IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 81 82 83 84 85 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 22:07
Létrehozva: #1641

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Agbaroso @ 2013-02-06 20:49) *
Örülök neki ,hogy ti csak így látjátok. Tudom az én hibám, de attól még nem kell itt okoskodni .

Látjuk, igen. És aki erre jár és elolvassa a történteket, talán nem sétál bele egy ugyanilyen csapdába. Ez is a fórum lényege.
Senki sem okoskodott, mindenki leírta azt, amit gondol. Ezek a dolgok máshol nem megtanulhatóak, csak itt. És ebben pont ez a hasznos. Egy dologról több vélemény, amik nem hivatalosak, hanem személyes, felhasználói vélemények. Minél többen szólunk hozzá egy esethez, annál jobb, mert annál több nézőpont mutatkozik meg. Így nagy az esélye, hogy valaki, aki tényleg érdeklődő, megtalálja a saját magának legoptimálisabb megoldást, és a sok kis vélemény összeadódik egy nagy egésszé. Ezt úgy hívják tapasztalat, és az eset tanulságai.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Agbaroso
hozzászólás 2013-02-06 21:49
Létrehozva: #1642

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-24 12:43
Azonosító: 51 417

IDÉZET(Bigdept @ 2013-02-06 20:19) *
Ja, én is ezt akartam írni, amikor lentebb olvastam, hogy szerintem csak dobozt árul jó sokért, de látom, megelőztél :-)

Örülök neki ,hogy ti csak így látjátok. Tudom az én hibám, de attól még nem kell itt okoskodni .

A hozzászólást -Agbaroso- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 21:50

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2013-02-06 21:19
Létrehozva: #1643

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-06 19:54) *
Lehet, hogy én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), de csak a cucc dobozáról látok képet. unsure.gif

Ja, én is ezt akartam írni, amikor lentebb olvastam, hogy szerintem csak dobozt árul jó sokért, de látom, megelőztél :-)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Agbaroso
hozzászólás 2013-02-06 21:15
Létrehozva: #1644

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-06 19:54) *
Lehet, hogy én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), de csak a cucc dobozáról látok képet. unsure.gif Nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, mert egy kütyüt nagyon sokáig használok, bármi is az, szóval nem veszek mindennap. De talán egy terméklapos levelet megért volna, hogy kérjek egy képet az eladótól. Nem?
Mindig annyira sajnálom, amikor ilyen történik, de tényleg nagyon sokszor minimális körültekintéssel meg lehetne előzni a bajt.

Egyetértek a hozzászólásoddal de azt értsd meg ,hogy az ebayen nem egyszer vásároltam már mint külföldön élő a vaterán sem volt ezidáig rám panasz erre most belefutottam egy csalóba. Igazad van neked is.
De ez már késő bánat.Majd megoldom:)
Üdv

A hozzászólást -Agbaroso- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 21:17

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 20:54
Létrehozva: #1645

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-06 18:10) *
Ne haragudjon, nem akartam elkeseríteni, csak mivel Ön nem ma regizett, okkal feltételeztem, hogy tapasztaltabb. Persze sajnálom, de reménykedjünk, hátha.

Lehet, hogy én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:), de csak a cucc dobozáról látok képet. unsure.gif Nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, mert egy kütyüt nagyon sokáig használok, bármi is az, szóval nem veszek mindennap. De talán egy terméklapos levelet megért volna, hogy kérjek egy képet az eladótól. Nem?
Mindig annyira sajnálom, amikor ilyen történik, de tényleg nagyon sokszor minimális körültekintéssel meg lehetne előzni a bajt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Agbaroso
hozzászólás 2013-02-06 19:25
Létrehozva: #1646

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-06 18:17) *
Cipőnél ez soha sem volt kötelező.
Tisztelt Agbaroso!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Pénteken meg is teszem a feljelentést , köszönöm, mást egyenlőre úgy sem tudok tenni.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-06 19:17
Létrehozva: #1647

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(DrSlichot @ 2013-02-06 15:46) *
Régen legalább kötelező volt beleírni, hogy EREDETI. Vagy már nem így van? Ha nem írja bele a címbe, vagy a leírásba, hogy eredeti akkor automatikusan lehet hamis? Ennyire laza lett? Nem kell beleírja, hogy EREDETI? Érdekes...

Cipőnél ez soha sem volt kötelező.

IDÉZET(Agbaroso @ 2013-02-06 17:42) *
Üdv!

