IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 21:17
Létrehozva: #18661

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-08 11:31
Azonosító: 606 436

IDÉZET(Korrektbelyeg @ 2009-04-21 19:35) *
Na persze...

Ezzel kapcsolatban elég egyetlen dolgot megnéznünk: ki áll az Abaqoos mögött? Hát a mi szeretett, kedves OTP-nk. Igaz, hogy az alapvető banki szolgálatatásaikra rengeteg a panasz (lásd vonatkozó Index és fogyasztóvédelmi fórumok), de azért a vaterás vásárlásokat biztosan remekül megtámogatják majd.

Bár találkoztam a Vaterán néhány idióta vásárlóval és tisztességtelen vagy szemtelen eladóval, de az átlag vaterás szerintem mérföldekkel veri az OTP-t megbízhatóságban és korrektségben.

....................

Volna még történet, de talán ennyi elég. Türelmes fajta vagyok, de már otthagytam őket. Ha netán volna olyan vaterás, aki elhiszi, hogy a pénzéért valamiféle normális szolgáltatást fog kapni az OTP-től, az szerintem nagyot fog csalódni. Én szóltam?

Kedves Korrektbelyeg,

Abban igaza van, hogy jelenleg az OTP Bank bocsát ki és fogad el Abaqoos pénztárcákat. Azt is érdemes tudnia, hogy az Abaqoos szolgáltatás fejlesztését és üzemeltetését a POD CEE Kft végzi a bank partnere(i) részére, velük együttműködve. Más szolgáltatások kapcsán szerzett negatív tapasztalatai ellenére azonban az OTP Bank, a Vatera valamint az Abaqoos szolgáltatást fejlesztő és üzemeltető cég ténylegesen olyan szolgáltatást kíván nyújtani, ami az online fizetések során a felhasználók érdekeit védi. Itt is jeleznénk, hogy további bankok ügyfelei is fogják tudni használni ezt a szolgáltatást.

Üdvözlettel,
Az Abaqoos csapat

A hozzászólást -Abaqoos- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-21 21:18
Go to the top of the page

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 20:59
Létrehozva: #18662

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Korrektbelyeg @ 2009-04-21 19:42) *
Kedves Felhasználók!

Az Abaqoos egy nem kimondottan a megbízhatóságáról közismert magyar cégcsoport, az OTP fedőneve.

Úgyhogy ha valaki normális szolgáltatást vár tőlük, az jó eséllyel csalódni fog. Néhány OTP-s "élményemet" lásd az Érdekes eladók fórumban. De gondolom, sokantudnák hozzátenni a maguk történeteit.

Üdvözlettel:
Egy volt OTP ügyfél

Kedves Korrektbelyeg,

Az Abaqoos nem az OTP Bank tulajdona, ahogy sem a Visa, sem a MasterCard nem az OTP Bank tulajdona, annak ellenére, hogy mindkét szolgáltatást nyújtja a bank az ügyfeleinek. Az igaz, hogy az OTP Bank bocsát ki és fogad el Abaqoos pénztárcákat. További bankok ügyfelei is fogják tudni használni ezt a szolgáltatást.

Üdvözlettel,
Az Abaqoos csapat

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-04-21 20:28
Létrehozva: #18663

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Orosz77 @ 2009-04-21 14:07) *
Ismét egy régi Vaterásban kellett csalódnom! mad.gif Szomorú!

Termék:

http://www.vatera.hu/kht_vas_fokozat_145010161.html

Kimondottan ő kérte az idő előtti zárást. Az összeg elenyésző.
A licit zárás után már csak nekem volt fontos a kommunikáció. Emailokra nem válaszolt, így írtam egy lejárt aukciójához.

A levelezés:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=140684951

No comment. Mert más nem küldte ...

Ha sokan így fognak a dolgokhoz állni, akkor az megint nem arra ösztönöz bárkit, hogy maradjon.

