IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 931 932 933 934 935 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
bambooflower
hozzászólás 2009-05-07 21:04
Létrehozva: #18641

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Kistimike @ 2009-05-07 20:35) *
Mélyen Tisztelt Vaterás Társaim!

Én részemről le is zártam, de kedves Zsoltunk nem, mert zokon vette az igazság átütő erejét és kiakadt ( a saját ***)! Merthogy kaptam tőle egy szívhez szóló SMS-t a következőkkel:
"Nefél a ezèrt ***"

***!

A megfelelő konzekvenciát kérem mindenkitől a saját érdekében vonja le és tegye oda ahova való!

levontam. legkésöbb holnapra több lesz a hozzászólásodban a csillag, mint a betü. sad.gif

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 22:16

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
Kistimike
hozzászólás 2009-05-07 20:35
Létrehozva: #18642

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-10 23:33
Azonosító: 145 914

Mélyen Tisztelt Vaterás Társaim!

Előszóként megjegyezném, én sem vagyok hibátlan, merthogy nincs tökéletes ember a földön! Így elnézést kérem minden olyan embertársamtól aki ezt oktalanul magara veszi!

Bemutatom legújabb versenytársunkat aki túl sokat kepzelt, de keveset tudott, magáról! DZSOLT71 ! Jól jegyezzétek meg magatoknak, mert egy írás, olvasás tudatlan emberrel áltok szembe, így ebből adódoan nagyon butácska szegényke! Vagyis vigyázatok, mert veszélyes, mert mint tudjuk, a butább embernél nincs veszélyesebb!

A történtek rövid összefoglalása:
A fent nevezett user leütötte: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=146374474

A szokásos mailt kiküldtem ( fizetés, szállítás, stb...). Mint ahogy megszokott az ilyen kis piti emberektől, még válaszra se méltatott. Aztán minap reggel kapok egy értékelést a következő fogalmazásban: "az eladó nemteljesitette a termék eladásának lebonyolitását megbizhatatlan nem érdemes személyel
uzletelni az uzletelési morálja kritikánaluli

Na erre én hülyén nézek ki a fejemből, hogy mi van???? Na több se kellett, telefon..., a válasz? Én egy hülye barom vagyok, miért nem küdtem el a terméket utánvétellel, stb, ez szól a telefonból, mire mondom én - Köszi, aranyos vagy, de nincs utánvétel, mert már sokszor ráfáztam! De hát továbbra is én vagyok a ***! le is tettem, mert a rövid, csökött agyához mértem!

Értékelem a tranzakciót a következőképpen:
"VIGYÁZAT, NAGYON NEGATÍV!!! Azért kaptam ezt a negatív értékelést, mert nem küldtem el neki a
terméket úgy hogy nem fizette ki. Egy levélváltáson kívül más kontakt nem volt közöttünk, így
végképp nem értettem az értékelésben kapott személyeskedő jelzőket, így telefonon felhívtam. A
következtetés: DZSOLT71 nevű felhasználót nem ajánlom, ***, aki se olvasni, se
írni, se beszélni nem tud normálisan. Tehát ha nem akarsz magadnak kellemetlenségét, akkor gyorsan
tegye mindenki tiltó listára. NEGATÍV NEGATÍV NEGATÍV NEGATÍV NEGATÍV Üdvözlettel Kistimike!
"

Én részemről le is zártam, de kedves Zsoltunk nem, mert zokon vette az igazság átütő erejét és kiakadt ( a saját ***)! Merthogy kaptam tőle egy szívhez szóló SMS-t a következőkkel:
"Nefél a ezèrt ***"

***!

A megfelelő konzekvenciát kérem mindenkitől a saját érdekében vonja le és tegye oda ahova való!

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 22:17

+Quote Post
harley74
hozzászólás 2009-05-07 20:19
Létrehozva: #18643

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-27 14:33
Innen: Szigethalom
Azonosító: 54 580

IDÉZET(tjocii @ 2009-05-07 18:47) *
Lehet velem van agond , de én még egy kicsit várnék smile.gif az értékeléseit elnézve nem mindig a gyorsaság a tulajdonsága .

az lehet, de sem e-mailre, sem telefonra, sem a másik aukciós oldalon (ahová átment)küldött üzenetre nem reagál!!

lehet hogy nem gyors, csak addig amíg elküldte hogy hová utaljak!!

