IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 902 903 904 905 906 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Khepara
hozzászólás 2009-06-03 10:43
Létrehozva: #18061

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

szerintetek ?
[/quote]

Ez egy vicc. smile.gif
Eszem ágában nem jutna előre küldeni. Nekem ugyan még közel sincs annyi értékelésem, mint Neked, de soha nem küldtem előre semmit. Elvégre a boltban sem előbb eszed a kenyeret, aztán fizeteted ki... blink.gif
Ha nem felel meg neki a posta, mert bizalmatlan, vegye át személyesen.
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-06-03 10:27
Létrehozva: #18062

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(kislivus @ 2009-06-03 07:52) *
sziasztok...gyors kérdés...

lejárt tegnap egy könyvem, Méhekrők szól . Írt a nullás vevőm, idézem:

szerintetek ?

nehogy már. beesik a 0 értékelésével, és feltételeket akar diktálni. majd ha annyi referenciája lesz, mint neked, és nem csak saját magáról állítja, milyen becsületes.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-06-03 10:19
Létrehozva: #18063

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

KÉrem gondolja át ezt. Itt ugyanolyan bizalmatlanság lehet bennem Ön felé mint ahogy Ön bizalmatlan felém. Ha nem elég az a több száz pozitív értékelés, amit kaptam....akkor Önt semmi sem győzi meg...:-("
[/font]

szerintetek ?

El ne küld!
Mond meg neki,hogy ha nem elég 504 pozitív feedback akkor ne licitáljon.
Aztán tiltóba vele.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-06-03 08:31
Létrehozva: #18064

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

"A pénzt ha megegyeztünk ebben ,5900 ft.-ot elutalom,a számlaszámára,remélem megbizhatok Önben.
Ha föladta A KÖNYVET ÉS BESCENNELI A FELADÓVÉNYT, holnap már este csak de utalom is apénzt.
bennem megbizhat,állom a szavam,amit ez a mail is bizonyit, aláirtam,weboldal cimet is adok.
Na meg a vetarán csak regisztrált ellenőrzött személyek lehetnek."

szerintetek ?

Ilyent már én is kaptam nullástól. Az apja nem bízik az előre utalásban (és persze bennem). Természetesen full korrekt, megbízhatok benne stb. Nem küldtem el neki előre, több mint egy hónapig nem tudta a pénzt küldeni. No comment!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-06-03 08:23
Létrehozva: #18065

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

"A pénzt ha megegyeztünk ebben ,5900 ft.-ot elutalom,a számlaszámára,remélem megbizhatok Önben.
Ha föladta A KÖNYVET ÉS BESCENNELI A FELADÓVÉNYT, holnap már este csak de utalom is apénzt.
bennem megbizhat,állom a szavam,amit ez a mail is bizonyit, aláirtam,weboldal cimet is adok.

én erre írtam neki hogy :
"Nem akarok nagyon izének tűnni...de: nem értem pontosan amit ír. Azt írja a mailben hogy remélem megbízhato Önben. Aztán meg azt írja hogy én adjam fel előbb a könyvet és aztán küldjem el bescennelve a feladóvevényt, aztán majd Ön utána utalja a pénzt.

Nézze, a bizalom itt alapvető kell hogy legyen....én 4-5 éve vaterázok, Önnek pedig nulla értékelése van. Előre nem küldök könyvet senkinek, talán ha nagyon sok pozitív értékelése van. És ha hiszi, ha nem, sajnos hiába írja Ön hogy a vaterán csak regisztrált ellenőrzött felhasználók lehetnek, ezt én már többször bebuktam. Nagyon sokan nem jelentkeznek, egyszerűen eltűnnek, akár cuccal együtt..akár szimplán licitál csomó könyvre, és végül mégsem kell neki....én meg próbálhatom visszaszerezni a jutalékot a vaterától...:-(

A másik bajom hogy nincs scannerem.....sőt, még nyomtatóm sincs....:-(

KÉrem gondolja át ezt. Itt ugyanolyan bizalmatlanság lehet bennem Ön felé mint ahogy Ön bizalmatlan felém. Ha nem elég az a több száz pozitív értékelés, amit kaptam....akkor Önt semmi sem győzi meg...:-("

szerintetek ?

