IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 862 863 864 865 866 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-02 11:34
Létrehozva: #17261

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-14 17:34
Azonosító: 187 176

IDÉZET(hytech @ 2009-08-01 22:47) *
Ha olvassa a fórumot akkor ezekután tuti nem küld semmit. wink.gif

Kedves Barátaim!
Magánnyomozásba kezdtem (egy barátom segítségével) és 2 napos munkával megtaláltuk az embert, aki eltűnt és akinek utaltam a pénzt. Azt ígérte hétfőn utal vissza... Remélem így lesz. Tényleg nem szabad annyiban hagyni, kerestem és megtaláltam. Hétfőn este megírom a történteket. További szép napot Nektek!
Go to the top of the page

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 22:52
Létrehozva: #17262

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(clk320 @ 2009-08-01 22:49) *
Polgári peres uton visszaszerzem amit kicsalt tőlem.

Sok türelmet hozzá.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
clk320
hozzászólás 2009-08-01 22:49
Létrehozva: #17263

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-08-01 14:33
Azonosító: 684 985

Sziasztok!
Szerintem vagyunk egy páran akit átvert ez a személy de én nem hagyom annyiban ezt neki is leirtam.
Jeleztem a vaterának is és a rendőrségen is fogom.Polgári peres uton visszaszerzem amit kicsalt tőlem.
Nem érdekel az ügyvédi költség ez egy gusztustalan ember nem hagyom,hogy rajtunk nevessen.
Irjatok ha titeket is érdekel a dolog!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-08-01 22:47
Létrehozva: #17264

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:13) *
Miket csinálok... ...Kitettem, amit írtál idézetben... Még valamit hozzá szeretnék fűzni a feljelentéssel kapcsolatban. 9 éve kiraboltak, tettem feljelentést, de semmi. Eddig 4 karambolom volt másfél millió kilométer alatt, ami nem sok, de ebből kettő meg akart lépni, úgy fogtam meg őket és hiába hívtam a rendőröket, mert éppen minden emberük foglalt volt, azt mondták, hogy keressek egy taxist, hátha segít... smile.gif Tavaly betörték a kocsim ablakát, vittek GPS-t, mindent egy bevásárlóközpont teli parkolójában,a rendőr aki kijött azt mondta, hogy tehetek feljelentést, de semmi értelme nincsen. Most szépen beballagok a rendőrségre, hogy átutaltam valakinek 16000 ft-ot, amit vissza szeretnék kapni, szerintem kiröhögnek... Sajnos. Ez az én meglátásom. És abszolut nem a rendőröket szidom ezzel, távol álljon tőlem, csak szerintem nem érdemes már az egészbe belekezdeni, mert látom a végét. Abban bíztam, hogy a vatera tud valamit kezdeni a dologgal, de máshova nem rohanok vele, mert időm sincs (elég sokat dolgozom) és érdemesnek sem látom a dolgot sajnos. Még egyszer majd írok Neki egy levelet, hogy legyen szíves utalja vissza a pénzem, aztán kitalálok valami okosat, vagy megpróbálom elfelejteni a dolgot.

Ha olvassa a fórumot akkor ezekután tuti nem küld semmit. wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 22:44
Létrehozva: #17265

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:39) *
Otp, én is OTP-s vagyok, ezért egyszerű. De egy hölgy neve volt megadva, akinek azt sem tudom, hogy mi köze az egészhez. Valamelyik hozzászólásomban már idéztem a levelet, amit kaptam a névvel együtt, nem véletlenül. Erre a bankszámlára nem nagyon érdemes már utalni senkinek...

Érdekel a 6100-ád, írtam oda. wink.gif

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-08-01 22:42
Létrehozva: #17266

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:39) *
Otp, én is OTP-s vagyok, ezért egyszerű. De egy hölgy neve volt megadva, akinek azt sem tudom, hogy mi köze az egészhez. Valamelyik hozzászólásomban már idéztem a levelet, amit kaptam a névvel együtt, nem véletlenül. Erre a bankszámlára nem nagyon érdemes már utalni senkinek...

