IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 931 932 933 934 935 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
fani777
hozzászólás 2009-04-30 21:04
Létrehozva: #18641

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-30 10:27
Azonosító: 590 935

A termék gyorsan megérkezett, de a nyomott minta az elején kopott, nemúgy, mint a hirdetés képén,
ahol még sértetlen. Ha tudtam volna, nem veszem meg, mert kopottat és foltosat soha nem veszek, mint
ahogy nem is hirdetek.

A pulóver nem a leírásnak megfelelő volt. Nem volt megkímélt, jó állapotban. Inkább agyonmosottnak,
használtnak, bolyhosnak mondanám. Foltosan érkezett, de a foltot sikerült kimosni belőle. Ennek
ellenére, még mindig elégedetlen vagyok a termékkel. Az eladó gyors volt, a postázással nem volt
gond. Sajnálom. Cserére nem kértem.
Másik fél: Szerintem a pulcsi olyan volt amilyennek leírtam és nem volt foltos és agyonnmosott sem csak polár
ne érdemeltem meg a semlegest.Sajnálom ha szebbet várt.

Sajnos a pulóver nem a leírásnak megfelelő volt. Foltos volt, és agyonmosott. A folt mosás után sem
jött ki belőle. Az eladó gyors és megbízható volt, de nem kértem, hogy cserélje vissza a terméket.
Másik fél: Válaszra sem méltatom az ilyen vevőt aki mindenbe beleköt és nincs igaza csak nem akartam
vitatkozni.A pulcsi a leírásnak megfelelő volt.

ÉN MEGJÁRTAM a "Judit8" nevű eladóval,és csak a kisbabája miatt nem adok NEGATÍVAT
neki!!!MINDENKINEK AZT AJÁNLOM,HOGY KERÜLJE az előre fizetést az áruja megtekintése nélkül!!! Bár
nem lakunk messze egymástól,de mégsem engedte megnézni az árut,hanem mindenképpen ragaszkodott
ahhoz,hogy kizárólag postai úton küldje el.Én persze,csak a postai kifizetés után tudtam
megtekinteni a küldeményt,ami kritikán aluli volt!!!Reklamáltam nála,de elzárkózott az áru
visszavételétől!!! AKI TEHETI, KERÜLJE EL!!
Másik fél: Nem zárkóztam el a személyes átvételtől ha eljön érte, mert én nem tudok mozdulni a gyerek miatt és
szerintem szép árut kapott ,az árhoz képest még olcsón is ,nem értem a felháborodást.

A pulcsi -szerintem- messze van a „nagyon szép pulcsi, megkímélt, jó állapotú"
jellemzőktől.Képen sem látszott, említést sem tettél arról, hogy a pulcsi a nyakánál sárga foltos,
ill. az összes nyomott mintába (1 kivétellel) bele lett vasalva s ez az olvadt festék több helyen rá
lett húzva az ujjára is, amit le se tudok szedni. Levelemre írt válaszod modora sem tetszett:
"attól a kis problémától eltekintve csinálj, amit akarsz, ha rosszindulatu vagy, akkor úgyis azt
csinálsz, amit akarsz!"

A leírásban szereplő "tökéletes állapotban,megkímélt" nem felelt meg a valóságnak.Az árú foltos és
szakadt volt.NEM ajánlom.
Másik fél: Ez nem volt igaz ,az egyik body igaz hogy egy kicsit szakadt volt ,de nem vettem észre,ami a foltot
illeti kimosható

Ezek a vélemények róla!Azt hiszem jobban meg kellett volna gogndolnom a vásárlást!Vissza fogom vajon kapni a pénzem?
Go to the top of the page

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 21:00
Létrehozva: #18642

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-23 18:36
Azonosító: 21 582

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:55) *
Én is így fogok tenni,tisztességet tanultam a szüleimtől,csak még forrongok...

megértelek!

Én sem tudom ,hol lehet megnézni az eladót,de tény,hogy volt már ilyen ügye,a sok pozitív között!

sebaj, majd figyelek wink.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:55
Létrehozva: #18643

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én is így fogok tenni,tisztességet tanultam a szüleimtől,csak még forrongok...

Én sem tudom ,hol lehet megnézni az eladót,de tény,hogy volt már ilyen ügye,a sok pozitív között!