Ha a Jász stb megyében személyesen átvehető a Klarci által át nem vett cucc, és a helyszin a 4-es avagy a 32-es utak (max. Szolnok, Budapestről számítva és nem meszebb ...) valamelyike mellet van, akkor ha kiteszed ujra a cucot, én leütöm annyiért ... Klarci meg küldjön egy képet ... sad.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-04-21 19:45
Létrehozva: #18664

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(Orosz77 @ 2009-04-21 14:07) *

Termék:

A licit zárás után már csak nekem volt fontos a kommunikáció. Emailokra nem válaszolt, így írtam egy lejárt aukciójához.

A levelezés:

Ha sokan így fognak a dolgokhoz állni, akkor az megint nem arra ösztönöz bárkit, hogy maradjon.

Idézet az Ő termékleírásából:
"Amennyiben licitálsz és nem veszed át az árut,a negatív értékelés mellett tiltólistámra kerülsz!"
Nem visszás ez egy kicsit? dry.gif

+Quote Post
Korrektbelyeg
hozzászólás 2009-04-21 19:42
Létrehozva: #18665

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-25 23:39
Azonosító: 155 902

IDÉZET(Abaqoos @ 2009-04-21 16:44) *
Kedves Felhasználók,

A közelmúltban a Vatera, az aukciós oldalakon tapasztalható csalások ellen vezette be, az Abaqoos virtuális pénztárcán keresztüli fizetést.
...
Üdvözlettel:
Az Abaqoos csapat

Kedves Felhasználók!

Az Abaqoos egy nem kimondottan a megbízhatóságáról közismert magyar cégcsoport, az OTP fedőneve.

Úgyhogy ha valaki normális szolgáltatást vár tőlük, az jó eséllyel csalódni fog. Néhány OTP-s "élményemet" lásd az Érdekes eladók fórumban. De gondolom, sokantudnák hozzátenni a maguk történeteit.

Üdvözlettel:
Egy volt OTP ügyfél

+Quote Post
Korrektbelyeg
hozzászólás 2009-04-21 19:35
Létrehozva: #18666

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-25 23:39
Azonosító: 155 902

IDÉZET(Abaqoos @ 2009-04-21 17:28) *
Az Abaqoos fizetés bevezetésével a Vaterán elérhető termékek eladásának és vásárlásának a biztonságát kívánjuk növelni.
Üdvözlettel,
Az Abaqoos csapat

Na persze...

Ezzel kapcsolatban elég egyetlen dolgot megnéznünk: ki áll az Abaqoos mögött? Hát a mi szeretett, kedves OTP-nk. Igaz, hogy az alapvető banki szolgálatatásaikra rengeteg a panasz (lásd vonatkozó Index és fogyasztóvédelmi fórumok), de azért a vaterás vásárlásokat biztosan remekül megtámogatják majd.

Bár találkoztam a Vaterán néhány idióta vásárlóval és tisztességtelen vagy szemtelen eladóval, de az átlag vaterás szerintem mérföldekkel veri az OTP-t megbízhatóságban és korrektségben.