Na úgy néz ki én is futhatok a pénzem után.
Ezt vettem : http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1707695801.html

A pénz utalásáig hívogatott mobilon meg leveleket írt , mióta átutaltam nem kevés pénzt egyszerűen letiltotta számomat és nem válaszol a levelekre. Szuper.
Én fussak a pénzem után. sad.gif

Tisztelt Agbaroso!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-06 19:10
Létrehozva: #1648

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Agbaroso @ 2013-02-06 18:00) *
Utólag már én is bánom.sad.gif

Ne haragudjon, nem akartam elkeseríteni, csak mivel Ön nem ma regizett, okkal feltételeztem, hogy tapasztaltabb. Persze sajnálom, de reménykedjünk, hátha.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Agbaroso
hozzászólás 2013-02-06 19:00
Létrehozva: #1649

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-06 17:58) *
Meg van a módja, mit lehet tenni ilyenkor ha végképp nem jelentkezik. Majd mások tán elmondják. De mondja, tényleg feladott ennyi pénzt egy pár napja regisztrált felhasználónak? Nem hiszem el. dry.gif

Utólag már én is bánom.sad.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-06 18:58
Létrehozva: #1650

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Agbaroso @ 2013-02-06 17:42) *
Üdv!

A pénz utalásáig hívogatott mobilon meg leveleket írt , mióta átutaltam nem kevés pénzt egyszerűen letiltotta számomat és nem válaszol a levelekre. Szuper.

Meg van a módja, mit lehet tenni ilyenkor ha végképp nem jelentkezik. Majd mások tán elmondják. De mondja, tényleg feladott ennyi pénzt egy pár napja regisztrált felhasználónak? Nem hiszem el. dry.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Agbaroso
hozzászólás 2013-02-06 18:42
Létrehozva: #1651

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv!

A hozzászólást -Agbaroso- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 18:44

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 17:47
Létrehozva: #1652

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(DrSlichot @ 2013-02-06 16:27) *
... Egyébként e-mailben ismerte be, hogy hamis és azt is megküldtem a vaterának.

De téma lezárva, a többi a vatera dolga.

Ha én lennék a Vatera, akkor egy magánlevelezésben leírt információ alapján nem hiszem, hogy parkolóba mernék állítani egy eladót.
Persze lehet, hogy a Vatera bátrabb, mint én vagyok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
DrSlichot
hozzászólás 2013-02-06 17:27
Létrehozva: #1653

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-02-06 14:35
Azonosító: 1 989 054

Ha ott is készülnének, akkor sem jöhetne onnan olcsóbban. De tévedés, mert 2003 óta az USA-ban gyártják és egy spanyol, illetve angol elosztóból kerül a teljes európai piacra.smile.gif Tájföld volt anno a gyártó. Kína sosem. Most nem Apple termékekről beszélünk, azok onnan szállítanak be a márkaképviseletekhez. Egyébként e-mailben ismerte be, hogy hamis és azt is megküldtem a vaterának.

De téma lezárva, a többi a vatera dolga.

IDÉZET(istvankiraly62 @ 2013-02-06 16:07) *
Az eredeti Converse cipőt is Kínában gyártják,csak a márkaképviselet veszi át és ők terítik az üzletekbe.

A hozzászólást -DrSlichot- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 17:29

+Quote Post
istvankiraly62
hozzászólás 2013-02-06 17:07
Létrehozva: #1654

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-28 20:41
Azonosító: 183 441

Úgy ahogy a csomagokba is beteszik a más összegről szóló számlát a vám miatt úgy ad a kínai a nagyobb összegű postáról is képet. dry.gif
Ettől még a vásárlók ugyanúgy a pár dolláros 4-6 hetes ems-el kapják meg nem 3000Ft-os postázással.
Egyébként sem értem, hogy ha e-mailben beismeri, hogy hamis akkor miért árulhat ilyet úgy, hogy nem tünteti fel a leírásban, hogy nem eredeti terméket árul. Ez csalás. Régen legalább kötelező volt beleírni, hogy EREDETI. Vagy már nem így van? Ha nem írja bele a címbe, vagy a leírásba, hogy eredeti akkor automatikusan lehet hamis? Ennyire laza lett? Nem kell beleírja, hogy EREDETI? Érdekes...

Az eredeti Converse cipőt is Kínában gyártják,csak a márkaképviselet veszi át és ők terítik az üzletekbe.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 16:52
Létrehozva: #1655

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egyébként sem értem, hogy ha beismeri, hogy hamis akkor miért árulhat ilyet úgy, ....

Számomra a levelezésben feltett kérdésekre adott válaszokból nem úgy tűnik, mintha beismerné, hogy hamisat árul.
Nem emlékszem, hogy kötelező lett volna régebben megjelölni az eredetiséget, de lehet, hogy a regisztrációm előtt még úgy volt.
Mindentől függetlenül nem szabad nem eredetit árulni a Vaterán, ez így van, de a valódiságért az eladó maga vállalja a felelősséget, mert a Vatera nem ítélheti meg ezt a dolgot.
És javaslom, hogy erről a témáról már ne beszéljünk, mert megoldás nem igazán van a problémára, ezért csak az ezerszer elismételt dolgokat lehet újra elmondani.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
DrSlichot
hozzászólás 2013-02-06 16:46
Létrehozva: #1656

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Úgy ahogy a csomagokba is beteszik a más összegről szóló számlát a vám miatt úgy ad a kínai a nagyobb összegű postáról is képet. dry.gif
Ettől még a vásárlók ugyanúgy a pár dolláros 4-6 hetes ems-el kapják meg nem 3000Ft-os postázással.