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 20:30
Létrehozva: #18644

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:25) *
Igen,először én is így gondoltam,na de ő hazudott,és én bukok rajta!Nem 365 lenne az ajánlott,mert szerintem súlyra nehezebb!

igen, csak 250grammig 365, aztán 500gr ig 495... www.posta.hu
de ha visszakapod a pénzed, akkor (tudom, hogy bosszantó), de vedd ezt járulékos veszteségnek (tanulópénz?) és nyugtasd meg a lelkiismereted, hogy Te mindent megtettél és korrekt voltál. (én így tennék)

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 20:27
Létrehozva: #18645

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:23) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Már nézlek is!Pasis cuccok kellenének 10 hónapos kisfiamra,80-86os méretben!

hát sztem találsz párat smile.gif
de folyamatosan töltögetek (1-2 hetente...)

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 20:25
Létrehozva: #18646

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tjocii @ 2009-04-30 18:22) *
sajnálom , hogy így jártál .
Az eladót megnézve többször volt vele hasonló gond.

bocsi, Te hol látod, hogy ki volt az eladó? smile.gif csak kíváncsiságból kérdezem...
mert én akárhogy is próbáltam utánanézni, nem látom blink.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:25
Létrehozva: #18647

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 20:22) *
nézd, szerintem, ha már visszautalja a pénzed, akkor jól jártál (mert legalább ennyi és nem károsultál). Én a helyedben viszont ajánlottan küldeném, hogy ha mégis bármi történik, akkor bizonyítani tudd az igazad és ennyit úgy gondolom, hogy be kell nyelni sad.gif (ezt is így tartom korrektnek)

Igen,először én is így gondoltam,na de ő hazudott,és én bukok rajta!Nem 365 lenne az ajánlott,mert szerintem súlyra nehezebb!

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:23
Létrehozva: #18648

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 20:15) *
hát nagyon sajnálom! sad.gif
szeritem nyugodtan kérheted a törlést (mert nem tartom jogosnak, nem hiszem, hogy ne adnának igazat neked, hiszen az eladó szándékosan félrevezetett!), de ha mégsem teszed, akkor válaszként adhatsz neki Te is egyet és megvédheted magad azzal, hogy leírod a véleményhez, hogy mi törént plussz nem ajánlod őt senkinek!

OFF:
tudom, nem ide tartozik és nem akarok visszaélni vele - sajnálom, hogy ilyen döntést akarsz hozni(nem akarok pofátlan lenni), de esetleg nézz körül nálam. Nálam új cuccok vannak, a visszajelzéseim magukért beszélnek -eddig még senki nem bánta még és sokan szokták írni, vagy mondani személyesen, hogy mennyire örülnek, hogy megtaláltak. hátha még jól is elsülhet a vaterás pályafutásod smile.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Már nézlek is!Pasis cuccok kellenének 10 hónapos kisfiamra,80-86os méretben!

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 20:22
Létrehozva: #18649

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:18) *
És egyébként ilyenkor kinek kell fizetnie a postaköltséget?És mi van,ha azt nem hajlandó fizetni,mert gondolom nem fogja...és én nem ajánlottan adom fel?

nézd, szerintem, ha már visszautalja a pénzed, akkor jól jártál (mert legalább ennyi és nem károsultál). Én a helyedben viszont ajánlottan küldeném, hogy ha mégis bármi történik, akkor bizonyítani tudd az igazad és ennyit úgy gondolom, hogy be kell nyelni sad.gif (ezt is így tartom korrektnek)

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:18
Létrehozva: #18650

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

És egyébként ilyenkor kinek kell fizetnie a postaköltséget?És mi van,ha azt nem hajlandó fizetni,mert gondolom nem fogja...és én nem ajánlottan adom fel?

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 20:15
Létrehozva: #18651

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:06) *
Szia!
Előre megírta,hogy negatívat fog adni!Mert elálltam a vásárlástól!De ha nem hazudott volna,nem álltam volna el,vagy ha igazat mond ,nem vásárolok!
Azt hiszem rövid vaterás pályafutásom befelyeződik,amint visszakapom a pénzem!Nem éri meg ez nekem,nem tudhatjuk ki becsületes!

hát nagyon sajnálom! sad.gif
szeritem nyugodtan kérheted a törlést (mert nem tartom jogosnak, nem hiszem, hogy ne adnának igazat neked, hiszen az eladó szándékosan félrevezetett!), de ha mégsem teszed, akkor válaszként adhatsz neki Te is egyet és megvédheted magad azzal, hogy leírod a véleményhez, hogy mi törént plussz nem ajánlod őt senkinek!