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-05-07 18:47
Létrehozva: #18644

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

IDÉZET(harley74 @ 2009-05-07 18:07) *
üdv

olyan gondom lenne, hogy kifizettem egy terméket, de nem kaptam meg!
az eladó nem reagál semmire!
már azóta inaktív is lett!
pedig több mint 900 értékelése volt!
itthagyta a vaterát, de úgy látom a terméket már nem hajlandó elküldeni.

nem lehetne megkapni a címét?
az utcát tudom, csak egy házszám kéne!

milyen mocskos emberek vannak!

a pénzt lenyeli, de aztán már nem érdekes a többi, mert úgy is elment innen....

róla van szó: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=686870

dvdstore

Lehet velem van agond , de én még egy kicsit várnék smile.gif az értékeléseit elnézve nem mindig a gyorsaság a tulajdonsága .

+Quote Post
harley74
hozzászólás 2009-05-07 18:07
Létrehozva: #18645

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-27 14:33
Innen: Szigethalom
Azonosító: 54 580

üdv

olyan gondom lenne, hogy kifizettem egy terméket, de nem kaptam meg!
az eladó nem reagál semmire!
már azóta inaktív is lett!
pedig több mint 900 értékelése volt!
itthagyta a vaterát, de úgy látom a terméket már nem hajlandó elküldeni.

nem lehetne megkapni a címét?
az utcát tudom, csak egy házszám kéne!

milyen mocskos emberek vannak!

a pénzt lenyeli, de aztán már nem érdekes a többi, mert úgy is elment innen....

róla van szó: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=686870

dvdstore

A hozzászólást -harley74- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 18:09

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-07 13:24
Létrehozva: #18646

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(technomarci @ 2009-05-07 11:05) *
Tisztelt Fórumozók! Én 1 olyan problémával találkoztam, hogy 2 napja megnyertem 1 no minimáláras terméket és már tegnap le is rendeztem az anyagiakat, és a termék vissza föl van rakva! Mi lehet a baj?

Nem lehet hogy több darab is van neki belőle és miért készitene mindig új fényképet?Nem hiszem hogy két napja leütött és még megnem kapott cucc miatt okod lenne aggódni.Kár ilyen kérdéssel a hozzászólások számát növelni.Nem gondolod?

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2009-05-07 12:52
Létrehozva: #18647

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(legobart @ 2009-05-06 23:27) *
Szia

Most regisztráltam a Vaterára és egyből gyanus felhasználó vagyok???
bertabucy termékeire bukok mert 8000ft-ért sikerült régi 80-as évekbeli termékeket vennem.
Megmutassam az átutalásomat amivel elküldtem a pénzt????
Az ebayen megszoktam ,h az utolsó másodpercben licitálok,
aki járt már ott és vásárolt legokat az láthatja,h az utolsó másodpercekben licitál.
Elkezdtem olvasgatni a fórumot erre ezt találom itt.
Mi van itt emberek, nem jöhet úgy ide a Vaterára ember ,h ne legyen gyanús???!!!
Akkor segítsetek, mit csináljak ,h kezdjek el itt vásárolgatni???!!!
Sajnálom mmmyki ,h elvittem előled a termékeket, de nem így kell bosszút álnod!!!
blowjob miért itélkezel úgy ,h nem is ismered a felhasználókat?
Mondjátok meg mit csináljak ,h elhiggyétek ,h én tényleg megvásároltam ezeket a termékeket?????!!!
Várom válaszotokat!

üdv

legobart

Kedves Legobart!
Az én hozzászólásomban sem volt ítélet, de gyanúsnak tűnt a dolog. Ha tényleg megvetted, akkor sok örömet hozzá, azt hiszem túl fogok jutni az ügyön lelkileg rolleyes.gif , ha pedig önlicit volt, akkor meg a bika menjen rád... biggrin.gif De természetesen nem fog kiderülni, és különösebben nem is érdekel.
A tisztánlátás kedvéért: semmiképp nem én nyertem volna, mert az utolsó fél órában, amikor már nem tudtam a gép előtt ülni, még egy nem kezdő (vagyis olyan, akik a számok alapján sem kezdő... blink.gif ) licitált. Így a téme feldobása részemről csak elvi kérdés, egyszerűen igencsak meglepett a "végjáték".
Üdv: mmmyki

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-07 12:51
Létrehozva: #18648

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(Dragunovhun @ 2009-05-07 00:06) *
Sajnálom hogy rossz tapasztalataid vannak, velem ilyen még nem fordult elő (bár nem is gyakran játszom 1forintosdit).

Ööh, lehet hogy hülyeség de én úgy gondolom hogy ruhákat hordani szokás.

Na ezt már végképp nem értem, azért gyanús mert nem árul?

Te mondtad.