Egyébként sem értem, hogy ha e-mailben beismeri, hogy hamis akkor miért árulhat ilyet úgy, hogy nem tünteti fel a leírásban, hogy nem eredeti terméket árul. Ez csalás. Régen legalább kötelező volt beleírni, hogy EREDETI. Vagy már nem így van? Ha nem írja bele a címbe, vagy a leírásba, hogy eredeti akkor automatikusan lehet hamis? Ennyire laza lett? Nem kell beleírja, hogy EREDETI? Érdekes...

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-06 14:05) *
A magas postaköltséggel kapcsolatos gyanúdat jelezd a terméklapon, a megfelelő helyen, vagy a kapcsolatfelvételen keresztül.
Amennyiben a Converse márka jogi képviselője vagy, a megfelelő nyomtatványon bejelentheted.
Ez az gondolom:
http://divat-ruha.vatera.hu/uniszex_ruhaza...1708971161.html

A hozzászólást -DrSlichot- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 16:50

+Quote Post
svabede
hozzászólás 2013-02-06 15:12
Létrehozva: #1657

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-10-11 20:10
Azonosító: 1 851 334

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-02-06 12:08) *
Tisztelt svabede!

Köszi!

Értem.
Csak hát 1800 forintért megéri-e.
Nem is bűncselekmény csak szabálysértés.
Bár más kérdés mi van ha a szabálysértési előadó kiszab rá egy 20 ezeres pénbzbüntetést megéri-e neki.

A hozzászólást -svabede- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 15:13

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 15:05
Létrehozva: #1658

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(DrSlichot @ 2013-02-06 13:49) *
Egy újabb hamis Converse cipő árus:
ExclusiveFashion

Egyenesen kínából küldi a 10 dolláros felemás hamisítványokat, ráadásul a legolcsóbb ems csomagként, de jutalékkijtszásból irreálisan magas postaköltséget számol fel.
A vatera nem foglalkozik vele, pedig még a levelezésben is beismerte, hogy hamisítványok a cipők és mindenki tudja, amit elküldtem részükre és azt írták ne vegyem át és kész. Gyalázat. Akkor legalább írja ki, hogy replika Converse, vagy valami ha ilyeneket szabad árulni a Vatera jóváhagyásával. Legalább inaktiválnák, hogy ennyivel is jobb híre legyen az oldalnak. mad.gif A 2899 Ft/db-os postáról nem is beszélek amikor pár dolláros a postaköltség. Bár kb. a cipő is.

A magas postaköltséggel kapcsolatos gyanúdat jelezd a terméklapon, a megfelelő helyen, vagy a kapcsolatfelvételen keresztül.
Amennyiben a Converse márka jogi képviselője vagy, a megfelelő nyomtatványon bejelentheted.
Ez az gondolom:

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-06 15:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
DrSlichot
hozzászólás 2013-02-06 14:49
Létrehozva: #1659

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Egy újabb hamis Converse cipő árus:
ExclusiveFashion

Egyenesen kínából küldi a 10 dolláros felemás hamisítványokat, ráadásul a legolcsóbb ems csomagként, de jutalékkijtszásból irreálisan magas postaköltséget számol fel.
A vatera nem foglalkozik vele, pedig még a levelezésben is beismerte, hogy hamisítványok a cipők és mindenki tudja, amit elküldtem részükre és azt írták ne vegyem át és kész. Gyalázat. Akkor legalább írja ki, hogy replika Converse, vagy valami ha ilyeneket szabad árulni a Vatera jóváhagyásával. Legalább inaktiválnák, hogy ennyivel is jobb híre legyen az oldalnak. mad.gif A 2899 Ft/db-os postáról nem is beszélek amikor pár dolláros a postaköltség. Bár kb. a cipő is.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-02-06 13:08
Létrehozva: #1660

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svabede @ 2013-02-06 12:04) *
Hello!

Három hete vettem ezt:

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1700770970.html

Aznap jött a bankszámlaszáma utaljam a pénzt 1810 forint ajánlottan,ami meg is történt.
Egy hét múlva ráírok nem jött semmi,nem tudja mi lehet közli.
Jó ha feladta nincs semmi baj küldje el a feladó vény rag számát,írtam neki.
Erre közli majd másnap tudja megírni,mert a munkahelyén van bent a papír ez 9 napja volt.
Most hétfőn írok rá na mi van küldöd a rag számot,de semmi válasz.
Ma már a termék alatti kérdésben is ráírtam,hogy nyoma legyen.
Vicces amíg a pénz utalni kellett gyors és közlékeny volt.Amint a számlája került a pénz meg lassan elpárolog.

Tisztelt svabede!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 81 82 83 84 85 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-26 01:04