OFF:
tudom, nem ide tartozik és nem akarok visszaélni vele - sajnálom, hogy ilyen döntést akarsz hozni(nem akarok pofátlan lenni), de esetleg nézz körül nálam. Nálam új cuccok vannak, a visszajelzéseim magukért beszélnek -eddig még senki nem bánta még és sokan szokták írni, vagy mondani személyesen, hogy mennyire örülnek, hogy megtaláltak. hátha még jól is elsülhet a vaterás pályafutásod smile.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:06
Létrehozva: #18652

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 19:33) *
A másik dolog,hogy hazudott a hirdetés szövegében is,mert azt írta nagyon szép,újszerű állapotban vannak a ruhák,amik ezzel ellentétben foltosak,kopottak,és kb 6000x 90Cfokon mosottak!Csak annyira szépek,hogy épp nem lukasak!De a kék body már csak világosszurke,a fehér meg sötétszürke,és nagyon durva anyagú!Vásárltam tőle egy márkás csomagot is,rövidgatya 2 pólóval,és szerintem hamisítvány!
Mikor írtam neki,felháborodva válaszolt,hogy ő nem vesz gagyit a gyerekének,és hogy Amerikában vette,meg egyébként is mit várok,mindenki el akarja adni az áruját,é s én kockázatot vállaltam! Vagyis magyarán mondva bevallotta,hogy hazudott!Most kértem,hogy utalja vissza a pénzemet,amit azt mondta meg is tesz,de csak jövő héten,mert akkor ér rá!

Szia, az eladót nem látom, de gondolom, ha értékelni fog Tédeg, akkor már meg lehet nézni. De ezek alapján, amit írtál, nagyon nem volt korrekt amit csinált -és ráadásul ezt még ki is hangsúlyozta utólag??

Ugye kérhetem,hogy előre utalja a pénzt?

természetesen! Te is előre utaltál neki. Ez a normális -sztem.

Ja,és természetesen negatívot fog adni,amit nem érdemlek meg,mert nem én hazudtam!!!!Szerintem ha valaki hazudik,nyelje le a költségeket,és ne akarjon vissza aukciós költséget sem!Rosszul gondolom? Mit tegyek?Nem akarok negatívat kapni,mert nem fair,nem érdemlem meg!És még a pénzem után is futhatok!

Azt hogy negatívot ad, ezt Ő már előre megmondta,, vagy csak sejted, hogy esetleg ezek után? Szerintem ilyenkor a semleges a legkorrektebb mindkét részről. De ha mégis Ő bosszúhadjáratot indítana, akkor kérheted a negatív törlését a vaterától....
Sajnos a használt ruhákkal előfordul ilyen tapasztalat (legalábbis már halottam én is olyanoktól, akik Tőlem vásároltak, hogy panaszkodtad a használt ruhák miatt, mert nem azt kapták, amit vártak, vagy amit a képen láttak -persze szerencsére nem amit nálam, vagy tőlem vettek smile.gif ).
Velem pont két hete fordult elő, hogy a saját használtamra licitált valaki, lejárt, levélváltás, utalt és amikor csomagoltam a felsőt, akkor vettem észre, hogy van rajta olyan folt, amit fotózáskor nemvettem észre. Rögtön írtam neki, hogy probléma van és felajánlottam, hogy vagy adok rá egy nagyobb kedvezményt (ez egy Nike nyári felső volt, akkor 1600-ér vitte), 400ft.ot, vagy visszautalom a pénzét, vagy ha ezen kívül van bármi ötlete, amivel ezt orvosolhatjuk, akkor állok elébe. Ő megírta, hogy így nem kéri, de kinézett mást is nálam, így egy az egyben kicseréltem neki természetesen (az egy picit nagyobb értékő, pontosabban 1800ft-os mango felső volt). Nekem az egész megért annyit, hogy egy elégedett vásárlóval több, a foltos felsőt pedig most már ismétetlen feltettem, de beleírtam a leírásba, hogy mina gond vele és hogy senkinek ne fájjon, 1ft-ért indítottam. Így aki most ezek után megnyeri az aukciót, az már pontosan tudni fogja mit és mennyiért nyert. Én ezt tartom korrektnek.
Sajnálom, ami Veled történt, de remélem, hogy visszakapod a pénzed! (bocs, hogy ilyen hosszan írtam, de mindig csak olvasom a fórumot és eddig még sosem mertem semmihez hozzászólni. Most úgy éreztem ez olyan, ami nálam is témába vág egy kicsit, mert leírhattam valakinek a véleményem smile.gif )

Szia!
Előre megírta,hogy negatívat fog adni!Mert elálltam a vásárlástól!De ha nem hazudott volna,nem álltam volna el,vagy ha igazat mond ,nem vásárolok!
Azt hiszem rövid vaterás pályafutásom befelyeződik,amint visszakapom a pénzem!Nem éri meg ez nekem,nem tudhatjuk ki becsületes!

