IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 21:29
Létrehozva: #18421

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-17 21:40
Azonosító: 555 274

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-04 21:25) *
és mivel emberek vagyunk, azt tartanám egészséges életünk kultúrális velejárójának, ha megkaptad a termékedet, visszatérj ide és elnézést kérj az eladótól. smile.gif

hogy te mit tartanál egészséges életünk kultúrális velejárójának,az engem nem sokat érdekel.Szólíthatlak:Dr.Bárándy György?
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-04 21:25
Létrehozva: #18422

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 21:19) *
Azért vagyunk emberek hogy legyenek nézeteltérések,ezt kúlturáltnak nevezném mely egészséges életünk velejárója,tehát fátylat rá valóban!Köszönöm az utba igazításodat!

és mivel emberek vagyunk, azt tartanám egészséges életünk kultúrális velejárójának, ha megkaptad a termékedet, visszatérj ide és elnézést kérj az eladótól. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 21:19
Létrehozva: #18423

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-05-04 20:37) *
Fátylat borítva az apró nézeteltérésünkre jól tetted,hogy nem hagytad annyiban.
Sajnos sokan nem mennek a pénzük után és a csalók ezt nagyon jól tudják.
Az üzemeltetők keze meg van kötve mivel sem eszközük sem hatáskörük nincs az ilyen helyzetek megoldására.
Csak annyit tudnak tenni,hogy sorozatos,sok embert átverő csalók esetén a "felhasználót" azonnal letiltják,az adatokat pedig a károsultak rendelkezésére bocsájtják.
Ez a dolog annyiban gyorsult fel,hogy a tapasztalt felhasználók jelzésére még azelőtt ki tudja vonni a Vatera a forgalomból a csalókat mielőtt azok álaukciói befejeződnének,megelőzvén így a nagyobb bajt, a licitálókat pedig figyelmeztetik emailben,hogy ne utaljanak.

Azért vagyunk emberek hogy legyenek nézeteltérések,ezt kúlturáltnak nevezném mely egészséges életünk velejárója,tehát fátylat rá valóban!Köszönöm az utba igazításodat!

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 21:14
Létrehozva: #18424

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Blazsej67 @ 2009-05-04 21:01) *
Bár már hasonló módon ezt előttem is leírták,csak kiegészíteném néhány gondolattal én is:
Semmi gond nincs azzal,hogy leírod a problémádat a fórumban (ezért van),DE az eddigi 8 db "komoly" adás-vételes múltaddal nem kellene ilyen stílusban (APEH-hel,rendőrséggel fenyegetőzve) minősítened olyan felhasználót,aki már a több száz pozitív értékelésével többet tett le az asztalra.
Ráadásul teszed mindezt úgy,hogy az aukció vége óta 5 munkanap telt el (amikor a bankok,posta stb. dolgoznak). Ebből legalább 1 azzal telt,hogy utaltál,valamikor 1-3 napon belül megérkezett a pénz.
Minimális rugalmassággal feltételezhető,hogy az eladó nem napi 24 órában foglalkozik azzal,hogy postára szaladgál a megnyert termékekkel: van munkahelye,családja egyéb elfoglaltsága.
DE A LÉNYEG: a termékleírásban szerepel,hogy a kiszállítás 5-15 munkanap.Ezzel tisztában kellett lenned,mielőtt licitáltál. (gondolom a 2 soros termékleírás nem annyira hosszú,hogy ne tudtad volna végig olvasni)
Ezek alapján nem is értem,hogy miután vállaltad a max.15 MUNKANAP-ig tartó várakozást a termékre,miért vagy felháborodva,és támadod az eladót... mad.gif

És még egy megjegyzés!Olvasd el a semleges jelöléseit,és meglátod nem olyan ártatlan szegény,tehát mielőtt ügyvédet játszanál tájékozódj jobban a dolgokról!Meg még egy!Negatívot adott és azt írta az adá-vétel létre jött.....Hát igen:a részemről!

