IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 900 901 902 903 904 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2009-05-25 13:43
Létrehozva: #18021

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(koldan @ 2009-05-25 13:31) *
Én vásárolnék egy telefont!!!! De félek előreutalni mert már megjártam és senki sem segített!! ráadásul az alak belement, hogy felét utljam előre, felét pedig adoma futárnak amikro hozza a csomagot...

Felejtsd el ezt az eladót.
Jó tanács.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
koldan
hozzászólás 2009-05-25 13:31
Létrehozva: #18022

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-04 23:05
Azonosító: 335 394

IDÉZET(vaterafoliashop @ 2009-05-25 13:22) *
Bocs, de te most vásárolnál, vagy valakit megakarsz verni ( veretni ) ??
Mert itt részedröl annyi szó esik a vásárlásról mint a verekedésröl.
Biztos arról szól a dolog, amiért kérdeztél is ? Mert ez így ahogy írogatsz már gyanús is lehet ! dry.gif

Én vásárolnék egy telefont!!!! De félek előreutalni mert már megjártam és senki sem segített!! ráadásul az alak belement, hogy felét utljam előre, felét pedig adoma futárnak amikro hozza a csomagot...

+Quote Post
vaterafoliashop
hozzászólás 2009-05-25 13:22
Létrehozva: #18023

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 22:12
Azonosító: 1 595

IDÉZET(koldan @ 2009-05-25 13:17) *
erről van szó, hogy nemnagyon bízok meg benne...a legnagyobb gon, hogy nem tartózkodom magyarországon igy nem is tudnám elintézni az alakot, a haverokat pedig nem nyaggatnám ilyesmivel mivel ők pécs környékiek...
Nem tudom mi tévő legyek jóljön minden tancsá vagy segítség is...
verőlegényeket meglehe tilyenkor bízni hogy intézzék el a dolgot és övék a pénz?

Bocs, de te most vásárolnál, vagy valakit megakarsz verni ( veretni ) ??
Mert itt részedröl annyi szó esik a vásárlásról mint a verekedésröl.
Biztos arról szól a dolog, amiért kérdeztél is ? Mert ez így ahogy írogatsz már gyanús is lehet ! dry.gif

+Quote Post
koldan
hozzászólás 2009-05-25 13:17
Létrehozva: #18024

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Erzso72 @ 2009-05-25 13:06) *
Szia

Én az értékeléseit nézve nem biznék meg benne ne haragudj de ilyen összegnél már vigyázni kell

erről van szó, hogy nemnagyon bízok meg benne...a legnagyobb gon, hogy nem tartózkodom magyarországon igy nem is tudnám elintézni az alakot, a haverokat pedig nem nyaggatnám ilyesmivel mivel ők pécs környékiek...
Nem tudom mi tévő legyek jóljön minden tancsá vagy segítség is...
verőlegényeket meglehe tilyenkor bízni hogy intézzék el a dolgot és övék a pénz?

+Quote Post
vaterafoliashop
hozzászólás 2009-05-25 13:16
Létrehozva: #18025

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 22:12
Azonosító: 1 595

IDÉZET(koldan @ 2009-05-25 13:03) *
Sziasztok, lenne egy gyors kérdésem tudom már előbb kellett volna írnom...

van egy aukció, 148071189 a száma, ezena linken megtekinthető.
http://www.vatera.hu/htc_diamond_2_surgoss..._148071189.html

arrol vajn szó, hogy én jelenleg külföldön tartózkodom, és nem gond az utalás de a multkor is csunyán átvágtak, és most nem szeretnék megjárni. Az eladó beleegyezett hogy a felét az összegnek átutalom mert sürgős neki, a másik felét pedig mikro afutárral kiküldi a csomagot.
ti mit szóltok ehhez? A rendőrségi ügy mekkora gonddal jár, mert nem tudom,h goy én külföldről tidnék e feljelentést tenni.
Nagyon örülnék ha valaki esetleg tudna segíteni. MEgoldható ugyis, hogy pl ha visszaszerezzük (rosszabb esetben) az összeget,a kk annaka ki segített odadom az összeg egyharmad rszét. 200 eurórol lenne szó, ami azért
nem kis összeg, kb 18ezer ft ütné a segítő markát.

Kérem irjatok mihamarabb!!!!

