IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
böcűs
hozzászólás 2009-04-30 13:13
Létrehozva: #18661

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-04-30 12:32) *
Még jó, hogy van DeKi90, aki mindenfélére licitál, mindegy mi az, csak az eladó lacikakas legyen.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=962005

DeKi90 talán egy szorgalmas gyűjtő!!??Véleményem az hogy ezért rossz az 1ft-ról induló aukció mert tucatnyi embert ösztönöz ilyen megoldásra!Ha végignézi valaki az egyforintos aukciókat akkor sok hasonló van,azt azonban kiváncsian figyelem hogy hosszabb távon hova fog ez vezetni!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!
Go to the top of the page

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-04-30 12:32
Létrehozva: #18662

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Még jó, hogy van DeKi90, aki mindenfélére licitál, mindegy mi az, csak az eladó lacikakas legyen.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=962005

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2009-04-30 11:28
Létrehozva: #18663

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 07:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...99&avatip=2 rolleyes.gif

+Quote Post
tothvince
hozzászólás 2009-04-28 21:56
Létrehozva: #18664

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-27 16:35
Azonosító: 585 214

Sziaztok!
Nekem van olyan bajom, hogy utaltam igaz késöbb mint akkartam , de a gyerek ruhák nagyon kellettek volna és olcso is volt , de kiderült a csomagolűási költség lki tett a sok 1ft-ra 4000-ft-re el ia utaltam azota nem veszi fel a telefont és inaktiv lett nost mit tegyek , van még egy vásárlásom amit már illet volna ki fizetnem , de mindeg közbe jön valami , és az elado közben ö is inaktiv!%
Már nem merek utalni, valaki járt már igy?
várom a hozzá szolásotokat!
Köszönettel Tvince

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-04-28 09:12
Létrehozva: #18665

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-04-28 09:03) *
Szerintem nem lenne jó megoldás. Nekem sem a saját nevemen van a telefonom. Ugyanakkor mindenki mindig elért, az talán látszik a profilomból. Valahogyan szigorítani kellene, de szvsz nem ez a jó megoldás.

Igen, de Te eladó vagy. Téged leelenőriztek a bankszámlaszámmal. Én a vásárlókról beszélek.

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-04-28 09:03
Létrehozva: #18666

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Szerintem nem lenne jó megoldás. Nekem sem a saját nevemen van a telefonom. Ugyanakkor mindenki mindig elért, az talán látszik a profilomból. Valahogyan szigorítani kellene, de szvsz nem ez a jó megoldás.
IDÉZET(pentek14 @ 2009-04-28 08:56) *
Szerintem szigorítani kellene , a telefonszám alapú hitelesítést.
Tehát nem elég az SMS- ben kapott kódott visszaküldeni.
Csak olyan telefonszámról lehessen regisztrálni, ahol az előfizető neve, és címe leelenőrizhető.
Ha ez megeggyezik a regisztrációnál megadott adatokkal, akkor lehet ellenőrzött vásárló.
A kifejezés, hogy ellenőrzött vásárló így nem igaz, mert csak a telefon van leelenőrizve, a jelenlegiek alapján.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
pentek14
hozzászólás 2009-04-28 08:56
Létrehozva: #18667

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-28 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 2 610

Szerintem szigorítani kellene , a telefonszám alapú hitelesítést.
Tehát nem elég az SMS- ben kapott kódott visszaküldeni.
Csak olyan telefonszámról lehessen regisztrálni, ahol az előfizető neve, és címe leelenőrizhető.
Ha ez megeggyezik a regisztrációnál megadott adatokkal, akkor lehet ellenőrzött vásárló.
A kifejezés, hogy ellenőrzött vásárló így nem igaz, mert csak a telefon van leelenőrizve, a jelenlegiek alapján.

+Quote Post
Casoli
hozzászólás 2009-04-28 08:14
Létrehozva: #18668

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-06 21:23
Azonosító: 142 869

A vatera szabályzat szerint az megengedett hogy regisztrálok egy második felhasználót mint eladó és azzal licitálgatok rá? Ha netalán meg ő nyeri m eg a licitet, kinyomom, hogy sikertelen mert nem tetszett a színe?

http://www.vatera.hu/xbox_360_premium_17db..._146567370.html

itt pl erről van szó. Az eladó és a 40ezres licitáló személye ugyanaz. Közben nézem az eladó már inaktív.

Érdemes ezekre is rávetni egy pillantást, ugyanaz a helyzet:

http://www.vatera.hu/xbox_360_20gb_minden_..._145685733.html

http://www.vatera.hu/xbox_360_flash_20gb_h..._145659974.html

Ezek már lejárt aukciók, de az eladók és a vásárlók személye azonos.

