IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 893 894 895 896 897 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
anikovigh
hozzászólás 2009-06-15 14:27
Létrehozva: #17881

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-14 22:29
Azonosító: 660 185

IDÉZET(pentek14 @ 2009-06-15 14:06) *
Megnéztem a termékleírást, ennél korrektebb nem is lehetne. Nagyon sajnálom, hogy ilyen problémásra sikeredett az első eladásod.
További problémamentes adás-vételt kívánok Neked.

Köszönöm, neked is további jó vaterázást!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-06-15 14:06
Létrehozva: #17882

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

IDÉZET(anikovigh @ 2009-06-15 13:51) *
Igen ez volt az első eladásom és úgy gondoltam, most is úgy gondolom, hogy továbbra is vissza fogom venni a terméket ha értelmes indokot ad, de jobban megnézem kinek teszem meg.
A terméket egyik rokonomnak ajándékoztam és nagyon boldoggá tettem vele.
Azért volt ,,mézes-mázos" babára vonatkozó a felhasználói név, mert a csememő korú lánya adatait használja.
Ezt a szabályzatsértést már elküldtem az ügyfélszolgálatnak, remélem másokat megóvok a zaklatástól ezzel.
Természetesen tudom bizonyítani, mert mindig is óvatos voltam az internetes vásárlásokkal kapcsolatban és minden email-je és bejelentkezése meg van amit más néven tett.
Megnéztem a neve melletti kis levélkét is ahol írja az elérhetőségeit és ott is a baba neve szerepel. Ez azt jelenti, hogy azzal a névvel regisztrált.

Megnéztem a termékleírást, ennél korrektebb nem is lehetne. Nagyon sajnálom, hogy ilyen problémásra sikeredett az első eladásod.
További problémamentes adás-vételt kívánok Neked.

+Quote Post
anikovigh
hozzászólás 2009-06-15 13:51
Létrehozva: #17883

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pentek14 @ 2009-06-15 11:43) *
Ugye ez volt az első eladásod? A termék amit eladtál, vagy működik, vagy nem. A termékleírásban minden benne volt.
Nem szeretem az ilyen mézes-mázas, rózsaszínbe burkolt, baba-ra végződő felhsz. neveket.

Igen ez volt az első eladásom és úgy gondoltam, most is úgy gondolom, hogy továbbra is vissza fogom venni a terméket ha értelmes indokot ad, de jobban megnézem kinek teszem meg.
A terméket egyik rokonomnak ajándékoztam és nagyon boldoggá tettem vele.
Azért volt ,,mézes-mázos" babára vonatkozó a felhasználói név, mert a csememő korú lánya adatait használja.
Ezt a szabályzatsértést már elküldtem az ügyfélszolgálatnak, remélem másokat megóvok a zaklatástól ezzel.
Természetesen tudom bizonyítani, mert mindig is óvatos voltam az internetes vásárlásokkal kapcsolatban és minden email-je és bejelentkezése meg van amit más néven tett.
Megnéztem a neve melletti kis levélkét is ahol írja az elérhetőségeit és ott is a baba neve szerepel. Ez azt jelenti, hogy azzal a névvel regisztrált.

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-06-15 11:43
Létrehozva: #17884

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

IDÉZET(anikovigh @ 2009-06-14 23:28) *
Sziasztok!
Szeretném tudni, hogy ti milyen esetekben vesztek vissza eladott árut és ha vissza veszitek a postaköltséget is vissza adjátok-e?
Mit tesztek abban az esetben, ha eladtok egy terméket, megkapja a vevő, nem tetszik neki (arra hivatkozik, hogy nem azt kapta szerinte amit ígértem, hibás, nem ezt várta stb.), tudod, hogy nincs igaza, de jóhiszeműen vissza veszed, vissza utalod a pénzt. Ezek után fenyegető levelek hadát kapjátok, mert a postaköltséget (2szerest, mert a visszaküldést is be akarja vasalni) nem kapja vissza csak a termék árát.
Érdemes egyáltalán eladni valamit is itt, vagy csak megjárhatja az ember az ilyen hülyék miatt? mad.gif