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 19:33
Létrehozva: #18653

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A másik dolog,hogy hazudott a hirdetés szövegében is,mert azt írta nagyon szép,újszerű állapotban vannak a ruhák,amik ezzel ellentétben foltosak,kopottak,és kb 6000x 90Cfokon mosottak!Csak annyira szépek,hogy épp nem lukasak!De a kék body már csak világosszurke,a fehér meg sötétszürke,és nagyon durva anyagú!Vásárltam tőle egy márkás csomagot is,rövidgatya 2 pólóval,és szerintem hamisítvány!
Mikor írtam neki,felháborodva válaszolt,hogy ő nem vesz gagyit a gyerekének,és hogy Amerikában vette,meg egyébként is mit várok,mindenki el akarja adni az áruját,é s én kockázatot vállaltam! Vagyis magyarán mondva bevallotta,hogy hazudott!Most kértem,hogy utalja vissza a pénzemet,amit azt mondta meg is tesz,de csak jövő héten,mert akkor ér rá!

Szia, az eladót nem látom, de gondolom, ha értékelni fog Tédeg, akkor már meg lehet nézni. De ezek alapján, amit írtál, nagyon nem volt korrekt amit csinált -és ráadásul ezt még ki is hangsúlyozta utólag??

természetesen! Te is előre utaltál neki. Ez a normális -sztem.

Ja,és természetesen negatívot fog adni,amit nem érdemlek meg,mert nem én hazudtam!!!!Szerintem ha valaki hazudik,nyelje le a költségeket,és ne akarjon vissza aukciós költséget sem!Rosszul gondolom? Mit tegyek?Nem akarok negatívat kapni,mert nem fair,nem érdemlem meg!És még a pénzem után is futhatok!

Azt hogy negatívot ad, ezt Ő már előre megmondta,, vagy csak sejted, hogy esetleg ezek után? Szerintem ilyenkor a semleges a legkorrektebb mindkét részről. De ha mégis Ő bosszúhadjáratot indítana, akkor kérheted a negatív törlését a vaterától....
Sajnos a használt ruhákkal előfordul ilyen tapasztalat (legalábbis már halottam én is olyanoktól, akik Tőlem vásároltak, hogy panaszkodtad a használt ruhák miatt, mert nem azt kapták, amit vártak, vagy amit a képen láttak -persze szerencsére nem amit nálam, vagy tőlem vettek smile.gif ).
Velem pont két hete fordult elő, hogy a saját használtamra licitált valaki, lejárt, levélváltás, utalt és amikor csomagoltam a felsőt, akkor vettem észre, hogy van rajta olyan folt, amit fotózáskor nemvettem észre. Rögtön írtam neki, hogy probléma van és felajánlottam, hogy vagy adok rá egy nagyobb kedvezményt (ez egy Nike nyári felső volt, akkor 1600-ér vitte), 400ft.ot, vagy visszautalom a pénzét, vagy ha ezen kívül van bármi ötlete, amivel ezt orvosolhatjuk, akkor állok elébe. Ő megírta, hogy így nem kéri, de kinézett mást is nálam, így egy az egyben kicseréltem neki természetesen (az egy picit nagyobb értékő, pontosabban 1800ft-os mango felső volt). Nekem az egész megért annyit, hogy egy elégedett vásárlóval több, a foltos felsőt pedig most már ismétetlen feltettem, de beleírtam a leírásba, hogy mina gond vele és hogy senkinek ne fájjon, 1ft-ért indítottam. Így aki most ezek után megnyeri az aukciót, az már pontosan tudni fogja mit és mennyiért nyert. Én ezt tartom korrektnek.
Sajnálom, ami Veled történt, de remélem, hogy visszakapod a pénzed! (bocs, hogy ilyen hosszan írtam, de mindig csak olvasom a fórumot és eddig még sosem mertem semmihez hozzászólni. Most úgy éreztem ez olyan, ami nálam is témába vág egy kicsit, mert leírhattam valakinek a véleményem smile.gif )

