IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 887 888 889 890 891 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zebutabu
hozzászólás 2009-06-24 10:50
Létrehozva: #17761

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

IDÉZET(hytech @ 2009-06-24 10:44) *
Kirabolták ugye?
Semmi probléma.
Kérd el a rendőrségi feljelentés másolatát.
Ha átküldi akkor valóban az történt amit ő mond, értékeld semlegessel.
Ha nem akkor mérlegelj erősen.

A véleményemet nem írom le de megvan.

ohmy.gif Ez az alapos kivizsgálás! rolleyes.gif
Ja' tegnap este írtam a fenyegetőzös vevőmről, ha kedved tartja a vészkijáratban megtalálod. rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-24 10:49
Létrehozva: #17762

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(RoliCroft @ 2009-06-24 10:19) *
Sziasztok!

Mit tegyek? Tegnap "megvettek" tőlem egy xboxot, erre ma ír egy e-mailt a delikvens, (milyen véletlen rolleyes.gif) hogy kirabolták, minden pénzét elvitték, de ne adjak neki negatívot... laugh.gif
Jó, csak attól tartok, hogy akkor vissza negatívoz, holott már kész volt a csomag is. Sem semlegest, sem negatívot nem szeretnék, bennem megvolt a jó szándék. unsure.gif Illetéket meg nem fogok emiatt fizetni, csak ha már ténylegesen eladtam.

Egy kis adalék.
Megnéztem és látom,hogy tegnap mástól is vásárolt nem csak tőled.
Várd meg milyen értékeléssel zárul az az adásvétel, mert az választ adhat a kételyedre. wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zebutabu
hozzászólás 2009-06-24 10:44
Létrehozva: #17763

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

Sziasztok!

Mit tegyek? Tegnap "megvettek" tőlem egy xboxot, erre ma ír egy e-mailt a delikvens, (milyen véletlen rolleyes.gif) hogy kirabolták, minden pénzét elvitték, de ne adjak neki negatívot... laugh.gif
Jó, csak attól tartok, hogy akkor vissza negatívoz, holott már kész volt a csomag is. Sem semlegest, sem negatívot nem szeretnék, bennem megvolt a jó szándék. unsure.gif Illetéket meg nem fogok emiatt fizetni, csak ha már ténylegesen eladtam.

rolleyes.gif Ez az egyik ürügy a visszalépésre, meg összetörték a kocsimat, meg várátlan nagy kiadások jöttek.............stb. Na vannak azért kivételek! Én a helyedben semlegest adnék, már csak azért, mert azonnal szólt, nem bolondított hetekig. Ebből nincs károtok, Te újra indítod az aukciót! tongue.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-24 10:44
Létrehozva: #17764

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Kirabolták ugye?
Semmi probléma.
Kérd el a rendőrségi feljelentés másolatát.
Ha átküldi akkor valóban az történt amit ő mond, értékeld semlegessel.
Ha nem akkor mérlegelj erősen.

A véleményemet nem írom le de megvan.

--------------------

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-24 10:43
Létrehozva: #17765

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Sziasztok!

Megnéztem a többi értékelését, nem egyszer játszott már el ilyet az én véleményem szerint. mad.gif A semlegesnek még örlhet.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-24 10:37
Létrehozva: #17766

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Értékelés:
a tranzakci nem jött létre és semlegest tudsz adni (azt magyarázd el neki, hogy nem engedi a rendszer, hogy pozitív legyen a te részedről), és egyéb okokba írd be, hogy miért nem jött létre.
Ha meg ő is semlegest ad, akkor sem dől össze a világ. De írd meg neki, hogy elöször értékeljen le ő.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
RoliCroft
hozzászólás 2009-06-24 10:19
Létrehozva: #17767

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-08 16:16
Azonosító: 4 308

Sziasztok!

A hozzászólást -RoliCroft- szerkesztette a következő időpontban: 2009-06-24 10:20

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2009-06-23 23:40
Létrehozva: #17768

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-08 12:41
Azonosító: 177 457

Az egyik vevőmről kiderült, hogy felelőtlen állattartó, és engem vádol, hogy a tőlem vásárolt madara már a vásárláskor sérült volt, pedig nem. Hogy lehetne a későbbiekben biztosra menni, hogy felelősségteljes gazdihoz kerüljön a kisállat? Én jó vérvonalú madarakat tenyésztek, kiválóak minden szempontból, nem szeretném, ha felelőtlen gazdik miatt bármelyik fióka rosszul végezné. sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-23 19:44
Létrehozva: #17769

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-06-23 19:29) *
Egyszer futottam bele egy ilyenbe, akinek elküldtem a terméket előre, és nem kaptam meg azóta sem a vételárat. Szerencsére csak párszáz forint volt. Azóta nem küldök előre senkinek semmit.
Ha jól láttam, akkor Neked 8000 Ft-od bánta. Szerintem fenyegesd meg egy kicsit, hogy jogi útra tereled a dolgot, hátha fizet.

Nekem is akkor fizettek.... Azóta én sem küldök előre. Nagyon frankónak kell ahhoz lenni, hogy megkockáztassam, de egyre ritkább... sad.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-23 19:29
Létrehozva: #17770

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mateanti2 @ 2009-06-23 19:06) *
Sziasztok.