13 értékeléséböl 7 pozitív és 6 nem pozitív.
Személy szerint én nem is foglalkoznák vele ( ez magánvélemény ).
Én is külföldön vagyok. Az én nézetemben nagyon de nagyon pozitívnak kell lennie annak, akitöl vásárolok.

+Quote Post
Erzso72
hozzászólás 2009-05-25 13:06
Létrehozva: #18026

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-29 10:07
Azonosító: 183 541

IDÉZET(koldan @ 2009-05-25 13:03) *

arrol vajn szó, hogy én jelenleg külföldön tartózkodom, és nem gond az utalás de a multkor is csunyán átvágtak, és most nem szeretnék megjárni. Az eladó beleegyezett hogy a felét az összegnek átutalom mert sürgős neki, a másik felét pedig mikro afutárral kiküldi a csomagot.
ti mit szóltok ehhez? A rendőrségi ügy mekkora gonddal jár, mert nem tudom,h goy én külföldről tidnék e feljelentést tenni.
Nagyon örülnék ha valaki esetleg tudna segíteni. MEgoldható ugyis, hogy pl ha visszaszerezzük (rosszabb esetben) az összeget,a kk annaka ki segített odadom az összeg egyharmad rszét. 200 eurórol lenne szó, ami azért

Szia

Én az értékeléseit nézve nem biznék meg benne ne haragudj de ilyen összegnél már vigyázni kell

+Quote Post
koldan
hozzászólás 2009-05-25 13:03
Létrehozva: #18027

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-24 22:40
Létrehozva: #18028

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(busman114 @ 2009-05-24 21:59) *
De 771 őssz.eladáshoz képest ez a 13nega semmi, ugyanúgy vásárolnak tőle. Én pédául semmit nem vásárolók azóta azon a két aukciós oldalon ahol feltöltési díjat kérnek, pont azért mert nagyon sokan elkezdtek zsiványkodni az 1Ft-os aukciókkal. Ha van villámár vagy fixár az meg szerintem magasabb lett. Ez van hetente egyszer benézek megnézem van-e még feltöltési díj, itt a fórumon körülnézek azt megyek a 3-ik és 4-ik aukciósoldalra mazsolázgatni. Sziasztok

Rosszul teszed, mert nem mindenki csal, sőt szerintem a többség tiszta. rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
busman114
hozzászólás 2009-05-24 21:59
Létrehozva: #18029

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-07 22:11
Azonosító: 464 234

IDÉZET(98tomcsa @ 2009-05-15 09:50) *
Igen, de ez biztos téves aukció volt, mert miért tenné fel 1 Ft-os fix áron, de én licitáloson nyertem. Igazából sokszor találkozok olyanokkal is, akik úgy probálják korrigálni, hogy csak 1 Ft-ért sikerült eladnia, hogy horror posta ktg.-et kérnek. Mindegy, én már lezártam. Megadtam neki a negát, de úgy néz ki, hogy jól tettem, mert értékelte valaki azóta (szintén 1 Ft-ért megnyert aukció), hogy lenyúlta a posta ktg. -et, termék meg sehol. Az ilyeneknek szoktam azt kívánni, hogy költse gyógyszerre....

De 771 őssz.eladáshoz képest ez a 13nega semmi, ugyanúgy vásárolnak tőle. Én pédául semmit nem vásárolók azóta azon a két aukciós oldalon ahol feltöltési díjat kérnek, pont azért mert nagyon sokan elkezdtek zsiványkodni az 1Ft-os aukciókkal. Ha van villámár vagy fixár az meg szerintem magasabb lett. Ez van hetente egyszer benézek megnézem van-e még feltöltési díj, itt a fórumon körülnézek azt megyek a 3-ik és 4-ik aukciósoldalra mazsolázgatni. Sziasztok

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-21 15:07
Létrehozva: #18030

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(landrojewellery @ 2009-05-21 14:58) *
Megtettem. Ki is lettek rakva a vatera oldalairól,mindhárman. Köszönöm szépen.

biggrin.gif

IDÉZET(landrojewellery @ 2009-05-21 15:00) *
Illetve csak meg akartam...valaki megelőzött benne...

biggrin.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
landrojewellery
hozzászólás 2009-05-21 14:58
Létrehozva: #18031

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-21 14:53
Azonosító: 647 555

Megtettem. Ki is lettek rakva a vatera oldalairól,mindhárman. Köszönöm szépen.