Én régen mindig előre küldtem az árut, de ennek vége. Én sem küldeném előre, ahhoz kevés az összeg, hogy utána rendőrségre futkározzon az ember, ahhoz meg túl sok, hogy elbukja.
Szerintem ez az ember nem szélhámos, csak egy kezdő (ráadásul kissé kukacoskodó természettel), akiben felmerül a kérdés, hogy neki mi a biztosíték arra, hogy megkapja az árut (a minősítés úgy látszik nem elég neki). Jaj, nem szeretnék vele összefutni, csak majd ha már rutinosabb lesz. Addig óvjon engem a páholy, jó lenne ha beollóznád, hogy tudjuk, pontosan miről van szó.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-06-03 08:12
Létrehozva: #18066

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

"Nem akarok nagyon izének tűnni...de: nem értem pontosan amit ír. Azt írja a mailben hogy remélem megbízhato Önben. Aztán meg azt írja hogy én adjam fel előbb a könyvet és aztán küldjem el bescennelve a feladóvevényt, aztán majd Ön utána utalja a pénzt.

Nézze, a bizalom itt alapvető kell hogy legyen....én 4-5 éve vaterázok, Önnek pedig nulla értékelése van. Előre nem küldök könyvet senkinek, talán ha nagyon sok pozitív értékelése van. És ha hiszi, ha nem, sajnos hiába írja Ön hogy a vaterán csak regisztrált ellenőrzött felhasználók lehetnek, ezt én már többször bebuktam. Nagyon sokan nem jelentkeznek, egyszerűen eltűnnek, akár cuccal együtt..akár szimplán licitál csomó könyvre, és végül mégsem kell neki....én meg próbálhatom visszaszerezni a jutalékot a vaterától...:-(

szerintetek ?

Én el nem küldeném, amíg a pénzt a számlámon nem látom. Egyszer tettem meg, aztán két hónapig kellett fenyegetőznöm, hogy megkapjam a vételárat (600 Ft-ot). Csak akkor küldök előre terméket, ha már üzleteltem a vevővel, és minden gyorsan problémamentesen ment.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-06-03 07:59
Létrehozva: #18067

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

szerintetek ?

Hát, ha lehet akkor az a bizonyos pesti rokon vegye át. Előre én nem küldeném.

A hozzászólást -pentek14- szerkesztette a következő időpontban: 2009-06-03 08:01

+Quote Post
kislivus
hozzászólás 2009-06-03 07:52
Létrehozva: #18068

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-24 17:54
Azonosító: 14 813

szerintetek ?

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-06-03 07:41
Létrehozva: #18069

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(böcűs @ 2009-06-02 23:03) *
Főként annak függvényében nézve a dolgokat hogy amit "megnyertél" százötezer forinttal több a hotel hivatalos weblapján!(részemről a téma lezárva--bocs)

Elnézést kérek rosszúl számoltam és csak 67ezer +385ft / éjszaka amivel így olcsóbb.(Lenne-lehetne!!)

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-06-02 23:03
Létrehozva: #18070

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Khepara @ 2009-06-02 22:46) *
Végülis ahogy végiggondolom, jogosan hihetted, amit hittél. sad.gif

Főként annak függvényében nézve a dolgokat hogy amit "megnyertél" százötezer forinttal több a hotel hivatalos weblapján!(részemről a téma lezárva--bocs)

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2009-06-02 22:46
Létrehozva: #18071

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(böcűs @ 2009-06-02 22:39) *
Az ember néha nem is veszi észre magán hogy az ésszerü gyanakvás mikor tünhet a külső szemlélőnek paranoiásságnak!Kivánom hogy a Te emberekbe vetett bizalmad soha ne rendüljön meg és akkor minden OK lessz.Majd elválik hogy tényleg meggyőzött a jó marketingmunka és én tévedek vagy átvertek vagy csak segitesz valakinek.Egyikben sem találok semmi kivetnivalót.Nagyon jó nyaralást kivánok neked és a családodnak is !!Remélem nem nagyon haragszol és ha alaptalan volt a gyanum akkor a nyaralás végén beszámolsz a Csevegőben egy-két szóban .Tisztelettel:böcűs