Ugye ez volt az első eladásod? A termék amit eladtál, vagy működik, vagy nem. A termékleírásban minden benne volt.
Nem szeretem az ilyen mézes-mázas, rózsaszínbe burkolt, baba-ra végződő felhsz. neveket.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-06-15 11:13
Létrehozva: #17885

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(anikovigh @ 2009-06-15 10:38) *
Kiderült, hogy nem is vele levelezgettem személyesen, nem ő vette meg a terméket, hanem a 6.5 hónapos lánya nevét használja a vaterán is és az ő nevében vette fel velem a kapcsolatot a vásárlás után is és azóta is.
Tehát ha jól tudom, még a vatera szabályzatát is megszegte, amiért ki lehetne zárni, hogy másokat megvédjenek tőle.

ez azt jelenti, hogy a saját nevén már kitették.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-15 11:13
Létrehozva: #17886

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-06-15 11:01) *
Ha ezt bizonyítani tudod, akkor máris jelentheted a vaterának.

Lehet, hogy már előzőleg kitiltották őt, az asszonyt, az anyóst, sőt az egész rokonságot, aztán csak a fél éves gyerek maradt. Képzeld, felnőttkorban szegény gyerek regisztrálni akar a vaterán, aztán nem tud, mert apuka elcs...te a renomét. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-15 11:01
Létrehozva: #17887

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(anikovigh @ 2009-06-15 10:38) *
Kiderült, hogy nem is vele levelezgettem személyesen, nem ő vette meg a terméket, hanem a 6.5 hónapos lánya nevét használja a vaterán is és az ő nevében vette fel velem a kapcsolatot a vásárlás után is és azóta is.
Tehát ha jól tudom, még a vatera szabályzatát is megszegte, amiért ki lehetne zárni, hogy másokat megvédjenek tőle.

Ha ezt bizonyítani tudod, akkor máris jelentheted a vaterának.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
anikovigh
hozzászólás 2009-06-15 10:38
Létrehozva: #17888

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-06-15 08:38) *
Általánosságban a postaköltséget nem térítem vissza, és én sem kaptam vissza, amikor reklamáltam. Szerintem ez a korrekt, és az internetes boltok is így csinálják. Ha a termékleírásban mindent normálisan tüntettél fel, akkor örüljön, hogy a terméket visszaveszed (márpedig elég részletes, ha jól láttam).
Ne vegye kedved, hogy belefutottál egy ilyenbe, tedd tiltólistára, meg küldd el a levelezéseket a vaterának is. Ha kapsz egy negát, akkor törölhetik. Nézd meg a negatív értékeléseit, hogy nem teljesen normális.

Köszi szépen, akkor elküldöm a levelezésünket a vaterának és tiltó listára rakom.
Azóta már fenyegetett azzal is, hogy az adóhatósághoz fordul, mert nem adok számlát. Mondtam neki, hogy magánszemélyként (mivel nem üzletszerű) 200 000 Ft alatt nem is kell. Ekkor állt le.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-15 08:38
Létrehozva: #17889

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

IDÉZET(anikovigh @ 2009-06-14 23:28) *
Sziasztok!
Szeretném tudni, hogy ti milyen esetekben vesztek vissza eladott árut és ha vissza veszitek a postaköltséget is vissza adjátok-e?
Mit tesztek abban az esetben, ha eladtok egy terméket, megkapja a vevő, nem tetszik neki (arra hivatkozik, hogy nem azt kapta szerinte amit ígértem, hibás, nem ezt várta stb.), tudod, hogy nincs igaza, de jóhiszeműen vissza veszed, vissza utalod a pénzt. Ezek után fenyegető levelek hadát kapjátok, mert a postaköltséget (2szerest, mert a visszaküldést is be akarja vasalni) nem kapja vissza csak a termék árát.
Érdemes egyáltalán eladni valamit is itt, vagy csak megjárhatja az ember az ilyen hülyék miatt? mad.gif