Illetve csak meg akartam...valaki megelőzött benne...

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-20 10:59
Létrehozva: #18032

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(jutka10 @ 2009-05-19 21:54) *
De Én még a feladó szelvényt se4m láttam!!!!!Ami nem létezik!!!!!!Időt húz és hazudozik!!Telefonon nem lehet elérni,az emaileket letagadja nevetséges indokokkal.Én vagyok negatív ember??Nézzen magába!!!!Az árura várok március vége óta és én vagyok a negatív?Én kifizettem BECSÜLETESEN az árut,de ő nem küldi!!!!!

Ahogy elnézem a jónéhány semleges értékelését majdnem mind ilyen miatt volt vagy a minőséggel voltak gondok.
Máskor jobban nézd meg az illetőt és ne csak a pozitív értékeléseket olvasd el hanem a semlegeseket és a negákat is.

Arra azért látok esélyt,hogy visszakapd a pénzed mert ez több eladásánál is megtörtént.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-20 08:17
Létrehozva: #18033

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kolozsvarizsolt @ 2009-05-19 22:09) *
Sajnos velem is hasonló eset történt egy MP4 lejátszót vásároltam a kurucz péter nevezetű eladótól és mikór negatív értékelést adtam még ő volt felháborodva hogy az e-mail kiszolgálommal van a baj ő ezért nem kapta meg az általam küldött e-mail eket és hogy nem tudja hova küldje a terméket,csak az a gond hogy nekem még tel.számom sincs mert az alapján legalább feljelenthetném.A másik nagy problémám hogy az értékelésben elküldtem a címem nevem és a terméket még mindíg nem kaptam meg most hova mennyek,vagy írjam ezt is a veszteségeim közé es és hízlaljak vele egy inkorrekt ismeretlen valakit.

Nem kértek visszaigazolást a postafióknál? Mert ez a legegyszerűbb. Én mindig visszaigazoltatom, és a visszajelzéseket nem törlöm, hanem addig megtartom, amíg minden le nem zárul. Tudom, hogy vannak néha a freemaillal és a citromaillal gondok, de lehet velük visszaigazoltatni. A gmail nagyon korrekt, viszont nincs ez az opciója.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-05-19 22:28
Létrehozva: #18034

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Sajnos velem is hasonló eset történt egy MP4 lejátszót vásároltam a kurucz péter nevezetű eladótól és mikór negatív értékelést adtam még ő volt felháborodva hogy az e-mail kiszolgálommal van a baj ő ezért nem kapta meg az általam küldött e-mail eket és hogy nem tudja hova küldje a terméket,csak az a gond hogy nekem még tel.számom sincs mert az alapján legalább feljelenthetném.A másik nagy problémám hogy az értékelésben elküldtem a címem nevem és a terméket még mindíg nem kaptam meg most hova mennyek,vagy írjam ezt is a veszteségeim közé es és hízlaljak vele egy inkorrekt ismeretlen valakit.

Mellesleg magánszemélyként nem köteles garanciát adni. wink.gif Azt javaslom, hogy inkább boltban vásárolj. wink.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-05-19 22:22
Létrehozva: #18035

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Te egy 100%-os eladóról beszélsz. blink.gif Nem valószínű, hogy átakar verni. A tel szám meg ott van a Vatera által kiküldött mailben, meg a személyes menüdben, a vásárolt áruknál az eladó neve melletti kis borítékra kattintva is láthatod. Mellesleg a citrommail tényleg nagy rakás.........

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-19 22:23

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
kolozsvarizsolt
hozzászólás 2009-05-19 22:09
Létrehozva: #18036

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-19 13:11
Azonosító: 644 634

+Quote Post
jutka10
hozzászólás 2009-05-19 21:54
Létrehozva: #18037

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-19 21:42
Azonosító: 645 374

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-19 17:52) *
konkrétan ezt írta:

"Minden levelére válaszoltam.Ha visszaküldi az árút akkor visszautaljuk a pénzt.Mi határidőn belül elküldtük
és jeleztük is a feladást.Sajnálom hogy valaki ennyire negatív ember nem képes egy telefora vagy
hogy jelezze nem kapta meg.Én nem tudom magamtól kitalálni.A feladó szelvény természetesen
megvan"

De Én még a feladó szelvényt se4m láttam!!!!!Ami nem létezik!!!!!!Időt húz és hazudozik!!Telefonon nem lehet elérni,az emaileket letagadja nevetséges indokokkal.Én vagyok negatív ember??Nézzen magába!!!!Az árura várok március vége óta és én vagyok a negatív?Én kifizettem BECSÜLETESEN az árut,de ő nem küldi!!!!!