Majd a rendőrség elindul a "hölgy" nevén. Nem neked kell kinyomozni. Neked csak annyi a dolgod, hogy megtedd a feljelentést.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-01 22:39
Létrehozva: #17267

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2009-08-01 22:35) *
Milyen bankba utaltál? Abból próbálj kiindulni. A bankszálaszámból.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-08-01 22:36
Létrehozva: #17268

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:29) *
Ez jól esett... Mivel sokat mozgok az országban, ezért sokminden történik velem, illetve nagyobb rá az esélyem, mint valakinek, aki egy irodában ül napi 10 órán keresztül, aztán hazamegy és intézi otthon a dolgait... Annyiban igazad lehet, hogy a feleségem azt mondta az elmúlt két hét után, hogy valaki megátkozhatott, a részleteket nem írom le, de minden összejött... Ettől függetlenül nem vagyok ennyire nehéz eset, csak próbálom reálisan nézni a dolgokat. Persze nem adnám fel a dolgot, csak sok reményt nem látok rá, hogy visszakapjam a pénzt, ennyit akartam mondani. Annak azért örülök, hogy veled nem történik ennyi minden... smile.gif De hozzáteszem, hogy a rossz dolgok mellett kb ugyanannyival több jó dolog is történik velem sokszor, csak azt nem panaszolja el az ember... smile.gif Van rendőr ismerős, akivel már beszéltem ezügyben, meg lesz a feljelentés, remélem, hogy legalább zaklatják egy kicsit az "ismeretlen tettest"... smile.gif

Na ez már valami. smile.gif
Nem ülök egy irodában napi 10 órát. tongue.gif
Hajrá, előre az igazadért. smile.gif
Azért lenne fontos, hogy elintézd tényleg, hogy megbűnhődjön. Persze vannak más alternatívák is, de az én ízlésvilágomnak kicsit kemények.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 22:35
Létrehozva: #17269

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:29) *
Ez jól esett...

Milyen bankba utaltál? Abból próbálj kiindulni. A bankszálaszámból. Ok, látom OTP.
Hétfőn nézz be a fórumra. A múltkor azt az infót írta a modi, hogy bankszámlaszám írható, jó lenne ha udnám azt a számot. wink.gif

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2009-08-01 22:38

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-01 22:29
Létrehozva: #17270

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-08-01 22:19) *
A Vatera nem hatóság.
Nem röhögnek ki, az a dolguk, hogy felvegyék a jegyzőkönyvet és intézzék a dolgukat. Mellesleg te és én és a többiek fizetjük őket az adónkból.
Persze, ha így állsz hozzá, akkor elfelejtheted a pénzedet. Mert majd most meglágyul az agya és a kérésedre visszaküldi a pénzt. Ezt ugye nem gondolod komolyan?
Mi vagy te egyébként? Egy viktimológiai eset? Vonzod a bajt? Velem még nem történt ennyi minden, de szerintem az egész családomban együttvéve sem.
El kéne ezen gondolkodnod. huh.gif

Ez jól esett... Mivel sokat mozgok az országban, ezért sokminden történik velem, illetve nagyobb rá az esélyem, mint valakinek, aki egy irodában ül napi 10 órán keresztül, aztán hazamegy és intézi otthon a dolgait... Annyiban igazad lehet, hogy a feleségem azt mondta az elmúlt két hét után, hogy valaki megátkozhatott, a részleteket nem írom le, de minden összejött... Ettől függetlenül nem vagyok ennyire nehéz eset, csak próbálom reálisan nézni a dolgokat. Persze nem adnám fel a dolgot, csak sok reményt nem látok rá, hogy visszakapjam a pénzt, ennyit akartam mondani. Annak azért örülök, hogy veled nem történik ennyi minden... smile.gif De hozzáteszem, hogy a rossz dolgok mellett kb ugyanannyival több jó dolog is történik velem sokszor, csak azt nem panaszolja el az ember... smile.gif Van rendőr ismerős, akivel már beszéltem ezügyben, meg lesz a feljelentés, remélem, hogy legalább zaklatják egy kicsit az "ismeretlen tettest"... smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-08-01 22:19
Létrehozva: #17271

