IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 869 870 871 872 873 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2009-07-09 11:08
Létrehozva: #17401

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2009-07-09 11:04) *
Nem intézhetsz el mindent. Van egy csomó dolog, amit szakemberre kell bízni, akit megfizetsz. (WC dugulás, villanyszerelés, stb.) Ha megnézed a bíróság és a rendőrség is szakemberek összessége, akiknek az a dolguk, hogy a becsületes embereket megvédjék a becstelenektől. És Te fizeted őket, meg én, meg minden adózó polgár, és a pénzünkért elvárhatjuk/nánk, hogy rendesen végezzék a dolgukat.

Ez már OFF de válaszolok.
Igen elvárhatnánk de nagyon sok esetben sxxr se történik.
A villanyszerelő ha kifizeted a tiszteletdíját akkor megjavítja a lakásod elektromos hibáját.

Viszont ha a rendőrségre mész...
Nem folytatom,mert olvastad alant Orosz77 kolléga esszéjét és amúgyis ismered a helyzetet.

Csak nagyon nyomós okkal, nagyon komoly esetben mennék rendőrségre.
Meg amúgyis az élvezetesebb dolgokat jobbszeretem én magam elvégezni. laugh.gif
Ezt az oldalamat nem ismered(de jobb is) wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-07-09 11:04
Létrehozva: #17402

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hytech @ 2009-07-09 11:00) *
Hihetetlen ami ebben az országban megy.
Ezért van az,hogy az ilyen dolgok megoldását (is) saját kézben kell tartani.

Egyet megtanultam Magyarországon: ha valamit én intézek az el van intézve, ha más akkor csak rménykedhetek. dry.gif

Nem intézhetsz el mindent. Van egy csomó dolog, amit szakemberre kell bízni, akit megfizetsz. (WC dugulás, villanyszerelés, stb.) Ha megnézed a bíróság és a rendőrség is szakemberek összessége, akiknek az a dolguk, hogy a becsületes embereket megvédjék a becstelenektől. És Te fizeted őket, meg én, meg minden adózó polgár, és a pénzünkért elvárhatjuk/nánk, hogy rendesen végezzék a dolgukat.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-07-09 11:00
Létrehozva: #17403

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-07-09 10:12) *
Sajnos ez van kis hazánkban, ez biztos, hogy nem a becsülettel eljárók számát növeli.

Hihetetlen ami ebben az országban megy.
Ezért van az,hogy az ilyen dolgok megoldását (is) saját kézben kell tartani.

Egyet megtanultam Magyarországon: ha valamit én intézek az el van intézve, ha más akkor csak rménykedhetek. dry.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-07-09 10:12
Létrehozva: #17404

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-07-09 09:48) *
Szívemből szóltál ismét. wink.gif

Sajnos ez van kis hazánkban, ez biztos, hogy nem a becsülettel eljárók számát növeli.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-07-09 09:48
Létrehozva: #17405

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Orosz77 @ 2009-07-09 09:13) *
Tanúságok:
- mindebki előállíttatható rendőrségi úton, csak a vádlottak nem (ezt közölték is velem a rendőrségen, a miheztartás végett)
- a legfontosabb a vádlottak kényelme (bár annál, hogy lakóhely szerinti illetáékes bíróságon vonják össze az ügyeiket én sem tudnék jobbat kitalálni, csak nagyon bosszantó)
- hosszas eljárás
Következtetések részemről (ezt el sem olvassátok)
privátban inkább kiosztanék két sallert, mint reddőrségre, bíróságra járkálni

Szívemből szóltál ismét. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-07-09 09:25
Létrehozva: #17406

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(hazai99 @ 2009-07-09 07:13) *
hogy tudnék velveni a kapcsolatott a tobbi kárusultal adjatok tanácsot fontos lenne kb 30 emberel

Kedves hazai99!