Néhány személyes élményem az OTP-vel kapcsolatban:
- Külföldre utaztam hosszabb időre, állandó megbízást adtam lakásbiztosítási díj fizetésére. Ezzel azt értem el, hogy biztosítás nélkül maradt a lakásom. (Volt fedezet a számlámon, de az OTP "megoldotta", hogy ne fizessen belőle.)
- Fenti alkalomból megváltoztattam a levelezési címemet, hogy egy rokonhoz menjenek a kivonatok. Nem kapott egy büdös kivonatot sem Mikor hazaértem, mentem reklamálni a fiókba. Előkotorták a papírt a címváltozásról és még nekik állt feljebb: "Mit akar, még csak három hete jelentette be!" Mire én: "Nézze meg az évszámot is: EGY ÉV és három hete képtelenek voltak átírni egy címet?" Hát nem ment szegényeknek. Sok dolguk volt biztos...
- Megbízást adtam telefondíj fizetésére a bankszámlámról, T-Comék majdnem kikapcsolták a telefonom. (OTP Mancika a 20.000 forintos limitet 2.000-nek gépelte be, így persze minden beszedési kísérletet visszadobott az OTP.)
- Külföldre utaltam jelentkezési díjat. A címzett számlájára kevesebb érkezett, mint amennyit utaltam. OTP telefonos ügyfélszolgálatot felhívtam, hogy mi történt. Ahelyett, hogy rögtön elküldött volna a fenébe, Mancika megkérdezte az adatokat, váratott egy ideig, kért még egy csomó adatot (éppen csak az apám faxának hosszát nem kérdezte meg), és utána közölte, hogy ő semmit nem tud megnézni a rendszerben, ha valami bajom van, húzzak be a fiókba reklamálni. De csakis abba a fiókba, ahol a megbízást adtam, mert máshol úgysem tudnak segíteni. „Természetesen“ a fiókból is el akartak hajtani. Csak határozott fellépésemnek köszönhetem, hogy végül szóba álltak velem és kiderítették, hogy elgépelték az egyik mezőt (ki fizeti a költségeket). Ha az OTP-n múlik, simán buktam volna a határidőt.

Volna még történet, de talán ennyi elég. Türelmes fajta vagyok, de már otthagytam őket. Ha netán volna olyan vaterás, aki elhiszi, hogy a pénzéért valamiféle normális szolgáltatást fog kapni az OTP-től, az szerintem nagyot fog csalódni. Én szóltam…

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 18:03
Létrehozva: #18667

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-04-08 21:05) *
megtették. pár nap, és barátunk ismét visszatér. kitartó ember. dry.gif

Kedves bambooflower,

A közelmúltban a Vatera, az aukciós oldalakon tapasztalható csalások ellen vezette be, az Abaqoos virtuális pénztárcán keresztüli fizetést.
Aukciós oldalakon szükségszerű, hogy új eladók és vevők jelenjenek meg. Ez így természetes. Ezeknek a felhasználóknak a döntő része teljesen tisztességesen áll hozzá az adásvételek lebonyolításához és ez idővel látszik is a vaterás értékeléseiken. Viszont - mivel pénzről van szó -, a csalók megjelenése is elkerülhetetlen, akik igyekeznek mindig újabb és újabb trükköket bevetni a felhasználók megkárosítására. Ellenük együtt kell védekeznie a közösség tagjainak. Az Abaqoos pénztárcákon keresztül különböző új fizetési megoldások érhetőek el. Ezek a megoldások lehetővé teszik, hogy az eladók és a vevők hatékonyan tudjanak védekezni a tisztességtelen felhasználók trükkjeivel szemben és így egy lépéssel a ?virtuális zsebesek? előtt járhat a vaterás közösség.

A hatékony védekezésnek az alapfeltétele, hogy a lehető legkörültekintőbben járjon el mindenki. Ez kezdődhet azzal, hogy ellenőrizzük a partnerünk vaterás múltját.
A tapasztalt eladók ? az Abaqoos pénztárcán keresztül - azonnali, közvetlen átutalást tudnak kérni azoktól a vevőktől, akiknek nincs hosszabb időre visszatekintő, ellenőrizhető és megbízható vaterás múltja. A tapasztalt eladónak nem célszerű a kezdő vásárlótól elfogadnia, a virtuális letétet.
Az érem másik oldala, hogy a tapasztalt vevő mondhatja a kezdő eladónak, hogy nem utalja át neki közvetlenül a pénzt, hanem virtuális letétbe helyezi azt. Így, a letétbe helyezést követő 15 napon belül reklamálni tud a vevő, és ha az eladóval nem sikerül a reklamálást követő 30 napon belül megegyeznie, akkor a teljes összeget visszakapja.