Más téma. Abaqoos-t egy dolog miatt nem használok. Hogyan szűrhető ki a csalás a másik oldalról? Ha a vevő azt mondja hogy két darabba kapta meg a vásárolt terméket, vagy megrongálva, esetleg azt kamuzza hogy nem kapta meg, a becsületes eladó hogy fog védekezni? Hogyan bizonyítom mint eladó hogy minden rendben volt a postára feladott termékkel, sőt hogy feladtam?

+Quote Post
wendybaba
hozzászólás 2009-04-28 04:57
Létrehozva: #18669

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-04-17 09:24
Azonosító: 618 394

IDÉZET(RdsGbr @ 2009-04-28 03:42) *
Ha nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre, akkor mégis, hogyan érvényesítsem az elálláshoz való jogomat? Másrészt, ha nem hajlandó, visszavenni (márpedig kötelessége lenne) és visszautalni az összeget, akkor megint csak gond van. Nem hiszem, hogy egy negatív értékelés elrettentő lenne.

Tértivevényes ajánlott levélben. Ha erre nem reagál, vagy nem adja vissza a pénzt, akkor marad a bíróság, ha az óra értéke megéri az eljárást.

A hozzászólást -wendybaba- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-28 04:58

+Quote Post
RdsGbr
hozzászólás 2009-04-28 03:42
Létrehozva: #18670

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-25 17:36
Azonosító: 155 797

IDÉZET(wendybaba @ 2009-04-27 19:04) *
Attól függ, mekkora összegről van szó. Ha kisebb értékű az óra, akkor maradj meg az e-mailnél. Írd le minél pontosabban, mi a problémád az órával és kérd meg, hogy cserélje ki egy a leírásnak megfelelő állapotúra, vagy ha ezt nem tudja teljesíteni vagy nem reagál, akkor állj el a szerződéstől, azaz adja vissza a pénzedet (vételár, postaköltség stb.), persze az órát visszaadod neki (a visszafelé postaköltség is őt terheli). Ha továbbra sem reagál, még egy mailt írhatsz neki, azzal, hogy negatívot fogsz neki adni. (Vatera mindig kapjon másolatot.) Ha nem reagál vagy nem ajánl fel neked elfogadható megoldást, akkor negatív értékelést adsz és elkönyveled a veszteséget, mert mást nem érdemes tenni.

Ha komolyabb az érték, akkor ugyanezt a dolgot tértivevényes ajánlott levélben javaslom (a címét tudod). Ha nem tudtok megállapodni, elvileg elmehetsz bíróságra is, ehhez célszerű először szakvéleményt kérni független szakembertől (pl. órás). De ez sok idő és némi pénz (amit elvben leverhetsz rajta, ha te nyersz).

Amúgy a három nap még nem sok, lehet, hogy szabadságon van, beteg stb. Várj egy kicsit. Szerintem...

Ha nem veszi fel a telefont, nem válaszol az e-mailekre, akkor mégis, hogyan érvényesítsem az elálláshoz való jogomat? Másrészt, ha nem hajlandó, visszavenni (márpedig kötelessége lenne) és visszautalni az összeget, akkor megint csak gond van. Nem hiszem, hogy egy negatív értékelés elrettentő lenne.

Másrészt sosem gondolnám, hogy több mint 100 pozitív és 1-2 negatív értékelést kapott személy még csak arra sem hajlandó, hogy megvitassa velem a dolgot.
Márpedig, úgy néz ki, hogy le akar rázni. Ha olvasta az e-mailemet, akkor tudja, hogy miért akarok vele beszélni. Ha saját telefonomról hívom, akkor nem veszi fel. Próbáltam más telefonszámról hívni. Később ezen a számon egy rejtett szám visszahívott, de amint megmondtam a nevem egyből letette.(nem mutatkozott be, így lehet hogy nem ő volt, de ez nem valószínű)

Ez az egész olyan mint egy rossz rémálom. Remélem, hogy tévedek és ha végre elérem az illetőt akkor minden megoldódik. Akkor viszont én kérek elnézést...

+Quote Post
barnalili
hozzászólás 2009-04-27 22:19
Létrehozva: #18671

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-10-08 17:31
Azonosító: 227 214

Segítség üldöz egy őrült!!!!!

A hozzászólásoknál elismeri három felhasználó neve is van.....
Tiszta bolond....
Már írtam is a vaterának,kitíltottam,erre csinál egy új felhasználó nevet és onnan írogat...
Vatera segíts!!!!!!!
Tesz-veszre hívatkozik,címeket írogat ki stb....