Nos, nem esett jól, de nem haragszom! Végülis ahogy végiggondolom, jogosan hihetted, amit hittél. sad.gif
Sajnos az emberekbe vetett bizalmam nekem is megrendült már, főleg azok után, amiket sokszor itt is olvastam, meg volt egy-két cifra esetem nekem is...
Pont azért került ide a történet, mert bizonytalan voltam, s amíg vége nem lesz a nyaralásnak, az is leszek. Mert ha meg is kapom az utalványt, kérdés, hogy a szálloda teljesíti -e a vállalt dolgokat. Nem vagyok sznob alkat, ha kapok tiszta ágyat, és az ennivaló is tűrhető, no meg a családom jelenléte nekem már elég a jó nyaraláshoz. Úgyhogy pusztán annyi történt, hogy óvatosabb voltam, mint esetleg más lenne. Ha ez önreklámnak tűnt, azon mosolygok bár, de megértem. A nyaralás végén pedig feltétlenül beszámolok. A történet ezen részét részemről (harag nélkül) lezártnak tekintem.
További jó Vaterázást, problémamentes üzleteket kívánok Neked!
Üdvözlettel:
Tamás

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-06-02 22:39
Létrehozva: #18072

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Khepara @ 2009-06-02 22:21) *
Bakker! Te nagyon paranoiás vagy! smile.gif
Nem reklám volt, hidd el! Nézd már meg az adás-vételeimet! Egy darab nyaralás sincs köztük! Ellenben gyerekholmi annál inkább, ahogy írtam van egy másfél éves fiam. Akik ide járnak, talán már találkoztak velem néhány hozzászólásban, bár nem vagyok túl aktív, ami azt illeti. smile.gif
De nem fogok semmit bizonygatni, mert nincs rá szükség. De úgy gondoltam, úgy korrekt, ha leírom a teljes story-t, ami a vége lett. Persze még nem vagyunk túl a nyaraláson, úgyhogy majd meglátjuk, utána is ilyen vidám leszek -e.
A történet tanulságként szolgál, ennyi.

Az ember néha nem is veszi észre magán hogy az ésszerü gyanakvás mikor tünhet a külső szemlélőnek paranoiásságnak!Kivánom hogy a Te emberekbe vetett bizalmad soha ne rendüljön meg és akkor minden OK lessz.Majd elválik hogy tényleg meggyőzött a jó marketingmunka és én tévedek vagy átvertek vagy csak segitesz valakinek.Egyikben sem találok semmi kivetnivalót.Nagyon jó nyaralást kivánok neked és a családodnak is !!Remélem nem nagyon haragszol és ha alaptalan volt a gyanum akkor a nyaralás végén beszámolsz a Csevegőben egy-két szóban .Tisztelettel:böcűs

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2009-06-02 22:21
Létrehozva: #18073

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(böcűs @ 2009-06-02 19:25) *
Hogy Te milyen szerencsés vagy!!!Meg milyen ügyes!!Így is lehet valamit reklámozni!!!(olyan kutya legyek mint a rotim ami kint ugat ha ebből az egészből egy szó is igaz!!!)Dehát valamiből meg kell élni!!

Bakker! Te nagyon paranoiás vagy! smile.gif
Nem reklám volt, hidd el! Nézd már meg az adás-vételeimet! Egy darab nyaralás sincs köztük! Ellenben gyerekholmi annál inkább, ahogy írtam van egy másfél éves fiam. Akik ide járnak, talán már találkoztak velem néhány hozzászólásban, bár nem vagyok túl aktív, ami azt illeti. smile.gif
De nem fogok semmit bizonygatni, mert nincs rá szükség. De úgy gondoltam, úgy korrekt, ha leírom a teljes story-t, ami a vége lett. Persze még nem vagyunk túl a nyaraláson, úgyhogy majd meglátjuk, utána is ilyen vidám leszek -e.
A történet tanulságként szolgál, ennyi.