Kérem vigyázzanak MarioLand nevű felhasználóval.
A terméket átvette és elfelejtette utalni a vételárat. December óta sad.gif

Egyszer futottam bele egy ilyenbe, akinek elküldtem a terméket előre, és nem kaptam meg azóta sem a vételárat. Szerencsére csak párszáz forint volt. Azóta nem küldök előre senkinek semmit.
Ha jól láttam, akkor Neked 8000 Ft-od bánta. Szerintem fenyegesd meg egy kicsit, hogy jogi útra tereled a dolgot, hátha fizet.

--------------------

+Quote Post
mateanti2
hozzászólás 2009-06-23 19:06
Létrehozva: #17771

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-29 20:59
Azonosító: 22 474

Sziasztok.

Kérem vigyázzanak MarioLand nevű felhasználóval.
A terméket átvette és elfelejtette utalni a vételárat. December óta sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-23 17:24
Létrehozva: #17772

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-06-23 17:16) *
mad.gif
Negatívot neki.
Ő szabályai mi?
pfffff....

Viszont nem kell tiltóra raknod, nem a te kategóriád. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-23 17:16
Létrehozva: #17773

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tüpptürüpp @ 2009-06-23 15:02) *
Most írta, hogy legfeljebb a termék árát visszafizeti nekem, hiszen én nem tartottam magam az ő szabályaihoz, nem utaltam a 200,- Ft üzemanyagköltséget, ez neki azt jelentette, hogy sima küldést kérek... Az összefüggést Ti se keressétek...

mad.gif
Negatívot neki.
Ő szabályai mi?
pfffff....

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-23 15:44
Létrehozva: #17774

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tüpptürüpp @ 2009-06-23 15:39) *
Köszönöm az észrevételt! Már akkor jeleztem a vatera felé az esetet, amikor megkaptam ezt a 200,- Ft-os többletről szóló levelet, de a szokásos robotválaszon kívül érdemben nem történt semmi.

Legkevésbé az esetleges jogtalan bosszúnegatív értékelés érdekel (van olyanom, azt is megválaszoltam érdemben), hanem az, hogy egy eleve sumákul indított kapcsolatfelvétel után még meg sem kaptam a cuccost.

Mindenesetre figyelemre méltóak a szállítási feltételei. Tehát ha 15 ruhát veszel tőle, akkor azt 15 db külön borítékban fogja feladni. Ez igen! Kellemes, alkalmazkodó partner.... blink.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Tüpptürüpp
hozzászólás 2009-06-23 15:39
Létrehozva: #17775

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-09 22:23
Azonosító: 40 107

Köszönöm az észrevételt! Már akkor jeleztem a vatera felé az esetet, amikor megkaptam ezt a 200,- Ft-os többletről szóló levelet, de a szokásos robotválaszon kívül érdemben nem történt semmi.

Legkevésbé az esetleges jogtalan bosszúnegatív értékelés érdekel (van olyanom, azt is megválaszoltam érdemben), hanem az, hogy egy eleve sumákul indított kapcsolatfelvétel után még meg sem kaptam a cuccost.

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-06-23 15:32) *
Kedves Tüpptürüpp!

bonyodalmak esetén a kapott ticket azonosító elküldésével lehetőség van az esetleges jogtalan értékelés törlésére.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-06-23 15:32
Létrehozva: #17776

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Tüpptürüpp @ 2009-06-23 15:02) *
Egy érdekes, 1,- Ft-ról aukciózó eladó levele:
Most írta, hogy legfeljebb a termék árát visszafizeti nekem, hiszen én nem tartottam magam az ő szabályaihoz, nem utaltam a 200,- Ft üzemanyagköltséget, ez neki azt jelentette, hogy sima küldést kérek... Az összefüggést Ti se keressétek...
Most írtam neki, hogy ha péntekig nem utalja vissza a termék árát és a postaköltséget, akkor negatívval kell zárnom.
Kíváncsi vagyok.
(Lehet, hogy ő sem lenne egy ilyen sumákoló, suskosoló vaterás, de erre kényszerítik az 1,- Ft-os aukciók talmi sikerei.)

Kedves Tüpptürüpp!

Ha a partnerrel nem sikerül tisztázni a kialakult helyzetet, érdemes felhasználóval folytatott levelezést elküldeni a
biztonsag@vatera.com címre, bonyodalmak esetén a kapott ticket azonosító elküldésével lehetőség van az esetleges
jogtalan értékelés törlésére.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Tüpptürüpp
hozzászólás 2009-06-23 15:02
Létrehozva: #17777

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-09 22:23
Azonosító: 40 107

Egy érdekes, 1,- Ft-ról aukciózó eladó levele:

"Gratulálok a megnyert termékedhez. Összeg: 21 Ft + ajánlott posta 365 Ft + üzemanyagköltség 200 Ft = 586 Ft. Ez az üzemanyagköltség is szerepelt az ismerj+ oldalamon 400 Ft-ként, melyet most átírtam 200 Ft-ra, kicsit humánosabbá téve, most hogy többen vásárolnak tőlem, mert elég messze kell vinnem a csomagokat"

http://www.vatera.hu/atlapozos_felso_meret_38_147953480.html

Megírtam neki, hogy én nem arra licitálok, hogy ki milyen messze lakik a postától. Valamint hogy természetesen ilyesmi nem szerepel az ismerj+ oldalán, mert nem szerepelhet. Tudjuk, miért.
Felháborodott levelében írta vissza, hogy márpedig neki ez anyagilag porblémát jelent. Írtam neki, hogy oké, nem akarok Neked gondot, akkor nem tartok igény a termék elküldésére, és semlegessel zárjuk le az ügyet. Ő ezt nem akarta, azt akarta, hogy pozítívat adjak. Érdekes, mindenki más is pozitívat ad neki, pedig szerintem mindenkinél bepróbálkozott ezzel, és mindenkit levesz +200,- Ft-tal. Pedig azt is írja, hogy hetente csak egyszer, hétfőn postáz mindenkinek! Jó messze lakhat a postától, sok üzemanyagpénzt kell rá gyűjteni.

Kérdeztem, ha ő tudja, hogy neki van egy ab ovo 200,- Ft-os üzemanyagköltsége, akkor miért nem indítja rögtön 200,- Ft-ról a termékeit? Nevetségesnek nevezett, hogy akkor senki nem nézné meg a termékeit, ha nem 1,- Ft-ról indítaná!

Írtam neki, hogy a termék árát és az ajánlott postaköltséget vagyok hajlandó csak utalni. Utaltam is a 386,- Ft-ot.

Most már eltelt némi idő, közben megkaptam később vásárolt és feladott küldeményeket is, szürke póló sehol.
Érdeklődtem, hogy megkapta-e az utalást, postázta-e a terméket. Válaszolt, hogy igen, feladta, csatolt róla egy nevemre kiállított kp-s számlát(?). Írtam, ezzel semmire nem megyek, adja meg a ragszámot vagy fotózza be az ajánlott szelvényt, hogy keresteshessem. Kiderült, hogy sima küldeményként adta fel.
Állítólag... mert ki tudja, hol tűnt el, honnan tudjam, hogy valóban feladta-e? Áfás számlát bárkinek a nevére kérhetek, bárhová postázok. Budapesten sima képeslapok sem érkeznek meg, nemhogy egy pólóval bélelt boríték!

Most írtam neki, hogy ha péntekig nem utalja vissza a termék árát és a postaköltséget, akkor negatívval kell zárnom.

Kíváncsi vagyok.

(Lehet, hogy ő sem lenne egy ilyen sumákoló, suskosoló vaterás, de erre kényszerítik az 1,- Ft-os aukciók talmi sikerei.)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-23 10:18
Létrehozva: #17778

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ildus28 @ 2009-06-23 10:09) *
Sziasztok. Ildus28 vagyok. Azért írok, mert sajnos volt egy nagyon rossz tapasztalatom itt a vaterán. Van egy Bordab70 nevü egyén, aki másokat indokolatlanúl pocskondiáz. Sajnos engem is pecsapott. Ezen felül még ő ad negatívat. Minősíthetetlen formában írt emailt. Az értékelései is tüktözik a jellemét. Kedves Zelda29-nek üzenem és a többi átvertnek, hogy össze kéne fogni és kirakatni a vateráról. Az ilyen nem ide való. Ahogy olvastam: inkább menjen a piacra. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném. Sziasztok.

Nyitott kapukat döngetsz.
Már inaktív. wink.gif

--------------------

+Quote Post
ildus28
hozzászólás 2009-06-23 10:09
Létrehozva: #17779

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-23 15:18
Azonosító: 649 954

Sziasztok. Ildus28 vagyok. Azért írok, mert sajnos volt egy nagyon rossz tapasztalatom itt a vaterán. Van egy Bordab70 nevü egyén, aki másokat indokolatlanúl pocskondiáz. Sajnos engem is pecsapott. Ezen felül még ő ad negatívat. Minősíthetetlen formában írt emailt. Az értékelései is tüktözik a jellemét. Kedves Zelda29-nek üzenem és a többi átvertnek, hogy össze kéne fogni és kirakatni a vateráról. Az ilyen nem ide való. Ahogy olvastam: inkább menjen a piacra. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném. Sziasztok.

+Quote Post
gabipapi
hozzászólás 2009-06-23 07:39
Létrehozva: #17780

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-19 16:11
Azonosító: 133 674

Emlékeztek egy tavalyi csalóra?Szoszo1 néven futott.Több mint egy millát csalt ki horgászorsók eladásából illetve nem eladásából.Elkapták ,voltam is a bírósági tárgyaláson.Megrökönyödésemre egyedül.Pedig a rengeteg negatív értékelést elnézve,azt gondoltam legalább húszan feljelentést tesznek.Az én károm 29000 ezért egy kis ejnye bejnyével megfogja úszni,és tovább garázdázkodhat a Vaterán. Ezt pedig felettébb sajnálom.

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 887 888 889 890 891 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-22 06:13