Ha lessz időm akkor figyelni fogom,márcsak kiváncsiságból is és meglátom mennyi üzlet köttetik belőle és végződik jól.Valami azt súgja hogy ennek kizárás lessz a vége.Még eddig ami ilyen és ehhez nagyon hasonlatos volt az rosszul végződött!Mindenesetre érdekes üzletpolitika hogy ragaszkodom egy konkrét személynek a letett holmijaihoz.Az még elmegy hogy egykettő amit árul az pont énrám vagy valamelyik családtagomra passzol ---de az összes???Na ne röhögtess!!Bocsi,de én így látom!

A hozzászólást -böcűs- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 12:52

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-07 11:12
Létrehozva: #18649

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

Tisztelt Fórumozók! Én 1 olyan problémával találkoztam, hogy 2 napja megnyertem 1 no minimáláras terméket és már tegnap le is rendeztem az anyagiakat, és a termék vissza föl van rakva! Mi lehet a baj?

ezt a legjobban az eladó tudja megmondani, miért tölünk kérdezed? lehet, hogy több van neki belöle. de ha megnézem a 0-ás, 200 termékkel rendelkezö eladót, hát lehet bármi probléma.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
technomarci
hozzászólás 2009-05-07 11:11
Létrehozva: #18650

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-06 10:23
Azonosító: 640 104

Ez nekem is megfordult a pici " buksim-ban" de azért 2 nap alatt 1 kib...-ott válaszlevelet csak írtam volna!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-05-07 11:10
Létrehozva: #18651

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-07 10:27) *
...már éppen kezdtem elbizonytalanodni... sad.gif
de most tovább megyek az összeesküvés elméletemmel. bigart-ot valamikor 2009/05/03 után kizárták az önlicitek miatt.
Érdekes, hogy legobart (izlelgessétek a neveket egy kicsit) pár órával később regisztrál és ott folytatja a licitálást ott ahol bigart abbahagyta (ha nem is az önszántából laugh.gif )
http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=146310986
Szerintem akinek vaj van a fején...

Különben nem is értettem, hogy miért az én hozzászólásomra reagál és nem az után nyomoz akinek gondja volt vele és be akarta jelenteni...így már értem tongue.gif

Nekem kicsit gyanús, hogy nagyon mosakszik, kérdezgeti, hogy mit kellene tennie, hogy elhiggyük. Ha engem ártatlanul gyanusítanak meg, akkor teljesen másképpen reagálok, na persze ahány ház, annyi szokás.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Dragunovhun
hozzászólás 2009-05-07 11:10
Létrehozva: #18652

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-11-17 16:10
Azonosító: 300 154

Baj? Ugyanmár, biztosan csak több darab van neki a termékből.

Erről lenne szó? 146808630 Ha igen, akkor egyértelműen látszik hogy nagyban nyomja a póló bizniszt, eleve legalább 2 féle van neki fent abból a pólóból amit te megnyertél.

Nem kell bekakilni ha visszamegy a termék, itt nem mindenki csak a saját megunt dolgait adja el.

A hozzászólást -Dragunovhun- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 11:13

+Quote Post
technomarci
hozzászólás 2009-05-07 11:05
Létrehozva: #18653

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-06 10:23
Azonosító: 640 104

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-07 10:27
Létrehozva: #18654

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(Aramir @ 2009-05-07 09:44) *
Nem akarom védeni legobartot, de te nem szoktál olyat, hogy egy eladótól vásárolsz inkább egyszerre többet, ezzel spórolva a postán? Ha mind a 17-et mástól veszi meg, akkor annyiszor plusz posta, ahány emberől vásárolt.

...már éppen kezdtem elbizonytalanodni... sad.gif
de most tovább megyek az összeesküvés elméletemmel. bigart-ot valamikor 2009/05/03 után kizárták az önlicitek miatt.
Érdekes, hogy legobart (izlelgessétek a neveket egy kicsit) pár órával később regisztrál és ott folytatja a licitálást ott ahol bigart abbahagyta (ha nem is az önszántából laugh.gif )
http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=146310986
Szerintem akinek vaj van a fején...

Különben nem is értettem, hogy miért az én hozzászólásomra reagál és nem az után nyomoz akinek gondja volt vele és be akarta jelenteni...így már értem tongue.gif

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-05-07 10:25
Létrehozva: #18655

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(böcűs @ 2009-05-06 23:34) *
Már majdnem irtam valamit mikor ránéztem az értékeléseidre és úgy döntöttek hogy hallgatok!!!!