A kapcsolatfelvételen keresztül üzenetet tud írni az elérhetőségeivel és átküldheti azon
felhasználóneveket, akikkel fel szeretné venni a kapcsolatot. Mi ez alapján a felhasználóknak
elküldjük üzenetét és elérhetőségét. Akik szeretnének együttműködni így fel tudják venni
a kapcsolatot.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-07-09 09:13
Létrehozva: #17407

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

A magyar igazságsdzolgáltatás rejtelmeiről
Kisesszé okulásképpen

Civilben biztonsági szakemberként, szakértőként dolgozok multinál :-) A konkrét esetet nem ismertetem, mert azt tiltja az adatvédelmi törvény. Elfogásra került egy háromfős banda bűncselkekményi összegre elkövetett lopás végett. Tanuk, felvétel minden megvolt. Rendőrség értesítve, megtették hívatalból a feljelentést (az már csak hab a tortán, hogy az én vallomásomat fél évre rá vették fel). Lassan két éve történt az eset. Most kaptam egy értesítést Tamásiból a bíróságról, hogy ők kapták meg az ügyet és le kellene menni tanúskodni (Szolnokon lakom, kb. 180 km, közvetlen közlekedés nincs, átszállások, vonat - busz). Mert ők a helyileg illetékes bíróság (magyarul: hozzájuk laknak legközelebb az elkövetők). Természetesen kilométeres bűnlajstromuk van, úgyhogy mások is bosszankodhatnak az utazás miatt. A legszebb az egészben, hogy én utazhatok hozzájuk (ha nem, előállítanak), de ők elvileg az utolsó pillanatban is benyöghetik, akár ügyvéd űtján is, hogy valami mondvacsinált ürüggyel nem jelennek meg. Az újabb tárgyalási napot jelent, újabb utazással. Lassan már sz esetre sem emlékszem, annyira gyors az ügymenet.
Tanúságok:
- mindebki előállíttatható rendőrségi úton, csak a vádlottak nem (ezt közölték is velem a rendőrségen, a miheztartás végett)
- a legfontosabb a vádlottak kényelme (bár annál, hogy lakóhely szerinti illetáékes bíróságon vonják össze az ügyeiket én sem tudnék jobbat kitalálni, csak nagyon bosszantó)
- hosszas eljárás
Következtetések részemről (ezt el sem olvassátok)
privátban inkább kiosztanék két sallert, mint reddőrségre, bíróságra járkálni

Megkérek mindenkit, hogy ezt ne vegye erőszakos cselekményre való felbujtásnak!

A hozzászólást -Orosz77- szerkesztette a következő időpontban: 2009-07-09 09:16

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-07-09 08:11
Létrehozva: #17408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hazai99 @ 2009-07-09 07:16) *
csalo

Nyissál már még vagy 30 topikot! mad.gif

--------------------

+Quote Post
hazai99
hozzászólás 2009-07-09 07:16
Létrehozva: #17409

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-06-08 11:37
Azonosító: 655 627

csalo

+Quote Post
hazai99
hozzászólás 2009-07-09 07:14
Létrehozva: #17410

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(hazai99 @ 2009-07-09 07:13) *
hogy tudnék velveni a kapcsolatott a tobbi kárusultal adjatok tanácsot fontos lenne kb 30 emberel

+Quote Post
hazai99
hozzászólás 2009-07-09 07:13
Létrehozva: #17411

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(hazai99 @ 2009-07-09 07:04) *
Köszönöm a kedveségét tényleg szarul sült ell és mindenki visza kapja a pénzt !
Én nem vagyok csaló sem tolvaj gyerekem van családom és bármenyi pénz se érne meg nekem pár évet!
Megértem a sok indulatos vevöt de sajna akkor sem tudok mitcsinálni ha agyonütnek nekem is elökell teremtenem a pénzt kb napi 20ezer forint áll rendelkezésemre igy napi 1 ember viszakapja a pénzt reggel akkor önek elutalom a pénzt!
Még annyit hagy kérjek öntöl hogy a többi felháborodot vevövel közölje az elözö levelemet!
Köszönöm a kedveségét és irdatlan türelmét!
Tiszteletel Kovács József