NEvei:

pcszerviz2
pcszerviz3
kuglika003

JA és légyszi a licitjeit is töröljétek...Köszi...

+Quote Post
wendybaba
hozzászólás 2009-04-27 19:04
Létrehozva: #18672

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-04-17 09:24
Azonosító: 618 394

IDÉZET(RdsGbr @ 2009-04-27 17:04) *
Tisztelt Fórumozók!

A következő lenne a problémám:

Kb. két hete vettem egy karórát itt a Vaterán. Az eladó a leírásban csak az óra adatait közölte, az állapotáról lényegi információt nem írt , így írásban megkérdeztem tőle, hogy van e sérülése, illetve egyéb hiányossága. A válasza az volt, hogy hiányzik a bujtatója, amúgy más baja nincs.
A pénz utalása megtörtént, a csomag megérkezett. Mivel nem tartózkodtam otthon, csak pár nappal később tudtam kézbe venni. Feltűnt, hogy az órának nincsen hangja, sem gombnyomásra, sem ébresztéskor. Mint kiderült, valaki olyan szedte szét az órát, aki nem értett hozzá, és rosszul rakta össze. A hang probléma megoldódott, de más károkat is okozott az illető az órában, amiket még csak javítani sem lehet. Meg vannak rongálva a hátlapot rögzítő csavarok furatai, illetve a tömítő gyűrű is hanyagul lett behelyezve ami szintén károsodott (az előbbi hiba is valószínűleg annak tudtahó be, hogy az illető a rossz illeszkedés ellenére ráerőszakolta a hátlapot az órára).
Végeredményben kaptam egy órát ami a leírásnak nem megfelelően, sem vízálló, sem porálló. Az már apróság, hogy küllemre sem olyan jó állapotú, mint ahogy azt leírta (hiányzik egy kis darab a borításból).

Azt is megjegyezném, hogy korábban egy telefonhívás alkalmával az eladó említette is, hogy elemet cserélt az órában, így valószínűnek tartom, hogy tudott az említett hibákról.

Három napja próbálom e-mailben és telefonon is elérni, de nem sikertelenül. A három nap nem sok de mondanom sem kell, rettentő módon felbosszantott a dolog.

Mi a teendő ilyen esetben?

Üdv.:RdsGbr

Attól függ, mekkora összegről van szó. Ha kisebb értékű az óra, akkor maradj meg az e-mailnél. Írd le minél pontosabban, mi a problémád az órával és kérd meg, hogy cserélje ki egy a leírásnak megfelelő állapotúra, vagy ha ezt nem tudja teljesíteni vagy nem reagál, akkor állj el a szerződéstől, azaz adja vissza a pénzedet (vételár, postaköltség stb.), persze az órát visszaadod neki (a visszafelé postaköltség is őt terheli). Ha továbbra sem reagál, még egy mailt írhatsz neki, azzal, hogy negatívot fogsz neki adni. (Vatera mindig kapjon másolatot.) Ha nem reagál vagy nem ajánl fel neked elfogadható megoldást, akkor negatív értékelést adsz és elkönyveled a veszteséget, mert mást nem érdemes tenni.

Ha komolyabb az érték, akkor ugyanezt a dolgot tértivevényes ajánlott levélben javaslom (a címét tudod). Ha nem tudtok megállapodni, elvileg elmehetsz bíróságra is, ehhez célszerű először szakvéleményt kérni független szakembertől (pl. órás). De ez sok idő és némi pénz (amit elvben leverhetsz rajta, ha te nyersz).

Amúgy a három nap még nem sok, lehet, hogy szabadságon van, beteg stb. Várj egy kicsit. Szerintem...

+Quote Post
RdsGbr
hozzászólás 2009-04-27 17:04
Létrehozva: #18673

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-25 17:36
Azonosító: 155 797

Tisztelt Fórumozók!