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:13) *
Miket csinálok... ...Kitettem, amit írtál idézetben... Még valamit hozzá szeretnék fűzni a feljelentéssel kapcsolatban. 9 éve kiraboltak, tettem feljelentést, de semmi. Eddig 4 karambolom volt másfél millió kilométer alatt, ami nem sok, de ebből kettő meg akart lépni, úgy fogtam meg őket és hiába hívtam a rendőröket, mert éppen minden emberük foglalt volt, azt mondták, hogy keressek egy taxist, hátha segít... smile.gif Tavaly betörték a kocsim ablakát, vittek GPS-t, mindent egy bevásárlóközpont teli parkolójában,a rendőr aki kijött azt mondta, hogy tehetek feljelentést, de semmi értelme nincsen. Most szépen beballagok a rendőrségre, hogy átutaltam valakinek 16000 ft-ot, amit vissza szeretnék kapni, szerintem kiröhögnek... Sajnos. Ez az én meglátásom. És abszolut nem a rendőröket szidom ezzel, távol álljon tőlem, csak szerintem nem érdemes már az egészbe belekezdeni, mert látom a végét. Abban bíztam, hogy a vatera tud valamit kezdeni a dologgal, de máshova nem rohanok vele, mert időm sincs (elég sokat dolgozom) és érdemesnek sem látom a dolgot sajnos. Még egyszer majd írok Neki egy levelet, hogy legyen szíves utalja vissza a pénzem, aztán kitalálok valami okosat, vagy megpróbálom elfelejteni a dolgot.

A Vatera nem hatóság.
Nem röhögnek ki, az a dolguk, hogy felvegyék a jegyzőkönyvet és intézzék a dolgukat. Mellesleg te és én és a többiek fizetjük őket az adónkból.
Persze, ha így állsz hozzá, akkor elfelejtheted a pénzedet. Mert majd most meglágyul az agya és a kérésedre visszaküldi a pénzt. Ezt ugye nem gondolod komolyan?
Mi vagy te egyébként? Egy viktimológiai eset? Vonzod a bajt? Velem még nem történt ennyi minden, de szerintem az egész családomban együttvéve sem.
El kéne ezen gondolkodnod. huh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
0SauRena0
hozzászólás 2009-08-01 22:15
Létrehozva: #17272

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-18 16:24
Azonosító: 620 114

Szerintem a kép mellett álló "hölgy" mindent elárul:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=150349947

+Quote Post
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-01 22:13
Létrehozva: #17273

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 22:09
Létrehozva: #17274

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 22:03) *
Elnézést, félre ne értsétek, ezzel nem a moderátort kritizáltam, hanem a helyzetet írtam le.

Nem értem félre. wink.gif Leírhatod, de a moderátor sajnos ebben nem tud segíteni.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-01 22:05
Létrehozva: #17275

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-08-01 21:55) *
Megpróbálom összeszedni a gondolataimat, nem lesz könnyű....
1. Megírsz egy felszólító levelet (nem telefonálsz!!!!!!!!!!), pl. így:
Tisztelt xy!
Átutaltam a telefonra a pénzt, melyet Öntől nyertem ekkor és ekkor. A pénz átutalása ekkor és ekkor megtörtént, ezt természetesen igazolni is tudom. Kérem, küldje el a telefont 5 munkanapon belül az alábbi címre:
Dö-dö-dö-dö
Mivel ez már nem az első jelentkezésem, a levél másolatát elküldöm a vaterának is.
Amennyiben nem érkezik meg a telefon a fent említett határidőig, a rendőrséghez fogok fordulni. Esetleg áthidaló megoldásként el tudom fogadni az összeg visszafizetését.
Üdvözlettel: Te magad
Természetesen a levelet nem csak a fickónak, hanem a vaterának is elküldöd: biztonsag@vatera.com címre
Erre majd kapsz egy visszaigazolást, amit elmentesz.
2. Ha betojik, akkor elküldi, bár úgy lenne. (Nálam bejött, ennél tovább nem kellett mennem)
Ha nem, akkor a vaterát újra megkeresed egy levéllel, amiben az elmentett levél hosszú számsorára hivatkozol. Nem tudom, hogy a vaterával kapcsolatban van-e más dolgod és ők mit fognak lépni, mert idáig én nem jutottam. De ne csinálj s...et a szádból, ballagj be a legközelebbi rendőrségre és tegyél feljelentést. Innentől már mennek a dolgok a maguk útján, csak csináld végig, ne add fel.