+Quote Post
hazai99
hozzászólás 2009-07-09 07:04
Létrehozva: #17412

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Köszönöm a kedveségét tényleg *** sült ell és mindenki visza kapja a pénzt !
Én nem vagyok csaló sem tolvaj gyerekem van családom és bármenyi pénz se érne meg nekem pár évet!
Megértem a sok indulatos vevöt de sajna akkor sem tudok mitcsinálni ha agyonütnek nekem is elökell teremtenem a pénzt kb napi 20ezer forint áll rendelkezésemre igy napi 1 ember viszakapja a pénzt reggel akkor önek elutalom a pénzt!
Még annyit hagy kérjek öntöl hogy a többi felháborodot vevövel közölje az elözö levelemet!
Köszönöm a kedveségét és irdatlan türelmét!
Tiszteletel Kovács József

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-07-09 09:23

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2009-07-08 23:40
Létrehozva: #17413

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

Veszprém - Baja
utánvét nincs

Önök nem érzékelik, hogy ez így mennyire körülményes?
Az előttem kérdező 1 hete írt, miből gondolják, hogy még nincs elrendezve?
Miért nincs kapcsolatfelvételi lehetőség a fórumon kívül??

+Quote Post
hazai99
hozzászólás 2009-07-08 21:55
Létrehozva: #17414

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2009-07-08 20:45) *
Te most mérgelődni szeretnél, vagy megoldást a problémádra? A fórumszabályzatot akkor is be kell tartanod, ha a másik ügyben igazad van. Egyébként teljesen igazad van, hogy ideges vagy, de még nincs veszve minden. Járd végig a lehetséges és szabályos utat, szerintem még nincs veszve a pénzed.
ma néztem meg a kártyámat és rajta folt az összeg.öis mondta nekem kb10 szer utolag ausztriában adta fel de ez kamu. otp számlájuk van és az átjun percek alat. én bombáztam emailokal napi 5 tell. a feleségét is meg kell fenyegetni de finomam pl társtetes ő is utalni tudja a pénz mivel neki küldtük ő is bene van a csalásban 30 embert vágtak át ez kb 5 év sitko kel ez nekik. még anyit nemsokára oda érnek a lakcim *** csak enyikelt kel irni nehogy meglépjen ez a rablo.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-07-08 21:04
Létrehozva: #17415

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ganxstazoli @ 2009-07-08 20:58) *
ok,igazad van,de vagyunk 16an akit lehuzott,itt a cim,ki szerettem volna irni,es torlik.na mindegy.
egy utat jarok nvegig,elmegyek a cimre es szettaptosom az osszes ember aki ott lesz vele!!!

Ne csináld már, azzal nem rendezed el a dolgot (szerintem hytech sem mondja komolyan). Megkeresheted az átverteket a Vatera segítségével, együtt feljelentést tehettek, aztán a többi a törvénykezés dolga. Nem okozhatsz fizikai fájdalmat, vagy maradandó sérülést valakinek, aki morálisan valamiért alulfejlett. Tulajdonképpen az összes csaló szánalmas alak, mert gyerekkorában nem tanulta meg, hogy mi a helyes, és mi nem. És most ezzel a csökkent értékkel kell végigélni az életét. És még azt sem látja, hogy mennyire szánalmas. Az ilyet megverni tulajdonképpen hullagyalázás. És felesleges is, mert csak a saját mérgedet csillapíthatod, de utána neked is bele kell nézned a tükörbe.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ganxstazoli
hozzászólás 2009-07-08 20:58
Létrehozva: #17416

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-07 08:11
Azonosító: 663 732

IDÉZET(zejopy @ 2009-07-08 20:45) *
Te most mérgelődni szeretnél, vagy megoldást a problémádra? A fórumszabályzatot akkor is be kell tartanod, ha a másik ügyben igazad van. Egyébként teljesen igazad van, hogy ideges vagy, de még nincs veszve minden. Járd végig a lehetséges és szabályos utat, szerintem még nincs veszve a pénzed.

