉZET(skyboy20 @ 2009-09-11 23:55) *
Szintén tiltólistára ajánlanám a következő felhasználót:
Widurwiday: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1121997

A történet röviden az árum meghírdetésétől kezdve:

.........

szerintem nem az a lényeg olvassa e a kérdéseket-válaszokat,hanem ottvan a fizetési módnál,megadtad:banki átutalás.és semmi egyéb lehetőség,tehát a postai utánvét sem.ennyi.

amúgymeg jogi úton érvényesítheted a vásárlási kötelezettségét.legalábbis megemlítheted neki,hátha eláll a negatív értékeléstőé.

volt hasonló ügyem,csakott én voltam a vevő,aki nem kapta meg a portékát,mert eladta másnak,másik licittel.vaterásokat nemnagyon érdekelte,vagycsak én netudom neki mit mondtak.de a negatívot azé levehetnék.nyugi,1-2 negatívon nem múlik a renomé,főleg ha jóval több a pozitív.

+Quote Post
Mimike1
hozzászólás 2009-09-13 17:13
Létrehozva: #16255

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 13:25
Azonosító: 18 492

Sziasztok !
Eladtam egy szekrényt és a vevőnek nagyon kellett.Leütötte,majd először kedden viszem el cimen aztán jött a havernak bedöglött az autója amivel elhozták volna és pénteken lesz kész,aztán én irogatok,hivogatok,hogy na mikor erre vasárnap mindenképp megyünk de szombaton telefonálok,na szombaton én irogattam megint és ma reggel én hivtam ismét ,de ma jönnek mindenképp majd hiv.Aztán irtam,hogy 16.30 elmúlt mikor jönnek,mert egész nap emiatt voltunk itthon.És most jött az ,hogy nem tudja,mert nem veszi fel a srác a telefont,mert ki van kapcsolva,és őt is idegesti,mert ugy néz ki igy a dolog mintha szorakozna.
Na hát lehet,hogy szórakozik is,de marhára nem szeretném,mert én meg vettem egy másik bútort amit szeretnék elhozni,de addig nem tudom amig itt van a másik,és hát az ára is kellene amit eladtam.
Szét vet az ideg!!!!!!Ráadásul első vásárlása a vaterán,legalábbis ezzel a felhasználónévvel biztos.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-09-12 22:03
Létrehozva: #16256

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Látjátok ezt a vevőorientált hozzáállást? 3.-án kérdeztem, ma 12.-e van. Ugye egyértelmű, hogy ezek után nem fogok vásárolni tőle. Mellesleg legyen mondva, ez egy jó szondáztatás. Ha nem méltatnak válaszra, akkor sajnos úgy értelmezem a dolgot, hogy nincs szükség a pénzemre. mad.gif
http://www.vatera.hu/ultrahangos_kartevori..._152211165.html

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
AntalBali
hozzászólás 2009-09-12 21:57
Létrehozva: #16257

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 20:08
Azonosító: 559 074

IDÉZET(zejopy @ 2009-09-12 21:52) *
Én mindenképpen tartom a délután írt véleményemet, és nem a csalók védelmében, hanem a jóindulatú tévedések miatt. A nullást mindenki könnyebben szankcionálja, mert mindannyian (én is) előítélettel viseltetünk irányukban.
Szerintem így humánus a rendszer és a kezdetekhez megfelelő. Én inkább a 80 %-ot tartom túl lazának, főleg, ha már 1000 értékeléssel rendelkezik valaki. Ugyanis, ha van 1000 pozitív minősítésed, akkor simán átverhetsz 200 partnert, mire inaktiválnak. Ez a durva.

Nem valószínű, hogy valaki azért gyűjt 1000 pozitivot, hogy utána garázdálkodhasson.
Nem életszerű, amiről mi írunk az sajnos már meg is történt párszor.
Egyébként meg lehet mérlegelni a hozzászólások alapján, ha belátja hogy tévedett megbocsátjuk nem vagyunk állatok de ezek a flegma válaszok felidegesítenek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-09-12 21:52
Létrehozva: #16258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(AntalBali @ 2009-09-12 21:08) *
Hát nem tudom, én amikor kezdtem 100szor elolvastam ami nem volt világos, nem szeretem ha azzal takaroznak, hogy kezdő vagyok meg hülye is.
Nem olyan bonyolult ez a rendszer de ami a legfontosabb nem nyomok rá olyanra amire nincs szükségem.
Az a baj hogy az emberek kicsinyesek és fillérb....k, tudod hány terméket vettem meg csak becsületből, én is láttam már licitálás után olcsóbbat meg szebbet de megvettem és max tettem vissza rögtön én is.
Na mindegy, ha a szülei nem tudták becsületre nevelni akkor már nekünk sem fog menni.

Én mindenképpen tartom a délután írt véleményemet, és nem a csalók védelmében, hanem a jóindulatú tévedések miatt. A nullást mindenki könnyebben szankcionálja, mert mindannyian (én is) előítélettel viseltetünk irányukban.
Szerintem így humánus a rendszer és a kezdetekhez megfelelő. Én inkább a 80 %-ot tartom túl lazának, főleg, ha már 1000 értékeléssel rendelkezik valaki. Ugyanis, ha van 1000 pozitív minősítésed, akkor simán átverhetsz 200 partnert, mire inaktiválnak. Ez a durva.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
AntalBali
hozzászólás 2009-09-12 21:08
Létrehozva: #16259

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-18 20:08
Azonosító: 559 074

IDÉZET(zejopy @ 2009-09-12 19:54) *
Szerintem nem.
Egy tévedési lehetőség mindenkinek megjár. Sőt, lehet az az első negatív igazságtalan is, amit a tapasztalatlansága miatt esetleg nem tud töröltetni.

Hát nem tudom, én amikor kezdtem 100szor elolvastam ami nem volt világos, nem szeretem ha azzal takaroznak, hogy kezdő vagyok meg hülye is.
Nem olyan bonyolult ez a rendszer de ami a legfontosabb nem nyomok rá olyanra amire nincs szükségem.
Az a baj hogy az emberek kicsinyesek és fillérb....k, tudod hány terméket vettem meg csak becsületből, én is láttam már licitálás után olcsóbbat meg szebbet de megvettem és max tettem vissza rögtön én is.
Na mindegy, ha a szülei nem tudták becsületre nevelni akkor már nekünk sem fog menni.

A hozzászólást -AntalBali- szerkesztette a következő időpontban: 2009-09-12 21:09

+Quote Post
skyboy20
hozzászólás 2009-09-12 20:22
Létrehozva: #16260

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-29 19:34
Azonosító: 722 325

IDÉZET(zejopy @ 2009-09-12 19:54) *
Szerintem nem.
Egy tévedési lehetőség mindenkinek megjár. Sőt, lehet az az első negatív igazságtalan is, amit a tapasztalatlansága miatt esetleg nem tud töröltetni.

De ha igazságos az a negatív akkor ne adjon már ő is negatívot hiszen ez az egész nem erről szól.Ismerje el,hogy hibázott aztán adjon egy semlegest esetleg egy pozitívot.Az olyan felhasználókat már lehetne tiltani,akik bosszúból negatívoznak ráadásul friss regesként.

A hozzászólást -skyboy20- szerkesztette a következő időpontban: 2009-09-12 20:23

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 811 812 813 814 815 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-30 02:11