Ha valóban kapott figyut, akkor valószinűleg a "keresetlen" szavakért.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-07 10:09
Létrehozva: #18656

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Aramir @ 2009-05-07 09:44) *
Nem akarom védeni legobartot, de te nem szoktál olyat, hogy egy eladótól vásárolsz inkább egyszerre többet, ezzel spórolva a postán? Ha mind a 17-et mástól veszi meg, akkor annyiszor plusz posta, ahány emberől vásárolt.

Védheted nyugodtan, sőt kell is ha úgy érzed neki van igaza. Én azt mondom továbbra is, nem hiszem el neki ezt a védtelen újoncka vagyok szöveget! Azt írta az eBayon is vásárol, pedig mint tudjuk ott nem 200 Ft a postaköltség! Írta még, a 80-as évekbeli legokat gyűjti. Szerinted egy gyűjtő (akinek még külföldről is megéri vásárolni) nem fog itthon licitálni másnál, hogy megspóroljon 200 Ft-ot? Én is gyűjtő vagyok (ha nem is lego) és tudom ha valami hiányzik, a postaköltség nem tart vissza, pláne ha nincs is fixár.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-05-07 09:44
Létrehozva: #18657

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-07 09:25) *
Miért volt gyanús? Nem azért mert a végén licitáltál, hanem kizárólag egy eladó termékeinél (17 terméknél pontosan, egy olyan kategóriában ahol 2279 termékből lehet választani. Azért elég gazdag a választék lego témában ahogy elnéztem másnál is. Igen én is a végén szoktam licitálni de nem mindig ugyanannál az eladónál ha már ezt kis két napos újoncként ilyen ügyesen ki is tudtad deríteni wink.gif ) Ebből következik, azt hogy újonc lennél szintén nem hiszem. 2 (!) nappal a regisztráció után rögtön "bekukkantassz" a fórumra és "véletlenül" megtalálod a rólad szóló témát, azonnal kiigazodsz hogyan kell rákeresni a lejárt aukcióknál ki hol és hogyan licitált. Ne máááár...ezt van aki megeszi rolleyes.gif ?
Egyébként azt válaszoltam mmmyki-nek, hogy nekem is önlicitnek tűnik. Ez az én véleményem volt nem ítélet!

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-05-07 09:39
Létrehozva: #18658

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

IDÉZET(Grobar @ 2009-05-07 08:52) *
Nem bántani akarom, de higiénia-i dolgot venni használtan........

ebben egyetértek
zokni , gatya,bugyi - csak új .
Érdemes megnézni itt is a vaterán mennyi ilyen "használt" van !

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-07 09:25
Létrehozva: #18659

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(legobart @ 2009-05-06 23:50) *
Szia

Megnéztem a te vásárolt áruidat is és te is általában az utolsó percben licitálsz.
Most akkor én miért vagyok gyanus? Nem 1ft-ért vettem meg a termékeket, Mondom összesen a 930ft
postaköltséggel 8290ft-ot utaltam. Kicsit lesújtva érzem magam,h itt régi felhsználók ,minden következmény nélkül gyanúsitgathatják az újjoncokat! De most komolyan mit csináljak,h bebizonyítsam ,h tényleg megvettem ezeket a termékeket??? Tényleg várom a válaszotokat!

üdv

legobart

Miért volt gyanús? Nem azért mert a végén licitáltál, hanem kizárólag egy eladó termékeinél (17 terméknél pontosan, egy olyan kategóriában ahol 2279 termékből lehet választani. Azért elég gazdag a választék lego témában ahogy elnéztem másnál is. Igen én is a végén szoktam licitálni de nem mindig ugyanannál az eladónál ha már ezt kis két napos újoncként ilyen ügyesen ki is tudtad deríteni wink.gif ) Ebből következik, azt hogy újonc lennél szintén nem hiszem. 2 (!) nappal a regisztráció után rögtön "bekukkantassz" a fórumra és "véletlenül" megtalálod a rólad szóló témát, azonnal kiigazodsz hogyan kell rákeresni a lejárt aukcióknál ki hol és hogyan licitált. Ne máááár...ezt van aki megeszi rolleyes.gif ?
Egyébként azt válaszoltam mmmyki-nek, hogy nekem is önlicitnek tűnik. Ez az én véleményem volt nem ítélet!

A hozzászólást -blowjob- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-07 09:25

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-05-07 08:52
Létrehozva: #18660

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(rudolf59 @ 2009-05-07 08:28) *
Itt is volt ilyen, kukából kiszedett poló, rongyos, piszkos, lefotózva, 100ft. dry.gif

Nem bántani akarom, de higiénia-i dolgot venni használtan........

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 931 932 933 934 935 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-18 21:21