Általánosságban a postaköltséget nem térítem vissza, és én sem kaptam vissza, amikor reklamáltam. Szerintem ez a korrekt, és az internetes boltok is így csinálják. Ha a termékleírásban mindent normálisan tüntettél fel, akkor örüljön, hogy a terméket visszaveszed (márpedig elég részletes, ha jól láttam).
Ne vegye kedved, hogy belefutottál egy ilyenbe, tedd tiltólistára, meg küldd el a levelezéseket a vaterának is. Ha kapsz egy negát, akkor törölhetik. Nézd meg a negatív értékeléseit, hogy nem teljesen normális.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
ppsfutar
hozzászólás 2009-06-15 08:29
Létrehozva: #17890

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-06 12:33
Azonosító: 603 114

IDÉZET(ltama @ 2009-05-27 21:32) *
Valószínűleg nem, mint ahogy a Posta sem értesít előre, hogy leveled, vagy csomagod fog érkezni! Az eladótól kérheted a nyilvántartási számát, és Te is meg tudod nézni, hol jár! rolleyes.gif

Futárszolgálatunk megrendelésekor a feladó is és a címzett is kap e-mailben egy értesítést arról, hogy megrendelte a szolgáltatásunkat. Feladó felé egy visszaigazolás, hogy rendszerünkbe beérkezett rendelése, címzett felé pedig tájékoztatás, hogy mikor és milyen módon jut el hozzá a megvett termék, és milyen fuvarlevélszámon, hol tud érdeklődni addig is, ha bármilyen kérdése lenne.

üdv
ppsfutar

+Quote Post
ppsfutar
hozzászólás 2009-06-15 08:22
Létrehozva: #17891

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(popcorny @ 2009-06-14 18:57) *
hello
tenyleg az lenne a kerdesem,hogy a cimzettel felvesztitek vhogy a kapcsolatot?mert nem mindenkinek van otthon valakie egesznap..
illetve milyen osszegig van benne az ertekbiztositas a feladasi dijban?

Hello,

A címzetthez kapott elérhetőségen keressük címzettet abban az esetben, ha a futár nem tudja átadni a küldeményt.
A kiszállítás előtt telefonon nem jelezzük érkezésünket.
A megjegyzés rovatban viszont lehetőség van megadni egy időintervallumot, amennyiben csak egy adott napszak alkalmas a futár fogadására.
Ebben az esetben vagy ügyfélszolgálatunk, vagy a futár egyeztetés miatt mindenképpen fogja keresni az érintettet, amennyiben a megadott időintervallumban nem tud kiállni a futár. Ez elég jól szokott működni.

50.000,- Ft-ig teljes körű a biztosítás.

üdv
ppsfutar

+Quote Post
ppsfutar
hozzászólás 2009-06-15 08:14
Létrehozva: #17892

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fiona00 @ 2009-06-07 01:52) *
2x vettem igénybe a PPS futárt.
1. sztori : A csomagot hajduszoboszlón akarták felvenni.5 nap után sikerült eljönniük hozzám.Állitolag a rendszer rosszul vitte be az adataimat.Nem értem hogy lehet ha rendeléskor ki kell tölteni az ürlapot.
2. sztori: Ugyanez csak Békéscsabával.ezt le is mondtam és postán küldtem inkább.

Azt sem értem miért kell nekik a személyi igazolvány számom.Azt mondta a futár ha nem adom meg neki akkor 1500 forintot levonnak a fizujábol.Közöltem vele hogy rossz napja van smile.gif

Kedves Fiona00!

Valóban a rendszer rossz adatokat vitt be, az Ön által elküldött megrendelőlapról. A háttéradatbázisok ilyen online területen eléggé szerteágazók, de egyszer csak mégis összeakadnak. Az Ön esetében is így történt, és a neve alapján az adatbázisukban szereplő, megegyező nevű partnerünk adatait csatolta a címhez. Több 1000 online megrendelésünkből ez a kettő volt, ahol a címet rosszul vette be a rendszer. Az már csak jellemzően, hogy pont Önnél fordult elő, mind a két esetben.
Sajnos már olyan eset is előfordult, hogy a megadott bankszámlaszámot visszadobta a bank rendszere, így nem tudtam az áruutánvétet visszautalni adott esetben. Partnerünk évek óta használta ezt a bankszámlaszámát, és mégsem tudtuk használni. Ilyenek előfordulnak, bár az Ön esetét követően ügyfélszolgálatunk minden megrendelés adatait a rendszerbe vitelt követően ellenőriz a beérkező adatok alapján, hogy ne fordulhasson még egyszer ez elő.
Mi is azt gondoltuk, hogy ha egy rendszer automatikus, és a folyamat automatizált, akkor ilyen nem fordulhat elő. De, előfordulhat, nem gyakran, de megesik.