A következő lenne a problémám:

Kb. két hete vettem egy karórát itt a Vaterán. Az eladó a leírásban csak az óra adatait közölte, az állapotáról lényegi információt nem írt , így írásban megkérdeztem tőle, hogy van e sérülése, illetve egyéb hiányossága. A válasza az volt, hogy hiányzik a bujtatója, amúgy más baja nincs.
A pénz utalása megtörtént, a csomag megérkezett. Mivel nem tartózkodtam otthon, csak pár nappal később tudtam kézbe venni. Feltűnt, hogy az órának nincsen hangja, sem gombnyomásra, sem ébresztéskor. Mint kiderült, valaki olyan szedte szét az órát, aki nem értett hozzá, és rosszul rakta össze. A hang probléma megoldódott, de más károkat is okozott az illető az órában, amiket még csak javítani sem lehet. Meg vannak rongálva a hátlapot rögzítő csavarok furatai, illetve a tömítő gyűrű is hanyagul lett behelyezve ami szintén károsodott (az előbbi hiba is valószínűleg annak tudtahó be, hogy az illető a rossz illeszkedés ellenére ráerőszakolta a hátlapot az órára).
Végeredményben kaptam egy órát ami a leírásnak nem megfelelően, sem vízálló, sem porálló. Az már apróság, hogy küllemre sem olyan jó állapotú, mint ahogy azt leírta (hiányzik egy kis darab a borításból).

Azt is megjegyezném, hogy korábban egy telefonhívás alkalmával az eladó említette is, hogy elemet cserélt az órában, így valószínűnek tartom, hogy tudott az említett hibákról.

Három napja próbálom e-mailben és telefonon is elérni, de nem sikertelenül. A három nap nem sok de mondanom sem kell, rettentő módon felbosszantott a dolog.

Mi a teendő ilyen esetben?

Üdv.:RdsGbr

A hozzászólást -RdsGbr- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-27 17:07

+Quote Post
surfboardsolutio...
hozzászólás 2009-04-27 13:43
Létrehozva: #18674

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-30 16:26
Azonosító: 591 694

IDÉZET(ppsfutar @ 2009-04-07 23:35) *
Kedves Fórumozók!

Néhány napja indítottuk el szolgáltatásunkat a Vatera felületén. Minden észrevételt, meglátást és véleményt örömmel fogadunk. Szeretnénk olyan szolgáltatást nyújtani Önöknek, mely megelégedésükre szolgál minden tekintetben.
Néhány fontos info:
- a megrendelésnél a felhasználói szokásokra leginkább jellemző értékek szolgáltak az árak és súlyok meghatározásában. Minden egyéb esetben, melyben a szállítási paraméterek eltérnek a Vatera felületén elérhetőktől készséggel segítünk.
- az egy küldeményhez tartozó 45 kg-os súlykorlát oka, hogy egy ember által egyben mozgatható csomag súlya nagyságrendileg ez a súly
- egy több darabból álló küldemény esetében az összsúly korlátlan, de az 1 darabra vetített súly maximum 45 kg lehet, valamint az összsúly tekintetében 300 kg felett előzetesen egyeztetni kell ügyfélszolgálatunkon.
- A térfogatsúly, a logisztika adta lehetőségek legoptimálisabb kihasználtsága érdekében létrehozott szám. Lényege, hogy a küldemények szállításakor egy kisebb súlyú, de nagy terjedelmű küldemény esetében nem állapítható meg a szállítási költség kizárólag a súly alapján. Egy 50 X 50 X 50 cm-es dobozban nem mindegy, hogy vatta van, vagy autó alkatrészek. Az egyik nem éri el még az egy kg-ot sem, a másik viszont több 10 kg is lehet.

Kérdéseikre szívesen válaszolunk, észrevételeiket köszönettel vesszük.

ppsfutar

Tisztelt ppsfutar,
én is igénybe vettem az Önök szolgáltatását.
Köszönöm szépen, a csomag felvétel és átadás rendben megtörtént.
Pár észrevételt szeretnék tenni a szolgáltatással kapcsolatban:
-az Ügyfélszolgálaton elmondott 7 napos banki átutalás hosszú intervallum a többi Futárszolgálathoz képest
-az Online nyomonkövetés a weboldalukon semmilyen biztonsági jelszót nem tartalmaz, ezért is nem írom ide a Fuvarlevelem számát.
Bárki beírva egy fuvarlevélszámot mind a feladó, mind a címzett TELJES ADATAIT láthatja.
Nem tudom ez adatvédelmi szempontból mennyire elfogadható, de egy biztonsági jelszó elkelne a Fuvarlevelek nyomonkövetéséhez.
Próbálja ki kérem bármely fuvarlevélszámot beírja -láthatja az összes adatot.
Erre én nem adtam engedélyt, és nem olvastam az Önök ÁSZF-ben sem.
Üdvözlettel: surf

A hozzászólást -surfboardsolution- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-27 13:47

+Quote Post
hental
hozzászólás 2009-04-27 13:12
Létrehozva: #18675

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-01 20:39
Azonosító: 175 628

Elmesélem Nektek az én "Érdekesemet".