IDÉZET(joces46 @ 2009-06-02 19:59) *
Még rutintalan vagyok itt a vat.on ezért lécci mond meg az értékelést ilyennél mikor kell megcsinálni??Vagy pedig megelőlegezed a bizalmat?

Én úgy tudom, hogy az eladó az, akire nézve "kötelező" az értékelés, mert ő fizeti a jutalékot. Erre azt hiszem, egy hónapja van (nem tudom, sosem vártam meg, mindig hamarabb értékeltem). A vevő elvileg nem köteles értékelni, és bármeddig megteheti. Egy biztos, amíg nem vagyunk túl rajta, nem értékelem. S utána megírom, hogy milyen volt a nyaralás. Már ha érdekel valakit, és nem csak paranoiás reklámtól tartanak... tongue.gif

IDÉZET(pentek14 @ 2009-06-02 20:27) *
Ez egy barter szerződésen alapuló eladás. A vevő rendezi az anyagiakat, megkapja a visszaigazolást, és a vatera (eladó) itt kiszáll a dologból.
Hogy hogyan fogják magukat érezni, milyen lessz a szállás, az már az üzemeltetőn múlik.
Ha én itt eladok egy vásárlási utalványt, és a vevő használhatatlan terméket fog vásárolni vele az üzletben, azért nem én vagyok a hibás.

Elvileg nem teljesen így lesz (ha igaz...). Megmondom, hogy mikor szeretnék menni. Erre holnap kerül sor, mert akkor mondják rá a melóhelyen az "ámen"-t, hogy elengednek -e. Megírom az eladónak, ő lefoglalja a szállodánál, akik visszaigazolják nekem. Ezután fizetek. Az összeg megérkezte után ismét kapok erről igazolást. Tulajdonképpen olyan, mint egy internetes utazási iroda. De mivel eddig ilyenekről nem igazán hallottam, hanem konkrét vouher-eket láttam aukción, ezért vagyok kicsit parás. Mindegy, ha bármi nem úgy megy, ahogy megbeszéltük, nem utalok. S benyelem az esetleges negatívat. De ha megy mindegy úgy, akkor remélhetőleg jól járok. smile.gif

IDÉZET(böcűs @ 2009-06-02 20:47) *
Hogy Ti milyen naivak vagytok!!Ez a kérdezgetős ,felelgetős játék nekem nagyon hajal a rádióban,tévében látható felelgetős reklámra!!Számitsátok ki hogy mennyibe kerül így a reklámjuk!!Meg véletlen hogy idehozta a "vevő"a fórumra??Ügyes,nagyon ügyes !!Itt mindent elmagyaráznak annak aki esetleg nem értené!!!Még ami a leirásból kimaradt azt szépen és olvasmányosan megtalálod a levelezésben!(ugye nem lehet véletlen hogy fölhivta a levelezésre a vevőjelölt a figyelmet!!!!)Részemről az ilyet ügyes megoldásnak tartom és nem is elitélendő hiszen csak élnek egy lehetőséggel ami adott és senkit nem csapnak be!!

Igazából ki is bukhatnék ezen, amiket itt írkálsz, mert kétségbe vonják a szavaimat. De inkább csak mosolygok. smile.gif
Nem kéne ennyire paranoidnak lenni, ahogy korábban is írtam. Sima mezei eladó voltam itt, most már inkább csak vásárolok, mert nem vagyok hajlandó jutalékot fizetni a feltöltésért. Ezért nincs már fent egy darab termékem sem.
Különben meg a sors fintora, hogy a feleségem azon aggódott, hogy szegény hölgy, esetleg megbánottam. De mint kiderült éppen ellenkezőleg. Reklám neki. smile.gif
Ha minden oké lesz, nem sajnálom tőle. Ha nem, arról is tudni fogtok, légy erős!

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-06-02 20:47
Létrehozva: #18074

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(pentek14 @ 2009-06-02 20:27) *
Ez egy barter szerződésen alapuló eladás. A vevő rendezi az anyagiakat, megkapja a visszaigazolást, és a vatera (eladó) itt kiszáll a dologból.
Hogy hogyan fogják magukat érezni, milyen lessz a szállás, az már az üzemeltetőn múlik.
Ha én itt eladok egy vásárlási utalványt, és a vevő használhatatlan terméket fog vásárolni vele az üzletben, azért nem én vagyok a hibás.