A megbízható eladókat, az alaptalan vevői reklamálások ellen is védi az Abaqoos fizetés. Minden Abaqoos pénztárcán keresztül sikeresen elszámolt tranzakcióval ? vásárlással és eladással egyaránt ?, erősödik az eladó védettségének szintje az alaptalan reklamálásokkal szemben. Ezért is érdemes a tapasztalt vaterás eladóknak és vevőknek, az egymás közötti tranzakcióik során Abaqoos pénztárcát használni, akár a letéti szolgáltatás nélkül is.
A Vaterán kívüli vásárlással is erősíteni lehet az eladói védettség szintjét. Például a Jegymester, az InterTicket, vagy a Netpincér oldalakon történő vásárlással. Így azok a felhasználók, akik már vevőként bizonyították megbízhatóságukat és fizetési hajlandóságukat, könnyebben tudnak eladóként is védettséget szerezni.
Így tudnak a megbízható Abaqoos-Vatera felhasználók csapatban védekezni az olyan felhasználók ellen, akik minden megbízható Vatera felhasználónak ártanak. Ennek köszönhetően nemcsak az eladás lesz könnyebb, de az eladni kínált termékek köre is bővülhet.

További információkat találhat az Abaqoos fizetés nyújtotta előnyökről és az aktuális promóciókról, a következő oldalakon:

http://www.vatera.hu/info/abaqoos
http://www.vatera.hu/help/index.php?q=abaqoos
abaqoos.com
blog.abaqoos.com/archives/2009/04/07/Abaqoos_es_Vatera/ (a link elé egy http://-t kellene beírni. Itt részletesen le van írva a letéti szolgáltatás lényege.)

Üdvözlettel:
Az Abaqoos csapat

A hozzászólást -Abaqoos- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-21 18:03

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 17:28
Létrehozva: #18668

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tudomAtutit @ 2009-04-21 17:05) *
Tudom, hogy Önnek "hivatalból" ezt kell írnia.

Mivel több ezer terméket adtam már el a vaterán, ezért tudom, hogy a listázási díj az eladott termékekből származó bevételt terheli. Bár nem úgy látszik, mégis úgy van. Ezért tűnt el az utóbbi hetekben a vatera kínálatának több, mint 30 %-a és még el fog további kb. 40%. Aki sosem adott el semmit a vaterán, az nem biztos, hogy látja.

A még + 2-4%-ot sajnos, nem bírják el az itteni eladások. Ehhez az kellene, hogy a vatera változtasson az üzletpolitikáján és jelentős mértékben csökkentse az eladókra rótt terheket (ehelyett növeli). Mivel nem fogja, ezért az eladók és velük együtt a vevők is --- sajnos --- elhagyják az oldalt. Az Abaqoos-nak is az lenne a jó, ha a forgalom növekedne a vaterán, most viszont erről nem beszélhetünk. Annál inkább beszélhetünk összeomlásról. Egy ilyen helyzetben az Abaqoos fizetési mód nem lehetőség, csak egy újabb lehúzás. Sajnos.

Bár ne lenne igazam. Sajnos, vannak visszafordíthatatlan folyamatok, amik meggondolatlan (üzleti) döntések következményei.

Kedves tudomAtutit,

Az Abaqoos fizetés bevezetésével a Vaterán elérhető termékek eladásának és vásárlásának a biztonságát kívánjuk növelni. A listázási díjjal is bizonyosan megvan a Vatera vezetőség célja. Nem tisztünk, hogy a listázási díjat védjük, de közép és hosszútávon az eBay oldalára is teljesen pozitív hatást gyakorolt a listázási díj bevezetése.

Üdvözlettel,
Az Abaqoos csapat

+Quote Post
tudomAtutit
hozzászólás 2009-04-21 17:05
Létrehozva: #18669

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2009-04-09 20:52
Azonosító: 608 994

IDÉZET(Abaqoos @ 2009-04-21 16:50) *
Kedves tudomAtutit,

A listázási díjjal kapcsolatban nem én vagyok illetékes, de a listázási díjat nem az eladott áruk után kell fizetni, hanem az olyan termékek iránt, amit nem adtak el.