+Quote Post
0SauRena0
hozzászólás 2009-08-01 22:04
Létrehozva: #17276

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-18 16:24
Azonosító: 620 114

Mindent köszönök! Megjegyzem, annak ellenére, hogy visszautaltam volna a pénzt, még csak nem is jelentkezett a számlaszámmal. Hihetetlen emberek vannak...! Tényleg igaz lehet az alacsony kerítés története.
Egyébként nekem is húzós lenne a 930, láne, hogy közel sincs annyim biggrin.gif obb lett volna, ha megtartom tongue.gif

+Quote Post
szekfizsolt
hozzászólás 2009-08-01 22:03
Létrehozva: #17277

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2009-08-01 21:52) *
A moderátor ebben nem tud segíteni. Ő a fórum moderátora.

Elnézést, félre ne értsétek, ezzel nem a moderátort kritizáltam, hanem a helyzetet írtam le.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-08-01 21:55
Létrehozva: #17278

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 21:40) *
Ne haragudj, de mit takar, hogy a "végsőkig elmennék"? Kértem a moderátor segítségét utoljára... Kértem az eladót, aztán szóltam Neki kicsit erősebb modorban, végül fenyegettem, de semmi. Mit tegyek, mire gondolsz?

Megpróbálom összeszedni a gondolataimat, nem lesz könnyű....
1. Megírsz egy felszólító levelet (nem telefonálsz!!!!!!!!!!), pl. így:
Tisztelt xy!
Átutaltam a telefonra a pénzt, melyet Öntől nyertem ekkor és ekkor. A pénz átutalása ekkor és ekkor megtörtént, ezt természetesen igazolni is tudom. Kérem, küldje el a telefont 5 munkanapon belül az alábbi címre:
Dö-dö-dö-dö
Mivel ez már nem az első jelentkezésem, a levél másolatát elküldöm a vaterának is.
Amennyiben nem érkezik meg a telefon a fent említett határidőig, a rendőrséghez fogok fordulni. Esetleg áthidaló megoldásként el tudom fogadni az összeg visszafizetését.
Üdvözlettel: Te magad
Természetesen a levelet nem csak a fickónak, hanem a vaterának is elküldöd: biztonsag@vatera.com címre
Erre majd kapsz egy visszaigazolást, amit elmentesz.
2. Ha betojik, akkor elküldi, bár úgy lenne. (Nálam bejött, ennél tovább nem kellett mennem)
Ha nem, akkor a vaterát újra megkeresed egy levéllel, amiben az elmentett levél hosszú számsorára hivatkozol. Nem tudom, hogy a vaterával kapcsolatban van-e más dolgod és ők mit fognak lépni, mert idáig én nem jutottam. De ne csinálj s...et a szádból, ballagj be a legközelebbi rendőrségre és tegyél feljelentést. Innentől már mennek a dolgok a maguk útján, csak csináld végig, ne add fel.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 21:53
Létrehozva: #17279

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 21:33) *
És miért tesztelik le a banklszámlát

Na ez egy nagyon régi kérdés........ Merthogy sok értelme nincs.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-08-01 21:52
Létrehozva: #17280

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(szekfizsolt @ 2009-08-01 21:40) *
Ne haragudj, de mit takar, hogy a "végsőkig elmennék"? Kértem a moderátor segítségét utoljára... Kértem az eladót, aztán szóltam Neki kicsit erősebb modorban, végül fenyegettem, de semmi. Mit tegyek, mire gondolsz?

A moderátor ebben nem tud segíteni. Ő a fórum moderátora.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 862 863 864 865 866 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-24 21:13