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 21:11
Létrehozva: #18425

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Blazsej67 @ 2009-05-04 21:01) *
Bár már hasonló módon ezt előttem is leírták,csak kiegészíteném néhány gondolattal én is:
Semmi gond nincs azzal,hogy leírod a problémádat a fórumban (ezért van),DE az eddigi 8 db "komoly" adás-vételes múltaddal nem kellene ilyen stílusban (APEH-hel,rendőrséggel fenyegetőzve) minősítened olyan felhasználót,aki már a több száz pozitív értékelésével többet tett le az asztalra.
Ráadásul teszed mindezt úgy,hogy az aukció vége óta 5 munkanap telt el (amikor a bankok,posta stb. dolgoznak). Ebből legalább 1 azzal telt,hogy utaltál,valamikor 1-3 napon belül megérkezett a pénz.
Minimális rugalmassággal feltételezhető,hogy az eladó nem napi 24 órában foglalkozik azzal,hogy postára szaladgál a megnyert termékekkel: van munkahelye,családja egyéb elfoglaltsága.
DE A LÉNYEG: a termékleírásban szerepel,hogy a kiszállítás 5-15 munkanap.Ezzel tisztában kellett lenned,mielőtt licitáltál. (gondolom a 2 soros termékleírás nem annyira hosszú,hogy ne tudtad volna végig olvasni)
Ezek alapján nem is értem,hogy miután vállaltad a max.15 MUNKANAP-ig tartó várakozást a termékre,miért vagy felháborodva,és támadod az eladót... mad.gif

Akarod szivesen elküldöm az emailjait és az én 54 évem alatt fedhetetlen az erkölcsim,nem csak pár száz adás-vétel alatt,tehát erről ennyit!Én egy óra múlva utaltam a pénzt,mert ugye ezért árulunk itt!

+Quote Post
Blazsej67
hozzászólás 2009-05-04 21:01
Létrehozva: #18426

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 20:45
Azonosító: 15 322

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 15:41) *
Tisztelt Felhasználók!
Ezuton figyelmeztetlek Benneteket "MONZITOMIKA "felhasználó társunkra,aki a jellemtelen adásvételét azzal palástolja hogy negatívot ad a másiknak,holott az átutalt pénzt sem küldte vissza,sem pedig a kifizetett árut sem,immár tizedik napja.......így kénytelen kelletlen megtettem ellene a jogi lépéseket csalás büntettében,teljes jövedelem vizsgálat terhe mellett!Óvakodjatok tőle....ha valakinek erre ellenvetése van elküldöm az összes dokumentációt arról a mail levelezésekről amiket folytattunk,s melyekből kiderűl minősíthetetlen hangneme és pofátlansága.Arról nem is beszélve hányszor szólítottam fel a pénz visszafizetésére.Az iyen és ehhez hasonlók viselkedése ártanak ezen oldal nívójának és a kialakult remek közösség emberi kúltúrájának.Üdvözlettel Mindenkinek:Wlanbolha

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-04 20:56
Létrehozva: #18427

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 20:53) *
A stílusodra csak "no comment".Magadat értékelted!

természetesen. azonkívül szóltam az eladónak, hogy lehetösége legyen megvédenie magát. smile.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-04 20:57

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 20:53
Létrehozva: #18428

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-04 20:40) *
szerintem meg hagyd abba a hisztit, meg az eladó rágalmazását. a napokban meg fogod kapni a termékedet. 10 napja járt le az aukció, közben utaltál, és még egy hosszú hétvége is volt. a rendörség meg nem foglalkozik ilyen piti ügyekkel. az eladónak mellesleg többszáz pozitív értékelése van. tegyél a fejedre egy borogatást, 1500 Ft miatt különben sem érdemes igy kifordulni.

A stílusodra csak "no comment".Magadat értékelted!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-04 20:53
Létrehozva: #18429

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-04 20:40) *
szerintem meg hagyd abba a hisztit, meg az eladó rágalmazását. a napokban meg fogod kapni a termékedet. 10 napja járt le az aukció, közben utaltál, és még egy hosszú hétvége is volt. a rendörség meg nem foglalkozik ilyen piti ügyekkel. az eladónak mellesleg többszáz pozitív értékelése van. tegyél a fejedre egy borogatást, 1500 Ft miatt különben sem érdemes igy kifordulni.

P.S. ha elolvasod a termékleírást, ott áll: szállítás 5-15 munkanap

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-04 20:40
Létrehozva: #18430

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 20:16) *
Való igazad van,bár én már biztosabb helyre küldtem és azt is hogy itt ez az oldal hemzseg az átverő paliktól meg az azokat védő hozzászólóktól!Na és az ilyen csalók adják náluk becsületesebb embereknek a negatívot,feltüntetve magukat a becsületrend lovagjának!Van pofája odaírni nekem hogy az üzlet létre jött!Hát a pénzt elküldtem de az árú nem jön 10 napja!Ezeket miért nem tíltják le az oldalról??????????