Abaqoos esetében viszont jutalékot csak akkor kell fizetni, ha sikeres a kifizetés. Az tranzakció utánni jutalék viszont védelmet kínál a csalások ellen. Ha pedig átvernek, akkor nem 2-4%-ot bukhat el, hanem 100%-ot. Ráadásul az eladó és a vevő közötti megállapodás kérdése is lehet, hogy ki viseli a szolgáltatás díját.

Üdvözlettel, Az Abaqoos csapat

Tudom, hogy Önnek "hivatalból" ezt kell írnia.

Mivel több ezer terméket adtam már el a vaterán, ezért tudom, hogy a listázási díj az eladott termékekből származó bevételt terheli. Bár nem úgy látszik, mégis úgy van. Ezért tűnt el az utóbbi hetekben a vatera kínálatának több, mint 30 %-a és még el fog további kb. 40%. Aki sosem adott el semmit a vaterán, az nem biztos, hogy látja.

A még + 2-4%-ot sajnos, nem bírják el az itteni eladások. Ehhez az kellene, hogy a vatera változtasson az üzletpolitikáján és jelentős mértékben csökkentse az eladókra rótt terheket (ehelyett növeli). Mivel nem fogja, ezért az eladók és velük együtt a vevők is --- sajnos --- elhagyják az oldalt. Az Abaqoos-nak is az lenne a jó, ha a forgalom növekedne a vaterán, most viszont erről nem beszélhetünk. Annál inkább beszélhetünk összeomlásról. Egy ilyen helyzetben az Abaqoos fizetési mód nem lehetőség, csak egy újabb lehúzás. Sajnos.

Bár ne lenne igazam. Sajnos, vannak visszafordíthatatlan folyamatok, amik meggondolatlan (üzleti) döntések következményei.

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 16:50
Létrehozva: #18670

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tudomAtutit @ 2009-04-21 16:40) *
Már a listázási díjat sem bírja el a vaterán eladott termékek legnagyobb része, hogyan bírna el még újabb 4 %-ot?...

Kedves tudomAtutit,

A listázási díjjal kapcsolatban nem én vagyok illetékes, de a listázási díjat nem az eladott áruk után kell fizetni, hanem az olyan termékek iránt, amit nem adtak el.

Abaqoos esetében viszont jutalékot csak akkor kell fizetni, ha sikeres a kifizetés. Az tranzakció utánni jutalék viszont védelmet kínál a csalások ellen. Ha pedig átvernek, akkor nem 2-4%-ot bukhat el, hanem 100%-ot. Ráadásul az eladó és a vevő közötti megállapodás kérdése is lehet, hogy ki viseli a szolgáltatás díját.

Üdvözlettel, Az Abaqoos csapat

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 16:44
Létrehozva: #18671

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Felhasználók,

Aukciós oldalakon szükségszerű, hogy új eladók és vevők jelenjenek meg. Ez így természetes. Ezeknek a felhasználóknak a döntő része teljesen tisztességesen áll hozzá az adásvételek lebonyolításához és ez idővel látszik is a vaterás értékeléseiken. Viszont - mivel pénzről van szó -, a csalók megjelenése is elkerülhetetlen, akik igyekeznek mindig újabb és újabb trükköket bevetni a felhasználók megkárosítására. Ellenük együtt kell védekeznie a közösség tagjainak. Az Abaqoos pénztárcákon keresztül különböző új fizetési megoldások érhetőek el. Ezek a megoldások lehetővé teszik, hogy az eladók és a vevők hatékonyan tudjanak védekezni a tisztességtelen felhasználók trükkjeivel szemben és így egy lépéssel a „virtuális zsebesek” előtt járhat a vaterás közösség.