+Quote Post
jutka10
hozzászólás 2009-05-19 21:49
Létrehozva: #18038

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-19 21:42
Azonosító: 645 374

IDÉZET(tjocii @ 2009-05-19 16:15) *
Ha nem ajánlott küldményként vagy csomagként lett feladva , hanem sima levélként , akkor semmit !
Ha viszont ajánlott avyg csomag , akkor annak van ám egy igazolószelvénye , és az alapján a posta tud nyomozni !
Ha viszont ez a szelvényt véletlenül nem tudja neked elküldeni valamiylen formában akkor ott valami furcsa .. nagyon furcsa ...

Sajnos az ajánlott szelvényt sem tudja felmutatni.A személyes találkozástól is elzárkózik.Itt valami tényleg nagyon furcsa!!Azt nem értem meg,hogy ilyen emberekkel miért nem tudnak valamit tenni.Felvettem a kapcsolatot egy vásárlójával aki ugyan úgy járt ahogyan én.Ő vele is ugyan ezt játszotta el.Sem áru sem pénz,de vele még durvábban beszélt.Ma telefonon szerettem volna felhívni amit a vaterán megadott.Természetesen nem volt elérhető.Írtam neki emailt,amit véletlenül megkapott (ugyanis azt állítja,hogy azért nem kapja meg a leveleket,mert freemailos vagyok.EZ VICC!)Azt válaszolta,hogy leejtette a telefonját és azért nem volt kapcsolható,de utána tudta használni.Én természetesen azóta sem érem el.Érdekes mindenki eléri őt csak én nem!!Itt valami nagyon furcsa.Rettentő idegesítő,hogy vannak ilyen szemét emberek!!!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-19 17:52
Létrehozva: #18039

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

konkrétan ezt írta:

"Minden levelére válaszoltam.Ha visszaküldi az árút akkor visszautaljuk a pénzt.Mi határidőn belül elküldtük
és jeleztük is a feladást.Sajnálom hogy valaki ennyire negatív ember nem képes egy telefora vagy
hogy jelezze nem kapta meg.Én nem tudom magamtól kitalálni.A feladó szelvény természetesen
megvan"

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-05-19 17:04
Létrehozva: #18040

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

IDÉZET(Szexibaby @ 2009-05-19 14:04) *
Sziasztok!
Szeretném kérni a tanácsotokat.Március 21-én megvásároltam egy terméket.Másnap feladtam érte a pénzt (tízezer Ft).Azóta sem áru sem pénz.Az eladónak adtam május elején egy negatív értékelést ekkor már rögtön reagált addig sem emailre semmire sem.Azt írta hogy csak akkor küldi el az árut ha töröltettem a negatívját.Utána kitáltat,hogy ő már feladta az árut csak biztos elveszett a postán.Többször írtam már az adminoknak is.Mit lehet még ilyenkor tenni????

Szerintem véletlenül se töröld az értékelést, mert, ha minden úgy történt, ahogy írtad, akkor megérdemli. Ellenben említsd meg neki, hogy ezzel kimerítette a csalás és esetlegesen a zsarolás tényállását és megteszed a büntető feljelentést. Persze a rendőrség nem foglalkozik vele (hacsak nem volt már ilyen esete és nem fedi az üzletszerűséget), de az önkorményzat jegyzőjével felveheted a kapcsolatot (amennyiben tudod esetlegesen a címét). Egyszer csak megunja a zaklatást és a jogi procedúrát.
Ha viszont ezt nem akarod, akkor bukta ... mad.gif
A nevét írd már meg légy szíves!

A hozzászólást -Orosz77- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-19 17:05

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 900 901 902 903 904 > » 
Reply to this topicStart new topic
18 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (18 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 02:21