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-04 20:37
Létrehozva: #18431

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 20:30) *
Sziasztok!
Okulásul írom le Nektek hogy tartózkodjatok a MonziTomika nevű felhasználótól mert egy átverő,aki ellen kénytelen vagyok a törvény szigorával visszavágni,mert nem elég hogy átvert,leszarágózott,de még ő adott negatívot,amikor a pénzem benyelte,árút meg nem kűldött!Meg van minden bizonyíték,amit már át is adtam a rendőrségnek,hamár itt az üzemeltetők nem védik oly sok becsületes emberek érdekeit hamár fizetünk is ezért nekik!

Fátylat borítva az apró nézeteltérésünkre jól tetted,hogy nem hagytad annyiban.
Sajnos sokan nem mennek a pénzük után és a csalók ezt nagyon jól tudják.
Az üzemeltetők keze meg van kötve mivel sem eszközük sem hatáskörük nincs az ilyen helyzetek megoldására.
Csak annyit tudnak tenni,hogy sorozatos,sok embert átverő csalók esetén a "felhasználót" azonnal letiltják,az adatokat pedig a károsultak rendelkezésére bocsájtják.
Ez a dolog annyiban gyorsult fel,hogy a tapasztalt felhasználók jelzésére még azelőtt ki tudja vonni a Vatera a forgalomból a csalókat mielőtt azok álaukciói befejeződnének,megelőzvén így a nagyobb bajt, a licitálókat pedig figyelmeztetik emailben,hogy ne utaljanak.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-04 20:36
Létrehozva: #18432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 15:41) *
Tisztelt Felhasználók!
Ezuton figyelmeztetlek Benneteket "MONZITOMIKA "felhasználó társunkra,aki a jellemtelen adásvételét azzal palástolja hogy negatívot ad a másiknak,holott az átutalt pénzt sem küldte vissza,sem pedig a kifizetett árut sem,immár tizedik napja.......így kénytelen kelletlen megtettem ellene a jogi lépéseket csalás büntettében,teljes jövedelem vizsgálat terhe mellett!Óvakodjatok tőle....ha valakinek erre ellenvetése van elküldöm az összes dokumentációt arról a mail levelezésekről amiket folytattunk,s melyekből kiderűl minősíthetetlen hangneme és pofátlansága.Arról nem is beszélve hányszor szólítottam fel a pénz visszafizetésére.Az iyen és ehhez hasonlók viselkedése ártanak ezen oldal nívójának és a kialakult remek közösség emberi kúltúrájának.Üdvözlettel Mindenkinek:Wlanbolha

Kedves wlanbolha!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-04 20:35
Létrehozva: #18433

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 20:30) *
Sziasztok!
Okulásul írom le Nektek hogy tartózkodjatok a MonziTomika nevű felhasználótól mert egy átverő,aki ellen kénytelen vagyok a törvény szigorával visszavágni,mert nem elég hogy átvert,***,de még ő adott negatívot,amikor a pénzem benyelte,árút meg nem kűldött!Meg van minden bizonyíték,amit már át is adtam a rendőrségnek,hamár itt az üzemeltetők nem védik oly sok becsületes emberek érdekeit hamár fizetünk is ezért nekik!

Kedves wlanbolha!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 20:30
Létrehozva: #18434

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Okulásul írom le Nektek hogy tartózkodjatok a MonziTomika nevű felhasználótól mert egy átverő,aki ellen kénytelen vagyok a törvény szigorával visszavágni,mert nem elég hogy átvert,***,de még ő adott negatívot,amikor a pénzem benyelte,árút meg nem kűldött!Meg van minden bizonyíték,amit már át is adtam a rendőrségnek,hamár itt az üzemeltetők nem védik oly sok becsületes emberek érdekeit hamár fizetünk is ezért nekik!

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-04 20:34

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 20:16
Létrehozva: #18435

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2009-05-04 15:54) *
azért én a helyedben elküldeném az egész levelezést a biztonsag@vatera.com címre! Hátha segít! rolleyes.gif rolleyes.gif

Való igazad van,bár én már biztosabb helyre küldtem és azt is hogy itt ez az oldal hemzseg az átverő paliktól meg az azokat védő hozzászólóktól!Na és az ilyen csalók adják náluk becsületesebb embereknek a negatívot,feltüntetve magukat a becsületrend lovagjának!Van pofája odaírni nekem hogy az üzlet létre jött!Hát a pénzt elküldtem de az árú nem jön 10 napja!Ezeket miért nem tíltják le az oldalról??????????