A hatékony védekezésnek az alapfeltétele, hogy a lehető legkörültekintőbben járjon el mindenki. Ez kezdődhet azzal, hogy ellenőrizzük a partnerünk vaterás múltját.
A tapasztalt eladók – az Abaqoos pénztárcán keresztül - azonnali, közvetlen átutalást tudnak kérni azoktól a vevőktől, akiknek nincs hosszabb időre visszatekintő, ellenőrizhető és megbízható vaterás múltja. A tapasztalt eladónak nem célszerű a kezdő vásárlótól elfogadnia, a virtuális letétet.
Az érem másik oldala, hogy a tapasztalt vevő mondhatja a kezdő eladónak, hogy nem utalja át neki közvetlenül a pénzt, hanem virtuális letétbe helyezi azt. Így, a letétbe helyezést követő 15 napon belül reklamálni tud a vevő, és ha az eladóval nem sikerül a reklamálást követő 30 napon belül megegyeznie, akkor a teljes összeget visszakapja.

A megbízható eladókat, az alaptalan vevői reklamálások ellen is védi az Abaqoos fizetés. Minden Abaqoos pénztárcán keresztül sikeresen elszámolt tranzakcióval – vásárlással és eladással egyaránt –, erősödik az eladó védettségének szintje az alaptalan reklamálásokkal szemben. Ezért is érdemes a tapasztalt vaterás eladóknak és vevőknek, az egymás közötti tranzakcióik során Abaqoos pénztárcát használni, akár a letéti szolgáltatás nélkül is.
A Vaterán kívüli vásárlással is erősíteni lehet az eladói védettség szintjét. Például a Jegymester, az InterTicket, vagy a Netpincér oldalakon történő vásárlással. Így azok a felhasználók, akik már vevőként bizonyították megbízhatóságukat és fizetési hajlandóságukat, könnyebben tudnak eladóként is védettséget szerezni.
Így tudnak a megbízható Abaqoos-Vatera felhasználók csapatban védekezni az olyan felhasználók ellen, akik minden megbízható Vatera felhasználónak ártanak. Ennek köszönhetően nemcsak az eladás lesz könnyebb, de az eladni kínált termékek köre is bővülhet.

További információkat találhat az Abaqoos fizetés nyújtotta előnyökről és az aktuális promóciókról, a következő oldalakon:

abaqoos.com
blog.abaqoos.com/archives/2009/04/07/Abaqoos_es_Vatera/

Üdvözlettel:
Az Abaqoos csapat

+Quote Post
tudomAtutit
hozzászólás 2009-04-21 16:40
Létrehozva: #18672

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2009-04-09 20:52
Azonosító: 608 994

IDÉZET(Abaqoos @ 2009-04-21 16:34) *
...nemcsak az eladás lesz könnyebb, de az eladni kínált termékek köre is bővülhet.

További információkat találhat az Abaqoos fizetés nyújtotta előnyökről...

Már a listázási díjat sem bírja el a vaterán eladott termékek legnagyobb része, hogyan bírna el még újabb 4 %-ot?...

+Quote Post
Abaqoos
hozzászólás 2009-04-21 16:34
Létrehozva: #18673

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Felhasználók,

Aukciós oldalakon szükségszerű, hogy új eladók és vevők jelenjenek meg. Ez így természetes. Ezeknek a felhasználóknak a döntő része teljesen tisztességesen áll hozzá az adásvételek lebonyolításához és ez idővel látszik is a vaterás értékeléseiken. Viszont - mivel pénzről van szó -, a csalók megjelenése is elkerülhetetlen, akik igyekeznek mindig újabb és újabb trükköket bevetni a felhasználók megkárosítására. Ellenük együtt kell védekeznie a közösség tagjainak. Az Abaqoos pénztárcákon keresztül különböző új fizetési megoldások érhetőek el. Ezek a megoldások lehetővé teszik, hogy az eladók és a vevők hatékonyan tudjanak védekezni a tisztességtelen felhasználók trükkjeivel szemben és így egy lépéssel a „virtuális zsebesek” előtt járhat a vaterás közösség.