Egy doboz antik csipkéből (hagyaték) feltettem néhányat. Az egyik el is kelt ÁPRILIS 5-én. A vevő 1-2 nap múlva SZEMÉLYESEN vette át, meg is nézte. Ma, több, mint két héttel később negativot adott, hogy nem is volt antik. Ezek UTÁN irt nekem egy levelet, hogy mennyire szomorú, hogy negativot kellett adnia, ő nem szokott ilyet - egyébként 17-es -, de nem volt antik és hibás is volt.

Vigasztaltam, és megirtam neki, mit kellett volna tennie, hogy ne érje ilyen szomorúság. rolleyes.gif

+Quote Post
paya73
hozzászólás 2009-04-26 11:50
Létrehozva: #18676

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-30 22:48
Azonosító: 28 152

IDÉZET(kmaria58 @ 2009-04-23 17:55) *
Ráadásul "ez a kis buta" akinek élő licit van rajta, alig 5-6 hónapja vett már tőle készüléket. Lehet, hogy majd így tanul? Keserves és drága dolog lesz részére.

nem semmi:(
előbb utóbb csak lebukik és kirakják erről a nevéről is...

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-04-26 00:39
Létrehozva: #18677

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(modellezuk @ 2009-03-28 20:43) *
Komolyan mondom, ezentúl csak vásárolni fogok a piactéren. Mert az nem kerül semmibe.
modellezuk

Hétfőtől azt sem nagyon fogsz tudni.
Nem lesz ugyanis kitől...

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
jonasmelu
hozzászólás 2009-04-25 21:24
Létrehozva: #18678

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-04-25 21:14
Azonosító: 629 494

üdvözlöm!
Ha én egy csővázas étkező asztalt 6 székkel szeretnék elhozatni Székesfehérvárról Dombóvárra,az is megoldható?az mennyibe kerülne,ha igen?

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-04-25 00:46
Létrehozva: #18679

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

pár dolog .

1: azt a cimet gyorsan de gyorsan tűntesd el , mert morcos lesz a moderátor érte smile.gif
2: az árból ítélve ajánlva lett feladva , ha igen akkor annak van egy feladóvevénye is , amin rajta van a cimzett is , a feladás dátuma . Ezt nem ártana elkérni az eladótól . Az eladónak semmi kára nem származhat ebből , sőt ha fel lett adva és netán elveszett a csomag a posta egy kisebb összeggel kárpotolhat .
3: ha ezt nem adja ki , akkor negativozd le , sajnos mást nem tehetsz , mert bár tudom az embereknek 1700 ft is sok , de a jog és a törvény szerint ez semmi ! A vatera nem fog intézkedni , mivel kicsi az összeg , meg nem is kötelessége.

+Quote Post
Cetleen
hozzászólás 2009-04-25 00:20
Létrehozva: #18680

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-24 17:17
Azonosító: 430 536

Kedves fórúmozok !

Tanácsot szeretnék kérni egy vásárlásommal kapcsolatban !

A történet 2009.04.04-én kezdődött amikor megnyertem itt a liciten egy "yorkicsim" nevű felhasználótól egy farmert 800 Ft fix áron + 500 Ft posta + 380 Ft utaláskor kifizetett összeg ez = 1680 Ft a nagy semmiért !!!!!!!!
Én annak rendje és módja szerint a kért összeget utaltam a számlájára 2 nappal késöbb! Az utalástól eltelt lassan 3 hét és a farmer sehol ! Én többször rákérdeztem,hogy mikor kapom meg ,de a válasz mindig más és más volt ! Először nem találta az utalást,majd meglett,de nem tudja hogy a neje milyen címre adta fel,holott világosan leírtam neki a szállítási címem és nevem ! Legutóbb 2 napja jelentkezett azzal hogy netán ha mégis valami csoda folytán megkapnám a nadrágot akkor használjam egészséggel !
Erre már úgy reagáltam le,hogy legyen kedves és utalja vissza a pénzem amit küldtem mind ! Azóta semmilyen módon nem lehet elérni a telefon kikapcsolva!
Most írtam a vaterának,hogy intézkedjenek,de nem igazán bízom benne,hogy visszakapom a pénzem,ha már nadrág nincs ! Nem azért vásároltam,mert csupa kidobni való pénzem van, vagy jótékonykodni akarok vele szemben!
Kérlek benneteket,hogy segítsetek mit csináljak ? Esetleg utazzak szigethalomra és keressem meg a címén és verjem kupán ? Nagyon felbosszantott és tök ideg vagyok ,hogy megvezetett ez a koma !
A neve :
***.
Itt megtudom találni !!!!

Mit csináljak ??? Nem vagyok milliomos !!!!

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-25 06:51

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-22 08:11