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 20:11
Létrehozva: #18436

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(pentek14 @ 2009-05-04 18:18) *
Nem akarod megnevezni a "drága" barátod ?

minek nevezze meg ugyse tesz senki semmit az átverések ellen,ezt csak ugy lehet megelőzni és megakadályozni ahogy én tettem,De azért elgondolkodtató az oldal üzemeltetőjének a hozzáállása is,na meg itt egy-két "kedves"és"szimpatikus"emberé is.Ennél sokkal biztosabb oldalakat is zártak már be!

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-04 18:20
Létrehozva: #18437

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(böcűs @ 2009-05-04 14:29) *
Kedves Vatera Fórum Moderátor!Ez a válasz engem arra enged következtetni hogy a Vatera az igazmondást kirugással jutalmazza és a többi aki nem ismeri el az önlicitet---habár nyilvánvaló!!!- az pedig zavartalanul csinálhatja tovább.Hát ez az ami az én korrekt gondolkodású agyamban nem akar elférni!Gondolom ezzel nem csak én vagyok így!!Biztos hogy jól van ez így????Soká kell még az ilyen "aukciókat" kerülgetni???

Nem, nincs ez így jól, de gyanítom sokáig kell nézegetni mert a kiskapuk már csak ilyenek sajnos! mad.gif

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-05-04 18:18
Létrehozva: #18438

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

IDÉZET(gab119 @ 2009-05-04 16:18) *
Sziasztok!

Szerintetek miért van az, hogy egy "drága" barátom akivel cseréltem egy telót (én hülye elküldtem neki az enyémet + ráfizettem), ő meg ugyebár semmit "nem" adott (a másik teló)!Csak állandóan vetit a kedves!!!
De ez még mind semmi, de a vatera sem tesz semmilyen lépést!
Küldjem ide, küldjem oda a levelet, nem jó helyre küldtem, küldjem máshova!
Most akkor az én érdekeimet ki nézi?
Hogy is van ez?

G.

Nem akarod megnevezni a "drága" barátod ?

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-04 18:10
Létrehozva: #18439

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Aramir @ 2009-05-04 17:25) *
Pl ráböksz wlanbolha felhasználónevére, és ott virít a kapott negatívja, amiről írt laugh.gif

Nem magamra hanem a kezdőkre gondoltam elsősorban. wink.gif
Ha nincs negatív, és még nem tudja valaki használni a keresőt akkor meg van lőve.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-04 17:57
Létrehozva: #18440

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(NemTesco @ 2009-05-04 17:42) *
Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem, úgy néz ki a vevő nem akar fizetni. Történt ugyanis, hogy egyik ismerősünk kérésére feltettem vaterára egy hasizomerősítő-gépet, amit el is vitt egy 0 referenciás ember (már itt gyanakodhattam volna),a fizetésmódja utánvételes volt. Lévén, hogy ismerősömé volt a gép ő csomagolta be és vitte el a postára, de sajnos nem utánvételesként adta fel- kérésem ellenére, csak simán, így a vevőnek meg volt előlegezve a bizalom. Teltek a hetek, a pénz nem érkezett meg, 2-3 naponta írtam neki e-mailt, természetesen egyikre sem válaszolt, aztán megelégeltem és megkerestem iwiw-en, na erre a levelemre hajlandó volt válaszolni, miszerint ő feladta a pénzt és ne fenyegessem. Na mai napig nem érkezett meg a pénz, amit már állítása szerint hetekkel ezelőtt feladott. Mit lehet ilyenkor tenni? Keressem meg és verjem ki belőle a pénzt, írjak a vaterának vagy mit csináljak? Az meg a másik külön kellemetlenség, hogy nem a saját árumat nyúlta le.

http://www.vatera.hu/abflex_hasizom_erosit..._145661710.html

A vevőd a vásárlás napján regisztrált, másnap még belépett majd soha többé...és ennek már 3 hete. Mit lehet még mondani erre...szerintem semmi remény, tanulópénz, szerencsére nem is túl drága. 0-ás-nak utánvéttel soha , ezenkívül mielőtt a pénz a számlánkon van soha...A vatera nem fog tudni segíteni, sajnos sad.gif A barátodnak egy rossz szava nem lehet rád, hiszen Ő nem adta fel utánvétellel!

A hozzászólást -blowjob- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-04 17:58

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 03:19