A tapasztalt eladók – az Abaqoos pénztárcán keresztül - azonnali, közvetlen átutalást tudnak kérni azoktól a vevőktől, akiknek nincs hosszabb időre visszatekintő, ellenőrizhető és megbízható vaterás múltja. A tapasztalt eladónak nem célszerű a kezdő vásárlótól elfogadnia, a virtuális letétet.

A megbízható eladókat, az alaptalan vevői reklamálások ellen is védi az Abaqoos fizetés. Minden Abaqoos pénztárcán keresztül sikeresen elszámolt tranzakcióval – vásárlással és eladással egyaránt –, erősödik az eladó védettségének szintje az alaptalan reklamálásokkal szemben. Ezért is érdemes a tapasztalt vaterás eladóknak és vevőknek, az egymás közötti tranzakcióik során Abaqoos pénztárcát használni, akár a letéti szolgáltatás nélkül is.

abaqoos.com
blog.abaqoos.com/archives/2009/04/07/Abaqoos_es_Vatera/

Üdvözlettel:
Az Abaqoos csapat

+Quote Post
Gulkaine
hozzászólás 2009-04-21 15:47
Létrehozva: #18674

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-16 22:11
Azonosító: 162 982

IDÉZET(atctrade @ 2009-04-21 15:45) *
Új nickkel simán. rolleyes.gif

Nem úgy! biggrin.gif Tisztességesen gondoltam! smile.gif
Ha inaktív lesz egy felhasználó, akkor nem törlődnek a licitjei?

+Quote Post
atctrade
hozzászólás 2009-04-21 15:45
Létrehozva: #18675

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 10:05
Azonosító: 113 996

Új nickkel simán. rolleyes.gif

+Quote Post
Gulkaine
hozzászólás 2009-04-21 14:46
Létrehozva: #18676

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-06-16 22:11
Azonosító: 162 982

Sziasztok!
Én csak ritkán vásárolok itt, mert a kezdetekkor nagyon átvertek, azóta csak nagyon óvatosan veszek itt bármit is...
Segítsen valaki, aki nagyon profi: egy inaktív felhasználó licitálhat?

Köszi a választ! smile.gif

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-04-21 14:07
Létrehozva: #18677

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

Termék:

A levelezés:

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-21 10:52
Létrehozva: #18678

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

Jajj, mi a bonyolult ezen? Még túl is van könnyítve, ezt figyeljétek!
Beírom a segítség menübe a keresőbe hogy negatív és ezt kapom:

-Mi történik ha a licitált terméket mégsem szeretném
-Hogyan tudok aukciót indítani, eladni*
-Visszajelzési mutatók-jelmagyarázat
-Milyen értékelést adhatok*
-Milyen értékeléseket adhatok*
-Hogyan tudok aukciót indítani, eladni*
-Hasznos tanácsok az eladáshoz
-Milyen értékelést adhatok*
-Mi történik ha negatív értékelést kapok

Különböző színű csillagokkal megjelölöm ami ugyan azt az iformációt rejti...
Bárhová kattintasz, nagy az esély rá hogy a kívánt információt kapod, könnyen kezelhető és szórakoztató!

laugh.gif

+Quote Post
Roter1
hozzászólás 2009-04-20 22:18
Létrehozva: #18679

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 16:05
Azonosító: 1 530

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-20 21:33) *
A Kapcsolatfelvétel használatához nincs szükség bejelentkezésre, amennyiben a lent említett két altémát választja ki.

Meglett mint írtam, köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-04-20 21:33
Létrehozva: #18680

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Roter1 @ 2009-04-20 21:25) *
Ez elég érdekes, mivel nem tudtam belépni az oldalra, hiába akartam használni, mindig a bejelentkező ablak fogadott.
Regisztrációnál nem találok ilyet.
Kicsit túl van bonyolítva a kapcsolatfelvételi rendszer sztem.

A Kapcsolatfelvétel használatához nincs szükség bejelentkezésre, amennyiben a lent említett két altémát választja ki.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 932 933 934 935 936 > » 
Reply to this topicStart new topic
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (12 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-03 04:16