Hogy Ti milyen naivak vagytok!!Ez a kérdezgetős ,felelgetős játék nekem nagyon hajal a rádióban,tévében látható felelgetős reklámra!!Számitsátok ki hogy mennyibe kerül így a reklámjuk!!Meg véletlen hogy idehozta a "vevő"a fórumra??Ügyes,nagyon ügyes !!Itt mindent elmagyaráznak annak aki esetleg nem értené!!!Még ami a leirásból kimaradt azt szépen és olvasmányosan megtalálod a levelezésben!(ugye nem lehet véletlen hogy fölhivta a levelezésre a vevőjelölt a figyelmet!!!!)Részemről az ilyet ügyes megoldásnak tartom és nem is elitélendő hiszen csak élnek egy lehetőséggel ami adott és senkit nem csapnak be!!

--------------------

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-06-02 20:27
Létrehozva: #18075

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(joces46 @ 2009-06-02 19:59) *
Még rutintalan vagyok itt a vat.on ezért lécci mond meg az értékelést ilyennél mikor kell megcsinálni??Vagy pedig megelőlegezed a bizalmat?

A hozzászólást -pentek14- szerkesztette a következő időpontban: 2009-06-02 20:29

+Quote Post
joces46
hozzászólás 2009-06-02 19:59
Létrehozva: #18076

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-09-26 09:45
Azonosító: 202 135

IDÉZET(Khepara @ 2009-06-02 17:23) *
Köszönjük szépen! Reméljük, hogy szép emlék lesz! Részemről megvolt az óvatosság... smile.gif

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-06-02 19:25
Létrehozva: #18077

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Khepara @ 2009-06-02 16:15) *
No, akkor a történet vége. Meg kell követnem magam. sleep.gif
Ismét felhívtam a szállodát, és a vezető hölgy elmondta, hogy valóban van ilyen barter megállapodás. A délelőtti hívásom után ő is utánanézett a dolognak, és kiderült, hogy régi és megbízható ügyfelük a hölgy. Elmondta, hogy mi a foglalás menete. Nos, összeült a családi kupaktanács, és belevágunk. Remélem, hogy tényleg nem lesz semmi gond.
Hiába, jobb, ha óvatos az ember. S a szomorú, hogy mindez a sok csaló miatt van, akik - ahogy máshol is - itt is előfordulnak szép számmal. Az illető hölgytől ezúton is elnézést kérek!

Hogy Te milyen szerencsés vagy!!!Meg milyen ügyes!!Így is lehet valamit reklámozni!!!(olyan kutya legyek mint a rotim ami kint ugat ha ebből az egészből egy szó is igaz!!!)Dehát valamiből meg kell élni!!

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2009-06-02 17:23
Létrehozva: #18078

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pentek14 @ 2009-06-02 16:23) *
Jó nyaralást, és szép időt kívánok !

Köszönjük szépen! Reméljük, hogy szép emlék lesz! Részemről megvolt az óvatosság... smile.gif

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-06-02 16:23
Létrehozva: #18079

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Khepara @ 2009-06-02 16:15) *
Ismét felhívtam a szállodát, és a vezető hölgy elmondta, hogy valóban van ilyen barter megállapodás. A délelőtti hívásom után ő is utánanézett a dolognak, és kiderült, hogy régi és megbízható ügyfelük a hölgy. Elmondta, hogy mi a foglalás menete. Nos, összeült a családi kupaktanács, és belevágunk. Remélem, hogy tényleg nem lesz semmi gond.
Hiába, jobb, ha óvatos az ember. S a szomorú, hogy mindez a sok csaló miatt van, akik - ahogy máshol is - itt is előfordulnak szép számmal. Az illető hölgytől ezúton is elnézést kérek!

Jó nyaralást, és szép időt kívánok !

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2009-06-02 16:15
Létrehozva: #18080

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 902 903 904 905 906 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 03:34