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 19:13
Létrehozva: #18654

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 18:16) *
Sziasztok!Kíváncsi lennék,ti mit tennétek az alábbi szituban!
Babaruhát vásároltam 8700.- Ft-ért!A hirdetés szövege nagyon meggyőző,és a képek is szépek!
Az egy dolog,hogy csütörtökön azt mondta,már feladta a csomagot,és később kiderült,hogy csak köv. hétfőn sikerült!(nem gond,mert a postát átvállalta-nem én kértem,így hirdetett-)csak azt nem értem,miért kellett hazudni!
Mikor írtam neki,felháborodva válaszolt,hogy ő nem vesz gagyit a gyerekének,és hogy Amerikában vette,meg egyébként is mit várok,mindenki el akarja adni az áruját,é s én kockázatot vállaltam! Vagyis magyarán mondva bevallotta,hogy hazudott!Most kértem,hogy utalja vissza a pénzemet,amit azt mondta meg is tesz,de csak jövő héten,mert akkor ér rá!Ez volt tegnap!Gondolom a pénzt elköltötte...
Ja,és természetesen negatívot fog adni,amit nem érdemlek meg,mert nem én hazudtam!!!!Szerintem ha valaki hazudik,nyelje le a költségeket,és ne akarjon vissza aukciós költséget sem!Rosszul gondolom? Mit tegyek?Nem akarok negatívat kapni,mert nem fair,nem érdemlem meg!És még a pénzem után is futhatok! blink.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 18:27
Létrehozva: #18655

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Egyébként néztem az eladó oldalát vásárlás előtt! És sok + van,nem gondoltam,hogy így járok!

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 18:26
Létrehozva: #18656

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Á,akkor meg lehet nézni,hogy kiről beszéltem? Nem akartam,hogy még azért is én legyek a rossz,mert esetleg rossz hírét keltem!
De végül is azt érdemli!Azért elég sok pénzről van szó,remélem sikerül dűlőre jutni!

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-04-30 18:22
Létrehozva: #18657

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 18:16) *
Babaruhát vásároltam 8700.- Ft-ért!A hirdetés szövege nagyon meggyőző,és a képek is szépek!
Az egy dolog,hogy csütörtökön azt mondta,már feladta a csomagot,és később kiderült,hogy csak köv. hétfőn sikerült!(nem gond,mert a postát átvállalta-nem én kértem,így hirdetett-)csak azt nem értem,miért kellett hazudni!
Mikor írtam neki,felháborodva válaszolt,hogy ő nem vesz gagyit a gyerekének,és hogy Amerikában vette,meg egyébként is mit várok,mindenki el akarja adni az áruját,é s én kockázatot vállaltam! Vagyis magyarán mondva bevallotta,hogy hazudott!Most kértem,hogy utalja vissza a pénzemet,amit azt mondta meg is tesz,de csak jövő héten,mert akkor ér rá!Ez volt tegnap!Gondolom a pénzt elköltötte...
Ja,és természetesen negatívot fog adni,amit nem érdemlek meg,mert nem én hazudtam!!!!Szerintem ha valaki hazudik,nyelje le a költségeket,és ne akarjon vissza aukciós költséget sem!Rosszul gondolom? Mit tegyek?Nem akarok negatívat kapni,mert nem fair,nem érdemlem meg!És még a pénzem után is futhatok! blink.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 18:16
Létrehozva: #18658

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-30 18:04
Létrehozva: #18659

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(blowjob @ 2009-04-30 15:34) *
Az árfelverőket teljesen felesleges bejelenteni, egyiket sem inaktiválták nézzetek csak vissza. Ebből következtetve, ezt már lehet, sajnos. Végül is a vaterát nem károsítják meg, csak a vevőket mad.gif

Kedves blowjob!

A feltételezés alaptalan, hiszen a bejelentéseket minden esetben megvizsgáljuk. Amennyiben ellenőrzésünk
során nem találtunk egyezést a regisztrációkban, azonban Ön olyan információk birtokában van, amelyek
alapján kétséget kizáróan bizonyítható az önlicit, kérjük küldje meg részünkre a kapcsolatfelvételen
keresztül további ellenőrzés céljából és kollégáink megteszik a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2009-04-30 16:30
Létrehozva: #18660

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(atctrade @ 2009-04-30 16:27) *
A vaterának még jó is, magasabb lesz a jutalék....

????
Viccelsz.....
Milyen jutalék?
Az ilyesminek semleges a vége.
nem tetszett
nem jó a méret
sok a posta
nem erre gondolt
tévedésből licitált
stb...

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 931 932 933 934 935 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 14:14