ok,igazad van,de vagyunk 16an akit lehuzott,itt a cim,ki szerettem volna irni,es torlik.na mindegy.
egy utat jarok nvegig,elmegyek a cimre es szettaptosom az osszes ember aki ott lesz vele!!!

ha o lehuzhatott minket,akkor az a minimum,hogy mi meg lehuzzuk a boret a DJSIMS nek!!!ennyit erdemel!De hozzateszem azert a rendorseget is riasztottuk

+Quote Post
crumens
hozzászólás 2009-07-08 20:55
Létrehozva: #17417

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-16 21:00
Azonosító: 358 775

Üdvözletem, az egyik ajánlattevő én voltam.Csupán viccesen próbáltam érzékeltetni
mennyire túlzásba esett borika.Néhányan eléggé le akarják húzni a hozzá nem értőket,
nem tudhattam itt nem e erről van szó.Ekkora túlárazással én még nem találkoztam.
Azt hittem így mindenki érti miről van szó.Úgy tűnik mégsem.Sajnálom.

Üdv.:crumens

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-07-08 20:45
Létrehozva: #17418

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ganxstazoli @ 2009-07-08 20:07) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kedves Vatera!Igen,ismerem ezt a sablon szovegetr,de ha kiirhatnam a cimet akkor masnak ezzel nagyot segitenek!Azt hiszem ha mar Onok nem tudnak erdemben segiteni,akkor talan nem kellene gatolni,hogy esetleg igazsagot szolgaltassunk,nem?

Na de teljesen mindegy,meg johogy nem en vagyok a rossz,aki segiteni akar,es MR DJSIMS aki lehuzott uzletszeruen tobb mint 10 ebert,az a jo,mi????istenem,lehet en vagyok a bolond hogy itt vasarolok,remelem van aki egyetert velem!!!??????

na az elozo hozzaszolasomban mi volt a problema????pffffiii

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ganxstazoli
hozzászólás 2009-07-08 20:07
Létrehozva: #17419

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-07 08:11
Azonosító: 663 732

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-07-08 19:58) *
Kedves ganxstazoli!

A kapcsolatfelvételen keresztül üzenetet tud írni az elérhetőségeivel és átküldheti azon
felhasználóneveket, akikkel fel szeretné venni a kapcsolatot. Mi ez alapján a felhasználóknak
elküldjük üzenetét és elérhetőségét. Akik szeretnének együttműködni így fel tudják venni
a kapcsolatot.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kedves Vatera!Igen,ismerem ezt a sablon szovegetr,de ha kiirhatnam a cimet akkor masnak ezzel nagyot segitenek!Azt hiszem ha mar Onok nem tudnak erdemben segiteni,akkor talan nem kellene gatolni,hogy esetleg igazsagot szolgaltassunk,nem?

Na de teljesen mindegy,meg johogy nem en vagyok a rossz,aki segiteni akar,es MR DJSIMS aki lehuzott uzletszeruen tobb mint 10 ebert,az a jo,mi????istenem,lehet en vagyok a bolond hogy itt vasarolok,remelem van aki egyetert velem!!!??????

na az elozo hozzaszolasomban mi volt a problema????pffffiii

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-07-08 19:58
Létrehozva: #17420

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(ganxstazoli @ 2009-07-08 19:56) *
na akkor irom mashogy!KRERSEN MEG AKIT A MELYEN TISZTELT DJSIMS LEHUZOTT(velem is ez tortent,18880ft)MERT MEGVAN ENNEK A KEDVES EMBERNEK A CIME<AHOVA EGY MASIK VATERAS TARSUNKTOL RENDELT VALAMIT!!!
NAGYON SAJNALOM HOGY A VATERA NEM ENGEDI KIIRNI A CIMET<ES EZZELGYAKORLATILAG ENNEK A SZENT EMBERNEK,A KEDVES DJSIMSNEK SEGIT!!!
KOSZONJUK KEDVES VATERA

Kedves ganxstazoli!

a kapcsolatot.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 869 870 871 872 873 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 06:15