Üdvözlettel:
ppsfutar

+Quote Post
anikovigh
hozzászólás 2009-06-14 23:28
Létrehozva: #17893

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-06-14 20:15
Létrehozva: #17894

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(harhaly @ 2009-06-14 20:08) *
Semmi baj.. ez volt a legenyhébb dolog amiben eddig félrevezettek. rolleyes.gif

Mindig olvasd el az értékeléseit annak, akitől vásárolsz. Különösen a semleges és negatív értékeléseket.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
harhaly
hozzászólás 2009-06-14 20:08
Létrehozva: #17895

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-14 19:09
Azonosító: 660 164

IDÉZET(zejopy @ 2009-06-14 19:57) *
Látod, és most megismerted a legkeményebbet is. laugh.gif Minden hibára rávilágít, és leszedi az emberről a keresztvizet, de legalább tanulhatsz tőle.
Ha viszont eladói státuszba kerülsz, akkor tényleg elérsz vele valamit. Nem néztem, hogy csak vásárló vagy, bocs, tényleg félrevezettelek. biggrin.gif

Semmi baj.. ez volt a legenyhébb dolog amiben eddig félrevezettek. rolleyes.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-06-14 20:03
Létrehozva: #17896

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2009-06-14 19:57) *
Minden hibára rávilágít

Ne írjunk olyat ami nem valós. wink.gif

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-14 19:57
Létrehozva: #17897

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Grobar @ 2009-06-14 19:53) *
Az eladók azt érik el vele, hogy nem tud licitálni az, aki a listába bekerül. Kicsit félrelettél vezetve, lelkes kolleganőnk által. rolleyes.gif Te semmit nem érsz a listával, ugyanis nem adsz el.

Látod, és most megismerted a legkeményebbet is. laugh.gif Minden hibára rávilágít, és leszedi az emberről a keresztvizet, de legalább tanulhatsz tőle.
Ha viszont eladói státuszba kerülsz, akkor tényleg elérsz vele valamit. Nem néztem, hogy csak vásárló vagy, bocs, tényleg félrevezettelek. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
harhaly
hozzászólás 2009-06-14 19:57
Létrehozva: #17898

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-14 19:09
Azonosító: 660 164

Akkor nesze semmi fogd meg jól. Pedig csak az embertársaimnak szeretem volna jót tenni.. na de mindegy úgy látom itt ez a legkevesebb amit megtehetek.. el kell fogdanom ÁTVÁGTAK ÉS LEMÍNŐSÍTETTEK!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-06-14 19:53
Létrehozva: #17899

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(harhaly @ 2009-06-14 19:50) *
És ezzel elérek valamit? Én tuti nem fogok mégegyszer üzleti kapcsolatban állni vele.. de vajon más???

Az eladók azt érik el vele, hogy nem tud licitálni az, aki a listába bekerül. Kicsit félrelettél vezetve, lelkes kolleganőnk által. rolleyes.gif Te semmit nem érsz a listával, ugyanis nem adsz el.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-14 19:50
Létrehozva: #17900

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2009-06-14 19:46) *
Hytech mester talán az egyik legszigorúbb fórumozó. Aki kiváltja etikátlan viselkedésével az ellenszenvét, azt személyes tiltólistára helyezi, hogy az illető úr vagy hölgy még véletlenül se kerüljön vele üzleti kapcsolatba. Te is megtalálod a személyes menüdben a lehetőséget. Gondolom a tiéd üres. Itt az idő, hogy a partneredet odahelyezd. smile.gif

Mindenkitől csak azt várom el amit én is adok.
Se többet se kevesebbet.
Hihetetlen mit enged meg magának itt ez a sok kxxxg.

Egyébként ez az eladó úgy beteg mint te vagy én.
Bár gondolom ez mindenki számára világos.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2009-06-14 19:51

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 893 894 895 896 897 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 01:44